Új privát üzeneted érkezett!

melisch itt potyognak a könnyeim persze örömtől :):)olyan jó colt olvasni téged:)

Babszika: hurrá spontán pé akkor már jöhet a babó is :) hajrá

Betti nagyon hallgatag vagy???? hol a teszted?

nika70
Salgótarján
 
 


wow laptető hozzon nekem nagy nagy szerencsét

nika70
Salgótarján
 
 


Reggel voltunk a gyerekekkel dokinál....Máténak hörghurutja van...........kapott antibiotikumot....a kicsi már kezd jobban lenni de még szívni kell az orrát!!!!!!

Babszika én hiszem hogy nektek is sikerülni fog...pláne hogy van spontán pé-d is!!!!!!!!!!!!!!!HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok lányok,
Melisch: nagy-nagy gratula neked, vigyázz magatokra.
Nita: jabulást a fiúknak.
Mi a héten itthon voltunk anyukáméknál, hála a szerencsének, aminek az egészségemet köszönhetem. Képzeljétek elmentem az itthoni nőgyógyászomhoz, akinél születtem és ide jár az egész család, hogy konzultáljak vele a myóma miatt. Erre megultrahangozott szerda reggel és közölte hogy irány a kórház, mert teljesen tele van a méhem és ki kell kaparni sürgősen, a myómával nem is foglalkoztak. Elintézte nekem hogy a ceglédi kórházban megműtsenek sürgősségivel csütörtökön és még mindig voltek bent burokdarabok. Én már nem merek bízni, csak remélni. Remélem egyszer vége lesz ennek a rémálomnak, mert ez már az. Az biztos hogy elfelejtem a sote-t és az ottani orvosokat, most már csak annak örülnék ha végre egyszer elmúlna a vérzésem és helyrezökkenne minden.

KépKép
 


Csige jól teszed hogy otthagyod a korházat!!!peren ne gondolkozol?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj, Csige, nagyon drukkolok, hogy teljesen rendeződjön már ez a dolog! Vigyázz magadra!!! Nagy puszi!

Kép

Kép

Kép
 
 


csige: nagyon drukkolok hogy most már minden rendben legyen.Durva amit át kellett élned egy kicsi baba mellett de remélem már teljesen kitisztultál++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

nincsenek jó hireim,tegnap megjöttek a tesztek,de sajnos negativ lett,pedig reggel is csináltam a biztonság kedvéért,az is negativ lett :cry: :cry: :cry: pedig nagyon biztam benne,nincs baba :cry:
mensi még mindig sehol,47 nap,jól ráhúzótt :!: :!:
próbálok emelt fővel nekiálni a következő hónapnak,ez az évem is elment úgy hogy nem vagyok terhes...

KépKép
 


Csige!! Nem semmi ami veled történt :shock: még jó,hogy elmentél másik orvoshoz! Jobbulást!!

Nika! Majd a következő év a miénk lesz :wink:

Titime! veled mi újság,hogy haladtok???

Bettike!! Sajnálom :( Voltatok már orvosnál?? mi az oka ,hogy nem sikerül....
Csak magamból indulok ki,ha már rég elmentünk volna dokihoz,akkor már a kezembe tartanék egy kis csöppséget....

Pedi :?: :?: néha gyere azért, jó lenne tudni ,hogy veletek mi van :roll:

EDI
 
 


Nika a laptető hozzon neked szerencsét!!!!

Csige ezek a dokik, hogy játszhatnak az ember egészségével!!!! Már voltál emiatt náluk nem tudták teljesen kitakarítani a méhed???? Még jó, hogy elmentél ismét egy másikhoz! Most aztán már nem lehet semmi gond, már annyit jártál szegény fejed dokihoz...már csak jó jöhet. Jó hogy Lili jól van!!!!!

Ediii ha már megvan a gond lehet dolgozni rajta és kaphatsz segítséget, mostantól már csak a dokira kell hallgatni, mert ha csak a spontánban bízol sajnos éveket veszíthetsz, közbe meg bízzál és a csoda is megtörténhet, ha meg nem egy kis rásegítséggel tuti terhes leszel!!!!

Nita itt is jobbulást a fiuknak!!!!

Bettike fel a fejjel még semmi nincs elveszve!!!!!

Többieknek puszi!!!!

Kép
Kép
 
 


betti: nem jelent még semmit a nega teszt
amíg nincs mensi tudod.Pár nap múlva ha nem jön meg próbáld meg újra hátha.Ha meg nem irány a doki miért nem jött meg hiszen azt mondod 40 napnál még nem volt hosszabb ciklusod

nika70
Salgótarján
 
 


Betti szerintem se add még fel....bármi lehet még!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Kép

ediii!
Valójában az aloe ÉS a talpmasszi hatása amit elértünk. Nagyon fáj, nagyon csúnyán néz ki a lábunk utána (a blogomban van is kép róla), de tényleg megéri.
Most olyan tojcsim volt pé előtt, h a másik fórumon a csajok majd elájultak, h erre is képes a szervezetem, pedig nem sűrűn tapasztaltam ilyet előtte.
Arról nem is beszélve, h éreztem, h mikor volt a pé! :wink:
Szóval, tényleg csodákra képes a talpmasszi, bár azért vannak dolgok, amiket be kell tartanom. Pl. nem ihatok tejet, a gyomorsavamra olívaolajat kellett innom Kép
de megéri!!!!!!! :D

Viszont most csak spontánkodunk, mert időt akarok hagyni a term. gyógymódoknak! És bízunk benne, h így 4 év után az 5. küszöbén, talán nekünk is megadatik, h term. úton legyen babánk.

http://www.fertilityfriend.com/home/18dbef

Köszönöm csajok a biztatást!!!!!!!!!!!!!
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babszika 2009.12.16 13:40-kor.

 


Ma megjött sajnos :cry: :cry:

KépKép
 


Babszika nem semmi ahogy be van dagadva a lábad!! :shock:
néztem a képeiteket is.....még mindíg olyan helyesek vagytok:)))))))

Betti fránya piri...küld nekem nyugodtan:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bettike nagyon sajnálom drága. Ne add fel a reményt látod vannak még csodák :)

nika70
Salgótarján
 
 


Kistörpe!
Sok Boldog Születésnapot!!
Kép

EDI
 
 


Szia!!!!!!!!!!
Máté már egész jól van!!!!!!!!már játszik és dalolászik is!!!!!!!éééééééésssssss 2 napja nincs láza már!!!!

Kistörpe sok boldog szülinapot!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

jaj de jó hogy végre jobban van :)

KépKép
 


Bettike te hogy vagy????? Puszi neked :wink:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!
tegnap apitól meg kaptam álmaim telefonját!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita és melyik az?

én is telót kaptam apától szép rózsaszín de inkább lilásnak mondanám (én választottam) samsung s5230-as érintőset :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika ő lenne az.......samsung corby
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nagyon jó teló a tied is......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ez semrossz:):)

nika70
Salgótarján
 
 


kicsi Barnikám ma 3. hónapos nagyfiú!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melisch

jól vagyok,köszönöm :) mostmár túl vagyok a dolgom,bár néha még fáj a szivem :?

na de majd következő hónapban :!: :!: :!:

KépKép
 


a kisebbik fiam most hányt le......és a képembe röhög!!!!!!!!!!!!!...hát nem imádni való?!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szisztok
Szeretnék mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánni és Boldog Új Évet. Én idén már nem hiszem hogy jövök. Ismét itthon vagyunk, ugyan is nagyon véreztem. Tegnap voltam dokinál és ismét tele van a méhem. Nem igazán tudják mi a bajom, így vizsgálgatnak. Holnap megyek teljes véralvadásvizsgálatra. Remélem sikerül megtalálniuk, hogy mi okozhatja ezt. Úgy tűnik, hogy az ünnepeket is lent töltjük vidéken. Nem merek haza menni, nehogy valami gond legyen vagy nagyon vérezzek, mert akkor nehéz hazajönni a picivel. Lilike szerencsére jól van, de elég nyűgös, mert érzi rajtunk a feszültséget.

KépKép
 


jaj istenem Csige....mi lehet már ez?????????????
csináljanak már valamit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

csige!
kívánom, h mielőbb meggyógyulj!

Én meg köszönöm a szurkolást, de ma 1.cn

 


babszika sajnálom :(

Csige vigyázz magadra.Tényleg mi lehet ez a dolog.Azért majd írj ha kiderűl

nika70
Salgótarján
 
 


Babszika küld csak nekem a piriket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ennyire eltüntem, de nem volt miért jönnöm. A napok, hetek, hónapok csak mennek, és nem történik semmi. Nagyon sokat dolgozunk mindketten a férjemmel, várjuk az év végét. Leginkább a Karácsonyt, mindketten "mániákus Karácsony-imádók" vagyunk! :lol:

Melisch! Gratula itt is, nagyon örülök Nektek! Ebben a topikban csak úgy jönnek sorra a "csodák"!

Csige! Sajnálom, amin át kell esned, szörnyű lehet. Kívánok Nektek nyugodalmat az elkövetkezendő évhez!

Nita! Gyönyörűek a gyermekeid, és a családi fotók...(irígy :oops: )

Kistörpe! Régen nem voltál, remélem, minden ok!

Babszika! Nem elkeseredni, feladni! Én érzem és tudom, hogy jó úton haladtok! :wink:

Nika! Szurkolok Nektek is nagyon!
Ediii! Nektek szintén!
Pampalini! Nektek is!
Szóval, mindenkinek!

Mostmár van itthon is netem, igyekszem jönni, amikor lesz időm. Egyelőre nincs!

Sok puszi mindenkinek!
Edit
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi azért akkor gyere kicsit sűrűbben.....speciel nekem hiányzol nagyon!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pedi: jó hogy jöttél :):):)

nekem tegnap etse megjött így ez a hónap is elszállt :( de nem vagyok letörve (na jó egy kicsit) :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Csige nagyon remélem, hogy a doki megtalálja a bibit és több gondod nem lesz, ez szörnyű ami veled történik.

Piriket meg sajnálom.......

Pedi örülők, hogy visszataláltál hozzánk!!!!!!

Kép
Kép
 
 


Nika annyira tetszik a pozitív hozzáállásod!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita köszi :) igazából sosem voltam letörve.Vagyis egyszer akkor nagyon kiborultam mikor Gabi mindent letörölt véletlenül a számítógépről.Na akkor nagyon ki voltam borulva,de hála istennek vissza tudtuk egy programmal menteni amit akartunk :)Amúgy nekem mindig félig tele a pohár :) Azért van mikor nem így van de 90%-ban inkább pozitív vagyok a hozzáállásomat tekintve:)

nika70
Salgótarján
 
 


meg is lesz a gyümölcse a pozitivitásodnak!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csige,
nagyon vigyázz magadra, csak derülne már ki, mi a baj! Szorítok!

Lányok, mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok, TELJESÜLJENEK A VÁGYOTT ÁLMAITOK, HALLGASSON MEG BENNETEKET A DRÁGA KIS JÉZUSKA!

Nika,
nagyon helyes, csak így tovább! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Nálam készül a süti, szépül a fa, de azért mindenképp akartam ide is jönni.

Szeretnék nektek nagyon szép ünnepet kívánni, a fa alatt legyen sok szeretet és egészség, na és persze kívánom a babára vágyó társaimnak, h ez a kívánság legyen az első helyen a Jézuskánál, amit teljesíteni fog! :wink:
Kép



www.albertiria.freeblog.hu

 


Békés Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Boldog karácsonyt mindenkinek és babásodást az új évre :)

nika70
Salgótarján
 
 


Ezt a napot vártad egész éven át, érezted az élet néha bánt. Ha eljön az ünnep a könnyeket felejtsd el!! Pár óra, hidd el a világ, ünnepel! Boldog békés Karácsonyt mindenkinek!!
Kép

EDI
 
 


Kép

Békés, boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


Kép

KépKép
 


Kellemes űnnepeket kivánok mindenkinek:)

KépKép
 


Én is szeretnék nektek KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET kiváni.

Mi szüleimnél vagyunk és igy nem jutok a netre. Puszi mindenkinek.
Mi jól vagyunk :wink:

Kép
Kép
 
 


Eltelt a karácsony :(

lassan indíthatjuk a babaproject 2010-es topikot :) :(

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron