Új privát üzeneted érkezett!

Imádom a palacsintát, de nem tudok csinálni. Mindig elrontom és leragad. Ez azért furcsa, m anyu ugyanabból a bekeverésből simán kisüti a többit. A hiba bennem van. :lol:

Teri

KépKépKép
 
 


pruci gyakorolj....nem baj ha az elsők leragadnak....velem is előfordul....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci: Lehet sok a tej benne. Több szódával csináld.

Kép
 

 
 

Szaisztok: Csajok hol vagytok??


Na ma én is palacsintát csinálok.(nutellásat és túrosat) Levesnek meg paradicsomlevest szigorúan betűtésztával:)

Kép
 


én is csináltam tegnap turosat.még van is.....ettem is 2 db-ot.....remélem nem lesz belőle baj..... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Miért lenen baj ha ettél 2db-ot?, Ezt nem értem bocsi.

Kép
 


mert a nyers tojás miatt nem szabadna...legalábbis anno azt mondta a volt szűlésznőm......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: én a Szabinánál is ettem palacsintát. Semmi bajom nem volt. Nyáron a szalmonella miatt valóban vigyázni kell. Na meg megsütöd nem is nyers.
A nyers hússal jobban kell vigyázni az biztos.

Kép
 


melyiknap pont fasírtot csináltam.....hu olyan rossz volt hogy nem ehettem belőle....így azt se tudtam elég sós e.........hát sótlan lett........ :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

A tegnapi rántott sajt helyett hideg kaját vacsiztunk. :oops: :oops: :oops: Majd ma...Köszi a palacsintás ötleteket, majd kipróbálom. Csak rá kéne vennem magam. Előbb-utóbb muszáj megatnulnom.

NIta! És mi lenne ha nem tennél tojást a túróba? Akkor simán megeheted. Vagy ha a kész, töltött palacsintákat betennéd egy jénaiba, tejfölt rá és be a sütőbe, h kicsit süljön meg. AKkor is lehet enni belőle. Ha a fasírt meg sótlan lett, nem baj, az a lényeg h a babának ne legyen semmi baja!

Teri

KépKépKép
 
 


pruci ezt legközelebb ki is probálom....jol hangzik......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello Lányok,

Én is itt újra… Múlt héten lett két pozitív tesztem, aztán kis vérzés miatt az Áek nőgyógyászati osztályának „vendégszeretetét” élveztem 5 napig, míg tegnap kiderült, nem méhen kívüli a babó, hanem jó helyen figyel a pocakban :lol:
Szívhangunk persze még nincs, s mivel a kórházban nagyon sok rossz dologgal is szembesültem, mik történhetnek még velünk, így gratulációkat még nem is kérnék, csak sok-sok drukkot, hogy októberben tényleg jöhessen Kistesó :lol:

Most pihennem kell ezerrel, meg nem emelni, na ez mondjuk Lillu mellett elég nehéz, de igyekszem nagyon, mert akarjuk nagyon a picit is…
:lol:

KépKép

KépKép
 


Ildi! Nagyon drukkolok h minden rendben legyen!!!!

Teri

KépKépKép
 
 


köszi-köszi nagyon ránk fér :lol:

KépKép

KépKép
 


Hanyadik napon vagy a ciklusban? Nekem ez a 30., még semmi, de néha olyan érzésem van h most tuti megjött. De nagyon nem merek tesztet csinálni, nem akarok megint pofára esni...

Teri

KépKépKép
 
 


ildi ezer drukk hogy minden ok legyen!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi lányok a drukkot, sajnos az Istennek más tervei voltak evvel a babával... most nem jött össze nekünk. Próbálok erőt meríteni, gyógyulni és előre nézni, majd meglátjuk, hogyan sikerül. Egy kicsit össze kell szednem magam, aztán bizti megint jövök...
üdv, Ildi

KépKép

KépKép
 


ildi sajnálom.....de legközelebb tuti sikerűlni fog a kistesó!!!!!drukkolok!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi! Nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry: De ezután nagyon hamar jönni fog, hidd el!!! Drukk-drukk-drukk!!!

Teri

KépKépKép
 
 


köszi-köszi lányok a biztatást, most 2 hónap szünet, aztán meglátjuk a dolgot :lol: ... legalább annyi jó van, hogy úgy látszik műtét nélkül megúszom a dolgot...

KépKép

KépKép
 


ildi az jo ha nem kell műteni.így hamar ujra lehet probálkozni!drukk!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, Te jól vagy? Ugye minden rendben?
Az ilyen nagy küzdők, mint Te, mindig tartják bennem a lelket, hogy egyszer majd nekem is sikerül :wink:

KépKép

KépKép
 


ildi köszi jol vagyok .hála égnek.bár a para azért bennem van... :(
mihamarabb jönni fog nálatok is a kistesó!!!!!!drukk!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita úgy legyen. :lol:
Addig meg a ha kipihentem magam lefaragok a feles kilóimból, nem fog megártani :oops: :shock:

Neked drukkolok nagyon :wink:

KépKép

KépKép
 


köszi a drukkot!!!
sok sikert a fogyihoz!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:lol:

KépKép

KépKép
 


Nita, itt is boldog szülinapot a kisfiadnak :lol:

Tegnap gyermektelen barátnőm előadta, hogy szeptemberben elkezdenek próbálkozni, májusban szül, novemberben visszamegy dolgozni :shock: szegénynek nem mertem elmondani, ha ez így menne, akkor nekem már min. 2 gyerekem lenne, meg azt se, hogy nekem Lilla májusi és novemberben még mennyire pici volt, hogy úgyse fogja bölcsibe adni :oops: :oops: :oops: na mindegy, lehet másnak ilyen egyszerű, csak én vagyok a selejt :oops: :roll:

KépKép

KépKép
 


tuti nem fog neki így menni mint ahogy ő azt gondolja....de azért drukk neki.......... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én is így gondolom :lol: de drukkolok neki, mert kedvelem nagyon a csajt :lol:

Nekünk, az egyik ismerős család tegnap bejelentette, hogy babát várnak. Ott a gyerek fiatalabb, mint Lilla. Számítottam a hírre és azt hittem nagyon padlóra fog küldeni... örültem neki és isteni nyugalom szállt meg, hogy lesz még nekem is babám. Teljesen meglepődtem még én is magamon, de örülök, hogy már tudok a jövőbe nézni pozitívan, én se bíztam benne, hogy erre képes vagyok most. De mégis :lol: :lol: :lol:

Nita, Tesóbaba vonalzója szépen halad :wink:

KépKép

KépKép
 


igen szépen halad előre.....remélem holnap minden oké lesz az uh-on.............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


drukkolunk ám hozzá :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
 


köszi.....cupp.......cupp........cupp!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: