Új privát üzeneted érkezett!

bejni:én is igy gondolom.Az egész életem ilyen.Pedig csak most lettem 24.:D

Kép

Kép
 


nikianya21 írta:Korenka:mi most fogunk kezdeni.Meg várom ezt a menzit és utána..Nem hiszem hogy aggodnod kéne.Kik azok az okosok akik feltételezik hogy nehezebben esel majd teherbe?
Annyi verzio van hogy mit hogyan kéne csinálni..De szerintem ugy is jön ha akar.Én nagyon optimista vagyok.Remélem hogy 3 hónap alatt sikerül..
De olyat is hallottam hogy aki szült az könnyebben teherbe esik mert kicsit lejebb van a méhe..


annyira nem aggódom, de marhára "jól esik" öreg kolléganőm aggodalma... bár nálunk elég, ha a férjem rámnéz és teherbe is esem.... de mégiscsak a fülembe ülteti a bogarat a vén varjú :D

A majd szét repedtem részre én is emlékszem :D:D
korenka
Szár
 
 


:D:D:D hát akkor meg pláne:D:D:D akkor Te is suli után mentél szülni?

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

.. az is lehet, hogy a korom miatt. A lányom 13 éves, a fiam 3. Én a lányom után nem akartam sokáig több gyerkőcöt. Úgy gondoltam egy is elég. De ahogy öregedtem, éreztem, hogy mégis szeretnék még egy babát. Amikor pedig a fiam megszületett, úgy éreztem egy egész focicsapatot szeretnék... :D de valójában 3 lesz. Vagyis azon vagyunk..
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom hozzátok?
Mi is 2011ben kezdjük a próbálkozást,kistesóval.
Idén nyáron volt egy terhességem,ami felszívódott és azóta nem menstruáltam úgyhogy most vagyok egy gyógyszeres kúra után ami meghozta és mától gyógyszert kell szedjek ami PÉ-t csinál.Uh és egyebek jönnek majd.
2 ciklust javasolt az orvosom megvárni mielőtt próbálkozunk,de majd az UH-n meglátjuk mit mond pontosabban.

Van egy lassan 13hónapos fiam és szeretnék jövő ilyenkorra már 2gyerekes anyu lenni:D
Ennyit röviden rólam,igyekszem képbe kerülni és végig olvasni ezt a "pár" oldalt.

Beus
 
 


korenka, zsbeus: üdvözöllek köztünk. gratulálok a gyerkőcökhöz és mielőbbi babásodást kívánok!!!

bejni: vizsga sima ügy lesz!!! holnap....ááááá, holnap is sima ügy lesz. majd meglátod!!!

niki: ez nagyon szuper, hogy csippel ennyire jó viszony van köztetek. nekem is van egy barátnőm, akiben ennyire megbízok!!! tényleg! mi van most vele. megint eltűnt. puszilom, ha találkozol vele!!!

franci: jót nevettem, h oviba kellett vinni a gyerkőcöt, ezért kíméletes voltál :lol: :lol: :lol:

jeanner: sajnálom a fájdalmaidat! szerintem nem normális, hogy ennyire fájjon ennyi idő után, bár még nem voltam ilyen helyzetben. most pénteken mész kontrollra???

Kép

Kép
 
 


sziasztok korenka és zsbeus!

bejninek sok sikert a vizsgához meg a holnapi uh-hoz :) most hény hetes babás vagy?

nikianya: most látom neked már van egy 6 éves lányod? 8) ezek szerint 18 évesen szülted? vagy én értettem félre?! :shock:

Kép
selyem
Pécs
 
 


csip nyomja a melot ezerrel.De szerintem ha lesz ideje akkor tuti jön.

Egy hátránya volt annak hogy korán szültem,sajnos a sulibol kiestem.Ezért nincs érettségim.Persze a lányaim kárpotolnak mindenért,és Hajnika mikor 3 éves lett találtam is munkát 1 nap alatt.Az tény hogy szobalánykodtam de többet kerestem mint sokan érettségivel.

Korenka:csak a pozitivumra szabad hallgatni.Én alapjában véve
egy nagyon optimista ember vagyok.MIndegyj mi történik ugy is lesz valahogy.ez a mottom.
Kb én is ugy vagyok a párommal hogy nem aggodok mert nála nem lesz hiba a babó készitésben.Annyian vannak tesok hogy tuti benne is sok a löket
:lol: :lol: :oops:
zsbeus:üdv itt:D

Kati:csip télleg nagyon jo barátnő,és nem panaszkodhatom.
Bár ha melozik ritkán jön felém de azért sokat pletyozunk.:D

Kép

Kép
 


selyem:16 voltam amikor terhes lettem és mire megszültem már 17..Nem értettél félre semmit:DUgyhogy én korai mamuci lettem:D

Kép

Kép
 


Kati bocsi Én voltam az aki nem egyértelműen válaszlolt!

Jeanner a hugaim is Lilinek becéznek:)! Nem semmi vagy irigylem az erődet és a kitartásodat!
lillucy
Salgótarján
 
 


Benji szerintem is így jó h fiatalon leszek anyuka:).
lillucy
Salgótarján
 
 


wow, niki :) és hogy történt :lol: milyen volt elmondani a szülőknek? a párod veled maradt? suliban mit szóltak?

bocs, a sok kérdésért... nem is muszáj válaszolnod, ha nem akarsz. csak mindig akartam egy ilyen embert ismerni, aki gimi alatt lett terhes, mert kíváncsi vagyok, hogyan zajlott egy ilyen terhességnek a háttere. pl: mit gondoltál akkor? meg voltál ijedve vagy már akkor is úgy tudtad fogadni, mint mondjuk a második terhességedet idősebb fejjel... szóval, szerintem érdekes sztori lehet a tiéd is. ha gondolod, oszd meg velünk kérlek :D

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok, kicsit off voltam, sajnos mobilnetünk van és néha kell a páromnak is a munkához, olynakor nem nagyon tudok jönni.
Az újaknak üdv. Valaki kérdezte, hogy mikor szültem az elsőt: 34 éves voltam, 5 évig vártunk rá, hogy összejöjjön. Szóval most ezért parázok kicsit a második miatt, már nagyon szeretném ha jönne. Mondjuk még 4 hónapig várunk aztán megyünk vissza a csodadoktorbácsihoz aki összehozta Benedeket.
Jeanner próbálj meg pihenni. Le a kalappal előtted, nem semmi amit tanulsz.
Bejni: megy a drukk holnap, minden ok lesz.
 
 


Selyem:nem titokaz élet és nemis szégyellem ugyhogy semmi akadálya annak hogy elmondjam.
Nekem apum eléggé durva vlt kiskoromtol.Sokat ivot és nagyon sokszor elszöktem barátnőmhöz..2003 ban év elején elmentem mert
már nem birtam tovább hogy ver.Barinőm
által megismertem Zolit...Ex Zolit....Nem volt semmi extra,nem volt szőke herceg fehér lovon,de ott volt mellettem amikor más nem.Anyummal ez idő alatt telefonon beszéltem és bár nagyon sirt hogy menjek haza mondtam hogy ezt ne kérje mert félek aputol.
Lehet azt mondani hogy Hajnika nagyon hamar megfogant.És már 12 hetes terhes voltam amikor kiderült mert végigi megvolt.Nem volt más haza mentünk a szüleimhez és megmondtuk nekik hogy ez van és hogy már nem tudjuk elvetetni de akkor sem vetettem volna el ha lehet.
A terhességem fele nagyon jol telt,külön éltünk,de aztán elküldtek magzatvizmintavételre mert rossz lett az afp-m és közölték hogy lehet hogy down koros a babán.3 hétig kellett várni ez idő alatt 100 szor végig ment bennem hogy mi lesz ha az megszülöm 40 hétre vagy megszakittatom....De megtartottam volna.Minden szar dolog ellenére Hajnika egézséges lett.És a terhességem utolso honapjaiban haza költöztünk a szüleimhez.Nem volt tul sok gondd mert teljesen külön voltunk.

Kép

Kép
 


niki? nagyon sajnálom, hogy apád olyan (volt) amilyen :( biztosan nehéz lehetett azért neked...a sulit gondolom abbahagytad, és mindent feláldoztál a babáért. de legalább neki(k) már nem kell ilyen családban felnőniük.

suliban hogy fogadták? milyen érzés volt, hogy nől a pocid? meg maga a szülés.. féltél tőle?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Elkezdtünk pályázni önkormányzati lakást a kerületben és mire Hajnika 2 éves lett nyertem egyet.Bocsi azt kihagytam hogy 20031219 én hozzá mentem Zolihoz.És 20040123 án született meg Hajnika.Na mindegyj.Szoval külön mentünk,szép volt,jo volt,csak aztán elkezdtem érezni hogy hiányzik valami.Nem foglalkozott velem,piszkált és mire Hajnika 3 éves lett többször megvert.Mano elkezdte az ovit,én dolgoztam és kezdtem érezni hogy nm vagyok annyir elveszve.AZtán megmondtam neki hogy válni akarok miután kést dobott el a fejem mellett.Még pár honapot együtt éltünkde már nem volt köztünksemmi,és vártam hogy tudjak lépni..

Ekkor 6 év után találkoztam egy tini szerelmemmel.Nem volt nagy LOVE akkor de emlékeztünk egymásra és örültünk hogy a sors egymáshoz vezetett minket.Össze költöztünk albérletbe,a volt férjemnek itt hagytam mindent amit kaptam csak mehessek.APám cserben hagyott mert haragudott rám hogy válnifogok.Nem számitott hogy bántott.Ugyhogy a lényeg hogy akkor jokor voltam jo helyen.ÉS az uj páromnak aki szintén ZOLIka köszönhetem hogy boldog vagyok.
Mellette jöttem ráarra hogy mi az igazi szerelem.És sose bánom meg hogy igy alakult..

Hajnikám egy csodás nagylány lett,megértette hogy mi miért történt,páromat feltétel nélkül szereti és apának hivja.

Kép

Kép
 


Kicsit sem féltem a szüléstől,ugy voltam vele hogy régen korház nélkül szltek,nehogy már nekem ne menjen:D:D
Az iskolából a sok igaz barátnőm eltünt,de CSIP (Kitti) a mai napig megmaradt.Ő külön élvezte az én mimoza helyzetem.
De azt hozzá kell tennem hogy akkor nem tudtam kiélvezni a terhességem mint most a kisivel.Akor még nem tudtam hogy ez milyen nagy dolog.
Persze minden percére emlékszem,és a szülőszobán amikor kitoltak emlékszem hogy apám azt mondta hogy Büszke rám.:D
Na akkor értette meg hogy én nem az vagyok akit irányitani lehet.
Kérdezz még nyugodtan

Kép

Kép
 


niki: én végigbőgtem a soraidat!!!!! minden tiszteletem a tiéd, hogy ennyire pozitívan tudsz élni a világban, ennyi megrázkódtatás után.

Kép

Kép
 
 


bocsi, de ezt máshova szántam, így töröltem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára @ka(ti) 2010.11.11 07:48-kor.

Kép

Kép
 
 


selyem: 7 hetes és 3 napos vagyok...

niki, ez durva.... :shock:

Kati, reméljük a vizsgálathoz a legjobbakat...már izgatott vagyok...fél éjszaka nem tudtam aludni, amikor meg tudtam, akkor hülyeségeket álmodtam...és vicces, mert apapofa tegnap elképedt, ő azt hitte délre megyünk...és persze 10-kor még zh-t irat...és barátnőm is csak késve tud odaérni...szóval most tuti, hogy 10-kor már bent leszek...egyedül...mondtam is az uramnak, hogy bizti a Jó Isten akarta így, hogy közölje nem lesz semmi baj, nem kell nekem lelki támogatás:D:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


uppssssssz!ez nem ide kellett!!!

Kép

Kép
 
 


én kezdtem is keresni, hogy ki az a csillag:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: csak az öröm miatt kell majd támogatás és ne csodálkozz, ha az utcán furán néznek majd rád, mert fura leszel, de sz@rd le, örülj majd a kapott jó hírnek!!!! :wink:

Kép

Kép
 
 


megyek visszafekszek. szorítok!!!

Kép

Kép
 
 


köszi:D
Jó pihikézést még:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Üdv az újaknak!

Niki!
Mindig elképedek mennyi minden történt már veled. Nagyon erős nő vagy. Sőt már 17 évesen is az voltál. Hamar felkellett nőnöd.

Korenka!
Az öreg kolléganők csak irigykednek, hogy te még szülhetsz. A Kismama magazin két szerkesztője is 42 évesen szülte a 3. ill. 4. gyereket.

Pepper!
Ki az a csodadoktorbácsi???? Mit adott??

Kati!
Jó pihit! Helyettem is pihenj egyet. Mindjárt elalszom!

Bejni! No para!!!
 
 


Köszönöm a kedves köszöntéseket. Kérlek benneteket, hogy hétfőre szurkoljatok nekem. Elméletileg akkor kellene "nem megjönnie" és veszek egy tesztet. :lol:
korenka
Szár
 
 


niki: nagyon jó, hogy végül így alakult az életed...és tényleg úgy gondolom, hogy vannak dolgok az életben akár rosszak, akár jók, amik nem véletlenül történnek meg velünk.

nálad is ez így van, a rossz családi háttérből kihozott a korai terhességed. aztán később a rossz házasságból egy régi szerelem :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Csippem itt van jeletkezzik :lol: :lol: :lol:

Szépen szólva a faszom ki van...bocsánat, de tényleg....
3 napot kell lenyomnom itt a szoliban reggel 7 től este 10 ig....és basszus vagyunk vagy 5-an, és egyszerűen csak Én melozom...Fönököm elutazzik és mien érdekes, hogy a másik 3 kolleganőm akiből kettő Hatvanban lakik, nem jönn melozni a 3-diknk meg dolga van...azta mien érdekes nem?!?!?!?Hát buliznak tuti....
De ne tudjátok meg mit kapnak tőlem Vasárnap....

A képet nem töltöm fel az csak az Enyém :) :) Tudom nagyon undi vagyok :D De az csak az Én legnagyobb kincsem :D
Ja igen pucéron láttam a nunciját és még mondtam is, hogy tessék borizni ám :D Ja és nem akart elindulni szülni a drágám, mert még vajudik, persze... :shock: aztán nagy nehezen elindultunk és csak egy fél órát nem voltam ott és hát persze, hogy megszült, de Én nagy hévvel beöltöztem és berontottam a szülészetre :D
Hogy lássam őket :D

Kati: puszi vissza :)

Franci: megy a drukk :D

Ujaknak: üdv :)

Bejnit: öllelek sokszor :D


Csip:te egy gonosz undi nőszemély vagy..Ez nem ér.Te láttad a nunám vajudás közben én meg nem kapom meg a képet..pfff.csúúúnya.
Na a borotválás.:Dkicsit sem voltam habtestű és borotválkozni csak tükörrel tudtam volna..Téged megkérni mert tul morbid lett volna.

AZ élet tul rövid hogy szomorkodjuk a multon:DA jelen sokkal mokásabb...Főleg most hogy Vivi egész teste zöld felcből áll:D

Kép

Kép
 


Ja és jól otthon voltál reggel Te Anya, és még süki is vagy, mert kiabálhat neked az ember az utcán ..... :roll: :lol:

Bejni: csuriban mindenem :D


korenka: persze, hogy megy a drukk!!!

franci: nem volt alvás. pedig elterveztem, hogy még a lánykám is alszik, így én sem ugrálok és nem ébred fel. de amint visszafeküdtem... ő indult a dolgára!!! :twisted: :twisted: :twisted:
de megbocsájtom neki. jót játszottunk az ágyban. beszélgettem hozzá, meg simikéztem. aztán felöltöztem ééééés, ő azóta is rugdalózik.
te legközelebb uh-ra mész, vagy vérvétel, vagy tesztelsz???

csip: legalább nem unatkozol!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: -ez gonosz volt. sajnállak!! nem szép a többiektől, hogy nem hívtak bulizni, hanem dolgoznod kell!!!

niki: ma is megvetettél már. :lol: :lol: :lol: vivike mit csinál, amikor nincs itthon a tesó? neked kell szórakoztatni?


én kezdem a nagymosást, mert hétfőn indulunk síelni 10 napra. már nagyon várom!!!!
meg még vennem is kell magamnak igazán nagy pulcsikat, ami a pocakomat megvédi. szerencsére a kabátom rám jön, csak a plusz derékcsatot nem tudom összecsatolni. de veszek derékvédőt is. meg a páromnak nem találjuk a sízoknijait, így neki is vennem kell.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Bejninek drukk mindenhez!

Kati, normális, tisztultam, ma már nem vérzek, a görcsök is elmúltak..

Csip, frankó kolléganőid vannak, fene vinné el őket...

Megyek, mert házit kell írnom! Pussz nektek!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Kati:Vivike?pffff...róla ódákat lehetne zengeni.Felmegy HAjni galériájára szét rámol,aztán össze firkálja magát ha épp nem látom,szerinte csillagot rajzol,szerintem nem:D:DŐ egy nagyon huncut ,eleven kislány,és nagyon nagy dumája:DJelenleg alacskát kér a pikulástól:D

csip:vissza hivtalak de nem vetted fel..és vivi az nap lázas volt.kell a kép...

Kép

Kép
 


niki: alacskát a pikulástól!!!!????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hajni örül ennek gondolom a legjobban... mármint a délelőtti időtöltéseinek...

jeanner: dejó, dejó, dejóóóó........sáláláláláláláláááá!!! örülök, hogy jobban vagy. hajrá házi!

Kép

Kép
 
 


Jeanner: Hurrá, akkor irány házi....

Niki: ezt a képes dolgot, már letárgyaltuk :)


Sziasztok !

Mi is 2011-nyárra tervezzük a babát . :)
sziporka13
Gönyű
 
 


Sziporka üdv itt!
Mesélj magadról!
 
 


Nem tudtok valami jó képkeretezőt???? :roll:


Hajnika nem lelkesedik Vivi délelőtti müveiért.:D

Kép

Kép
 


Na sziasztok !!!!

Itt vagyok, nem írtam sms-t mert aztán sikerült hazajönnöm:D:D:D:Djajaj vártunk is fél órát, meg aztán kajáltunk, mert éppen éhen akartunk halni:)(igen tunk!!!!!:D:D:D:D)
Szóval bemegyek, vetkőzés, uh be, Bernike közben kérdezi, hogy baj-e ha semmit sem érez ? Doki:háááát...ppfff..Bernike ideges lett, majd a monitoron lát egy üres petezsákot....háááát, könnycsatorna telik...majd újra odanéz, és kék és piros színeket lát...héj..ilyet eddig nem látott:D:D:D:D Szívhang jó, élő embrió:D:D:D:D nyiháááá:DBernike boldog, fotóz, mert képet nem adnak, mindjárt töltöm is fel. Na és az infók a papíromon, (igen, mert már olyan is van:D)
Uterusban 11mm-es élő embrió. Jó szívműködés grav.s.7 (ezt nem értem...)
Diagnózis:
Veszélyeztetett terhesség (hát ez kevésbé jó hír)
Terhesség, bizonyított.

:D:D:D Boldog Berni lettem:D Képet azonnal rakok!:D
csóóóóóóóóók:)

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni: gartulááááááálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a grav.7. az a terhesség 7. hetét jelenti a méretei alapján!!!!!
nem mondta miért veszélyeztetett? gondolom a barnázás miatt.
mindegy is!!!!!
legyél nagyon boldog kismami!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Sziasztok
Nem tuntem el, de nem tudok belepni az Anyatanyara, ugy latom ez a topic meg feleledt, ugyhogy maradok veletek.
BEJNI- nagyon-nagyon orulok neked, szerintem azt jelenti, hogy 7 hetes vagy, de nem biztos.... Tegyel fel vonalzot!!!!
KORENKA - meg nem ismerjuk egymast, 37 eves vagyok, harmadik gyerek indul a honap vegetol. Tavaly is voltam terhes, es hamar sikerult, ugyhogy ne aggodj! 2 lanyom van. (11 es 8).
Tervezel vmi genetikai vizsgalatot?
KATI- bator kislany vagy, hogy igy felido utan sielgetsz, csak ovatosan!!!
Minden ujnak nagyon orulok!
 
 


A masik lanyom nyolc eves. :lol:
 
 


Bejni! Hurrá!
7 hetes terhes vagy!

Malna! szia!
Mi egy páran vagyunk itt is. :wink:
 
 


:D:D:D köszke..jaja valószínüleg a barnázás miatt:D már intézem is a vonalzót:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


Hát bejni nagy gratula neked..Innen már sinen vagy:DRemélemhamarosan követlek.:D

Kép

Kép
 


jaja, kismami lettem:D:D:D már papírom is van róla:D:D:D:D:D szuuuupeeeer:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


nikianya:D:D tuti, jössz már nem sokáraaa:D

12. Hetes uhu április 29. 10:00



Kép

Kép
bejni
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: