Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Túl vagyok 5 lombikon,de 4-nél több petesejtem sose lett.Kiváncsi lennék olyanokra,akik szintén nehezen stimulálhatók,de találtak megoldást...másik protokoll,esetleg másik fajta injekció vagy alternatív módszer,ami segített több petesejt megérésében.
Vendég
 


Nyulasz!

Akkor ezennel betársulok! :P

Nálunk az a helyzet, hogy van egy 7 és fél éves kisfiunk, aki rögtön összejött, mint a parancsolat! :D Normál terhesség, normál szülés.
És itt megálltunk. :(

20 hónapos kora óta gyúrunk kistesóra. Nem írom le a 6 év viszontagságait...a meddőség oka peteérési zavarok, ingadozó prolactin, pajzs- alulműködés, IR + kiskatonák dezertáltak.

Na. Volt 4 inszem, de katonák miatt jött a lombik. És vele együtt a hidegzuhany.
Kiderült, hogy nem reagálok! Leírom távirati jelleggel, mikor, milyen stimura (mind short )hogy reagáltam idáig:

1. stimu: 2005. október: Suprefact + Puregon (kb 220.000 Ft): leállították, mert csak apró tüszők lettek...

2. stimu: 2005. november: Clostylbegyt, Merional, Fostimon (kb. 150.000 Ft): 3 tüsző; 2 leszívva, 1 megtermékenyült (beülti a 3. napon) nem tapadt meg.

3. stimu: 2008. január: Suprefact, Gonal, Merional (kb. 120.000 Ft): 8(!!!) tüsző, 8 leszívás, 7 megtermékenyült! Blasztózás miatt 3 szépet kaptunk a 4. napon (a többit sajnos nem lehetett fagyasztani), HCG=0 :cry:

4. stimu: 2009. január: itt tartunk most. Stimu ugyanaz, mint tavaly. Jövök a fejleményekkel!

(Ja, mondanom sem kell, hogy mikor az elsőt leállították, padlót fogtam...olyan depis lettem, hogy nem akartam folytatni...mert a doki elfelejtette közölni, hogy semmi baj, van még sok más protokoll...így azt hittem, itt a vége...Pedig - reméljük - dehogy! Csak keresgélni kell és türelem! Igaz, Nyulasz? :wink:

 


Azt elfelejtettem: Az első 2 stimut a Schöpf Mereiben csinálták (Nyírőben a lombik), de elég volt belőlük.
2007. júniusától vagyunk a pesti Kaáliban.

 

 
 

Szia Till!
Nekem most 8 tüszőt szívtak le,de csak 4-ben volt petike.Ez most másfajta protokoll volt,antagonista.Nincs elötte semmi,csak ciklus első napjától gonal,napi 300,és a 6.napon uhu,és a 7.8.napon jött mellé a cetrotid szuri,ami meggátolja a tüszőrepedést.8.napon este repesztettem,10.nap leszívás volt.

Mindig szerettem volna sok petesejtet,meg fagyibabákat,de mostmár talán nem lesz rá szükségem.

Várlak az uhu eredménnyel,sok szép tüszőket kívánok a kukucshoz! :wink:

Neked mennyi az FSH-d?
Vendég
 


Nyulasz, Drága!!! :lol: :lol: :lol:

Itt is mega-gratula a Nyulasz Családnak!!! :lol:
Ha Valaki, akkor Te igazán megérdemelted!!! :oops: :P
(Apa mit szól? :wink: )

Ügyesek voltatok, nagyon-nagyon szurkolok Nektek, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!!! :P

És a 4 tüszőből hány indult be? Hányat kaptál vissza?

Till mai UH eredményei:
8 szép tüszike (10-13-asok), endometrium 12 :P
Kedd körül punkció!!!

/FSH-m:
3. nap: 17,4 mU/ml (4 - 13, tehát igen magas)
23. nap: 4,9 (2 - 13)

 


Till,köszönöm szépen :D Apa is repked :D
A 4-ből másnap délre,amikor kellett telcsizni 2 termékenyült meg,és mi úgy is mentünk értük,hogy ketten vannak.Aztán egyik jóhíre a dokinak az,hogy 3-an lettek,a másik pedig,hogy az egyik már kompakt morula,a másik kettő pedig nyolcsejtes.Úgyhogy jött vissza mind a három,és maradt is :lol:

Az FSH-d tényleg magas,nekem 10.5 volt,már az is nehéz stimulálhatóságot mutat.Viszont ez a hormon alattomosan emelkedik szép lassan,mégis olvastam már olyanokat,akiknek több külömböző érték született pár hónap eltéréssel.Volt,hogy sokkal alacsonyabb lett,mint előtte.
Neked ez mostani érték?Mert ha igen akkor tényleg csoda,hogy ilyen szépen érnek a tüszők. :wink:
Drukkok mennek :D
Vendég
 


Nyulasz,
ez tényleg Csoda (mármint, hogy ilyen szépen beindultak a Nyúlbogyók! A legeslegjobb helyre költöztek, tudják Ők is)!!! :D - az ilyen Csodákért érdemes élni! :wink:

Bizony, tényleg magas az FSH-m. Ez a múlt havi érték, mármint a fogigátló előtti ciklus :roll: - de nagyon reménykedünk! :P

Akartam már kérdezni (de ha ez bizalmas, megírod privi?), hogy Nektek ez a 6. beülti volt, akkor már fizetni kellett, ugye? Ha szabad kérdeznem, mennyi volt így az akció? (Tényleg, csak ha nem vagyok indiszkrét)

Nálunk holnap reggel UHU, aztán megbeszéljük a továbbiakat!
Ja!
És nem kellett emelni a gyógyszer adagomat! :P Gonal: 150 egység, Merional: 2 ampulla (+ Suprefact: 0, 25)

 


Till,megírom majd priviben.
Hajrá tüszőcskék :D
Vendég
 


Nyulasz-mami :P
köszönöm a privit!

Tüszik növögetnek (13-15-ösek), de még kell nekik egy kis "nógatás", vasárnap estig meg a szurka. (150 Gonal, 2 ampulla Merional, + 0,25 Suprefact). Hétfőn Uh, szerda-csütörtökre csúszik a punkció. Endom: 13.

(A hasam viszont óriásira nőtt! :shock: rajtam bezzeg nem ér össze a gatya :roll: :lol: ez érdekes még nekem, úgy hallottam, hogy ez csak sok tüszőnél aktuális...)

 


Till,úgy emlékszem a stimu alatt nekem is nagyobb volt a hasam :roll: Szerintem a nyolc nagyon jó szám,a dokik a soknak sem örülnek nagyon,ez tök ideális :D
Vendég
 


sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok? Nekem is magas FSH-m van már nagyon elvagyok keseredve. Eddig 2 stimum volt majdnem dupla adag szurival 1 petikém lett ami nem termékenyült meg így beülti nem volt!

Nyulasz gratulálok ,jó hogy a 3. is beindult!

Till!

Ekkora FSH-val nagyon jol teljesítettél! Van valami titkod?
Vendég
 


Szia Annmari,persze,hogy csatlakozhatsz :D Mennyire magas az FSH-d?És milyen protokoll volt?
Vendég
 


Köszönöm!

Nyulasz!
Jol olvastam egy másik topikon hogy neked most sikerült és ráadásul mind a 3 megtapadt ????????????,,
Ha igen ez órási!!!!!!!!!!!!! Nagy nagy gratula!

Nekem mindkét stimum 1 hó fogigátlóval kezdődött.

1.stimu: 5 napig 2x1 szem closti + 2 naponta 150NE Gonal+3ampulla merionál. 5.naptol + 5napig naponta 150NE Gonal+3 ampulla merional majd a cetrotid és ovittrell
Eredmény:1 petike

2.stimu:5 napig 2x1 szem closti+2 naponta 150NE Gonal+4ampulla menopur 5.naptol+6napig 150NE Gonal+4ampullamenopur majd cetrotid és ovittrel
Eredmény 1 petike
Vendég
 


Annmari,igen jól olvastad,mind a hárman megvannak :D

Ez short protokoll volt?

Nekem is mindig fogigátlóval indult a stimu,de most a legutolsónál nem volt elötte.És most nem sak kétnaponta kaptam a szurikat,mint az előzőnél,hanem napi 300 gonal,szerintem ez jobban bejött.A lényeg szerintem,hogy vátsatok protokollt,akár longra,akár antagonistára,és szurit is változtassátok,mert nekem sem történt sokáig változás,csak picit emelgettük a szuriadagokat,de ez kevésnek biznyult.Lehet nyugodtan szólni a dokinak,inkább,mint elvesztegetni a támogatott lehetőségeket.
Hova jársz?
Nem írtad mennyi lett az FSH-d?
És egyiknél sem lett beültid?Apával minden rendben?
Vendég
 


Az az igazság fogalmam sincs milyen protokoll volt a dokim soha nem mondta. Az FSH-m 13-19 között mozog. Legutóbb dec.elején nézték akkor 17 volt. Kaptam hormonpótlót amit 2 hónapig kell szednem jan.20-án lesz az utolsó akkor ha megjön megyek vérvételre! Ha 15 alá menne akkor kezdenénk a stimut mert a doki szerint addig még ilyen magas nincs értelme hozzá kezdeni.
Apa spermái kevesen vannak de jó minőségűek így a lombiknál vele nincs gond de ő is szedi a vitaminokat.
Mivel beülti még nem volt így mind az 5 támogatásom megvan mert a stimut nem számolják bele.
Az előző 2 stimu a Budai Kaáliban volt de mivel minden próbálkozás után 6-7 hónapot kell várni így most a debrceni kaáliba járok. Ez közelebb is van hozzánk.
Vendég
 


Annmari!
Ki volt az orvosod itt Pesten?
Tényleg stimut kell váltani!

Nálunk az első 2 stimu a Schöpf-Mereiben volt (a másodikból lett 1 beülti a Nyírőben), de besokalltunk tőlük - ennek több oka volt. Tk. a doki azt mondta , nem tehet semmit, így reagálok, és kész.

A 3-4. stimu már a budai Kaáliban. Dokimban maximálisan megbízom! :D Titkot nem tudok, annyi a változás, hogy augusztus óta szedem a Merckformint (nyárod derült ki az IR), állítólag ez is pozitívan hat a stimura :roll:

Most kerültél Debrecenbe? Nagyon kíváncsi vok, milyen lesz itt a protokollod!!!

 


till!

Kovács Péter volt az orvosom.

Az az igazság hogy nekem az FSH- kívül minden eredményem jó.
Voltam terheléses cukor és inzulinon is azok is jók lettek.
14 éves korom óta óramű pontossággal menseselek.
Ezért nem értem mi lehet a probléma.
Pesten már a petesejt donor témát is felhozta a doki de én ezt nem szeretném. Bízom benne hogy sajáttal is össze fog jönni!
Vendég
 


Annmari,
össze fog jönni a baba sajáttal!!! :P Bízzál Magadban, még nem játszottál ki minden kártyát!!! :P

(Nekem is KP az orvosom, nálam bejön!!!
Megfogadtam: ő fog nekünk segíteni!!! :P )

Nyulasz,
Neked ki (volt) a dokid?

 


Azt hiszem, nekünk, nehezen stimulálhatóknak akár több orvost is végig kell járni, és megtalálni a megfelelőt! Ez hatalmas türelemjáték, no és persze pénz kérdése :oops:

(Én most a 3. dokinál vagyok...az előző kettő is profinak számít a szakmában (nem is kicsit), de nekünk épp nem tudnak segíteni. KP - úgy érzem - tud)

 


Till,nekem Krizsa doki :D
Nálunk is felmerült az első lombik elött,hogy donorsperma,az utolsó lombik elött,hogy petesejtdonor kellhet. :? Szerintetek kell?
Hajrá,sosem feladni!!!És utánajárni,szólni a dokinak,hogy ezt vagy azt próbáljuk meg...
Vendég
 


Nyulasz!

Szerintem tőled jobb példa már nem is kell arra hogy-:)) nem feladni!

Nagyon boldog lehetsz most és én veled eggyütt örülök!
Vendég
 


Kösziiii

Olyan jól esett,mert priviben is megkerestek többen,hogy visszaadtam a reményt :D
Vendég
 


lányok!

Voltam ma talpmasszin és egy csomó dolgot elmondtak!Pl.hogy most van peteérésem a jobb oldalon. Ami igaz mert tegnap és ma is erős 2 csíkos lett az lh tesztem. Aztán hogy sok a gyomorsavam.Ez is be jött.
Aztán hogy súlyos lelki problémám van ami szinte padlón van és tele vagyok stresszel és feszültséggel. Hát ez is igaz ,mert van egy súlyos problémám ami nem tőlem függ hogy mikor fog megoldódni.
A hipofízisem nem működik úgy ahogy kellene ( ez termeli a hormonokat) de a talpmasszival ez jol stimulálható. Most heti 2 alkalommal fogok menni hátha valóban segít. Egyébként már elég sok jót hallottam a masszírozó srácrol több olyan nőnek is lett babája akit már a lombikkal sem biztattak!
Vendég
 


Sziasztok!

Engem is nehéz volt stimuzni régen ( inszemek előtt semmi,lombiknál 3 és 1) azután jött a változás 8. Mint ugye tudjuk a pcos-okat nehéz stimuzni: tornával, diétával és VITAMINNAL sikerült a 8.
Diéta:semmi finomitott étel csak barna rízs ,teljes kiőrlésű liszt és no cukor csak gyümölcs cukor.Rengeteg fehérje és szénsavmentes víz.
Fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű és mindezt beépittetem a Norbi diétába.



ui:a vitaminok nem a materna és elevit attól egy kicsit komolyabb
Vendég
 


Sziasztok!

Annmari,
hová jársz talpmasszázsra? Érdekelne engem is! :P

Loviné:
jól értem: a diéta után lett 8 petesejted? És hol tartasz most?

(Nálunk holnap UH, megtudjuk, mikor lesz a punkció :roll: )

 


Igen jól értetted, ez volt októberbe,még akkor nem szedtem metet csak 1 hónapja.
Most várok, hogy hozza rendbe a mensit és az lh:fsh arányom.
(Lenkei vitamint szedek már 1 éve)de amint kiegészitettem a diétával és heti 3 tornával ez lett az eredmény. Ja és nekem a rövid program jött be stimukor.
Láttam énis a képet a másikon a hasadról csak én nem tudok olyan gyorsan pörögni meg ott ülni a gép előtt.
Amikor kevés petesejem volt akkor hirtelen felfújódtam az elején és majd szét szakadtam. De amikor volt a 8 akkor az elején semmi vagy a nyolcadik nap kezdtem duzzadni.
Vendég
 


Till!

Szívesen megmondom hogy hova járok masszírra de szerintem ez neked egy kicsit messze lenne ugyanis 250km-re lakom tőled!
Vendég
 


Annmari,
akkor köszi, az tényleg messze van :( :P

Csak beugrottam! Mindjárt tüsző-repesztünk! (22-kor)
Szerdán reggel pedig punkció! (végül 9 tüsző lett :roll: - kérlek Titeket, szorítsatok! Úgy szeretném, hogy most sikerüljön!!! 6 év türelmi idő elég volt :oops: :D )

Pusz mindenkinek! :P

 


till!

Akkor mindjárt jön a szurizást!
Gondolok rád és szoritok neked holnap!Remélem mindbe lesz petesejt és be is indulnak! Akkor aztán lesz tesó bőven!
Örülnék ha én is tudnék ennyit növeszteni!
Vendég
 


Bocsi ! Nem holnap hanem szerdán!
Hirtelen még furcsa is volt hogy ma van a tüszőrepi holnap meg leszívás!
Úgylátszik kicsit bealudtam!
Vendég
 


Nyulasz!

Hogy érzed magadat ma? Rókakoma nem kerülget?

-:)))))))))) Istenem 3 bébi!!!!!!!!!!:)))))))

Elsem hiszem hogy egy nehezen stimulálhatónak ez összejöhet!

Kitartást és nagyon sok egésséget kívánok nektek!
Vendég
 


Annmari,köszönöm jól vagyok :D rókakoma elkerül.Van már tipp a kezdéshez?Tényleg,metet nem lehet szedni,ha nincs gond az IR-rel?Jó,ez lehet hülyeség :oops:
Loviné,látom nálad is bejött a met.Kitartás a diétához,és minden elismerésem,mert nekem nem ment :oops: pedig metet szedtem...
Till,nagyon drukkolok mára!!!Lassan már alszol :lol:
Vendég
 


Nyulasz!

jövő héten kell megjönni a mensinek és akkor megyek vérvételre!

Ha jó lenne azFSH akkor úgy néz ki hogy kezdenénk a stimut. Azt hogy milyen protokollal azt akkor beszéljük meg!
Erről a met dologrol még nem volt szó.
Vendég
 


Annmari,akkor nemsokára beindultok :D Metet akkor adnak,ha az IR vizsgálatnál gond van,de neked nem volt.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon köszi a drukkokat: 6 petikénk lett! :P
Már azóta megvolt a randi is, reméljük, egymásra találtak a mieink :wink: :lol: - ICSI. Holnap 11-12 körül telcsi, akkor mondják meg, mizu.

Nyulasz,
barátnőm PCOS-s, de nincs IR-je. Mégis felírták neki a Metet, szedte is, és 9 hónap után - Kaális UH mellett - spontán terhes lett! :P

Annmari,
szurok, hogy hamar kezdhessetek!!!!

 


Till,jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D Randidrukkok mennek!

Annmari,akkor azért kérdezz rá a met-re...hátha,persze kívánok inkább egy alacsony FSH-t :wink:
Vendég
 


till4

Itt is gratula neked és szurkolok a sikeres találkához!++++++++++

Nyulasz!

Hát én is abban bízom hogy jó lesz mert amúgy minden eredményem jó!
Vendég
 


Lányok,

5 babóca indult neki a "nagy kaland"-nak! :P (üzenik, hogy köszönik szépen a drukkokat és igyekezni fognak! :wink: )
szombaton 9-kor telefon, akkor derül ki, hogy aznap vagy hétfőn jönnek haza! :D

Mindenkinek ölelés! :P

 


till!

Ez nagyon jóóóó! További jó randizást nekik!+++++++++++++++++++++
Vendég
 


Till,hajrá ötösfogat!!!Osztódó drukkok mennek!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok! :P

Jelentem: Három Kicsik beköltöztek!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
(fagyi nem lett, de nem baj, Ök vannak! :D )


Mindenkinek pusz, most megyek pihizni tovább :D

 


Till,zebracsorda megy :D :D :D
Vendég
 


till!

Babaragacsok mennek!!!!!!!!+++++++++++++++++++++

Pihizz sokat!!!!!
Vendég
 


Sziasztok! :P

Remélem, Mindenki jól van!!!

(Nálam: ET+3. nap, jelentem: nem érzek semmit...sajna nyugalmat sem, jár az agyam... :roll: )

 


till!

Az agyadat kapcsold ki és csak a babóra gondolj!
Pihi pihi pihi!!!!!!!!!!!

Sikerűlni fog!!!!!!!!!!! csak ez járjon a kis buksidban!
Vendég
 


Till,zebracsorda bizti odaért,nyisd az ajtót :D
Annmari,megjött?Mikor mész vv-re?
Vendég
 


Ma voltam vérvételen ,csökkent az FSH de még mindig magas!(15)

Vasárnap kell elkezdenem a fogigátlót (remélem még az nyomja lejjebb) febr.12 -én megyek uh-ra (21.nap) és ha nem lesz ciszta akkor kezdjük a szurit.
Remélem nem jön közbe semmi!

Nyulasz!

Nyúlbogyóid jol vannak?

Till!

Nálad mizujs? Mikor tesztelsz?
Vendég
 


Annmari,FSH csökkentő drukkok mennek!!!! :wink:
Köszi,bogyók jól vannak :D
Vendég
 


Sziasztok!

Annmari,
mi csökkentheti az FSH-t??? :roll: Hú, ha tudsz valamit, ne tartsd vissza :lol:
(29-én lesz a vv)


Nyulaszka,
ajtó-ablak nyitva áll :lol:

(de sajna tegnap 10 órától egyfolytában görcsizek, olyan nagyon mensis érzés... :oops: )

 


Till,mensis tünet semmitsem jelent!!!!...azért meg ne fázz! :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: