Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Kicsit régiek a bejegyzések, de hátha jár még erre valaki. Most kezdtük a meddőségi kivizgálást a Honvédban. Eddig annyi biztos, hogy nincs peteérésem. Párom április elejére kapott időpontt andrológiára. Az asszisztensnő, akivel telefonon beszélt, elég bunkó volt, azt mondta. Az én eddig csak a dokim magánrendelésén voltam. Ha valaki jár még a Honvédba, szívesen venném a tapasztalatokat, a fenti bejegyzések már elég régiek.
 


Szia! En is szivesen olvasnam masok tapasztalatait a Honvedrol.
Nekem mar majdnem minden vizsgalatot elvegeztek az Ogyei csaladtervezesi kivizsgalasan, csak az ottani nogyogyasz elment. Egyelore nincs helyettese, es nem akartam a doki magan rendelesere jarni, ezert jottem azt a Honvedbe. Hozzateszem nem is volt szimpi az ottani doki.
35eves vagyok, egy eve probalkozunk. Szervi problemank nincs, de megse jon ossze. Ebben a honapban jottem at a Honvedba, Spanik Gaborhoz jarok, es a heten mar meg is volt az elso inszeminaciom. Most ket hetig kell varnom turelmesen, utana csinalhatok tesztet.
Az asszisztens szerintem csak mufurc, de nem bunko. Velem rendes volt.
En a bejelentkezest tartom macerasnak. Kulon epuletben kell minden alkalommal kivarni a bejelentkezesi sort, utana vissza a meddosegibe, ahol ujabb sor az asszisztenshez, majd a doki utan megint sorba kell allni hozza. A vegen meg vissza megint a masik epuletbe bejelentkezni a kovetkezo idopontra. Es ezt csak szemelyesen lehet...
Ez miatt en le is kestem az egyik nap a dokimat. Pont elment mire odaertem.
Amugy a dokinal nagyon gyorsan halad a sor, hamar vegeztem minden alkalommal. Nagyon szimpatikus orvos!
Te kihez jarsz?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: