Új privát üzeneted érkezett!

franci: jó, hogy itt vagy te is, meg bejni is!!! de bejni, most ne olvass, vagyis tutira olvasol, de veled ez nem fog megtörténni.
a folyás teljesen NORMÁLIS!!!! nekem soha nem volt, azt sem tudtam, hogy kell használni a tisztaságit :lol: :lol: :lol: , de mióta terhes vagyok, egyik dobozzal veszem a másik után. amíg nincs színe, szaga, viszketés, addig nem kell foglalkozni vele, de említsd meg a dokidnak, megnéz és megynugtat.
aranyos vagy, de nem vagyok fáradt, csak lusta voltam reggel felkelni az ágyból. de már túl vagyok a bevásárláson, a könyvelőn stb...

szerintem sem áll fent a lányoknál a pco, mert elég hamar képesek teherbe esni. tuti valami összeférhetetlenség, hormonhiány, vagy ilyesmi van a háttérben, amit remélek, hogy nagyon hamar kitalálnak az okos orvosok.

jeanner: szörnyű lehet a fájdalmakat átélni, főleg egy lelkileg is gyenge helyzetben. sajnálom, hogy még mindig fáj!!!

egyikőtöknél sem merült fel, hogy spontán távozzon és ne kelljen művin befejezni? főleg csipnél? nálad el is indult a folyamat. muszáj volt beavatkozni a természetbe? nálam anno adtak pár napot, és azt mondták, amint görcs, fájdalom van, akkor kell menni. de szerencsére szépen kitisztultam.


csajok?!!! azért néha beszélhetek nektek is a babámról, vagy még nem vagytok ennyire felkészülve. mert nem szeretnélek megbántani, rossz érzéseket felhozni stb. van másik topic, ahol tudok beszélni erről és veletek pedig csak izgulok értetek!!!
őszinte választ kérek!!!!

Kép

Kép
 
 


Kati, nekem írhatsz :) szívesen olvasom :)

Franci, nem vagyok PCOS, többször nézték már, egy darab cisztám nincs, tiszta mind a két petefészkem... de szerintem ha kicsit is rossz az eredmény, az már okozhat vetélést, attól, h nincsenek cisztáim... ezt több helyen olvastam... sajnos...

Nekem már érett a küret, 2 tisztítatlan vetélés, hát örülök neki, hogy "kipucoltak", felfrissült a méhem, csak nem volt nagyon frankó a dolog... én is kiürültem volna magamtól, kérdezték is, hogy műtsenek-e, de mondtam, hogy szeretném, igen... szóval én önként vállaltam, sőt kértem...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Csip, szerintem nyugi! Nem tudjuk, mi a baj, a doki úgyis el fogja mondani, ha meg lesz az eredményed, hogy mit szedj, mit ne, mit egyél, mit ne, stb... ;) addig kár ezen agyalni, én is igyekszem kiélvezni az utolsó pizzázásokat, ha tényleg inzulin rezisztens vagyok, akkor bye-bye pizza és meki és csoki és .... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Jeanner!
Úgy van ahogy írtad!

Kati!
Májusban én se szerettem volna műtétet. De azt mondták muszáj, mert több mint 6 hetes a terhesség.
 
 


jeanner, és ha ez az inzulinos téma lesz a bajod (persze bizti nem..csak valami apróság lehet), akkor az mit jelent gyógyulás és következő babó terén?

ja láthatjátok nem bírtam ki, olvasok:D
de csak csukott szemmel a rossz részeket..

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, 80%, h inzulin, de valahogy kezelhető... ha nem, örökbefogadunk, ennyi, nem esek kétségbe :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


örökbefogadás? Nahát, az inzulin ekkora probléma?:(
Nem is szabad kétségbeesni:D Pánikolok én itt mindenki helyett:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Jeanner: igazad van, nem agyalok, Én csak probálom megéteni mi micsod .....

Franci: És a pajzsmirigy arra szedni kell gyógyszert???és vv állapítják meg????
Akkor nem vagyunk Pcos-ak ha teherbeesünk és van p.é-sünk...Kati is, ahogy írta.....


bejni: gondoltam, hogy olvasol, de nem baj!!! lépj túl ezeken!!! úgy izgulok, hogy lássátok a szívhangot!!! de ott lesz az!!! tutira!!! egyébként hogy vagy? előadás???

jeanner: még nem kell ilyeneken gondolkodni szerintem!!!! te fogsz egészséges gyereket szülni!!!

egyébként én nagyon pártolom az örökbefogadást. mi most két babát tervezünk és szóba jött már az is, hogy a második után egyet örökbe fogadunk. még apát egy picit puhítani kell, de remélem végül beleegyezik!!!

Kép

Kép
 
 


Kati: előadást megúsztam, mert nem jutott rám idő:D Tiszta boldog lettem a tudattól:D:D:D
Amúgy tök jól vagyok...leszámítva a folyamatos pánikot, nagyon semmi...szundis vagyok, de ki nem az, ilyen időben..a pocakom néha fájdogál de ennyi..
hányinger nuku, étvágy tökéletes:D:D Csak néhány kaját szelektálok (pl sajt továbbra is főellenség:D)

És te hogy vagy?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Bejni, de minek? :D ne pánikolj, más se teszi! Én is be voltam carva az üres petezsáktól, meg is kaptam... szóval tessék azonnal abbahagyni...!!!!

Elvileg nem olyan nagy baj, és ha pakkra teherbe tudok esni, akkor nem lehetne kezelhetetlen bajom... :) de mindig van B megoldás, erre akartam kilyukadni... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Csip, ha pajzsmirigy, akkor azt be kell állítani, akár alul, akár túlműködik. Ez általában évekig tart, de ők nem is tudnak teherbe esni, így ha ez is a baj, csak pár hónap és minden rendben lesz... tudom, mert több pajzsmirigyes bnőm is van, amíg nem voltak rendben, nem lett baba... de van rá gyógyszer, nyugi!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


jeanner: gondoltam, hogy ez egy b terv és tisztellek, becsüllek, hogy így látjátok!! mindenkit, akinek ilyen megfordul a fejében...

bejni: ezek jók ezek a tünetek, ne aggódj. nekem sem volt több ebben a korban, de tényleg!!! én a húst bojkottáltam, az nem ment le a torkomon. de összesen kétszer hánytam. és az édességtől, mint kiderült de szerencsére nem vagyok, voltam édesszájú, így nem okozott gondot...
én tudom, hogy igazán csak csütörtökön fogsz megnyugodni, vagy ha a kezedben tartod a babádat, de próbáld meg minimalizálni az idegeskedést!!! az is árthat!!! a természetbe nem szólhatunk bele, vagyis azt a segítséget már megkaptad.(utro, tea, pihenés) szóval hajrá diplomamunka!!!!!!! :wink:

én köszi, jól vagyok. sokat mocorog a picurom, bár nem az a folyamatos izgága baba, mint ahogy sokan leírják. főleg este és éjszaka van sok-sok dolga. :lol:
lassacskán már beszerezzük, ami kell, mert nem akarom a karácsonyi tömegben intézni a dolgokat. januárra pedig már jó lenne a kimaradt dolgokat elintézni. februárban pedig SZÜLNI SZERETNÉK!!!!

Kép

Kép
 
 


Csip!
Novemberben kaptam a pajzsmirigyre gyógyit, fokozatosan lett beállítva. Decemberben a endokrinológus a nőgyógyászhoz küldött, és kaptam a Clostit.

Örökbefogadás: Nekem már lenne vagy kettő öri gyerekem, ha a férjem elfogadná. Azt mondta, ő nem tudná más gyerekét szeretni. Nagyon szomorú voltam miatta.
Múlthéten olvastam egy cikket a Helló babyban (babatervező magazin), egy anyuka írta le a történetüket, egy kisfiút fogadtak örökbe. Nagy szerencsém volt hogy otthon olvastam el, mert úgy bőgtem hogy csak na.
 
 


Franci: akkor a pajzsmirigyre, Clostit írnak fel????
Na ez már magas nekem, ez volt az utsó kérdésem:) Majd z orvos megmondja :D
Amúgy Ti most hol tartotok végül????


Most Novemberről beszélsz vagy nem???Akkor most Te Closit szedsz vagy mi????????????


Csip!
A clostit a peteérés hiánya miatt szedem.
Tavaly novemberben kerültem a doktornőhöz, és tavaly decemberben küldött a nődokihoz. Akkor is kaptam clostit, de sajna elvetéltem májusban.
Most is clostizok. Holnap kapok szurit, azt hiszem, nagyon remélem.
Szerintem is kár most agyalni hogy mi lehet. Persze én is utánanéztem mindig mindennek. Nem olyan hülye az ember a doki előtt. De lehet hogy teljen más az oka, olyan amire nem is gondolunk.
 
 


sziasztok

örülök, hogy bevettetek... szóval, 21éves vagyok (még nem, de 20 sem :) ) és tavaly októberben házadostunk össze a férjemmel(24). jelenleg suliba járok, és próbálom beindítani a saját kis bizniszemet ( márkás rucik, jóval az outlet ár alatt :) ). a férjem webdesigner, saját vállalkozása van és ebből élünk, meg az ösztöndíjamból :)

2006ban jöttünk össze, és azóta is dúl a szerelem, ezért is házasodtunk össze, nem volt már mire várni mindketten tudtuk, hogy közösen tervezzük az életünk hátralévő; részét :)


....és eljött az idő a gyerekvállaláshoz! ;) év eleje óta foglalkoztat a téma, szóval elég sok mindennek utánaolvastam... egyedül talán amiatt izgulok kicsit, hogy milyen lesz mellette csinálni a sulit (amiből még 1,5évem van vissza). de pocakosan nem olyan gáz, amikor meg még szopik, akkor is simán haza tudok jönni szoptatni, mert elég jó az órarend.

az októberi volt az első próbálkozás, de nov 2án megjött, úgyhogy új hónap, új remények :)
vettem ovu tesztet, hátha... meg amúgy is kíváncsi vagyok rá, hogyan működik.


akkor most ti nem vagytok az anyatanyán?

Kép
selyem
Pécs
 
 


A pajzsmirigy alulműködésre nekem L-Thyroxint adtak.
 
 


sajnállak jeanner... amikor először olvastam bele az egyik fórumba, pont a pozi tesztednek örült mindenki, tényleg sajnálom. rossz lehet átélni egy ilyet :( :?

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem, dede, anyatanyán is vagyunk:D Csak itt is van még valami pici élet:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


és mivel töltitek a délután további részét?


nekem tanulnom kellene.. kereskedelem alapjait, de nincs sok kedvem hozzá. takarítanom nem kell...hál' istennek. valami kaját kéne összedobnom... jut eszembe nem tudtok valami gyors édességet? :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem!
Szemtelenül fiatal vagy. Nekem 20 évesen még csak a bulizás jutott eszemben.
Én du megyek a fiamért, és sütünk egy kis lángost.
Nekem a gyors édesség a puding vagy a muffin.
 
 


selyem: tényleg nagyon fiatal vagy!!! szemtelenül!!!(végre ezt nem rám mondja valaki... :lol: :lol: :lol: :lol: )
én tespedek. nem csinálok igazán semmit. ez egy ilyen nap!!!
tudom, hogy ez itt nem a reklám helye, megírhatod priviben is, de nincs címe a ruháidnak? szívesen megnézném.

franci: nyam-nyam lángos!!!!

Kép

Kép
 
 


Katikám! Küldenék neked ha közelebb lennél.
 
 


franci: ezt akkor bóknak veszem :oops: :lol:

mindig különböztem a korombeliektől.nem vagyok az a bulizós típus, teljesen nyugodt kiegyensúlyozott tini voltam. azt hiszem, apámék szerencsések. mondjuk.. ahhoz kellett kis idő, hogy megszokják, hogy férjhez megyek. először csak mosolyogtak mikor 15 évesen bejelentettem, hogy tudom, hogy ő lesz a férjem.. és lám, lám :D


brownie receptet nem tud valaki? neten rengeteg van, de hátha van valakinek egy jól bevált?! :?: :roll:

Kép
selyem
Pécs
 
 


kati: most pont kifogyóban vagyok, eladtam az első adagot... 1-2 héten beül megyek áruért.. nacik, pulcsik, ingek, táskák, övek...(mexx, gas, nike, stradivarius, nafnaf, vero moda, mango...)

majd kirakom ide a linket, ha gondolod :)

miért te hány éves vagy? látom, te is suliba jársz még... mit tanulsz?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem, én tegnap meggyes rácsost csináltam, de az eléggé tökölős és idegölő :lol:

Én szerintem lefekszem, vagy nem tudom, most megint vérzek, bár ez már mensire hasonlít, szóval annyira nem aggaszt... :) vagy nekiállok az elektronika házimnak, még nem tudom... :roll:

Amúgy én is 20 évesen lettem terhes először, szerintem nincs ebben semmi :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Selyem, ez engem is nagyon érdekelne!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Anyatanya sajna nem enged be :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Jeanner!
a tanya velem is vacakol egész nap. most pl lelökött. :(
 
 


hát, jó... de már megfogyott a készletem:

http://www.vatera.hu/listings/index.php?pt=3&us=abreka

itt találjátok a termékeket, ha valami érdekel nyugodtan szólj/atok, szoktam kedvezményt adni :) persze normális keretek közt.

csak azért írom, mert múltkor írt egy csajszi, hogy elvinne 3 mexx pulcsit (12ezer) és adjam hozzá GrÁTISZBA a mexx (bolti ár: 25, nálam:8ezer) értékű táskát... na, az kicsit felhúzott :)

amúgy jófej vagyok :D

jeanner: és elsőre sikerült a 20 évesen a terhesség? (mint kiderült nem maradt meg..), de tervezett volt?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem, amikor terveztük, nem jött össze... az a baba csak becsúszott... :lol: amúgy az húzta a legtovább, 9 hetesen vetéltem el...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Jeanner, Csip jó hogy vissza jöttettek, hihetetlen optimisták és erősek vagytok, szuperanyucik is lesztek az tuti.
Ami szerintem fontos, hogy olyan orvost találjatok akiben 100 százalékig meg tudtok bízni. Ma már a párok 90%-án tudnak segíteni, bármi is a baj. Mi meg küldjük a sok-sok poz. energiát.
Egyébkélnt itt mindenki, nem csak Selyem szemtelenül fiatal, hanem mindenki más is hozzám képest :( Olyan vagyok mint valami matróna.
 
 


selyem: én nyáron voltam 25. eddig egész életemben tanultam... 19 éves korom óta dolgozok is. először tanítóképzőt kezdtem, majd közben jelentkeztem a gyógypedagógiai fősuliba, amiket párhuzamosan végeztem, közben dolgoztam is egy katolikus oviban. egy napon államvizsgáztam a két helyen... :shock:
most pedig szintén a gyógyped. mester képzését végzem. szeretnék kutatómunkát végezni koraszülöttekkel.

megnézem a cuccokat! köszi!!!

Kép

Kép
 
 


ja! most táppénzen vagyok, de dolgozok egyébként, korai fejlesztést csinálok. sérült és egészséges babákkal.

Kép

Kép
 
 


Pepper, hány éves vagy? Ugyan már....

Kati, nem semmi, ezt nem is tudtam!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


wow, kati... tök érdekes lehet a munkád!


miért nem jöttök át anyatanyára??? most nem értem, hogy miért szakadt szét a társaság?! :shock:

Kép
selyem
Pécs
 
 


pepper: én itt kezdtem a babaneten, nekem ez a hely nőtt a szívemhez. szimpatikusabb a felület, meg nem igazán tudom megmagyarázni.
köszi, igen imádom, amit csinálok. rajongok a gyerekekért és szociálisan nagyon érzékeny vagyok, szeretek segíteni.


jeanner: mit nem tudtál?

Kép

Kép
 
 


Kati, hogy te ilyen keményen nyomtad a sulikat... le a kalappal!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


jeanner: köszi. ezekhez a sulikhoz csak popó kell..., nem úgy, mint a tiédhez!!! soha nem tudnám végigcsinálni ezeket a reál sulikat.

Kép

Kép
 
 


Jeanner 34 éves vagyok, tényleg anyóka itt köztetek, bár nem érzem magam annyinak.
Kati tényleg nem vagy semmi, a koraszülöttek nekem is gyenge pontom, imádtam a PIC-ben dolgozni, csak sajnos nálunk bezárták. Az óta is visszasírom, bár tudom, hogy voltak babák akiket bár megmentettünk soha nem lettek teljesen egészségesek.
Na mára ennyi volt belőlem, megyek vacsit főzni.
 
 


pepper: mennyi idősen szülted az első babádat?

mert ahogy látom, mi mind első babát várjuk, szeretnénk... ne érezd magad kellemetlenül azért, mert idősebb vagy nálunk :)

jeanner: milyen suliba jársz?


jut eszembe? van itt még smink őrült rajtam kívül? nem tudjátok, hol lehet beszerezni profi sminkcuccokat jó áron? egy egy jó alapozó ecset is kéne...

Kép
selyem
Pécs
 
 



Selyem, sajna nem sminkelek, így nem tudok neked segíteni... :( Amúgy a Kandóra járok :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok.

Ne haragudjatok hogy már hetek ota nem jöttem felétek de nagyon sok gondom bajom volt..
Olyan jo olvasni hogy nem csak én szültem fiatalon.
Mi megvárjuk még a novemberi menzim és utána neki állunk a baba projektnek.Már csak 2 hét ..
Egyedül azért aggodom mert már van két lányom és hogy mit fog
szolni a család ha majd elmondjuk hogy jön a 3.Főleg apámtol tartok.
Na de majd lesz valahogy.
Oktober közepén sajnos anyosom meghalt.Ez egy olyan lelki törés volt számomra hogy még sokszor most is padlon érzem magam,..azelőtt 2 héttel még beszéltünk arrol hogy szülök neki még egy unokát.Most meg már nincs.PÉnteken fogjuk eltemetni.:SAnyosom halála utáni héten,nagyobbik lányom agyrázkodást kapott a suliba..De már jol van...Ugyhogy minden össze jött.

Kép

Kép
 


Niki, na az király, jól összejött nektek most minden!!!!! :( Sajnélom anyósodat, részvétem... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


niki: anyósod miatt részvétem!!! a kislányod remélem tényleg jobban van. mi történt? leesett valahonnan?
ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak körülötted. te fogod felnevelni, te szülöd a ti örömötökért!!!! és gratulálok az elhatározáshoz a mai világban három gyerekkel! :wink:

Kép

Kép
 
 


kati:sajnos a lányom osztáylában van 3 viselkedés zavaros gyerek.Folyton verik a többieket és neki szaladt az egyik a lányomnak a folyosón.Amikor mentem érte délután akkora volt a szeme hogy elájultam.A szemöldöke fel volt dagadva és kb 2 nap alatt kezdett lilulni meg pirosodni.Az volt a ciki az egészben hogy olyan volt mint egy monokli.Az ismerősök tudták hogy mi történt de ha tudnád hogy néztek rám az utcán...
A 3 gyerek meg egy nagyon régi álmom.A volt férjemmel persze nem akartam többet 1 nél.De a párom aki tényleg életem szerelme lett rá mutatott arra hogy még is jo egy nagy család..Páromnak 8 testvére van-.-.8 fiu,1 lány:D:DÉs ő a 7.:D:D
Na persze azért ennyit nem akarok de 3 az tuti kell.-..
A 4.-nél már lelövöm a gólyát:D

Kép

Kép
 


Niki!
Részvétem az anyósod miatt.
Lányodat nagyon sajnálom. Katasztrófális mik vannak az iskolákban.
A gólyát nem lőd le! Én mindig szívesen várom. :)

Megjártam a dokit. Megkaptam a szurimat. Egy tüsző van jobb oldalt, szép 26 mm-es. 18-án eredményhirdetés.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: