Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Olyan anyukákkal szeretnék beszélgetni, akik kistesót terveznek, és 2009. nyarának végén vagy ősszel szülnének.
Nekem van már egy egyéves kislányom, és szeretnénk összehozni a kistesót 2. szülinapja előtt.
 
 


Tényleg nincs olyan anyuka, aki beszélgetne?
 
 


Akkor mesélek én, hátha előbb-utóbb jön valaki.
Nekem nem jön meg, ezért Norcolutot kapok, nincs pé-m. Következő hónaptól Clostit kell szednem, és reméljük, hogy összejön. Ha nem, akkor tovább nem próbálkozunk, majd egyszer sokára lesz kistesó.
 
 

 
 

Szia *witch*!
Én is 2009 re szeretnék babót.
Hát elvileg 24.-én van a peteérésem bár nem tudom még pontosan,mert ez az első hónap.
Amúgy van egy 10 éves beteg kislányom, úgyhogy a cél kisfiú.
 


Szia Lengyelk!

Akkor jóó nagy korkülönbség lesz a két gyerek közt!
De ha kislány lesz, az is jó lesz, ugye????
 
 


Szia Witch,

Mi is 2009 nyarára-őszére tervezzük a kistesót, majd meglátjuk : )) remélem sikerülni fog !! még egy hét és tesztelek, már nagyon várom

Drukkolok nektek is Witch, Lengyelk

Andi

Kép
 


Szió!
Hát én nagyon bízom a kisfíúban, mivel a kislányom betegsége nemhez kötött,és akkor végig izgulnám az egész terhességet.
Szóval bizakodom.
de jó neked bár én is már a tesztnél tartanék.
 


Andi!
Veled már találkoztam a júliusi topikban! Mi újság Veletek?
Tökjó Neked, hogy máris tesztelhetsz! Messze vagyok én attól még...talán karácsonykor tesztelek legközelebb.

Lengyelk!
Mi az a betegség, ami lányoknál öröklődik? (Bocsánat az indiszkrét kérdésért, de erre kíváncsi vagyok.)
 
 


Sziasztok!
Mi is tervezgetjük a kistesót már elég régóta (lassan másfél éve). Eddig nem jött össze, de bízom benne, hogy már nemsokára sikerül. Most már rendszeresen járok dokihoz, túl vagyok egy sikertelen inszemen. A kisfiam, Máté két és fél éves.
Mindenkinek sok sikert!

Kép
 
 


Witch: és nálatok a kislányod is nehezen jött össze? Csak azért kérdezem, mert nálunk a kisfiam nagyon hamar sikerült, most meg...

Kép
 
 


németh írta:Witch: és nálatok a kislányod is nehezen jött össze? Csak azért kérdezem, mert nálunk a kisfiam nagyon hamar sikerült, most meg...


Igen, ő nagyon hamar összejött. De ha most nekünk nem jön össze, én lemondok róla, nem fogunk tovább próbálkozni. Majd egyszer nagyon sokára talán...
 
 


Nagyon helyes kisfiad van egyébként!
 
 


A kislányom betegsége Rett szindróma.
Nekünk ez az első hónap,hogy próbálkozunk.
Azt mondták ha az ovulációkor vunk együtt, akkor 99,5 %hogy a fiúsok érnek meg.
Hát én igazából most nem tudom mikor van az ovulációm, mert múlt hóban még gyógyszert szedtem.
 


Utána néztem ennek a betegségnek. Nagyon sajnálom, hogy így alakult, és nagyon bízzunk benne, hogy kisfiú jön össze! :D

Lehet kapni (itt a fórumon is picit feljebb) lh-teszteket, ezeket használva meg tudod állapítani, hogy mikor van ovu-d. Aztán lehet kapni gyógyszertárakban PG53 nevű minimikrószkopot, és ha ügyes vagy, akkor azzal is meg tudod állapítani. Azán a hőmérőzésre esküszik még nagyon sok ember, ezt reggel mielőtt felkelnél megméred, és amint megugrik 0,5 fokkal, akkor van pé-d. De ebben jártasabb emberkék írnak a neten róla dolgokat, érdemes ilyen fórumokat olvasgatni. És ami még nagyon fontos, hogy ha van pé-d és jó időben is vagytok együtt, akkoris csak 20% az esélye a fogantatásnak. De egy év alatt 85%-ra nő az esély. :D
 
 


Witch: köszi a bókot, átadom! :D És miért mondasz le róla? Már ha nem vagyok indiszkrét. Nálam tegnap derült ki, hogy nem mindig van peteérésem, úgyhogy köv. ciklusban kapok majd gyógyszert, remélem segít majd.

Lengyelk: amit Witch leírt, azzal én is teljesen egyetértek. Vagy még esetleg az jutott az eszembe, hogy ha van rendes dokid, akkor uh-al követhetné a pé-det és akkor tutira tudnátok, hogy mikor van.

Kép
 
 


Németh: azért nem fogok küzdeni tovább, mert 2. szülinapja után csak gyest kapnék, abból meg nem tudunk megélni ilyen nagy hiteltörlesztő részlet mellett. Tehát vagy addig megszületik a Kistesó, vagy visszamegyek dolgozni és majd egyszer nagyon sokára lesz....ne ítéljetek el, de sajnos a mai világban (főleg nálunk) a pénz dönt arról, hogy mikor vállal az ember gyereket. Nem szép, meg nem jó, nemrégiben volt erről egy másik fórumon beszélgetés, és ott sem jutottak egyről a kettőre, hogy kinek van igaza...Mindenki maga dönti el a gyerekvállalás kérdését. Én most adok nekünk egy esélyt, ha nem él vele a tesó, akkor majd egyszer sokára talán fog.
Vélemény?
 
 


Sziasztok!
Nagyon aranyosak vagytok, hogy válaszoltatok, és bíztattok!
Hát utoljára nov 10.-én volt a mensi, és előtte meg gyógyszert szedtem, úgyhogy a félidőt saccolni tudom, hogy 24.-e körül lesz.
vettem Corax tesztet, tegnap megcsináltam és a C vonal erősebb volt, mint a T de azon is volt, úgyhogy ma újra próbálkozom. Vettem PG53-at is, de az azt írja,hogy ha gyógyszert szedtem előtte akkor nem biztos,hogy jót mutat.
Akkor vettem még irrigátor, szódabikarbval, úgyhogy teljes a felkészültség. Apa kivett egy teljes szabit hétfőre, úgyhogy vasárnap este beindul az akció.
Állítólag gyógyszer szedése után nagyobb az esélye a fogantatásnak,ja és elfelejtettem írni,hogy vasárnap,és hétfőn már a hold is fiús jegyben áll, úgyhogy..........ha így nem jön össze a kukac,akkor :oops:
A mi izgat az az, hogy tegnap este volt olyan nyúlékony izé odalent, és a hasam is görcsölget, de tegnap mégcsak a 9.napomon voltam, úgyhogy kétségbe vok esve.

bocsi a hosszú reggeli soraimért!
 


Lengyelk!

Nagyon keményen felkészültetek!!! :D
De ne egész nap nyomjátok, annak nem hiszem, hogy lesz értelme. Bár Ti tudjátok... Apának is kell megfelelő minőségű és mennyiségű kiskatonát termelnie és nem hiszem, hogy minden 1,5 órában képes lesz rá, dehát végülis ebben is eltér az orvosok véleménye, lehet, hogy beválik!!!! Azért, ha nem jön össze, ne tessék összetörni, mert azt nem szabad!!!! Egyébként is, ha elolvasol néhány más topikot, nagyon sokszor azt írják, hogy ha lazábban fogja fel az ember, akkor könnyebben összejöhet, mint görcsösen akarva!!! Millió sikersztori van, szóval hajrá!!!!!
Kétségbe pedig nem szabad esni, csak teherbe!!!! :D :lol: 8)
 
 


Sziasztok!
hát mi is elfogadnánk ekkora egy második babát :wink: Kislányom jövő héten 18 hónapos, hamar és gond nélkül összejött, bezzeg Kistesó várat magára már egy ideje :cry: Nem keseregni jöttem, mert még nagyon bizakodok, hogy 2009 a mi évünk is lesz :lol:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok,

Nagy hírem van : ))) ma pozitívat teszteltem : ))) nagyon happy vagyok : )))

Nektek is pont ilyen teszteket kívánok !!!

Andi

Kép
 


Andi: gratulálok! Mikor mész dokihoz? Vannak tüneteid?

Kép
 
 


Németh

Köszönöm, 3 hét múlvára kaptam csak időpontot :evil:
szerintem elmegyek valahová egy szimpla rendelésre hogy megtudjam, minden rendben van-e, nem bírnám ki dec 18 ig amúgy
tüneteim ( még) nincsenek, annyi hogy fáradt vagyok, néha pedig "érzem, hogy van hasam"

Andi

Kép
 


Na hát tuti én sem bírnám ki addig! Menj csak el szerintem is!

Kép
 
 


Sziasztok!

Nekem egy 2 éves kislányom van és mi is lassan szeretnénk kistesót. Apát még noszogatni kell, ő még várna vele, de én már szeretnék. Nekem nov.9 volt az utolsó mensi, nov. 25.-én volt ovum és 27.-én voltunk együtt, hááát, meglátjuk.
A lányom még azelőtt jött össze, mielőtt nekifogtunk volna a projektnek:)

A napi többszöri eksönnek semmi értelme! Ugyanis nem termelődik ennyi idő alatt hímivarsejt. 1,5-2 naponta kell összebújni.

Az index fórumon van egy felkészülés a terhességre topik
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9026561
Ők nagyon profik a témában:)

witch
Nem kell, hogy megszülessen a kistesó egyeske 2. szülinapja előtt, elég ha csak teherbe esel addig. Utána mehetsz táppénzre és aztán ugyanúgy gyásra, majd gyedre, mint egyeskével. Nálunk is így lesz. Bár nekem most már csak gyes jár, én is parázok hogy fogjuk túlélni főleg a téli hónapokat. (fűtés, miegymás)
Vendég
 


Sziasztok! Csatlakozhatok hozzátok? Nekem van egy 17 hónapos kislányom, és már szeretnénk neki kistesót, de eddig nem jött össze. Igaz, ez csak a 4. hónapunk. A párom nyári babát akart, de úgy tűnik lekéstünk róla.

witch! Juditnak igaza van, az a lényeg, h 2 éves kora előtt a pocakban legyen a baba, és akkor a párod átvállalja tőled a gyest, te meg táppénzre mész, és akkor a fizud után kapod a gyedet. (anyósom most okított ki ez ügyben)

Teri

KépKépKép
 
 


Andi nektek nagy gratula! :lol:

Jó, hogy ilyen tgyás/gyed szakértők vagytok, majd kérdezek, ha aktuális lesz :wink:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!
Ha az ovutesztem negatív akkor nem vagyok terhes?Azt olvastam,h jóstesztként is használják.8-án kellene vagyis nem kellene megjönnie,de a terhességi teszt még negatív.
danidaniel
milyen tüneteid voltak míg nem teszteltél ilyen szépet? :D
gratulálok!
Nekem 8-án kell vagyis nem kellene megjönnie.Van még 6 napom.
 


Sziasztok!
Kérdésem van, és nem értem mi történhetett.
Reggel első vizeletből csináltam egy clearblu tesztet ránéztem láttam,h egy csík van,és otthagytam az ágyamon, majd kimentem, visszamentem 15 perc múlva,és majdnem elájultam 2 csíkos volt.
Vettem délután egy másikfajta tesztet,és most délután megcsináltam negatív.
Véleményetek????
bizakodom
 


Lengyelk,
én is clearblue tesztet csináltam, kb két perc után lett két csíkos, előbb a kontroll csík jelent meg erősen, majd kicsit később a másik csík. reggeli első pisiből kell, abban van a legmagasabb koncentrációban a HCG, lehet azért lett a másik teszt negatív, mert nem első vizelet. próbáld meg reggel.

Andi

Kép
 


Sziasztok!
Mi már 1 éve szeretnénk kistesót Rékának!
Túl vagyok már egy 6 hónapos clostis kúrán,de nem volt sikeres!Azt már 3.hónapja nem szedem!
Amúgy Réka is clostival sikerült!Őrá is több mint 1 évet vártunk!
Ebben a hónapban voltam 3.napi hormonon,meg megyek a pé.utáni vérvételre is most pénteken!
A 3.napi arra utal,.hogy Pcos vagyok,de még nem bizonyított!
Hónapok óta előjönnek cisztáim is!Hol jobb oldalon,hol pedig bal oldalon!Hát már ki vagyok! :?
Lh tesztelek,hőmérőzök!
Szedek barátcserjét,E-vitamint.Meg iszok málnalevél teát,pé-től meg palást+cicka teát!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 62400_.png

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Hát megcsináltam reggel és negatív.
Ezt nem értem.Mondjuk van még 4napom, de akkor miélrt volt akkor pozitív? :cry:
 


Lengyelk!
szerintem várj még pár napot, az letisztáz sok dolgot :lol: remélem jó híreket hozol majd :wink:

Syl!
Hát nem egyszerű a Te helyzeted se :cry: Nekünk az első baba 3. hónapban a pocakban figyelt, bezzeg Kistesó rendesen várat - március óta magára. :cry: Igaz a szopit Lilluval csak július végén hagytuk abba, de a türelmem már nekem is fogyóban van :shock: barátcserje kapszula, peteérést segítő teák már nálunk is kipipálva, hőmérővel stb. Jó lenne, ha már egyszer eredménye is lenne mind a kettőnknél :wink:

KépKép

KépKép
 


Lengyelk: az sem mindegy, hogy milyen erősségű tesztekkel csináltad. Van 10-es meg 25-ös. A 10-es érzékenyebb és korábban kimutatja a terhességet. És tényleg reggel csináld, az a biztos. Szerintem is várd meg azt a napot, amikor nem kell megjönnie, akkor tutira ki kell mutatnia. Drukkolok, hogy két csíkos legyen!

Beneildi: nagyon helyes kislányod van!

Pruci: azt nem tudod véletlenül, hogy ha a kisfiam már betölti a 3-at, de még nem születik meg a kistesó akkor hogy kapom a gyest, vagy gyed-et?

Syl: szia :D

Kép
 
 


Köszöni Lilla a dicséretet, megmutatom nagyban és sapi nélkül is, ez a kép nyáron a Balcsin készült:

Kép

KépKép

KépKép
 


Ja és ösztönző akart lenni, hogy Ti is tegyetek képetm szívesen megnézzük ám :wink:

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Németh! Az a lényeg, h ha van munkahelyed, akkor mindenképp a rendes fizu utáni gyedet kapod, de fontos h a terhesség alatt akkor táppénzen legyél és a párod vegye át a gyest. Ez akkor ha úton van a kistesó. Ha akkor még nincs, akkor visszamész dolgozni és ugyanúgy kapod majd mint az elsőnél. (remélem érthető volt amit írtam, nekem kissé zavaros.)

Lengyelk! Teszteltél azóta?

Beneildi! Nagyon szép a kislányod!!!
A példádon felbuzdulva:
Kép

Teri

KépKépKép
 
 


Nagyon helyes Petra :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
 


Nagyon helyes Petra :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
 


sziasztok csatlakozhatnék én is???
rólam:van egy 3 éves kisfiam.....idén tul vagyok 2 vetélésen....de nagyon várjuk hogy ezuttal sikerűljön a tesóbaba!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, üdv itt, hajrá nektek is szorítunk :lol:

KépKép

KépKép
 


ildi köszönöm!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát bizony egyre többen vagyunk itt :lol: nem is gondoltam volna, hogy máshol is ilyen nehezen jön a második babó, mint nálunk - itt a környezetünkben szinte mindenkinek pikk-pakk megy :roll: na sebaj, annál nagyobb lesz az öröm :wink:

KépKép

KépKép
 


Szia Nita! :wink:

Teri

KépKépKép
 
 


szia pruci!!
ismét uh-on.olyan jó híreketkaptam.volt tüszőrepedésem.szoval mostmár csak várni kell.
a nykh-m i már 9.9 mm-es!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépek a gyerekek!
Nita: tök jó a nyh-d! Drukk!

Kép
 
 


SZIASZTOK CSATLAKOZHATOK VAN EGY 15HOS KISLÁNYOM :) JÖVÖHÉTEN MEGYEK DOKIHOZ POZITIV TESZT MIATT HA JOLSZÁMOLOM KI AUG.18 LESZEK KIIRVA :D
Vendég
 


olgi üdv itt is!!! :)
kinga köszi a dicséretet!!!!remélem eredménye is lesz!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Olgi: de jó neked! Gratula.
Nita: remélem!

Kép
 
 


Szia Olgi, üdv itt és én is gratula :lol: Tényleg de jó Nektek :lol: hátha Veled megered itt is a babaeső :lol:

KépKép

KépKép
 


hát tényleg jó volna ha elindulna a babaeső..... :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron