Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Loviné!
Erről még nem hallottam... Diabon minden rendben volt?

Férjem volt spermavizsgálaton, ott minden eredménye rendben. Attól függetlenül kell mennie andrológiára? Elfelejtettem megkérdezni....
És itt nyíregyen csinálnak átjárhatósági vizsgálatot? Vagy rögtön laparral kezdenek?
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Voltam hétfőn a 13.cn-n uh-n.
Utána mentem fel Csillához.Először úgy volt hogy szerdán vagyis ma mehet az inszem,de van 1db 30mm-s cisztám így Gál nem csinálja meg az inszemet... :evil: De jövőhónapban sem. :?

Kép

Kép
 
 


Hugika,

diabon minden ok, elértem amit a dokinő szeretett volna, mostmár csak szinten kell tartsam magam.

Syl,
kifejtenéd bővebben?
Vendég
 

 
 

Loviné:Persze!
Na,szóval ebben a hónapban szedtem 2x1 clostit és a tizen valahanyadik napon mennem kellett UH-ra.Én a 13.cn-n mentem mert ez esett hétfőre.És ott az uh-s papíron ez van írva:

Uterus:77*36mm
Endometrium vast.:10mm
Petefészkeke nagysága:jobb ov.: 39*38mm,benne 11-19mm-es tüszők mellett legnagyobb tüsző 30 mm.
bal ov.: 33*25mm,benne legnagyobb follic.7-8mm

Douglas tér 30*26mm-es folyadékréteg.

Szerintetek?

És ezt Csilla telón diktálta be Gálnak és ő azt mondta,hogy cisztám van és így nem csinálja meg az inszemet,mert ha véletlenül teherbe esek,akkor baj lehet belőle... :roll:
És így ,ha most majd megjön akkor mennem kell uh-ra hogy eltünt-e a ciszta és visszakell mennem keddi napon a meddőségi rendelésre megbeszélni a továbbiakat!Ennyi! :?

Kép

Kép
 
 


Ja és , levette CSilla (1.000.-Ft-t) a CA-125-re a vért is!
Csak elfelejtettem ma telefonálni neki,h mi lett az eredménye!

Kép

Kép
 
 


Syl,
hőd?
Vendég
 


Loviné:Nem tudom, nem mérem!Miért?
Mond valamit!

Kép

Kép
 
 


Mondj!!!(-ezt akartam az előbb írni)

Kép

Kép
 
 


Én úgy gondolnám, h megvolt az ovud.Reggel mérj már egyet.
De egyébként nem lenne belőle gond még támogatná is a terhességet.Debrecenbe simán megcsinálnák.(épp a ciszta miatt)
Vendég
 


Oké,ha nem felejtem el akkor mérek egyet reggel!
Amúgy én is pont ezért voltam sík ideg,hogy 1 szaros ciszta miatt lefújják az egészet... :evil: Mikor az a terhesség alatt simán elpukkanhat és kész.Mi köze ennek vmihez is? :?

Kép

Kép
 
 


syl100 írta:Petefészkeke nagysága:jobb ov.: 39*38mm,benne 11-19mm-es tüszők mellett legnagyobb tüsző 30 mm.
bal ov.: 33*25mm,benne legnagyobb follic.7-8mm


Sziasztok!
Most lehet hogy én nem értem, de ha szó szerint ez van az uh-leletedre írva, akkor ott 30mm-es tüszőről és nem cisztáról van szó! A 30mm "kicsit" nagyobb mint az átlag, de mivel gyógyszeres stimuról van szó ez teljesen normális!!!
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Syl!
Mi az a CA-125?
És szerintem is meg lehetett már az ovud, azért 30mm-es tüszőnek már illik megrepednie 2 nappal az uh utánra....
Nálatok mi indokolja az inszemet? Bocsi ha már írtad, csak nem volt még időm végigböngészni az előzményeket :oops:

Egyébként ha nekünk inszemre lesz szükségünk, egyre inkább arra hajlok hogy irány Debi! Elég "rémisztő" ami itt folyik!! :evil: :evil:
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ma reggeli hőm 36,4,úgyhogy nem volt még pé-m.
:roll:

Hugika:A CA-125-t pontosan nem tudom(Loviné tuti ,h tudja)ha ciszta van vagy endo akkor ez az érték emelkedett .
Nálunk mi indokolja az inszemet?:2 éve hajtunk kistesóra.Sokáig clostiztam(6 hónapig)jól becisztásodtam tőle.Ezért lapar kellett,ott kiderült,hogy endom is volt.Úgyhogy elvileg nekem hamar teherbe kellenne esnem a műtét után mivel visszajöhet az endo sajna.
De már lassan 1 éve,h műtöttek és még sehol semmi.Közbejött a nyáron ,kiderült,hogy a páromnak rossz a spermaképe(herevisszér miatt műtötték).Most állt helyre a spermaképződése,úgyhogy mostmár szeretnénk gyorsabban haladni az inszemmel,DE hát sajnos nagyon úgy néz ki hogy kurvára nem fogunk... :evil:
Plusz metet szedek PCOD -ra!

CSajok!!!
Valamelyikőtöknek nincs meg CSillának a mobil száma? :?:

Kép

Kép
 
 


Nekem meg van, küldöm priviben
Kitartás! És párodnál most alakult ki herevisszér? Az előző baba spontán sikerült, vagy ott is inszemre jártarok?
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok!

CA 125-érték:tumor marker jelzi h valóban ciszta e vagy rossz indulatú daganat.Vagy épp tüsző.

Syl , én nem szórakoznék itt a helyedbe, mert ennek nem lesz jó vége.
Vendég
 


Syl!

Nem akarod megpróbálni Debibe? Azért ott jobban odafigyelnek. Az inszemért meg itt is ott fizetni kell :!:
Vendég
 


Annmari:Itt Nyíregyen ingyenes az inszem,de Debibe fizetni kell érte.Én így tudom!

Kép

Kép
 
 


Syl!

Az lehet! Inszemben nem vagyok járatos!
Vendég
 


Sziasztok!

A CA-125 ereményem:18,6

Látom nem sűrűn írogatunk ide!

Timcsi:Te nagyon eltűntél ,mi van veled? :!:

Loviné:Ezt mire értetted,h ennek nem lesz jó vége??

Kép

Kép
 
 


Syl, csak arra értettem h talán 1-2 gyermeket sikerült itt összehozni még.
Elég gyerekcipőbe jár a meddőség kérdése Nyíregyházán.
Van olyan ismim akinek (nem 1-2)akit addig mütögettek, h már nincs petevezetéke, és szóba se jöhet természetes úton baby.
Vendég
 


Sziasztok!
Babaprojekt nálunk egyelőre lefújva... Férjem ma délután összeesett, féloldala lebénult, és nem tudott beszélni. Egy vérrög elzáródást okozott az agyában. Jelenleg jobban van:beszél és mozog, de a doki szerint a következő pár nap még bármi előfordulhat, mindenre fel kell készülni. Első ránézésre a szívével lehet valami, onnan szakadhatott le a vérrög is. Pár nap múlva okosabbak leszünk...
Szóval egyelőre elköszönök, de remélem férjecském hamarosan meggyógyul és jöhetek vissza hozzátok....
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


ahugika!

Nagyon sajnálom a férjedet :!: Nem lehet most könnyű nektek :!: Remélem mielőbb rendbe jön és folytathatjátok a babaprojectet :!: Addig is sok sok kitartást és erőt kívánok neketek :!:
Vendég
 


Hugika,
nem találok szavakat.Mielőbbi jobbulást kívánok a párodnak!
Azért néha gyere és mond mi újság a pároddal.Drukkolok, h mihamarabb felépüljön.
Vendég
 


Annamari,ti hogy álltok mostanában?
Vendég
 


aHugika:Nagyon sajnálom ami a férjeddel történik :!: Kitartás :!: :!: :!:

Annmari:Tényleg ti most hol is tartotok???

Én ma elkezdtem barnázni,úgyhogy ennek a hónapnak is annyi... :cry: :evil:

Kép

Kép
 
 


Én kedden voltam Debiben ,de sajnos az FSH-m most is magas lett ,így nem keztük el a stimut :( 2 hónapig szednem kell egy hormon gyogyit ,majd dec.közepén kapok fogi gátlót ,aztán jan.vége felé megyek megint debibe :(
Közben a héten voltam cukorterhelésen,meg a pajzsmirigyet is megnézték :!: Kedden lesz eredményem és megyek vele Csókához :!:
Úgyhogy egyenlőre ennyi :!:

Syl!

Szerintem neked is valami komoly döntést kellene hozni annak érdekében hogy előbbre juss :!:
Vendég
 


Sziasztok!

Ahugika: sajnálom a férjed, de remélhetőleg már jobban van.

Syl: a ca-125nél nem 10 alatt kell lennie az eredménynek??? A 18 elég magas.

Annamari: mondta anya, hogy beszéltetek. Mizu veletek?

Nálunk semmi hír és előrelépés! Egy helyben toporgunk.

Kép
 


Szia Timcsi:Örülök,h jelentkeztél! :) Az mit jelent nálatok,.h egyhelyben toporogtok?

Azt mondta Csilla telefonban,h ez az érték azt mutatja,h cisztám van,de nem olyan magas,hogy rosszindulatú vmit mutasson...

Kedden megyek uh-ra 12-re cisztanézőbe,h meglesz-e még,mert ma megjött!Utána meg megyek fel a 2.-ra a meddőségi rendelésre... :roll:

Kép

Kép
 
 


timcsi!

Igen beszéltem vele ,vagyis csak akartam mert épp telefonja volt így nem tudtunk nagyon beszélni!
velem semmi különös,úgy néz ki jan.-ban megyünk debibe .Most parkolópályán vagyunk!

Írj már többet magadról!

syl!

Remélem ciszta elmegy a mensivel és ti is tovább léphettek!
Vendég
 


Annamari!

A kivizsgálások megvoltak, megvannak a hibaforrások. Fogynom kell, ezt a legkönnyebb rásütni az emberre, de lassan alig eszem és iszonyat lassan távoznak a kilóim. Várunk, várunk.....

Kép
 


Annamari,
mi lett a cukorterhelés eredménye?
Vendég
 


Loviné!

Minden eredményem tökéletes lett,kivéve az FSH ami egyre magasabb!
doki is csodálkozott rajta hogy hiába a magas FSH az ösztradiol szintem viszont 154 volt amire azt mondta hogy nagyon jó mert az FSH szint után ennek 0 kellett volna lenni! Ráadásul a 21.napi v.v.progi szintem 20,5 volt amire szintén azt mondta hogy jó és nem érti a működésem. Vagyis azt mondta ne adjuk fel!
Vendég
 


Timcsi!

Én a lúgosító kúrával most adtam le 7kg úgy hogy nem koplaltam és nem mozogtam szinte semmit! Csak nagyon megnéztem mit eszek!
Vendég
 


SZIASZTOK!

Ma voltam Uh-n bent a kórházba(5.cn-m van)
Nincs már ciszta eltünt.Valami folyadék volt a douglesban. :roll:
Utána felmentem a meddőségi rendelésre Gálhoz.
Azt mondta,h már az éven nem,de januárba mehet az insem,injekciókkal! :? Kérdeztem,h nem-e lehet clostival,de azt mondta,h nem,mert a 2 év alatt amióta próbálkozunk 9 hónapban clostiztam összesen és ez sok!Nem értem én ezt...mi az összefüggés??...de mind1 :roll:

TIMCSI:tőled kérdezném,h mennyibe kerülnek ezek az injekciók meg a tüszőrepesztő az inszemhez?

JA,és most nézi a papírjaimat Gál és mondja,hogy a MAR tesztem erősen pozitív lett ,és ez azt jelenti,hogy hiába jó a párom spermája,de mikor belém kerül én elölöm a nagyrészét stb...
Eddig ezt sem tudtam. :?
Létezik ez,hogy már van egy gyerekem spontán clostival ,és akkor nem öltem el a spermáit???

Kép

Kép
 
 


Rosszuk írtam az előbb!Nem a MAR teszt,hanem a PCT teszt!!!

Kép

Kép
 
 


Syl: eddig itt még majdnem mindenkinek + lett a mar-tesztje.

A Gonál a tüszőrepivel 50ezer volt, ennyibe kerül az inszem Debiben. (Ott a gyógyszerekek olcsóbbak, mivel a Kaáli írja fel) Illetve 2x10000 volt az uh Gálnál. Én a helyedben inkább átmennék, itt még csak próbálkoznak, és nem jössz ki anyagilag jobban ha itt maradsz. Itt alig lett még eredménye az inszemeknek, ott legalább tudják mit csinálnak.

Kép
 


Jajj, nem a mar, hanem a pct, már én is zöldeket beszélek.

Kép
 


Timcsi:Azt mondta Gál,h a szuri olyan 35.000.-lesz .Meg nem akarok hozzá menni uh-ra,csak a kórházba tb-sen.
Nagyon nem tudom mi lesz,mert se erre,se arra nincs most pénzünk... :? :(

Kép

Kép
 
 


Syl, ha Gál csinálja az inszemet, akkor magához fog hívni uh-ra, ott választás nem nagyon van.

Kép
 


Syl!

Ez sajnos így van! Ha valaki elkezdi a stimut akkor nincs választás hogy hova mész uh-ra! amelyik doki elkezdi az csinálja végig egyébként nincs értelme!
Sajnos ez pénzbe kerűl! :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

És akkor milyen választásom van még? :roll:
Esetleg másik doki csinál még ilyet?
Akkor tényleg jó sokba lenne a végén... :? francba... :evil:

Kép

Kép
 
 


Helló!

Sajna nincs választás, meddőség ipar van!
Vendég
 


Syl, hogy döntöttél?

Kép
 


Nekem is mennem kellene a turkászatra, de nem sok kedvem van! Meg más sem sok...

Kép
 


Timcsi:Láttam írtál a másik topikban!
Részvétem a nagypapád miatt! :(

Hogy döntöttem? :roll: Pénz szűkében sajnos nincs nagyon választásom...itt megálltunk! :cry:
Ha clostival lehetne a stimu akkor betudnám vállalni ,de ilyen drága injekciókkal nem.
Nem tudom mit kéne csinálni?Gál helyett vmi másik orvost keresni...nem tudom!

Örülök,hogy veled minden jól alakul ciklusilag.Most mi lesz a következő lépés?

Többiek?Hogy álltok?

Kép

Kép
 
 


Syl: sajnálom, hogy megálltok. Akár kit fogsz keresni a stimuhoz mindenki ezeket a drága szurikat adja.

Nálunk mi a következő lépés?? Csak az, hogy teherbe esem...... :D

Kép
 


Timcsi:Ez elég furcsa,hogy itt csak ezekkel a szurikkal lehet inszemet csinálni! :roll:
Máshol simán clostival csinálják... :evil:

Kép

Kép
 
 


Syl,
ha jól olvastam az írásodból akkor azért nem csinálja clostyval mert sokat kaptál az utóbbi időbe.Ha vársz picit akkor bizti kaphatsz megint.
A gond csak azzal van h nem mindegyik doki foglalkozik ezzel. Aki meg igen az magán rendelésre fog visszahívni.

Hugika,
férjed hogy van?


Timcsi,
a dokinőnek hova írtál?
Vendég
 


Loviné:Még azt a kétszeri magánrendeléses Uh-t csak-csak kibírnánk,de ezt a drága szurikat már nem!
Lehet akkor tényleg várok egy kicsit(nem tudom igaz meddig :roll: )és utána megint próbálkozok... :?
Csak sajna úgy néz ki,hogy a párom is hamarosan megy el messzire dolgozni,aztán még ennyit esélyünk sem lesz összehozni egy Bébit! :(

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Férjem? Körülményekhez képest jól. Hál' Istennek a bénulásból nem maradt vissza semmi komoly(kicsit csúnyább lett az írása és a jobb oldalon picit "megereszkedett" a pocakja). De sajnos kiderült, hogy komoly bajok vannak a szívével. Még 2003ban valszeg egy lábon kihordott tüdőgyuszi átterjedt a szívére és ott szívizomgyulladást okozott. Akkor be is került a kardióra, kapott gyógyszereket, amiket mind a mai napig szedett. De ugye nem járt vissza kontrollra.... Tünetei nem voltak,de sajna a szíve állapota tovább romlott, és természetesen nem tett jót az állapotának, hogy közben nagyon meghízott. Az idén már leadott 17kilót, de még vagy 20at kellene. Soha nem lesz már egészséges a szíve, nem lesz hosszútávfutó vagy magashegyi hegymászó, de azért továbbra is fog bírni dolgozni és élheti az eddigi életét. Eddig nagyon gyenge volt még, de most már napról napra erősebb, egyre többet bír sétálgatni. Talán januárban mehet dolgozni.
Sokat gondolkoztam mostanában és tényleg igaz amit mondanak: egy baba tudja mikor kell jönnie: ezt a pár hetet terhesen nem lett volna erőm végigcsinálni.

Syl!
Sajnálom, hogy nem tudjátok folytatni. Várjatok pár hónapot, és akkor biztos mehet majd a Closty-s stimu!

Loviné, Timcsi,Annamari nálatok mi a helyzet?

Egyetlen "pozitívuma" ennek az időszaknak a 3kg mínusz! már "csak" 10-12kg kellene... Ja és a stresszes időszak ellenére 29 napos ciklusom volt, hőmérő szerint egyértelmű peteéréssel. Előző hónapban kezdtem el szedni a barátcserjét, lehet ez már annak a hatása? Hiába volt a stressz mégis pontos a ciklus?

Bocsi kicsit hosszú lettem, mostmár befejezem...
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: