Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Áprilisban méhen kívüli terhességgel operáltak meg. Sajnos elvesztettem a bal petevezetőmet. Nagyon megviselt a dolog, és nagyon keveset tudok az egészről. Kicsi lelkemnek (ami tud nagylelkű is lenni :)) balzsam lenne, ha vki, aki átélte ugyanezt mesélne egy sikersztorit - mondjuk magáról. Esetleg másról!!!
Remélem hamar írtok, bár remélem nem vagyunk sokan.

Babszi
 
 


Tizenketten megnéztétek a Topic-ot. Miért nem kérdeztek vagy meséltek?
 
 


Szia Babszi. Én most néztem meg először amit írtál. Kb. 10 perce regisztráltam :) Én jót nem tudok írni, rosszat meg szintén. Nekem tavaly júniusban volt egy méhenkívüli terhességem a bal oldali petevezetőben, műtét nélkül megúsztam. Szeptemberben újra sikerült teherbe esni gyógyszerrel, akkor viszont a jobb oldaliban volt. Azt már nem úsztam meg. Kaptam rá metotrexat szurit (nem tom hogy írják helyesen, arra jó, hogy elhalt volna tőle) de az nem használt, két nap múlva már mindenki a csodájára járt, a kórházba, mert a jobb oldali petevezetőben szabályso petezsákban dobogott a szívecske... Így a jobb oldali p.vezetőt kivették október 20.-án. December 5.-én már a Kaáliban voltam. Ha minden jól megy, akkor április végén beültetés. Most meg csak idetévedtem...Igazából a lombikos részt kerestem. :lol:
 
 

 
 

Végre valaki írt!!! :) Sajnos tényleg nem jó hírekkel. :(:(:( Nekem ajánlgatták azt az injekciót, de mivel csak az első 6 hétben hatott volna, én pedig 8. héten voltam - maradt a műtét. Sajnos kivették a bal oldali petevezetőt. A doki javaslatára nem vártunk "csak" 6 hetet a próbálkozással, és annak rendje szerint teherbe is estem. A sok rossz után azt hittük jó következik, de sajnos a baba meggondolta magát, és a 15.-16. héten már nem dobogott a szívecskéje.
Most megint türelmetlen vagyok, és pillanatokon belül változik az álláspontom, hogy sikerül-e rendben teherbe esnem, sikerül-e egy egészséges babát kihordanom... Gondoltam, ha elindítom ezt a topicot, talán kapok pozitív visszajelzést. Vagy csak kicseréljük a "tapasztalatokat". Vagy segítünk másokon, akik hasonló cipőben vannak.
Remélem minden jól alakul a lombik programmal!!! Szurkolok magamban nagyon majd!
 
 


Babszi! Azért gondolom csinálnak egy átjárhatósági vizsgálatot, hogy megnézzék a jobb oldali petevezetőddel minden okés-e. Ha nem akkor kérd meg a dokit. Bízom benne, hogy a következő már jól sikerül neked is! :) Hogy egy kis jót is írjak! Az egyik kolléganőmnek 2004-ben méhen kívüli terhessége volt, igaz magától elhalt, műtét nem volt. Rá 3 hóra viszont terhes lett. Ja, és azóta most szülte a másodikat :) Szóval ne keseredj el, az átjárhatóságit pedig csináltasd meg. Az is tágítja átmenetileg, ha esetleg csak be volt szűkülve. Drukkolok nektek :D
 
 


Az átjárhatósági sem egyértelműen biztos eljárás. Nekem csináltak többfélét is, mindkétszer az volt, hogy átjárható vagyok. Ennek ellenére méhenkívüli terhességem volt, kivették a bal oldali petevezetékemet, sőt hozzá volt nőve a vezeték több helyen a hasfalhoz. Azt mondták nekem, hogy annak ellenére, hogy átment a folyadék, viszont lehet, hogy a vezeték működése nem volt tökéletes. A perisztartikus mozgásával, a benne lévő csillószőrőkkel is lehet gond.
Egyenlőre jó hírrel én sem tudok szolgálni.

babaimádó
Kép
 


Szia BabaImádó!

Örülök, hogy írtál, de nem örülök annak, amit :( Átjárhatóságit nekem is csináltak kb. 3 éve, és akkor azt mondták, hogy szuper jó minden, nem ebben a hiba. Persze 3 éves már a lelet, azóta bármi történhetett...
Én a méhen kívüli után is babás lettem mint írtam, csak sajnos az a babó meggondolta magát a 16. héten (amikor nem lett volna szabad neki meggondolnia magát, mert mindenki nagyon várta őt).
Nekem így csak fele esélyem van arra, hogy egyáltalán szóba kerülhessen a terhesség, és ez a kétség az, amit nehezen emésztek. Próbálok pozitív lenni (most éppen ebben a stádiumban vagyok - új ciklus, új remények), de nem tudom meddig leszek így...

Ha jól látom, akkor lombikozol, csak azt nem értem, hogy 11 napja kiderült már, hogy babás vagy, vagy 11. napon vagy a beültetés után... persze lehet benne van a válasz a kérdésemben :):):)
Remélem minden rendben, és jó hírekkel térsz vissza.

Én még gondolkodom a lombikon ... még bízom abban, ha egyszer sikerült, talán másodszor is sikerülni fog... Hallottam, hogy egy ilyen után spontán is született két baba is :)
ÍRJ!


ÍRJATOK!!!
 
 


Sziasztok!
Nekem szeptember elején volt méhen kívüli terhességem.
Lapar-al oldották meg, nem kellett felvágni és szerencsére nem vették ki egyik petevezetékemet sem.
3 hónap szünet után november óta próbálkozunk és még semmi.
Igaz első két hónapban mi kislányra hajtottunk és megálltunk a peteérés előtti 3. napon, szóval lehet peteérésre nem élték túl a kiskatonák és azért nem sikerült.
Most próbálkozunk újra de most már pé.-kor is.
Remélem mindenki sikerrel jár!
Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Szia Angie!

Sajnálom ami történt. Lehet, hogy igazad van abban, hogy azért nem sikerült, mert megálltatok. Olyan furcsa volt olvasni, hogy "kislányra" hajtotok, és ezért nem vagytok együtt pé-kor, de biztosan igazatok van.
Szerencsés vagy, hogy megúsztad "veszteség" nélkül a dolgot!!! Engem is laparral műtöttek, úgy oldották meg a petevezető eltávolítását. Mondhatni szerencsés vagyok...


Írjatok!!!!
 
 


Szia Babszi!
Ezt ne úgy értsd, hogy megszállottan kislányt akarunk!
Csak kipróbáltunk pár módszert, ami Czeizel Dr.-tól származik.
Biztos hallottad már,szerinte a kislány spermiumok lassabbak, de sokkal túlélőbbek a fiúknál, ezért ha pé. előtti 3. napon megállunk, van idejük odaérni az érett petéhez.
Ha pé-kor is együtt vagyunk, beelőz egy gyors fiú. :D
Ez csak egy halvány esély, mert sokmindenen múlik, lehet, hogy vkinek nem olyan életképesek a lány katonái, akkor aztán csinálhat bármit.
Tegnap kellett volna legyen poz. az LH, de nem lett,remélem ma.
Feltétlenül megírom mi történik, remélem jó dolgokról számolhatok be.
Szép napot mindenkinek!
Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Teljesen mindegy mit írsz, árad belőle az optimizmus, és ez nagyon jóó! Én csak ott tartok, hogy mindegy a neme, csak legyen már... És ezért "csodálkoztam" a dolgon. Igen, hallottam róla, bár én csak úgy, hogy kislánynál minden másnap kell együtt lenni, fiúnál pedig minden nap pé környékkén. Lehet összekevertem? :)
Hajrá!!!!!!!!
 
 


Sikerülni kell Babszi! Mindenkinek!
Valahol olvastam, hogy egy méhen kívüli terhesség után kb. 65 %-nak sikerül újra teherbe esni és kihordani is.

A férjecském hatására próbálok optimista maradni, mert ő biztos benne, hogy lesz még babánk. Teljesen átadja nekem ezt az érzést.
Egyébként én nem lennék ilyen poz. felfogású.
:D :D :D

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Most láttam meg ezt a fórumot.
Idemásolom velem mi történt.

Pozitívat teszteltem, rá egy napra elkezdtem vérezni. Doki, uh, ott látta a megvastagodott mnyh. Továbbra is véreztem, doki, uh, ott volt a petezsák. Tovább véreztem, görcsöltem, kórház, ott kiderült, hogy üres, összeesett a petezsák. Még aznap küret.
Rá pár napra iszonyúan begörcsöltem, elkezdtem vérezni. Dokit felhívtam, azt mondta csináljak egy tesztet, pozitív lett. Akkor én már tudtam, hogy mi van. Megint kórház. 2 hetet voltam bennt, egy csomó uh, teszt, (volt olyan terhességi tesztem, ami negatív lett )vizsgálat, nem látták a m.k. babát. Majdnem hazaengedtek. Akkor jött szabiról az én dokim, azt mondta addig sehova, amíg ő meg nem nézett. Látott egy kis folyadékot a hasüregbe, azt mondta megbökik, ha az vér, akkor tui a m.k. Hát vér volt. Nagyműtét, hasam felvágták, bal petevezetőt kivették.

Ezt szimultán terhességnek hívják, egy baba a petevezetőbe, egy pedig a méhbe.
Én a kórházban nagyon sok pozitív példát hallottam és én is nagyon pozitív vagyok :D .
2 hónap kellett, hogy magamra találjak. Mindjárt 6 hét után elkezdtünk próbálkozni, ez volt az első ciklus és még jó helyen is volt a pé.
Én tudom, hogy nekem még lesz babám, de nagyon félek egy újabb terhességtől. Gondolom ezzel ti sem vagytok másként.
Nekem is volt átjárhatóságim laparral, 2/* is, mindkétszer azt mondták átjárható vagyok. A folyadék átment, de volt egy szűkületem. Lehet, hogy az már az első terhesség uidején is megvolt.

Jó hosszú lettem, bocsi :oops:

Kép

Kép
 


Szia ranita!
Fő az optimizmus!
mikor volt az a próbálkozás? Most ebben a hónapban?
Látom még 7 napod van hátra, nekem is így van, kb 25-ére nem várom!
Nagyon reménykedünk!
Nektek is sok sikert.
Fogok még jönni ide, írd meg hogyan alakul!

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Szia Angie!
Igen, ez volt az a hónap, de nem kergetek hiú ábrándokat :( . Az orvosom is megmondta, hogy kelleni fog pár hónap, amíg a szervezetem magához tér egy küret és egy nagyműtét után :( Drukkolok neked és majd gyere, írd meg, hogy mi történt :!:

Kép

Kép
 


Szia Ranita!

Pontosan ezért akartam megnyitni ezt a topicot - árad belőletek az optimizmus, és az kell nekem!!!! Én hol magam alatt vagyok, hol tudok nagyon pozitív lenni. Mélyen tudom, vagyis bízok abban, hogy nekem is lesz babám!
Most elkapott a lombikláz. Mivel a baba elvesztése óta letelt a 3 hónap, és december óta próbálkozunk, de semmi sikerrel. Első hónapban nem tudom hol ért a pete, de nem lett baba, második hónapban viszont rossz helyen. Most bízom abban, hogy megint jó hely következik, de most meg beteg lettem. Ma megyek a dokimhoz, megkérdezem így is próbálkozhatunk-e, és hogy mit szólna a lombikhoz. Mert félek attól, hogy akár fél éven keresztül is rossz oldalon érhet a pete - sajnos minden joga megvan hozzá. És mindig úgy érzem szorít az idő, mert a 33.at taposom... és 3 babát szerettem volna.
Tudom, hogy ebben nagy adag türelmetlenség is van, de mind a két babánál azonnal teherbe estem, most meg nem. (előtte vagy 3 évet vártam a volt férjemmel a babára, de még csak terhes se voltam).
Ranita, Angi, és minden érintett!!! Gyertek, mondjátok el mi van veletek, hátha abból lesz sikertörténet, vagy csak tartanánk egymásban a lelket!!! Írjatok!!!!!
 
 


Szia Babszi!

Én mindig érzem, hogy melyik oldalt van a pé. Nekem mindig felváltva, hol egyik, hol másik oldal. De azt is mondta az orvosom, hogy a pete átvándorolhat egyik pf-ből a másikba :shock: .
Én olyat is hallottam, szintén orvostól, hogy valakinek egy pf és egy pv volt, de más-más oldalon és mégis sikerült nekik,terhes lett.
Nekem is az ilyen történetek adnak erőt és persze bízni kell. Én ezt most nagyon megtanultam.
Én is kérdeztem az orvosom, hogy mit szólna ha elmennék Tapolcára. Azt mondta felejtsem el, mert így is magvan az esélyem a spontán babára. És szerinte sikerülni is fog :D
Én mást nem tudok mondani, mint hogy fel a fejjel. Neked is sikerülni fog, hisz már voltál terhes. Nem kell rajt görcsölni, én szinte mára teljesen megfeledkeztem róla. Nem lehet folyton ezzel foglalkozni, mert az ember csak belezizzen. Megtörtént, kész, ezen már nem lehet változtatni. Nem kell a miérteket keresni (én is azt tettem egy darabig), mert amíg te fel nem tudod dolgozni, nem fog jönni a baba.
Én 2 hónap után jutottam el idáig, most jól érzem magam, nem szeretnék m inden áron teherbe esni. Majd jönni fog a baba, ha akar.

Kép

Kép
 


Amikor a férjem elment, én is eljutottam erre a szintre - ha lesz valakim, és baba is jönne, akkor majd csodálatos lesz... Aztán lett valakim. Ő is szeretne babát. Nem izgultam a dologra, nem érdekelt azonnal összejön-e vagy sem, egyszerűen csak élveztük egymást. Őrült jó volt együtt lenni, nem görcsöltem semmire.
De most belezazulok. Nem tud$om megnemtörténté tenni a dolgokat, de a miértek ott lógnak akkor is a levegőben.
Ma estére magam alá estem, mert a dokinál megnéztük melyik oldalon érik a pete, és megint a rossz oldalon. Meddig? Doki szerint akár fél éven keresztül is érhet a rossz oldalon...
Azt mondta megérne egy lombik-megbeszélés, de tudnom kell, hogy nagyon drága. Viszont ezen kívül egy szó ellenvetése sem volt a lombiknak. Csak én vagyok oda, hogyha sok pénzt kiadjuk, és csak a rossz oldalon lesz pete...????
 
 


Éjszaka rájöttem, hogy lombiknál nincs rossz oldal :) Azt hiszem ma bejelentkezem rá.
 
 


Szia babszi !
Én is beteg lettem és parázok is rendesen, mert nem tudom, mit mond a doki holnap, fáj a mellkasom köhögéskor, tuti kell szednem vmit, de ma tájékán kell lennie a beágyazódásnak, ha baba.
Éreztem is erősebb fájdalmakat bal oldalon ( mk-i a jobbon volt), a olyan volt mint a kisfiammal.
Vele 2 éve pont febr. 19-én volt a beágyazódás (semmivel össze nem keverendő fájdalmat éreztem, ezért tudom biztosan, mikor volt)
Ez vmi égi jel is lehet, szeretném, ha 2 év lenne köztük, ráadásul az apukája szülinapjára lenne írva.
Na, már megint álmodozok! :lol:
Gyere te is, amikor csak tudsz.
És ranita, te is!!!!

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Ja és babszi! Hallgass a szívedre, ha lombikkal biztosabb...
De hát azok a piszkos anyagiak!
Jól kihasználják azt akinek szüksége van rá. Az ember ugye mégiscsak szeretne gyereket!
Nem támogatja tb???

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziaaa!

A tb csak úgy támogatja, hogy megveszel minden gyógyszert, és amikor beveszed az első gyogyót vagy megkapod az első szurit, onnantól a beültetésig támogat. Vagyis ahogy gondolom, akkor a dokik fizetését támogatja, de én állom a nagyobb részt...
Március 4-én megyünk megbeszélni, tele a fejem vele :) Kérdések, vagy egy millió is!!! :)
Tudod, novemberben ért utoljára jó helyen a tüsző, és ki tudja mikor fog újra...
Amikor a méhen kívülim volt, isteni jelnek tekintettem mindent, mert
- mindig decemberi babára vágytam
- pont a névnapomon jöhetett össze a baba
- pont a születésnapomra lettem volna kiírva szülésre...
Nekem sajnos nem jött be, de nagyon bízom abban, hogy neked igen!!!!!!!!!!!!!!!

Írj majd!!!
 
 


Nektek is leírom, hogy tegnap este még erősebb, határozott szúró fájdalmat éreztem és volt egy rózsaszínes folt a bugyimon.
érzem, hogy most sikerült, de a betegség....
Szorítsatok nekem!

Babszi,
drukkolok nektek nagyon!!!!
Remélem jó dolgokat hallasz a megbeszélésen!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Sziasztok!

Babszi,
érdekes, hogy neked mindig pont a másik oldalon van a pé :shock: :shock: .
Hát igen, a lombik nem egyszerű és nem olcsó mulatság. De ha az egyik pv átjárható, attól még csinálnak lombikot, nem csak inszemet????

Angie,
nagyon drukkolok neked. Ha te úgy érzed, hogy most sikerült, akkor biztos úgy is van, én is mindig megéreztem :D, a rózsaszínezés meg határozottan jó jel.
A betegség nem számít, talán pont az segít most neked :D .

Nekem meg tegnap este olyan mensisen fájt a hasam, utána meg már a derekam is :shock: . Nem tudom mi lehetett az, de kellemetlen volt. Aztán pár óra múlva elmúlt :shock: . De én meg egyszerre bepánikoltam, előjöttek az emlékek :cry:

Kép

Kép
 


ranita,
sajnálom, hogy előjöttek a rossz emlékek.
Nekem az a szerencsém, hogy mikor méhen kívülim volt, nem fájt semmim, csak pici vérzésem volt. Nem szenvedtem.
Ugyanúgy járunk a ciklusban, lehet akár beágyazódás is.
Mindenesetre én nem élem bele magam, csak reménykedek és fekszek sokat. Most is! :lol:
Tényleg le kell feküdnöm, csak néha bekukkantok.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Fogalmam sincs csinálnak-e egy pv-vel is lombikot, de van kis előéletem, hátha beszámítják :) A másik, hogy sok olyanról hallottam, akik csináltattak 2 inszemet, aztán elmentek lombikra. Nekik ki csinálta??? És olyan is, aki szintén elvesztette a pv-jét, és elment lombikra. Azt hiszem Sanyika is pont így van ezzel!!!
De persze most pont ezen izgulok én is, hogy megcsinálják-e. Nagyon kiváncsi vagyok.
Ja, és a méhen kívülisek nagy esélllyel ismételhetnek, szóval ezt is felhozom nekik indokként, ha nem akarnak segíteni. De gondolom "pénz beszél"...

Sanyika! Küldtem neked privátot, remélem megkaptad!!!
 
 


Angie,
én egyszer görcsöltem be, de az szörnyű volt. Akkor mg fel sem merült a m.k, mert ugye előtte volt pár nappal a küret. Aztán utána többet nem görcsöltem be szerencsére, csak úgy fájdogált olyan érdekesen a derekam :roll: . Meg véreztem, Az meg egyszer elmúlt, egyszer visszajött :roll: .
De mikor bennt voltam a kórházba, akkor hoztak egy csajt, szó szerint visított, üvöltött a fájdalomtól. Iszonyú volt hallgatni is. Utána azt mondta, hogy egyszerűen nem tehetett róla, hogy úgy viselkedett, de elviselhetetlen fájdalmai voltak :cry: .

Kép

Kép
 


Babszi,
pont valamelyik nap hallottam, hogy ha valakinek volt méhenkívülije, akkor annak 10% esélye van arra, hogy mégegyszer lesz.
Nekem mondjuk azt mondta a dokim, hogy megnézték a másik oldalt és az rendben van. Meg nekem a mk-vel egyidőben volt egy méhen belül is. És én határozottam a jobb oldalamon éreztem a pé.
Az, hogy a bal oldalon hogy lett nekem m.k az számomra felfoghatatlan. Ott nem éreztem pé-t és nekem mindig csak az egyik oldalon is szokott lenni :shock: .

Kép

Kép
 


ranita,
szörnyű, hogy szenvedhetett az a lány!
Én most gondolni sem akarok , arra ,hogy ha van baba, hol van, mit csinál, merre jár! bízom benne, hogy tudja Ő! :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


babszi, te vagy? miért nem jössz hozzánk, gyere :!: :lol:

Kép
Kép
 


Lányok!
Úgy néz ki SIKERÜLT!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie!!!!

Szívből gratulálok!!!!!!!!!! Milyen jók a megérzéseid!!! Mikor mész dokihoz?
 
 


Angie,
még csak halkan, de gratulálok :D :!: Ahhoz képest, hogy 25-re nem vártad pirit, szép erős a 2. csík :D

Neked hogy szokott lenni pé? Felváltva, egyszer egyik egyszer másik??? Vagy???Megszoktad érezni???

Én sajnos elkezdtem barnázni :cry: .

Kép

Kép
 


Köszönöm szépen!
Nem tudom mikor hol van pé.
félek kicsit.
most mindkét oldalon éreztem vmit, én sosem tudom eldönteni.
Dokihoz szerintem 5, inkább 6 hetesen megyek, de mindenképp hamar, hogy megbizonyosodjak, jól van! :wink:

Ranita, sajnálom. De új hónap, új esély! :wink:

Bízzatok, nekem is sikerült teherbe esni! :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie,
nagy erőt adsz most, az biztos :? .

Én is elmegyek holnap azért dokihoz, folyton azt érzem, hogy fáj a jobb oldalam. Ebbe bele lehet őrülni :cry: .

Kép

Kép
 


sziasztok lányok :lol: már voltam egy mondatocskára..csatlakozhatok hozzátok néha?
először is:
angie :!: nagy gratula és iszonyúan jó kétcsíkos tesztet látni :lol: :lol: :lol: most eszembe jut, hogy 9 hónap múlva egy új kicsike élet lesz a karodban és ez olyan de olyan csodás!!

babszim na meggyüttem, tudod ha mohamed nem megy a hegyhez.. :roll: :shock: :lol: :lol: :lol: szóval csak pozitívan :wink:

Kép
Kép
 


ranita :P
ne keseredj el, itt vagyunk és segítjük egymást :lol: igaz :?: :D
szóval én meg a tesókérdésben bizonytalankodom....párom nagyon szeretne és mivel 37 vagyok, ha szeretnénk tesót akkor most kéne..meg hát szilveszterkor volt egy spontán vetélésem ...sajnos....Lujzikánk 4 év alatt jött össze, endometriózisom volt..hát nem egyszerű az élet :roll: :shock:

Kép
Kép
 


Borcsám, Édes Mohamedem...vagyis Hegyem :))

Ha 37 vagy, akkor ne hallgass arra, amit priviben írtam, hanem hajrá! Miért bizonytalankodsz, ha a párod is támogatja a dolgot??? Igenis vágj bele!!! És írj!!!!!! És gyere "hozzánk" :)))

Angie!
Én elszaladnék a dokihoz csak azért, hogy megtudjam jó helyen van-e a baba. Amikor másodszor babás lettem, első út a dokihoz, hogy tudjam jó helyen van-e. Mert ha baj van, akkor a gyógyszer még segíthet, hogy megússzuk a műtétet. De ezt lehet csak az én parám mondja. Utána azért rohantam dokihoz 7 hetesen, hogy van-e szívhang :)
Utána meg mindig volt valami, ami miatt látnom kellett...

Ranita, húzzunk bele :) Nekem nem hiszem, hogy sikeres lenne ez a hónap - mi a betegség miatt nem igazán voltunk együtt akkor, amikor kellett volna nagy valószínűséggel. És ami még nagyon izgat, hogy sosem volt köztes vérzésem, most meg 3 napja van. Félek, hogy a closty miatt, bár korábban ugyanez az adag ilyet nem okozott, és nem hinném, hogy nagy baj lenne, mert kedden voltam uh-n a dokimnál, hogy tudjam melyik oldalon van a peteérés... Biztos látta volna, ha van valami gond velem. Ki szeretném bírni március 4-ig, hogy új doki új szemmel hátha lát valamit, vagy mond valami újat :)

Írjatok!!!!!!!! Bármiről!!!!!!!!!!!!!!
 
 


sziasztok!
Nekem tavaly májusban volt egy méhenkívülim. A 3.inszeminácó eredményeként. Szintén a bal petevezetőben volt, laparral operáltak, kivették.
Az érdekesség az, hogy az egész meddőségis kezelésem kezdetekor csinált a dokim egy röntgenes hsg-t, ahol a bal pv. teljesen elzárt volt, a jobboldali viszont könnyedén átjárható.
Erre fel a baba a bal oldalon tapadt meg! ,és a műtét után 3 hónappal lévő újabb hsg kontroll a jobb oldalt már elzártnak látta.
Nálam úgy látszik a petevezetők össze-vissza nyíltak-zártak. :?

Most az első lombikra készülök.
Lombikozni 6 inszem után szoktak, akár 1 pv. is elég, de ha 35 éves elmúlt az emberlánya,néhol 3-4 sikertelen alkalom után után mehet lombikra.
(ám ha fizetsz,bármikor mehetsz!)
Úgy tudom, ha volt méhenkívülje a nőnek, és még ha van is 1 petevezetője, lombikot ajánlanak.
Drukkolok neked,nektek!

Angie, gratulálok!!!!!
 
 


Nani!
Sajnálom ami történt, de reményt öntöttél belém te is, amikor azt mondtad, hogy lombikot ajánlanak 1 petevezetővel. Hova jársz lombikra? Ki a dokid? Mit mond? Esélyek? Ezen kívül voltál-e terhes? Mesélj, mesélj mindent, mindent!!!!!!!!!!!
 
 


Piciboris, Nani,
üdv itt :D .

Nani,
sajnálom, hogy neked is át kellett ezen esned.
Én még nem gondolok sem inszemre, sem lombikra. Nagyon bízom, hogy spontán is sikerülni fog, az orvosom szerint megvan rá az esély :roll: .
Nekem 2* volt átjárhatósaági, egy még a lányom előtt, egy pedig áprilsban. Mindkétszer az volt az eredmény, hogy átjárhetó vagyok. Erre tessék... :cry: . Egy szűkületem volt, ami lehet, hogy meg is volt már a lányomnál is.
De nagyon félek :cry: .

Angie,
igaza van Babszinak, én sem várnék, nem tudnék.

Babszi,
a kötes vérzés nem lehet baj, lehet csak a pé-t jelzi :roll: .
És igen, húzzunk bele. Én azon vagyok. Bár nekem elvileg most a nem jó oldal jön :cry: . De azért rajta leszünk az ügyön, mert csodák vannak :D .

Piciboris,
hát igen, a kor végett minél előbb kellene :roll: .
Az endod eltűnt?

Kép

Kép
 


Köszönöm mindenkinek az őszinte örömöt, annyira aranyosak vagytok.
Piciboris, üdv közöttünk és vágj bele a tesóprojectbe! :wink:
Nani, téged is üdvözlünk. :lol:
Babszi, mi a leghamarabb amikor mehetek?
Mikor lát már vmit?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Igen, ezt tényleg jó hallani, a lombiknak mégiscsak nagyobb az esélye. Én úgy gondoltam év végéig kivárunk, ha addig nem jön spontán, akkor talán megpróbáljuk. Ezt korábban el sem tudtam volna képzelni..... :roll: De én attól is úgy félek :roll: .

Kép

Kép
 


ranita. itt vagy?
mikor menjek dokihoz?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angie,
szerintem jövő hét vége felé elmehetsz már. Akkor már látnia kell, hogy hol van. Vagy nem???
Azt írtad, hogy nem vették ki a pv. Akkor mi volt a bibi? Miért ott tapadt meg vajon???

Kép

Kép
 


Babszi, a bp-i Kaáliba járok.
Most hétfőn kezdtem a szurizást, kb. március közepe lesz az "akció" ideje, és nagyjából márc. végére derül ki, sikerrel jártunk e?
Az esélyek? 36 évesen talán 25-30 %, ezt írja a statisztika....
Emellett pcos vagyok.
Terhes nem voltam, csak ezt a drága kis méhenkívül maradt babámat tudhatom magaménak...
Többéves próbálkozás van a hátunk mögött....gondolom nektek is.
Sima sex :) , gyógyteás hónapok, hőmérőzés, gyertyábaállós :) ,terminált együttlét, naponta,2naponta,3naponta....mindent kipróbáltunk.
Majd kiderült a magas inzulinrezisztencia!!! Endokrinológushoz jártam,járok, metformint kell szedni, lefogytam, és a hormonjaim most végre szuperek!!!!! (most cseszem szét őket a lombikszurikkal, de nincs más út.)
és maradt az örök BIZAKODÁS!!!!! tudom, hogy egyszer-nemsoká-Anya leszek!
és Te is!
 
 


Olvastam egy fórumon, hogy valaki az 5. héten ment és már 10mm volt a petezsák. Akkor szerintem kb 4-4 és fél hetesen már talán lehet látni, ha a méhben van.
Neked azt hogy vették észre, hogy a pv- ben van? Uh kimutatta??

Kép

Kép
 


Nani,
én is PCO-s vagyok :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
 


Jövő héten csütörtökön rendel magánban, de szerdán lesz még csak 1 hónapos, akkor marad ki.
Igen, nekem nem vettek ki semmit és még soha nem voltam ilyen átjárhatóságin sem.
A miértre nem tudják a választ, pedig egy tapasztalt főorvos műtött.
Én bízok benne most nagyon, tudom, hogy jól van!
De megyek dokihoz

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


ranita,
úgy volt, hogy poz. volt a teszt, de csak nem látta a doki.
Kereste mindenfelé, de alig lehetett észrevenni. Azt mondta utólag, hogy egy hajszál választotta el a helyes úttól.
Itt volt: " A jobb oldali részen, a petevezető szűkült szakaszában, részben a méhfal szövetei között. "

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: