Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Meli!
Kérdezted még előrébb Nimi miket csinál, hát azt hiszem mondhatom hogy a beszéden kivül szinte mindent, tele van energiával nagyon hiperaktív :)
Okos megérteti magát szépen, ha kérek tőle valamit, pl.mondom hozza a szandálját akkor hozza, vagy vegye fel a földről a ledobott kekszet akkor felszedi és adja.
Mászik fel mindenhova, Kírát néha rettegésbe tartja :lol: :lol: megcsépeli.

Mikor lesz cuki eredményed?
Pocakfotó?? Nem teszel? Hagy nosztalgiázzunk kicsit :)

Mucus!
Szuperek a képek!!
Elkezdtetek már vásárolni tanszereket Dominak?
Milyen mesehősös táskát kér? Nálunk csak Hannah Montana lehet (főleg ha nem is kapunk olyat) :lol:

Többiek??
Vendég
 


Meli köszi megvagyunk:)))))
irigykedve nézem a harmadik vonalzód:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Kép Kép
Kép
Eliot

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 

 
 

Sziasztok!!

Cathy!

Nagyon kis helyeske Eliot!!!!!! :) Nagyot nőtt :)
Vendég
 


Szia!
Jaj,de szép,tényleg nagy lett.
Ááááá,én nem szülök,mindig hamar megnőnek.Meg eleve nem jók 56-os badyk,énisénisénis az életbe egyszer kis babát akarok nem 4 kilósat aki 3 hét múlva 6... :evil: :evil: :evil:
Egy szép barna hajú barna szemű 3,2-3,5 kg 50-55cm kislányt!!!!Remélem egyszer meghallgattatik a kérésem!!! :lol: :lol:
Ne irigykedj a vonalzómra,majd én fogok a tiédre Nita,mert én már rég babázok te meg még élvezed a terhesség gyönyörét....jól mondom???? :lol:

Kép
Kép

Kép


gyönyörű nagyfiú már Eliot:)))

Meli én komolyan annyira bírlak!1x fussunk össze:)))))))))))
remélem igazad lesz:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Okéééé!!!!!100 évente járok Pesten,de összehozzuk.... :lol:
Holnap betöltöm a 28. hetet,na az jó,mert akármi lenne,már ebbe az agyonfelszerelt kórházba is megmaradnánk mindketten... :lol:
Hogy bírjátok ezt a meleget???Szerintem forr a magzatvizem is,szegény babám :roll:
Ki mivel tölti a napjait????

Kép
Kép

Kép


Meli várom azt az egy napot!!!!!!!!!!!!!:)))))
még mindíg nem tudod ki lakik a pociba?

mi a meleget a medencébe töltjük.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem,nem tudom,olyan 3 hét múlva kell uh-ra mennem,arra a 8 hétre meg nem kérdezem meg. :lol: :lol:
Akkor is kibírom! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép


hallod le a kalappal előtted hogy már kibírod a végéig:))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Meli meg vuduznál mint annó Barnikánál,hogy most is sikerüljön a bébi!?:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na akkor ebben a hónapban megy a vudu :lol: :lol: :lol:
Kibírom,mind1 mi lesz,ott nem hagyom semmi pénzért :lol: :lol:
Mekkora viharok vannak mindenfelé :roll:

Többiek????????????

Kép
Kép

Kép


köv hónapra is vuduzz...most ugy néz ki nem sikerült:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, kivel mi a helyzet?
Mi jól vagyunk, Beni jól van! Jól telik a nyár...tanulok vezetni...
Uccsó vizsgát halasztottam, azt így októberbenben lesz. Attilával szét mentünk, másfél hónapja köztünk a legtöbb kommunikáció 2 sms. Nem vagyok hajalandó többet beszélni vele, ugyanis van kint egy 19 éves barátnője, aki miatt nem jött haza.
Meg van a véleményem. Apaként és pasiként egy nagy nulla! Ennyi röviden...majd Beni lesz számára később a legjobb tükör...és nekem ehhez még mondanom sem kell semmit. Csak Benit sajnálom. A helyzet ellenére voltunk a szüleinél, Benit agyon kényesztették. Persze, amgí ott voltunk Attila úgy beszélt Benivel telefononom, hogy a Húgát hívta,hogy tegye oda Beninek a telefont...engem így kiktatott. De ezt is egyszerűen megoldom, majd akkor megyünk legközelebb, ha a kedves Leányzó már kiutazott az egy éves ösztöndjára külföldre., addig vezetek az az alibi, ami igaz is. Beni nagyapja, viszont teljes mértékben melletünk áll, ami nekem nagyon jól esik. Igyekeznek támogatni Benit, bár az Anyja édes kis Atikámjára úgy fel szoktam homályosítani, arról mi is a véleményem a kisfiáról...Azóta nem jön nekem, az Atika mennyire szereti Benit szöveggel.
Szóval magam is meglepődtem milyen jól viselem a helyzetet, de az ilyen ember úgy vagyok vele, nem érdemel családot. Igazatok volt,hogy már rég hagyni kellett volna.
Rengeteget segítenek a barátaim, egyéb segítséget is kértem. Tényleg nagyon köszönöm az életnek, hogy van akikre számíthatok.
Szóval a fentiek miatt az uccsó vizsgát halasztottam, mert ezt előtte három héttel jelentette be, hajnali fél négykor smsben! Úgy hogy áprilisban félig hazaköltözött....és arról ne is beszéljünk, hogy apukám halála után két és fél hónappal.
Szóval , ha ráértek néhány vidám nyári sztorit szívesen olvasnék, vagy hogy ki merre járt a nyáron???
sok puszi nektek: Nyuszi és Beni

Kép


Ja, és rengetegszer eszembe jutottatok, csak nem akartam addig jönni, amíg nem lendültem túl a nehzén...mert kicsit úgy éreztem, mindig én vagyok, aki panaszkodik.:(

Jessum és most látom Beninek minjárt itt a szülinapja , már csak 75 nap....
szülinapi ötletek????

Kép


Sziasztok!

Nyuszi, sajnálom :( fel a fejjel!!! Attila már nem fog változni szerintem...
Ezután már csak jó dolgok jöhetnek!!!
Vendég
 


Kirus: tudom, hogy már csak jobb jöhet...és örülök, hogy túl vagyok a nehzén. Jó, hogy messze van, legalább nem jár ide hetente...

Kép


Így könnyebb is lesz lesz talán elfelejtened!! :?
Kresszre jársz még?
Vendég
 


Nyuzsi sajnálom a dolgokat de jobb hogy szétmentetek!!!!!!!
Pestre mikor jöttök.........talizzunk már:)))))))és akkor jóóóól kibeszéljük magunkat:))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok! Kivel mizu? Ide már nem ír senki!?
Mi Benivel okék vagyunk!Épp csaináloma jogsit, Kresz megvan, jövő héten kezdek vezetni:)

Kép


Sziasztok!
Mindenkinek BOLDOG BÉKÉS ÜNNEPEKET és BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK! :D
Szégyellem,rég nem jártam a babaneten. :oops:
Remélem mindenki jól van,gyerkőcök,mamik egyaránt! :wink:
Mi jól vagyunk,Domi imádja a sulit,már 2x volt hónap tanulója,példás minden,jár úszni,focizni,néptáncra,kézműveskedni.Teljesen ki van cserélve,önálló,kiegyensúlyozott,mintha nem is az a gyerek volna aki minden nap sírva ment az oviba.... :roll: :wink:
Koli nagyon rosszcsont,akaratos,okos,csibész.Domitól szív mindent be mint a szivacs,rengeteget dumál(még Angolul is :shock: )imádják egymást,bár Koli sokszor terorizálja Domit. :)
Millió puszi Mindenkinek!Dia
Kép

KépKép
Kép
 
 


Húúúú csajok merre vagytok??? :shock: Én írtam ide utoljára decemberbe? :roll:
Hoztam képet az Én gyönyörű 2 évesemről no meg a családról.. :wink: Hihetetlen hogy elrepült az idő...júliusban már megyek vissza dolgozni. :?
Kép Kép

KépKép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: