Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ide várok mindenkit, aki még 25 éves kora előtt anyuci szeretne lenni, vagy már az is :D

Remélem, jó sokan leszünk :D
Vendég
 


Szia!
Én ugyan 26 vagyok, de a fiamat még 24 évesen szültem. És 2 évig próbálkoztunk, úgyhogy még fiatalabban is lehettem volna Anya.
Te az vagy?

Kép
Kép
Kép
 


Szia!
Én még nem vagyok anya, két év múlva szeretnék már az lenni (most 21 vagyok). Remélem, nem kell rá sokat várni.

Gratulálok a két manóhoz :wink: A kicsire mennyit vártatok?
Vendég
 

 
 

Sziasztok.

Kitti.én 23évesen szültem a fiamat,a lányomat 25évesen.most 29vagyok és majd még szeretnénk (főleg a férjem) 3.babát is :)
Mióta vagytok együtt pároddal/férjeddel?

Andi és

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Én most 32 vagyok, de a lányomat 24 évesen szültem. Második gyerek még nincs.

Bori nálunk 13 hónap után jött össze, szerencsére teljesen természetes úton.

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kitty,
A kishugira nem tudnám pontosan megmondani, mennyit vártunk, mert szülés után nem védekeztünk, mondván, hogy úgyis kis korkülönbséget szeretnénk, jöjjön, amikor akar.
Gyakorlatilag Ati 1 éves korától (februártól) kezdett zavarni, hogy még mindig nincs, márciusban ezért abbahagytuk a szopit, és június elején fogant.
Még most nektek nem alkalmas a helyzet a babára? Vagy miért pont 2 év múlva?

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

De jó, hogy írtatok :D

Cleo, nem a férjem :wink: És tavasszal lesz 6 éve, hogy együtt vagyunk.

Vica, anyagiak miatt kell várni, meg be szeretném fejezni előbb a sulit :roll:
Vendég
 


Kitty, és mi leszel, ha nagy leszel?:)
dia
Budapest
 
 
 


földmérő :wink:
Vendég
 


Tyűha, kitty, és ez hogy jött? Melyik suliba jársz?
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Én 22vagyok és tegnap volt 7hetes a kislányom!Ő a legcsodálatosabb ajándék az élettől!Én nagyon boldog vagyok,h ilyen fiatalon lettem anyuka!Bár még én is suliba járok úgyhogy vannak is ebből bonyodalmak,de ez a legkevesebb!:D
Vendég
 


Dia, Szegeden tanulok földtant :wink: Szóval ezen kívül még egy csomó minden beletartozik a leendő szakmámba.

Inez!
Üdv itt! Gratulálok a kislányodhoz! Gyönyörű :D
Hogy tudod összeegyeztetni a sulit egy ilyen pici babával? Mit tanulsz?
Vendég
 


Kitty,köszi!:D
Jogot tanulok és most ebben a félévben átmentem levelezőre és nagyon kevés tárgyat vettem fel!Majd elválik,hogy sikerül!
Julcsi nagyon jó kislány,tehát tudnék mellette tanulni,inkább az a baj,h olyan lelkifurdalásom van,h ő ébren van nézelődik én meg mással foglalkozok!De ez biztos csak az én hülyeségem! :oops:
Na meg azért még 2x-3x felkel éjjel enni,így a megdarabolt éjszakáktól még kicsit kótyagos vagyok!:D

Barátod is tanul még?Ti együtt laktok?
Vendég
 


Szia Inez!
Hú jog. nem lehet egyszerű. Ha ébren van, nem kell állandóan vele játszani, nem baj, ha néha kicsit egyedül van ;)

Párommal együtt élünk, és ő már dolgozik.

Te párod tanul, dolgozik? Mióta vagytok együtt?
Vendég
 


Kitty,a férjem most végez bölcsészen és másodéves jogon!És még dolgozik is!:D ezért nagyon kevés ideje van ránk!:(

Egyébként mi nem olyan régóta vagyunk együtt(2éve),de ebben a 2évben annyi minden benne van már,h jóval többnek érzem!:D
Mindketten az élj a mának fajtából vagyunk, imádunk ezerrel élni!
Ezért is ugrottunk fejest ebbe a baba dologba is és most nagyon boldogok vagyunk!:D

Te hogy birod,h még ennyit kell várnod?Én mindig csodáltam azokat,akik így elhatározzák magukat és ezt tartják is!Én ha vmit kitalálok,akkor az nekem rögtön kell!:D
Bár ahogy írtam is, Julcsika nem volt konkrétan tervezett baba,de az bennem volt,h fiatalon szeretnék szülni és nem szedtem gyógyszert!Ennek Rajmim is örült!Megszakításos módszer volt aztán meg februárban a pozitív teszt!Most meg itt durmol köztünk!:D
Vendég
 


Inez, nem semmi a párod! Mondjuk enyém ennyit már nem vállalna be...

Bírom a várakozást, úgy vagyok vele, hogy addig legalább letudom a tanulást, és csak a babámmal lehetek. Meg kicsit összeszedjük magunkat, hogy minél jobb körülményeket teremtsünk neki (persze tudom, hogy nem ettől függ, de egyfajta biztonság nem árt - főleg a mai világban).
Vendég
 


sziasztok......csatlakoznék ha lehet.....
én 19 évesen szűltem kisfiamat!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!

Persze, hogy csatlakozhatsz :D

A kicsit így terveztétek, vagy véletlenül jött? Kistesóhoz meg itt is megy a drukk :wink:
Vendég
 


Máté véletlenűl jött...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor bátrak voltatok, hogy bevállaltátok. Szülők mit szóltak hozzá? És a párod? Mióta vagytok együtt?
Vendég
 


Sziasztok Fiatalok!

Én az egyik lányomat 22 évesen szültem, a másikat 26 évesen.
És most, 40 évesen van 2 nagy lányom, akikkel tök egyforma a méretünk! :lol: :lol:
Nem bántam meg, hogy korán szültem,jó volt ez így, most élvezem az összes előnyét.( De főleg azt, hogy gyakran a nővérüknek néznek! :wink:)
Majd meglátjátok Ti is!

Minden jót Nektek!
Vendég
 


Szia Tavirózsa!

Üdv itt! Akkor te már javában tapasztalt anyukának számítasz :lol: Milyen két nagylánnyal az élet? Gondolom már buliznak, pasiznak, ahogy azt kell :lol:

Újabb babát szeretnétek, hogy ide jöttél a Babanetre? Vagy csak úgy?

Én is azért szeretnék fiatalon gyereket, hogy ne a gyerekem nagyijának nézzenek majd :lol:
Vendég
 


Szia Kitty!

A két nagylány az első házasságomból van, és igen, szerettem volna megtapasztalni a későbbi babavállalás szépségeit is.

Második férjemmel szerettünk volna babát, de nem jött össze, ez hosszú történet, inkább nem írnék róla, ha nem baj.

Másik topik lakója vagyok, csak gondoltam, megírom Nektek, hogy két nagylánnyal nagyon szuper az élet! :lol:

Szinte mindent meg lehet beszélni Velük, szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk.
Vendég
 


Szia Tavirózsa!

Sajnálom, hogy nem jön a baba, de még van rá esély :wink: És az a fő, hogy ott van a két szuper lányod :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Most vagyok 25, és első babánkat várjuk...kicsit késői,én hamarabb szerettem volna, de valóban most jött el az idő.

Szivesen csatlakoznék.
Milyen gyakran babaneteztek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Szia Pingi, gratulálok Nórikához!

Én naponta benézek többször, ha van rá idő. Meg persze, ha nem suliban vagyok :wink: Amúgy ellátom az itthoni teendőket, tanulok, meg ugye a párom is használja a gépet, így ált. reggel, meg este szoktam írogatni.

Te?

Mesélj egy kicsit magatokról: mióta vagytok együtt? Mióta terveztétek a babát?
Vendég
 


Sziasztok! :)

Csatlakoznék én is ha lehet! Én 20 éves vagyok és úgy kb. 2-3 év múlva tervezzük a babát... Persze ha hamarabb jön annak is örülnénk :lol:
Néhányatokat "ismerem" is úgymond, mert elég sok topikba olvasgatok :oops:
 


Szia Bringóó! :D

Mi is 2-3 év múlva szeretnénk babát ;) Én 21 vagyok.

Te mit csinálsz? Tanulsz v dolgozol? Mióta vagytok együtt a pároddal? Együtt éltek már?
Vendég
 


Szia Kitty!

A párommal két és fél éve vagyunk együtt! Nyáron volt az eljegyzésünk, majd 2010-re tervezzük a lagzit. Mindketten Debrecenbe tanulunk és itt együtt is élünk, de hétvégenként mindketten hazajárunk!
Olvastam, hogy Ti már jó régen vagytok együtt :D Mi is úgy vagyunk vele amúgy, mint Ti, hogy előbb jó lenne befejezni a sulit, egy kis anyagi háttért biztosítani és jöhet a baba! Persze akkor is megoldanánk, ha most akarna jönni :D
 


Szia Kitty, szisztok.

A mi történetünk nem olyan rég kezdődött, hiszen alig két éve vagyunk együtt. De gyakorlatilag egy nap után tudtuk mind a ketten,hogy ez örökre szól. Én nem hiszek a mesékben, és a történetünk nem is túl romantikus...vagyis akkor nem volt az.Utólag már más...
Mindketten egy nem működő, halálra ítélt kapcsolatból léptünk ki a másikért, akiről az első egyszerre kimondott mondat után érzetük, hogy több mint fellángolás.
én az előző kapcsolatomban is már nagyon babát szerettem volna, még akkor is ha a körülmények nem voltak ideálisak, és az akkori párom sem volt tán még érett rá...
Most azonban megvan a lakó a pocakomban... :-), ésmég ki sem jött, máris körülötte forog a világ.

Én mindig nagy családot terveztem, ami valószínűleg anyagi okokból nem fog sikerülni (pl 5 gyerkőc), ezért is akartam fiatalon anyuka lenni. Majd meglátjuk, az első baba úton van...

Na "röviden" ennyi, bcsi hogy megint eleredt a szám...Jövök még később meg holnap is, most megyek megfőzöm a krumlimat, most épp azt kívántam meg :oops: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Jó reggelt!

Bringóó, gratulálok az eljegyzéshez :D Ezek szerint a lagzit és a babát is kb egy időbe tervezitek?
Jó,hogy egy véleményen vagyunk a biztonságot illetően :wink:
Párod mennyi idős? Szülők mit szóltak az eljegyzéshez?

Pingi, olyan romantikus a történetetek, hogy majdnem sírtam :oops: Olyan jó, hogy így egymásra leltetek, és bíztatok egymásban már az elején :D És most már a bizonyíték is a hasadban van :wink:

Én is nagycsaládot szeretnék (min 3 baba), de nálunk is az anyagiak miatt nem fog összejönni :( - de ez még a jövő zenéje.

Írjál nyugodtan sokat :wink:

És miket kívánsz még? Azért a fél 11kori krumplievés nem semmi :lol:
Vendég
 


Sziasztok! :D

Kitty! A babát és a lagzit is kb. 2-3 év múlva tevezzük, de ha hamarabb jönne a baba, akkor a lagzi is hamarabb lenne! A párom négy gyerkőcöt szeretne.... hát majd meglátjuk :lol:
Amúgy egy idősek vagyunk, középiskolában osztálytársak voltunk, így az ismerettség már régi :D A szülők örültek az eljegyzésnek! Kedvelik nagyon :lol: Nálatok volt már esküvő, eljegyzés? Szülőkkel milyen a kapcsolat?

Pingi! Tényleg nagyon szép a történetetek! :) Rosszullétek gondolom már nincsenek. Vagy igen?

Szép napot! :D
 


sziasztok!
kitty párommal most voltunk novemberbe 5 évesek........ :lol:
szüleimnek a párom mondta el hogy jön a baba ert én nem mertem.....de nagyon örültek ők is!!!!!!!!
üdv az ujjaknak.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bringóó!

Nálunk még nem volt se eljegyzés, se esküvő... majd. Most elment a pénz a házra - de nem a papír számít úgyse :wink:
Szülőkkel mindkét részről jó a kapcsolat. Nálunk párom 4 évvel idősebb.

Nita, ez jó, hogy nem merted elmondani :lol: Bár talán én se mertem volna :oops:
Vendég
 


én a igazából a suli miatt nem mertem elmondani,mert még 1 évem lett volna......de megérte,hogy nem mentem.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, milyen suli lett volna? Milyen szakma?

Én már úgy vagyok vele, hogy ezt ezt a vizsgaidőszakot, meg a köv. félévet már féllábon is kibírom :lol: Meg én szeretem a (leendő) szakmámat :wink:
Vendég
 


én kereskedelmi suliba jártam /ruházati eladó/lettem volna...ami nem akartam igazából lenni...így remélem a tanfolyam sikerűl.mert a műkörmöst szeretném csinálni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én mezőgazdasági suliba jártam, amit nem szerettem igazán...

Nem mostanában kezded a gyakorlatot? Vmi olyasmi rémlik :roll: És hogy megy? Nehéz? Mennyi idő a tanfolyam? Hétvégente jársz csak ugye?
Vendég
 


most kezdtem 3 hete......a gyakorlat az január 3-tól lesz........a tanulás része elég nehezen.valahogy nem akar a fejembe menni.....de muszály lesz belevernem........a tanfolyam az 4 honapos........hétvégén járok igen.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És ilyenkor párod vigyáz Mátéra?
Vendég
 


anyuékhoz megy ilyenkor a hétvégén de most hétvégén a párom vigyáz rá mert nem dolgozik.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ha szabad, csatlakozom. Én 24 vagyok és 5 hónapos a kisfiam. 5 hónap után fogant, hormonkezeléssel.
mi 8 éve vagyunk együtt a férjemmel, 2005-ben volt az esküvőnk. Úgy terveztük, hogy a 3. házassági évfordulónk körül szülnék. Májusban volt az évforduló, július 4.-én érkezett Peti.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


pinkiné üdv köztünk!!!nagyon helyes baba a petike!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pinkiné, szia! :D
De jó nektek, hogy így bejött a vágyatok! Gratulálok Petihez! Kistesót terveztek?

Nita, most hétvégén is mész suliba?
Vendég
 


Kitty, igen szeretnénk majd, kicsit később. Sajna nem túl jó a tgyás+gyed, úgyhogy muszály leszek Petit bölcsibe adni 2 évesen, s vissza menni egy másik helyre dolgozni, hogy jobb legyen az anyagi helyzetünk.
Ráadásul ha érkezik a kistesó, utána meg kell majd csinálnunk a tetőteret, mert Peti szobája nem elég 2 gyerkőcnek (nagyobbaknak) hosszú távon.
De ez az elkövetkezendő 5-10 év tervezete :)
Egyébként rögös út vezetett a Petihez. 2006 januárban hagytam abba a fogamzásgátlót, utána májusig még megjött majd augusztusig semmi. Akkor meghozták gyógyszerrel, mentem 24. nap vérvételre s kiderült, hogy 0,7 a progi szintem. Elkezdtem a Closty kúrát, de hónap végén kiderült, rákos beteg az anyukám, így vele foglalkoztam nem a babaprojekttel. 8 hónapig hordtam kezelésre, orvoshoz majd 2007.04.17.-én reggel anyukám feladta a küzdelmet, s itt hagyott minket. A temetés másnapján megjött (addig 37-40 naponként), mentem dokihoz, s következő ciklus elején kezdtem újra a Clostyt. Október 24.-én derült ki, hogy Peti van a pocakomban, akkor már ciklus 2.-6. napja között napi 3x2 clostyt szedtem (a többitől sosem volt uh által igazolt pém, pedig én éreztem a tüneteket), ittam napi 3x cickafark teát és ettem napi 3x2 szem 100mg-os e vitamint. Ebben a ciklusban pé előtt 2 nappal már azt hittem, szét durran a hasam, annyira feszült. Azt hittem túl stimuláltak. De szerencsére Peti lett belőle :)
2008.07.04.-én érkezett (07.01.-re voltunk kiírva). Hajnalban elment a nyákdugó, du. 1/2 3 körül jöttek a fájások elég rendszertelenül. Forró zuhany, majd 1/2 4 körül elindultak a 7 percesek. Este 8-ra voltunk a kórházban 3 percesekkel :):):), s 22:33-kor kibújt Peti 3700 grammal és 58 cm-rel, gátvédelemmel :)
Sajna nem kizárólag anyatejes baba, 5 napos kora óta kapja a pótlást. Nagyon jó kedvű, vidám baba, 4 hónapos kora óta átfordul hátról hasra, s már próbál vissza is. Illetve tolatva már mászik.
Este 9 körül kerül ágyba, s alszik reggel 4-ig, 5-ig, akkor eszik, s alszik még reggel 6:30-7 óráig. Napközben 3x alszik, délelőtt 1 órát (most is), du. kettőt és az uzsi után még 1- 1 1/2 órát :)

Úgyhogy egy szavam sem lehet rá.

Bocsi, hogy ennyire járt a szám :roll: :roll: Most megyek pelenkát vasalni, aztán berakok egy adag mosást, mielőtt felébred.

Tényleg, kinek milyen volt a szülés?

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok! :)

Pinkiné! Üdv itt köztünk! Peti baba nagyon édes! :) Mesélj egy kicsit magatokról ha van kedved meg időd! :)

Kitty! Lassan godnolom Neked is kezdődik a vizsgaidőszak!?? :(
Sokat kell tanulnod? Látom jó korán írtál :( Mindig ilyen korán kelsz?

Nita! Nem is gondoltam volna, hogy 4 hónap egy ilyen tanfolyam! Bár ha hétvégenként van akkor érthető! :) Máté babáról majd tehetnél fel képet :) Biztos nagyon édes kisfiú :)
 


biringóó sajna én ide nem tudok képet feltenni...de iwiwen Hargitai Máté néven megtalálod és ha tudsz onnan ide tenniképet azt megköszönném....

kitty igen most hétvégén is megyek a tanfolyamra....ez az utolsó elméletis hétvége...............aztán jönnek a gyakorlatisrészek!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nati! :)
Ezt a két képet raktam fel Máté babáról! Ha gondolod szívesen rakok még, csak írd meg hogy melyiket :)


Kép Máté :)

Kép


Kicsit nagy lett a kép, remélem nem baj :oops:
 


´biringóó köszi szépen!!
amelyik neked tetszik azt tedd fel!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pinkiné, szomorúan kezdődik a történet, de annál szebb a vége :D
Baba ügyben megértelek, mi is az anyagiak miatt várunk...

Bringóó, igen, hivatalosan jövő héttől kezdődik a vizsgaidőszak, de már a héten is voltak vizsgák. Elég sokat kell tanulnom, de a legrosszabb,hogy összefolynak a vizsgák, egymás után vannak, és nincs időm pihenni... Bár ma azt tervezem, de úgyis neki állok még tanulni, mert nem hagy a lelkiismeretem...
Már két hete mindennap fél hatkor kelek, kezdek fáradt lenni... És ez még egy ideig így is megy. Idén 22én lesz az uccsó vizsgám, aztán csak jan. első hetében, már számolom vissza a napokat, mikor aludhatok sokáig :lol:

Gyönyörű kispasi Máté :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: