Új privát üzeneted érkezett!

A feledékenységről beszélhetnénk...

Csajok, én olyan szarul voltam pénteken és szombaton, h rendesen be voltam parázva. Olyan keményedéseim és fájdalmam volt, mint amilyen Danóval sosem... Feküdtem egész nap, mert mást nem is nagyon tudtam tenni.
Aztán hála az égnek elmúlt és tegnap már nem volt ilyen nagyon gáz.

Szerdán megyek dokihoz, kíváncsi leszek mit mond majd. Most vagyok a 35. hétben, még 3 hétig mindeképpen bent kellene lennie a kisasszonynak! :) Remélem, ezt ő is gy gondolja majd. Április elején már jöhet. :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


laptetőőőőőőőőőőőőőőőőőő

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Mumi, kitartás és szurkolok hogy még maradjon bent a kiscsaj!!! Ilyen keményedések szoktak lenni előtte is. A lényeg hogy elmúltak. És laptetőd is van, úgyhogy no para :)

Hát, igen, a feledékenység...Nekem amúgy is már régóta mindent fell kell írnom noteszbe, anélkül mindent elfelejtenék...

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 

 
 

Hali Lányok!

Most értem haza doki bácsitól. :) Minden ok, de holnap reggel be kell mennem a kórházba egy plusz uh-ra a korábbi vesemedence nagyobbodás mizéria miatt. Látni szeretne még egyet a 37. heti előtt.

Egyébként a méhszáj zárt, áll, kisasszony továbbra is faros és has tapogatás alapján szép nagy lesz doki bá szerint! :D

Mostantól hetente talizunk. Jövő héten utcsó labor.

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Hajrá Mumi!!!
És a többiek is!!!Írogassatok néha...

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


jó lesz ez Mumi!!! kitartás!

én teljesen elkészültem... lényegében 4. hete folyamatosan köhögök... nem tudom, mitől. a ppi szedésével mintha javult volna, de még a terápia alatt újra rosszabbodott a köhögés, így nem tudom, hogy a refluxtól van-e. a gégész mindenesetre kizárt minden felső-légúti kórságot már. infectológiára küldött szamárköhögés gyanujával. nagyszerű :/
közben küzdök az Ab után visszamaradt nemtudommivel, mert nem érem el a nőgyógy rendelőt, hogy megkérdezzem a tenyésztés eredményét... de szombat hajnalban végre jön apa és ez a lényeg!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kitartás Youlcsi!
Nem lehet allergiától a köhögés? Ezt tök laikusként kérdezem...

Húúú, tök jó, h Apa jön haza! Élvezzétek ki minden percét!!!!!!!

Nálunk is HURRÁ VAN! NINCS VESEMEDENCE TÁGULAT!!!!!!! Azt mondták ma az uh-n, h vigyek magammal a szülésre fésűt, mert brutál méretű haja van a kisasszonynak!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


ha allergia lenne, akkor nem folyamatos köhögés lenne... otthon is, munkában is... akkor otthon nem fokozódna pl este, hanem szinten stagnálna.
ötletnek amúgy nem volt rossz de majd kiderül.
mindenesetre, ha szamárköhögés, akkor az annyira fertőző, hogy már beköptem vele az egész kórházat :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ja, HURRÁ!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi, jobbulást és jó hétvégét a pároddal

Mumi, ez tök jó!!!  Kitartás, már nincs sok hátra

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


sziasztok csajok!

bekukkantok en is mar, de annyit irtatok es en szokas szerint hulla vagyok, de majd igyekszem visszaolvasni!
Annyit azert latok, h licanak erkezik s akisteso, szivbol gartulalok!!!!! :)
es mumi neked kitartast, mar hamarosan eltelik az a par hatralevo het! de izgi :)

roviden rolunk: jol vagyunk, sodrodok a mindennapokkal ay egy pici egy kicsi tokeletes mintapeldanyai vagyunk, neha azert nem egyszeru a helyzet, no es szerintem tudnek ugy kb 3 napot aludni egyhuzamban :) Lua nagylany mar, 21 honapos, csacsog megallas nelkul, iszonyat cuki korszakat eli, nem tudok betelni vele :) Leo pedig jovoheten maris 4 honapos! Imadnivalo kispasi, allandoan vigyorog, rohog, gugyog, egyszeruen zabalnivalo, igazi szerelem Viszont szegenykemnek eleg sok betegeskedese volt, amikkel kuzduunk mar hetek ota, de ugy tuniik vegre megvan a dolog kulcsa: tejfeherje allergia! (fulladas, bronchitis, ekcema, nyulos kaki, sok bukas voltak a tunetek) uh nullas tejdietan vagyok, kap horgotagitot es szteroidos kremet az arcara, szepen javul vegre. Tej van halistennek sok, csak szopizik, es en annyira orulok ennek :)


puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok! ;)


Nálam semmi extra azon kívül, hogy ma Estére úgy nézek ki, mint egy hat hós terhes úgy felfújódtam a semmitől...:(


Kérdezhetek egyet?:) Kinek hányadik hónapban sikerült a baba? Tegnap azt olvastam, hogy egy 40 éves ffinak két év is kellhet.. Mégha huszonéves a hölgy akkor is. A párom 39...én 30.

 
 


Sziasztok Lányok!

Bixi,
Nagyon édesek a Csemeték! És rohan az idő!!!! Már 4 hónapos Leo! Anyám!
Sajnálom a tejfehérje allergiát... Nekem tejcukor van, az sem egyszerű, de a tejfehérje rosszabb... :( Kitartás!

Lepke,
Kitartás Neked is! :)
Nekünk az 5. hónapban jött össze mindkettő csemete.
Azt nem hallottam, h alapból egy 40 körüli pasinak ilyen sok idő kellene... Párodat vizsgálták egyébként?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Mumi, itt a neten olvastam. Én sem akarom elhinni, persze ez csak átlag, szóval még lehetünk mi, akiknek hamar összejön..:)))
Köszi, ez bíztató! Még nem, még csak 4. hónapban vagyunk, én most járok hormonlaborra a mellfájdalmak és az 1-1,5 napos mensim miatt.


http://www.fertilityfriend.com/home/4b3b26


Itt tartok, nagyon bizakodom...;) Volt már valakinek lábikragörcs ilyenkor?:)))) tudom, hülye kédés....:>


 

 
 


Bixi, most látom a képeket, tegnap nem töltötte be. Nagyon édesek!!!!:))
 
 


Lepke,
Nagyon szép a görbéd eddig, bíztató! Reméljük így is marad a végén!

Lábgörcsöm nekem nem volt egyiknél sem ilyenkor. Viszont Emmánál a fogatatás egész hónapjában fájt a derekam, de nem akárhogy... Alig tudtam felegyenesedni pl. egy hajmosás után a kád mellől. Szó szerint jajongtam minden mozdulatnál. Többek között ezért sem gondoltam akkor, h ott baba lesz.

Bezzeg most van már lábgörcs... De így is összetehetem a két kezem, h csak a 36. héten jött elő, eddig nem volt semmi... :)

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Mumi, ó, te szegény, az nem jó! :(( Gondoltam, hogy nem egy jellegzetes tünet, de mondom hátha..:)) Köszönöm a dicséretet, büszke is vagyok a görbémre, amíg lehet, ilyenkor olyan jó érzés, mindig jó kedvem lesz picit!;)
Igen, a harmadik trimeszterben normális, de Állítólag a kálcium helyrehozza, úgy emlékszem nekem is jó volt, nem a magnézium való rá.

 
 


Bixi : nagyon, nagyon édesek mindketten!!! Köszi a gratulációt! A keresztfiúnknak is tejallergiája volt, kb. 1 évig volt szigorú diétán, aztán kinőtte (azt viszont nem tudom, hogy tejcukor vagy - fehérje allergia... )

Lepke : nekünk majdnem 1 évig tartott és a férjem idén lesz 47...Viszont Andrisnál is már túl volt a 40-en és akkor meg pikk-pakk összejött, úgyhogy nem tudom. Viszont Andrisnál még nem szedett vérnyomáscsökkentőt, most meg már igen és lehet hogy ez is befolyásolta a dolgokat...

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Lepke!
mi 2 év 2 hónap 10 napot vártunk a Mukira. de nekem pcos-em is van.



youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ja, és a tesóra 2 éve és 8 hónapja várunk.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi, akkor már közeledik reméljük!:)) Bár ez nagyon sok idő, én nem is tudom mit csinálnék, nem irigyellek! Nekem a fiam elsőre összejött, remélem a kistesó (más apától) sem várat már sokat! Stresszes a munkám is, ha lazítok meg nincs fizu, és mehetek világgá...na de most próbálok 5 év után valami új módszert kidolgozni. Elvégre, ha összejön sem szeretnék egyből táppénzre menni! Megújulás van Úgyis, itt a tavasz!!:)))

Jártok vizsgálatokra amúgy Youlcsi?

Lica, Köszi, hogy te is leírtad, ez azért nag
yon bíztatóan hangzik!!!:))


Megvolt a hormonlaborom, viszont egy hét az eredmény, azért ez durva...na, mindegy...hamar eltelik majd.:)


 

 
 


Sziasztok Lányok!

Helyzetjelentés:

Tegnap megvolt az első NST. Szívverés jó, ártatlan összehúzódások voltak. Doki bácsi megvizsgált, méh még mindig magasan, méhszáj zárt.
Azt mondta tartsak ki, a héten van a legmagasabban a méh, most már szépen le fog menni, nem fogja nyomni a gyomromat és megszűnik a hányás is. AZ JÓ LENNE!!!!

Továbbra is faros a lányzó és ebben változás már nem is lesz. Szóval megbeszéltük a programozott császár időpontját. A 39. héten, ha előbb nem jön a kisasszony, akkor Április 7-én, hétfőn reggel kiveszi.
Azért én még mindig bízom az Április 3-ban! Nővérem, egyben Keresztanya szülinapja (jó kis ajándék lenni neki) és napra pontosan 3 év 5 hónappal Danó után, aki november 3.

Jövő kedden utcsó uh. Kíváncsi leszek mekkorának mérik!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Mumi, jaj de jó!!:)) én is utolsó hónapig hánytam a fiammal.:)
Nem sokára könnyebb lesz! Ne aggódj!:)


Lányoook, ez ugye az???:)) na jó, csak költői kérdés volt! Várok türelmesen!;)
http://www.fertilityfriend.com/home/4b3b26

 
 


Köszi a bíztatást Lepke!

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, megy fel a hőd rendesen!!!!!!!!!! NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Köszi-Köszi!!;))
 
 


lepke : DRUKK-DRUKK-DRUKK !!!

Mumi : mindkettő dátum BIKA, ugye? Merthogy én az vagyok és tudvalevő, hogy a BIKA az emberek legjobBIKA
Képzeljétek én már nem hányok és az émelygés is egyre ritkábban van (nagyjából a a 16. héttől kezdtem jobban lenni). Annyira jó, végre tudok mindent csinálni  Bemehetek a spájzba, kinyithatom a hűtőt, mosogathatok , felmoshatok, és bármelyik tusfürdőt használhatom

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Lica,
Irígyellek!!!! Én éppen most jöttem a WC ölelgetésből... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá már nagyon unom!!!!!!!!

Hihi, nem a Bika, hanem a KOS jegye kezdődik most. Faltörő Kos lesz!
Nálunk Apa bika jegyű! :D Jó kis jegy egyébként! Jól kijövök velük...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Lica, Köszi szépen!:) Akkor most felszabadultál!:)


Mumi, szegény!:(


 

 
 


Sziasztok!

Lepke, rosszul tudod, lábikragörcs ellen a kalcium önmagában nem fog segíteni. Alapvetően magnézium a jó... 

Abban van igazad, hogy okozhatja hirtelen ásványianyag-vesztés, elektrolitzavar (pl. megerőltető sportolás), vagy kiszáradás, ilyesmi, és akkor kálium, kálcium, magnézium, nátrium stb. együttes hiánya okozza :-) Meg ugye ha vesebeteg az ember, akkor semmiképp ne szedjen Mg-t, mert nem fog rendesen kiürülni... 

Bocs, nem okoskodni akartam, csak görcsben nagyon otthon vagyok sajnos, és nem szenvedjen senki hiába :-)

Kép
 


ááá, most rezeltem be teljesen... most tettem le a telefont. jövő héten vár MT... liftezik a gyomrom most is... és bőghetnékem van.
hónapok óta érett a dolog arra, hogy felhívjam. nem is tudom, miért vártam ennyit...

mondom neki, hogy pár hete írtam egy e-mailt... meg sem várta, hogy folytassam, azt mondja "és nem válaszoltam, ejnye-ejnye" :D mondom, dehogynem... pont azt válaszolta, hogy nyugodtan keressem... azt mondta, mehetek. amikor csak akarok. jövő héten irány Szeged.

de most tényleg nagyon ideges lettem... ráadásul most vagyok túl a dögrováson... amikoris a vérvételen pozitív lett a heliko eredményem :/


youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Kitartás Youlcsi! :D Ne bőgj! Ne parázz!
Nézzen csak meg MT, már ideje saját bevallásod szerint is...

A pozitív heliko nem jó hír... :( Teendő?

Én ma voltam az utolsó uh-n. 3025g-ra mérte a csaj a kisasszonyt, bár azt mondta, h a farfekvés miatt nem tudja megmondani rendesen és szerinte egyébként nagyobb! :D Na, majd kiderül!

Viszont, ami érdekes, h még két héttel ezelőtt is hátsó fali volt a placenta, ma meg az van a leleten, h mellső fali tapadás és III. státusz. Vándorolhat? Ilyen van?
Szóval, nem hiszem, h túl sok lenne hátra... Pont ma meg is néztem, h Danó hány hétre született. 37+6 nap-ra. :D
Holnap megyek dokihoz, majd megmondja a tutit...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Sziasztok lányok! :)


Youlcsi, a pozi helico tényleg nem jó hír. :( Tényleg irány a doki, szedd össze magad, tudom nehéz, de muszáj!!


Mumi, akkor lehet, hogy egy hét múlva baba lesz? Hogy érzed?:)
Szerintem nem vándorol...:)



Lányok, nem tudom tovább magamban tartani, hogy...


.....pozitív a tesztem!!!! :)))))

 
 


lepke,
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
HURRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!! Tök jó! Tök jó! Tök jó!
Gratula! Látod, mondtam én, mikor megnéztem a görbéd!

Na igen, pont 1 hetem van addig, mint Danóval anno. Szóval, bármi lehet mostmár! :) És érzésre jönni is fog szerintem napokon belül...
Kíváncsi is leszek, mit mond majd holnap doki bá!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Mumiii, nagyon köszönöööm!!!! :)))))
Megmondtad, de meg ám!!!:)))
Hát ha úgy is érzed, bármi lehet!:) Nagyon drukkolok, hogy minden rendben Menjen!:))

 
 


Youlcsi : nyuginyuginyugi!!! Ezt meg kellett tenned és jól tetted, nem jó halogatni ezeket a dolgokat, egyszer túl kell esni rajta, ne aggódj!!!
Lepke : IIIIIGGGGGGGGGGEEEEEEEENNNNNN!!!! Megmondtam és is hogy HAJRÁ és meglesz !!! Jaj de jó!!!
Mumi : Kitartás, most már bármikor jön, jókor jön, a kilói megvannak :)

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Licaca, igeeeeen!!!:))))) köszönöööm!!!! :)


10- én megyek dokihoz, addig nagyon izgulok még!!!:)))

 
 


lepke!
gratulálok!!!

én tuti nem bírnám 10-ig... egy pozi teszttel még a csütörtöki rendelést sem bírnám kivárni, hanem már reggel 7:30tól 2percenként telefonálnék az orvosiba, hogy beért-e már a dokim :D :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszönöm Youlcsiiii!!!:))) Hihihi, nah, hát én is így voltam, még örültem is, hogy csütörtökön pont megyek.., aztán többször végiggondoltam, megnyugszom-e, ha látunk egy fekete foltocskát...igazából nagyon nem..:) szóval a dokira bíztam magam, beszámoltam neki és ő javasolta, hogy akkor most ne, majd két hét múlva menjek. Szóval nem pénzéhes, ez tuti, így Utólag mondom, végül is ez egy teszt is volt.
 
 


Húúú Lányok, én azt hittem az éjjel megszülök! Este fél 8-tól hajnali 2-ig rendszeres 10 percenkénti 20-30mp-es fájások + derékfájás és rendszertelenül hosszabb és erősebb fájások közben.
KÉSZ VOLTAM!!!! Imádkoztam és mondtam a kisasszonynak, h még 1 napot bírjon ki, mert ma délután már lesz doki bácsim, visszajön szabiról.

Reggel óta csak finom összehúzódások vannak. Nagyon kíváncsi leszek, mit fog mondani ma a vizsgálaton...
Röhögnék, ha bent fogna...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


mumi!
nem, szerintem nem röhögnél 

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Igazad van Youlcsi, tényleg nem röhögnék...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Mumi ! Azért te csak röhögj , az a biztos !

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 


Hu, Mumi, jelentkezz, mit mondott a doki?
 
 


Youlcsi, köszönöm!!!:)))
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem fogjátok elhinni... Gyönyörű, rendszeres fájásokat produkáltam NST-n, ott ültem 30 percig. Majd bementem doki bácsihoz, hálálkodtam neki, jó, h itt van :D és elmondtam az éjszakát. Mondta, h igen szépek a mostani értékek is. Majd megvizsgált.
TOTÁL FENT VAN A MÉH ÉS ZÁRT A MÉHSZÁJ IS!!!!!!!! Ilyet?????!!!!
Szóval abban maradtunk, h megyek előre láthatóan egy hét múlva, vagy előbb, ha esetleg beindul...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Mumi, nem semmi, de akkor ezek még jósló fájások, nem baj, jobb még bent!:) pici türelem kismama, hamarosan babázhat!:))
 
 


Totálisan türelmes vagyok lepke . Legkésőbb április 7-én itt lesz a kisasszony.
Inkább paráztam, amiért nem volt itthon doki bácsim. De most már ez sem gond. Most engedtem el totál magam!
Nincs para, nincs görcsölés, jön, amikor jön!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Mumi, tudom, csak biztatásképp mondtam.:)


Kivel mi újság? én most néztem az Örömapa 2-t, a férjemet is felhívtam magamhoz, úgy meghatódtam...jahj, lányok, a világ legcsodásabb dolga a gyermek...!!!

Mumi, neked külön, hogy vagy, gondolok rádd minden nap, h mizu lehet.:)


puszi mindenkinek!

 
 


Lepke, aranyos vagy! Minden rendben! ÉS még egyben!

Tegnap elmentem délelőtt fodrászhoz, ami nagyon jót tett a kis lelkemnek. Szép, friss hajszín és frizu. Mehetek a kórházba!
Tök jó volt, mert a fodrászom barátnője is ott volt és védőnő. Mint kiderült, itt volt a XVII. kerületben és most a X. kerületben van. Betéve tud mindent a Bajcsyról és orvosairól is. Nagyon jót dumcsiztunk szépülés közben.
Ma meg végig nádaztuk a kerítésünket Apával. (40 m) + elrendeztük a dolgokat a garázsban és a tárolókban, mert holnap reggel jön a festő. Mondták is a szomszédok, h ez már azért nem nekem való meló 9 hónapos terhesen... De én élveztem! :D
Ráadásul sütött a napocska, lett egy kis színem is és gyűjtöttem némi D vitamint...
Na nem mondom, h mosttanra nem fáradtam el... :)
Sebaj! Most elmegyek jól pancsolni egy nagyot és utána már csak lustulni fogok egész este!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
 


Kedves Mumi! Örülök, h minden ok!:) Én is ilyen voltam a végén, ez a fészekrakás kérem.:)


Én ma nagyon Megijedtem, lement a hőm 36,6-ra és 3 csepp ilyen sárgás rózsaszinesvvalamit láttam. Szúrt a hátam, mensisen görcsöl a csípőm, pedig már 4+4 vagyok...most egybefüggően fáj a derekam csípőm, azóta semmi, de egész nap rettegek. Hófehéren hazajöttem melóból rettegve, dokim kinyomott, azóta meg nem mertem hívni. Szerinted aggódjak? Most már azért kezdek megnyugodni picit. Hétvégén Mindkét nap rémálmom volt, szombaton fel is riadtam. Lehet attól? Én már nem tudom, mire fogjam.

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron