Új privát üzeneted érkezett!

igen nem ő volt az, az ő fia már sokkal jobban van.

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


és te hogy vagy?):

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

 
 

Köszönöm jól vagyok. Most sokat pihentetek, többet mint eddig,de azért muszáj pár itthoni munkát elvégezni,persze mértékkel.

Te veled mi van? mikor kell tesztelned?

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


örülök hogy jól vagy!!!!!!!!!!!szerintem végig viszed:))))))))
holnap reggel tesztelek:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Akkor ezt a járvány lehet , hogy felfújták egy kicsit????Ti oltattatok ez ellen?


Cathy: szerintem is, ah pihizel végigviszed simán! Élvezd a perceket még egyben:)Már kíváncsi vok, hogy fiú-e vagy kiscsaj!:)

Küldök egy őrülten ari linket;)

http://www.youtube.com/watch?v=yE6PNps5 ... ature=fvwp

Nita: drukkolok holnapra ezerrel!!!! Reggel írj, mert várni fogom! Úgy irigyellek Titeket:)

Kép


köszi nyuszifül,de sokan mondják előbb lesz meg a kiirt időpontnál.
Kisfiú lesz, azt már tudjuk.

MI nem oltattuk be magunkat, és nem is voltunk betegek eddig. De most már nem is leszünk remélem, hisz jön a tavasz!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Nyuszi holnap megyek dokihoz van 2 pozitív tesztem!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jaj de jó, akkor szurkolunk, de biztos már a baba!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nita!Gratulálok!Majd írj,hogy mi volt :lol:
Ez a nemvárt napjai teszt?Vagy hamarabbi?Lemaradtam...

Hú,én hánytam,ment a hasam,kórházban is voltam a sürgősségin,adtak infúziót,3 üveggel,meg egy b6-ot,már egy napja nem maradt meg bennem semmi,a víz se.A gyerekek is benne voltak,hánytak egyet,játszottak tovább....csak én voltam puding :lol:
Remélem nem lett baja a babának,lassan kiderül,mehetek majd a 12 heti uh,vérvétel,stb-re.
Apát várom,délutános,elmesélem a vv-ot :oops: na én nézem,és vállalom is.szellemileg leépült gyedes anyuka vagyok,mit vártok?? :lol:

Hú,kicsúsztam a biztosítási időből,hacsak nem szülök meg aug 25+28 napra.Öcsém,tiszta ciki vagyok,de azt mondták,menjek el munkanélkülire,na majd bebattyogok 35 hetesen,hogy dolgoznék...hihető :lol:
Valamit kitalálok,mert látom a gyeses anyukákat mit összekínlódnak abból a huszonezerből.
Szóval álláskeresésire kéne mennem,vagy majd befizetem az tb-m magam után arra a pár napra.

Nyuszi,köszi a tippet,nekem mindegy,csak jó alvó legyen :lol:

Dia,szépek vagytok,és nagyok!!

Cathy,lassan itt az idő...juj,de izgi neked.Szerintem az első a legjobb,akkor még nem tudja az ember mi után mi jön. :lol:

Na lépek,jók legyetek!!!

Kép
Kép

Kép


Ja,a kínai fogantatást megnéznétek??
Kinek jött be??És kinek nem?Tutira tudni kell a fogantatás hónapját,utolsó mensinek a 15-16-i határesetek,hacsak nem tudja valaki tutira,mint én is,abból a havi rengeteg szexekből... :oops:

Kép
Kép

Kép


Meli az alsó az a nemvárt napján a felső 1 nappal utána........
remélem már teljesen jól vagy?:)

nekem lányt jósol hát kiváncsi leszek...... :roll: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita!!

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Majd írj hogy mi volt a dokinál!!!

Meli!
Nekem Kíránál bejött a kínai naptár, de Niminél nem...
Vendég
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Jaj Nita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én úgy örülök, én úgy érzem lányod lesz!!!!!
Hajrááá, remélem minden nagyon ok!

Kép


Sziasztok!!!!!!!!

ma voltam dokinál van egy 4.4 mmes petezsákom....2 hét mulva kell vissza mennem...remélem szívhang is lesz már:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!
Hú,jó lehet az uh,nekem mindig egész számok voltak.Az tuti jó,nekem 8 mm volt 5+6on,bár félidő utáni 31 napos ciklusnál!
Na,kívánok akkor jó hangos szívhangot 2 hét múlvára :lol:
(Te meg nekem jó mindent a 12. hétre.) :lol:

Kép
Kép

Kép


köazi neked is minden jót:))te most mennyi idős vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

este erős barnás valami volt a betétemen mára halványabb lett de én már kezdek letenni a babáról:(((((((((
sajnos ez van......:(((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nita, sajnálom!! :( , de azért még van tán egy kis remény!!!
Vendég
 


remélem Kirus hogy nagyon kapaszkodik a kis hármaskám:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nta: nyugi! Beni vérzés ellenére is maradt...hála az Istennek! Lehet kell majd duphaston vagy utro, sztem ez mihamarabb mondd a dokesznak, hogy Barninál is kellett!
Addig megnyugi, pihi magnézium, sok c vitamin és kalcium. Nekedm ezeket adták a kórházban! Majd írj, hogy mizu!!!!

Melinda: Te hogy visleled? Semmi hányás?

Kirus: Tihogy vagytok?

Kép


tuti elmegy már vérzek és utrót is szedtem......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Basszus ne már.... Nagyon? Dokit hívtad, ő mit mond?

Kép


nem nagyon ..szóval nem ömlik de vérzek..a szülésznőmet hívtam de mondta hogy mivel utrót is szedtem nem nagyon tudnak mit csinálni de holnap azért elmegyek a dokihoz hogy ürülök e szépen..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: mikor kellett volna megjönnie? Sztem azért pihenjél...Én Benivel véreztem, persze nem akarok hiú reményket kelteni...
Remélem, hogy azért marad a kis Manód.... De megerőltetted magad, vagy mitól lehet?

Hnap vendégem jön, még most értem haza a boltból...kelhetek 4kor főzni....:(

Kép


2-án kellett volna megjönnie és ma kellett volna elmúlnia.......
nem erőltettem meg magam.nem tudom......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nita,sajnálom,van a másik topicba ahová írok,egy lány,rendesen megjött neki,megkérdezte a missed ab-ot,mindent,leírtam,ment is uh-ra,és nemhogy kiürült,szívhang is volt.Szóval ne add fel.

Kép
Kép

Kép


Meli holnap kiderül de én nem hiszem hogy ilyen szerencsés volnék.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ja, ez az ne add fel...pihengess!
Jó éjt! puszi

Kép


köszi:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Nita: mizu? Hogy vagy?????

Kép


köszi jól vagyok..holnap megyek tényleg dokihoz...de ha el is ment api nem mondta hogy nem lesz több!!!!!:próbálkozunk utána ha már lehet.):

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ez a beszéd! Reméelm azért ok lesz minden.... Még mindig vérzel? Api erre mit mondott?

Kép


igen még mindíg vérzek......nem tud mit mondani

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Oh, Nita sajnálom, de a dokinál voltál már? Mit mondott? elment a baba? vagy még menthető a dolog?

Mi megcsináltuk a babaszobát, rakjuk össze a bútorokat, és remélem, minden szép rendben lesz már. A táskámat is össze kéne csomagolnom már.

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Cathy holnap kiderül minden!!!!!
majd hozz képet a babaszobáról:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!Holnap gyere!
Nyuszi,nyertél te mákos! :lol:

Kép
Kép

Kép


Meli jövök.....
Nyuszi én is láttam hogy nyertél!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: köszi, láttam, csak nem akartam itt felvágni vele. Remélem az álommanócska Beninek is tetszeni fog, bár a képernyőn mutogat rá!:)
Lottón is lehetne ekkora szerencsém, hogy a diákhitelt ki tudjam gyorsan fizetni....:) De a remény hal meg utoljára.:)
Hogy vagytok?

Nita: dokesz után írjál! Fiúk hogy vannak!? Barni miket csinál már?

Cathy-Cathy:tényleg tegyél képet a szobáról! Táskát pedig tessék összepakolni:) ;)

Na, megyek, mert Beni most kelt....

Kép


Sziasztok!

Nyuszi!
Köszi jól vagyunk!! :D
Beni? Milyen vendéged volt? :D
Attila mikor megy haza??
Ilyen sokáig szokott aludni Beni?

Mi ma épp 4kor keltünk :? , nagyon korán kelő a gyerek, bár elég korán is alszik el este :)

Nita!
Gyere majd a hírekkel!! Várunk!

Meli!
Ti hogy vagytok? Gyerekek??

Cathy!
Megy ám az idő,nemsokára te is szülsz!! Most már bírja ki a kis lúrkó ezt a pár hetet :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Nita hol vagy??Valaki rádob egy sms-t?Vagy privátba elkülditek,mert nekem nincs meg.

Kép
Kép

Kép


Sziasztok!!!!!!!

ne haragudjatok hogy nem jöttem de kissé el voltam kenődve...........
szóval a baba felszívódott:(((((de nem a méhem vérzett/zik hanem a méhszájam....méhszáj sebem van.szóval muszáj lesz megcsináltatnom..21-én megyek és megbeszéljük a részleteket a szülésznőmmel..de a teherbeesést nem gátolja majd a szülésnél lesz kicsit nehezebb de az meg nem érdekel ha már ott a baba:))))
szóval lehet próbálkozni tovább.....nem adom fel!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jól van Nita, legalább kiderült a probléma, és van újra esély a babára.

Na csajok itt van pár kép a szobáról, remélem tetszik, nem fiús szoba igazán, pl. nem minden kék, de hanem barna és narancssárga. Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Cathy gyönyörű szobája lesz a bébiteknek!!!!!!!nagyon jó ízlésetek van:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nita,sajnálom,de megcsinálják ezt a műtétet,egy kicsit pihenni kell utána,talán 6 hetet írt a másik topicos lány,és lehet ismét próbálkozni.Legalább nem műtöttek,nekem is felszívódott pedig,mégis befejezték.

Nagyon szép a szoba.Tényleg van ízlétesetek,és milyen jó lesz,mikor tele megy a szoba a babaillattal :lol:

Kép
Kép

Kép


Meli köszi az infót.........én nekem úgy néz ki meg jött és tisztulok mert darabok távoznak.... :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nekem még műtét után is jött,meg az első mensivel is,szürkés darabok.Na,visszaolvastam,2 hónapig van náluk babaszünet,eddig kell majd kúpot használnia.

Kép
Kép

Kép

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: