Új privát üzeneted érkezett!

szia..akkor már jó helyen van a babakocsi..teszel fel képet róla?kivi vagyok rá..a hétvége isteni volt főleg aeganpi nap..bababörzén voltam.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

persze rakok fel képet ha haza értem és nem alszom el azonnal
Sikerült az új munka hely most 2 helyen dolgozom 4-12ig az újságosban majd 12-18-ig itt a régi helyemen a boltba még jó hogy gyalog 5 perre van a kettő egymástól.
Remélem már csak holnap kell így mennem.
Láttál valami jót a bababörzén? Látom már csak öt nap...
Mi a hétvégén költöztettük anyósomékat vagy is hát szombaton én dolgoztam délelőtt aztán pakoltam egy csomót a szobánkban volt mit még a költözés után. tegnap anyósoztunk. Jól kihasználták az erőmet a cipelésben :D De nagyon meg döbbentem anyóson 3 hete még én voltam a K...a aki elvette az ő fiát most meg arról beszélt hogy ő alig várja hogy nagymama legyen meg hogy látszik a Krisszen hogy jó helye van. Mind ha átfordult volna az agya.
Na jövök még ma a képekkel remélem

JÓ légy

ZSu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


szia..akkor most nagyon joba vagy az anyosoddal...?de örülj neki... :lol:
várom ám a kpet..
a bababörze nagyon jó votl..csomo minden tvetem a Máténnak..meg majdnem vettem kismamruhát is..de gondoltam még ráér az meg hát van 3 kismamagatyom a szekrénybe... :lol:
babakocsit majdnem rámsóztak de sajna nem volt nálam mani már annyi..
70.000 ft-os bbakocsit 30.000-ért akart oda adni és vadi uj volt.szerintem nem volt drága..de sokmindent nekünnk nem kell majd venni mert kapunk is meg maradt is a Mátérol.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Hát jóba nem vagyunk de havonta egyszer mikor találkozunk el viseljük egymást szerintem.
Akkor hasznos volt a Bababörze.:D
Mi múltkor kaptunk egy zsáknyi baba ruhát.
De nem néztem még meg mi van benne csak barátnőm selejtezett a padláson azt útban volt. én meg elhoztam. csak lesz benne használható .
Az ígért képek:
Kép 1 Kép 2
aztán várom a véleményt D
Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


ez pierre carden babakocsi ha jol látom?
egyépként nagyon jó tetszik... :!: :!: :!: :!:
két oldalrol tolható.ujjszülöttkortol használható.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Igen a megállapítás helyes ez egy pierre Carden babakocsi.
Sogornőm is nagyon szerette csak az volt vele a baj hogy ha nagyon meg pakolta alul a kosarat akkor leért a földre, meg szerinte alacsony.
ő eredetileg Bergont szeretett volna. de az lett. most ha jól tudom valamilyen kombi babakocsit szeretne amiben van hordozó is.
nektek milyen van vagy lesz?
Ma van az utolsó napom a régi helyemen
:(

Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


hála a tudásomnak elég jol értek a babakocsikhoz.. :lol:
nekem volt bergon crossII-es babakocsim majd volt cam apollo és most van egy sport babakocsi..
de majd bergont veszek mert nagyon jó a vidéki utakra..egy baja van hogy marha nehéz... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Akkor te kipróbáltál már pár babakocsit:)
A bergon tényleg a vidéki utakra való. Szoktál tömeg közlekedni ?



ZSU

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


szia..igen szoktam tömegközlekedni..sajna még nincs autonk :( így a bergont csak 1 honapig tudtam használni mert iszonyat nehéz volt felemelni a buszra és felcipelni a lépcsőn..utána vettük a camapollot azt használtuk sokáig..de kinőtte Máté így eladtam..és most a sportkocsirol probálom leszoktatni kevés sikerrel..
de azt tudom hogy a köv babának is bergont veszek vagy valami hasonlot ..mert bírni kell az itteni utat... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Csatlakoznék hozzátok én is, 2010 remélem az én évem lesz! :)

Néhány szóban rólam: 3,5éve vagyok házas, de mivel fiatalon házasodtunk össze(én 21 voltam a párom 25), így eddig nem gondolkodtunk a gyermekvállaláson. Mostanában kezdett megérni bennünk a családbővítés gondolata. Én elkezdtem olvasgatni a neten, hogy mit érdemes venni/enni//inni...stb. annak érdekében hogy a legjobb helyen és a legnagyobb egészségben fejlődhessen ki a baba. De egyenlőre még valóban a 2010 tűnik reálisnak. Most költöztünk saját házba és még annyi mindent kell megvenni...jó tudom, a fránya anyagiak nem kellene, hogy akadály legyen.....de ha én otthon maradok akkor sosem lesz befejezve a ház. Egészségileg hála Istennek rendben vagyunk, leszámítva egy régi cisztát ill. méhszájsebet.
Hát nagyon röviden ennyi rólam, de 2010-ig még biztos sokmident fogok mesélni. :D
Üdv: Ildi
Vendég
 


ildi üdv köztünk!
Kívánom hogy sikerűljön hamar a baba...
mi már rajta vagyunk a kistesón..remélem sikerűlni fog a 4.terhességem.. :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi, de én még nem sürgetem. Viszont neked sok sikert kívánok!!! Olvastam egy-két törtenetet itt a babaneten....hát nem semmi hogy mi mindenen mentek keresztül csajok...nagyon erősek vagytok...nem hiába, mi vagyunk az erősebbik nem! :lol:
Vendég
 


ildi :wink: azért drukkolok későbbre.....
tény hogy nehéz dolgokon vagyunk tul jópáran.. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Üdv köztünk Ildi!

Na én is elő kerültem:) az elmúlkt 2 hétben vízsgáztam meg tanfolyamra jártam ezért nem tudtam jönni.
Nita : Baba kocsink nem lesz még sógornőm emelte az árat 19 ezerre annyiért meg azért már sok szerintem meg félek hogy ez még nem a végső ára. Hogy vagytok?

Ildi: Akkor mi ketten kibéreljük ezt a topikot még egy kicsit. Mi is leg korábban augusztusban állunk neki a baba projektnek. nekem még fel kell készülni hogy jó helyet bíztosítsak neki arra a 9 hónapra.:)
Én ezt az 1 évet erre tettem most fel. Mág hát az anyagiak sem mindegy a Párom még tanul. Én most kerültem új munkahelyre.


üdv: Zsu

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


zuzmo köszi jol vagyunk!!!!!!!!
egyépként nem sok a 19.000 a babakocsiért.mert sajna sokan sokkal többért árulják használtan is.ujkorába meg 40-50.000-et is elkérnek érte :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Egészen véletlenül bukkantam erre a topikra, de nagyon örülök nektek! Remélem sokáig életben tartjuk majd a topikot és mindenféléről tudunk itt beszélgetni!

Rólunk::
1995 óta szeretjük egymást a párommal, 2000-ben hivatalos formát is adtunk ennek és összeházasodtunk. Azóta élünk együtt, a lakodalom már a Mi házunk udvarán volt.
Főiskolára jártam, diploma előtt semmiképpen nem akartunk gyereket, államvizsgám után rögtön ráálltunk a babaprojektre, ami egyből sikerült is. Férjem azóta is sztárolja magát a teljesítménye miatt
:lol:
2005 03.22-én megszületett Boglárkánk és mivel mindig is 5 évet képzeltünk el a gyermekeink között, jövőre lesz aktuális a következő babaprojektünk.

Kellemes hétvégét Nektek!

Anita
Kép

Kép
 
 


szia gani üdv köztünk..
majd ha tudsz tegyél fel képet a kislányotokrol!!!! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Zuzmó, üdv gani!

Hát igen, én is szeretném a testemet felkészíteni a babavárásra. Ezért is várunk még egy kicsit. Elsőként le kellene adnom min. 5kg-ot... :oops:
Lányok, ti készültetek/készültök valahogy az áldott állapotra?
Vendég
 


nevet váltottam, a másik túl "átlátszó"... 8)
 


Szia!

Nekem egy jó 30 kg kéne leadni. Mert ha most még erre rá hízom félek hogy csak szenvedés lenne a terheség. És nem is nekem hanem a babának.
Terveimben az szerepel hogy március körül intenzíven elkezdek készülni a babára. vitaminokkal meg felveszem az "egészséges" élet módot ( csak tudnám mi az) :D
Addig meg meg próbálok fogyni.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


zuzmo nekem is ez szerepel a terveim között. Más valakinek? Csinálhatnánk együtt mert bár nekem csak néhány kilót kéne leadnom de ez sem megy egyedül. Egymást ösztönözve biztos jobban menne! :wink:
Amúgy az egészséges életmódról itt elég sokat olvashatsz: www.antalvali.hu
Már sokat "reklámoztam" ezt az oldalt,de mi a férjecskémmel kezdünk áttérni az egészséges életmódra, és nekem ezen az oldalon a csajok nagyok sokat segítettek/segítenek ebben.
 


sziasztok.

csatlakozhatok a fogyi klub-ba? :lol: nekem 10kg ot kellene lefogynom hogy a BMI szerint a normal kategoriaba tartozzak de megelegszem -5kg mal is. :wink:
ezt februarig kellene leadni :?
ti milyen dietat probaltatok eddig es milyen sikerrel?

Kép
 
 


Hello!

Én anno csak tudatban készültem a terhességre! Úgy értem, hogy ilyen méregtelenítés meg vitaminkúra... nem voltak. Gyönyörű terhességem volt, a vége igaz, elég szörnyen sikerült, de ez más lap.
Remélem még egyszer lesz ilyenben részem. Meg a lányom is egy jelenség. Nem tudom milyen az éjszakázás, a hiszti, nem evés, nyűgösség...Olyan lányom van (és volt újszülött korától), hogy tuti, nem lesz a tesóbaba ilyen jó gyerek :lol:

A majdani teherbeesés előtt azonban tervezek én is fogyit! Én az update módszert tartom a legjobbnak, az nekem egyszer már bevált.

Most megyek, mert kopogós cipőt megyünk venni Boginak :lol:

Anita
Kép

Kép
 
 


Persze hogy csatlakohatsz monyo!! Minél többen vagyunk annál izgibb! :D Most nézem monyo, hogy te Szerbiából írsz. Most voltunk ott egy barátnőm esküvőjén, Becsén. Ez messze van tőled?
Én is az update-ot tartom a legjobbnak, mert nem bírom az éhezést és a megvonást. Ha nekem édesség kell este tízkor akkor nem állíthat meg senki :roll: Az update-ban az a jó, hogy az alapanyagokat kell csak "kicserélni" és az idősávokat betartani. Mivel amúgy is cukor, fehérliszt és műkaja ellenes vagyok ezért is tetszik ez a módszer. Nálam a kajálással nincs gond, inkább a testmozgással. Napi 12 órát dolgozom utazással együtt és ezután már nehezen veszem rá magam egy kis mozgásra.
 


gani.

bizti orulni fog Bogi a kopogosciponek(az milyen? :oops: )nagy szerencsed van a lanyoddal hogy enyire jo gyerek.

ildi.igen Szerbiabol irok,Szabadka mellet egy kis faluban lakom.Becse eleg messze van tolunk,bar nem tudom pontosan hany km-re.
Nekem eddig csak a 90 napos dieta jott be(igaz nem sokat probalkoztam eddig a fogyival)ezzel sikerult par kilot leadnom ami nem is jott vissza rogton csak utanna nagyon elengedtem magam es elkedtem hizni
:?
Mozogni en sem mozgom,de tervben van egy kis aerobik Biro icaval,tole van egy kazim csak at kellene venni Dvd-re,majd ragom a parom fulet. :P

Kép
 
 


sziasztok.üdv minden ujnak!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi!
Teljesen azonosulok a nézőpontjaiddal! Én ugyan nem dolgozom tizenórákat, óvónő vagyok. De amikor hazaérek, zsong a fejem és egyszerűen képtelen vagyok a fejfájásomat meg a fülzúgásomat tetézni egy kis ugrálósdival :oops:

Monyo!
Kopogós cipő = alkalmi lakk cipő, pici sarka van és kopog! :lol:

Anita
Kép

Kép
 
 


lányok merre vagytok? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.

nitacska en itt vagyok de nem tortenik velem semmi izgi :)
nalad megjott mar piri?(olvasom a clostys topikot is) :wink:

Kép
 
 


sajna még nem jött meg...a teszt nega..nem értem.. :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska: Mi van veled?

Tegnap elkezdtem a fogyókúrát de csak finoman. úgy gondolom most karácsonyig csak oda figyelek mit eszem aztán majd az ünnepek után komolyan neki látok.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


zuzmo köszi kérdésd megvagyok..tegnap megjött végre 1 hét késéssel....holnap kezdem a clostit és a 14.naptol az utrot.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska007!
Megkérdezhetem Tőled, hogy milyen problémával küzdötök? Úgy értem, hogy látom, van 1 kisfiad, ezek szerint a tesóbaba nem akar összejönni. Lett valamilyen gubanc Máté születése óta vagy Ő is nehezen jött anno? Netán lombikosok vagytok/voltatok?
Bocsánat, ha tapintatlannak tűnök!

Anita
Kép

Kép
 
 


gani máté hamar jött ill becsúszott baba ... :wink: :D
de annál nagyobb volt az öröm..a többi baba is hamar jött.de sajna az első kistesó januárba a 12.héten meghalt..most derűlt ki hogy 3 vírusom volt és azért halt meg.. :cry: a májusba elment baba meg tul hamar jött és felszívódott..most meg stimulálni kell a petefészkeim mert nincs pé-m..felborult a szervezetem a vetélésektől.. :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska!
Nagyon sajnálom!
Nem is gondoltam volna, hogy több vetélés ilyen súlyos problémát okozhat :cry:
S ezek után, most "csak" nőgyőgyászhoz jársz vagy meddőségi centrumba?

Anita
Kép

Kép
 
 


nőgyógyászhoz járok hála égnek..annyi a probléma hogy nem nönek meg kellően a peték..reméljük a clost+utro meg a vitaminok segítenek ezen a problémán! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska!
Akkor ezek szerint, "csak" idő kérdése és minden a terveitek szerint fog történni :wink:
Én nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy majd a tesóbabánk mennyi idő alatt fog összejönni. Bogi cicát első peteérésemkor sikerült összehozni. Sztárolja is magát azóta a férjem :lol:

Anita
Kép

Kép
 
 


nagyon helyes lehet a párod ahogy sztárolja magát milyen ügyes is volt!!!!! :shock: :D :D :D
nagyon remélem hogy hamarosan sikerűl a closti és utró segítségével a kistesó!!!!! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska!
Biztos hamarosan sikerül!
Egyébként Máté fiad milyen gyerek? Írj egy kicsit róla! Nemsokára 3 éves. Otthon vagy még vele, vagy már dolgozol?

Többiek! Tessék jönni ide is! Ha már létezik ez a topik, használjuk is!
Készülődik már valaki a karácsonyra? Kinél, hogyan zajlik az ünnep?

Anita
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Bocsi az eltűnésért, rengeteget dolgozom! A főnököm szabin, sokan betegek, meg felmondtak, így három ember munkáját csinálom. A héten eddig még csak ma nem fájt a fejem..remélem így marad!
Zuzmo ügyi vagy hogy már elkezdted a fogyit! Remélem én a mostani hajtástól leadok pár kilót, ma még csak egy almát sikerült ennem. Ja, és jövő héttől járok úszni egy barinőmmel! Már úgy várom! :lol:
A karácsonyra én még csak gondolatban készülök. Már nézegetem a díszítést (már lehet venni karácsonyfa díszeket a teszkóban...), meg gyűjtögetem a hozzávalókat. Minden évben én+sógornőm csináljuk a családnak az adventi koszorúkat, ajtó díszeket, asztal díszeket, stb.
Nitacska szorítok, hogy most már ennyi "segítséggel" meglegyen a kistesó!!!!!!! :D :D :D
 


zénlildi köszönöm..nagyon kedves tőled is!!!! :lol: karácsonyra én is már bézelődök főleg a gyereknek,hogy mi az ami jó és azért nem hülyeség.. :roll:
jó uszást a barátnőddel!!!!!!! :lol:
gani:Máté igazából jó gyerek..mindenki mondja hogy körbecsokolhatom a földet..de azért ugye én a nap 24 orájába vele vagyok és hát sajnos elég akaratos és hisztis!!! :?
de azért imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
amugy még itthon vagyok vele gyesen..nov 16-tól megyek a tanfolyamra.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska!
Milyen tanfolyam? A munkahelyed szervezi vagy oda már nem is mész vissza, inkább új állást keresel? Mi a foglalkozásod amúgy?

Többiek!
Ki mit dolgozik? Szeretitek a munkátokat? Kezdem Én.
Én óvónő vagyok. Eredetileg ápolónő volnék, de 1 percet sem dolgoztam sohasem az eü.ben. Teljesen véletlenül lettem óvónő. Ilyen állást találtam, de feltétel volt, hogy elvégzem mellette a fősulit. Így hát beíratkoztam a főiskolára és óvodapedagógus lettem.

Anita
Kép

Kép
 
 


gani én sulibol jöttem gyesre..amugy gyakorlaton voltam hervisbe és interspárba...
szoval nincs végzettségem..elado lettem volna.....de nem bíromaz embereket..sok a hülye..így kéz lábápló és műkörömépítő tanfolyamra megyek..ezt szeretném és akarom is csinálni... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska!
Akkor Te fiatal anyuci vagy :D 21 éves körül vagy?
Az egyik kolléganőm is ilyen tanfira jár. Pedig ebben a szakmában is emberekkel kell foglalkoznod :!:

Anita
Kép

Kép
 
 


22 éves vagyok már :roll: :)
de ebbe a szakmába azért normálisabbak járnak mint mondjuk egy áruházba! :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

NITACSKA mi már "ismerjük" egymást egy másik baba-mama oldalról.
Azért jöttem most ide közétek mert 2010-rer tervezzük a babát.
Én a múlt hétig abban a hitben voltam,hogy nekem jövő május végén,június elején megszületik a babám.A 8.hétben voltam,és pénteken mentem uh-ra és ott mondták,hogy sajnos a babának nincs szívhangja és 2 hete már nem fejlődött. :cry:
Már haza se engedtek a kórházból,még délelőtt felrakta a doktornőm a méhtágítót és este megcsinálta a műtétet.
Testileg jól érzem magam,de lelkileg annál rosszabb.A doktornőm azt mondta,hogy 6 hónapot várjunk,addig testileg-lelkileg rendbejövök.
Szóval szeretnék közétek tartozni és mindenkinek kívánom,hogy jövőre összejöjjön a baba!
Nitacska,Nektek meg még idén!!! :lol:

Puszi mindenkinek!
 


Szia Sziszkó! Üdvözöllek a csapatban! Bár inkább ne kellene...sajnálom :( de remélem most már mind együtt leszünk babásak!!!! :)

Akkor a sort folytatnám én. És pénzügyesként dolgozom egy cseh cég mo-i leányvállalatánál. Esetleg a nyáron láttátok a Barátok köztes kérdésre ajánlottunk fel nyereményt ill. tv2-n az időjárásjelentést szponzoráltunk..nagy zöld béka kádakat/zuhanykabinokat reklámozott...elég vicces :roll: Én suli után jöttem egyből ide, már két és fél éve. Innen akarok elmenni szülni, mert be vagyok rendesen jelentve és nem mindegy hogy az otthon töltött időszak alatt mennyit kapok majd. Szeretem-e a munkám? A munkát igen, de néha meggyűlik a bajom a körülöttem levő emberekkel. Ezért inkább azt nézem mennyivel rosszabb is lehetne és így mindjárt jónak tűnik! :wink:
 


sziasztok!

Sziszkó: Üdv köztünk. Gyere itt mi mindent meg hallgatunk. És Nitácska még Tudja is ez milyen érzés sajnos :(

Én egy Újságos boltban dolgozom. Hát nem ez életem nagy munkája de azért jó. Óvónőnek készültem de az nem lehettem, sajnos.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


sziszko ne csnáld már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nem akarom elhinni!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry:
nagyon sok ölelést kívánok neked!!!!!!!!!!!!!!!!és mihamarabbi lelkifelépülést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nyugodtan gyere ide és beszéld ki magadbóla fájdalmat ez segtíeni fog a lelki rész felépülésébe..nekem is sikerűlt!!!!!
amugy ha bármi kérdésed van tedd fel neem nyugodtan..sajna már rutinos missed.ab-os vagyok... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a lelkes fogattatást! :lol: És köszönöm az együttérző sorokat,és a bíztatást!Sokat jelent! :)
Nitacska! Neked mennyi időt mondott a nőgyógyász?Mikor lehet utána próbálkozni?Nekem 6 hónapot.Nem sok ez egy kicsit?
Ilyen 3 hónapokról hallok.És utána egészséges babákat szülnek az anyukák.
Ja és még egy kérdés!Egy ilyen "műtét" után meddig maradhatok itthon táppénzen?Nem igazán van hangulatom és erőm még visszamenni.

Rólam annyit,hogy Heves megyében lakok,Gyöngyösön.29 éves vagyok.Párommal élek együtt,még nincs babánk,de nagyon szeretnénk!
Egy hatvani autóalkatrészeket gyártó cégnél dolgozom,a Bosch-ban.Nem tudom hallott e valaki róla.Sajnos 3 műszakban.De ami a legrémísztőbb,most vannak az elküldések sorba.Kicsit félek is visszamenni,nehogy engem is elküldjenek.

Zuzmo miért nem lehettél ovónéni?Ha szabd kérdeznem?
Ha nem akarsz,ne válaszolj.Kis iskolás koromban én is az akartam lenni,ja meg fodrász!Erre a végzettségem műszaki rajzoló. :D

Jók legyetek!Vigyázzatok magatokra! :)
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: