Új privát üzeneted érkezett!

Ranita! Basszus nagyon nem egyszerű a helyzeted, de attól ne félj, hogy nem kapsz Gyed-et! Nekem a munkaügyis pacák azt magyarázta, hogy ha megvan még a munkanélküli státuszod amikor szülsz akkor még jár a gyed. Tudod, én optimista akkor még reménykedtem!

Képeket az iwiw-re, és a facebookra is raktam fel. Ma délelött olyan jól eljátszottak a fiúk, hogy volt időm ilyen dolgokra is!

 
 


Hát Avi, mondtad, hogy néha igen jó idegrendszer kell a fiúkhoz, ezeken a képeken viszont annyira tündériek, HUnor meg még mosogat is (ha jól emlékszem Hunor az?!). Kár, hogy nem lakok közelebb, szerintem jól ellennénk, amíg téged ultrahangoznak (végső esetben ott a kutyatrükk, ha én nem vagyok szimpi, Sz. mindenkinek az.)
 
 


Ezt a mosogatást muszály volt lekapni! Amúgy ment a cirkusz, hogy ki mosogasson. Bencéről nem is tudom miért nem csináltam képet! Gondolhatod utána úszott a konyha! :lol:
Tényleg! Akartam kérdezni, hogy mikor talizunk?
Már elakartalak kapni msn-n, de még nem sikerült!
ÓÓÓ, hát Balatonon Bence volt a nagy kutya elkapós. Szegény kutya a végén már kivolt kötve, mert állandóan fellógott az erdőbe. És azért ott van róka, vaddisznó... Egyszóval Szója vigyázhat rájuk! :wink:

 
 

 
 

Igen, Pont ez az átvágás a fiaimmal. Tündéri kis ördögök! Ha jobban megnézed ott vannak azok a szarvak! :twisted:

 
 


Avi, nem tudom előre, olyan össze-vissza napjaim vannak, szerelő meg minden, mennék haza, de sehol semmi, inkább autóznék, mert nincs bérletem :) Ti mennyire vagytok mobilisak? Hol talizzunk? Keddtől elvileg 1 hétig vendégeim lesznek, nekik azért megmutatnék ezt-azt, gondoltam álletkertre pl., az hozzátok közel van, nem?
 
 


Rani,én is megmondanám,hisz a fönököd elég jól állt a dolgokhoz a múltkor!!!
Bocs most ennyi voltam csak mert a múlt éjszaka nagyon gáz volt!!!!

 


Sziasztok!
Hogy bírjátok a meleget? Én nagyon uuutálom! Nem bírunk kimozdulni itthonról napközben, a fiúk is rosszul viselik.
Hétvégén voltunk rokonlátógatóba, ahol jót fürődtek a fiúk a medencében. Aztán a hülye gyerekeim jól teledobálták a medencét sárral. Háát nagyon boldogok voltak. Most aztán leshetik mikor hívják őket legközelebb. :evil:
Tervezem, hogy holnap elviszem őket 1 ismerőssel strandra. Hát azon is kiakadtam, hogy mennyire drágák a strand belépők.

Mia! Igen, az Állatkert közel van hozzánk. De majd talizzunk akkor ha nincsenek vendégeid! Mi mobilak vagyunk. Utálok 1 helyben ülni, így állandóan megyünk. Ettől aztán a fiúk sem maradnak sokáig a fenekükön. Ha 1-2 nap nem megyünk sehová akkor már balhé van.

Na megyek ebédet csinálni.
pussz

 
 


Jajj Avi, mindig olyan jókat derülök az írásaidon: "a hülye gyerekeim". Gondoltam amúgy, hogy átkapcsolhattak nem angyal-üzemmódba, ezért nem jöttél.
Rendben, akkor majd megbeszélünk egy talit vendégek nélkül!
 
 


Mit főzöl?
 
 


Na akkor mesélek megint. Ma Hunor alakított...
Ebédre amúgy husi levest, és rántott cukkinit salival készítettem.
Bence ette a cukkinit 2 pofára, de Hunor csak a prézlit ette le róla. Egyszer felálltam az asztaltól, hogy elrendezzem adolgokat alváshoz. Erre Bence szól, hogy Hunor dobálja a cukkinit. Hát nem ledobálta az asztal alá a panír mentes cukkinikat! Hát most kapott a seggére, és bevágtam aludni. Persze most ott fenyegetőzik, hogy addig nem alszik amíg nem megyek be hozzá!
Húúú, néha úgy eltudnám kalapálni, de aztán ránézek, és olvadok! :oops:

 
 


Nálunk is volt tegnap cukkini, meg padlizsán meg patiszon, M.-nek persze disznó, úgyhogy utána én is bevágtam magam aludni.
Így én még mindig mosolygok, bár lassan kezdem felfogni, hogy miről is beszéltél...Nem unatkozol, az tuti!
 
 


De szegény Hunor jól megjárja, mert holnapra pedig rakott tököt csinálok. Basszus ez a gyereke semmi zöldséget nem eszik. A gyümölcsöket sem eszi. Bence pedig imádja ezeket a kajákat!
De csak azért sem fogok édes szarokat készíteni!

Húú ez a mai nap nagyon gáz! Egész nap a 4 fal között. Megörülök. De holnap megyünk strandra! Mostmár biztos!

 
 


Melyik strandra mentek?
Én szerdára tervezek strandolást, akkor féláron van itt, ahol lakom. Remélem van gyerekjegy is (unokahúgom 10 éves).
Én imádom a zöldségeket/gyümölcsöket, viszont a húsokat nem annyira. Ezek szerint Hunor úr a husikat sem komálja?
Kitartás Avi, már alig másfél hónap van szeptemberig :)
 
 


Mi ma megyünk strandra. A pünkösdfürdői strandot választottam, mert talán ez a legolcsóbb. Jól alakult, mert Bencéék barátai is jönnek a játszóról, (anyuka+ 3 gyerek), és egy régi nlc-s topiktársunbk is jön. A kislány pont egyidős Bencével. Ugyhogy lesz buli!
Hunor nem nagyon eszik húst sem. Szerintem ha hagynám ő simán elédegélne vajas kenyéren, és mindenféle 0 tápértékű dolgon.
Igazából fárasztó, de imádok velük lenni, így aztán annyira nem várom a szeptembert! :wink:
Na jó a mai éjszaka rémálom volt. Mindenki nálunk aludt. Én a fiúk lábánál aludtam... :roll: Viszont nem akartam őket visszarakni, mert tényleg a mi szobánk a leghüvősebb.

 
 


Sziasztok!

Ti, hogy bírjátok ezt a meleget? Én már nagyon utálom...
Tegnap voltunk a fiúkkal strandon. Marha jól érezték magukat! Jó lenne még párszor menni, de azért sajna mindennap nem megoldható, pedig ezt a meleget csak ott lehet elviselni. Most azért nagyon haragszom a családomra, hogy juniusban kellett mennünk a Balatonra. Én nem akkor akartam, de ők így osztottak. Most pedig itt aszalódunk a panelban. Röhej, hogy mindenki családi házban lakik, és mégis velünk szurnak ki.
Rani! Sokat gondolok rád!
Na meg a többiekre is! :lol:

 
 


Sziasztok!

Avi,
úúúúúúútálom már ezt a meleget. Ezt sehogy sem lehet kibírni! Én is gondoltam rá, hogy tegnap kimegyünk a strandra, de én abba a vízbe nem merek most belemenni. Majd hétvégén talán odaérünk a Balatonra, bár miért is ne, vasárnapra felénk már mond egy kis esőt. :evil:
Mi meg aug 1-től megyünk nyaralni, na ennyi jó idő után akkor tuti, hogy esni fog.

Gondolom milyen mérges lehetsz most :evil:. Én már most kikötném, hogy jövőre majd te osztod be, hogy ki mikor megy vagy legalábbis jó előre lestoppolnék magamnak egy jó kis időpontot.

Ma meg dolgozok este 7-ig, nagyon hosszú napom lesz :roll: és most valahogy nincs kedvem az emberekhez. Holnap meg uh, nagyon izgulok :roll:.
 



Avi,szerintem a gyerkők is a meleg miatt überrosszak,gondolom a strandon nagyon jól éreztétek magatokat!!!nálunk is voltk tegnap vendégek....volt kacsaúsztató :lol: Kép

Rani,drukk mára,du. -este gyere a hírekkel!!!!

 


De édesek! Megzabálom őket! :lol:

Igen, a starndon nagyon jó volt. Ma ha minden jól megy akkor délután anyummal elmegyünk Velencére pancsizni egyet! Remélem sikerül. Na meg tervezem, hogy szombaton apácskát is elvisszük valahová pancsizni, mert ő meg egész héten melózik, és minden jóból kimarad.
tegnap Budaörsön voltunk nagynénéméknél sárga vóbarackozni. Hát még ott is elviselhetőbb a meleg.

 
 


Rani, remélem jó hírekkel szolgálsz és egyszerre babázunk kb. ;) Kép

Én holnap megyek dokihoz, tudom korai, de kizárni a méhen kívülit (mert nem lehet az!!!) fontos szerintem meg szeretnék kérni valami kis supportot :)
HIHETETLEN!
Jajj, Lányok, én olyan boldog vagyok!!!
 
 


Mia,
nem fogunk együtt babázni :cry: . 27 mm-es üres petezsák. Vagy méhen kívüli. Hétfőn fél 8-ra megyek be a kórházba. Apa azt mondta ő ezzel befejezte, nem akar több gyereket :cry: .
Úgyhogy én el is búcsúzom mindenkitől, elegem lett :cry: .

Kép

Kép
 


Jajj Rani, ezt nem hiszem el :(
 
 


Jajjjj! :cry:
Rani! Ez mostmár tényleg nem igazság! Annyira szomorú vagyok! :cry: Menjetek nyaralni......
Hát most tényleg bőghetnékem van.

 
 


Rani,annyira sajnálom :cry:

Mia, Kép

 


Mia! Tényleg nem tudok mit mondani.
Nagyon örülök, hogy sikerült! Pihizz sokat, és vigyázz magatokra! Én már nem merek gratulálni! Várjuk meg a szívhangot. Oké?

 
 


Rani sajnálom nagyon :( Mia neked drukkolok és tényleg a szívhang után gratulálok én is majd :) SZORÍTOK NAGYON:!!!!! Bizzunk benne hogy minden rendben lesz.hány napra teszteltél?Süti nagyon édik :) kis pancsolok :)[/img]
 



Én pedig nagyon úgy érzem, hogy ebben a hónapban nem volt peteérérsem. Igaz nem Lh teszteltem, de nem érzetem semmit... :cry: Ez van.

 
 


Avi te hogy érzed azt mikor peteérésed van?
 


Amikor reped a tüsző akkor nekem piszkosul szokott fájni. Így aztán nem tudom nem észrevenni. Igaz egyszer volt fájdalom, de az tuti nem az volt, mert akkor még nagyon a ciklus elején voltam...

 
 


Ja értem én nem szoktam észre venni ezt azért kérdem hogy milyen ilyenkor . Remélem sikresebb lesz a következő hónap mindenkinek akinek most nem . :)
 


Sziasztok,
Most megyek a dokihoz és a 26. cn-on lett pozi (14.dpo).
Izguloooook :)
 
 



DRUKKOLOK NAGYON.Irj majd ha hazaértél .
 


Sziasztok,

Valami olyasmit mondott, hogy biológiai? terhesség (annyira korai, vagy nem tudom) és 15 mm-es a méhnyálkahártyám, az elég jó, ugye? Csináltam most délután is egy tesztet, ami erősödött (mondjuk más típusú, de 20-as érzékenységű):

Kép

Egy hét múlva kell visszamennem, hétfőn pedig menotest vizsgálat lesz.
Köszönöm a sok szorítást!!! Most elutazunk, a 7végén nem nagyon leszek szerintem. Hétfőn jövök a hírekkel.

Ja és kifelejtettem a nagy izgalmamban, hogy Süti, nagyon édesek a képen a Babákok!!

Puszi Mindenkinek!
 
 


Köszi......

:oops: bocsi Mia,de nekem a 26 cn és 14.dpo nem mond semmit.....én akkor teszteltem miután már vagy 5 napja késett.....én csak így értem,hogy mikor teszteltél.....és ugye elvileg a 7.hét előtt hiába megy az ember uh-ra,így ha nincs gond ,mint anno nálam,akkor hiába sietsz,mert a m.k-t se tudják kizárni!!!!nekem se tudták az 5.-6. héten,csak a 7. környékén,és a doki szerint kb 8 hetes volt a m.k. baba,de még akkor is csak gyanúval küldtek.

jaj de nem rémiszgetni akarlak,hisz pozítivak vagyunk és egy teljesen normális,egészséges terhességed van!!!!!!!

és ez most spontán jött terhesség????

 


Mia! A biológiai terhesség szerintem azt jelenti, hogy a vízelet vizsgálat már kimutatja, de még nem látható. ( annyira picike) :D
Ne izgulj minden rendben lesz, és 2 hét múlva már szívhangot is hallasz!

Suti! A 26. cn azt jelenti, hogy 26. ciklusnap, és a 14. dpo pedig azt jelenti, hogy 14 nappal van a peteérés után. Ami azt jelenti, hogy Mia terhessége nagyon fiatal még, és ezért nem látott semmit a doki. De nemsokára majd látható lesz! :wink:

Ja! Mia! Nagyon szépek a tesztek. Basszus nekem a fiúkkal még jóval késöbb is csak halvány volt a második csík....
Nem bírom már ezt a meleget. Tegnap megint voltunk strandon a fiúkkal délután. csak ott lehet ezt elviselni!

 
 


Sziasztok,
bekukkantok mégis (nem tudok nélkületek élni) :)

Süti, ahogy írta Avi, úgy kell értelmezni és teljesen spontán, annyira, hogy se hőt, se semmit nem néztem :) és fájnak a cickók és fájdalomnak ennyire még nem örültem. Tudom, hogy korán mentem...de megnyugodtam picit. Jövő pénteken is elmegyek, akkora doki szerint petezsák látható lesz. Ja és igazából 26 napra kellett volna megjönnie, így az elmaradt mensi első napján teszteltem este, meg másnap reggel és délután, meg tegnap délután és így fokozatosan erősödött, az első kettő igen halványka volt.

Avi, nekem a mk.-kor is nagyon erős csíkos volt (remélem nem mk., hanem csak erősek a csíkjaim alapból :D ) Majd pénteken, ha csak egy pici pötty is lesz, de hozok képet róla!

Szép hétvégét mindenkinek, nekem olyan szép már :)
 
 


Sziasztok!
Egyik szemem sír, másik nevet!
Rani, nagyon sajnálom, nem tudom mit írjak, úgyis vigasztalhatatlan vagy most, teljesen megértelek. De gyere majd néha-néha! :cry:

Mia drága, neked őrült nagy gratuláció! Örülök nagyon! Szorítok, hogy minden rendben legyen!

Meleg..... Mi nappal állandóan a medencében lógunk, este is mennék, csak hát rohadt szúnyogok.... Megőrülök tőlük. Nálunk nem írtanak, ettől is megőrülök. Egy "elvileg" városi címet kapott hely és ilyen leprafészek legyen. Vágyok vissza a szülővárosomba. Úgy élvezném este, éjszaka, hogy kint lehet ülni, mint ott, pezsgés, város.
Vettünk egy ilyen fénycsöves rovarcsapdát, jó is meg nem is nálunk. mivel itt rengeteg van, csak ritkítja őket, sokat odavonzott, de azért magunkon is láttam 1-2-t.
Szóval elvagyunk, lustulunk, én délre már totál lefáradok a 2 fiúval, melegük van, nyűgösek, szegény Dani napokig sírt, dörzsölte az öklével a fogát, tegnap kijött egyszerre 2 fent! :roll:
Azért sírt szegény annyit!
Pussz mindenkinek, most már erőt veszek magamon! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Ja, azt nem is írtam, hogy a tetőtérben 30 fok van éjjel, aludni alig lehet, ha kinyitom az ablakot, elviselhető, de 2 házzal mellettünk úgy vonyít éjjel a kutya, hogy megőrülök tőle. Apa már nem egyszer kiordított rá, de szerintem a gazdájának kellene leállítani. Persze ők döglenek a légkondis a házba csukott ablakokkal és szarnak a kutyára.
Szerencsétlen éjjel-nappal kenelben van, mert nincs kerítésük. Azt sem látom, hogy játszanának vele napközben. Csak azt szoktam látni, amikor beöntik neki a "kaját" és szevasz! Még akkor sem mennek be hozzá, csak kintről öntik be. Undorítóak.
Na, jól kipanaszkodtam magam. Bocsi.
Szerintetek ilyen ügyben lehet panaszt tenni, hogy zavar a kutya vonyítás éjszaka? :?: :?: :?: :oops:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angi, köszi!!
Kutya: szerintem állatvédőknek szólhatnál, hogy a nem megfelelő tartási körülmányek miatt a kutya nagyon rosszul érzi magát és mellékesen ti sem tudtok pihenni ezért..(vagy menhelynek, ha van arrafelé)
 
 


Angie! Na te szegény. Jó kis szomszédok! Sajna sokat tényleg nem tudsz tenni, max. az állatvédők, de sajna én nem látok sok esélyt, hogy tesznek is valamit. Az ilyen embert jól bekéne zárni 1 ketrecbe, és csak néha etetni. Valószínüleg ő is vonyítana...
Ez a meleg pedig tényleg nagyon ember próbáló. De ma végre van egy kis levegő!

Mia! TUTI NEM MÉHENKIVÜLI!!!!!!!!!!!!!!!
Na megyek, mert a pasik a kádban csücsülnek. Kikéne halászni őket

Ja! Mia! Jövő héten ráérsz?

 
 


Mia,ne is gondolj arra hogy ez m.k,mert NEM AZ!!!!!!!na mondom hogy korán mentél....türelem!!!ha korán mész attól még nemtudják kizárni az m.k.-t ,hisz a normál terhességet se látják!!!

köszi az eligazítást...cn...dpo :oops:

Angie....hol a szülővárosod???
Kutya,hú nagyon nehéz,mert az állatvédők "tulajdonba"kerítésen belüli kutyával nem tudnak mit tenni,innentől kezdve van a jegyző,meg a rendőrség,de mivel kap enni,inni naponta így elég nehéz bizonyítani a rosszultartást,max annyival hogy nincs árnyékban ha nincs,én jeéentettem ilyet,de mire kimentek,addigra volt vize a kutyának..... :cry: ,ez a kutyus egy eladó ház előkertjében van,csak beton,no fű,és bár mostanában nem sétáltam arra,de sztem se árnyék,télen a saját ürülékét ette,de mire kimentek a rendőrök,addigra valszeg volt kint a tulaj és adott enni,inni a kutyának....

 


Sziasztok!

Avi, most szerdán (21-én) vagyok csak szabad ebben a hónapan (meg vasárnap, de akkor szülinapozunk), de nincsen még programom és a közelben van egy-két tök szupi játszótér, de persze hozzám is jöhettek! Neked megfelel? Napra, strandra annyira nem mennék, mert egyrészt nagyon leégtem és fáj is, meg másrészt is :D.

Süti, igazad van, csak erre később jöttem rá - mármint, hogy nagyon - nagyon korán mentem. A dokim mesélt is egy jó viccet ezzel kapcsolatban:
Buszon utazik egy nő, majd megkér egy fiatalt, hogy adja át a helyét, mert ő kismama. Erre a férfi megkérdezi, hogy elnézést hölgyem, de mégis mekkora a baba, nem is látszik!? A nő meg: körülbelül félórás :)

Különben holnapra lesz meg a hivatalos eredményem.
 
 


Köszi a bíztatást lányok!

Árnyék a kert azon részén nincs, van neki az elkerített részen valami lefektetett henger, abban szokott aludni gondolom, az ami árnyékol neki. Enni,inni adnak neki, csak gondolom unatkozik szegény, azért vonyít. :cry:

Süti csak 8 km-el odébb költöztünk Nyíregyházától, de ég és föld!
Nekem fura ez a kertvárosias környezet. Pl. az is, hogy nincsenek nagy házak, ami árnyékolná az utcát, és akkor lehetne sétálni is délelőtt.
"Otthon" ugye tele van társasházakkal, egész utcahosszokat lehet menni tök árnyékban, hűvösben. Itt ki sem tudok mozdulni velük, mert egy deka árnyék az utcákon, látni való sem, a házunk meg teljesen fa mentes, csupasz telekre épült, így még a kertben sincs árnyék.
Anyósom, aki isteníti ezt a helyet (ami nem rossz környezet azért tényleg, biztonságos, családias stb.) azzal idegesít, hogy lenne szívem bezárni őket egy társasházba? De hát pont itt vannak bezárva, ebben a kánikulában legalább is. Amikor meg kezd lehülni este 20:30- 21:00 után, akkor meg jönnek a szúnyogok. De ezt úgy kell elképzelni, hogy irdatlan mennyiség, csak jönnek és jönnek és kinnt nem maradhatunk, a gyerekkel főleg nem, mert össze-vissza csípné őket. Akkor bezzeg anyós is mondja, be kell menni, mert megesznek ezek a dögök. Erre én mindig megjegyzem gúnyosan neki, hogy ugye milyen jó ez a hely, a városban nincs ilyen, hogy be kell menekülni. Sokszor szedjük magunkat és megyünk még egy jót sétálni 8-10 km-el arrébb. Csak hát így üzemanyagban rengetegbe van, mert én délelőtt is szinte minden nap megyek velük. Ő be van ide gyökerezve, sosem fogja megérteni!
Bocs, hogy ennyit panaszkodok, de jó egy kicsit beszélni róla, mert úgy érzem, meg fogok őrülni ebben a dologban. Annyira emésztem magam, mert a házat magát viszont férjem építette, szépítgette szinte végig, bele halnék kicsit itthagyni, ő meg főleg. Bár azt mondja, menjünk, adjuk el, mert ha én boldogtalan vagyok, ő is.
Szocpolos ház, azt sem tudom, el tudnánk-e adni, meg ennek az árából csak kisebb társasházit vennénk ott. :cry:
Bele kell törődnöm!
Köszi, hogy "meghallgattatok"!
Puszi mindenkinek
Legközelebb pozitívabb leszek.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Angi, én nem akarlak elkeseríteni, de mi pl. társasházban lakunk kb. 1238563473 milliárd szúnyoggal együtt a fővárosban ugye, bár az is igaz, hogy kerületenkén változik a szúnyogok száma, a várban sétálva pl. egy sem volt :S. Állitólag 6 millióba kerül az egy heti írtás, ami egy kisebb településnek elég és ezt az önkormányzatoknak kell(ene) intézni, fizetni..Nyíregyen nem tudom mi a helyzet ilyen téren. Különben ez már nem normális, ezek valami mutáns dögök, soha nem voltam én se így összecsípkedve még. Sajnálom, főleg a fiúkat :(, de csak megoldjátok valahogy!
Legközelebb meg tényleg legalább annyira legyél pozitív, mint én :D, bár elhiszem, hogy nem egyszerű!
 
 


sajnos a szúnyogírtásra nem nagyon marad pénze az önk.-nak sehol,pedig fontos lenne!!!anyósék telkén az egyik néninek öklömnyire dagadt a szúnyogcsípése,fájt minden tagja és belázasodott.mi vettünk Berninek szúnyogírtóval átitatott törlőkendőt,őt is és magamat is bekentem és egyikünket se csípték a szúnyook,mondjuk nem is találkoztam szúnyoggal,legalábbis ott a telken,mert itthon fogadott egy a hálóban,de nem boldogított sokáig,hamar kinyírtam :evil:

Mia,mit jelent a hivatalos eredmény????v.v.????jaj de izgi!!!olyan jó lenne ha megkezdődne a pocakosodás!!!!

Babszi,Boris mizu veletek?????

 


Süti, én is örülnék, nagyon :)
A hivatalos eredmény a doki szerint a kórházban/sztkban végzett vizeletvizsgálat (menotest) vagyis nem itthoni teszt. Vérvételre még nem küldött...
 
 


Köszi a bíztatást!
Nyíregyen írtanak, már több is volt idén, de nálunk nem írtják.
És bosszant, hogy azért van kertes házam, hogy ki se tudjak menni este?
Süti, milyen az a kendő? Nekünk van Vape spray, ami bőrre kenhető és szabad pici babának is. Jó, csak büdös. Inkább ruhára szoktuk fújni, le ne nyalja Dani.

Mia, édes vagy. Emlékszem, mikor én megtudtam, hogy babát várok, nem érdekelt engem semmi más a világon, nem zavart semmi, minden szép, sőt gyönyörű volt! De jó lenne megint.... :oops:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
 
 


Kép

Így néz ki a csomagolása

http://www.minimano.hu/termekeink/nyar/szunyogriasztok/out_szunyogriszto_kendo_15db.html
és a minimano-ba vette a párom , [url]minimano.hu[/url] ,állítólag a kövi képen látható spray szunyogriasztójával van benedvesítve....350 ft.- és 15 kendő van benne...

http://www.minimano.hu/termekeink/nyar/szunyogriasztok/bio-bio_baby_citromos_muskatlikivonatos_testspray.html .....

de állítólag ez is nagyon tuti:

http://www.minimano.hu/termekeink/nyar/szunyogriasztok/galaktiv_bio_szunyogriszto_spray_100ml.html

 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron