Új privát üzeneted érkezett!

niki: én is átlag ciklusnappal számolnék, persze belefér a +/- 2 nap.

Kép

Kép
 
 


nem sunyitok:D:Dcssak felkukkoltam:d
Azért reménykedtem hogy beáll 28 napra a ciklusom.
Csak jönne már meg mert utána indul a babaprojekt,:D

Kép

Kép
 


Nikianya: Sztem nincs olyan,h kell,nem baj az sem,h nem mindig ua-ra a napra jön meg. 26-35 között ha megjön az teljesen normális sztem. Én már azt kitapasztaltam,hogy pé-után 13 nappal elkezdek pecsételni és 14 napra megjön rendesen.Ez mostmár 3 hónapban így volt. De pé-m a ciklus 15,18 és 20.napján volt,így nekem is mindig máskor jött meg. Most a ciklus 16.napján volt, a kisebbik fiammal is a ciklus 16.napján lettem terhes. Remélem megmarad ez szerencsés számnak! :D
Franci:vérből már 8 napos terhességet ki tudnak mutatni?
 
 

 
 

Niki: holnap reggel káféééééé és gyerek meg tervezés??? :lol: :lol: :lol: :D :D :D :) :) :)


csip:benne vagyok.

Kép

Kép
 


Na hallo....

Mi a helyzte itt????

Hun vagytok????????

Niki: mezi megjött már????

Jeanner:???????

Bejni: Miujsi????

Huuu nálunk....:D Tegnap reggel 11től du 5-ig folyamatosan intéztük a páromnak a pecsét gyűrűjét, hogy mien legyen, és persze apám bele egyezésére vártunk :D És beleegyezett..Hát nem mondok árat, mert számomra horibilis lett a vége, de annyit megsugok, hogy lesz benne egy brill kő is :shock: :D
Jövőhét vége felké meglesz állítolag,m de örülnék ha elöbb :DHát ezzel ment el a tegnapom :D


Jó mérges vagyok most..... :evil:

Anyósom tegnap felhívot és mondta nekem, hogy beszéltem a Tomivl, hogy a család szombaton össze jönn és Náluk anyóséknál ünnepelünk, és kérdeztem ki lesz meghíva???Mondta az Én családom és Ők, na mondom magamban, hogy biztos észre vette, hogy a párom is így akarja....Erre...Most hív anyum, hogy képzeljem el mi történt...Épp a lépőcsöházban volt, ment egyik barátnőjével edzeni, és csörgött a mobilja a táskában felvette, s bemutatkozott anyósom...De nem ugy, hogy Ildi vagyok, hanem vezetéknévvel és anyu nem ismerte meg, és vissza kérdezet, hogy ki vagy neharagudj nem értettem...Anyós még egyszer mondta, hogy xy Ildikó...És erre után hozzá tette, hogy jó lenne, ha most mr megismernél és megjegyeznéd a nevem :shock: :shock: :shock: Hozzá tenném ők még soha nem beszéltek mobilon jah és anyósnak hangszál gyulladása van....Anyám nem győzöt mentegetőzni, hogy elnézést, de épp siet valahová, és nem is hallotta jól kivel beszél, erre anyós, jó mind 1 akkor mondanám, hogy megvagytok hívva Szombaton 1 órakkor ebédre...Anyám mondta köszönjük ott leszünk...és letették....
Na még ez hiánynzzik nekem, hogy megsértődjenek egmásra...Hívtam páromt és mondta, hogy szerinte az ő anya nem sértődött meg...Én anyut kérdeztem is ezt mondta, de szerintem akkor is bántja, hogy ilyen lekezelő volt....Hát anyám picit meglepődött, és ahogy ismerem, nem nagyon esett jól neki ez a beszólás, mert most mondta nekem a telefonban, hogy ő tart ettől...Meg az ajcsitól is, hogy mit fognak az ö szülei szólni egy gyűrűhez....Anyum nem akar nadzolni a gyűrűvel....Értitek???Remélem igen....Ez egy nem kis ajándék...Pénz miatt is, hogy menniy volt menni rászántak az Ő fia 25 szülcsinapjára....
Mit csináljak szerintettek???Hívjam fel anyóst most???Vagy hadjam ne is foglalkozzak vele???
Anyuval csak tényleg ennyit tudtam beszélni, mert sietett edzeni, azt mondta, majd este 6 köröl rám csörög....
Vajon anyós most bevágta a durcit vagy nem????

Jajjjj bassza meg, semmi nem megy úgy, és könnyen......


Ne durciiizzz!

Bejninél nincs újság mióta nem beszéltünk:D Elővettem a könyvet, hogy tanulok..ööö...pfff
Megoldódott már a csokiprobléma?:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Hogy mi mindenhol ott vagyunk Bejni :lol: :lol: :lol: :lol:

MEG MEG MÁR MINdJÁRT NINCSEN :lol: :lol: :lol: :lol:


Jaja, mindenhol élénken figyelünk:D Egészségedre a csokihoz:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Kész vége teljessen ki vagyok, csak sírok....

Anyósom most hívot, hogy beszéltem a Tomival, hogy arra a döntésre jutott, hogy pecsétgyűrűt vesznek neki....És hogy mikor ér rá menjenek el együtt megvenni...Erre letettem a telefont mondtam mindjárt vissza hívom, mert jött egy vendég, közben nem igaz, mert anyut hívtam, hogy ez történt...anyu mondta, hívjam fel és mondjam meg neki, hogy már mi megvettük a gyűrűt..vissza hívtam remegve elmondtam neki( hogy a gyűrűt épp csinálják már a tominak), és lehordott mindennek, hogy mien szemét vagyok, hogy nekem ezt most mért kellett hisz Én már megajándékoztam a Tomi a számítógéppel, mért kellett nekem a gyűrűt és mondtam, hogy az Én családomtól lenne az ajcsi a Tominak, elkezdet zokogni és mondta, hogy ezt nem várta volna el tőlem, és hogy akkor ők mit is vegyenek???????Mért akkor mindent csak Én csak Én az ő fiámnak....És mondta most ő leteszi, mert haragszik ezért....
Jajj mondjátok meg most mit tegyek....És ma beszélte le anyuékkal is a Szombati ebédet....
Késsszzzzzzzzzzzzzzzzzz vagyok


Hát ez a nő nem normális!!! Örüljön, hogy ennyire szereti a családod a fiát. Ezer millió dolog van még, amit vehet neki. Próbálj meg nem törödni vele! Tudom, nehéz, de egyáltalán nem hiányzik Neked, hogy az ő hülyesége miatt is idegesítsd magad.
 
 


csip: ne is törődj vele, vagyis próbálj meg neki ötleteket adni, hogy mit vehetnének ők.ez egy elég szerencsétlen szituáció. szegénykém! és rajtad csattan, pedig te jót akarsz. az anyósod nem 100-as, már bocsi!!!

Kép

Kép
 
 


Hol vagytok? Régebben alig bírtam követni a hozzászólásokat, most meg sehol senki. Az anyatanyán vagytok?
 
 


Jajj lányok ez a menzim 3.napja.AZtán baba projekt.Ugy izgulok:D

Kép

Kép
 


Craven, igen anyatanyán vagyunk!

Hajrá nikianyu:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


hajrá Nikianyu!!!

Ninike

Kép

Kép
 
 


Na meg volt az első élesben akció..Reménykedem bár nem mulik ezen az életem:D

Kép

Kép
 


Nikianyuu:D:D:D hajrá!

az én picikém 9 hetes és 5 napos:D olyan boldog vagyok:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!Én is szeretnék már jövöre babát!Most szedem az elevitet,szerintettek az jo attol ténleg teherbe leht esni vagyis segit a teherbeeséshez
fanina
Tiszalúc
 
 


Vonalzó próba

Lilypie Maternity tickers
 
 


FAnina, bár már elég régen írtál, de én is elevitet szedtem az elején, és első hónapban összejött a baba, de nem tennék párhuzamot a kettő közé..hajrá!:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: