Új privát üzeneted érkezett!

Bree a jövő héten ráérsz Lucával?
elmehetnénk abba a boltba?
vigyem Barnit?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szerda kivételével ráérünk igen:))
Akkor megyünk csípőszűrésre, meg UH-kra.
És NANÁ,HOGY HOZZAD BARNIT..meg szeretném dögönyözni :D :D :D

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


ok..akkor majd hívlak szerda kivételével mikor megyünk.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Hát csajok ez a topik is kihalóban van.
MERRE VAGYTOK?
BETTYKE?SUCER?GITTUS?ILDI ?-meg a többiek????????????

Kép


Kép
 


ha rajtam múlik nem fog kihalni!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


BARNINAK BOLDOG SZÜLETÉS NAPOT!

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


szülinapi képek:)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Barni-BOLDOG SZÜLINAPOt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIta annyira édes a képeken Barni ,meg ahogy eszi a tortát megtudnám zabálni.......

Kép


Kép
 


Kistörpe köszönjük!!!!!!!!!
mi is akkorákat nevetünk ahogy belevetette magát a tortába!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Barninak boldog születésnapot kívánunk :lol:

Mi is itt, csak Lillám beteg lett, begyűjtötte az első ovis vírust :shock:

KépKép

KépKép
 


Ildi köszönjük és sok gyógypuszit küldünk Lillának!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita :lol:

Jók az új vonalzók :lol: Nem nyomsz közéjük egy entert? úgy jobban érvényesülnének... Te olyan vagy mint én, állandó vonalzócserében vagyunk :wink: ez most nagyon pasis lett a fiúknak, nekem tetszik :lol:

KépKép

KépKép
 


Ildi köszi.......szeretem cserélgetni:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


így sokkal jobb :lol: én is szeretem őket cserélgetni :lol:

KépKép

KépKép
 


"így sokkal jobb"....köszönöm :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

bocs, hogy nem tudok jönni.

Nita,
még nagyon sok boldog születésnapot Barni babának!! Nagyon jók a képek! Jóka lovaglós képek is! Merre voltatok lovagolni?

Bree,
ne aggódj én se sokat vagyok gép előtt, ez teljesen normális jelenség. Szeretnék, de nem futja az időmből.

Mi jól vagyunk, csak ugye van egy iskolakezdő kislányunk is, akivel elég feszes a napirendünk, és a picit kell(ene) vhogy hozzá igazítani. Eddig Ilangocskával sikerült a napirendet átalakítani, a nyári lazsálás után, de a picié még nagyon kaotikus. Van egy-két rosszabb éjszaka a hátunk mögött, de összességében nem lehet panaszom Olivérre, édes pofa. Hétfőn volt 1 hónapos, már 4,5 kiló, szépen hízik, és ma éjjel 6,5 órát aludt egyhuzamban, így persze én is. :D :D

Megyek eszem vmit és kiteregetek, amíg alszik a picúrkám!

Igyekszem jönni!
Pár kép nektek:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Nagyon szépek a gyerekek Sucer:lol:

én is csak olvasgatok, mind a két lány beteg, már elegem van a hülye betegeskedésből :cry:

KépKép

KépKép
 


Szia Sucer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gyönyörűek a gyerekek!!!!!!!!!!!!!

lovagolni hugom munkahelyén Soroksáron voltunk!!!!!!
a köszöntés is köszönjük Barni nevében is:)))))

Ildi jobbulást a lányoknak!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sucer írta:Sziasztok,

bocs, hogy nem tudok jönni.

Nita,
még nagyon sok boldog születésnapot Barni babának!! Nagyon jók a képek! Jóka lovaglós képek is! Merre voltatok lovagolni?

Bree,
ne aggódj én se sokat vagyok gép előtt, ez teljesen normális jelenség. Szeretnék, de nem futja az időmből.

Mi jól vagyunk, csak ugye van egy iskolakezdő kislányunk is, akivel elég feszes a napirendünk, és a picit kell(ene) vhogy hozzá igazítani. Eddig Ilangocskával sikerült a napirendet átalakítani, a nyári lazsálás után, de a picié még nagyon kaotikus. Van egy-két rosszabb éjszaka a hátunk mögött, de összességében nem lehet panaszom Olivérre, édes pofa. Hétfőn volt 1 hónapos, már 4,5 kiló, szépen hízik, és ma éjjel 6,5 órát aludt egyhuzamban, így persze én is. :D :D

Megyek eszem vmit és kiteregetek, amíg alszik a picúrkám!

Igyekszem jönni!
Pár kép nektek:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


De szépek a gyerköceid,de látom a növérkéje is szereti nagyon a kisöcsit :)

KépKép
 


Sziasztok!

Előszőr is!!!Sucer!!!Gratulálok Olivérhez :D :D Nagyon édes baba!!!Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!

Bree
Nagyon cuki a kiscsajszi. Mennyit nőttetek már!!

Bettike
Hogy eltelt az idő! Nemsoká szülsz Te is :D :D

Bocsi csajok, még vissza kell olvasgatnom

Szóval!!!!!
Azért nem voltam 1 hónapig,mert
Lívia 2010-08-18.-án hajnalban 2 óra 35 perckor 46 cm-rel és 2050 grammal úgy gondolta, hogy nem akar tovább anyuci pocijában lenni!!!!De mivel koraszülött lett, ezért 3 hétig bennt voltunk a koraszülött osztályon, ahol közben egy fertőzést is elkapott, mert 25 lett a crp-je. Nem bőgtem annyit életemben, mint a három hét alatt.
Három hét után hazaengedtek minket magas crp-vel, és 3 nap múlva mentünk is vissza, mert olyan beteg lett, és így még 2 hetet bennt voltunk az intenzíven. Még a gyerekorvos sem értette, hogy hogy engedtek minket haza betegen.

A szülésről annyit, hogy 17.-én délután elfolyt a magzatvizem. Pedig semmi megerőltetőt nem csináltam. Előtte való nap csak a folyóson takarítottam.Gyorsan felhívtam az orvosom, hogy mi a helyzet. Indultunk is be a kórházba. Ott megvizsgáltak, nst, minden...Kaptam gyógyszereket, és azt mondták,hogy ha 3 napon belül nem indul be a szülés, akkor ők be fogják indítani.
Na, nem kellett sokáig várni. Este 10kor már fájásaim voltak. Szóltam a nővérnek, az megnyomkodta a hasam, azt mondta ez még nem az.
Hajnalba 1 után a nyákdugóm is elfolyt (vagy hogy is mondják).Na ezután olyan fájásaim voltak, hogy még beöntésre se volt idő. A fogadott orvosom nem vette fel a telót, hiába hívták. Persze másnap magyarázkodott, hogy a kocsijába hagyta a telóját. :? Úgyhogy az ügyeletes dokinál szültem. De gyorsan meg volt az egész.
Én azt mondtam, hogy nemfogok bőgni, meg kiabálni. De a végén már annyira fájt, hogy bizony elsírtam magam.

Annyira nem is bánom, hogy hamarabb jött, mert a köldökzsinor egyszer a nyakán volt.
Képeket majd hozok. Bennt a kórházban nem tudtunk csinálni, mert rá volt kötve minden féle érzékelő, a fejében a branül stb.
Majd még jelentkezem! Ébredezik a kis hercegnőm :D :D

Sziasztok!

KépKép
KépKép
 


Gittus: gratulálok a kis asszonyhoz! Ügyesek vagytok.
Most már minden rendben?
A dokid meg kösse magához a telefonját.
Várjuk a képeket!

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Gittus

Gratulálok a pici lányodhoz :) a torturát amin keresztül mentél nagyon sajnálom,de a lényeg h jól van már és sok boldogságot nektek a ki hercegnőhöz :)

KépKép
 


Sziasztok,

Gittus,
nagyon köszönjük a köszöntést, dicsiket! Azta Lívia jól meglepett benneteket, de a lényeg, hogy most már rendben vagytok! Tejcid beindult? Gratulálok nektek és jó egészséget, vigyázzatok magatokra! Képet hozzál a pici lányról! Kiderült már miért indult be korábban a szülésed? Pontosan hány hétre született?

Bettike,
köszönöm szépen, aranyos vagy! Hogy vagy? Mit csinál a pici fiad odabent? Randalírozik? :wink: Babaszoba hogy áll?

Nita, Ildi,
köszönöm a kedvességet! Tegyetek föl ti is képeket, olyan jó nézegetni!

Többiek,
Kistörpe, Bree, Susy, Hékás, Sziszkó merre vagytok???

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Ja Gittus,
végül én is ügyeletesnél szültem, mind doki, mind szülésznő vonatkozásában, ugyanis szabira mentek a fogadott vonalon... :? :? . De így is szép emlék marad és ez a lényeg!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


sucer

Jól van a picur,rengeteget mocorog,főleg mikor éhes és mikor megkapja akkor mert azért mert örül :D

Sajnálom a dokis dolgot,de az a lényeg h szép élmény volt igy is :)

KépKép
 


sziasztok!
GITTUS GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!-kell idő,mire azt a sok dolgot elfelejtitek,de minden percben kárpotól a kislányod...........sokat szenvedtetek.-szegénykéim......
Betyke-lassan te leszel soron,mi lesz a pici neve????????
Sucer-csodaszép gyermekeid vannak,Ilang sokat segít?na és a suli,hogy megy neki??

Mi megvagyunk,Bálint teljes "szabadidőmet"kitölti.Kompal rohangál,fiókokat huzogat,pakol,sikongat,.....ja és ha fogjuk a két kezét,már sétál.Nagyon aktív egy gyermek........
Bree-te is rég voltál,gyere mesélj....

Kép


Kép
 


Gittus szívből gratulálok a kis csajhoz!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kistörpe eleven a te fiad is..........Barnikám már felmászik a szekrényekre.....melyik nap "szaladt" és pont esett előre és lefejelte a szekrény élét........szép lila a feje....de azóta a gyerek mindenen nevet!!!!!! :shock: :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok!
Tudnátok segítni?
Bálint születése óta szedem a Lindinette fogamzés gátlót,mert nem tudtam szoptatni,most maradt 2 tablettám,de vérezgetek.....beszedjem a maradék 2 bogyót,vagy hagyjam el,és most megjön megint 2-3 nap múlva???mitől lehet?
idegesebb voltam mostanában,fel lehetek fázva????
Volt aggódásra okom,eladtuk az autónkat,öreg volt már,futkoztunk autót nézegetni,lementünk Siófokra(120km),nem az az autó volt a neten,amit hirdettek,Szombathelyen vettünk egy Golfot,de az is messze volt,úgyhogy kiutaztuk magunkat.......
Nita- taliztatok Breevel?-mi van vele ő is rég volt..........

Kép


Kép
 


Kistörpe ha vérezgetsz akkor hagyd hogy megjöjjön...ha elmúlik menj dokihoz szerintem,,,,.......nem találkoztam még Breevel mert takonykóros vagyok:((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

hát nem semmi Barnika,szegénykém akkor puklis lehet :)

KépKép
 


Betti nagyon kis eleven...ma bemászott a ruhás szekrénybe és a számítógép asztal mögé...... :P :x :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok a párommal kisbabát szeretnénk már egy éve próbálkozunk de sehol semmi :( ha szednék tablettát és utána abba hagynám szerintetek teherbe tudnék esni? léci válaszoljatok előre is köszönöm Dóra
 
 


dóra! hát szerintem nem az a megoldás! dokihoz még nem fordultatok segítségért,ez lenne az első kérdésem!

KépKép
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy nem voltam, de mindig van valami.
Elkezdtem a sulit, péntek szombat járok...sokat kell tanulni, nem is gondoltam volna. (kéz és lábápoló - pedikűrözni szeretnék majd főállás mellett, mert régóta hobby szinten csinálom..szeretem)
Voltuk hasi és kopi UH-n, ott rendben volt minden.
Csípőszűrésen viszont kaptunk terpeszpelust, decemberig hordanunk kell...hát elég szar, de Luca jól bírja, szinte észre sem veszi.
Ma megyünk a két hónapos oltásra.
Dokit váltottunk közben, a miénk egy segg!!!!
Amúgy minden rendben, továbbra is tündéri, már végig alussza az éjszakákat, sosem sír, csendben várja a kaját is ökölszopogatással
:D :D :D
Tejem rengeteg végre, már több hete csak az én tejemet kapja, 1 hónap elég volt a barátnőméből, hogy összeszedjem az én kannáimat :oops: :lol: :lol: ugye éjjel nappal fejtem, elöször csak 20-30 aztán 60 80 és már volt,hogy suli után 180-at fejtem egyből:)
Iszom a szopiteát és ez a fejés bejött nálunk végre. A jobb oldali volt a fő csöcs mikor hazajöttünk a kórházból, de már fordítva van. Abban max 50 van, nem tudok többet facsarni belőle, de inkább azt oda adom neki szopogatni...és mivel azt cincálja a bal meg beindul, mint atom és könnyen jön neki utána..így ezzel a trükkel majdnem leszoktunk a cumisüvegről is.. :twisted:
De azért ha fáradt vagy nyűgös akkor abból is kap..meg hát amiket lefejek oda szoktam adni neki és addig is termelek közben. Olyan mintha újra belövelt volna két hete...nyilalgat és érzem ahogy telítődik :wink:
Aztán majd mi marad utána nekem azt nem tudom...üres tejeszacsik lesznek...de leszarom..majd felvarratom ha sokat kerestem a pedikűrrel:-))))) (haha)
Jó fos idő van, el kell mennünk vásárolni, mert üres a hűtő...de most bealudt a Csipkerózsikám:)addig gyorsba összeporszikázok, már úgy is kész van minden...meg le kéne zuhanyozni:)
De végre ide ültem írni:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bree 2010.10.05 07:57-kor.

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Gittus gratulálok a babához, szegénykém nehéz hetek állnak mögötted, de remélem már minden rendben van.

Sucer gyönyörűek a gyerekek:))))

Taknyoscsajok mindenki gyógyuljon meg és vigyázzatok ebben a nyirkos időben pláne...
Mi eddig megúsztuk a taknyot.
Bár engem pár napja ver a víz..hőemelkedés..sokszor idegbajos is vagyok (anyuval és a férjemmel) ezek a hormonok kiborítanak...

Bettike hogy vagy??Pocakfotó??Már bizti szép gömbölyű pocakod:)

Kistörpe gratula végül az autóhoz?Jó vétel volt?Bevált?
Nekünk eddig a Suzukin kívül minden autónk rossz vétel volt, mindig átb*sztak minket...

Ildi, Nita jók a vonalzók

8) :lol:


Gittus képeket hozzál ha tudsz:)

Itt van Lucalány:

Kép Kép Kép Kép

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Gittus gratulálunk nektek, szebb napokat és gyors növekedést kicsi Lánykádnak :lol: Minden rendben lesz, ne aggódj :lol:

KépKép

KépKép
 


Bree ÁLOM SZÉP kis csajszi Luca!!!!!!!!!!!!!!!!
képeket méééééééég mégggggggg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


http://www.ogyi.hu/dynamic/vigantol39207_5_2010_1.pdf

OLVASSÁTOK EL, AKIT ÉRINT HASZNOS LEHET!!!

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


én már jó ideje nem adom....szóval nem érint:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


HAHÓ-VAGYTOK????????????
Sokszor benézek de Nita után senki sem írt................
Bálint első szava:vau-vau-vau.......majdnem megzabáltam............
Betty-mi lesz a kisfiad neve???

Kép


Kép
 


bizony kistörpe konkrétan magammal beszélgetek....... :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát igen Nita, elfoglalt anyukák lettünk,,nem úgy mint terhesek voltunk menyit irogattunk.......................
Fiúk megvannak?
Bálint ma 9 hónapos,és pont véletlen csütörtök van ,és pont ezen a napon született.......még mindig rózsaszín köd van előttem.....
Láttam Bree tündérlányát az iwiw-en csodaszép.....
majd jövök és bekukkantok addig még Patrik nem jön haza a suliból és uralja a gépet......csajok hahó gyertek mesélni ti is...

Kép


Kép
 


Sziasztok,
elveszett bárányka jelentkezik.

Nita mi irattunk új Vigantolt, mert a miénk a kivontak közül volt :twisted:

Hogy-hogy nem adod, nálunk 3 éves korig telente kötelező?

Mi jól vagyunk, Léni mászik, feláll. Lillusom ilyenekben nem jeleskedett :lol:
Lilla még szokja az ovit, reggelente nehezen indul, de aztán tetszik neki.
Majd igyekszem hamarabb jönni, csak mostanában semmire nincs időm :oops:

KépKép

KépKép
 


Szia elveszett bárányka!!!!!!!!!! :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak a suli, meg örök rohanás az életem, nincs időm pihenni és kimerültem totál. Levettük a véremet is, mert tényleg lerobbantam..illetve hát a térdeim kivannak, alig tudok felállni, menni megyek..de ha egyszer leülök kegyetlen felállni....aztán ömlik rólam a víz örökké....kipirosodás..tisztára, mint a klimax....tele a f.....om... ..de mint az állat....csurom víz vagyok.Most kaptam gyógyszereket!
És akkor a zsibbadás, hát fájás...komolyan mondom meggondolom a kistesót....lerokkantam. Luca egy álom gyerek, semmi gondom nincs vele éppen ezért fáradhatatlanul játszok vele, énekelek neki, bohóckodok, táncolunk, tornázunk...szóval MAGYARUL ELBASZOM :oops: :oops: :oops: mert el van egyedül is, de örökké "rajta lógok" 8) de olyan tündéri, gondolom nem kell magyarázni nektek akik ezen már "átestek"..gügyök, dumál, kiabál, nyomatja a mű köhögéseket,kamu tüsszentéseket :D :D :D zabálni való...

A sulit megbántam, de éppen ezért biztosan megéri most megcsinálni. Később már Luca is sírna utánam...most meg én sírok ő utána...péntek még elmegy de a szombat hosszú..így is haza jövök előbb, mert 5 percre lakom és szaladok etetni:)
Tetszik amúgy, de nem gondoltam,hogy ennyit kell majd seggelni (anatómia stb)két vizsgám meg van már..
De amúgy jó..

Az anyagiak aggasztanak..sok a suli is...meg van sok más kiadásunk is...mint mindenkinek persze...
De amúgy minden oké velünk.

Nita nem jöttél azóta sem:). de van jobb üzlet is. Majd elviszlek oda ha jössz, turi és egy kisruhát, cipőt és egy bocis sapit vettem 330 Ftért :D :D :D beszarás és gyönyörű cuccok.

Na lépek...írjatok:)
Bettike, Gittus, Sucer....

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree én mennék már de az orrom még mindííííííííííg folyik :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: és így nem biztos hogy örülnél nekem........... :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bree.de jó volt téged olvasni...
Jobbulást,nekem is volt hőhullám,rosszullét,de elmúlt,a dokim azt mondta a hormonok okozzák....
Lucát meg csak tessék kényesztetni........................
Ildi nagyon ügyi Léni baba........
BETTYKE??????????????????????????????????????????????????

Kép


Kép
 


sziasztok.....jóóóóóóóóóóó reggelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló-Nita!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mizu veletek??

Kép


Kép
 


semmi kül....még folyik az orrunk...nekem meg Barninak de amúgy jól vagyunk.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: