Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Meglett, kaptam egy szép nagy hármast, az egyik tételem öt volt, a másikat inkább hagyjuk...ugyan ez volt legutóbb is. De a lényeg, hogy megvan. Már csak egy és meg van a diploma!!!!:) Juhé!:) Bár ez az uccsú lesza legneccesebb...
Jó volt hazajönni Benihez, csak szombat este jöttem, mert kóringyáltam egy picit Pesten a boltokban, mert itt mifelénk csak kínaik vannak, vagy nagyon drága boltok a túristáknak. Egyébként szép város Gyula, érdemes eljönni főleg nyáron..;)
Na, de nem találtam Pesten sem semmit, kriminálisak voltak az árak. Bőrcipőt szerettem volna, dew majd ha jön a júliusi leárazás, inkább felmegyek.
Most épp bicóra gyűjtök, amire rá tudom tenni a gyerekülést...mert a babakocsivál már kicsit lassan haladunk!

Cathy: örülök, hogy okék vagytok!Majd egyre, ha lesz időd!!!

Nita: volt egy laptetőd:);)

Kép


Nyuszi!

Gratulálok a sikeres vizsgádhoz!!!!!!
Vendég
 


Kirus: köszike:) :oops: Hogy vagytok? Felétek mizu?

Kép

 
 

Sziasztok!

Közérdekű: a Babaneten már van lehetőség zárt - mások által nem olvasható és nem is hozzászólható - topikok létrehozására! Ha szeretnétek ilyen topikot nyitni, küldjetek levelet a szerkeszto@babanet.hu címre. A Tárgy sorba írjátok be: ZÁRT TOPIK.

Aki pedig nem rest kommentelni a Babanet cikkeihez, az ezen a héten három ruhát választhat a gyereknek a Mumoo's-tól. Részletek itt!

Kép

Szép napot!

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!!

Nyuszi!
Jól vagyunk köszi, szerencsére nem vagyunk betegek!

Héfőn megyek Kírával a kórházba leszednek neki egy anyajegyet, rövidaltatásban csinálják neki, du-este valószinű jöhetünk is haza.

Pár hét és vége az ovinak(amit nem is bánok), Kíra elballag :D

Nimiben 7 ördög bújt el, eleven nagyon, nincs 1 perc nyugta sem :D
Vendég
 


Szia Kirus!
Hű, már ilyen nagy a lány...azt hittem még csak középsős? Hogy megy az idő? Várja már a sulit?
Akkor Nimi olyan, mint Beni örökmozgó...nem baj, ez a jó, inkább izegjenek mozogjanak, csak egészségesek legyenek, bár néha egy kis szuszi nekünk is kell....
És az anyajegyen látnak vmit, vagy rossz helyen van? Miért kell leszedetni?
Fejfájások elmúltak nála? Mi okozta őket?Ti hol is laktok? Kecskemét környéke, ha jól emlékszem?

Kép


Igen várja már a sulit :), szerencsére nincs is messze tőlünk, 2 ház választ el csak minket :D .

Fekete az anyajegye és nől neki :? , így jobbnak látja a bőrgyógyász leszedetni, aztán elküldik szövettanra, reméljük nincs vele gáz!! Amúgy a könyöke oldalán belül van..

Konkrét okot nem mondtak a fejfájására, de azt hiszem ez a magnézium kúra jót tett neki, nagyon ritkán fáj a feje, és akkor is van előzménye, pl. 1 óra hisztizés-sírás.

Mi Baja mellett lakunk délen :)

Beszél már Beni sokat?
Vendég
 


Kirus: nem még nem sokat szövegel. Az volt az első szava, hogy Tata...szegénykém, még van, hogy mindig mondja. De elmagyaráztam neki, hogy Tata már a Jézuskával van... :cry: :cry: :cry:
Nem sokat mond, talán majd most, azt monjda Mama, Anya, Papa, Apa,A kérekre =keee,egyszer mondta, hogy kukucs, a hoppát meg állandóan...:) Sztem lassan elkezd szépen. Nagy slága a Thomas, kaptunk unoka tesómtól egy könyvet, és minden este azt kell olvassam. A mesét melyik csatornán adják? Vagy dvd-n kaható!? Beár ha nem muszály, most erre nem költenék:O
Nimi miket csinál már?
Kira szereti az Alma együttest? Te mikor mész vissza dolgozni, vagy terveztek harmadikat?

Nita: el vagy veszve!?

Kép


Sziasztok!
Nem is tudom,hol kezdjem,olyan régen voltam már...

Egyik este lefeküdtünk aludni,apa éjszakás volt,száraz köhögése volt Pistikének,de máskor is csinált ilyet,persze direkt,mert így tartotta magát ébren.Rá is szóltam,hogy hagyja abba.Csak nem hagyta,bekentem a bébi luuf-fal,azzal a mentolos balzsammal,hogy aludjon.Alig aludtunk,reggel arra keltem,hogy sípolt,búgott,hörgött a gyerek,szaladtunk a kórházba,nem tudják mitől van,lehet,hogy asztmás lesz,kaptunk Ventolint,Spiropentet,3 napig bent voltunk,hát nem így képzeltem a majálisunkat.. :twisted:

Mi sokat beszélünk,mindent,sajnos,a qva életbe is nagyon megy,persze,nem is tudom honnan... :oops:
A kedvencem a Pistikétől átvett :semmit látok (sötétbe még nem húzom fel a redőnyt)
Minden mondókát végigmond,csak az első sort kell nekem.Most néztük a videót,Pistike ennyi idősen:apa,kucor=cukor,reee=repülő,ennyi szókincse volt,én azt veszem észre,hogy a lányok cserfesebbek,na meg a nagy tesó sokat segít.

Nita???Többiek???

Kép
Kép

Kép


Sziasztok!!!!!!!!
Nyuszi akkor ez a laptető vasárnapra hozzon szerencsét!!!!!!:)))))))
örülök hogy sikerültek a vizsgáid!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nyuszi!

Ügyes akkor már Beni :)

A Thomas a Minimaxon is szokott lenni.

Ügyeskedik Nimi is, pl ha ledob valamit akkor mondom neki hogy kérem, és akkor lehajol érte és oda adja...
most már elég ügyesen iszik pohárból, kanalaz is kisebb nagyobb sikerrel ,néha mire a szájához ér a kanál már nem sok minden van rajta:)...
felfelé lépcsőzik (a lefelé még nem megy)...
labdát rugja- dobja...most több eszembe sem jut :)
beszéd még nem megy csak aa meg öö :)...de majd eljön az is...egyenlőre elég is 1 csacsogó gyerek(Kíra) egyfolytába van mondani valója...dehát ezt tőlem örökölte :lol: kislányként olyan voltam én is...

Igen szereti Kíra az Alma együttest, főként a szülinaposat...

Majd ha 3 éves lesz Nimi akkor megyek dolgozni...sajnos itt nincs bölcsi úgyhogy nem is tudnék előbb..
De a vissza az még kérdéses, mert nagyon nem szeretnék vissza menni oda :? Talán akad addig valami más...
3.-at nem tervezünk :roll:

Meli!
Aranyos és ügyes Melcsike!!! Már mondókázik nem semmi :shock:

Szegény Pistike :( , reméljük nem asztma!!
Vendég
 


Nita: hűűűűűűűű, ha és érzel valamit?;)
Akkor vasárnapra megy a poziiii! Akkor tesztelsz?

Melinda: nem semmi. Ismerős az ventolin, atrovent, singulair, spriopent...stb. Nálunk van egy kis allegrigás asztma, babyhallerünk is van, mert ilyen kicsinékl nem lehet máshogy befújni. No para, még kinőheti. Figy, ha viszont ez tartósan fent áll, meg egyébként is, menjetek el pullmonológushoz, és ha félév után is fent áll, jogosult vagy emelt családipótlékra Pistike után....
Meg egy csomó szart ezek közül a pullmos felírhat 90%-osra, emlet családihoz pedig jár a közgyógy!
CSak azért, mert nekem ezt senki nem mondta, csak félév után....és ugye, amikor decemberben 15.000 hagytama gyógyszertárba, akkor kezdetm utána nézni a dolgoknak...
És babó fiú lesz vagy lány?

Kép


Nyuszi szerintem meg fog jönni mert már halvány barnázás kezdődött ma......de nem szomorodok el...addig strandolok ám:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ez a helyes hozzáállás ám! Azért drukkolok! Ne feledd babók mindig tudják mikor kell jönni!

Már úgy várom a nyarat, hogy végre vizsgadrukk nélkül lehessek Benivel!

Néztétek az eurovisios dalfesztivált? Hát az eredményen meglepődtem! :( De Katinak ez a dala, akkor is nagyon jó!Szerintem az a lesz a telefonom a csengőhang! Kicsit elszomorított a többi ország szavazata...

Melinda???

Kép


Nyuszi azért icipicit rossz érzés...de majd csak sikerül:)
nyáron nem úszod meg hogy talizzunk az tudod????????? :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, én nagyon drukkolok, hogy öszejöjjön! Megérdemelnétek! A fiúkat is olyan szépen neveled!:)

Húúú, ha tudnád, hogy mennyire szeretnék talizni....de komolyan...majd csak összejön már!
Na, mentem fürdetni! pusz

Lyly????

Kép


köszönöm a dicséretet!!!!!!!!!! :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


;)

Kép


Sziasztok!
Minden oké nálunk,holnap 9-re megyek a 20 hetes uh-ra.Nem akarom tudni a nemét,meglepetést szeretnék :wink:
Pusziii,szorítsatok!!

Ja,Kati,ááááá,nem hiszem el,de nem eurovíziós,hanem sajnos euroszimpatizáns ez a verseny.A német újság így kezdte:Orbán kegyeltje....hogy hogy jön nekik Orbán ehhez???!!!! :evil: :evil:

Kép
Kép

Kép


Melinda: hát igen, szegény Kati, de ezen kár is sopánkodnunk, " a kegyeltje" dolog pedig nevetséges...

Tegnap voltan csontsűrűség vizsgálaton, elég gáz az eredményem...meg gyógytornára kellene járnom :roll: Pont erre van időm, mindid van valami...

Kép


Sziasztok!
Kívülről oké a babánk,belülről nem minden látszódott,legalábbis a doki azt mondta,szóval 3 hét múlva még egy uh.Remélem mindene megvan.30 percig voltam bent,más 10-ig se,már a gépet is szétszedte a doki,azt mondta takarásban van,nem látja amit kell,remélem tényleg ez a gond,inkább nem kérdeztem semmit,csak izgulnék,az meg nem jó.

Kép
Kép

Kép


Melinda:nyugi, csak ok minden! Reméljük mindene meg van, csak biztos kis huncut, bújócskázik.:)

Engem Attila megint sikeresen kicsinált...engem hibáztat a rossz élete miatt, meg az elbukott két milla miatt...most hajóra megy....de azt sem tartom kizártnak, hogy nincs egyedül.Ez van.

Kép


Nyuszi ez nem jó de reméljük minden oké lesz!!!!!!

Meli persze hogy minden rendben van a kis pocaklakóval!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Majd lesz valahogy. 4 napja nem beszéltünk, de nem fogom keresni. Itt csak egy valaki veszíthet, az pedig ő...

Meli: majd írj, hogy mi van!!!

Melisch!!!!! Ezer éve nem hallottunk felőled, ma intéznem kell ezt a közgyógy mizériát, meg reggel elugrok turizni, hátha találok Beninek valami jót!

Ti turiztok, vagy újonnan vásároltok?

Kép


Sziasztok!

Sajnálom hogy Attila ilyen veled :( , pedig nem érdemled meg az tuti!!!

Én a gyerekeknek szinte minden ruhafélét Tesz-veszről vagy Vateráról veszek... Múltkor vettem Niminek egy Adidas cipőt 500 ft+pk...annyi "baja" volt hogy koszos volt....
Meg Adidas szandit vettem 990ft+pk...
Meg ruhákat, ruhacsomagokat is kiszoktam fogni ami megéri!

Ritkán veszek nekik új rucikat...

Túl vagyunk az anyajegy levételen, sőt ma már varratszedésen voltunk...
Megkaptuk a szövettan eredményt, és szerencsére semmi gáz vele!!!
Vendég
 


Nyuszi sajnálom hogy nem vagytok jóba Attilával....de én a helyedbe jó fejbe koppintanám...a sok tuskósága miatt....bocsi :oops:

én turizok is és néha ujonnan is veszek de ez ritkább......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, húúú ma ötkor keltem, mert mentem tavat ellenőrizni, utána elkészítettem az ebédet, olyan hulla vagyok. Sokat agyalok Atin, de nem hívom fel. Itt, mint írtam, csak veszíthet....Lenne egy szép családja....
Tegnap voltam airobicon, rég sokat jártam, de most alig bírtam a gyakszikat végigcsinálni....durván elfáradtam, mondjuk szülés óta nem igen mozogtam.
Na, én tegnap turiztam , de csak egy tutesz kis next felsőt leltem.Pedig az összes turit végigjártam.Én eddig sok mindent kaptam, az most leállt, néha veszek újat, de sokszor jobb minőségű és olcsóbb a turis...:)
MA piacolok, aztán tanulás...:)

Kép


Sziasztok! Ki hogy készül a gyeremek napra?
Mentek valahova? Progik?
Nálunk Beni Thomasos mesekönyvet, és homokozó vödröt kap....:)

Kép


Sziasztok!
Nálunk múlt héten volt gyereknap,programok stb,jó hogy kimentünk,"csak" egy tizesünk bánta. :lol:
Ezen a héten nincs gyereknap,elmegyünk fagyizni,és csókolom!
Várom,hogy mehessek uh-ra,remélem minden ok lesz,mocorog,úgyhogy olyan nagy gond nincs,szerintem a veséjét nem látta,vagy ilyesmi szerveket,mert kívülről mindene megvolt.
Nyuszi,Atival majd lesz valahogy,gondolom nem könnyű neki se.Biztos szívesebben lenne itthon veletek,ha tehetné...

Nita??Merre jársz?

Kép
Kép

Kép


Melinda: Attila egy hete ránk se bagózik....

Babátokkal, biztosan ok minden, majd Uh után írj!
Nálunk most hétvégén lesz városi gyermek nap!

Kép


Meli itt vagyok én!!!!!!

mesélj majd uh után!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Attilával 10 napja nem beszéltünk...hihetetlen...kíváncsi vagyok Benit felköszönti-e gyermeknap alkalmából...

Minden Manónak boldog gyermeknapot!;) :D

Kép


Sziasztok!

Kivel mi van? Melischről ezer éve nem hallottam semmit.... :roll:
Tegnap tök jól érezte magát Beni! Iwiw-re teszek majd fel képet...
Ja, Attila tegnap írt neki, hogy boldog gyermeknapot, este nyolckor pedig csörgött, szívem szakadt meg, de nem vettem fel, nem válaszoltam...Egyszerűen nem tehettem, mert úgy érzem, ha most nem gondolkodik el, és nem érzi át, mekkora ajándék egy gyermek, és hogy van egy egészséges fia, akkor soha nem fog erre sor kerülni, babavárás 8. hete óta, ez a húzd meg erszd el megy, hol boldog velünk, hol tönkretettük az életét...Persze kereshetnék mást, sőt ésszerű is lenne, de csak a gyerekem apja...
csak ő az igazi családunk...
Bízom a változásban gyermeki naivitással...
Nagyon megerősödtem, Nagyapáim és Apa halála megedzett...csak olyan nehéz íBenire mosolyognom, derűs lenni vele, amikor lelkileg szét vagyok esve...
Megyek, mert ma jön új áru a turiba, hátha találok vmi jót Beninek, múltkor tök jó Nextes felsőt talltam neki, 240ért!:) Attila hoz ilyeneket, darabja 6-8.000...szépek, de én itthon nem bírnm megvenni ennyiért, persze a minősége az kifogástalan...

Kép


Sziasztok!

Nyuszi!

Nagyon jók lettek a képek!! Örülök hogy ilyen jól sikerült a gyereknap!

Voltál ma a turiban? Sikerült valami jót kifogni?
Vendég
 


Kirus: ma nem találtam semmit...:(

Kép


Ide már senki nem ír????

Nita?

Melinda? Mi volt a dokinál????

Kép


Nyuszi!

Úgy látszik :( ...
Épp vissza néztem az elején úgy pörgött a topic, tök sokan írtunk...most meg már szinte senki...
De ez nem csak ebben a topicba van :(
Vendég
 


Nyusz szuperek lettek a képek!!!!!!!!
Atihoz nem tudok mit mondani ezt neked kell eldöntened de e sokéig nem mehet így......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!
Én vagyok,dokihoz kedden kell mennem.De csak úgy ugrál,úgyhogy nagy baja gondolom nincs.
Kirus,Nimi miket csinál?

Nita,anyós ügyben teljes csend van nálatok,csak nem megjavult??? :lol: :lol:

Nyuszi,érdemben nem tudok hozzászólni az Atis témához,tudod,én az elején mikor kezdődött a terhességed,nálam leírta magát,de Beni apukája,neked kell tudnod.Szomorúan hallom,mikor gond van....

Kép
Kép

Kép


Sziasztok!!!!!

Meli nem változott semmi a vén ribanc terén....csak nem akarok állandóan panaszkodni_:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vénrbibanc....Nita, ez tetszett!:)

Melinda: majd akkor írj, hát ez van.
Most végülis kint marad, elkezdtünk levelezni...így legalbb tudunk normálisan beszélgetni.
Mindegy, mellesleg nem tudom , mit csinálnék, mert az lenne a legjobb megoldás, ha kimennénk. De ez a nagy kérdés, mert akkor a jogi karrieremnek lőttek itthon... Kint meg nem tudom használni, ez úgy érné meg, ha szülők még babát, de ez így... Nincs erről szó, csak régebben volt, mrmint a kiköltözésről...csak épp az ilyen vislekedése miatt nem mertem belevágni...
Bár, ha jól megtanultam volna kint angolul, bár van nyelvvizsgám, akkor ha bármi gáz van, megcsinálom a felsófokút itthon, és akkor legalább havi 20-al több a nyelvvizsga pótélkom...
De nem tudom...úgy gondolom, hogy nem vislekdeik apaként, mert akkkor leszarná a pénzt, jönne haza....vagy vinne minket ki...

Ja, tegnap mentünk játszóra Benivel, volt egy kisfiú...tök egyedül volt...Benivel jáátszott, olyan 3-4 év körüli, egyedül hintázott stb...én épp két apukával beszélgettem, és csúzdáztattam Benit...amikor jött, hogy fegjam meg az autóját, és teljesen rám volt tapadva...megkérdeztem, hol az Anukád...mondta, hogy Pesten dolgozik...persze a mamája nem játszott vele, csak ült a padon és dumált valakivel...Apukák mondták, hogy sok ilyen van...én meg mondtam, hogy erről soha nem a gyerek tehet...
Benit tegnap vacsi előtt egy marék követ is lenyomott...

Kép


Nyuszi Beninek jó étvágya van a kövekkel!:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ne is mondd.... :roll:

Kép


:lol: :lol: :lol: mi volt tegnap??Melcsi kinyalta a fél Níveás dobozt.Soha nem csinált ilyet... :lol:

Kép
Kép

Kép


Melcsikének kedves egészségére!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kösz!! :lol: :lol:
Minden oké volt az uh-on,úgy örültem,hogy el is felejtettem megkérdezni a nemét,már kiakasztanak,az egész rokonság,úgyhogy megkérdeztem volna,komolyan,csak elfelejtettem.Végülis csak az én vágyam teljesült,mégse tudjuk...hahahaha......ez egy gonosz röhögés volt :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép


Meli legközelebb ha mész uh-ra első dolgod megkérdezni a nemét!!!!!!!!!
érted??????? :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kopkop sziasztok! :lol:
Itt egy elveszett.
Röviden,Koli nől,huncut,időnkét durva(csíp,harap :shock: )bútorok mellett közlekedik,10 kiló,76cm,és 10 foga van.
Domi elballagott,sír is szegénykém minden nap,hiányzik Neki az ovi. :roll:
Voltunk édes kettesben Londonba 3 napot,kivittem a kerianyujához,nagyon jó volt. :D
Én a derekammal szarakodok már megint,bár még ennyire durva még nem volt...
Hoztam pár képet,mindenkit puszilok!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
 
 


nagyon szép a ballagási kép!!!!!!!!!
Koli szép nagyfiú már:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Mucus,nagyon szépek a gyerekek és a ballagási képek nagyon jól sikerültek!!Szegény kisfiad,sajnálja az ovit,vajon a suli tetszik majd neki??? :lol:

Nita,veled mizu???

Én megittam a cukros löttyöt,remélem jó lesz az eredményem.Uh-ra mostanában nem megyek,úgyhogy titok a nemünk még számomra is.

Kép
Kép

Kép

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron