Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm lányok a tanácsokat. Az éjjel szépen a kiságyban aludt, viszont nappal nem igazán megy. A férjemmel vívok, mert azon vitatkozunk hogy miért ringatja állandóan a seggét a gyereknek és mindig rajta alszik. Mondtam neki, hogy ez így ok, de mi lesz ha egyedül leszek vele itthon, hogyan fogom ezt egyedül megoldani. Arra nem lesz időm hogy egyek és hogy wc-re elmenjek, lásd a tegnapi napot. Ő ezt nem érti meg. Azt mondta, hogy ő miért nem szeretgetheti a gyereket. Szóval feladtam, most mosolyszünet van nálunk. Mondtam neki, hogy akkor babusgassa egész nap, én megetetem, de ha elrontja, akkor ő fogja a régi kerékvágásba visszatereleni.

KépKép
 


Csige ...szeretgesse api a lányát de mértékkel...veled cseszik ki ha már tényleg egyedül leszel!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita,
én szeretnék gyakrabban jönni, de egyszerűen mindig van valami: költözött a cég, nem volt otthon netünk, aztán a cégnél nem volt, szóval mindig van valami.

Kistörpe,
mi most kezdtük a 14. hetet, éppen ma voltam az integrált teszthez vért adni, majdnem elkéstünk, mert a fogantatáshoz képest 4-5 nappal nagyobbacska Mogyoró. Szerintem kislány lesz, határozottan ez az érzésem.

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!!!!!!!!!!!
ma megkaptam a H1N1 elleni oltást........még élek.......
nőgyógyásznál is minden ok!!!!!:)))
Barnit elvittük csípőszűrésre....vele is minden ok...api volt bent vele.....én nem tudtam bemenni..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Szórikázott a gépem, nem nagyon tudtam netezni, mert a firefox folyton összeomlott...Nálam még mindig semmi, fáj a hasam, tegnap 3× rohantam a wc-re, hogy na, most tuti megjött, de semmi. Egyre mensisebben fáj, úgyhogy nem reménykedem. Különben is, ahányszor ilyet írok nektek, másnapra mindig kopog az a szemét piri. Úgy vagyok vele, hogy ha most sem sikerült, akkor legalább ne 45 napra jöjjön meg, hanem essünk túl rajta..

Csige: Nitának igaza van, bár én úgy gondolom, hogy minket akkor szívatnak a gyerekek, ha apa nem kényezteti el őket. Az csak olaj a tűzre. Legalábbis nálunk így van, a mai napig tisztában vannak vele, hogy anya az más, sokkal többet megengedhetnek maguknak ha velem vannak, mint mikor az apjukkal. Nem tudom, máshol hogy van, nálunk ez a szitu.:))
Egyébként éppen ma láttam egy fiatal párt, akik sétáltattak egy kb.2 éves kisfiút és a gyerek cipeltetni akarta magát az apjával, aki konokul próbált ellenállni. És akkor elgondolkoztam azon, hogy mi is így csináltuk, nem cipellek, van lábad, stb.. de most rájöttem, hogy ez az időszak annyira rövid, olyan hamar lesznek a kisbabákból nagy"lovak", akiket ha akarnék sem tudnék cipelni, hogy ma már tuti cipelném---úgyhogy a harmadik az biztos el lenne kényeztetve, mintha nem is a szülei, hanem a nagyszülei lennénk..hát még ha kiscsaj:)) mondjuk ha egyszer mégis összejönne, akkor is már lassan a nagyanyja lehetnék:))
na, eldugulok: tary
 
 


Tary nálunk is ez van csak Mátéval ha rájön az 5 perc hogy ő már pedig ne akar gyalogolni és ott az apja is akkor könyörög neki......persze az apja ne veszi fel.......így egész úton üvölt a gyerek.....de nem engedünk.....mert ha ezt velem játsza el......amúgy se tudom felvenni.....ott a babakocsi nekem......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly-nagy meglepetést okoztál,nem is tudtam hogy babátok lesz.GRATULA.Most legalább nem vagyok itt egyedül kismami.
Nita-teljesen igazad van hogy nem engedtek Máténak,a többieknek biztosan könyörtelennek tűntök,de 2 picivel nehéz is közlekedni.
mi megvagyunk,Bálint egész éjszaka rúg-kapált,alig aludtam,sokat mosolyogtam a "dolgain",hol ezt-azt dúgott ki,fel-le.

Kép


Kép
 


Kistörpe irigyellek a pocakbeli rúgások miatt..olyan rég éreztem:).....én olyan jókat tudtam aludni akárhogy rúgkapált Barnika... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lyly: aztaaaaaa most engem is megleptél. Nem emlékszem (bocsi ha írtad már) hogy babás vagy :):):):):) nagy gratula :):):

Képek nagyon jók :)

Velünk nem sok minden történik.Gergő egyre többet és tisztábban beszél már néha 4-5 szavas mondatokban is sikerül neki:)Lassan írhatom a beszólásait is :):):

nika70
Salgótarján
 
 


Nita-szerencsés vagy hogy tudtál aludni,én alig alszom mostanában.
Nika-várjuk a beszámolót,biztosan aranyos lehet Gergő ahogy mondogatja a magáét.
Tary-bizom benne hogy piri lemond már nálad,nagyon szoritok,tényleg szar lehet45 napos ciklusokkal,mert bizakodásra ad okot,aztán meg beköszönt.
Csige Lilike ?apa lehiggadt?Mond meg neki ha annyira segiteni akar,mikor otthon van vigyel el egy kis sétára ha szép idő van ,te meg tudod a dolgodat csinálni.Segitsen a fürdetésben ,tisztába tevésben,büfiztetésben,kössed le ha otthon van érezze hasznosnak magát,biztos segiteni akar...
Patrik nálunk beteg-köhög és náthás.jövő péntekig nem is megy suliba.Doktornő ajánlotta az oltást-hát beadatjuk neki,de majd csak 2 hét múlva,mert most ugye beteg.Én nem oltatom már be magam,ha gond lenne szerintem meginditanák a szülést,vagy császárral elvennék.Nővérem anno 1969-ben 6 és fél hónapra született.

Kép


Kép
 


Sziasztok csajok!

Én egy 2 gyermekes anyuka vagyok 4 és 6 évesek.Nagyon szeretnénk egy 3. babát,kb.4 hónapja próbálkozunk már sikertelenül.Tudom,hogy korai,de én már nagyon pánikolok,hogy nem fog sikerülni!!!!Az orvosom szerint túl reagálom a dolgot.Az első 2 olyan könnyen összejött!!!
Na,nem siránkozok tovább!

Üdv. mindenkinek:Edina
 
 


lyly: Gratula a babóhoz!!!! mióta próbálkoztatok??

Kistörpe! Köszi szépen az infót!! :D
Hamarosan szülni fogsz :D irígy-irígy :oops:

Nika!! Ti mióta próbálkoztok a kistesóval??? Voltatok már orvosnál??

Tary!! nálad miújság van , remélem már a babó kopogtat és nem a csúnya piri :wink:

Edina!! Üdv. közöttünk :D :D mielőbbi babásodást neked is :wink:
a doki szerint minden rendben van nálatok, csak még nem akar sikerülni???

EDI
 
 


Kistörpe jó korán született a nővéred!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Ediii-de jó hogy jöttél,délután gondoltam rád,Melischre,és Pedire.
hogy alakulnak a dolgaitok?
Látom nem csak engem lepett meg Lyly.
Edina-üdv köztünk,csak azt tudom tanácsolni de görcsölj a babára.Van 2 gyermeked,gond biztos nincs.4 hónap nem sok,csak tudom nehéz hónapról-hónapra várni,itt köztünk a csajok jól tudják.NYUGI.gyere és beszélgetünk.
Karácsonyi vásárlást elkezdtétek??ötletek vannak?
Móni-rég voltál erre.Ha Laura engedi gyere és mesélj.

Kép


Kép
 


Edina üdv köztünk!!!!!!!!
hidd el sikerülni fog a 3. baba is.....csak előre nézz!!!!!
kari ajik:én már kitaláltam a családnak az egyik felét...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jujj, most biztosan azt gondoljátok, hogy van nekem két elkényeztetett kisfiacskám. Neem, mi sem vettük fel őket, bár volt vinnyogás érte rendesen..:)) Én csak azon siránkoztam, hogy olyan rövid ideig cipelhetjük őket, mert nagyon hamar akkorára nőnek, hogy már ha akarjuk sem tudjuk felvenni őket..:(
Amúgy nálam még mindig semmi, minden pillanatban azt érzem, hogy na, majd mot elönt. De eddig nem tette. Nem bánnám, ha ez így is maradna, de inkább azt kívánom történjen valami, mert leszakad a mellem...
Mindenkinek jó éjt, vagy inkább lassan jó reggelt:)
tary
 
 


Tary mióta késik? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe!! Én most várom,hogy ez a csúnya piri elkotródjon :) ,és utána megyek nőgyógyászhoz,elviszem hozzá a párom leleteit, hátha mond valami okosat :roll: , és megkérdezem az inszemet,mert szerintem spontán nem sok esélyünk van sajna......., mondjuk nagyon nem hiszek benne,inkább a lombikba....,de hátha :roll: , nálatok a párod rendben volt???

Tary!!! Hogy birod idegekkel????? én már rég teszteltem volna :D

Melisch!! :?: :?: :arrow: merre vagy???

EDI
 
 


Móni!!! Tényleg még szüléstörténetet nem kaptunk :( ,nem akarlak sietetni, biztos van elég dolgod, de engem ezek a szép történetek feldobnak és egy kis reményt is adnak :oops:

EDI
 
 


Ediii-a páromnál minden rendben volt.Hidd el valamelyik eljárással,biztos sikerül a baba,csak hinni kell ,nem szabad feladni.Csodák vannak ,élő példa vagyok rá...

Kép


Kép
 


Azt hiszem, itt nem írtam még nektek, mert az elején nagyon elbújt, sehol sem találták, csak a petezsák nőtt szépen, és a hcg a véremben volt jó nagy, úgyhogy egyöntetű volt a vélemény, baba van, csak hol???? Mármint a méhemben, de annyira hátrahajló a méhem, hogy sokáig nem látták a kis Mogyorót.

A 10. próbálkozós hónapot kezdtük el, és nagyon akartam, ami szerintem totál hülyeség volt tőlem. Az orvosom nyugtatott, hogy minden oké, ne görcsöljek rá, én meg azért is. Nem is jött. Aztán apának olt éppen középidőben egy kivizsgálása, no sex, utána a menzi előtt 1-2 alkalommal voltunk együtt, de az esélytelenek nyugalmával, és azonnal meg is fogant. Én részemről levontam a következtetést: a görcsös akarás hülyeség volt, a baba meg jön, ha akar. Eddig elég nyugodt, az uh-ot szépen végigszunyálta, égnek álló lábacskákkal, karocskákkal, kicsit megbökdöste a doki, akkor lustán megfordult, aztán szunya tovább. Imádjuk már most is!
Az integrált teszt + a vérfaktor-szűrések 46 ezerbe kerültek, a guta akar megütni a nagy prevenciós egészségügytől, ez a fél fizetésem...

Anyuc,
nem elkeseredni, nekünk is ez a harmadik terhesség, az első kettő jött, mint a rakéta, a harmadik meg látod, 10 hónapra. Én csak a nyugit mondom neked is. A dokim 1 év után kezd neki bárminek is, különösen akkor, ha már van egészséges gyermek.

Hát, lehet, én gondolom rosszul, de én bizony felvettem Bencét még 3 évesen is. Az a helyzet, hogy nagyon kicsik még, és tényleg elfáradnak, kb. 3-4 éves kor az, amikor már hosszabb távon is lépést tudnak tartani egy felnőttel. Gondoljátok el, ami nekünk egy lépés, ő azt három kis totyival teszi meg...

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm a biztatásokat,igyekszem nem nagyon görcsölni a témán.A doki szerint minden oké,majd jön,ha jönni akar.De én türelmetlen vagyok!!!!
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly

jaj de jó,látom sokaknak meglepit okoztál,nekem is,de örülök nektek,végre jön a bébi:)

nita

de édes Barni baba,kis csupaszem:)

KépKép
 


Betti köszi!!!!!
hogy vagy?rég voltál....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Egy gyors kérdésem lenne. Ma van pont egy hónapja hogy szültem és úgy tűnik, hogy megjött a menzim. Ez normális?!! Felhívtam a kórházat és azt mondták, hogy előfordul. Én úgy tudtam hogy szoptatás alatt nem menstruál a nő.

KépKép
 


Nita! Gyönyörű Barni baba :D

anyuc!! ha minden rendben nálatok, akkor hamarosan jönni fog a baba :wink: Lh-tesztet használsz, vagy hőmérőzől???

Bettike!! rég voltál....., Orvosnál voltatok?? mert látom lassan ti is 2 éve próbálkoztok....

Csige! nekem is annó egy hónap után megjött , és utána rendszeresen, szerintem ez egyén függő, eddig akik szültek barátnőim ,azoknak is egyből beálllt a mensi...

EDI
 
 


Sziasztok!

Nita-gyönyörű Barnika.Gratulálok!

Ediii-hőmérőzök,remélem sikerrel.
 
 


Csige tényleg van olyan aki szoptat és még is mensizik közbe!!!!!
Anyuc köszönöm:)))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm lányok. Azért holnap reggel felhívom a dokimat, mert nem hagy nyugodni a dolog.

KépKép
 


csige élő példa vagyok én :):):9 mi csak este tápoztunk és hat hónapig csak anyatejet kapott Gergő három hónapos volt mikor előszőr megjött.De hat hétig nem biztos hogy mensi még ezért van a hat hetes vizsgálat nyugi lehet csak a maradék távozik


Mi már lassan két éve próbálkozunk.Dokihoz nem megyek csak tavasszal.Ha jönni akar jönni fog a baba ha nem akkor sem törünk le mert itt van Gergő,csak szeretnénk neki tesót.Amúgy ő is másfél év eredménye :9 lehet ha visszamegyek dolgozni majd akkor fog jönni :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok,
Most van időm írni egy kicsit.
Reggel felhívtam a dokit, azt mondta, hogy nyugodjak meg, nem menzi, hanem záródik össze a méhszáj és ott felgyülemlett a váladék és egyszerre távogott. Este óta semmi nem volt, most megint erősebben vérezgetek. Azt mondta, hogy akkor van gond, ha nagyon erős menzi szerű vérzés van, tehát dől belőlem a vér, akkor kell bemenni. Hát az nincs. Kicsit érzékeny a hasam, de hát műtve voltam, szerintem ez normális. Egyébként ha gond lenne, akkor nem hiszem hogy egy hónap után jelentkezik. Másfelől biztos hogy erőssen fájna és lázas lennék ha gond lenne a műtéttel. Szóval jól vagyok. Most főztem és most fogunk ebédelni.
Tündérbogyó nagyon édes, kezdünk egész jól összeszokni. Ha fent van akkor már nézelődik és nem üvölt folyamatosan. Teljesen kipofásodott mint a kölökgólya :lol: Tegnap volt négy hete hogy született, megnértük a pucér súlyát és 3920g, ami a 3450g-os születési súlyhoz képest szerintem nem rossz. Szóval növöget, de van is étvágya, remélem a boci is bírja majd a tempót (boci=jobb és bal cici :lol: )
Éjjel nagyon jó baba, egyszer kel három körül, majd szundi van ismét. Reggel nyolckor kelt fel. Remélem ez így is marad.
Minden nap sétálunk és nagyon élvezi. Egyből elalszik a babakocsiban, ami úgy tűnik nagyon jó választás volt.
Na megyek mert kész az ebéd és terítek.

KépKép
 


Csige olyan jó a lányod mint nekem Barni!!!!!!
ő már 1 hete átalussza az éjjelt!!este 10-től reggel fél 7 ig alszik...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bettike,
köszönöm neked is!

Kép

Kép

Kép
 
 


Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nálam még mindig semmi, ma vagyok a 41.napon...Nm reménykedek, nem tesztelek (bár tűkön ülök), mert két ciklussal ezelőtt is negyven valahány napra jött meg. Úgy látszik, megint csinál (vagy inkább nem csinál) valamit az egyik petefészkem.Volt már ilyen, igaz 20 évesen..( lehet, hogy fiatalodom???:))))
KÉt hete voltam dokinál, a méhem 49mm volt, ami szeritem elég nagy. Amikor a kisebbik fiammal lettem terhes és nem jött meg, elmentem dokihoz, persze nem látott semmit, csak annyit mondott, hogy a méhem meg van nagyobbodva, ebből még akármi lehet..Hát, nem akármi, de akárki lett, most elsős..:))
Szóval ennek ellenére sem merek reménykedni, mert minden pillanatban úgy érzem mindjárt itt van piri.
Szóval még várok, holnap hajnalban el is utazunk, úgyhogy elterelem valahogy.
Nita: nagyon cuki a baby:)
tary
 
 


Tary tényleg nagy a méhed!!!
megnéztem most Barninál 43 mm-es volt a méhem....... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A méh nem nő meg piri előtt? :oops:
Már nem sokáig bírom tesztelés nélkül, de annyira utálok pofára esni...Mondjuk mindig akkor jön meg, miután negatívat teszteltem...
 
 


ekkorára szerintem ne nő meg...várj még pár napot akkor.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tettem az iwiw-re pocakképet.(csordásné)majd még jövök puszika

Kép


Kép
 


most két napig nem leszek, mert elutazunk (munka), de utána beszámolok mi a helyzet:)
tary
 
 


Tary-kiváncsian várjuk a beszámolót.
Csajok-én mikor most terhes lettem a doki nekem is azt mondta hogy megvan nagyobbodva a méh-elküldött u.h-ra és ott volt öcsibogyó.tary-bár mi lehet még szoritok.
Nem nagyon tudok gép közelébe lenni,mert Patrik itthon van állandóan nyomja a netet-házi bepótolása ráér...
Nita aranyosak vagytok a képen,Barnika hatalmas egy srác.
Lyly-hogy vagy?mi újság veletek?

Kép


Kép
 


Kistörpe köszi!!!!!!!
Tary na mi újság??????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe,
köszönöm, megvagyok. Néha pánikolok, hogy most minden rendben legyen, néha nem, jó lenne felhőtlenül élvezni a pocakosságot...

Nita,
nagyon jók a képek, aranyosak vagytok rajta!

Kép

Kép

Kép
 
 


Lyly-ez a pánikolás tök természetes dolog-én is ilyen vagyok-voltam,talán kezdek nyugis lenni.Akkor nyugszunk meg ha a kezünkbe tarhatjuk a babát-szerintem.Van valami ,ami miatt nyugtalan vagy?nyugi minden rendben lesz.dobok privit

Kép


Kép
 


Lyly köszi........hogy vagy?
Kistörpe gratula a30.héthez!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe,
válaszoltam!

Nyuszi,
köszike, vagyogatok, néha olyan, mintha már érezném a kis Mogyorót kaparászni. Remélem, ő az! :lol:

Kép

Kép

Kép
 
 


szerintem már őt érezheted!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly-köszönöm a privit.
szerintem biztos ,hogy őt érzed,én is a 14-15 hét táján éreztem őt.Mikor mész legközelebb orvoshoz?Talán mostanában?Lesz egy vérvétel(kombinált teszt),vagy túl vagy rajta?Én az ingyenes down szürést csináltattam meg-úgy voltam vele,hogy ő aztán tényleg égi ajandék-remélem egészséges-az eredményem jó lett.
Nita-köszönöm a dicsérete?Láttad az iwiw-en a képemet-úgy nézek ki mint a Donald kacsa.Fiúk élvezik a jó időt?anyósodról nem is kérdezek semmit..........

Kép


Kép
 


Kistörpe nem láttam még......megnézem......Máté élvezi...rohangál haza fele úton......Barnika is nézelődik........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: