Új privát üzeneted érkezett!

nálunk hamar elmult mindegyiknél...kentük 70%-os alkohollal és fenistil cseppeket kaptak....sokat segített nekik!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mi hintőport és szintén fenistil cseppet kaptunk :lol:

KépKép

KépKép
 


:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!
Nem tudok aludni !-Bálintom ma lett egy éves,és a szülés minden pillanatát feltudom idézni-ez kavarog a fejembe-fiúk alszanak már-sütöttem sütit holnap hozzunk a tortát haza-jönnek anyósomék is -jó pofizhatok egész délután......(nem nagyom szeretem a mamát-de el kell fogadnom)
Bree-rég voltál már te is!!!

Kép


Kép
 


BÁLINTNAK SOK BOLDOG 1 SZÜLINAPOT utólag is!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sok boldog születésnapot Bálint utólag is!

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Bálintnak mi is boldog első szülinapot kívánunk! :lol:

KépKép

KépKép
 


köszönjük csajok a szülinapi jókívánságokat!!
Bálint nagyon örült a tortának-csodálkozott és megszólalt:mamma...
2 hét múlva viszem 1 éves státusz vizsgálatra-a dokink szabin van helyetteshez nem akarom vinni.
Ildi bárányhimlővel hogy álltok?
Bree?-Nita tudsz valamit róla?
Eladtam Bálint bölcsőjét kemény 10000ft-ért,utána látom a Brendonban ugyan az 45000ft-ért.....rácsesztem....anyósoméktól kaptuk,4 hónapot használtuk-utána kiságyba lett rakva Bálint...hát így jártam....

Kép


Kép
 


Kistörpe nem tudok Breeről semmit.....de írok neki sms-t.....

bölcsőt sajnálom:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe,
köszi a kérdésed, Lillus kifele mászik belőle. Léna még nem pöttyös, de szerintem az lesz... egy pár nap múlva kiderül.

KépKép

KépKép
 


Hát mára Léni is baris lett :roll:

KépKép

KépKép
 


Ildi-nagyon sajnálom Lénit-de már túl lesztek rajta!!
van egy nagy hírem!!Bálint egyedül megy!!-2 napja már.A szobából kijött hozzám a nappaliba-el is sírtam magam az örömtől...
Breevel mi van?-azt hiszem írok már neki.......
Nita-te meddig adtad Barninak a d-vitamint?
Zuzmó-mi van veletek?dolgozol?

Kép


Kép
 


Kistörpe én hol adom hol nem.......sajna nagyon feledékeny vagyok......... :oops: :oops: :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Ezer bocsi, majd vissza olvasok, csak szerdán van a szakmai nagy vizsga és nem vicc szinte éjjel nappal tanulok...nem marad időm már fórumozni sajna a sok házimunka, Luca és tanulás mellett:-(((
De majd jelentkezem ígérem, láttam Nita írtál, de az iwiw is nekem olyan,hogy "felmegyek ki üzent oszt lejövök" :oops: :D nagyon kretén vagyok a tanulástól már...
Igyekszem vissza válni kismamává hamarosan. (szülés óta orvoshoz járok örökké, mert mindenemnek baja lett szinte, szóval ez is lefáraszt)De jól vagyunk!
Remélem itt is Mindenki!
Nita talit megbeszéljük majd vizsga utánra.
Millió puszi Mindenkinek!!

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree sok sikert a vizsgára!!!!!!!!!!!!
de utána nem úszol meg!!!!!!!!! :P :P :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


SZiasztok lányok!

Emlékeztek még? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Susyval szövetkeztünk, így írtam privit mindenkinek, remélem megkaptátok :wink:

Brigi

Kép

Kép
 
 


JELENTEM MÁTÓL HIVATALOSAN IS KÉZ ÉS LÁBÁPOLÓ, MŰKÖRÖMÉPÍTŐ STRÉBER K*RVA VAGYOK :D :D :D :D :D
Elmélet: 85 %
Gyakorlat: 95 %
Bár én csak lábápoló leszek:))a műkörmöt meghagyom másoknak:))))

Brigi örülök a mailnek és nyissátok az ajtót, ott topogok:-)))

Mivel vége a tanulásnak sokkal több időm lesz és jó lenne kérdezgetni, megosztani veletek jó pár dolgot, vannak kudarcaim nekem is, mint bárkinek és sikereim is a "gyereknevelésben", de teljesen leszoktam a fórumról..innen is és egy másikról is...
Se időm, sem energiám...nem volt. De majd most lesz :D
Puszi és majd jövök:)

Nita, tali jövő héten bármikor jó:))))))))))))))))))))))))))

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Sziasztok!


Én is régen voltam már itt! Sajnos nekem is tanulás van ezerrel. Írom a szakdolgozatomat, és készülök az államvizsgára.

Hékás
Írtam privibe! egyszerűen nem tudok bemenni hozzátok az anyatanyán!!

Bree
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
KépKép
 


Közben sikerült az anyatanyán a dolog!!Azt hiszem, egy kicsit eltévedhettem!!!:):)

KépKép
KépKép
 


Bree pedig csinálhatnál nekem körmöcskét:) :P :P
jövőhét hétfő jó neked????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kistörpe, Sucer nem látlak titeket a tanyán..

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


csajok én nem kaptam semmit......hova kell menni????-hol vagytok??

rólunk:Bálinttal kórházban voltunk,hányás,hasmenés,láz,gége gyulladás.....de már itthon vagyunk....
ma mérték 9,30kg,és 83 cm.
Bree gratulálok,ügyi voltál......Luca??-már hiányoltunk!!!!!!!!!!!!!
Csajok emlékeztek Pedire???-babát vár ő is!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok,

igaz, hogy rég nem jöttem, de privit se kaptam.... Bree-nek eszébe jutottam köszi, jól esett.

....már ha olvassa ezt még vki.

Jó egészséget mindenkinek, ha már így jártam.
A villanyt leoltottam.

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sucer gyere a tanyára..ott van mindenki!!!!!!!!!!!én várlak oda is:)))))puszi:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


itt a régi babatszeretnek, Szilvike:)
merre vagytok az anyatanyán?:)
babatszeretnek2012
Budapest XIII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron