Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nálunk Melindám van itthon, reggel ment a hasa és hányingere volt. Most már jobban van, hétfőn megy.
Tegnap este rendeltünk pizzát, mivel a fiamnak volt a névnapja, és olyan sokat bekajált belőle, hogy szerintem elcsapta vele a gyomrát.

Oltás ügyben egyre inkább gondolkodok azon, hogy én is beoltatom magam. A háziorvos is javasolja, főleg a magzat miatt, aki így védett lesz az első kritikus hat hónapban. :roll:

Egyenlőre megnézem a gyerekeken milyen reakciók alakulnak ki és ha semmi különös akkor én is szuratok.

Judy, sajnálom Barbit, gyógyuljon szegénykém meg mihamarabb. Főleg, nehogy hazahozzanak a srácok még valamit a legyengült szervezetére. Tömjed vitaminnal.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Hali!

Én ma is beszéltem a dokinkkal és isméte csak enm ajánlotta az oltást....főleg nekem nem.

Yusz!

Sztem te ne adasd be magadnak semmiképp...már túl is vagy a kritikus 12.héten...egyátalán nem tudni h mit okozhat az oltás egy terhes nőnél és a magzatánál :shock: :shock: hisz az oltás maga is egy kis adag vírus.És az hogy a bauci utána 6 hónapig védett lesz?!...de hisz akkor már rég nem is lesz járvány amikor megszülsz..ha egyátalán lesz járvány :shock:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkantottam mi a helyzet, amióta iskolába járok sajnos nem nagyon tudok jönni.

Oltás ügybe csak annyit, hogy nekünk sem ajánlotta anyosom még mindig. Ráadásul itt irta egy doki, hogy a terheseknek meg semmi képpen sem ajánlott, mivel azt senki nem tudja milyen hatása lehet a magzatra, mivel ezt a klinikai tesztek még nem tudták igazolni. Az egyik neves doki azt mondta, hogy az is lehet hogy ha van mellékhatása a magzatra (vagy egyáltalán akárkire) az nem most fog mutatkozni hanem majd csak évek múlva. Na és állítólag Ukrajnába sem olyan a helyzet mint amik a hírekbe vannak és ez megint csak pánik keltés, emlékezzetek csak a madárinfluenzára. Akkor is hatalmas világjárványról beszéltek meg ilyesmi és persze akkor is pont az influenza szezon elött, hogy aki lehet oltasson. Persze mindenkinek saját magának kell eldönteni, hogy mit akar, de én úgy vagyok vele, hogy sokkal jobban félek az ilyen gyorsan összedobott oltás mellékhatásától mint magától a betegségtől. Meg anyosom nem hiába nem akar minket beoltani szerintem. Nem hiszem hogy direkt rosszat akarna nekünk.
Na de persze ez az én véleményem, remélem nem bántottam meg semmit :oops:

Amúgy remélem mindenki jol van és a kis pocaklakókkal sincs semmi gond, még nem sikerült mindent visszaolvasnom :oops:

Panny!

Neked már gratulátam, de gratulálok itt is :lol:

Kép
Kép
 

 
 

Azt akartam irni az elöbb, hogy remélem nem bántottam meg senkit nem semmit :lol:

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Elég régen írtam, de nemigazán pörög a topic.

Ma voltam uh-on, minden rendben a babucival és kiderült, hogy kislány.
Nálam hatalmas öröm, férjuram kicsit szomorkás. De mosolyogva mondta, hogy majd a következő fiú lesz. :shock:

Boeske, Clarissa mi a helyzet tanulás fronton?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Nem nagyon volt időm jönni, el vagyok havazva rendesen. A héten iskolába voltam, jövő héten bölcsis gyakorlat + vizsgák...... Nem is sorolom, mert elég unalmas. :lol:

Yusz!
Hihetetlen, hogy már itt tartasz a terhességel, hogy repül az idő. Na és kislány, gratulálok :lol: Tudod én mindig azt mondom, hogy az egészség a legfontosabb. Apa biztos imádni fogja őt :D
Jaj és most kellett irnom egy sérült kislányról egy beadandót, le kellett irnom az egész történtét és ilyenkor újra meg újra megerősit a dologba, hogy tényleg az egészség a legfontosabb!
Vigyázz magadra nagyon, na meg a kis pocaklakóra. Olyan jó neked, annyira irigykedek ilyenkor.

Kezdek ráhangolódni a Karácsonyra, már annyira várom! Alig várom, hogy nekiállhassak dísziteni a lakást. Imádom a Karácsonyt, főleg amióta gyerekeim vannak. Na meg elötte még lesz a kislányom szülinapja, még csak 3 éves lesz de már egy egész kívánságlistája van arról hogy mit szeretne :lol:

Többiekkel mi van? Panny, Judy, Márti, Boeske?

Kép
Kép
 


Yusz!
Gratulálok a kislányhoz!

Én is vizsgázom már a jövő héten. Próbálok rendesen felkészülni.
A következő félévet viszont halasztom, mert a gyakorlatokra csak úgy tudok elmenni, ha Andrist délelőtt beadom valahova. Magánoviba már most is beirathatnám, de inkább megvárom a jövő januárt, és akkor egy csoportba mehet a bátyjaival. :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat! :lol:

Apa is helyrerázódott és már fülig vigyorral meséli, hogy lánya lesz.

Clarissa, igazad van tényleg az a legfontosabb, hogy egészséges legyen. Én is ettől rettegtem már a kezdetektől fogva, és minden vizsgálat ami kizárta a betegséget, hatalmas kőgurulással járt együtt a szívemben.

Boeske!
Andrist ilyen fiatalon felveszik az oviba?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Látszik, hogy én még tanítási években gondolkodom. :D :D :D
Szóval a jövő január az a köv. tanév januárja, azaz 2011 január. :)
Természetesen Andris csak 3 évesen mehet oviba.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


sziasztok,
látom kezd felélénkülni a topic, akkor én is jelentkezem.

Yusz,
Itt is gratulálok a kislányhoz, és annak is örülök, hogy apa elfogadta és veled együtt örül. :lol: :lol: :lol:
Boeske,
Kéz - és lábtörést jövő hétre. Hát most nem lennék a helyedben. :oops: :oops: :oops: Viszont a diplomáidat elfogadnám. :wink: :wink: :wink:
Chlarissa,
Karácsonyi hangulattal nem vagy egyedül, már én is nagyon érzem a szelét. Dani és Barbika ajándékát már meg is rendeltem. Már csak Bazsi van hátra. Anyuék meg csak valami apróságot kapnak. :lol: :lol:
Panny,
Jöhetnél már a hírekkel, ma voltál uh-on. :oops: :oops: (bár én már tudom :lol: :lol: )

Teszek fel ide is képeket a hétvégi szülinapozásról. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Itt jobban meg tudtam nézni a képeket, és mindíg megállapítom, hogy Barbika és Gina mennyi vonásban hasonlóak.
A mosolyuk teljesen, a göndör fürtök még a hajuk színe is.
Majd megemberelem magam, készítek képeket és felteszem.
Huncut kiscsaj mindkettő az biztos.
Az egyik képen látszik a nyuszis kismotor, Ginának is ilyen van, még színben is ugyanaz. :lol:
Danika meg szerintem tisztára rád hasonlít!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Yusz,
Köszi a dícséreteket, és tényleg, te elég kevés képet teszel fel. :lol: :lol: :lol:
Danika tényleg rám hasonlít, még a nyuszi fogai is olyanok mint az enyémek. :lol: :lol: :lol:

Olyan jó lenne találkozni már egyszer. Tavasszal összehozhatnánk, még szülés előtt. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kedves Mindenki!

Olvassátok el Ti is, milyen vicces történetek kapcsolódnak a Mikuláshoz, és szavazzatok a legjobban tetszőkre!

http://koloknet.hu/975-mikulsok-innen-onnan/

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok,

Megjöttem a dokitól, minden rendben van, méhszájam teljesen zárt, babszemjankóm 27,4 mm hosszú és gyönyörűen ver a szívecskéje.Olyan jó volt látni, hiába 4. gyermek, az uh mindig egy nagy élmény.

Úgy néz ki, hogy a méhlepény most a hátsó falon tapad, ami jó is(bár még változhat) mert elől van a császáros heg.
Megbeszéltük, hogy valszeg megint császár lesz, de ad kb 3-4 óra vajúdást. És ha vág, akkor egyben megcsinálja a lekötést is. Emiatt szomorú vagyok, de apa hallani sem akar több lurkóról.

Kaptam képet is, de nem valami jó a gépe, így nem sok minden látszik rajta. Bal oldalon van a buksi kezdemény, és jobbra pedig lesznek a végtagok. Ő már látta a végtagkezdeményeket(én nem), de majd 2 hét múlva a kórházi szuper gépen már szupi képet fogok hozni.

Íme "kid number 4"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Látom megint régen jártatok itt :cry:

Én most szüneteltetem a tanulást kicsit mert úgy érzem besokaltam. Szegény kisfiammal megint mehetünk a fülészetre, mert szerintem be van neki gyulladva a füle, meg nem kap levegőt az orrán már 2 hete pedig nem is náthás. Mindig van valami, ha nem az egyikkel akkor a másikkal. Gondolom ha a Kiara oviba megy ez csak rosszabb lesz.

Veletek mi van?

Kép
Kép
 


Szia Clarissa!

Én most naaaagyon kipihent vagyok, négy napos wellnes hétvégén voltunk apcival kettecskén.
Fizuemelés helyett üdülési csekket kapott a drágám. Ezért úgy döntöttünk, hogy kihasználjuk. Amúgy nem túl valószínű, hogy eljutnék ilyen jellegű helyekre.

Szóval szupi volt, kicsit kikapcsolódtunk a gyerekekből is. Igaz, még el sem hagytuk Pestet már hiányoztak.

Lassan készülődök a karácsonyra, próbálom az ajándékokat beszerezni több-kevesebb sikerrel.

Gyógyulást kívánok a kisfiadnak és pihenj egy kicsit rád fér. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Yusz.

Látom már megvan a picinek a neve, ügyesek vagytok én mindig annyit variáltam rajt. Meg mi nem is mondtuk senkinek amig meg nem születtek. Olyan vicces volt ahogy próbálták kiszedni belőlünk mindenféle rafinált dolgokkal, na meg persze ahogy találgattak hogy mi lehet és jöttek a cifrábbnál cifrább nevek :lol:
Szegény pici fiamnak szépen be van gyulladva a dobhártyája, folyik belöle a trutyi, estére meg be is lázasodott, úgy hogy holnap mehetek is vele vissza, mert amugy csak pénteken kellene, de a doki azt mondta ha lázas lesz azonnal. Szegénykém örökölhetett volna valami mást is az apjától mint ezt a hülye fülfájást :cry: Nekem még soha nem fájt.
A wellnes hétvége jó lehet,egyszer én is elmennék egy ilyenre, de sajnos szerintem az nem mostanába lesz.

Kép
Kép
 


Clarissa!

A név azért van már meg, mert Ginusnál is felmerült és nehezen tudtunk választani a kettő között. :lol:
Különben én is sokat gondolkodtam eddig minden gyerkőcnél.
Fiú nevünk nem is volt. Pedig fiúra készültünk.

A Georgina név nagy vihart váltott ki családi körben. Anyuéknak nagyon tetszett, anyósénak nagyon nem. Volt olyan is, aki szinte konkrtéan lehülyézett.

Após a mai napig nem mondja ki a nevét, csak babucizza. Ennek ellenére imádja, hiszen egyetlen unoka, de a nevével még nem békélt meg. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Yusz!

Mi pont ezért nem mondtuk senkinek, mert amikor a Kiaránál kezdtek felmerülni a nevek mindig mindegyik le volt szólva. Na akkor elhatároztunk, hogy majd mindenki megtudja ha megszületett. A lényeg hogy nekünk tetszik :lol: A Doriánnál már az elején mondtam, majd megtudjátok. Ha már megszületett úgy is a gyerekkel párositják a nevet és akkor már mindenkinek tetszik.

Olyan jó neked, én nem tudom nekem mire lesz még egy gyerekem, pedig nagyon szeretnék.

Kép
Kép
 


Clarissa!

Hogy érted azt, hogy mire lesz még egy gyereked?? Olyan fiatal vagy, még akár 4 is belefér az idődbe.

Nekem tetszenek a gyermekeid nevei. Különlegesek, kevésbé találkozol velük, pl egy osztályban.

Melindám is elég ritka, ő az egyetlen az osztályban. Oviban sem volt több.
Georgina sem lesz, az biztos.

Mellesleg tényleg az a fő, hogy a szülőknek tetszik a név. A többiek vagy megszokják, vagy megszokják. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Yusz!

Azért irtam, mert sajnos nem úgy alakulnak a dolgok a férjemmel ahogy kellene. De ezt itt most nem részletezem, mert nem nagyon tudok mit csinálni sajnos :cry: Ez van, most nem is nagyon foglalkozok vele, mert leköt a tanulás na meg persze elsősorba az én két drágaságom. Talán lesz egyszer jobb is.

Kép
Kép
 


Clarissa!

Ne haragudj, nem akartam tapintatlan lenni. :oops:
De a dolgok sokszor jobbra fordulnak, meglátotod.
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Yusz!

Nem voltál tapintatnlan. A dolgok egyszer biztos jobbra fordulnak, de szerintem már nem vele. Na mindegy, ez van.

Többiekről nem tudsz valamit?

Kép
Kép
 


Chlarissa,
Nagyon sajnálom ami most nálatok történik. Azért remélem hogy minden jóra fordul. Kicsit próbáljatok meg dolgozni a dolgon. :oops: :oops: :oops:

(eddig még nem mondtam senkinek, de nálunk sem túl jó a helyzet, most már minden naposak a veszekedések :cry: :cry: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Clarissa!

Tudod nálam is eljött az a pillanat, amikor besokalltam. Én sajnos ezt 16 évig húztam. Mai eszemmel már tudom, hogy előbb lépnem kellett volna, de nagyon nehéz.

Azt viszont nem bánom, hogy született két szép gyermekem, attól függetlenül, amit az apjuk mellett áltéltem.
És szerencsére az életem is rendeződött egy olyan ember mellett, akire fel tudok nézni és egyformán szeretjük egymást.

Nem tudok igazán jót mondani, hiszen nem ismerem a helyzetet. Az biztos, hogy ha van még érzelem és visszafordítható a rossz, akkor meg kell tenni mindent ennek érdekében.
De ha már kihültek az érzelmek és erre elég az egyik oldal, akkor időben változtatni kell, hiszen mindenkenek csak egy élete van.
Neked is, és jogod van hozzá, hogy azt boldogan éld le. :wink:

Az évek meg sajnos repülnek. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Nagyon aranyosak vagytok. Az igazság az, hogy nem szoktunk veszekedni annyit, csak úgy élünk egymás mellett. Már egy nem is alszunk együtt. Szerintem ez visszafordithatatlan legalább is részemről úgy gondolom és már nem is akarok dolgozni rajt. Ahogy te is irtad Yusz, sajnos kihültek az érzelmek és ezt volt a legnehezebb bevallani magamnak :cry: A baj az, hogy nem tudok mit csinálni, a lakáson közös hitel van és se ő, se én nem tudunk máshova menni. Én itthon vagyok és még ha nem is lennék akkor sem tudnék annyit keresni, hogy eltarthassam a gyerekeket, nélkülük meg nem megyek sehova. Nem is igazán tudom mit lehetne tenni, ezért inkább beletörödök és várom, hogy majd talán egyszer történik valami.
Addig meg tanulok és megprobálok nem gondolkozni :lol:

Kép
Kép
 


Hol vannak már megint a vonalzóim? :roll:

Kép
Kép
 


Clarissa!

Mintha a tíz évvel ezelőtti önmagamat látnám benned. Nálunk is a hitel, a közös lakás és kocsi, plussz kettőnk fizuja is alig elég a havi fenmaradáshoz.
Én akkor már túl voltam a fősulin, dolgoztam és megpróbáltam a munkámba temetkezni és megvalósítani önmagam. Ma már tudom, hogy ez pótcselekvés volt, de akkor muszály volt, hogy valami sikerélményt adjon.
Mi is külön aluttunk, de mi sokat veszekedtünk is. Csak a munkahelyemen éreztem jól magam, és bevallom, sokat sírtam akkoriban.

De hidd el, mindenre van megoldás, kell, hogy legyen. Fiatal vagy és szép (iwiw-ről tudom :lol: ), rengeteg lehetőség áll előtted.
Csak még nem látszik.
Lehet, hogy nem most, csak egy-két év múlva, de eljön a te időd is majd meglátod. :lol:

Manapság már nem ritka, hogy két gyermekes anyukák elválnak és új párt találnak. :wink: Ezt tapasztalatból mondom, a környezetemben több is van.
Sőt az egyikben közreműködtem is. Végén szerencsésen alakult minden.

Ne haragudj, nem akarok tapintatlan lenni, csak én annyit szenvedtem az első házasságom alatt, hogy elhatároztam, akinek tudok, segíteni fogok, hogy ne élje át amit én. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Yusz!

Nagyon aranyos vagy és jól esik, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal. Igazából a környezetembe kevesen tudják, hogy ez a helyzet és jó hogy itt elmondhatom és tényleg remélem, hogy egyszer eljön az én időm is :lol:
Ma megyünk vissza a fülészetre a Doriánnal remélem rendbe lesz minden, mert éjjel megint óránként felkelt és sírt, meg volt egy kis hőemelkedése is. Szegénykémnek szerintem párszor lesz még gond a fülével :cry:

Judy!

Ti meg ne veszekedjetek, mert nem tesz jó a babának! ( persze tudom könnyű ezt mondani) Látom pár nap múlva már te is túl leszel a bűvös 12. héten. Hihetetlenül repül az idő.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Clarissa, hogy van a kisfiad? Remélem gyógyulgat. :wink:

Nálunk Ginus lett beteg, köhög, folyik az orra de még nincs bedugulva és lázas. :cry:
Nagyon félek, nehogy az új influ legyen, bár a környezetünkben nincs járvány.

Pont ma akartam neki beadatni az oltást, erre hétvégén lebetegedett. Ilyen a mi formánk.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most már jobban van a kisfiam, de azért holnap még vissza kell vinnem. Te beadatod az otást? Nálunk a gyerekorvos nem javasolta, mert higany van bent és azt mondta annak akár még évek mulva is lehet mellékhatása. Meg egyik ismerős kismamának most meghalt a babája. Beadatta magának és pár nap múlva nem volt szivhangja a babájának és ráadásul természetesen születték meg vele. :cry: Meg a bölcsibe is ahova gyakorlatra járok akinek beadatták sok gyerek beteg lett utána. (6ból, 5nek 40 fokos láza lett :? )Én félek az oltástól. Meg amúgy is ha időbe orvoshoz kerül az ember és felirják neki a gyógyszert akkor nem lesz mellékhatása az influenzának, csak ahoz az kell hogy 48 órán belül el legyen kezdve a tünetek megjelenése után. A húgom is influenzás volt, de nekünk eddig szerencsére semmi bajunk nem lett, 1 napig nagyon lázas volt, de aztán hamar kigyógyult belőle. Igazából az ember tényleg csak a megérzéseire hagyatkozhat, hogy mit csináljon mert az orvosok meg a környezet sokmindent nem tudnak segiteni abban hogy mi a helyes döntés.

Kép
Kép
 


Clarissa!

Én egy hónapja beadattam magamnak és a két nagynak. Semmi bajunk nem volt eddig, még az oltás helye sem fájt.
Nekem nagyon ajánlotta a nőgyógyim, a háziorvosom, a gyermekorvos és a védőnő is.
Ginát tegnap akartam beoltatni, de ez a hörghurut közbeszólt.

Nálunk a családban mindenki oltatott, a húgom is a három gyerekkel.
Én jobban félek az influenzától mint a higanytól, vagy bármi mástól.

Nagyon sajnálom az ismerősödet. Szívből. :( El sem tudom képzelni mi lehetett a gond. Én nagyon sok kismamával tartom a kapcsolatot, de egyiknek sem lett semmi baja. :roll:

Az a baj, hogy tényleg nagyon nagy a tanácstalanság és a média is agyon idegesíti az embert.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Csak gyorsan bekukkantok, mert most értem haza, és még ebédet kell főznöm.

Megkaptam a szurit, kicsit zsibbad és fáj a bal karom. Hát nagyon merem remélni, hogy semmi rosszat nem tettem az én kis babácskámmal. :oops: :oops: :oops:

Nálunk is most már mindenki be van oltva, nem csak a szűk család, de unokatesók is, nagybácsik, nagynénik is oltattak. :lol: :lol: :lol:

Chlarissa,
Örülök, hogy jobban van a kisfiad. :lol: :lol: :lol:
Yusz,
Ginus hogy van??

Úgy néz ki Bazsi megmarad. :lol: :lol: Nem rosszabbodott, nem lett láza. Kicsit köhög, meg kapar a torka, de ennyi.Adtam neki sinupret-et meg calcimusc-ot, meg bioparox-al fújjuk a torkát. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Örülök, hogy Bazsi jobban van!

Gina csúnyán köhög, szipog, tüsszög, szerencsére most nincs láza hajnal óta, de kutya kegyetlen éjszakán vagyunk megint túl. Egész éjjel sírt, jó hangosan. Kb. egy órát bírta, aztán 10 perc alvás. Utána előröl. Ezt hajnali 5-ig. Akkor lázmérés, gyógyszerbeadás, pelenkázás. Ja, és 3 x hányt az éjjel. Valószínűleg csurog neki le a torkán a váladék, vagy a sírás miatt. De az is lehet, hogy mindkettő.
Nagyon ki vagyok merülve. Az ágyában nem marad meg, így a nappali kanapén vagyok kénytelenek végig virrasztani mellette az éjszakát, hogy a férjem tudjon pihenni, hiszen neki munka van másnap.
Ez már a második éjszaka amit átvirrasztok, nem tudom mennyit fogok még bírni.
Napközben 10 perceket tudok bóbiskolni, de ez nem alvás.

Hab a tortán, hogy kezd kaparni a torkom és fáj a fejem. Melindánál már a köhögés is jelentkezett.
Doki mondta, hogy sajnos fertőző dologról van szó, ugyhogy tuti végigmegy a családon.

Bocs, hogy így kifakadtam, de hajnalban már bőgtem a fáradtságtól pedig nem vagyok egy pityergős típus. :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Yusz!

Nagyon sajnállak, tudom milyen sajnos az ilyen átvirrasztott éjszaka :cry: Remélem hamar túl lesztek rajt.
Az oltásról, szerintem aki a betegségtől fél jobban az oltasson, aki meg az oltástól mint én az ne. Én még mindig azt gondolom, hogy fel van fújva, meg ugye azt el se mondják a hiradóba hogy mennyien vannak korházba azok akik oltattak és még is betegek lettek. (anyos mondta) Jobb lett volna ha az elején elmondják, hogy van ilyen oltóanyag aki akar oltasson aki meg nem az ne. Nem kellett volna az a nagy körítés hozzá és akkor senki nem lenne bizonytalan.

Doriánnal ma voltam vissza a fülészetre, még mindig nincs neki egészen rendbe az egyik füle. Ráadásul most még jobban nem kap levegőt az orrán a nátha miatt :cry: Alig akar enni, mert csak kinlódik szegénykém. A doki azt mondta valószínű, hogy ki kell venni az orrmanduláját, csak sajnos ahoz meg még pici, meg híznia is kellene kicsit. Az mondta még egy fél évet biztos kellene várnunk vele. Addig meg sajnos nem lehet vele mit csinálni. Hallgathatom hogy éjjel alig kap levegőt , evésnél meg akar fulladni na és egész nap a száján veszi a levegőt. Most irt fel egy orrcseppet ami talán használ aztán azt mondta van még egy, de azt csak a legvégső esetbe szeretné bevetni nála. Szegénykém ilyen pici és már egy többet voltam vele a fül orr gégészeten mint a Kiarával összesen eddig az orvosnál :cry:
Holnap meg megyek a Korai fejlesztő központba gyakorlatra, hát az milyen jót fog tenni a lelkivilágomnak :roll:

Kép
Kép
 


Hát, Clarissa a te helyzeted sem könnyű....
Szegény pici fiad, alig van ezen a világon és már mennyit kínlódott a betegséggel.
Egy anya számára meg az a legborzasztóbb ahogy néznie kell a gyermeke szenvedését.

Remélem hamarosan meggyógyul, szívből kívánom neki.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek, sok-sok ajándékot és mégtöbb szeretetet és egészséget!

Vigyázzatok magatokra ebben a csúszós időben.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT kívánonk mindenkinek!


[/b]

Kép
Kép
 


ÁLDOTT, BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


SIKEREKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Többiekkel mizu??Hogy vagytok??Hogy telt a karácsony? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Látom már mindenki régen járt itt, pedig olyan jó volt titeket mindig olvasni :cry:
Remélem mindenki jol van és a kis pocaklakókkal is minden rendben van. Azért néha írhatnátok, mert sokszor eszembe jut ám, hogy kivel mi lehet!

Velünk minden ok, ma volt ebbe a félévbe az utolsó vizsgám, a legorsszab jegyem 4-es lett. Teljesen kikészültem már az éjszakai tanulásoktól, de már csak egy félév és remélem mehetek Pécsre a diplomámért nyáron :lol:

Kép
Kép
 


Chlarissa!

Gratulálok a vizsgákhoz! Nagyon ügyes voltál!

Nekem még 2 van a jövő héten.

Nem emlékszem írtam-e már, de én is Pécsre járok. (És nekem is fél év van hátra, de most halasztok, és csak jövőre fejezem be.)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske

Még nem mondtad, hogy Pécsre jársz vagy legalább is én még nem olvastam. Én ide járok Szombathelyre, csak a PTE-ETK kihelyezett karán és ezért majd Pécsre kell mennem a diplomáért ha végzek. Remélem sikerülni fog. Meg ha már megyünk akkor körülnézünk Pécsen is, mert már ezer éve nem jártam ott, pedig apa ott született.
Sok sikert neked is a vizsgákhoz!

Kép
Kép
 


sziasztok,

Hát tényleg nem ártana újra éleszteni a topic-ot. :lol: :lol: :lol:

Jó régen voltam, és valszeg nem mindenki tudja hogy jelenleg mi a helyzet nálunk.

Sajnos karácsony előtt kaptam a rossz hírt, hogy kombinált teszt eredménye 1:70 down kórra, Még másnap rohanás Pestre uh-ra a 4D Genesis-be, mondom talán ott látni valamit. UH negatív, eltérés nem látható.Még karácsony előtt sikerült beszélnem Hajdú dr-nővel aki mondta, hogy január 5-én menjek fel az ÁEK-ba és vesz le magzatvizet, ami biztosra megmondja, hogy van-e gond. Hát gondolhatjátok milyen karácsonyom volt. 5-én aztán irány Pest ahol közölték, hogy nem kap támogatást a kórház az OEP-től, így semmiféle genetikai vizsgálatot nem végeznek. Na, ott kapott el a sírás, utána meg a méreg. Arra a napra vártam akkor már 2 hete. Sikerült beszélnem a dr-nővel, aki mondta, hogy felhív majd, ha változás van, és megmondja, hogy mikor lesz az amnio. Jó, mondom de ha már itt vagyok Pesten akkor hagy menjek fel a Géndiagnosztikára egy genetikai uh-ra. Ott azt mondta az orvos, hogy semmilyen negatívumot nem tud a babára mondani, leszámítva egy aprócska plexus cisztát a fejben, ami elég gyakori ebben a magzati korban. Persze én nem ücsörögtem otthon várva a telefonra, hanem bejelentkeztem Győrbe is, ahol múlt hét kedden meg is csinálták az amniot.

Most ott tartok, hogy várom az eredményt, illetve azt mondták, hogy jövő csütörtökön telefonáljak, hogy mikor lehet érte menni.
Ha addig ők nem hívnak akkor minden ok. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Nagyon örülök neked, hogy irtál, de amit irtál annak már nem annyira. El tudom képzelni mennyire meg vagy ijedve. Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz. Mindenképp írj, hogy mi van mert addig csak találgatok majd! Így is sokat gondolok ám rátok, hogy mi lehet veletek.
Hát tényleg jó lenne, újra éleszteni a topikot mert hiányoznak az irásaitok :cry: Olyan jó volt titeket olvasni, itt soha nem volt vita meg ilyesmi ami sok másik topikba jellemző sajnos. Na meg itt tényleg érdeklődtetek a másik után, ha nem jelentkezett és nem csak úgy udvariasságból.
A többiekről nem tudsz valamit, hogy vannak mi van a pocaklakókkal, gyerekekkel? Márti, Panny, Yusz? Remélem ők is benéznek ide valamikor.

Azt elfelejtettem multkor irni, hogy a Kiara elkezdte az ovit janárba és annyira tetszik neki, hogy ő nem akkor sír ha megyünk hanem ha jövünk haza :lol: Eredetileg nem akartam még oviba adni majd csak szeptembertől, de annyira szeretett volna már gyerekek közé menni, hogy gondoltam egy délelött biztos nem árthat neki és ha még sem tetszik akkor már veszem is ki. 9-re viszem és 12 körül megyek érte, szóval tényleg nincs ott sokat. Teljesen oda van az oviért, minden reggel úgy ugrik ki az ágyból, hogy ha menni kell. Nagyon társasági lény és szerintem már hiányzott neki ez a nagy gyerekzsivaly. Csak a nagy száját ott sem tudja csendben tartani és egész nap "okoskodik" és megmondja az ovónőknek is ha valami nem tetszik neki. Én nem is tudom kire ütött :roll:

Kép
Kép
 


Chlarissa,

Mindenképpen meg fogom írni, hogy mi lett az eredmény. :oops: :oops: :oops:

Megkaptuk a bizit. Bazsi mindenből 4-es 5-ös lett, de sajna a matek 2-se elcsúnyítja, de az átlaga így is 4,18 lett. Ez azért nem olyan rossz, bár ebben azért benne van az én munkám is, mert ütni-verni kell(persze csak képletesen) hogy tanuljon, meg állandóan veszekedni vele és folyton ott ülni a nyakán, különben nem tudom mi lenne vele.
Most a barátnőmtől kaptam egy matek tanár nevet, el fogom vinni, legalább 3-ra javítsa ki év végére.

Dani mint eddig is kitűnő lett. :lol: :lol: :lol:

Örülök, hogy a kislányodnak tetszik az ovi. Hiába , eljön az az idő amikor anyuci már kevés nekik. :lol: :lol:
Muszáj egy kisit elengedni őket. De annak kell örülni, hogy ilyen jól elvan. Nálunk Bazsi nagyon nehezen szokott be. 2 hétig sírdogált és nem akart menni. Nehéz időszak volt. :oops: :oops:

Ha nem vagyok túl indiszkrét, párkapcsolatod alakulgat???? oops: :oops: :oops:

Yusz,
Hát most ő is nehéz időket él át. Sajna a családjában mostanság elég sok a gond az egészséggel, de majd biztos jön és mesél.
:oops: :oops:
Panny-ék szedik a gyógyit a bacira, és lassan újra próbálkozhatnak a kistesóval. :oops: :oops:

Mostanában valahogy mindenkit megtalált a rossz. :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Sajnálom, hogy riogatnak. Biztos nincs semmi baj, akkor már hívtak volna.

Sajnos a 16.-20. hétig a terhesgondozás nem szól másról, mint a beteg, és betegnek vélt magzatok kiszűréséről. Brrrr...

Chlarissa!
A legkisebb fiamat én is be fogom adni oviba 3 évesen. Egyrészt muszáj, mert iskolai gyakorlatra kell mennem, másrészt ő is élvezni fogja. Pl. ma is bőgve hoztam ki, mert a bátyjaival akart maradni. :D
Szóval nem baj, ha ovis Kiara, szereti, hát menjen.

Többieknek mielőbbi gyógyulást!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeke,

Hát a Jó Isten beszéljen belőled. Még nem kellett hogy hívjanak, mert még mindig csak tenyésztésen van az anyagom, számlálást még nem csináltak. :oops: :oops:

Viszont:

BOLDOG 2. SZÜLINAPOT KÍVÁNOK A LEGKISEBBNEK! :lol: :lol:

MÁRKOT PEDIG UTÓLAG IS ISTEN ÉLTESSE! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Boeske!

Boldog szülinapot a kisfiadnak! :D

Judy!
A férjemmel nem változott semmi azóta sem és szerintem már nem is fog. Külön szobánk van, csak este jár haza a munkából szinte alig találkozunk így nem tudunk veszekedni, csak hétvégén :lol: Amúgy elvagyunk, csak már az érzelmek nincsenek meg szerintem egyikünk részéről sem. Most annyira nincs időm ezzel fogalkozni, mert az iskola eléggé lefoglalja azt a maradék kis szabadidőmet is. Majd lesz valahogy, csak még biztos nem most :cry:

A Doriánnal a héten megyek hallásvizsgálatra, mert most telt le az egy hónap. Nagyon remélem rendbe lesz minden, mert ha most kiderül, hogy nem hall az egyik fülére akkor biztos, hogy ki kell venni az orrmanduláját, ahoz meg ugye még pici. Azt hiszem egyszer már írtam róla itt. Az orrán azóta sem kap rendesen levegőt, ha meg még ráadásul kicsit is náthás akkor meg aztán teljesen kétségbe vagyok esve mert olyan érzésem van, mintha meg akarna fulladni és mivel valószinü, hogy az orrmandulája miatt van hiába adok neki orrcseppet szinte semmit nem segit neki.

Na megyek lefektetem a két kis rosszaságomat, mert a Kiara a Wc-n üvülölt, hogy végzett a kakilással a Dorián kipakolta a ruhás szekrényt én meg nyugodtan ülök a gép elött :lol:

Kép
Kép
 


Ja és még az oviról annyit, hogy engem jobban megvisel mint őt. Én még most is minden reggel sírni tudnék, hogy ott kell hagynom. Nemrég született most meg már ovodába megy... Hát nagyon rossz érzés :cry: Persze látom, hogy tényleg tetszik neki ezért nem is éreztetem vele, hogy ez így van. Majd csak megszokom a gondolatot :lol:

Kép
Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: