Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ide várok mindenkit aki 2009-re babát szeretne.
Mindíg jó az élményeket megosztani másokkal, ahogyan a bánatot is.
Remélem jó kis csapat alakúl majd ki és sok sok pozitív zebrás tesztet láthatunk!

Camyy
 


Szia Mercédesz!

Én kicsit később szeretnék babát, 2010-11-ben.

Most kezditek a 2009es projektet? Mert akkor bele kell húznotok! :wink:
Remélem, teljesül a vágyatok! :D
Vendég
 


szia csatlakozhatok? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Ja j, de jó, már hárman vagyunk!
Kitty :

Miért csak akkor szertnél babát?
Hát igyekszünk, csak néhány hónapja próbálkozunk....
Remélem minél hamarabb sikerül.

Nitacska:

Még szép!
Ngyon örülök. :D :D :D
Veled mi a helyzet?
Látom van már egy kisfiad.
Most a kistesóra koncentráltok?

Camyy
 


Szia Mercédesz!

Azért csak akkor, mert jelenleg tanulok, és be akarom fejezni a sulit. No, meg kéne egy kis anyagi háttér is... Szeretnék egy-két évet dolgozni, hogy legalább ne a legkevesebb gyest kapjam...

Te hány éves vagy? Mióta vagytok együtt? Tanulsz, dolgozol, v mindkettőt? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok?
Kistesót szeretnénk a Törpinek :wink: Jövőre.
Vendég
 


mercédesz ....igen van egy 3 éves kisfiam....illetve február 23-án lesz 3 éves... :lol:
szeretnénk tesót neki......idén volt két vetélésem.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!
Mikor volt a vetélésed?Sajnálom!
Nekem négy hónapja...
Hogyan tudok Nagyonbabás vonalzót beilleszteni?!?
Vendég
 


az első vetélésem januárba volt a 12.héten a második meg májusba az 5.héten...... :cry:
vonalzót ugy tudsz hogy kapsz egy kódott a /phpbb/ és ezt beilleszted az aláirásodhoz...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Dunakavics!

Neked mekkora a gyereked?
Vendég
 


Nitácska, köszönöm! :wink:
Május+3 hónap=szeptember óta próbálkoztok?
Most vettem újra Pg53-at, mert Törpi után elajándékoztam. Hát, kíváncsi leszek. Hétfőn megjött, nem vártam... Mindkét terhességem elsőre sikerült. Tudom, vannak, akik éveket várnak babára...

Kitty! Szia!
14hónapos.
Vendég
 


dunakavics igen szeptember óta próbálkozunk..nem olyan régóta.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Meg lehet kérdezni a kistörpöd nevét? :wink: Kép róla? :wink:
Vendég
 


Máténak hívják...képet sajna én nem tuok feltenni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita a tiedét már régóta tudom :lol: :lol: :lol:

Dunakavicsé érdekelne :wink:
Vendég
 


jah bocsi :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Dunakavics:

Üdv köztünk!
Sajnálom a vetélést...
Ha mind a kettő hamar összejött, akkor a mostani babóca sem várat majd sokáig.

Nitacska:

Nem is tudom mit mondjak...
két vetélés.. :(
Én nem élném túl.
De azért ne szomorkodj, nemsokára meglesz az a kistesó!!!
Sok sok +++ energiát küldök!!!

Camyy
 


Sziasztok!

Gondoltam én is bekukkantok, ha nem baj.
Mi is kistesót szeretnénk, 3 hónapja próbálkozunk, sajna eddig semmi.
Van már egy kisfiam 1 éves és 2 hónapos, ő 10 hónapra sikerült, remélem a kistesó hamarabb fogl...
Most kilányt szeretnénk, bevetünk mindent, hátha sikerül...
De természetesen ha kisfiú lesz, is ugyan olyan boldogok leszünk.
Csak egészséges legyen.
Nekem a kisfiammal volt az első terhességem, hálistennek sosem volt se vetélésem, se abortuszom.
És most se legyen!!!
Nagyon sajnálom a vetéléseket lányok, de most biztos minden rendben lesz!!!

Kép
Kép
 
 


mercédesz én se akartam élni a januári vetélés uán...ráadásul az akkori dokim veszélyeztette az életemet...
de bízok benne hogy a kistesó hamar össze jön mint az edigi 3 baba is. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Mercédesz!
Hajrá!

Szia Niki! Egy nap híjján egyidősek a gyerekeink! :lol:

Nita!
Én sem tettem túl magam a második babán, fórumoztam is más néven erről, de új életet kezdek, nem nézek hátra, csak előre. Muszáj volt továbbcsinálnom nekem is mindent Törpi miatt. Borzasztó nehéz... :(

Hello Kitty! :lol: :lol:
Mit is tanulsz? Hány év van még hátra a suliból?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.31 09:55-kor.
Vendég
 


Már csak azt nem értem, miért ilyen hosszúak a hozzászólásaim sorai? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Dunakavics!

Tényleg!
Most látom csak.
Van egy másik topic ahová irogatok, ott is van egy kisfiú, aki egy nappal fiatalabb az én legényemnél.
vagyis a te kislányoddal egyidős.


Nitacska:

Mit jelent az, hogy veszélyeztette az életedet???

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Dunakavics, szép neve van a lányodnak :wink:
Földtant tanulok és most vagyok utolsó éves. Ha minden jól megy, nyáron végzek (remélem :oops: ).

Valaki tanul még?
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a 2009-es tervekhez.

A következőt szeretném kérdezni, ha esetleg valaki tud róla valamit, látom vannak már tapasztaltabbak is.

Gyógyszer elhagy, utána első együttlét minden nélkül és utána egész nap hányinger?

Szerintetek mi lehet az oka?
 


Szia Firstlady!
Nem tudok segíteni, mert én sosem szedtem gyógyszert.

Kitty!
Én már régen végeztem a főiskolán.

Nitácska!
Tényleg én is akartam kérdezni, miért veszélyeztette az életedet az orvos?

Niki!
Dominik eszik már parizert?
Vendég
 


sziasztok!
üdv az ujjaknak!!!
azt jelenti hogy veszélyeztette az életem hogy a baba már 3-4 napja halott volt és ő még várni akart a műtéttel....de egyik éjel nekem elment a magzatvizem és mentővel irány a korház éjel.... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Firstlady :wink:

Nita, remélem, már azóta váltottál orvost. Ez nem volt 100as :shock:
Vendég
 


persze azóta uj orvosom van..a régit fel is akarta jelenteni a párom meg a család,de mondtam hogy ne ,az már nem segít ..nem hozza vissza a babám. :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, ebben sajnos igazad van :( De remélem, az új orvosod azért sokkal emberségesebb :wink: (csak azt nem értem, az ilyen miért lett orvos? :shock: )
Vendég
 


az uj orvosomnak köszönhtem hogy ujra van pé-m...és rendeződik a ciklusom is....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Tesztelsz?

Lányok?
Létezik, hogy a mikroszkóp szerint a 7.napon volt (tegnap) peteérésem?!? Ráadásul ma reggel is félig páfrányos volt. Nem értem! :roll:
Nekem eddig (három hónapot figyeltem) kb. 17-18. napon volt páfrányos. :?:
Vendég
 


dunakavics vannak potya pé-k is.... :roll: :wink:
majd csak akkor ha már késik....előbb nem akarok.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita, drukk hogy ne jöjjön meg! Jó az új avatarod :)

Dunakavics, Nita jól írja, lehet máskor is pé :)
Vendég
 


sziasztok ma megjött de nem érdekel.....én ugyan nem szomorkodom..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, sajnálom. De örülök, hogy optimista vagy! Nem is szabad elkeseredni :wink:

Ha holnap nem jönnék:
Boldog karácsonyi ünnepeket kívánok a topik minden lakójának!
Vendég
 


kity muszály előre néznem.nem könnyű,főleg ha vki pozit tesztel.de ez van....
ám lehet én se leszek holnap meg lehet utána se,így én is Nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :)

Én is csatlakoznék hozzátok! :-)
Még nem, volt időm visszaolvasni titeket, de megpróbálom.
Mi is kistesót szeretnénk, van Egy 6 éves kisfiam, azaz január végén lesz 6 éves. Most szaladok reggeelit csinálni, de még jönni fogok!
Vendég
 


Szia Perpike, üdv itt! :D
Gratulálok a 6 éves nagyfiúhoz! Mi a neve? Ekkora korkülönbséget terveztetek vagy így jött össze?
Vendég
 


Nitácska!
Tudni az okát, annak hogy miért volt a vetélés?
De tényleg az a jó, hogy végül is könnyen teherbe tudsz esni nem?

Nekem az a gond, hogy rendszertelen volt a menzim, és cisztikus jellegűek a petefészkeim. A kisfiam Marci gyógyszerrel, a clostylbegittel sikerült. Mi most próbálkozunk az 5. hónapja. De sajna éppen ma jött meg. Pedig ez a decemberi hónap olyan volt, hogy megint elkezdtem szedni a clostyt, figyelték hüvelyi UH-al a tüszőm méretét, injekcióval meegrepesztették és a doki megmondta, hogy mikor legyünk együtt. Ennek ellenére nem sikerült. Én nem is értem. Most el vagyok kenődve emiatt egy kicsit. Annyira bíztam benne, hogy ez most sikerülni fog. :?

Firstlady: Milyen gyógyszert szedtél? Fogamzáásgátlót? Lehet hogy bezavart a hormonjaidba a gyógyi abbahagyása.
Vendég
 


Szia Kitty!

Látom te is most vagy itt! :) Így alakult, nem terveztünk ekkora korkülönbséget. Bár én is úgy gondolom, hogy lehet hogy sok lesz, de majd meglátjuk.

Egyébként neked most van a vizsgaidőszak ugye? Hogy állsz a vizsgákkal?

Nemtudjátok véletlenül, hogy lehet a profilba a képet változtatni?
Vendég
 


Szia, igen vizsgaidőszak van. A 8ból még 3 van hátra januárban :wink:

A profilban kitörlöd az eddigi képedet, és feltöltesz egy másikat (ügyelve a képméretre).

Ha még csak most kezdted szedni a gyógyszert, akkor ne bánkódj, hogy nem jött még össze. Kell idő a szervezetnek is :wink:
Vendég
 


szia perpike...üdv köztünk!!!!!
sok sikert a kistesóhoz+++!!!!!!
a két vetélésem oka........a januári azért halt meg mert volt 3 vírus fertőzésem .....ezt nemrég tudtuk meg.....a májusi meg felszívódot...mind 2x műtöttek...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska hát nem lehetett könnyű. Megkérdezhetem, hogy a műtétet hogy csinálták? Fájt utána nagyon?

Neked a ciklusod hány napos szokott lenni? Látom még 10 napod van. :D Megérzed amikor a tüszőrepedésed van?
Szorítok nektek én is. Én még csak ma kezdtem el a menzimet, úgyhogy még van időnk megint akciózni.
Vendég
 


altatásba végzik/nálam vénásan és maszkal történt/utána az osztályon kelsz fel.....nem fáj semmid se/a lelkeden kívűl/ :cry:
vetélések előtt 29-30 naposak voltak.....most a clostynak köszönhetően 30 napra jön meg pontosan...
megmondom őszintén én nem figyelem magam....nem akarok begolyózni...így is nehéz....max annyi ha fájnak a petefészkeim akkor tudom mi a helyzet...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Most olvasom, nagyon sajnálom, hogy megjött! Nagyon sajnálom!!!
Potya pé? Hát, nem tudom, szerintem a műtét óta káosz az egész. Azóta sem volt páfrányos, pedig mostmár többször is megnézem egy nap...
Engem is így műtöttek...

Kitty!
Akkor már idén nincs több vizsgád ugye? :wink:

Szia Perpike! :)
Mennyi idős vagy?
Hová jársz orvoshoz?


Még annyit, hogy nekem soha semmi tünetem nincs, se peteéréstáján, se azelőtt mielőtt megjön...
Vendég
 


Dunakaviics: 32 éves vagyok.
Használtam én is a Pg 53-as mikroszkópot, de soha nem láttam rajta még páfrányt. Annyira felidegesített, hogy már 1 hónapja rá se néztem. :) Miskolcon járok dokihoz.
Nekem mielőtt megjön akkor fájdogálnak a cicijeim, meg olyan izomlázszerű érzés jön rám és gyengeség. De peteérés tááján nem is tudom én sem . Időnként szúrkál a hasam, de nemtudom azért van e.

Tényleg és ti hány évesek vagytok? (dunakavics, nitacska, kitty, sz.niki, mercédesz, first lady)
Vendég
 


Sziasztok!

Dunakavics, idén már nincs, csak majd januárban lesz három. De egy hónap alatt azt már vígan megcsinálom :wink:

Perpike, én 21 vagyok :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok? Én is szeretnék még egy babócát. Nekem van egy 19 éves fiam és most értem :lol: meg még egy babára. Én 39 éves vagyok. Remélem, hogy még időben vagyok. Januárba megyek a dr-nőmhöz vizsgálatokra, hogy hormonálisan minden rendben van-e.

phpBB: KépKép
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is szeretnék csatlakozni, 24 éves vagyok, idén végzek az egyetemen, remélem az államvizsgákra legkésőbb babócám már a pocakomban lesz !


Sziasztok.

Sokat olvastam ezt a fórumot és most ugy döntöttem hogy én is írok.
Mi is szeretnénk kisbabát a 2009 - es évben és már neki is kezdtünk a projekt megvalósitásában. december 12 - én volt az utolsó menszesz a feleségemnek. 27 naposak voltak. a weboldalon található kalkulátor alapján ki is számoltuk a dolgokat. december 20-25 között volt a termékeny időszak (25 - én a peteérés) Ezeken a napopokon mindig megvolt a dolog sőt még 27 - én is nehogy késsen. Elméletileg 30 - án lenne a beágyazódás.
Nagyon szeretnénk a kisbabát. Már nagyon várjuk.
8 - án kellen elmaradjon a következő menszesz :).
Szerintetek mikorra vegyük az első terhességi tesztet? Eddig semmi jele. Az ront a helyzeten, hogy a feleségem most egy kicsit megvan fázva? Szerintetek sikerült :) ?

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron