Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm a hiányolást! :)

Nagyon gyönyörűek a babók, szépen növögetnek.
Csige-remélem minél előbb rendbe jössz!
Nita-nagyon ari barnika, lement a láza? És te jobban vagy? Gyógyuljatok meg!

Aki babára vár annak mielőbbi babásodást kívánok (magamnak is), aki meg már babázik annak sok tejcsit, Kistörpének gyors szülést! :)

Amúgy szoktam lenni néha, de csak olvasok, mert velem igazán semmi nem történik.

Baba még sehol, dolgozgatunk...

Mindenkinek nagyon boldog karácsony kívánok!
Ha addig nem jönnék...

Kép
 


Erre itt egy laptető! :) :) :)

Kép
 


sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Pampalini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de jó hogy újra itt vagy!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
drukkolok hogy most már aztán pocakos legyél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Csige nagyon aranyos Lilike!

Üdv Pampalini,veled még nem találkoztam!

Nagyon jól vagyok,hála a tanácsoknak már kevesebbet fáj a pocim!
Remélem dec.22-én már megtudom,hogy mikor várható a baby.

Kép
 
 


A Tündérkéim!
Ez lemaradt!!


Kép

Kép
 
 


Szia Anyuc!

Neked nem is gratuláltam a tesztedhez! Akkor most itt: nagy nagy gratula! :) És nagyon szépek a gyerkőceid!

Nita- köszi a drukkokat! Remélem hamarosan babás leszek, mert már nagyon szeretném!

puszi nektek!
 


Anyuc gyönyörű gyerekeid vannak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pampalini küldök neked 1 pozi tesztet!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pampalini!!! De jó,hogy jelentkeztél :D
Nektek mióta nem sikerül a baba??? van valami oka???

anyuc!!! Nagyon szép gyerkőceid vannak. gratula :wink:
harmadiknak mit szeretnétek, lány vagy fiú??

Nita!! nekem is ,nekem is küldjél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EDI
 
 


ediii neked is küldök akkor pozi tesztet+++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm pampalini,nita.ediii.
Szépek és rosszak!
Én és Szabi fiút szeretnénk,Hanna és a párom pedig lányt!
Majd ami jön!!!

Kép

Kép

Kép
 
 


Anyuc nagyon aranyosak és szépek a gyermekeid!!!!!!
Hogy vagy vannak valamilyen tüneteid? A vonalzódon nem látszik mennyi idős kismama vagy?

Pampalini szíja újra itt!

Többieknek puszi!!!!!

Vannak még akik jelentkezhetnének Timi, Pedi, Babszika, Nika ti is jó régóta nem vagytok és még ki tudja kit hagytam ki :oops: :oops: de annyira haldoklik itt a topik, hogy lassan elfelejtettük egymást

Kép
Kép
 
 


sziasztok
Gyorsan bekukk-semmi kedvem semmihez.
Szia Pampalini-de rég voltál erre-mi van veled?????????
Ediii-te jól vagy?karácsonyi vásárlás???????
Anyuc-szépek a gyerekek-nálunk is ilyen felállás volt:Patrik ,én fiút szerettünk volna apa kislányt
Csige-jól vagytok?kiscsajszi jól viselkedik?nem viselik meg a frontok?
Melisch-rég hallottam felőled-mondjuk keveset tudok én is jönni nappal anyukámnál vagyok a fiúkkal jövök haza délután.
Nita-én még sehol sem vagyok a vásárlással,amit Patriknak kinéztünk Legot elfogyott kénytelen leszek a Lego webáruházból megrendelni...ha még nem késő és van még...

Kép


Kép
 


Köszike mindenkinek!

Melisch-azért nem írtam ki,mert még nem tudom.December 22.-én megyek a dokihoz remélem,akkor már kiírja a szülés várható időpontját.

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Hát nálunk elég nehéz megmondani, hogy mióta próbálkozunk, mert először próbálkoztunk egy fél évet, aztán kirúgtak, akkor abbahagytuk szünet volt majdnem 1 évig, és most újrakezdtük november hónappal...
De nagyon bízom benne h már nem kell sokat várnunk a pozi tesztre. Egyébként épp ma jött meg :( De nem adjuk fel!!!

Nita-köszi a pozi tesztet! Ari vagy! :)
 


Pampalini ne is add fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:wink:
Kistörpe mért nincs semmi kedved semmihez. :?: :roll: baj van?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok csak beköszönök mielőtt rohanok a városba.

Tudom rossz voltam, mert hallgattam de nem akartam elhinni és remélni, hogy a 4 napos piri késés nem csak hosszabb ciklust jelez, hanem azt, hogy 9 hónapig nem jön többet!!!!!!!!!!!!!! TERHES vagyok!!!!! Tudjátok ez nagy csoda, de megadatott nekem is. Remélem a kis csöppség velünk akar maradni és makacsul fog ragaszkodni az életéért!!!!

Ma cn.33-on vagyok és semmi jele nem volt annak, hogy terhes lennék. Erősebb cici fájás, de ez volt máskor is. Na 3 napja mértem a hőm ami 37,05, 37,1 és ma 37,2 volt de nehezemre esett elhinni. Mivel tenni nem tehetek semmit így ma reggel pipiltem egy tesztet, várva az 1 vonalat, de helyette 2 lett :!: :!: :D

Kistörpe velem is csoda történt, te sokat biztattál, hogy velem is megtörténhetik de soha nem mertem elhinni. Most is megyek vv lássam mit mutat, mert nem tudom elhinni, míg az meg nem erősíti.

Na és akkor itt a tesztem!!!! Kép

Nita ezt már nem loptam vagy rajzoltam :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
 
 


Istenem MELISCH :!: :!: Hát könnyeket csaltál a szemembe!!! Ez most olyan érzés mintha nekem lett volna 2 csíkos a tesztem :lol: :lol:
Nagy -nagy Gratula
Te is megmutattad,hogy vannak még csodák, és lehet reménykedni!!!Gyere és mesélj részletesebben!!!
Mikitől szép ajándékot kaptál :lol: Kép

EDI
 
 


sziasztok lányok :)

csak egy gyors bekukkra jöttem..

képzeljétek késik,ma már 40 körüli napnál tartok...napok óta magasan fent van a hőm,ennyi még soha nem volt,tegnap 37.5 volt,előző napokban 37.3,37.4...nagyon meglepődtem

nem tudom jelenthet e valamit?

teszteket megrendeltem még a héten megjönnek...

KépKép
 


Kistörpe!! Köszi jól vagyok, készülődök a karácsonyra,igaz még ajándékot nem vettem :lol: , úgy eltelt ez az év ,hogy csak kapkodom a fejem,hogy már mindjárt itt a kari és még semmit nem vettem, talán ez a hosszantartó jó idő kavart be nálam :D
Te is mindjárt szülsz :D az én fiam is januári :)

Pampalini!! Fog az hamarosan sikerülni!! látod vannak itt "csoda lányok" már kettő :lol: akiknek sikerült :D

anyuc! az nem baj ha néha rosszak,akkor nem is lennének gyerekek :D

Ti csajok bevásároltatok már karira????

EDI
 
 


bettike!! én bizti nem várnék a tesztre!!! vegyél eggyet a boltba! ezek nagyon jó jelek!!! Drukkolok hogy ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ legyen :wink: Úgy látszik babaeső van :D

EDI
 
 


Bettike azta leborult szivarvégét hogy bírod hogy nem szaladsz a gyógyszertárba tesztet venni??? futás azonnal és csinálj egy tesztet légyszíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí


Melisch : nagy nagy gratula végre :) látod vannak még csodák.most aztán vigyázz magadra.
Mmég a végén mindenki bebabásodik így karácsony táján :):):)én most voltam pén vagyis a múlt héten szerdán kezdődött és el ia kaptam apát remélem most időben elkaptam őt :) majd meglátjuk

nika70
Salgótarján
 
 


Melisch:

Kép

Timi
 
 


sztem holnapra ideér,addig meg már kibirom valahogy :D

KépKép
 


kismamiktól kérdezném hogy voltak e hasonló tűneteik mint nekem:

nekem alapban hosszú ciklusaim vannak,ezért olyan 40 nap alatt nem szokott foglalkoztatni a terhesség gondolata,ma vagyok a 41.napnál.tesztet még nem csináltam,ma rendeltem meg és talűn még a héten itt is lesz.
a gyanum akkor támadt mikor elkezdtem diétázni,az is már több mint 2 hete volt,szépen diétáztam kb 1100kalóriát eszem naponta,4 után semmi kaja,és mégis akkor pocakom van,kemény,fel van puffadva,már 2 falat ételtől is,nagyon rosz érzés kőkemény és állandóan bőfizni kell már már zavaró mert mindentől bőfi van,állandóan nem tudom másnál vannak e ilyen panaszok.Gyomrom rosz,hányingerem van,nem tudok enni,már 2 falat után úgy érzem hogy dugig vagyok.melegem van,kiváncsiságból mértem hőt ami 37.4 volt,máskór is mértem és 37.1 nél több soha nem volt,másnap reggel is mértem akkor 37.3 volt,ma és tegnsp reggel pedig 37.1.meg görcsölgetek,feszűl a hasam,mintha megakarna jönni,de nem jön...
nem tudom magam sem mi van,de nagyon gyanusnak találom a helyzetet..számitásaim szerint 6 hetes lennék...tegnap pedig 37.5 volt a hőm...

KépKép
 


Köszi csajok a gratulációkat ,el sem hiszem, hogy ezek most nekem szólnak......


Ediii mit meséljek. Legutolsó spermaeredmény 3 millió volt ami csak lombikra elegendő. Ilyen eredménnyel nem nagy csodában bíztam. Múlt hónapban is késett 2 napot, de megjött így nem is adtam rá semmit most. Csütörtök-péntekre vártam. Csütörtökön még nem jött, így este "felajánlkoztam" a páromnak, gondoltam legalább ő megindítja. A távozó akármi barnás volt, tehát volt kontaktus kis vérrel. Péntek reggel korán indultam melóba így szó nélkül betettem a betétet gondolva csak órák kérdése úgyis és nem lesz nagyon időm wc-re rohanni olyan délig. Piri azonban nem jött, estére viszont volt egy barna pötty. Na jó akkor jön szombaton reggel újabb betét de száraz. Délután férjem ismét elkapott és a mese megismétlődött ismét volt kis barna a spermával kifele. Úgyhogy férjemet letiltottam ilyen típusú gyönyörről, mindent a babáért!!! De azóta szerencsére semmi barna nem volt, így rászántam magam egy tesztre. Nem igazán mertem elhinni, minden nap azért erősödött bennem a hit.
Nektek nem írtam, mert még nem volt igazán említésre méltó hír. Volt már egyszer 32 napos cikluson, nem figyeltem mikor volt pé-m sem így most sem zártam ki egy hosszabb ciklus esélyét.

Amúgy nem szedtünk semmi vitamint manapság se és se a párom, ugyanúgy éltünk és idegeskedtünk talán még többet is.

Kép
Kép
 
 


melisch


itt is gratula :) :) :)

KépKép
 


Melisch! hát, hogy Lh tesztet csináltál-e, jókor voltatok együtt, vagy nem is foglalkoztatok most annyira a babatémával, így nagyjából erre....,lehet,hogy túl kivi vok :oops: :oops:
Este ha megvan az eredmény feltétlenül számolj be :oops: :D

EDI
 
 


Melisch komolyan olyan boldog vagyok most....mint amikor én tudtam meg hogy babás vagyok!!!!!!!!
szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


MELISCH-MEGMONDTAM-VANNAK CSODÁK-OLYAN BOLDOG VAGYOK.GRATULÁLOK.....
legalább már nem csak anyucal vagyunk kismamik,lassan közeledik nekem is a szülés és látod itt leszel helyettem....de jó....
Nita semmi baj szerintem csak a hormonok.
megvettük Patrik legoját nem vártam vele 20.900 ft volt a győri plázába.
mindenkinek puszi de MElisch neked a legtöbb olyan jó kedvet csináltál most nekem.

Kép


Kép
 


lányok engem mért ver a sors?????????????????????????
Barninak olyan meleg a feje.megmértem és 38.9 a láza.............adtam kúpot neki..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ediii az elmúlt 2 hónapban se LH tesztet nem csináltam, se hőt ne mértem. Most sokat voltunk együtt csak úgy pé körül cn.9,cn.12, cn.14 és cn.17 napokon voltunk együtt. Nem mondhatom, hogy nem foglalkoztam a gondolattal de kicsit lazább voltam, nem én voltam a kezdeményező és nem érdekelt, hogy 15 nap vagy 16 nap nem volt a páromnak kezdeményező kedve.

A beta értéket nem küldték el ma :twisted:

Kistörpe végig rád gondoltam az elmúlt pár napban mig pirit vártam, hogy te megmondtad, hogy még énrám is várhat csoda mikor te lettél terhes.

Nita sajnálom Mátét, még mindig nem látta doki? Kaptatok valami kezelést?

Kép
Kép
 
 


Melisch voltak reggel dokinál........valami vírusos szart szedett össze........
de most Barni is lázas...38.9....kapott kúpot.....komolyan engem ver a sors!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj most látom, hogy Barni is lázas nem csak Máté, ahh sajnos gyakran előfordul ha az egyik gyerek beteg a másik is megbetegszik, KITARTÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
 
 


nita

jaj szegénykém,nagyon lázas,remélem le tudod vinni neki a lázát minél előbb,sok gyógypuszi+++++

KépKép
 


Nekem megvan a vv eredménye beta HCG 2.482,92 mUI/ml, tehát terhes vagyok :lol: :lol: Azért nem értek az értékez de úgy láttam, hogy jó az érték :wink:

Kép
Kép
 
 


Melisch!!!
Nagyun szupi!! Mégegyszer Gratulálok!!!! Kép
És most már pihenni,meg pihenni :lol: Vigyáz Magatokra!!
Párod örült nagyon igaz??

EDI
 
 


Nita!! Jobbulást a fiúknak!! Máté megkapta az oltást igaz??

EDI
 
 


jajj de jó melisch :) mostmár megnyugodhatsz de azért vigyázz magadra :):):)magatokra :)

Nita jobbulást a fiúknak++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


melisch

nagyon szuper hir,TERHES VAGY!!!!!de jóóóóóóóóó :) :) :) mostmár vigyi magadra csajszi :)

KépKép
 


Próbálok vigyázni magamra csajok.

Ediii párom repdes örömében :lol: :lol: bár a tegnap sírt mikor megmondtam neki. Ő mondta el a nővérének is a jó hírt SÍRVA.

Neked meg piri mondjon le, tudom milyen szomorú vagy, te gyűjts erőt és hitet mert látod, nekünk sikerült!!!!

Kép
Kép
 
 


melisch

nagyon megható lehetett :)

KépKép
 


majd meglátod te is hamarosan!!!!!!

Kép
Kép
 
 


betti szerintem nálatok lesz nevetés sírás mert + lesz az a teszt de én már jobban izgulok mint te :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Ismét hiányolva lettem, hát jöttem.

Elnézést kérek, h nem jövök, de nekem nem olyan könnyű. Őszintén megvallom, h nem könnyű látni azt, h van aki már a 2. babáját várja, mi pedig csak egyre közelebb vagyunk az 5. évhez.... ráadásul sokáig csak azt láttam, h itt is a kismamik tárgyalják meg, h kivel mi van... ezekhez nem tudok mit szólni.

Közben azért mi is megteszünk mindent, járunk a talpmasszőrhöz és most a 28. napon, mikor meg kellett volna jöjjön, végre spontán peteérésem volt. http://www.fertilityfriend.com/home/18dbef
Igazából nem is tudok többet mondani, hisz csak várunk a csodánkra... a blogomba azért írok, szóval nagyjából lehet követni, h mi van velem! :roll:

 


Babszika szívből örülők a spontán peteérésednek, azt hiszem ez már egy hatalmas lépés, csak így tovább......sokszor gondolok rád és várlak egyszer egy bomba jó hírrel!

Kép
Kép
 
 


Melisch-a szüleitek tudják a nagy hirt?vagy karácsonyi meglepi lesz?Elsem hiszed mennyire örülök,én megmondtam...........mikor mész ultrahangra?

Kép


Kép
 


Babszika!!! Ez nagyon jó! és ezt mind a talpmasszőr érte el?? ,hallottam már,hogy mire képesek a masszőrök és ,hogy tudják méregteleníteni az ember testét, a barátnőmnek sokat segítet :wink:
ti most spontánkodtok, vagy készültök majd inszemre v. lombikra??

Melish! Dokihoz mikor mész??

Kistörpe!! Nem tudsz aludni?? :lol: :lol: ,nagyon korán keltél....

EDI
 
 


Sziasztok!

Melish!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulálok!!!!!! Jó ilyen hírekre ébredni!!! :) :) :) Annyira örülök! hihetetlen de tényleg vannak még csodák, és igaz az hogy ha valamit nagyon szeretne az ember a z előbb utóbb teljesül! Meg egyszer gratula!
És hogy érzed magadat? Érzel valamit? Puszillak

Betti- nagyon várom a tesztedet! :)

Nita-remélem minél előbb meggyógyulnak a gyerkőcök! Próbálkozz kamillateával nekem mindig az vált be gyerekkoromban :)

Babszi-örülök h jöttél! Elhiszem h nem könnyű nektek....


A többieknek drukkok! :) :wink:
 


Pampalini neked is köszönöm.

Kicsit szállok még örömömben, akit zavarnak soraim bocsi, ugorjatok át most ezen írásomon.

Kistörpe nem bírom ki karácsonyig öcsém szerint (de szerintem ő sem) így már reggel felhívtam anyukámat. Azt gondolta nem értette jól visszakérdezte mit is mondtam, aztán azt monda na hála a Jóistennek! Nagyim meg ő is sokat imádkoztak értem (nem vagyunk fanatikusak de vallásos családból származom, nagyim mindig mondta, hogy lesz ott hamarosan baba).

Férjem legközelebbi rokona a nővére, neki ő mondta el sírva még a reggeli órákban.

Aztán tegnap hívtam fel nagyimat is nagyon sírt és nagyon örült, épp akkor fejezte be az imádságot, értem :oops: Azt mondta régóta imádkozik valami kilencedet tartott (katolikus, nem tudom mit is imádkozott de tudom 9 napig kell naponta imádkozni). Azt mondta mostanában kezdete a 4. kilencedet, mert nem adja fel. És tessék a Jóisten meghallgatta és ő csak azért imádkozott, hogy ne kelljen a lombik és ne adjunk ki olyan sok pénzt. Nagyon szeret bennünket és mindig azt mondja ő nem tud másképp segíteni csak az imával. Miután neki elmondtam, hogy baj van tudtam sikerülni fog, mert tudtam fog értem imádkozni. Persze én is imádkoztam de sajnos én nem tudok annyira hinni, mint ő :oops:

Dokihoz majd 20.-a után megyek, még korai úgysem látnak semmit. Az ünnepekre megyünk anyáékhoz, már beszélt a főnőkével és mondta menjek mert megvizsgál. (Nála akarok szülni ha minden jó lesz majd, mert kicsi koromtól ismerem). Aztán majd megyek itt is egy dokihoz, mégis legyen közel is egy doki akihez járjak a terhesség alatt.

Érezni nem érzek szinte semmit. Fájdogál tompán néha a hasam, nincs étvágyam és gyakrabban járok pisili, mert több vizet kíván a szervezetem.

Na most jó hosszú lettem :oops:

Kép
Kép
 
 


Melischkém,
itt is gratulálok!!!! :D

Babszik,a
tessék elhinni, nálatok is jönni fog a csoda!!!! A spontán peteérés nagyon jó jel! Hormonjaid rendben vannak?

Kép

Kép

Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron