Új privát üzeneted érkezett!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ
Megtartom most, hogy mehessek szülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :roll:

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree, úgyis mész, nyugika :D itt lesz Luca max. napok kérdése, de szerintem nincs neked annyi hátra :lol:

KépKép

KépKép
 


HÚÚ Ildi de korai voltál,etettél??
Suzy Hékás gyertek,Gittus..

Kép


Kép
 

 
 

csak nem tudtam aludni :twisted:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!


Luca baba gyere ki!!!Most pont jó az idő. Szegény jó anyád ne süljön már meg a kórházban.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Sziasztok!

Na Ildi ha ezt tudom...fent voltam fél 4ig!!! :shock: :shock: :shock: Ültem a gép előtt, sétáltam, szenvedtem.
Legközelebb benézek:)
2in1!
Reggeli CTG normál, semmi extra.
Nem fáj a hasam sem szinte már...
Ez van...
Hétfőn vizsgálatm addig naponta CTG, aztán talán kedden megindítják a lányomat kifelé, mert ha nem jön én rúgom seggbe mostmá:twisted:

Puszi...
Az örökterhes...

ui:
lépcsőzés, szex, forró fürdő pipálva!
Más tipp? :roll: :shock: :D
Bármi érdekel...kuruzslás is 8) Egy hete nem alszom...jól esne már...szóval jöhetnek a praktikák :twisted:

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree, nekem a doki tutira mondta a cukor miatt a 18-i indítást. Nulla jel volt. Léni mégis kijött magától előbb. 12-én. Ja és nulla fájásokkal mentünk még a kórházba is, csak a víz folyt el, mégis gyorsan szültem :wink: ne parázz már légyszi, gyerek bent még nem maradt.

És mivel már itt könyörög mindenki Lucának, hogy jöjjön ki és nem hallgat a szép szóra, mond neki, hogy ne jöjjön, majd indítanak, hátha kis ellenszegülő és kibújik :lol:

KépKép

KépKép
 


Bree ez az..........eskü ugyan így voltam én is............először elég rendes jóslók majd semmi.......mintha heteim lettek volna hátra............slám........utána beindultak a dolgok!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita legyen igazad!
Ildi szóltam Lucának maradjon bent...hétfőn még elmennék fodrászhoz akkor :P
Most azért éjjel is fájdogáltam és most reggel sem sokkal jobb.

Majd meglátjuk.
Megyünk csavarogni, sztrájkolok, nem takarítok ma:))))

Pusz

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Bree hidd el igazam lesz :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Bree az örökterhes, ez jó
:lol: :lol: :lol: ,
látom még mindig 2:1 van.
Jelentkezz be a fodrászhoz, hidd el Lucának egyből kedve lesz kijönni :wink: :wink: . Látom a praktikák kipipálva, bár lehet ismételgetni őket :wink: :wink: . Amúgy nem tudom, hogy van ez elsőre én is nagyon türelmetlen voltam, most vhogy nem zavar, hogy nem tudom mikor jön. Mondjuk még van is időnk, bár a doki szerint minden adott ahhoz, hogy Olivér baba kibújjon. Hát rajtam nem múlik az biztos :).

Nita,
hát igen, nekem se kis bébim van odabent. Mondjuk Ilangom 3,32 kiló volt a 40. héten. Mondjuk Ő lány és első baba volt. Azért kiváncsi leszek. Na meg a szülésre is. A dokim jövő szombattól szabin van, jó lenne még nála szülni, de ez nem kívánságműsor....

Még benézek, hátha Luca megjön holnap...
:wink: :wink:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sucer szerintem könnyű szülésed lesz................legyen olyan mint az enyém...mindössze másfél óra........fájdalom csillapító nélkül gátvédelemmel:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


valami megindult,nem is tudom mi,de a tippem szerint a pici jelzett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)el sem hiszem:)A hasam aljában kis rezgéseket érzek,de egyfolytában,ilyen még nem volt soha,és nem a belek,hanem azon a helyen ahol ő most elhelyezkedik:)rezgésként tudom leirni,valahogy arra hasonlit,fura,de érezhető:)))Most nagyon kész vagyok,fura érzés érezni őt,igy 2 nappal a 17.hét előtt:)anyukám azt mondta hogy én pontosan 17 hetesen mozdultam meg elöször:)


Érzem végre a picikémet,hihetetlen érzés:)annyira meghatott,hogy nem térek magamhoz:)))))

KépKép
 


Bettike gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi :)

KépKép
 


Bettike gratulálok!!!:)Nekem is 17.-ik héten volt az első ilyen élményem :D :lol:
Most meg már majd szétrúg... 8)
Csajok ne izguljatok, engem megszállt a teljes nyugalom..ez a punibaba nem jön ki indítás nélkül...biztos vagyok benne,hogy keddre megbeszéljük a dokival...
Szóval már nem is idegelem magam ezen.
Amúgy fáj, keményedik időnként..nehéz már nagyon...de már csak 3 nap...

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


ez az Bree..........számláld vissza a napokat:)))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bree

hát mostmár hatalmas a babóca :) Luca baba mostmár gyere ki :!: :!: :) :)

KépKép
 


Sziasztok!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bree

semmi? :) Luca baba olyan szép idő van,gyere ki mostmár,kicsit meleged lesz de ezzel ne tőrődj :wink: :D

KépKép
 


Nita,
a proféta szóljon belőled! Ilyenre vágyom én is! Ilangom majd 16 óra volt, begyulladt gátsebbel, 3 hétig se ülni, se állni nem tudtam, szóval nem ellenkeznék, egy gyorsabb és gátvédelmes szülés ellen. Fájdalomcsillapításom nekem se volt és most se lesz, nem vagyok a híve, ha egyszer túléltem talán másodjára is menni fog.

Bettike,
első pici baba mozgás, de jó! Egyre aktívabb lesz a kis drágád! :)

Bree,
látom Luca baba, még mindig nem akar jönni. Igazad van, ne stresszelj, bent nem fog maradni, az tuti! Pihenj, sétálj, csináld meg, amit még szeretnél, mert ha kibújik, egy darabig semmi se úgy lesz ahogy eltervezed :wink: :wink:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


sucer

neked sincs már sok hátra,hogy birod? :) babaszoba hogy áll?

KépKép
 


Sucer szedsz homeos bogyókat?????????
én szedtem ezért szültem ilyen gyorsan..........

pocak kép???????? :oops: :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ÍRT BREE!!!!!!!!!!!!!!!!

MENNEK SZÜLNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


húha,akkor kibeszéltünk a lányzót h jöjjön kifele :D drukk bree :!: :!: :!: :!: :D

nita

a homeos bogyókrol majd mesélhetnél nekem is,én is ki akarom majd probálni ha ott tartunk.mindent azért h könnyebb legyen :)

KépKép
 


Betti persze szólj és leírom mit és hogy kell szedni!!!!!!!!!
amúgy nem hiszek az ilyenekbe de be kell látnom tényleg segítettek:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


HAJRÁ BREE!!!

Csak feladja végre Luca az albérletét. Nem várta meg míg kilakoltatják. :D

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


vajon mi van Breevel........folyton ő jár most a fejemben..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


CSAJOK MEGÉRKEZETT LUCA KISASSZONY!!!!!!!!!!!!!!!!

"Ambrus Luca Anna,17:13-kor 3840 grammal és 55 cm-rel végre megmutatta magát anyának és apának! GYÖNYÖRŰ SZÉP!!!!!!!!!!"


SOK BOLDOGSÁGOT ÉS NAGYON JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bree!!!
Isten hozta Luca babát!!!! Sok szeretettel gratulálok nektek!!!
Gyors felépülést, sok tejecskét, minden szépet és jót!!!! :D :D :D :D :D

Nita,
igen homeos cuccokat szedem, iszom a málnalevelet is kb 1 hete. Remélem nekem is használnak, Ilangnál nem volt anno semmi ilyen plusz "segítségem". Pocakképem ezen a gépen nincs, majd holnap csinálok frisset és megpróbálom föltenni.

Bettike,
babaszoba a múlthéten lett kész, a csomagom nagyjából készen van, de sztem még ráérünk. Aztán lehet, hogy rámcáfol Olivér bébi :wink: . Amúgy jól bírom magam, csak az nyomorult gyomorsav ne kínozna. azon túl semmi panaszom nincs, nem dagadok, elvagyok. Na jó a 38 fok nekem is betett, de összességében elviselhetően érzem magam. Azt most nem sorolom ide, hogy a gyermek bent lakik a bordáim alatt, hogy az összes szervemet átrendezte odabent, mert ez ezzel jár, ezt a lovat én/mi akartuk. Szóval várom, hogy mikor csatlakozhatok a boldogan babázó Breehez :D :D

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sok boldogságot kivánok Luca babához :) :) :) szép nagy baba lett :)

oké nita
majd irok,kicsit később mikor már aktuális lesz a dolog :)

KépKép
 


GRATULA BREE-megmondtam szombaton,vagy vasárnap mész szülni.Jössz egy fagyival.akkor azt írtam....

Gittus most már rajtad a sor...

Kép


Kép
 


BREE!!!!! DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!! GRATULÁLOK!!!! Éreztem, hogy a nyaralás alatt is be kell kukkantani.

Csajok, most nyaralunk, csütörtök este megyünk haza. Pénteken jövök ám hozzátok :wink: :D :D

Brigi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok.
Zsolti vagyok a Timi férje.
Csak gyorsan dobok fel egy telefonos képet!



Kép Luca

Kép
Én vagyok a világ legboldogabb anyucija:-)))
 
 


Luca baba nagyon gyönyörű vagy.Minden jót és szépet kivánunk neked és drága anyukádéknak.Anya , neked is gratulálunk ügyes voltál,majd ird meg ha haza értek milyen volt a szülés....

Kép


Kép
 


Szia Zsolti, Bree,
gyönyörű a pici lány, még egyszer gratulálunk nektek sok szeretettel!!!

Kistörpe,
tudom ritkán jövök, de Gittus előtt még vagyok én..... a 38. hetemmel :wink:

Brigi,
jó nyaralást nektek!!! Várunk ám!

Szép napot!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Kistörpe
Sucer még tényleg előttem van :D :D . De jó lenne már ott tartani :D :D

Bree, Zsolti
Gyönyörű szép lányotok van! Gratulálok Nektek!!!! Jó egészséget és sok boldogságot Luca babához!!!!

Sucer
Te jössz!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Képzeljétek, tegnap egy akkorát taknyoltam a konyhánkban feltörlés után, de hál' istennek nem a hasamra estem. De úgy megijedtem. Régen estem már el, de mióta kismama vagyok, azóta kétszer is! Röhej!

Na dolgozok! :D :D Már csak két hét!!!!!!! :D :D

KépKép
KépKép
 


Bree gyönyörű Luca..........olyan kis kerek csajos pofija van!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sucer-bocsi tényleg te jössz,annyira szégyenlem magam.
Gittus örülök,hogy nincs baj hogy elestél,én is biztos megijedtem volna...
De jó nemsokára még két baba lesz itt hamarosan.....olyan jó a képeket nézni,mint azt is amit Bree párja rakott fel,nagyon édi Luca.

Kép


Kép
 


Na végre Bree

Szívből gratulálok az ujdonsült kis családnak! :)

Kistörpe
Megkaptad email- ben a recepteket?

Kép
Kép
 


de édes,kis szépség :)

KépKép
 


Luca Baba Isten éltessen jó egészségben, sok örömöt kívánunk Neked és szerető szüleidnek. :lol:

Gittus én a kilencedik hónapban estem hasra :twisted: nem lett bajom, meg Lillának se, vigyázz magadra :wink:

KépKép

KépKép
 


Luca láttán rámjött a de jó volna még egy de nem..............:(......
api eldugta a fogigátlóm.............brrrrrrrrrrrr :twisted: :twisted: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gratulálok Bree !Luca gyönyörű!
Nita:ez nem szép a párodtól.
mondjuk múltkor az enyém is elkezte a "most már jó lenne egy gyerek" dolgot.
Bettike: Gratula a mozgáshoz!

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


ugy is oda fogja adni mert mondtam hogy drága az abortusz.........30.000ft........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ennyire szeretne még egyet?

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


nita

úgy látom a családod ellened van,jó értelemben,a fiúk kistesót szeretnének,apa meg még egy kis lurkót :D

KépKép
 


Bree!!!

Hatalmas gratula!!!! Sok tejcit, boldogságot, egészséget!!!olyan gyönyörű kislány! mielőbbi felépülést, és gyere gyors a születéstörivel:)
köszönöm, h drukkolsz nekem, én is remélem h elsőre sikerül,mindent megteszek érte!

Kistörpe! de jó h ismered a dokim,mondj róla vmit!:) én Móri vagyok, de 7 évig Győrben laktam , mert ott tanultam:)

Sucer! drukkk könnyű szülést kívánok!

KépKép
 
 


zuzmo

veled mi ujság?nem irtál róla eddig...

KépKép
 


igen a család azzal jön kell még egy KISLÁNY...........de nincs rá garancia hogy az is lesz.......
de mondta api hogy oda adja a bogyóimat........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: