Új privát üzeneted érkezett!

Kistörpe,
integráltat csináltatok, én már néhány nap múlva a 38-at töltöm, az orvosom is ezt javasolta. Ez sajnos fizetős, nekem 29 ezer volt, a másik szűrés, amiről a priviben írtam, 17 ezer.... A kettőt egy hónapban vették le, a fél fizetésem azonnal ugrott, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy minden rendben legyen! Én is úgy érzem, minden rendben van, és lesz. :lol:

Kép

Kép

Kép
 
 


sziasztok!!!!
ma megvettük az összes karácsonyi ajándékot......Barninak megvettem ezt a mászó micimackót...sokkal olcsóbban mint a neten van!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma kellene jelentkeznie pirinek.Kérlek szorítsatok,hogy kerüljön el nagy ívben!!!
 
 

 
 

ANYUC-szoritok neked
Nita-nagyon ügyesek vagytok hogy megvettétek a kari ajándékot-nekem halvány sejtésem sincs kinek mit vegyünk.
Lyly-biztos minden a legnagyobb rendben lesz hidd el ,hogy vagyto
k??
Csige-hogy telnek a napok??
Móni-veled mi újság??

Kép


Kép
 


Sziasztok Csajok!!

Egymillió bocsánat hogy csak most jelentkezem, de megvan rá az okom. :arrow: Lakásfelújítás és költözés alatt vagyunk. Néha azt sem tudom milyen nap van. Örülnék neki ha karácsonyra végre nyugi lenne. Lassan 1 hónapos a kislányom de még fotózni sem tudtam. :cry: :cry: Nem panaszkodni akarok, mert örülök hogy végre egy nagyobb lakásba megyünk. Csak azért mondtam (írtam) mert nem tudok jönni karácsony előtt már hozzátok, talán az új esztendőben. :roll:

Lyly!

Szívből gratulálok a kis pocaklakóhoz. :wink: Nagyon megörültem neked mikor láttam a vonalzódat. :D

Kistörpe!

Basszus, hogy megy az idő!!!! :shock: :shock: Lassan már te is szűlni fogsz. :wink:

Nita!

DE jó neked hogy már túl vagy a karácsonyi bevásárláson. (irigy-irigy). Remélem jól vagytok és a gyerkőcök is szépen fejlődnek. :wink:

Csige!

Remélem Ti is jól vagytok és már összeszoktatok a kiscsajjal. :wink:

Anyuc!

Üdv itt a topikban. Mi még nem ismejük egymást, de ha majd tudok jönni akkor pótoljuk. :wink: Addig is millió drukk hogy mihamarabb összejöjjön a babóca. :D

Akiket most nem szólítottam név szerint azokat milliószor puszilom. :wink:

És akkor ezúton szeretnék mindenkinek aki tagja volt és tagja még a mai napig NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS MÉGBOLDOGABB ÚJ ESZTENDŐT KíVÁNNI!!!!

Ui.: Majd még jönni fogok :arrow: Tessék nem elfelejteni engem!!!! :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni írtam sms-t!!
Kistörpe én tavaly karácsony óta tervezem kinek mit vegyek.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Én új vagyok itt, keresgéltem és úgy jutottam ide.
Ildikó vagyok, 34 éves leszek januárban. Van egy 15 éves lányom és egy 10 hónapos kisfiam.
Most szeretnénk 3. babát a párommal.
Mindkét gyermek azonnal sikerült, igaz Betti meglepi baba lett, Boti pedig első próbálkozásra sikerült. Tavaly április elején lett terv, s még abban a hónapban terhes is lettem.
:D :D

Ildikó
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,
Sajnos nem tudok visszaolvasni és csak ma tudtam jönni. Elég nagy fennforgás volt a héten nálunk. Kiderült, hogy nem a menzim jött meg, hanem bezárult a méhszáj és nem ürült ki a méhem, így csütörtökön be kellett feküdnöm a kórházba és egészségügyi kaparást csinált a dokim. Hát azt mondta hogy sokminden volt ott bent, de most már kitisztított és nem is jött volna ki magától. Csütörtök este haza is jöttem a kórházból saját felelősségre, mert a kicsi lánynak nagyon hiányoztam és ő is nekem. Most már jól vagyok és remélem nem jön már több szörnyűség, mert nekem ez untig elég volt. Azt hiszem ki kell pihennem a történteket mielőtt ismét babát vállalunk.
Egyébként Lilike jól van, 4020g volt szerdán, ami azt jelenti hogy három hét alatt 720g-ot hízott :lol: Igazi zabagép. Szerencsére a tejem nem apadt el az idegeskedés ellenére, így szopizik ezerrel.
Majd jövök visszaolvasni ígérem.

KépKép
 


Én is jelentkezem!!! Megvagyok minden a régi velünk.

Móni nem felejtünk el és várunk vissza!
Csige ez nem semmi amit írtál remélem rendben leszel és nem lesz semmi gond innentől :!:

Anyuc és Ovildo üdv és mielőtt babásodást nektek

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,
Ma voltunk csípőficam szűrésen és mindent rendben találtak. Mellette megnézték uh-val a kis hasát is és az is rendben volt. Legalább ez stimmel.

KépKép
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek aki szorított,meglett az eredménye.Nem jött meg és tegnap pozitív lett a tesztem!!!!Nagyon boldog vagyok!!! :D
 
 


Anyuc ez igen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULÁLOK!!!!!

Kép
Kép
 
 


Anyuci.........grtulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!
Ovildo üdv köztünk!!!!!!!!!!!!!!.......drukk a 3. babához!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok vagyok én is olvasó módban :)

csige sajnálom ami veled történt de legalább most minden rendben odabent és csak pihenj és minden rendben lesz :):)

Nita nagyon szép család vagytok :):):

Ovildó drukk és üdv köztünk :)

anyuc: aztaaaa:) látod csak be kellett nézni hozzánk és sikerült :):):( na jó azért apa is kellett hozzá :)

Mi jól vagyunk baba még nincs 23 napra mensiztem de így volt időben mert közvetlen mensi után volt pém :)Közben betegek lettünk Gergőnek mandulagyulladása volt én meg elkaptam a nátha részét ,de már jól vagyunk meggyógyultunk
A városunkban az önkormányzat bezárta az összes óvodát meg általános iskolát:)nincs járvány ezt akarták megelőzni mert a múlt héten oltottak ovikban iskolákba és talán egy hét mire visszamennek kialakul a védettség és talán így megelőzik a járványt :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika nálatok csinálják jól!!!!!!!!!!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek,hogy velem örültök!!!!
Megszeretném kérdezni,hogy ti mennyi idő után mentetek először orvoshoz?
 
 


én a 4.héten mert volt ugye 2 vetélésem előtte.......de általában az 5.-6.héten szoktak menni

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita!Nagyon cukik a fiúk!

Lenne még egy kérdésem hozzátok lányok!
Szinte állandóan fáj tompán a hasam,mintha megakarna jönni és ha hirtelen állok fel,akkor belenyilall a hasamba jobb oldalt.
Ti tapasztaltatok ilyet?
Lehet,hogy méhen kívül van vagy én parázok sokat?
 
 


most már óvatosabban állj fel......ilyenek nekem is voltak annó......kicsit "te" parázol...nyugi..a méhen kívülinek kellemetlen tünetei vannak!!!!!
de te csak pozitívan nézz előre!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Anyuc
Én a fiammal 5-6 hetesen mentem dokihoz, a pozitív teszt után 12 napra kaptam időpontot.
A méhen kívülit tudnád, sajna a sogórnőm épp tegnap került be vele. Nagyon görcsölt, vérzett, és összeesett. Úgy kellett bevinni.
Amit írtál, azt olvastam, hogy a tompa fájdalom lehet terhességi tünet, sztem ne parázz.
Bocsi, lehet, hogy írtad, csak lemaradtam, mikor csináltál tesztet? Mennyi idővel a mensi elmaradása után. Azért kérdem, mert a fiamnál a fogantatás után 14 nappal negatív lett, aztán nem jött meg és az újabb teszt már pozitív.
Én hétvégére nem várom.....!

Ildikó
Kép
Kép
 
 


Ovildó nem is fog megjönni..ott a kis manó a pocakodba!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi Nita megpróbálok vigyázni magamra!

Ovildo az elmaradt menszi után 3 nappal már pozitív lett a teszt.A kalkulációs naptár szerint 4 hetes vagyok,de szerintem csak 2.
December 22-re kértem időpontot,addig megpróbálok nem bedilizni.És szorítok,hogy neked is összejöjjön!!!
 
 


igazából tényleg még 2.hetes a baba........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anyuc-GRATULA..-nekem is nyilalt a hasam alja-de most is pedig 31 hetes vagyok már.
Csajok-vasárnap bekerültem a korházba-fájt a hasam,görcsöket éreztem.A doki megvizsgált 3000 a méhszájam-teljesen zárt,kaptam infúziót,tüdő érlelőt ha megindulna jobb esélyei legyenek.De hál isten nem lett semmi komoly...kedden haza is jöhettem.Mosom ezerrel a babaholmikat-meg ne lepjen minket öcsibogyó....
Nita-a fiúk tök aranyosak,...
Csige-örülök, hogy jók lettek az eredmények,hogy birsz a kicsi lánnyal?-és apival??
esténként majd jövök-anyukámnál vagyok nappal-nem szereték egyedül lenni idehaza....

Kép


Kép
 


Törpe remélem már teljesen rendben vagy?! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

jöttem picit,nagyon kevés az időm,nem jutok géphez egyszerűen..

anyci

gratulálok a pocakalkohóz:)

többiek is remélem lassan elérik a céljukat velem egyűtt:)

KépKép
 


Anyuc,
gratula neked! Nyugi, nekem is volt ilyen, ez a koraterhesség tipikus tünete. Én a 7-8. héten mentem dokihoz, akkor sem látott még semmit, mert hátrahajló a méhem, és Mogyi elbújt, pedig már ott volt! Most meg már érzem a mocorgását! :lol:

Nita,
nagyon aranyosak, szépek a kicsikéid!!!!

Kistörpe,
képzeld, én is görcsölgetek, minden rendben van nálam is, zárt a méhszáj, baba szívműködése ok, és a doki sem tudja, miért van ez. No-spat írt fel, és dupla magnéziumot. Szerinte idegeskedek (ez igaz), és a méhem ahogy növöget, sőt a baba mozgásai is tudnak ilyet produkálni, azt mondta.

Kép

Kép

Kép
 
 


Lyly köszönjük!!!!!
ti hogy vagytok???

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
köszi jól: kopp-kopp-kopp!!!
Ma beparáztam, mert azt hittem, a magzatvíz csorog, de csak bővebb lett a normális hüvelyváladék. Felhívtam a dokimat, azt mondta, em hiszi, hogy baj lenne, de irány a kórház. Bementem, és képzeld, az úton (egyedül mentem be kocsival), éreztem először a kicsink rugibugiját, de valami nagyon erősen, mintha jelezné: anya, minden oké, ne parázz! Aztán megvizsgáltak uh-gal is, meg kézzel is, és a doki azt mondta, minden rendben, nyugodjak meg.

Kép

Kép

Kép
 
 


Lyly örülök hogy minden rendben végül......ezentúl is rúgjon jó nagyokat hogy NE idegeskedj!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok
Csütörtökön voltam kontrolon.Kaptam magnézium-citrát -ot,pipolfent-mivel méhnyugtató hatása van.Annyit tudnék tőle aludni....Vasárnap a kórházba 3000 mért a doki,csütörtökön egy másik 2000 méhszájat.Most melyik valós?Picurkám rúg .kapál-szivhangja okés....
Lyly-te is olyan vagy mint én,állandóan izgulsz-ugye?örülök,hogy minden rendben.Én ahogy megtudtam hogy terhes vagyok nem is mertem vezetni-most meg aztán főleg nem ha nem tükörből tolttam hanem hátra fordultam,iszonyú fájdalmat éreztem az oldalamban.
nita a fiúk nagyon aranyosak.........
Csige-jó hogy helyre jöttek a dolgaid.....

Kép


Kép
 


Kistörpe köszönöm!!!!!!!!
most már minden rendben lesz veletek!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Előszőr is gratulálok Anyuc a babóhoz. Az hogy fáj a hasad normális, nekem is nagyon sokat fájt az elején, de csak nyúlnak a méhszallagok és tágul a méhed. Ne idegeskedj, pihizz amennyit csak tudsz és szedd a magnéziumost, mert az méhlazító. Nekem is szednem kellett az első pillanattól végig.
Kistörpe ne idegeskedj, minden rendben lesz már nem sok van hátra.
Mi megvagyunk. Sajnos csütörtökön ismét be kellett mennem a kórházba, mert eléggé vérezgettem és alvadtvérdarabok is jöttek ki. Ismét találtak valamit a méhben, így tegnap kellett visszamennem kontrolra éhgyomorra, hogy ha kell akkor tudjanak műteni. Mit ne mondjak szörnyű hétvégém volt, teljesen el voltam keseredve. Sajnos az a valami még tegnap is ott volt, de most a nagy géppel néztek meg a kórházban és kiderült, hogy nem vérről vagy szövetről van szó hanem egy myómáról. Úgy tűnik, hogy volt egy nagyon apró myómám és a terhesség alatt megnőtt és azt látták az uh-n. Azt mondta az orvosom, hogy a gyerekágyi vérzéssel menni fog össze és szépen visszahúzódik, bár én erre kíváncsi vagyok, mert már egész szépen visszahúzódott a méhem, de a myóma kb. 2 cm átmérőjű. Szóval nem kellett műteni tegnap és úgy tűnik a myómát se kell csak ha elkezd növekedni. Nem tudom így milyen esélyeink lesznek a második gyerkőcre, mert kettő volt tervbe véve. Bár egyenlőre nekem idő kell hogy kiheverjem ezt a tortúrát lelkileg, de majd ha eljön az idő akkor utánajárunk. Egyenlőre örülök az én kicsi lányomnak, főleg hogy ennyi probléma mellett sikerült ő is és nem sokon múlott az élete. Kicsit elkeserít viszont az a tudat, hogy van valami a méhemben aminek nem kellene ott lennie. Egy hónap mulva megyek majd kontrolra és akkor mondom majd a dokinak hogy adjon bővebb felvilágosítást. Egyébként meglett a kaparás szövettani eredménye és magzatbúrkot hagytak bent, azt kellett kiszedni. Szóval jól sikerült a császárom :evil: Ezzel nem akartam elrettenteni azt aki még a szülés előtt áll, mert ilyen sem mindenkivel fordul elő, de én már meg sem lepődtem, hogy velem igen.
Lilike jól van, szépen növöget. Már a 62-es rugikat hordjuk és ha így halad, akkor szerintem karácsonyra lehet hogy nem is lesznek jók rá. Igazi zabagép és imád cicizni csak sajnos túlzásba is viszi. A cici a mindene a kis bestiának. Eddig még nem kellett pótolni neki, bár apadt a tejem a történtek miatt, de most fejem ezerrel, hogy szaporodjon. Úgy tűnik működik a dolog és remélem több baj már nem ér bennünket.
Ha lesz időm akkor dobok nektek képeket majd.
Nita: nagyon szépek vagytok és milyen nagyok már :D Olyan hihetetlen látni hogy mi is hogy növünk.

KépKép
 


sziasztok!!!!!!
reggel Barni is lázas volt már.....este nekem nagyon magas lázam volt.most már jobb......

Csige nem semmi mik történnek veled....megérdemelnéd már a nyugalmat!!!!!!

vonalzót ne cserélsz.......?..mennyi idős most Lili?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csige sajnálom nagyon,amik veled történnek,remélem most már csak jó dolgok következnek! :)

Tegnap voltam a dokinál.Kb.5-6 hetes lehetek,6mm-esek vagyunk.
Sok pihenést és magzatvédő vitaminokat javasolt!3 hét múlva kell vissza mennem.
 
 


Anyuc szép nagyok vagytok már!!!!!!! :D :D :D :D
pihizz is sokat!!!!!!:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch!!

Sok-Sok Boldog névnapot!!!! Kép

EDI
 
 


Melisch sok boldog névnapot!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi szépen!!!!!!!

Ediii veled mizus?

Többiek? Nagyon eltüntetek mi van veletek csajok?

Kép
Kép
 
 


Köszi Nita!Igyekszem pihenni!
 
 


Sziasztok csajszik!

Melisch!! Jártunk egy másik dokinál,meg közben voltam a nőgyogyimnál. Mindkét doki azt mondta,hogy spontán nem fog sikerülni,nem is értik ,hogy mondhatott a másik doki olyat,hogy nyugodtan probálkozzunk??... :roll: Nos vagy inszem vagy lombik...
Február 1-jére kaptunk időpontot a BMC-be, szerencsére a legtöbb vizsgálatunk megvan, nekem kell még vérvétel...., remélem ott már sikerrel járunk.!!
Nektek mikor kell újból menni???

Többiek tényleg nagyon eltüntetek!!! pampalini,titime, pedi és a többiek. jó lenne hallani rólatok,hogy hol tartotok! :)

EDI
 
 


anyuc! GRATULA a szép 6mm-es manódhoz!!!!! :wink:

EDI
 
 


Ediii tényleg várhatod csodát vagy elindulsz és hamarabb bekövetkezik. Sajnos nagyon sokaknak nem jön össze spontán. Furcsa ez a világ, pedig a fennmaradásunk a tét :roll: :roll: még jó, hogy fejlődik a technika, tudomány és így mindenkinek lehet babája. Akkor hajra februárig pihenges, lelkileg töltődj fel, mert szükséged lesz rá és amikor elindulsz ne néz vissza csak a célt lásd magad előtt!!!!!!!!

Nálunk is pihi van. Majd januárban, vagy februárban indítjuk a lombikot. Aztán mielőtt startot adok kell menjek egy középidős uh-ra Szegedre lássuk mi van odabent, megbeszéljük, hogyan tovább és gondolom olyan cn.3-en fog kelleni menni vv-telre és indíthatunk. Könnyűnek tűnik de szerintem nem lesz az :roll: de a babáért mindent!!!!!!

Igazad van mindenki eltűnt :cry: én sem sokat írok, mert nincs mit.

Kistörpe hogy álltok? Mit mond a doki meddig bírja még a kis pocaklakód odabenn?

Kép
Kép
 
 


ediii mindent bele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Melisch nektek is!!!!!!!!!!!!!
olyan szép babáitok lesznek!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mindekinek nagyon szorítok a babához és remélem az új esztendő meghozza a sikert.
Hoztam az elmaradt képeket nektek, szerintem nagyot nőtt Lilike :D
Kép Kép Kép

Képzeljétek ma szinte egész nap aludt a gyerkőc. Enni is kevesebbet eszik mint szokott. Remélem csak az idő miatt. Láza nincs, semmit nem veszek rajta észre. Attól félek hogy a hétvégén majd bepótolja a lemaradást.

KépKép
 


Sziasztok
Megvolt az ultrahang-Bálint 1980g körüli,nagy baba lesz.Játszott az újaival,csücsöritett,és van haja Patrik kopasz baba volt.Vacsit kell csinálnom,majd jövök.
Csige olyan édes Lilike.........
Melisch-drukkolok nagyon olyan jó hogy jöttél.......
edii-neked is mennek a drukkok,semmi elkeseredés..........

Kép


Kép
 


Csige hatalmasat nőtt Lilike...úgy megölelgetném..gyönyörű!!!!!!!!!!
Kistörpe szép hízik Bálint baba odabenn!!!!!!!csak így tovább!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe: szépen növögettek, lassan itt az idő :D Nagyon szorítok neked hogy szép és emlékezetes szülésetek legyen és persze komplikációmentes.
Nita: hát én is tudom dögönyözni, most már lehet is :lol:
Ma is elég aluszékony. Délelőtt fent volt két órahosszát, akkor nevetgélt, majd nyüszizett és bealudt a cicin. Remélem nincs semmi baja. Ennyire jó gyerek lenne?! Nektek is szokott ilyen lenni? Most a kiságyban alszik ami nagy szó.

KépKép
 


Csige vnnak npok mikor jobban aluszékonyabbak a babák.lehet az idő miatt!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch!! Biztos nem lesz könnyű, de elfogjuk érni a célunkat :!: :!:
Drukkolok én is neked nagyon!! :D

Nita! Köszi szépen! :D

Kistörpe! Szép nagy fiú Bálint baba!!! :D

Csige!! Nagyon gyönyörű a kiscsajszid!! :D

Tisztítsátok ki lányoka cipőket,mert ma jár a Miki!! :lol:
Kép

EDI
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: