Új privát üzeneted érkezett!

sziszko ugy tudom hog hat hétig még otthon tudsz maradn!.
műtét után nekem 3 honapot mondtak........annyi a pihi idő,.......
nagyon drukkolok,hogy legközelebb sikerűljön neked is a baba!!!!!!!
de szerintem majd vizsgátazsd ki magad hogy ne történhessen több ilyen..
én megtettem és ki is derűlt mért alt meg a baba januárba a 12.hétbe! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
3. oldalra léptünk
:!: :lol: :!: :lol:

Sziszko!
Nagyon sajnálom a történteket! Rengeteg energiát kívánok Nektek, hogy ezt "könnyen" feldolgozhassátok!

Nekem a kolléganőm nem tud teherbe esni már kb. 3 éve. Náluk betegség miatt kelett a lombikot választani. A férfinek van betegsége.
De amin már keresztül mentek :cry: 3 sikertelen beültetés, az idén májusban beültetett babák pedig a 20. hétben megszülettek :cry: :cry:

Zuzmo!
Miért nem lehettél Óvónő? Komoly baj lehet, ha kizár a pályáról :?

Anita
Kép

Kép
 
 


Bocsánat! Természetesen kellet és nem kelett :oops:

Íme a lányom, aki valóban egy angyal :D
Kép

Anita
Kép

Kép
 
 

 
 

sziasztok

Az ok sajnos egyszerű Diszlexiás vagyok ez kizáró ok.

Gani: Nagyon szép a lányod! óvodás már?


Jó éjszakát!

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


gani gyönyörű kislányod van!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


gani tündéri kislányod van!!!!!!!
 


Csajok, ki hogy áll a fogyókúrával?

Én a héten asszem leadok pár kilót, apukám kórházba került.. :cry:
Most már jól van, de nagy volt az ijedség. Így az úszás is elmarad.
 


Ildi!
Mi volt a gond! Hála az égnek, hogy jobban van!

Köszönjük a bókokat :lol:

Zuzmo!
Már régen (2 éves és 5 hónapos volt, mikor elkezdte) ovizunk :)
Én gyedről, szabi után mentem dolgozni, Ő meg jött velem. Ezért ilyen korán.

Anita
Kép

Kép
 
 


ildi hála égnek már jobban van apukád..... :lol:
mi volt a gond ha megkérdezhetem? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Apunak van egy elég ritka immunbetegsége ami izomgyengeséggel jár. Sokminden befolyásolja az állapotát, többek között az időjárásváltozás, lelkiállapot. Ugyebár most hétvégén volt halottak napja (anyum 3 éve halt meg), ez is megviselte és jöttek-mentek a frontok, úgyhogy minden összejött hétvégén. Mivel sajna nem lakunk otthon, így hétfőn egyedül volt. Reggel nem bírta lenyelni a gyógyszereit (az izomgyengeség miatt). Nagyon megijedt, de hála Istennek volt annyi ereje hogy elmenjen a tőle nem messze lévő mentőállomásra. Onnan egyből bevitték a kórházba. Hát röviden ennyi. Most azon vagyok, hogy felhozzák pestre mert itt van olyan központ ahol az ő betegségével foglalkoznak/kutatják. Csak hát épp felújítás van és nincs ágy, stb. A doki azt mondta mindenképpen fogadják, csak azt nem tudja hogy mikor. Ma délben kell hívnom,hogy vége van-e a felújításnak és ha igen, akkor már jöhet is apu. Hjajj..annyira nehéz ezt innen a távolból intézni. :cry: Az öcsém pécsen jár suliba, a bátyám kaposváron dolgozik, én pesten, apu meg kiskőrösön (vagyis most kiskunhalason a kórházban).Jól szétesett a családom :cry: Egy cseppet félek attól, hogy hogyan lesz ezután. :cry: :cry:
 


ildi minden rendben lesz!!!szorítok értteknagyon!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ildi! Én is drukkolok apukádnak! :lol:

Gani! Nagyon édes a kislányod!

Lányok,gondolkodtatok már azon,hogy karácsonykor mit süttök-főztök?Van megszokott menü vagy újakat próbáltok ki?

Pusz mindenkinek
 


Sziasztok!
Sziszkó!
Én mindig más ételeket főzök. Az idei viszont ismétlés lesz, mert a tavalyi menü annyira bejött, hogy eltettük talonba a recit.
Akkor azt mondtuk, hogy ezentúl ez lesz a karácsonyi kajcsink :lol:
Zöldhagymás lazacszeletek a kedves és valami mennyei finom. Nekünk legalábbis nagyon bejött.
Sütni viszont még passz, hogy miket fogok.
Ti?
Jó recik jöhetnek ám :lol:

Anita
Kép

Kép
 
 


Szia Gani!

Én életembe először megpróbálkozok a tiramisuval.Sógornőm szokott csinálni,neki nagyon jól sikerül.
Most kaptam egy tippet a kajához.Sajttal,füstölt sonkával és gesztenyével töltött pulykamell.Ez jól hangzik,nem?Én éhes is lettem rá! :wink: Jókor,este 9-kor! :lol:

Jó éjt mindenkinek :!:
 


Sziszkó!
Nálunk a szárnyasok csak nekem és Boginak jönnek be. A férjem nem eszik meg semmit, ami valaha repült.
Egyébként jól hangzik. Nem ettem még gesztenyés húst, de kivi lennék az ízére.
Tiramisut még nem csináltam Én sem soha.

Nekem gyanús, hogy csinálni fogok majd 3bit szeletet, meg valami sósat is. De még egy féle édes kellene hozzá. Lehet, majd szétnézek a neten.

Anita
Kép

Kép
 
 


sziszko na milyen lett kajcsi???? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitacska!Azt a kaját majd karácsonyra szánom.
Ma amúgy csirkecombokat sütöttem.Még tegnap bepácoltam öket.Isteni lett! :lol:

Lányok Ti rajta vagytok az iwiw-en?

További kellemes hétvégét! :lol:
 


sziszko én rajta vagyok az iwiwen...
Mészáros Anita..Halásztelek....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Mi is fenn vagyunk az iwiw-en! Győriné Golyán Anita.

Anita
Kép

Kép
 
 


majd akit tudok bejelőlök délután! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Gani,Nitacska!
Bejelöltelek Titeket! :lol:

Hogy telt a hétvégétek?
Mi a párommal úgy döntöttünk,hogy ez a hétvége a pihenésé lesz!
Úgyhogy nem sok mindent csináltunk.annyi volt,hogy szombaton csináltam kaját,vasárnap délután meg kitakarítottuk az autót,mert nagyon piszkos volt már szegényke. :wink:
 


sziasztok lanyok.

senki nem kezdte el a fogyot?en sem :oops: Most varom hogy apu elhozza a videojat hogy at tudjam venni kazirol dvd-re az aerobikot es akkor elkezdek tornazni.

egy honappal kevesebbet szedem a fogit :lol: juheej :lol: csak igy tuti nem lesz meg a kituzott fogyasi celom de nem erdekel.

ildi jobbulast apukadnak.

sziszko en mindig azt sutok kalacsot amit a szulok kernek mivel nekik is en sutom,igy azt esszuk mi is.
A bojtoskaja az hal lesz,masnap meg nem tudom.
az ajandekokkal vagyok bajban,nem tudom miket vegyek :?

Kép
 
 


Gani, Nitacsak bejelöltelek titeket az iwiw-en! Én a férjecskémmel együtt vagyok fenn: Zemen Ildi&Endre Sülysápról.

Apu hála Istennek jól van, de a legjobb az lenne ha feljönne pestre mert itt tudna kapni egy speckó kezelést ami az ő betegsége ellen jó lenne. Most ezt szervezem, de hát elég nehézkes. Most egyenlőre úgy néz ki, hogy szerdán jöhet. De ezt mondták múlt hét csütörtökön, pénteken és ma reggel is.. :(

Karácsonyi ebédet én még sosem főztem. Nálunk úgy zajlik a karácsony, hogy mindenki apunál van és ő főz egy fantasztikus halászlét. Ehhez szoktam néha sütit csinálni. De még az ideig nem döntöttem el.

Én hétvégén apunál voltam. Takarítással, mosással és kórházba járással telt. De jó lenne már egy pihenős hétvége. Mi mostanában elég sokat dolgozunk. Két hónapja költöztünk be a házunkba és azóta az lakhatási engedélyhez szükséges dolgokat csináltuk. Pl: kéményt kellett felrakatni, járdát megcsinálni, meghát a festést is mi csináltuk meg mert a festő elment nyaralni :evil: :evil:
 


ILdi!
Én is bejelöltelek! :)
Hát nem irigyellek Titeket a ház miatt!Tudom milyen.Mi ezt a családi házat,amiben lakunk 3/4 évig alakítgattuk,szépítgettük mire beköltöztünk.Igaz,nem volt sűrgős,akkor én még albérletben laktam a párom meg még a szüleinél.De mostanra már a kert is rendben van.Bár ha már nem ketten leszünk (remélem hamarosan :lol: ) akkor a padlást is át akarjuk alakítani tetőtérré is.
Jelenleg csak egy nappalink van meg a hálószoba.

Monyo!
Nekem a fogyókúrával az a gond,hogy elkezdem és,meg tornázok is mellette,de sajna max 3-4 hétig megy.Utána lassan elmaradoznak.Egyedül lusta vagyok csinálni.Az a baj,hogy nincs kitartásom.
Nekem egy 10 kg-t kellene leadni,és akkor azt mondanám,hogy oké.180cm magas vagyok,és 85 kg.Ez sok.A 75kg az ideális lenne szerintem.

A halas kajákkal az a bajom,hogy csak a rántott halat eszem meg.Se a sült halat,se a halászlevet nem.Mondjuk párom szokott halászlevet csinálni karácsonykor,a család férfitagjai szeretik.
Én kalácsot még sose sütöttem.
Most megpróbálkozok majd a tiramisuval.
Anyum szokott kocsonyát,töltött káposztát csinálni karácsonykor,és abból nekünk is hoznak.
Húslevest az biztos,hogy főzök.
 


Sziszkó visszajelöltelek!!!!
Tunézibában voltatok nyáron? De jó nektek! Nekünk idén is elvitte a ház a nyaralás árát...de majd jövőre!!! 8)
 


A tornával nekem is ugyanaz a bajom mint Sziszkónak, nem vagyok kitartó. A környezetemben meg mindenki elégedett magával mert senki nem akar velem jönni tornázni. :roll: Kár, hogy nem vagyunk közelebb egymáshoz akkor tudnánk együtt tornázni.
 


szisziko mindjárt vissza is igazolak...... :lol:
ildi téged is vissza igazollak..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tényleg jobb lenne,ha közelebb laknánk egymáshoz.
Képzeljétek egy másik topicon is szoktam írogatni és most szervezzük a találkát szerdára.De hát nekünk könnyebb vagy Gyöngyösiek vagy Gyöngyös környékiek a lányok.
Ha minden igaz 7-en leszünk.Mint a gonoszok! :lol:
Plusz a gyerkőcök.Mindegyik lánynak van már,csak én megyek oda oly árván mint a kisújjam! :D
De legalább gyűjthetem a "gyerekes" tapasztalatokat! :)
 


Ildi!

Igen,Tunéziában voltunk.Sousse-ban,szeptember elején.
De ha minden jól megy,jövőre már nem megyünk nyaralni.Mármint úgy értem,hogy remélem nyáron már kismama leszek! :lol:
Amúgy gyönyörű volt a nyaralás!A kaja is bőséges volt.Rengeteget ettünk! :lol: Csodálkoztam is,hogy csak 1 kg-ot híztam ez egy hét alatt. :lol:
 


szko merre is laksz? :oops:
valamikor azért összehozhatunk egy talit valahol pesten vagy valahol máshol..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.

igazabol nekem se kellene foznom ,hisz szentesten anyueknal masnap pedig anyoseknal vagyunk de en szeretem ha van itthon is kaja.
szilveszterezni merre mentek?

Kép
 
 


Nita!
Én Gyöngyösön lakok.Ez Heves megyében van.Nem tudom,jártál már erre?
Valamikor tényleg jó lenne talizni! :lol:
Halásztelek milyen messze van Pesttől?

Van egy 10-12 fős társaságunk,Velük fogunk
Szilveszterezni.Valami jó kis házibulit csinálunk,de hogy hol azt még nem tudjuk.
És Ti?
 


sziszko hazibuli tok jo :lol:
Mi 4en szoktuk szilveszterezni meg aki kozben beugrik.
eddig mindig a barinomeknel voltunk most lehet nalunk lesz.
ti mit szoktatok kajalni ilyenkor?az idenre mar nem tudok mit kitalalni. :? volt mar szendvicses buli,virslis,csevapos,utoljara pedig malacos+salik.

Kép
 
 


Monyo!
Még nem tudom mi lesz a kaja szilveszterkor,de tavaly úgy csináltuk,hogy mindenki hozott valamit.Így lett rengetek fasírt,rántotthús,vagy három féle saláta,meg rengeteg süti.Szóval olyan hidegtál félét dobtunk össze. :wink:
És még sok maradt is belőle.Még két napig azt ettük! :lol:
 


sziaszko :idea: hidegtal,megvan ez lesz,ezt elore el lehet kesziteni.
pia az mindenkinek a szokasos azzal nem foglalkozunk :lol: na meg valami jofajta pezsi hogy ne jarjunk ugy mint tavaly hogy beletort a dugo :shock: meg jo hogy volt egy masik tartalekba :lol:

Kép
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok ám, csak van egy kis gebasz nálunk :cry: Bogit reggel jobbnak láttuk elvinni a Dr.Néninkhez, mert tegnap este elkezdett köhécselni. Jó is, hogy elvittük, mert így még idejében elkaptuk a betegséget. Nem kellett neki antibiotikumot adni, csak köptetőt és köhögéscsillapítót kapott.

Nálunk így zajlik a karácsony:
24.én du. meghozza a Jézuska a fenyőfát, együtt feldíszítjük, ajándékokat odaadjuk egymásnak, utána megvacsorázunk hármasban.

25.én anyósomhoz megyünk (e nap nem kell főznöm:))
26.án az én szüleimhez megyünk (e nap sem kell főznöm:))

Szilveszterkor itthon szoktunk lenni. Estefelé anyósomékhoz meg a párom tesójáékhoz elsétálunk (1 utcában lakunk mindhárman), tűzijátékozunk az udvaron, szendvicsezünk, iszogatunk és éjfél előtt hazamegyünk.
Elsején meg mindig a szüleimhez szoktunk elmenni. Ők egy kicsit messzebb laknak (35km).

nitacska!
Nagyon kislányos az arcod :D Megnéztelek a wiw-en :D

Anita
Kép

Kép
 
 


sziszko halásztelek pestől kb 5 km-re van...csepel után van,..... :wink:
gani köszi! :oops: még "csak" 22 éves vagyok! :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok! Én is vagyok csak sok a meló...
Nekünk elég nagy baráti társasásunk van az ország minden tájáról és mindig máshol szoktunk szilveszterezni. Arra gondoltam, mivel már kész a házikónk, idén lehetne nálunk. Ez csak most jutott eszembe. Igazából nem nagyon szoktuk előre megtervezni, a tuti csak előtte nap derül ki. :D
Gani, jó hogy nem kellett antibiotikumot adni Boginak, az sok kárt okoz! Én is a hét elején éreztem, hogy bújkál bennem valami ezért gyorsan ittam egy valódi C vitamin bombát: hársfavirág+bodzavirág és a teavízbe tettem még csipkebogyót. Mivel apu méhész, van otthon propolisz meg méz, na ebből is jó sokat elfogyasztottam. És már semmi bajom! :D
Képzeljétek, tegnap megvetttük a mosogatógépet. Annyira, de annyira örülök neki!!!! A házimunkát én nagyon szívesen csinálom de a mosogatás :evil: :evil: :evil: :evil: ...de most már szeretni fogom mert csak egy gombnyomás lesz az egész. :lol: :mrgreen: Még nincs kész a konyha és egyenlőre a zuhanyzóban tudtam csak mosogatni. A múltkor megkértem férjecskémet, hogy segítsen egy kicsit...na ezzel sikerült meggyorsítanom a mosogatógép megvásárlását. 8)
 


Monyo!
Örülök,hogy adhattam tippet a szilveszteri menühöz! :lol: Pezsiből meg vegyetek jó sokat,nehogy már éjfélkor ne tudjatok koccintani! :wink:

Ildi!
Nagyon rafkós voltál mosogatás ügyben!De így kell!Jól csináltad! :wink: Nekünk nincs mosogatógépünk,de a konyhaszekrényt annó úgy csináltattuk,hogy ki van neki hagyva a helye.Amíg ketten vagyunk,nincs igazából szükség rá.De ha már baba is lesz,akkor veszünk mi is!

Amúgy nagyon várom a karácsonyt!Olyan szép ünnep!Meg a fenyőfa díszítés,a lakás díszítés!Imádom!Csak essen a hó,úgy az igazi!Tavaly emlékszem nálunk nem volt hó.De szilveszter estéjén viszont annál több! :lol:
 


Nitacska szemtelenul fiatal vagy:)

Ildi gratu a mosogatogephez.nekem nincs es nem is lesz de nem hianyzik.

sziszko.Hat nem szeretem a pezsit igazabol,csak ugye szilveszter miatt iszom,na meg ejfelre mar mindenkinek olyan mindegy nalunk :wink: ejfel utan szigoru asvanyvizkura mindenkinek,nalunk igy zajlik.

Nekunk iden se lesz karifank,tavalyelott sem volt mar es tavaly is csak azert mert egy kis karifat ki kellet vagni mert utban volt igy feldiszitettem.Majd ha tobben leszunk lesz fank is.

Kép
 
 


Szerintem nálunk is csak hetente egyszer-kétszer lesz beindítva, de legalább akkor sem nekem kell csinálnom!

A karácsonyt én is várom, de bennem kettős érzések vannak. Anyum sajna dec. 28-án halt meg. :( Én már tudnék ünnepelni és örülni a karácsonynak, de apu még nem és tiszteletben kell tartanom a fájdalmát. Itthon én díszítem a házat, adventi koszorút csinálok és idén egy hatalmas nagy karifát veszünk. A házban van galéria (ahol az emelet és a földszint között nincs semmi) ami kb. 5 méter magas és oda veszünk egy min. 3 méteres fát. Szerintem attól még hogy nincs babánk még egy család vagyunk és ketten is ugyanúgy megünnepeljük a karácsonyt mintha lenne gyerekünk.
 


ildi remelem nem ertetted felre,persze hogy ket ember is egy csalad.
mi is megunepeltuk ketten is.
tavalyelott novemberben veteltem el es semmi de semmi kedvem nem volt unnepelni.tavaly sem esett jol a karacsonyfa mert akar hanyszor meglattam az jutott eszembe ha nem igy tortenik akkor mar 3an lenenk.
ez a 4ik karacsonyunk baba nelkul es azert ez igy egy kicsit fajdalmas.
sajnalom ami anyuddal tortent.

Kép
 
 


monyo egyáltalán nem bántottál meg!!!!!! Mi itt egy baráti társaság vagyunk, nem kell mindenért bocsánatot kérni! :wink:
De így értem, hogy miért nem akarsz fát állítani. :( Csak sokan úgy gondolják, hogy addig amíg nincs gyerekük, nem is számítanak családnak. Még az idősek is úgy kérdezik meg hogy: Hány családja van magának?- amikor a gyerekek száma iránt érdeklődnek(tehát szerintük csak gyerekkel vagyunk család). Szóval szerintem egy házzasság/kapcsolat célja nem a gyerek. Azért házasodtunk össze mert nagyon szeretjük egymást és együtt akarunk lenni, ez volt a célja. A gyermek pedig az "anyaméh gyümölcse". Értitek mire gondolok? Ti hogy gondoljátok?
 


Sziasztok!
Ildi!
Tök jó, amit írtál!

Mi 5 karácsonyt ünnepeltünk kettesben a férjemmel. Mindig volt nekünk is karifa+ünnepi hangulat+minden. Mióta van nekünk Bogi, azóta annyi változott, hogy színes a fánk. Addig minden évben más színű volt, de mindig 1 max.2színből összeválogatva a díszeket.
A sógornőmnél meg anyósomnál csodálkozott rá először Bogi a színes fára, azóta nekünk is olyan van :lol:

Nekünk sincs mosogatógépünk. Én őszintén leírom nektek, hogy a plusz fogyasztás miatt félek tőle. Többlet az áram, a vízfogyasztás is. Így is lassan az én fizum egy összegben a csekkekre megy el :roll:

De azt nem tudom elképzelni, hogy fogod 1-2 alkalommal bekapcsolni 1 héten a gépedet Ildi!Csak a hét 3. és 7. napján indítod be? Addig mi lesz a mosatlanokkal?

Az egyik barátnőméknek van és állandóan panaszkodik, hogy a mosószeres vizet benne hagyja az eszközökbe :shock:

Amúgy köszönjük jól vagyunk. Bogi még persze köhög, de gondolom egyre jobb lesz. Most már viszont Én is és a férjecském is dögrováson vagyunk
:evil:

Ja,ja,ja,ja!
Az Én apukám is méhész! :D

Anita
Kép

Kép
 
 


Jaj de bénán sikerült! :oops:
Csak ezt akartam idézni:
"...Mi itt egy baráti társaság vagyunk, nem kell mindenért bocsánatot kérni!..."

Anita
Kép

Kép
 
 


monyo :) :oops:
ildi gratula a mosogatógéphez!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gani, szerintem nem lesz több a fogyasztás. Még nem hallottam senkitől ezt. Gondolj bele, 16 literből mosogat el egy 12 személyes ebéd után! Én ennyiből sosem tudnék elmosogatni. És ha csak azt nézzük, hogy mennyi időt spórol nekem, már megérte. Naponta a férjecskémmel este kb. 2-3 órát vagyunk együtt. Ha ebből fél órát elvesz a mosogatás, már az is sok. Azért írtam, hogy csak hetente kb. kétszer fogom beindítani, mert nem sok mosatlant "termelünk" egy héten, szerintem ennyiszer elég lesz. De majd néhány hét múlva elmondom a tapasztalataimat! :wink: Szombaton fogják beüzemelni, addig pedig csak elméletekről beszélek itt össze-vissza... :oops:

Képzeljétek, tegnap aput felhozták pestre és kiderült hogy ez az egész egy bogárcsípéstől van! :roll: Apu immunrendszere amúgy is túl van "pörögve" (ezért immunbeteg) és most valószínű egy olyan bogár csípte meg ami még sose és ez miatt még intenzívebben kezdte termelni az ellenanyagot és ez már sok volt a szervezetének. Ez egyrészt megnyugtató, hogy nincs komolyabb oka. Másrészt viszont aggasztó, mert ezután már a bogaraktól is óvakodnia kell?!
 


sziasztok.

Gani jobbulast Boginak.gyogypuszit kuldok neki :)

Mosogatogep:amire en tudnam hasznalni az a poharak es evoeszkozok mosogatasa.Nem tudom miert de utalom ezeket mosogatni a tobbivel nincs bajom.
Azt nem ertem hogy ugy tudom hogy az edenyt nem lehet piszkosan betenni hanem elotte el kell kicsit mosni,akkor ha mar az ember kezeben ott a tanyer akkor nem egyszerubb rogton elmosni?mint berakni a gepbe aztan meg kiszedni?

Ildi,az idosek nalunk is ugy kerdezik hogy van-e csalad,mert a csalad fogalma a kovetkezo.apa anya gyerek/ek.ezrt kerdezik igy.
Manapsag azert valtoznak a dolgok.
Mi azert hazasodtunk ossze mert gyereket szerettunk volna,elotte is egyutt eltunk es jo volt az ugy,csak mikor eldontottuk hogy mostmar johet a gyerek akkor en nem tudtam volna elkepzelni hogy hazastarsi viszonyba szulessen,ezert osszehazasodtunk.

Kép
 
 


ildi azért mégiscsak jobb hogy egy bogárcsípés minthogy valami komolyabb baj legyen! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi!
Én még a 8 évnyi házasságunk alatt 4-szer mosogattam 12 főre
1.keresztelő
2.3.4.Bogi szülinapjai

Úgyhogy nekem ne fogyasszon 16 liter vizet, ha 3 fős ebéd után mosogatok. Vagy ezt lehet szabályozni?
Akkor az áramról még nem beszéltünk!
De mindegy is, mert nem alapvető felszerelés, luxuscikknek is nevezhetnénk, így csak a jó oldalait kell vizsgálni. Az meg tényleg vonzó, hogy nem nekem kell minden nap többször mosogatni :D Csak beteszem meg kiveszem a terítéket :lol:

Anita
Kép

Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron