Új privát üzeneted érkezett!

gratulálok!!!

én 16 kilót híztam, de nem is voltam vékony előtte sem :/ nagyon gyorsan lefogytam szülés után még mínusz kilókat is a kiindulásihoz, viszont ahogy a gyerek elhaygta a cicit, visszahíztam, és azóta is azon a súlyon stagnálok, amivel szülni mentem :( siralmas.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok! 3,5 éve derült ki crohn betegségem! 3szor műtöttek végbél sipollyal, ami 2 évig nem gyógyult be, szteroiddal is próbálkoztunk, pentasa, de semmi változás ugyanúgy hasmenés, görcsök, majd áttértünk az imuranra és most már 1,5 éve kapom a remicade biológiai terápiát! Most közölte velem a doktor nőm, hogy minimum 5-6 évig kell a kezelés, mert újra kiújulhat a sipoly... Említettem neki, hogy szeretnék babát és azt mondta semmi akadálya!!! Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy esett teherbe közületek valaki remicade mellett?? Nem veszélyes ez a babára nézve?? Segítségeteket előre is köszönöm!!
Szép hétvégét mindenkinek! Boldog nőnapot!!
piciviki
Bécs
 
 


szia Piciviki!
sajnos segíteni nem tudok, de azért írok, nehogy elsikkadjon a topik megint...
én azért azt gondolom, ha az orvos azt mondja, jöhet mellette a baba, akkor az nyilván így van. esetleg keress egy sikeresen együttműködő gastroenterológus-nőgyógyász párost, és velük konzultálj a gyógyszer-kérdésről.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Szia Youlcsi!! Azert koszonom, hogy irtal!! Pont most valtottam nogyogyaszt...2 het mulva megyek hozza, nala is rakerdezek!! Aztan meglatjuk!! Tobb szem, tobbet lat!! Szoval ha van valaki hasonlo cipoben, mint en meg mindig szivesen fogadom a tanacsot, tapasztalatot!! Youlcsi mi ujsag a tesobaba projekttel?? Tukrozes volt azota??
piciviki
Bécs
 
 


tesóbaba-projekttel leálltunk, kicsit feladtam, pihentetem.
tükrözés meg... khm... azóta is készülök folyamatosan :)
majd ha már nagyon muszáj, biztos eljutok odáig is.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok,
Colitises vagyok és tavaly bevásároltam xylamin plus-ból egy nagyobb kiszerelést. Azóta hál istennek jól vagyok és megmaradt 3 doboznyira való. Viszont április 30-án lejár és nem szeretném kidobni.
Fél áron eladnám egyben vagy amennyire szükségetek van. Akit érdekel írjon. Mindenkinek jobbulást kívánva üdv, Péter
seatvario
2310 Szigetszentmiklós
 
 


halihó csajok!
megvan a forgalmi vizsgám :)

minden más változatlan

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzet jelentés rólunk hogy megvagyunk. :)
Most már rendbe jött mindenki, mert betegek voltunk, jobbam mondva körülöttem mindenki csak én nem. :)

Pocaklakóval minden rendben. Most már 100 % hogy kisfiú. Voltunk UH-on a héten, megvan mindene Somának, becsült súlya 1980 gramm. :)

Julcsi, gratula a vizsgához! :) Ügyes vagy!!! :) Tesóbabával hogy álltok?

Többiek merre vagytok???

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


de jó, ez már a véghajrá!
neve mi lesz?

tesóbabával? sehogy. tegnap voltam orvosnál és megkaptam pécsre a beutalómat.
csek nem tudom, hogy akarok-e menni...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi, sajnálom hogy nem akar jönni a tesóbaba. Miért nem akarsz menni Pécsre?

Igen,már a vége fele járunk. Május 11-én megyek az első NST-re és utána beszéljük meg a dokimmal hogy pünkösdkor melyik nap lesz a nagy nap.
Somának fogják hívni a tesót! :)

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


Nem tudom miért nem.
Vagyis tudom, de nem tudom jól megfogalmazni. 
Nem akarok futószalagra kerülni... ahogy olvasom, a meddőségi kezelés szinte azonnal inszeminációt jelent. Én ezt nem akarom. csak ciklust és peteérést. rendbetett hormonokat. De ahogy utánaolvastam, a cél az, hogy baba legyen minél előbb, bármi áron. Én meg úgy érzem, hogy nekem egy stabil ciklusra volna szükségem, és a többit mi (illetve a természet) megoldja.
Nem tudom, hogy oda lehet-e úgy menni, hogy én "csak" rendes ciklust szeretnék.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Soma jó név :)

egy régi kedves imserős fiát is Somának hívják... majdnem azt írtam, hogy kisfiát, hiszen 7 éves volt csak, amikor megismertem... csak aztán utánaszámoltam, hogy ja, basszus, 20 éve :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

2015.06.04-én 3710 grammal és 55 cm-rel megszületett kisfiúnk Soma baba. Mindketten jól vagyunk! Tejci kezd beindulni, és egy kis tünemény! :-)

Dius

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
blondegirl
Sükösd
 
 
 
 
 


Gratulálok Somához :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: