Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi a biztatást!
A kisfiamat,azaz bocsánat a fiamat (mert már ő nem kisfiú,mint előadta,ő a legnagyobb)Ferenc Józsefnek,a középső csajszit Sarolta Evelinnek,a minit pedig Liliána Dalmának hívják.
Hát igen a korom,hogy is mondjam elég csekély. :D Hát igen fiatal nagymama...addig még akár átélhetek egy újjabb disco kort is meg ilyenek...habár ki tudja mi lesz a divat akkor?!
Yusz!
Biztos nem lesz könnyű neked sem.De az jó,hogy a nagyok már segítenek neked.Nekem a hugom játsza ezt a szerepet,ő 13 éves.Sokat szokott segíteni,szerencsére szembe levő bérházakban lakunk. :) Na de majd csak lesz valahogy.
Telefonos segítség vagy felezés?Hm....meggondolandó,kérdezd este 8-9 közt tuti feleznék :twisted: :roll: :)
 
 


Cisa!

Szia!
Menni fog az, ne aggódj! Nem lesz könnyű, tavaly, amikor a 4. bébivel hazajöttünk a kórházból és körülzsongtak a kicsik, döbbenet volt, hogy ennyi gyerekem van!!! Akkor tudatosult előszőr! A húgod és az egész család segítségét pedig nagyon használd ki, különösen az első 1-2 hónapban! Nálunk 2 hónapos volt Kamilla, amikor kezdett valamiféle rend beállni. Addig szerencsére főztek-takarítottak-vasaltak a nagymamák, mindenki segített, ahogy tudott.
Nekem is teljesen váratlanul költözött a pocakba az 5. manó, alig másfél év lesz köztük Kamillával. Na, én ettől vagyok kész...eddig megvolt a manók közt a 2 év és az még nekem is viszonylag kezelhető korkülönbség volt. Hogy most mi lesz???

Márti


Hali!

A Kutatók Éjszakáján voltunk az ELTE-n..Márk nagyon élvezte a kémiai kísérleteket.

Üdv Cisa!

Tényleg jó fiatal vagy..de sztem ez tök jó!!
Akkor is fiatal leszel amikor ők már nagyok...a férjem is mindig ezt hozza fel előnynek..ő is még csak idén lesz 30.

Nekem is a legkisebb másfél éves.

Judy!

Tényleg jobban feszít a clostytól? :shock:
lh-d mit mutat?
A hőm ma is feljebb ment egy tizedet :wink: ..nagyon nem élem bele magam...majd meglátjuk mit dob a gép :wink:

Yusz!

Tényleg jó azért h a nagyok már ellátják magukat és még segítenek is alkalomadtán.

Márti!

Nagyon édes Kamilla!!

Utólag is Boldog Első Szülinapot neki!!Nektek meg jobbulást!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinek!

Ma végre egész éjjel aludtunk, egy alkalmat kivéve. De akkor is csak az üveget kérte, aztán horpasztott tovább. Nemrég ébredtünk fel (1/2 8-kor) ilyen nem is emlékszem mikor volt utoljára. :lol:

Panny akkor a mi férjeink majdnem egyidősek, az ényém áprilisban volt 30. :lol:
Sokat szoktunk vigyorogni, amikor vásárolni megyünk és a 16 éves langaléta kamasz fiam mondja neki, hogy apa. A pénztárosoknak a szája úúúúúgy tátva marad! :lol: :lol:
Kicsit korán kezdte az apuka :lol: :lol: :lol:

Ma megyek át anyósékhoz, lerakom a gyerekeket és megyek a kinézek a telekre, hogy áll a kerítés állítás. Dolgoztak-e eleget a fiúk. :roll:

Szép napot, sziasztok!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Márti!

5. gyerkőc?!Na nekünk már nem lesz ha minden igaz,ez a 4. babó is sok/sokk lesz már.Legközelebb vagy nagynéni vagy nagymama/maaaaaaaaaajd akarok lenni! :)

Szóval akkor van itt még másfél éves manócska.Hát igen,az enyém most épp a "nem"-et éli nagyon.Mindenre : nem!Közbe már szinte teljesen leszoktunk a pelusról szerencsére!Már csak a hosszú utakra kell.De a beszéd az nem igazán akar alakulni! :( Néhány alapvető dolog:anya,apa,ham,ciki ( =csiki),macskáknak szicc.Veletek hogy van?A nagyok ilyenkorra már olyan szépen mondtak dolgokat.

Na megyek,ma hamarabb ebédelünk,előrébb kell hozni az alvást,mert délután megyünk el,ma ilyen "katonai" nap van a városban,megnézzük a katonákat,Ferike szereti nagyon őket.Amúgy is ki kell használni,mert itt nagyon ritkán valami program,ez a város...... :?
 
 


Cisa!

A beszéddel mi is le vagyunk lassulva ha lehet ezt modani...épp a minap ecseteltök itt a csajokkal h ki hol tart8mejdnem egyidősek hármunk babái).Az enyém is csak alapszavakat mond,de a saját babanyelvén mindent megértet velünk áés ő pedig mindent megért.Nálunk isa nagyfaim már 1 évesen simán beszélt.Általában az első gyerekek így vannak mert velük óhatatlanul is többet tud foglalkozni az ember lánya :wink:

Alig kell már nektek pelus???Ez nagyon szuper!Mi ebben nagyon nagyon le vagyunk maradva..de egyenlőre nem is siettetem.
Ha bekakil akkor tisztán ejti hogy kaka,de csak a produktum után :wink: A bilin 2mp-nél többet még nem töltött :lol: Nagyfiam ebben is sokkal előrébb járt...8 hónaposan már tudtam h mikor kakál reggeli után és ráültettem a bulira..és lám beleprodukált és hahálra dicsértük...és szép lassan szobatiszta lett.....Krizsikénél ez már valahogy nem vált be,de így is 2 évesen már az volt..remélem Olika is így lesz.

Yusz!

Na hogy áll az a kerítés?Megdícsérted vagy megdorgáltad a fiúkat?!
:wink:

Judy!

Na???Pé megvolt a hétvégén?Hőd?

Nekem egyenlőre stagnál...kicsit fáj a hasam alja..ez lehjet jó meg rossz jel is.. majd meglátjuk.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


sziasztok,

Bocsika, hogy most csak magamról írok, de csak egy fél percre jövök, mert készülődnöm kell az orvoshoz.

Úgy néz ki megvolt a tüszőrepedés, már nem fáj a hasam és a hőm is mászik újra felfelé.
Ami az LH-t illeti, nálam nem úgy működik ezek szerint, hogy ha pozi akkor 36 óra múlva reped, mert tegnap reggel pozi volt és délután már nem éreztem a hasfájást és a teszt is újra halványodott. Szóval valszeg amikor pozi az LH nálam, akkor utána már repedek is.
Mindegy, legalább ezt is tudjuk. :lol: :lol: :lol:


Lehet eddig nem is jó időben voltunk együtt.

Később jövök.
Puszi.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!

Cisa!
Én is szóról szóra azt tudnám leírni mint Panny. A bilizis még nem érett, csak kaka után van reklamáció, a középső lánykám szinte 1 évesen már nappali szobatiszta volt. Alvásra és utazásra kapott pelust.
Ő már 1 évesen szinte folyékonyan beszélt, a fiam elmúlt jóval 2 is és még csak makogott. :shock: Ginus szerintem középmezőnyős lesz. :lol:
Hát ilyen különbözőek a gyerekek.

Panny, a kerítés áll és dícséret illeti a fiúkat. Még én is beszálltam egy kis parlagfű írtásra, pár szál már kidugdosta a fejét. Na, én kinyírtam!
Anyósom vigyázott addig Ginusra és tanította neki a sétálunk, sétálunk egy kis dombra lecsücsülünk mondókát.
Azóta egyfolytában ezt mondogatja: szétálunk szétálunk, cücc!!
Tök mindegy, hogy hol vagyunk ő ott leül. :lol:
Panny, mikor kell nemmegjönnie? Nagyon drukkolok! :wink:

Judy!
Mivel a kiskatonák 48 órán át életképesek, akkor még egy pénteki együttlétből is jöhet baba ha Vasárnap volt tüszőrepi!
Majd írj mi volt a dokinál!

Én is most megyek az uh beutalóért a terhesrendelésre.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok,

Megjöttem az orvostól, és hát bonyolódik a helyzet.

A jobb oldalon már nincs tüsző, valszeg az repedt meg a hétvégén, de hogy elég érett volt-e azt csak a Jó Istenke tudja. :oops: :oops: :oops:

A bal oldalon még mindig van egy 21mm-es tüsző, méhnyálkahártya 12mm vastag.
Szerdán kell megint mennem és akkor már úgy néz ki, hogy megrepesztik. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali!

Judy!

Ez tényleg kezd izgi lenni....az is lehet hogy ami megrepedt már meg is termékenyült és a másik is meg fog ha addig még együtt vagytok??!!
Szerdáig sztem megreped magától,nem?
És akkor ilyenkor a hő nem is mérvadó?

Yusz!

Aranyos lehet a mondókával Ginus :wink:
Azért te csak ne nagyon parlagfűteleníts!!
Ma vok még csak a 6.dpo-n...szal még legalább 8 nap mire kiderül a dolog.Vasárnapnál előbb sztem nem tesztelek..ki akarom bírni.

Ma megkapta Olika a 18 hós oltást meg a Prevenar 3-t.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


hmmmmmmmmmmmmm
Az előbb írtam egy csomót,erre mikor küldtem volna kiment a net! :evil: :evil: :evil: Nesze neked t-home,egy rakás kaki!
Most meg már nincs időm,kezdem az estét,majd holnap írok.
sziasztok!Jó éjt!
 
 


Jó reggelt,

Panny,
Nem hiszem hogy megtermékyenyült a hétvégi, mert a 16-os tüsző lett 21-es hétfőre a 15-ös meg megrepedt hétvégén és valszeg az megint nem volt elég nagy, ha a másik is csak 21-es volt csak.
Mindegy, nem agyalok, majd kiderül. :oops: :oops: :oops:

Csak ami érdekes, hogy hétvégén természetes tüszőrepedésem volt, nyákkal, hasfájással, felpuhult méhszájjal és pozi LH-val, most meg nem érzek semmit, nyákom sincs és az LH-m is nega. Mondjuk már nincs is itthon több teszt, így meg sem tudom nézni.
Meg még olyat sem hallottam, hogy az egyik tüsző megreped természetesen, a másikat meg repeszteni kell. :roll: :roll: :roll:

Még arra leszek kiváncsi, hogy a hőm hogy fog majd megbolondulni a tüszőrepitől?Na meg honnan számoljam majd a dpo-kat, a hétvégétől vagy a tüszőrepitől??? :roll: :roll: :roll:

Dobhatnál egy görbét, nagyon kiváncsi vagyok. Azt sem tudom hányadik napon vagy.Nem tudod beszúrni te is úgy ahogy én??? :oops: :oops: :oops:
Yusz,
Az ilyen mondókákat mi is nagyon szeretjük. Ezt a sétálunk, sétálunkot is, csak az a baj, hogy Barbika állandóan csak csüccselni akar. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A mi közelünkben nincs parlagfű, ha lenne nekem is nagyon vigyáznom kellene mert Bazsi allegiás rá, na meg sok minden másra is. :oops: :oops:

Képzeljétek el, tegnap kaptam a jó hírt, hogy itt 35 felett ingyen megcsinálják a kombinált és integrált tesztet a kismamának, ha kéri. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez tök jó, mert baromira drága lenne. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panny,
Olikával mi a helyzet??Volt láz vagy egyéb mellékhatás???

H1N1-et beadatjátok????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello!

Judy!

Miért ha "csak"15mm-es a tüsző és úgy reped meg az kicsi??Te már nagyon profi vagy!! :wink: Mekkora a jó méret repedéskor?

Olikánál semmi mellkéhatás nem volt..se láz,se semmi.

Nem adatjuk be az infulenza ellenit..a dokink egyátalán nem javasolja.Azt modja az első nagy hullám már lezajlott és egyátalán nem olyan vészes mint ahogy azt a média felfújja :evil: Ez megint csak egy jó üztlet valakinek a vakcinák miatt...az államnak is mert egy csomó lóvét lenyúlnak ilyen-olyan támogatás gyanánt ,aztán a fele se kapja meg, :evil:
Az a 34 éves srác is kai meghalt a múlt héten..hát kiderült hogy nem csak ez a H1n1 vírus volt a szervezetébe hanem több más vírus is és ezért ghalt meg..nem kizárólag csak az infulenza miatt!!
A dokink még azt is mondta hogy a tavalyi infulnza elleni oltásba van H1N1 elleni szer is...na innetől meg NO Comment!!

A hőm nagyon elkeserített..teganp még 36,9 volt ma meg 36,7???!!!De miért??Pedig még csak a 8 dpo-n vok.Vagy csak valamiért lement aztán holnapra vissazugrik,vagy meg akar jönni a mensim?De ilyen hamar?Akkor nagy gáz lehet mert minimum a 10 napnak meg kell lenni a luteális fázisban. :(

nem tudom hogy kell beszúrni állandóra a hőgörbét..hogy kell???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Ti látjátok az én vonalzóm??Én már napok óta nem az enyém :(

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Panny,
De jó.....mármint hogy nem volt semmi mellékhatás. Sajna Barbi belázasodott tőle, de csak egy estére. Amúy minden oltás után volt hőemelkedése. :oops: :oops:
Legközelebb csak 6 évesen kapnak. :lol: :lol:

Akkor az oltással kapcsolatban is egyetértünk, én sem adatom be, influenza ellenit amúgy sem szoktam.És szerintem is túl van reagálva és pénz bűzlik a háttérben. :twisted: :twisted: (mint úgy általában ebben az országban)

A ferty-set tudom, hogy hogy kell, de a ciklusosat nem. :oops: :oops:

Ja, és amúgy 20-25 között van az érett tüsző. 15mm kicsi a megtermékenyüléshez, még ha nőtt is pár mm-t, nem hiszem hogy elérte a 20-at. De aztán ki tudja. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panny,
Valami gáz van az oldalon, mert az enyém is eltűnt és újat kellett csinálnom. Ráadásul most már nem enged 3-nál több személyt feltenni. :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most jöttem meg a genetikai uh-ról. Szerencsére minden rendben, a tarkóredő 1,1 mm ülésmagasság 52mm. 11+6 nap a kora én eddig 11+2 -ről tudtam. :shock:
Levették a vért is, az 10 napon belül lesz meg.
Azért egy kicsit megnyugodtam. :wink:
Először láttam a picurt és most már olyan valós érzés. Nem hiszitek el, de eddig nemigen gondoltam rá, hogy babás vagyok. Talán fel sem fogtam még. De most, hogy láttam őt egészben, a kezecskéit, ahogy kalimpált velük, a felhúzott lábait, most már szeretettel gondolok rá és tudatosult hogy tényleg ott van és vigyáznom kell rá!!! :wink:

Judy! Én sem adatom be az oltást még magamnak sem, Ginának meg pláne.
A két nagyon még vacilálok.
Mi két hét múlva megyünk a 18 hós oltásra meg a 3. prevanara.

Most amin parázok, találtak a legutóbbi laborvizsgálaton baktérimot a vizeletben. A doki írt fel Sumetrolimot. Ki is váltottam és látom a tájékoztatóban, hogy a magzatot károsíthatja.
Utána olvastam a neten, és egy orvos sem ajánlja.
Még nem kezdtem el szedni és nem tudom mit tegyek. Ha visszamegyek hozzá azzal megkérdőjelezem a döntését (ő a főorvos, és egoja az van) ha meg elkezdem szedni, abból még baj lehet. :(
Lehet, hogy felkeresem a házidokim és rákérdezek. Hátha ír valami mást ami kiváltja a szert, de ugyanúgy hat.

Ti mit tennétek a helyemben?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Yusz!

Először is majdnem mindegyik gyogyira ráírják h árthat a magzatnak mivel kísérletezni nem tudják magzaton...így biztos ami biztos alapon ráírják.Másodszor pedig higyj a dokidban!!
Amikor Olikával nálam is talált a dokim bacit a vizeletemben(nem is egyszer sajna :( ) mindig én is patráztam a gyogyik miatt....a dokim észhez térített h maga a baci nagyobb bajt tud csinálni mint a gyogyi.És amúgyis már szinte túl vagy a kritikus 12 héten,szal én mindenképp bevenném a gyogyit,nehogy nagyobb baj legyen azzal h nincs kikezelve a baci.Nekem is Augmentint meg Semicilint adott a dokim amikre alapból rá volt írva ugyanaz mint a tiédre...és semmi baja nem lett Olikának pedig én leglább 5x szedtem a terhesség alatt :shock:

Grtaula a jó eredményhez és mostmár NO PARA!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Yusz!

Egyetértek Pannyval, minden gyógyszerre rá van ez írva. Az orovosod biztos nem írta volna fel neked, ha ártana a babának. Amikor terhes voltam az anyosom (orvos) is mindig ezt mondta, hogy néha jobb a gyogyszert beszedni, mint az hogy a baci támadja meg esetleg a babát.
Gratulálok neked és most már tényleg örülhetsz a terhességednek, legalább is én mindig úgy voltam, hogy a 12. hét után tudtam csak igazán örülni neki, na és az uh-n látni azt ahogy fejlődik és szinte a semmiből hetek alatt felismerhető kis emberi alak lesz felejthetetlen élmény :D Tényleg a gyerekeknek megmondtad már a kistesót? Lehet ám, hogy már irtad csak nem emlékszem rá :oops:

Kép
Kép
 


Ja és Panny, nekem sincs vonalzóm már napok óta :roll:

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Ne adassátok ba az influ elleni oltást, tányleg! A mi gy.dokink infectológus is és azt mondta, Ő sem magának, sem a családnak nem adatja be! lebeszélni nem akart róla, de nekem meg végképp nem ajánlotta! Azt mondta, jobb a békesség! És, hogy ennek az egésznek nagyobb a füstje mint a lángja!

Yusz!

Gratula a jó eredményekehez!

Ezer bocsánat, hogy megint ilyen soká jövök, de extrém pocsék napjaim vannak, sok szempontból! Most nem akarlak ezzel terhelni benneteket,mert nem akarom rontani a hangulatot, de a mai adalék az összes többihez, hogy megint pocsék alacsony lett az afp-m (tudtam előre, még sosem érte el a minimum szintet), mehetek megint a genetikára, ülhetek ott fél napot, hiába volt alacsony minden terhességnél, hiába tuti jó a kombinált teszt eredményem, ez a protokoll!
Mondjuk kicsit rezignáltan vettem tudomásul a dolgot, amikor a dokim mondta a telefonban, előtte kiterítve az összes eddigi afp leletem (5db) és közölte, ,hogy a MOM érték 0.45 (Kamillánál 0.42 volt), a másik érték mg talán 15 (?) és ez azért alacsony. Próbált nyugtatni (nem nagyon kellett), hogy szerinte nincs semmi baj, én vagyok úgymond gyári hibás, ezért kell ezt minden alkalommal végig játszanunk. De azt mondta, ne haragudjak, muszáj elküldenie genetikára, minél hamarabb...
Most megyek majd hozzá csütörtökön a Bolgárkerék u.-ba, ott Czeizel doki gépével fogja csinálni a genetikai uh.-ot a dokim, aztán adja a beutalót a Baross u.-ba ( nem tudom, hogy amit az ország legjobb gépén nem látnak-mivel ott voltam 12.heti uh.-on és kombinált teszten is-azt majd hogy látján a Baross-ban, de mindegy). Ez a protokoll, meg a magyar egészségügy!
És bár mondtam neki, hogy ezen az értéken most nem vagyok hajlandó egyenlőre kétségbeesni (erre Ő, hogy kár is lenne), azért persze egy ilyen eredmény beülteti a bogarat az ember fülébe, úgyhogy most minimum csütörtökig tuti tövig rágom a körmöm...
(szerintem meg csak annyi van, hogy kislány, Kamilllánál volt ilyen alacsony a MOM értérkem, a fiúknál 0.7 volt mindig és sok helyen olvastam, hogy a kislányoknál alacsonyabb a MOM, de persze lehet, hogy hülyeség)!

Márti


Sziasztok!

Panny, Clarisssa!

Igazatok van a gyógyszerrel kapcsolatban tudom, hogy a legtöbbre ráírják a tiltást. De ami zavar a dologgal kapcsolatban az, hogy nőgyógyászok nem javasolják (még itt a babanetes orvosrovatban is ellenezték).
Ettől függetlenül elkezdem szedni de megvárom a betöltött 12. hetet. :roll:

A nagyok már kezdetektől tudták, elég vegyesen fogadták. A fiam megint aggodalmaskodott, hogy mi lesz velem, nehogy bajom legyen stb....
A lányom örült és kisfiút vár. Gina, ha tudná biztos örjöngene, hogy kiütik a nyeregből és nem ő lesz a kedvencke. :lol:

Márti!

Csak hogy én is kicsit vigasztaljalak, azzal nem ártassz, ha megnézik másik gépen is. Ugyis minden rendben van, legalább látod újra a picurkádat! :lol:
Én tegnap a Baross u-i klinikán voltam. Eletekintve a rengeteg és elég homgén összetételű pacientúrától az orvosok kedvesek a nővérek tündériek, az uh-os doktornő szinte mindent magyarázott nekem, ahogy feküdtem velem szemben volt felfüggesztve a monitor és mindent láttam!
Szuper a gépük nekik is egyszerre láthatod 2 és 3 d-ben is. Sajnos rengetegen vannak a betegek és nagyon leterheltek a növérek, de nekem nagyon jó benyomásom lett a helyről.
Az alacsony érték szerintem nem jelent egyből lányt, bár lehet hogy te tényleg másképp "működsz" :lol:

Várlak vissza a válasszal, ha túl vagy rajta. Bár előre tudom, hogy mindek ok lesz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Yusz!

Köszi!
Holnap van a 18. heti genetikai uh.-om a Bolgárkerék u.-ban! ha ott mondent rendben talál a dokim, akkor megnyugszom (bár annyira azért nem vagyok ideges az előzmények miatt). Csak az a 4-5 órás tortúra a Baross u.-i genetikán (hiába megyek 2 héttel előre egyeztetett időpontban), meg a síró kismamák látványa baromira hazavágják az embert lelkileg. és a genetikán kb. 20mp-ig nézik a babát és nem mondanak semmit!!! Csak néháy órát őrlődsz utána a tanácsadásig ( rosszabb esetben belecsúszol az ebédidőbe, az még min. 1 óra) és csak utána derül ki, mi is a helyzet!
és mi a francnak a tuti jó kombinált tesztem, ami sokkal megbízhatóbb az afp-nél, ha mégis az afp-t veszik alapul? Á, csak ez a része dühít, de nagyon.

Márti


Márti!

Ezek szerint már voltál ott. Sajnálom, hogy rossz volt a benyomásod róla, igazából az intézmény és a betegek engem sem vidítottak fel, de az ott dolgozók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. (Lehet, hogy azért mert fizetős vendég vagyok?)

Tudod a kombinált tesztet a magyarországi orvosi "etikett" csak irányadónak tekinti, és az egyszerű, primitívebb vizsgálat az etalon.

Ne is idegeskedj ezen. Sőt szerintem ha a 18. heti genetikai uh jó, akkor ne is menj el. Senki nem kötelezhet rá.
Tényleg egy tortúra és egész napos kirándulás.

Judy! Mi van veled, mi újság? Nagyon eltüntél! Ejnye bejnye szmájli!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok,

Gyorsan írok, mert a főzés kellő közepén vagyok.

Doktor bácsi a mai uhu-n egy éppen összeeső tüszőburkot talált, ami azt jelenti, hogy az éjszaka kiszabadult a 2. lurkó is. Méhnyálkahártya 13 mm vastagságú. :lol: :lol: :lol: :lol:

Szóval, mivel apa ma éjszakás,így gyorsan hazajöttem és elkaptam egy körre, hogy még bőven benne legyünk a 24 órában(még a 12-ben is benne voltunk) :lol: :lol: :lol:

Most nagyon izgulok, hogy mi lesz a vége ennek a hónapnak.

Puszika, bocsi hogy csak ennyi, később megpróbálok jönni, de a mai nap egy katasztrófa, mivel elidőztem a kórházban. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szóval senki nem ajánlja a H1n1-s oltást?Pedig már kérdezni akartam a dokinőnktől mikortól lehet?Hát mostmár nemvagyok benne biztos.Mondjuk a védőnő is azt mondta hugom szülőijén,hogy fel van fújva a dolog...
a terhesség alatti gyógyszerezésről...csak annyit,hogy amikor a fiammal voltam kismama,7 hósan hasra estem,akkor egy hónapot bennt kellett feküdni,és itt szinte minden kismama kapta napi 3*1 Pipolphent,pedig arra is az van írva terhesség és szoptatás alatt nem szabad szedni.Én mindhárom terhességem alatt szedtem végig.
Tegnap nagy nehezen összehoztam egy AFP-s vérvételi beutalót.Nálatok hogy van ez?Itt nem kell UH-ra beutaló,csak vérvételre.De az úgy működik,hogy elkullogsz szépen a védőnőhöz a beutalóért,ő megírja,aztán a dokihoz aláíratni,aztán vérvétel,aztán megintcsak védőnőhöz az eredményért,aztán meg a dokihoz,hogy minden okés-e.Érthetetlen.Jó kis kirándulás.Tegnap azt hittem még szabin a van a dokinőm,hát beültünk 8-kor a kórházban terhesgondozásra,ott aláírja egy orvos,aki majd jön mondták,elment műteni.10 körül már elég nyűgös volt Lina,aztán láss csodát megpillantottam az én édes drága dokinénimet,és 5 perc múlva már sehol sem voltunk....(Pedig nem vagyok fizetős... :) szerencsére isteni dokinőm van)Pénteken meg Szeged genetikai tanácsadás,gondolom aztán meg majd uh-ra visszarendel Szegedre a 20.hét körül.Aztán,hogy is van?Ja igen 24 hetes cukros vérvétel,és 4 hét pihi az uh-ig.

Ezeka hőgörbés,meg tüszőrepedés figyelő dolgok nekem kissé homályosak,de nagyon szurkolok nektek! :) De mostmár utána olvasok,mert érdekel.

Lenne egy kérdésem hozzátok.Valamelyikőtök esetleg nem szüntetett-e már meg hitelszerződést az FHB-nál?Mert nekünk van egy 4,5m-s jelzáloghitelünk,de úgy néz ki sikerül eladni végre a házat és érdekelne mire számítsak?!Tudom nem idevágó téma,bocsi.
 
 


Márti,
Ne aggódj, minden rendben lesz, hiszen a többi gyerkőccel is alacsony volt, mégis makk egészségesek. :lol: :lol:
Hülye AFP nem is tudom mi a francnak csinálják még egyáltalán. :twisted: :twisted:
Cisa,
Sajna én a hitel dologban nem tudok segíteni. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Yusz,
Gyógyszerrel kapcsolatban én is csak annyit tudok mondani, mint a többiek. Mindegyikre ráírják, hogy nem ajánlatos, de pl én is szedtem Bazsival semicilint, Barbival meg augmentint és nem lett semmi bajuk. Sőt többször kaptam be algopirint, mert eléggé fejfájós vagyok.
Bízz a dokidban, tudja hogy mit csinál. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Yusz,
És örülök a jó eredményekhez. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Anyosom is azt mondta a H1N1-es vírusra, hogy nagyon fel van fújva a dolog és nem javasolja az oltást. Főleg ha úgy kapja meg valaki hogy már benne van a vírus. Meg azt nem értem még, hogy most kezdték el ezt gyártani, gyorsan kikisérletezték, hogy kire milyen hatással van (sőt azt is hallottam, hogy a gyerekekre nézvem milyen hatással van az még nem szerepelt valami jol a kisérleteken ezért még fejlesztik), aztán majd meglátjuk lesz ami lesz alapon? :roll: Na mindegy ezekhez nem értek. Ez csak a haszonlesésről szol, jol megijesztik az embert aztán had tudjanak eladni minél több oltóanyagot. Amúgy ha valaki meg is kapja ki lehet gyógyulni belőle és nem olyan tragikus mint ahogy elmondják! Csak mindig a legsúlyosabb és legszörnyűbb eseteket emelik ki.

Kép
Kép
 


Úgy látom H1N1 oltás kilőve. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Panny,
Merre jársz???????Mikor tesztelsz???Vagy már sejtesz valamit???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kopp-kopp, van itthon valaki? :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi ma 10-re megyünk az ortopédiára Barbival kontrollra. Majd jövök a beszámolóval. :lol: :lol: :lol:

Panny?????????????????????????
Ülsz a pozi teszteden???????????? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Váruk a beszámolót. De biztos minden OK.

Mi is mindjárt indulunk úszni Andrissal.

Tényleg ez a H1N1 oltás: az óvodás gyerekeket automatikusan akarják oltani, vagy csak ha kéri valaki. Én sem tervezem a beadását. A tegnapi újságban azt írták, hogy csak 70%-ban alakul ki védettség. Ennyit az oltóanyagról.
Szerintem én inkább arra fogok figyelni, hogy ha elkapjuk, hamar menjünk orvoshoz gyógyszerért.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Vagyunk, közben megy a mosás, főzés. Tegnap bepakoltam a virágokat az erkélyről, jól rámesett az egyik kaktusz. Szerencsére a karomra, de legalább 100 tüskét kellett kihúznom belőle.
Most szépen bedagadt és nagyon piros. :( Alig tudok fogni a kezemmel valószínű az izomba kaptam a szurikat.

Boeske szia! Nagyon ritkán jössz, gondolom te is el vagy havazva.

Judy, remélem minden oké lesz Barbikával. Nekem is vinnem kell Ginust kicsit kacsán rakja a lábait járáskor. Nemrég kezdte, gyorsan le kéne szoktatni róla.

Nagyon kíváncsi vagyok a két tűszőcskédre mi lett belőlük! :lol: Remélem babócák, de ha nem is kettő egy legalább! :lol:

Panny ha jól tudom hétvégén tesztel. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Hali!

Bocs h eltűntem pár napra..de sűrűr napjaink vannak...mint mindig :lol:
Tegnap volt Krizsi első szülőije az új csoportba és fél5-től fél8-ig tartott :shock: ..ja és itt is SZMK lettem mint a Márk osztályában :wink: Nyitok egy SZMK irodát :lol: :lol:

Judy!

Ahogy Yusz írta csak szombat-vasárnap fele tesztelek...hogy érzek-e valamit??Nem nagyon..érzek egy kis szúrkálást sde az bármit jelenthet..egy egyész kicsit barnázok és amint tudjuk ez is bármit jelenmthet nálam mert én a terhességeket is így kezdem..szal nem tudom :roll: ..hétvégén okosabbak leszünk :wink:

Neked szurkolok nagyon!!Jó h elkaptad időben apát :oops: :lol:

Márti!

Én már azon gondolkodom h nem is fogok afp-re menni a 4.babával..ez kész agyrém..sehol máshol a világon csak önmagában az afp eredményre nem adnak az orvosok csak itt Magyarországon :evil: Biztos vopk benn h nálatok mindn ok!!Gyere a hírekkel!

oltás:az-az..hatalmas nagy biznisz az egész....és tényleg még csak 100%védettséget sem ad az oltás..akkor meg minek??Csak azért h legyengítjük az immunrendszert???nem kell!!Igaza van Chlarissának is..nem egy halálos betegség..ki lehet belőle simán gyógyulni..a dokim is azt mondja hogy össz-vissz 3 napig tart és gyenge lefolyású...és tényleg csak az extrém eseteket fújja fel a média..az meg mindig van :roll: :shock: :?

Yusz!

Helyes,szedd csak be a gyógyszert!!Nem lesz semmi baja a oicinek..már mindenen ki van fejlődve, csak növekednie kell..szal amúgy se ártana neki a gyogyi..de így sem fog!!!

Cisa!

Mi egy Raiffeisen autóhitelt fizettünk vissza idő előtt a nyáron(deviza hitel volt).Az árfolyamkülünbözetet mindenképp ki kell fizetni(a hitel felvételekor érvényes és a hitel kifizetésékor érvényes középárfolyam közti eltérést)és még az egyösszegű teljes visszafizetésnek is van egy díja..ez bankja válogatja,mindenhol más az összeg... .nálunk 6% volt még pluszba.Általábabn 3-6% között szokott lenni(a tartozás 3-6%-a).

Panni
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 55200_.png

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

18. heti uh. megvolt! Doki bácsim szavaival élve: Tökéletes a baba, mint a többi!!! Szóval most nem vagyok már úgy betojva a genetikától. Doki bácsim minden porcikáját alaposan átnézte, minden mérete tökéletes, nyitogatta a száját és egy percre sem állt meg!
Éééés: kisfiú!!!

Márti


Márti!

Gratulálok!!!!!
Nagyon örülök, hogy minden ok! Akkor nem kell elmenned a Baross u.-ba ugye? Ezek után szerintem kár a tortúráért.
Picit irigykedek a kisfiú miatt! :lol:
De hátha nekem is kukacosom lesz. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok,

Bocsika hogy nem jöttem, de elidőztünk az ortopédián, utána meg kapkodva csináltam a dolgaimat. :lol: :lol: :lol:
Amúgy minden rendben, már csak egy hajszálnyi rés van Barbi 2 lába között. Fél év múlva még egyszer megnézi a doki, aztán többet nem kell menni. :lol: :lol:

Panny,
Szerintem ez egy csodaszép görbe, és az az 1 nap leesés pedig a beágyazódás. A fejemet merném rá tenni. :lol: :lol: Nagyon kíváncsi vagyok a hétvégi tesztedre. :lol: :lol:
Márti,
Na látod, minden rendben van, de ezt szerintem te is tudod. :lol: :lol: Gratulálok a kis pöcsöshöz. Nevek?? :lol: :lol:
Yusz,
Neked is kukacosod lesz, hiszen ti is pé után voltatok együtt. :lol: :lol:
Boeske,
Örülök, hogy jelentkeztél. Azért jöhetnél gyakrabban. Taniulás gondolom már ezerrel elkezdődött. Ez az uccsó éved??
Fiúk jól vannak??Nem kapta el őket ez az őszi megfázás?
Mi még mindig orrot szívunk, de hogy honnan jön ez a sok takony, azt nem tudom.
:roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali!

Márti!

Nagyon örülök a jó hírnek!!Én se mennék már a helyedbe a Baross utcába.
És kisfiú..SZUPER!!!Akkor nálatok is megvan/meglesz már a hátvédsor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Judy!

Hát a próféta beszéljen belőled a szép hőgörbémet illetően..majd meglátjuk....(én nem merem magam beleélni :oops: :roll: )

Amúgy ha most mindekettőnknek sikerülne akkor nagyon együtt haladnánk...tök jó lenne,nem?! :wink: Talán pár nappal vok csak előtted..asszem 10 nappal.

Yusz!

Sztem is neked is pasikád lesz mert pontosan a pé napján voltatok együtt...még írtad is h csakis fiú lehet :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Köszi Csajok!
Olyan jó, hogy így együtt örültök velem!
Kicsit félek ám, mert a kisasszony így piszkosul el lesz kapatva a fiúk által! De az Úristen már csak tudja, hogy mit miért tesz!
Nevek?
Hát megvan, de nem árulom el, ha nem haragszotok, mert lesz itt a babaneten egy szavazás, egy másik topicon indítja az egyik lány, tavaly Ő találta ezt ki, Kamilánál is megcsinálta, olyan jó buli volt! Szóval, ha van kedvetek, szavazzatok!!! Szólok, ha indul!
Barossba elmegyek én, doki bácsim kérte, én meg szót fogadok! De viszem nekik a kombinált tesz eredményemet is, legalább majd jól körberöhögnek, hogy mit keresek ott?


Judy!

De jó, hogy minden ok. a kiscsaj lábával!
Jobbulást Nektek! Csabi most esett át egy középfülgyulladáson, Kamilla meg a 3napos lázon, nagyon gáz volt, totál kikészítette szegény kislányt! állandóan 39.2-3 volt a láza, a kúp csak 1 tizedet(!) tudott rajta csökkenteni, úgyhogy jött a Nurofen+hűtőfürdő. Már jól van, de még mindig bárhol képes elaludni (tegnap konkrétan a konyhakövön, miközben a legnagyobb fiam játszott vele)!

Márti


sziasztok,

Márti,
Nagyon utálom az őszt, pont azért mert ilyenkor minden napos nálunk a takonykór. :oops: :oops: :oops:
Abban a pillanatban hogy elkezdődött a suli, máris az egyiknek a torka fáj, a másik tiszta takony. :oops: :oops:
Panny,
Jó lenne megint egy időben babásodni. :lol: :lol: :lol: :lol:
Szerintem mi mindent megtettünk. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy! Örülök, hogy Barbika lába rendben van! A taknyoskáknak meg jobbulást! :lol:

Panny! Nemsokára tesztelsz egy pozit! :lol:

Ma megjött a Down-szűrés eredménye. Negatív és nagyon jó értékekkel.
Down szindróma kockázat 1:6700
Edwards szindróma 1:20000
A többi is jó lett, de ez a két legfontosabb. Nagyon megkönnyebbültem, ezek még jobb eredméynek, mint Ginussal. :lol:
Hétfőn még megyek a kötelező genetikai uh-ra, de már nyugodtabb vagyok.

Hétvégén nem leszek, folytatjuk a kerítésezés és betonozást. :(
Panny neked nagyon drukkolok!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Jó reggelt,

Benéztem, hogy Panny-nak megvan-e már a pozi tesztje, de úgy látom nagyon eltűnt. :lol: :lol: :lol:
Yusz,
De jó, szuperek az eredmények, most már tényleg boldog lesz a babvárás, hogy nem kell ezek miatt aggódnod. :lol: :lol:
Jó munkát hétvégére, de csak lájtosan, tudod. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gratula mindenkinek a jó eredményekhez!
Tegnap mi is megjártuk a genetikai tanácsadást,javasolt a nő egy uh-t Szegeden 20 hetesen,de nem megyek,mert este bementem a dokinőhöz,azt mondta elég lesz az itteni uh.Még jó,mert Szegeden nem lehet bevinni gyereket a klinikára,én meg nemtudom hová tenni Lilit.

Kérdeztem a dokinőmet a H1-ről,azt mondta ne is figyeljek rá...Szóval tényleg nem éri meg.
 
 


Sziasztok!
Panny miatt jöttem én is, de úgy látszik hiába. Nekem is gyanús a görbéje! :lol: De jó lenne vele együtt örülni megint! Ja meg hát Judyval! Babásodjatok csak, mert szeretnék már én is következni!

Örülök mindeki jó eredményének!

Márti!
Miylen szavazás? Kíváncsian várom!

Na megyek, mert cirkuszba megyünk!

 
 


Panny,??????????????????????????????????????????????????
TESZT???????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Megyek főzni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt,

Panny,???????????????????????????????????????????????
Már baromira tükön ülök, ezt nem teheted. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali!

Hát sajna nincsenek jó híreim..m,egjött ez a fárnya mensi ma reggel....ma akartam tesztelni amúgy..de sajna már sejtettem mert olyan gyanúsan fájt már tegnap is a hasam és egyre jobban barnáztam...ez van :(

Nem baj annyira nem keseredem el..ez csak az első hónap volt a műtét óta..majd a kövi hónap,igaz lányok :wink:
Apa mint mindig most is az optimizmus szobrát megtestestíve csakis bíztat..olyan édes :wink:

És tegnap este Krizsike is belázasodott..ma reggel is lázas volt és totál elment a hangja,ugatva mélyen köhög és sípolva vesz levegőt :( Nemsoká megyek is vele a dokihoz..Márkot már leadtuk a suliba.

Ez a rohadt H1N1 vírus most nem nagyon kéne..már csak azért sem mert ha remélhetőleg hamarosan bebasádok...elég gáz lenne az első 3 hónapban elkapni :( oltást meg ahogy már kiecseteltük nem kéne szintén :( ..lehet Isten akarja hogy akkor legyek babás ha lemegy ez a hülye vírus őrület és maga a vírus is távozóban az országból??!!

Judy!

Benned minden remény :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Jó reggelt!

Nem volt túl nagy mozgás a hétvégén. :lol:

Panny hová tünt? Lehet, hogy megint rossz a gépük? :shock: Pedig sokat eszembe jutott a hétvégén, hogy vajon tesztelt-e és milyet! :lol:

Judy, te is a hétvége felé fogsz tesztelni ugye? Mész addig dokihoz? Nagyon kivi vagyok a closty hatására. Arra is, hogy hány babót eredményezett. :lol:

Cisa! Te már 20 hetes vagy? De jóóóóóóóó!
Nekem is élnek rokonaim Hódmezővásárhelyen. Meg Orosházán. Nyaranta sokat vagyunk arra. Sőt a gyerkőceim évekig az egész nyarat ott töltötték, így nem volt gond, hogy dolgoznom kellett.
Sajnos már idősek a rokonok, így nem lehet otthagyni 2 kamaszt. :(
De nagyon szeretem azt a környéket, szinte minden részét bejártuk már. :lol:

Na, már áll a kerítés még egy akác rönkkel van gond, sajnos a záróoszlop pont oda menne, ahol ez a monstrum tanyázik. A gyerekeim már aláástak, akkora kráter van, mintha meteor becsapódás történt volna! Rákötöttük a kocsi vonóhorgára, hátha meg tudjuk mozgatni. De a rohadt tuskó meg sem moccant. :shock:
A párom és a bátyja fognak nekiesni hétvégén még jobban kiásni. Muszály a kerítés befejezés miatt.

Lányok ti hallottatok valamit a szocpol-ról? Nekem anyum mondta, hogy visszahozták, de részleteket nem tud, én még csak nem is hallottam. Nagyon kellene az építkezés miatt. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron