Új privát üzeneted érkezett!

jaj Nita nálatok is ez megy???anyósom dumál nekünk is 3.dik gyerekről,azám....nekem elég a kettő is ,megtudjuk nekik adni amit szertnének,nélkülözni ne kelljen nekik...Teljesült a vágyunk,2 gyerek lett,itt megállunk mi.
Suzy megkaptam ,itt a topikban még irtam is,de mégegyszer KÖSZIKE.
Dike majd irok priviben a lombikról,van egy-két jogszabály is,amiről jó ha tudsz előre.....
Csajok majd jövök,csak szilvát főzök be....

Kép


Kép
 


na szilva lekvár jöhet ide is ám.......... :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


de még olyan kicsik a gyerekek,nitánál is,meg kistörpe nálad is,és már a harmadikról beszélnek.még ha szeretnétek is másikat,még ki kell élvezni ezt az időszakot még a picik a gyerköcök :) de nem?

a tegnapi napunkat jól zártuk,elmondom miért:
nagyon csunya vihar volt este,épp indultam volna kihuzni a tévét,pont közelben voltam,egyszercsak nagy csattanás,tv,videó elment :? :cry: tökre elegem van,de van egy sanszom rá h a kábel tv zsirnorja vonzotta be,kb 2 évvel ezelőtt ugyanigy jártunk,akkor plusszban még a bojler is elment

KépKép
 

 
 

Bettika nagyon jól beszélsz!!!!!!!!!!!......még csak most lesz egy éves a kis drágám:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

igy van,ő is még babuci :) babázzon az apukája ha akar :) :)

KépKép
 


:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a sok drukkot, kedves smst, szorítást, rám gondolást, jól esett!

Jövök majd a sztorival is..talán holnap, de nagyon szar vérképpel jöhettem haza, fulladok továbbra is, szapora a szívem, vérszegény vagyok, vas hiány..bla bla bla...tahikardia meg mittomén mivel rémiszgetnek...
Simán csak gyenge vagyok..
De a kislányom gyönyörű, minden nap elsírom magam, mikor nézegetem, rengeteget puszilgatom ahogy ígértem, "pruttyogok" a csupasz pocakján, megharapom a zsömle popiját..stb.
Csuda jó gyerek, sokat eszik, alszik, nézelődik, rengeteg a tejem, fejnem is kell mert folyik ja és akkorák, mint a fejem
Majd jövök, csak még vissza kell térnem az élők sorába.
Iwiwre majd mennek képek!

Milió puszi Nektek

Kép

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree:
Gyönyörű Luca. Erősődj meg aztán várunk.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Bree gyönyörű Luca.....olyan kis helyes,formás a pifija!!!!!!!!!!!!!!
majd ha nagyobbak lesztek meglátogatunk!!!!!!!!!!!!!!!!
és szép a kis fülbevalója is :)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bree! nagyon szép kisbaba!!!erősödj tényleg és repdess az örömtől!!:)

KépKép
 
 


jaj de kis cukorfalat ez a lányzó :) tökéletesen megértem h nagyon boldog vagy,én is az lennék,leszek is :wink: :)

KépKép
 


Bree,
de jó, hogy otthon vagytok!!! Nagyon szépséges Luca baba, teljesen megértem a boldogságodat! Majd mesélj mi hogy volt, nagyon kiváncsi vagyok ám!! Nagyon jó, hogy beindult a tejed! Mi ez a rossz vérkép dolog? Másik fórumon is van 2 anyuka akiket emiatt nem engednek haza.... ez mit jelent?

Kistörpe,
ne szégyelld magad semmi okod rá! Minden drukknak örülök! :)

Mi megvagyunk, illetve tök jól vagyok. Semmi jele szülésnek, zárt méhszáj, bébike feje lebeg, 0 méhtevékenység, tökéletes CTG, negatív vizelet lelet, csak a vérnyomim gáz mert 140/90 volt ma, így folyamatosan ellenőríznem kell. Eddig úgy tűnik, hogy a málnalevél és a homeopátia, nem hatja meg ezt a kispasast odabent. Sajnos a strepto szűrésem eredménye pozitív lett, így már kapom az antibiotikumot, és majd a bébikének is kell kapnia a szüléskor.... na ennek nem örülök, Ilangomnál ilyen nem volt...

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sucer Barninál nekem is pozi lett a streptom.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok vagyok ,de csak röviden rólunk
Vasárnap keresztelő,nyalom a lakást ezerrel,Bálint tök nyügi.....
Sütés,főzés ,függönycser stb.....VALAKI JÖJJÖN SEGITENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bettyke jól vagytok?dokihoz mikor mész???
Sucer-nyugi...terhesség előtt jó volt a vérnyomásod?Ilan várja a kistesót??
Dike dobtam privit.
Nita milyen jó szemed van,nem is vettem észre Luca fülbevalóját,szerintem is csuda szép ,de a kiscsaj is.

Kép


Kép
 


Kistörpe valaki eljön értem én szivesen segítek ám!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kistörpe

na akkor jó munkát neked :)
én is jól vagyok,semmi különös..csütörtökön megyek dokihoz.

KépKép
 


sziasztoook!!!!!!
mindenki túlélte a tegnap szuper cellákat????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hát akkor végre neki állok én is a sztorinak
Eddig nehezen bírtam ülni a gép előtt sokáig (sebem iszonyat fáj)…meg nagyon fáradt is vagyok ám…
Szóval vasárnap hajnal 5 körül ébredtem,hogy fáj a pocakom..de gondoltam biztosan a tegnapi bableves))))szokásos óránkénti pisi és közben véreztem is, de mondom jól van lányom, engem nem versz át, ilyen volt múlt héten is..alszok tovább..de csak nem hagyott békén..:-)
Menni kellett a napi ctg-re amit már marhára untam már, de előtte még kitakarítottunk..11 felé viszont elkezdtem nézni az órát, hát mondom a belem csak nem tekerget 5 percenként, de esküszöm nem tudtam eldönteni,hogy ezt most mi okozza. Na délben már vert a víz rendesen porszika közben, a végét a férjem fejezte be, én addig ugrottam be a kádba fürdeni. Ekkor futott végig rajtam, hogy lehet,hogy megyek szülni basszus???:-)))))
Fél 2-kor indultunk be és ekkor hívtam a szülésznőt, hogy van valami, úgyhogy ne készüljön a Forma 1-re ha szereti))), ctg után hívom,hogy mit mondanak, addig nyugodtan pihikézzen otthon, hiszen tudhatja,hogy örökterhes vagyok)
Liftben felfelé a ctgre már kimondtam a varázsszót a férjemnek,hogy szerintem ma szülünk..bazira fájt, Luca becsomagolta a bőröndjét szerintem...(reménykedtem,hogy a zongorát nem hozza magával ki)) )
Ügyeletes a ctg-n mondta már,hogy maradok bent…amúgy a fájások csak 50-ig mentek fel és még is azt hittem összecsinálom magam a fájdalomtól…vizsgálatnál 2 újjnyi voltam és közölte,hogy a vajúdás felén már túl vagyok..na mondom királyság, a porszika csodákra képes)))
Hívták a dokit, szülésznőt..addig adatokat töltöttünk ki, de esküszöm arra sem tudtam válaszolni, hogy mi a nevem…férjem töltögette ki végül,mert én totál átmentem szőkébe a fájdalomtól, de végig poénkodtunk.
Szülésznő megjött, nagyon gyors volt minden..a beöntést aki kitalálta annak behúznék kettőt…jujj de dúrva)))még a karácsonyi beiglit is kitolta belőlem)
Utána szülőszoba és kezdtem agyf*szt kapni szó szerint (bocsi a szóért)..bejött anyukám (tudjátok rettegek tőle, sürög, forog, okoskodik, imádom őt, csak túllihegi ), kiküldtem, erre bent hagyja a mobilját ami percenként csörög..mert útközben még a hentest is felhívta szerintem, hogy szülök…
Férjem végig bent volt velem egészen a burokrepesztésig. Megjöttek tesómék…anyósom…és közöltem,hogy na vége a móka miki tára, kifelé mindenki….puszi puszi, köszi a drukkot, de hagyjanak nyugodtan meghalni…(közben valaki nekiment a kórházi sorompónak…mindenki az ablakban lógott a dokimmal együtt, jött a rendőrség…a Miami helyszínelők, NCI stb..:-)))))mondom ezt nem hiszem el,hogy valaki ennyire balfék pont most..pont az ablak alatt mikor én éppen meghalok…
Na eddig vicces volt…innentől már nem. Burok repi után borzalom volt amit éreztem, tesóm törölgette az arcom, a szám vizes ronggyal, szorítottam a kezét…állítólag nagyon gyorsan ment minden…örülhetek…
Néztem az órát, remegtem, rettegtem, sírtam…féltem…jött a pánik..nem kapok levegőt…és ez csak fokozódott mikor a tolófájások következtek…az valami brutális. Azt írta a könyv átlag 4 tolásra kint vannak a babák….a 10-nél megkérdeztem,hogy még is meddig megy ez így????Doki poénkodott mi lesz a gyerek neve..mondom SZARZSÁK (bekakilt a vízbe) és már nem bírtam Lucázni a fájdalom miatt..ez jött a ki számon
Mindig mondták,hogy NAGY LEVEGŐ….de mondom hogy a p*csába, amikor összehajtanak, mint egy papírkutyát, fent a lábam, a hasamtól nem férek el és akkor vegyek nagy levegőt??...Piskótát ne süssek közben??????? )
Korgott a gyomrom, éhes voltam, férjem megígérte ha vége, elmegy a mekibe..na ez járt a fejemben..meg közölte a szülésznő mikor mondtam,hogy nincs már erőm tolni és már zokogtam hogy Luca készen áll, rám vár, rajtam múlik minden..
NA ÉS EZ ADOTT ERŐTT!!HOGY ITT VAN MINDJÁRT…onnantól nyomtam, mint egy vadállat…feszegettek, de csak nem jött..vágtak..és mikor már éppen a fulladás közben előttem volt,hogy letakarnak fehér lepedővel és letolnak a patológiára..mert belehalok…na akkor jött ki az én kis hercegnőm..
Nem fájt ez a rész, bármekkora is volt a feje..nem kaptam semmit, csak a vágásnál a végén egy lidocaint a combomba…
Rögtön elszaladtak vele, ezer ember sürgött forgott a kaka miatt….Kb, negyed óra múlva kaptam meg őt, addigra már fogta anyukám persze, férjem sírva ölelgette és a tesóm is megkapta picit. Aztán megláttam…de nem sírtam. Nagyon fájt minden….boldog voltam és felszabadult..és GYÖNYÖRŰ VOLT. HIHETETLEN,HOGY EGY IGAZI BABA ÉS TÉNYLEG AZT A KIS FOKHAGYMA FENEKÉT TOLOGATTA NEKEM ESTÉNKÉNT MIKOR A GÉP ELŐTT ÜLTEM.
Most nektek is ha ültök a gép előtt és olvastok..akiknek bent a baba még ki tudja mit helyezkedik…)
Összevarrtak, szintén nagyon fájt..szorítottam a fogammal a vizesrongyot….aztán 2 óra elteltével mentem zuhanyozni, mert rosszul voltam a dolgoktól. Persze a mentem az túlzás hiszen a végén össze is estem és tolókocsival vittek a kórterembe be….de nekem muszáj volt tusolni…őrült meleg is volt aznap.
Bocsi a hosszúságért..ennyi a történet, az itthoni dolgokról röviden annyit, hogy 24 órás RISKA lett belőlem, tejem sok és a férjem megígérte Lucának,hogy kap egy külön kistehenet ugyanis annyit ZABÁL)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nagyon jó kislány, alig sír, minden megy, mint ha 50 gyerekem lett volna..nagyon királyság babázni))
A szopi ment nehezen elején, hogy hogyan tartsam, fogjam..de bele lehet jönni.
JA a tejbelövelés nagyon dúrva..fáj is és brutális.
Fejek, masszírozok..az első 1-2 nap nehéz akkor, de most már kezd beállni és kezdem megismerni hogyan működik….
Na majd még jövök!
Bocsi,hogy hosszú lett...

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree: megkönnyezetm a történetedet.


Mi készülünk a nyaralásra. egyhét múlva indulunk Horvátba.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


bree!!! jajjj de csodás kis történet!!!boldogsáááááág vaaan!!!!:)))))

KépKép
 
 


bree

azért az irásodból teljesen magamra ismertem,tuti én is igy fogok viselkedni,káromkodni és kizavarni a családot,jmég a páromat is ha ott okoskodik az tuti...szoval magamra ismertem :D de ettől függeltenül némely mondatodon jót vigadtam,persze egyben megható is volt :) ügyes voltál,és gratulálok a kis éhező lányotokhóz :D


tegnap esete köpködtem az ég felé,annyira besokaltam,elegem van,miért mindig minket ver az ég Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad több orán keresztül dörgött villámlott,kihuztam mindent,még a kábel csatlakozot,net csatlakozot,mindent.erre megint egy extra nagy durranás,áram el,és kiment az összes biztositék...párom szerzett fl 9kor ujakat,de a konyhában,előtérben,udvaron nincs villany,nem tudom mit csinált a villám vele..akkor a hab a tortán,reggel bekapcsoltam a sz.gépet,nincs net,hivnak a szolgáltatotól és mondtam h villámlás volt,megnézte és nagyon csunya munkát csinált a villám,és még ki is gyulladt a kinti antenna,nagy szerencsénk volt h nem gyulladt ki a ház,esett az eső,teljesen szétnyomta az antenna fém dobozát...szoval én már nagyon félek,rettegek,már ha vihar jön teljesen ki vagyok akadva,mert ez ellen nem tudunk mit tenni,a természet ellen nem Exclamation Exclamation Exclamation kedden a szomszéd nénihez bevágott és mindent kivágott,a falból a vezetékeket,tvt,mindent,akkor tegnap is bevágott hozzá is és a még megmaradó műszaki dolgot is elvitte.

KépKép
 


Bree a beöntéses részen olyat nevettem:)
én csak Máténál kaptam de nekem is kimosattak ott bent mindent:))
egyébként tényleg hamar kint vannak a babák...Barni olyan2-3 nyomásra kint volt..

DE GYÖNYÖRŰ ÉS VIDÁM A TÖRTÉNETED!!!!!!!!

mikor Barnit szültem és éreztem hogy jön a feje mondtam a páromnak hogy én nem bírom megszülni erre ő ezt válaszolja "jaj ezt az előzőnél is eljátszottad".igen de ott volt gátmetszésem könnyen jött ki a nagy fejével.de Barninál gátvédelemmel szültem...azt hittem szétszakadok ott lent....de nem is a szülés volt a fájdalmas hanem az utána levő 2-3 nap.iszonyatos gyomorgörcsöm volt ahogy hirtelen a helyére "esett" a berendezésem..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bree
Megkönnyeztem a történeted én is, de jókat kacagtam is :D :D. Ilyen kis édes csöppségért megérte szenvedni!

Sucer
Mi újság van?Már nem sok van hátra!!! :D :D :D

KépKép
KépKép
 


gittus

már te is 32 hetes vagy,hipp hopp itt az idő neked is :)

KépKép
 


Gittus bizony már neked is csak 8 heted van vissza PAPIRON!!!!!!!!!!!!!! :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


17+3 napos babalak:

Kép

Kép

KépKép
 


Sziasztok,

Bree,
könnyesre röhögtem magam a leírásodon :lol: :lol: . Még Apának is fölolvastam belőle. Igazából nagyon átérzem minden percét, hisz már egyszer volt szerencsém szülni. Most is nemsokára újra átélhetem, bár egy pöttyet félek a picúr mérete miatt, hogy miként is fog kiférni... :roll: :roll: Örülök, hogy már rendben vagytok ez a legfontosabb! Szopival ügyesek vagytok!

Bettike,
nagyon szép a babalak :wink: :wink: .

Gittus,
pocakofotó?

Nálunk semmi fejlemény, kedden megyek Uh-ra, flow-ra. A dokim szabin van mától 2 hétig. Apa holnap vidékre megy pár napra, anyukám lesz velünk. Amúgy kósza keményedéseken kívül semmi tünetem nincs, néha van hányingerem, de nem ment el a nyákdugóm, nem görcsölök, szóval semmi extra.

Megyek mert teregetnem kell.

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sucer kinél fogsz szülni akkor ha a dokid szabin van?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sucer
Ígérem, hamarosan rakok fel pocakfotót :D
Amúgy egyik ismerősöm is így járt, hogy mikor beindult a szülés,és felhívta az orvosát, az éppen nyaralni volt! :?

Már csak a héten dolgozok! De lassan fog telni :cry: :cry:
Nem is a munkával van a baj, hanem azzal, hogy egész nap egy kis szar széken kell ülnöm, nyomorognom (mert mást nem találtak nekem), és figyelnem,hogy mindent jól csinál-e a csajszi, akit betanítok. És ez nyolc órába elég szar. Főleg amikor a lábaim is elkezdenek dagadni. Még kinyújtani se bírom.
De már csak ez a hét :D :D :D

Egyébként szombaton azt mondta a dokim, hogy most már egyértelműen kislány :D :D :D :D

Bettike
Szépen kerekedik a pocakod!Ha legközelebb mész uh-ra, talán már látni fogják a picurka nemét is :D :D .Nekem előszőr a 18. héten mondták, hogy úgy néz ki, hogy kislány :D

Egyébként egy páran megjegyezték, hogy olyan lennt van a hasam. Az egyik munktatársam meg is jegyezte, hogy kizárt, hogy én október 1.-re legyek kiírva, hogy én már negszülök szeptember elején, mert annyira lennt van. Dehát mindig is lentebb volt.Még a dokim is megjegyezte. De nem mondott rá semmit. Szerintetek ez mit jelenthet?

KépKép
KépKép
 


jó reggelt!

Bettike: szép a pocakod! Titeket nagyon vert a sors ezzel az idővel.

Gittus: kitartást az utolsó héthez.

Én ma vízsgázom forgalomból. 5 óra óta fent vagyok. Egyik vizsgánál sem izgultam ennyire. És az már csak a csúcs hogy ezt mind úgy kell csinálnom hogy a párom ne lássa rajtam mert ő nem tudja hogy ma van a vizsga Mert ha most még ő is elkezd idegeskedni akkor végem van. Még jó hogy el ment dolgozni. remélem nem jön haza amig én nem indulok.

Szép napot nektek!

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


zuzmo!! sok sikert, szorítok!!!

gittus! éljen kislány!!!

KépKép
 
 


gittus

igen eléggé :?


Lányok,tiszta mérges vagyok és szomorú :cry: most csütörtökön mentem volna dokihoz és megint szabin van,majd csak 25.-én jön vissza.én meg 23.-án megyek genetikai uhra..szoval gáz,most 2 nap múlva minek menjek mikor a genetikán ugyis megnézték...de mér 6 hete nm voltam uhn sem,pecsétem még egy sincs,ez a doki jár ki tanácsadásra is,oda itt csak max szept 6.-án jön elöször,akkor már több mint 20 hetes leszek.menjek 4 dre vagy mi legyen nem tudom...juli 19.-én jött vissza doki szabiról,most meg megint,olyan jól megy nekik
:evil:

KépKép
 


Gittus én nem adnék erre a lent van a has címü dologra........nekem is már a félidőtöl lent volt a hasam.....mégis kibirtuk a 38.hétig..........

Zuzmo HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Betti szerintem menj másik dokihoz!!!!!!vagy cs fogadj szülésznőt!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szülésznőt meg nem ismerek.azért probálkozom még ezzel a dokival,amúgy nagyon rendes.

KépKép
 


Zuzmó
Mi újság a vizsgával kapcsolatban?

KépKép
KépKép
 


Betti szülésznőt a dokik szoktak ajánlani általában pl akivel dolgozni szoktak........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gittus örülök a kislánynak, illetve,hogy Te is örülsz :lol: :lol: :lol:
Szegénykém kitartás, átérzem milyen szar Neked..én is kínlódtam..meleg volt, köcsög főnök, új betanítása..figyelni rá ÁÁÁÁÁÁÁ de jó, hogy vége...

Bettike szépen növögettek:)hogy telik az idő már szép pocak:)

Zuzmó remélem sikerült a vizsgád :D

Sucer bakker nagyon izgulok értetek...már mindjárt Te következel... :shock: :D :D :D

Én most tettem le Lucámat, ma voltunk anyunál, mert mennem kellett varrat szedésre. Végre le tudok ülni rendesen :roll:

Most több,mint egy órát evett a kiscsaj...kis zabagép..gyors fürcsi és még vissza tettem cicizni..persze,hogy kellett neki..mindig félek,hogy kifogy a tartály. :roll: :oops:
Fejni is szoktam, elkezdtem eltenni biztos ami biztos....azt mondták nem kell fejni csak kicsit, meg ne üresre meg bla bla..mindenki mást mond...de inkább termeljen többet, nem érdekel ha az orromon is folyik..de legyen.
Baromi szar ám, mondjuk már nem fáj a fejés...meg már nem is kőkemények a cickók...de fejás után kegyetlen vagy fél óráig...nagyon érzékeny.
60-70-et tudok lefejni, de volt,hogy csak 30-at..azt is eltettem..
Napi 4 liter lemegy víz, + napi 3 -4 szopi teát is bevágok.
Remél jól csinálom és megmarad így...szerencsém van,hogy eszik és nem kell küzdenem vele.

A hasam is szépen lement, de mondjuk még látszik azért..amúgy sem vagyok deszkamanci...De már 8 kilóval vagyok kevesebb...és a víz is egészen lement már...de még nem teljesen..a lábfejem enyhén még vizes..és jön a meleg is.
Azzal is szerencsém van,hogy nincs már az a hőség..mikor szerdán haza jöttünk meg lehetett dögleni a lakásban + gyenge voltam és ömlött rólam a víz szpoi közben + a sebem is fájt...de most már napról napra jobb minden.
Bár fáradt vagyok nem mondom...
Holnap megint jön a drnéni újabb tanulnivalók...cseppek, vitaminok következnek..

Jók legyetek, majd jelentkezem.
ÉS egy kis fotóóóóóóóóóóó :P

Kép Kép Kép

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree annyira édes Luca!!!!!!!!!!!! a 2. képen a legdrágább!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bree
Örülök, hogy raktál fel képeket! Már írni is akartam, hogy rakhatnál még föl :D :D Nekem a 3. tetszik a legjobban :D Ahogy kinyomja azt a kis fenekét :D Nagyon édes!!!

KépKép
KépKép
 


Bree ügyes anyuci vagy, csodaszép kislánnyal :lol:

Bettike, szerintem a nyár ilyen, a dokik csak az utolsó idős terhesekkel foglalkoznak. Én kivárnám a genetikai uh-t.
Ha szeptemberben sem mutat javuló tendenciát a dokid, akkor majd gondolkozz el a váltáson, de még szerintem várj. Hihetetlen, hogy lassan félidős babás vagy :lol:

Gittus, szép nevet választottatok, csak most vettem észre a vonalzódon :lol:

Úgy döntöttem ma Léni megkóstolja az almát :lol:

KépKép

KépKép
 


bree! gyönyörűű kisbaba!:)

KépKép
 
 


bree

jaj de szép,ez a kis katicás ruci,hát zabálnivaló benne :) :) :) örülök h ilyen jól megy a fejés,igazi kis stramm csajszi vagy :)

ildi

én is igy gondoltam,most még nem szaladgálok össze vissza,majd ha később is ilyen lesz,de gondolom nem mert addigra már nem lesz nyár,nincs vakáció,meg azért már én is nagyobb idő terhes leszek,ilyenkor már ajánlotabbak a vizsgálatok havonta,talán nem lesz ezzel gond :)

KépKép
 


Bree annyit nézegetem Lucát......nagyon tetszik!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita akkor nézegesd még :D :D :D :D
Örülök,hogy tetszik.. :P csak aludna már...9-kor volt fürcsi, egyebek..etetés 10 ig..aztán 11-kor is..és most is....
Apa dajkálja éppen,mert szerintem a hasam fáj... Kép Kép

Na megyek, mert befosott Apának 8)

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree
Nagyon édes Luca! Úgy megpuszilgatnám :D :D Kérünk mégképeket :D

Sucer
Mi újság van??????

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat! Sikerült a Vizsgám bár nem volt egyszerű.
10: 30-ra lementem a pályához. 11: 20-ra voltam kiírva vizsgázni 11: 25-kor jött az oktatóm és közölte hogy valamit elrontottak és csak 13: 30-kor vizsgázhatok. Maga a vizsga jól ment.
Pénteken mehetek Szigetszentmiklósra a papírokért. Aztán okmányiroda és mire haza jövünk a nyaralásból, remélem már meg lesz.

Bree: nagyon édes Luca. Látom van testőre is

Szép napot nektek!

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Bree ha hasfájós adj neki INFACOLT!!!!!!!!!!nekünk Máténál megmentette az életünket!!!!!!!!
KÉRÜNK MÉG SOK SOK KÉPET!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zuzmo GRATULA sikeres vizsgához!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita nagyon köszi, éjjel utána olvastam a neten, ezt ajánlották a legtöbben, délután veszek is... :)
Minden tanácsot szívesen fogadok.. :wink:
Mégegyszer köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Ja és 4.30-ig nyomtuk.. :shock:

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


bree

cuki a képeken :) kutyás kép pedig haláli :)

KépKép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: