Új privát üzeneted érkezett!

Ma már igencsak 2009. van, szóval ideje továbblépnünk és megnyitni azt a topikot, ahol végre mi is babások leszünk!!! :wink:

 


Gyertek 2008-as topiktársak!!!!!!

Képzeljétek!
A csigám még mindig nem akar előre futni.... :shock:

 


Sziasztok!
A topic jó ötlet és már hagyomány :)

Kép
 

 
 

Igen, sztem is hagyomány! :wink:
És ráadásul a babonások is örülhetnek, mert így tényleg nem ragadunk a 2008-as évben :D

 


Babszika: Azért jó lenne ha ez a hagyomány már véget is érne illetve ne kellene csak babásan újabb topicot nyitni. De most optimisták vagyunk így is lesz :)

Kép
 


Csucsu!
Én egy iszonyú pesszimista bak vagyok, ám most mégis optimista!
És az okát nem tudom, így csak sejtem, h megérzés!
Jó évünk lesz!!!!!!!!!!! :wink:

 


Hahó csajok!
Megtaláltatalak Titeket! :lol:

Fő az optimizmus, most megint van 11 hónapunk a babásodásra!
Hajrá csajok! Valaki kezdje meg a sort!
pedi
Kalocsa
 
 


Én szívesen vállalom! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 


Végülis ez a laptető az enyém :P :P :P :P :P :P :P

(na jó, dugulok) :lol:

 


Hajrá Babszika!
pedi
Kalocsa
 
 


Áh, csak a levegőbe beszéltem!
Én már lelkileg nagyon az inszemre zúmolok, szóval, nem valószínű, h azért nem jött még meg. :roll:

 


sziasztok én is rátok találtam........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :wink:

 


Sziasztok!

CSatlakozhatnék én is?
Régen viszonylag sokat irogattam, most kb.négy-öt hónapja olvasok csak.
2008-ban annyit sikerült elérni,hogy miután februárban abbahagytam a clostilt, teljesen pontosak lettek a ciklusaim.
négy-öt clostis,choragonos stimulált ciklusom volt, lettek is szép tüszők, megvolt a peteérés, időzített együttlétek, mégsem sikerült.
márciusban dokim inszemet javasolt, de annyira elfoglaltak vagyunk a férjemmel,hogy még nem vágtunk bele, most március óta spontán hónapok vannak.
Azóta mindig a 32.napon megjött.
Ha nyárig nem sikerül spontán,akkor idén nyáron inszem.
Annyit még rólunk,hogy én 27 éves vagyok, férjem 30.

egyszer öt éve már voltam terhes a férjemtől, de akkor nem maradt meg a baba.(akkor egyébként még mindketten egyetemisták voltunk)

volt laparoszkópiám egy éve, mindent rendben találtak, férjem sperma eredménye tökéletes.

most egyébként vagy terhes vagyok, vagy pedig megint felborult a pontos 32 napos ciklusom.
ma a 38. napon vagyok, tehát lassan egy hete késik.
kedden reggel teszteltem a 35.napon,de a full negatív lett.
(férjem már nagyítóval nézte, szerinte van ott valami, de szerintem csak odaképzeli.
szóval most így állok, holnap talán tesztelek újra.

BOLDOG, Babás ÚJ ÉVET MIndenkinek!

Vanda
 
 


Szia Vanda!
Kép

Persze, h csatlakozhatsz!
Gyere sűrűn és kívánom, h most is a baba miatt késsen!!!!!
Gondolom, ha babád van, akkor azonnal kérsz progit a dokidtól, ugye?

 


Szia Babszika:)

Szerintem holnap reggel tesztelek, de megmondom őszintén félek a csalódástól.
Régen egy ilyen 38.napos ciklus meg se kottyant volna, de az elmúlt 7 ciklusom óramű pontosságú volt...
Igen ha esetleg pozitív, hétfőn már kellene doki és gyógyszer.
Gondolom a 39.napon már mindenképpen ki kellene mutatni a tesztnek, hiszen a 32 napos ciklusaim miatt, kb,a 18.19.napon volt peteérésem.Elvileg...
Egyébként akkor együtt is voltunk..
 
 


Vanda!
Evileg igen, de gyakorlatilag itt a lányokkal szúrt már ki egy-két teszt.
A lényeg, h nagyon baba-gyanús!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

 


CsajoK!
Nekem aztán van ízlésem :oops:
Nézegettem babakocsikat. Néha meg szoktam nézni őket, h milyen a divat. Soha nem az érdekel, h mit tud, tényleg csak kinézet.
Most is találtam egyet, ami nagyon bejön.
Megtippeltetném veletek az árát, de sztem nem vagytok most itt.

Szóval: 195.000Ft!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

A férjem viccesen mondta, h kettőt válasszak :lol:

 


Sziasztok!
Én is rátok leltem... nagyon régen jelentkeztem, bocsi:) A Karácsony nagyon gyorsan eltelt, sok ajándék, rengeteg kaja...A héten pedig nem voltam net közelben, barátokkal vidéken búcsúztattuk a 2008-as évet.
Remélem, ez sikeresebb lesz:)
Én ma vagyok a 35.napon, nem igazán tudom mi történik, semmilyen (se terhes, se megjövős) tünetem nincsen, de mostanában 35 nap volt a max..A 32.napon teszteltem, mert wellnessezni mentünk, de persze full nega.. :twisted:
Nem merek tesztelni, bár tűkön ülök, de annyi egycsíkosat láttam már, hogy csak na. De tuti nem fogom kibírni, hogy várjak.
És utólag is mindnekinek:BUÉK!! :lol:
tary
 
 


Tary, Vanda, Babszika: na akkor most értetek mehet a drukk.

Jó lenne ha valaki babásan kezdené meg az évet.
Na csajok izgalmas nagyon az időszak.

Kép
 


Hát, azért te sem vagy messze csucsu.

Tary!
Szurkolok!!!!!!!

 


Babszika: nem nem vagyok. De előttem valaki azért hozzon egy pozítív tesztet de gyorsan:)

Kép
 


én hozok, de az ugye nem baj, ha filccel rajzolom be? :lol: 8) :lol:

 


Babszika: Inszem előtt is össze jöhet ám. A babaneten is van egy lány aki januárban ment volna erre decemberben babás lett. szóval amig nem jön meg hadd reménykedjünk már:)

Kép
 


Jaaaaaaaaaaaaaaa, hát reménykedni szabad :lol: :lol:
Kép

De tudod, én inkább előre tekintek bizalommal és ha összejött, akkor nagyon boldog leszek!
(amúgy totális tünet nélküli vagyok. akár babás, akár mensis téren)

 


No, megyek én is elteszem magam.
Szép álmokat nektek:
Kép

 


Babszika: neked is szép álmokat!

Kép
 



Csajok!
Az apukámnak ma van a szülinapja és csak telefonon tudom felköszönteni, mert Gyulán laknak.... ez olyan :(

Viszont kezdek aggódni... Ma már 31. napon vagyok..... a hőm 36,82 volt, és nem tudom, h mi van.
Terhességre tényleg nem gyanaxom, mert semmi tünetem.

Tudja vki, h milyen nyálkának "kell" lennie, ha terhes vagyok?
(gyógyszertár meg nincs nyitva persze....)

 


Babszika: ügyeletes gyógyszertár??
Nyálka: Vana kinekvan terhességkor több mint máskor van akinek semmi sincs. Ez is egyénfüggő. Na meg a tünetekre sem lehet alapozni. Tudom neked nincs. Csak a tesztre.

Kép
 


Messze van :?
Na de akkor majd meglátom....

No, megyek ebcsizni.
Pusza

 


Babszika:Jó étvágyat. Várjuk hátha kiderül miért is nem ött meg eddig. Reménykedni szabad igy én reménykedek:) Lehet te is úgy jársz mint az a lány aki januárban ment volna imszemre. Persze áltatni sem akarlak.
De még bármi lehet.

Kép
 


Végülis nem állok ellen :wink: :lol:

 


Sziasztok!

Babszika kicsit hasonló a helyzetünk...
Én ma vagyok a 39.napon, egy hete késik, ugyanis nekem az elmúlt 8 hónapban mindig a 32.napon megjött.

Reggel teszteltem, de maradt a bizonytalanság(vagyis inkább biztosabb,hogy nem vagyok terhes)
GRAVI-HCG tesztet csináltam, ami először full negatív lett, aztán kb.egyóra múlva(ami ugyebár már nem is érvényes), mintha megjelent volna valami.
De inkább olyan,hogy odaképzeljük, de tényleg mintha valami iszonyú halvány valami lenne.

szóval így állok, ezer dolgot olvastam a neten ezzel kapcsolatban, okosabb nem lettem egyiktől sem.

ami persze biztatóbb lenne, ha egyértelműen pozitív lenne a teszt.
ha nem lettek volna ilyen pontios ciklusaim az elmúlt nyolvc hónapban, fel sem kapnám a fejem egy 39 napos ciklusra.

olvastam olyan esetekről ,hogy valakinél csak két hét késés után mutatta ki, volt akinél már uh-mutatta teszt mégis negatív.
persze sokaknál már egy napos késésnél mutatja...

aztán filozók még valamin.
ugye 32 napos ciklusaimnál, 18-19 napnál van elvileg a peteérés, akkor azokban a napokban együtt is voltunk.

de aztán együtt voltunk a ciklus 26.napján is, és esetleg mi van akkor ha akkor sikerült.akkor viszont még nagyon friss.
Babszika szorítok Neked is, meglátjuk mi lesz velünk.

mondjuk én csak nyáron megyek inszemre, addig még pár spontán hónap, vagy mégsem :wink:
 
 


Vanda. nekem ez pedig nagyon gyanús. Hisz az a teszt hiába később lett halovány zebrás de mégis az lett. lehet kiszáradt és mivel halvány akkro jobban látszik. Én azt mondom késik is és a teszt mégha később is de pozítív hogy te babás vagy. És nem csak a középidőben foganhatott a baba ahogy te is mondtad. Lehetett egy késői kósza PÉ-d is.
Nagyon kiváncsi vagyok. Szerintem te nyitod a babások táborát 2009-ben.

Kép
 


Sziasztok!

Vanda! Üdv a "klubban"! Nagyon szorítok, hogy babás legyél, ez jó löketet adna nekünk a 2009-es évre. Azért annyit mondok, hogy nekem is volt novemberben egy hetes késésem. Minden tünetem babás volt (állandó éhségérzet, délelőtti hányingerek, alhasi enyhe fájdalom). Csináltam két tesztet, mindkettő nega lett, és a 38. napon meg is jött, 29-30 napos ciklusokkal.

Babszika! Veled kapcsolatban Csucsuval értek egyet, igenis akkor van a legnagyobb esély a babára, amikor a legkevésbé gondoljuk. Persze, azt is megértem, hogy Te nem hiszel ebben!

Csucsu! Te hogy vagy? Szabinának hogy tetszett a Karácsonyfa? Ajándékok?

Tary! Neked is megy a drukk!
pedi
Kalocsa
 
 


Jaj! Babszika! elfelejtettem, hogy álmaim babkocsiját már én is megtaláltam, de az "csak" 150ezer :lol: Az én férjem csak annyit tett hozzá, hogy először legyen meg a gyerek!

Ez lenne az:
http://www.minimano.hu/termekeink/babak ... i_582.html
pedi
Kalocsa
 
 


Vanda!
Szurkolok és talán pár nap múlva tényleg pozitív lesz!!!

Pedi!
Na ez a kocsi is állat!!!!!
Sajna igaza van a párodnak, de én is kényszert érzek mostanában nézelődni :wink:

Magammal kapcsolatban tényleg nem hiszem, h babás vagyok, igazából kezdődik a mensis tünet.... tudom, az lehet babától is.... :D

 


Köszönöm a szurkolást:)

Babszika! Hát ez az ,hogy ez a legnehezebb a dologban, minden tünet lehet a mensti és egyben a terhesség tünete is...
Nálam most igazából semmi tünet...
Azt sem érzem,hogy meg akarna jönni, azt inkább pár napja éreztem.
mikor már három napja késett(kedden),az ágyon fekve egy éles szúrást éreztem.azóta ilyen sem volt.
étvágyam tökéletes, mivel most szabi van jókat alszunk, és néha éjjel pisilek.
na erre már a párom lecsapott, és kérdezgette,hogy máskor is szoktam-e pisilni éjjel.
ez is változó...
szóval marad a totális bizonytalanság.
mindenesetre rövidesen orvoshoz kell mennem,ha nem jön meg, mert azokát mindenképpen tudni kellene.
egyébként november 26-án jött meg utoljára, szóval ha most valami csoda folytán terhes lennék, akkor az még csak öt és fél hetes.
azt még doki se nagyon látja.

JÓ ÉJT MINDENKINEK!
 
 


Sziasztok! 36. nap, semmi tünet...
vanda: nekem az első gyereket 49.napon mutatta a teszt. Előtte 2 negatív volt..Mikor pozitív lett, másnap elmentem a dokihoz, már volt szívverés!!!A második gyereket a 36.napon mutatta. Most nem merek tesztelni.
Tünetem semmi, kicsit szurkál az oldalam, meg ahasam, és viszket a mellbimbóm (lehet, hogy egy fürdés segítene :lol: :P )

na, megyek aludni:)

tary
 
 


Tary: Mellviszketés babás tünet:) Csajok mi van itt babaeső lesz?, :)
Jajjcsak úgy lenne.
Na izgulok érted.

Vanda: Pisilés jó tünet. De tény pszichésen is lehet produkálni. Bár ennyit késni a mensinek jót jelent. AMúgy a barátnőmnek 7hetesen mutatta a teszt ki és közben már az uh is mutatta a babát sőt a szivhangot is. Nem is értettük miért van de most szeptemberben múlt a fia 3éves. Szóval sosem lehet tudni.
Most meddig vársz akkor?, Vagy holnap tesztelsz hátha kimutattja??
Szoritok nagyon!!

Pedi: Jó a babakocsi amit kinéztél:)
Szabinak nagyon tetszett a fa és az ajándékok. Azóta is minden nap ünneplőbe kell felöltöztetni. De ez komoly!! Már annyira elegem van mert kopogós cipő és ruha. Mi lesz holnap az oviban nem tudom. De ha azt mondom nincs ruha sir. Teljesen bejött neki ez az ünneplés.
Dobok egy képet. Ez a ruha a menő karácsony óta. Este kimosom titokban s radiátoron száritóm. Jó mi??
Kép

Kép
 


Jaj, Csucsu!
Ez a Te kislányod egy tündér! Az öltözködésről meg annyit, hogy a szomszéd kislány (4éves) ünnepek alatt minden nap kérte a mi esküvőnkön "használt" koszorúsruháját! De az anyák márcsak ilyenek, teljesítik a gyermekük minden kívánságát!
Amúgy holnap megy először oviba? Várja már? Gondolom, most mégcsak délelőtt megy.

Lányok, teszteljetek légyszi! Úgy szeretném, ha kismamikkal indulna az új év! Kell a sok pozitívum, hogy löketet adjanak nekünk is! :lol: :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Na, hát itt vagyok. 1.cn. Úgyhogy köszönöm a drukkokat, de értem már nem kell izgulni:(. Most nem fogok ezerrel a babára koncentrálni, viszont elhatároztam, hogy lefogyok. Sajnos van miből, mert az utóbbi pár évben nagyon elengedtem magam. Mozogni is akarok, mert már itt fáj, ott fáj. Hátha a baba is szívesebben jön egy fitt anyukához, mint egy kövér idegroncshoz..:)

Azért én drukkolok ám nektek:)))

tary
 
 


SZiasztok!

Vanda!
Tényleg hasonlítunk.
Éles fájást én két napja éreztem, de én naponta többször és azt hittem, h balahalok. :shock:

Hőm ma 36,87 szóval, sztem nem valószínű, h ma megjön, bár a görcsölés msot is előjött, mellé a hasizom feszítő érzés és habár ez nem mensis tünet, oltárira fáj a derekam. (igen, mert karikor kirakóztam a földön és azóta fáj)

Tary!
Sajnálom!
De azért azt leírom a viszketéshez, h egy jó barátom mindig azt szokta mondani, h csak az mossa, aki lusta vakarni :lol: :P 8)

Csucsu!
Annyira édesbogár Szabina!
(de hisz tudod: imádjuk)

Amúgy a férjem tök beteg, szóval el kell mennem keresnem egy gyógyszertárat, mert nem bír kikelni az ágyból.
És ha már ott vagyok..... :D

 


Mindenkinek boldog új évet!
Csak most tudtam jönni, és micsoda izgalmak vannak itt! :)
én sajnos a mensit várom, de a többieknek nagyon szorítok a csíkos tesztekért!!!!
Én is megfogadtam, hogy egy kicsit lefogyok, mert az utóbbi időben kicsit felkúsztak a kilók. Könnyű kifogás volt, de mindig reméltem, hogy van ott egy baba, és akkor nem lenne jó, ha koplalnék és folyton izomlázam lenne. de most magamra koncentrálok, és majd ha nem számítok rá jöhet a baba!!!!!

KépKép
Kép
 
 


Vera!
Ne is izomlázig tornázz!
Ugyanis az izomláz annyit takar, h a harántizom szövetek megszakadtak!!!!!!!
Szóval, csak óvatosan.

És biztos vagy benne, h piri jön?

 


Sajnos nem reménykedek, teljesen arra utalnak a tüneteim, és most karácsony előtt annyit cipekedtem a munkahelyen, hogy csoda lenne, ha baba lenne :(
Nem akarom túlhajtani magam, de annyira el vagyok puhulva, hogy szerintem már pár perc mozgás után is izomlázam lesz!

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék hozzátok. Mi is szeretnénk babát, már szeptember óta rajta vagyunk a témán, de egyenlőre semmi. Sajnos a ciklusaim elég össze-vissza vannak, volt egy 2 hónapos szünetem, aztán megjött és most utoljára november 27-én jött meg. De sajnos nem tudom, hogy ez most egy baba vagy megint szórakozik velem a szervezetem, de sajnos arra gyanakszom, hogy az utóbbi. Tünetem nincs, csak annyi, hogy pár napja enyhe alhasi fájdalmaim vannak.

Mindenkinek szukolok,akik baby-t szeretnének.
 
 


Sziasztok!

Bonbon! Üdv köztünk, mielőbbi babásodást kívánok Neked is!

Babszika!
Azért ha reggelig nem jön meg, szerintem tesztelj egyet! Én nagyon kíváncsi vagyok már! A férjednek jobbulást kívánok!

Tary! Sajnálom pirit, de ezt talán írnom sem kell. Amúgy én is eltervetem, hogy újra elkezdek tornázni, mert régebben rendszeresen tornáztam és nagyon "hiányolja" a szervezetem, ülőmunka átka! :evil:

Holnap jövök, addig is nagyon szép du-ánt és estét kívánok midenkinek!
Pusz
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok Lányok!

Babszika! Teszt?

Nálam a helyzet változatlan, 40.napon vagyok és mensti sehol.
Hőmet most mértem, egyébként soha nem szoktam, de most már kiváncsi vagyok.
37.4!
Hát most már tényleg nem tudom,hogy mit gondoljak.....
De hát a tegnapi tesztem végülis negatív lett.
Cisztától is lehet ilyen magas hő?
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: