Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Gondoltam nyitok egy ilyen topicot, mert már nagyon közel állunk a lombikhoz, és szeretnék megtudni ezzel kapcsolatban sok mindent. A menetét, a gyógyszerek, injekciók árát, kinek mennyi idő alatt sikerült....stb..
Várok mindenkit, aki tud szólni a témához, aki túl van rajt, aki most kezdi, vagy csak úgy is... :wink:
Írjatok!!
Puszi!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


szia betty
én szívesen csatlakozom
kérdezz bátran amire kiváncsi vagy

Puszi Tündi és Heni
Kép


Szia Heni! De ari vagy!!
Örülök neked!! :D

Igazából minden érdekel, ami ezzel a témával kapcsolatos, mert ebben a helyzetben még nem voltunk, de úgy néz ki, nincs más kiút.. :roll:

Nálatok is lombikkal sikerült Tünde?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 

 
 

szia

először is sajnálom, hogy más kiút
igen nekünk Tündi is lombikor baba, méghozzá a 3. beültetésre sikerült
volt két lombik és három beültetés, az egyik fagyasztott embrió volt
a gyógyszerek ára elég változó volt, pedig mindig ugyanazt kaptam, csak más mennyiséget (mármint az egyszerre beadott mennyiség ugyanaz volt, csak a másodiknál kicsit tovább kapta a hugom)
nekem a hugom volt a petesejt donor, mert sajnos nekem nem termel a szervezetem és így lehetett babám
hát most nagyjából ennyi, ha valami még eszembe jut akkor leírom, de kérdezz nyugodtam
amúgy mikor kezditek? nagyon drukkolok, hogy sikerüljön? hova fogtok járni? mióta próbálkoztok a babával

Puszi Tündi és Heni
Kép


2év 7hónapja, azaz 31 hónapja próbálkozunk.
Elméletileg szeptemberben kezdünk, de a pontos időpontot még nem tudom.
Pécsre fogunk járni a POTE meddőségi klinikára, mert az van a legközelebb hozzánk.

Húúúú, akkor ti is megjártátok az utat elég rendesen...

Nálunk velem nincs semmi probléma, a férjemnek viszont elég kevés a spermaszáma :?
A doki most csinálta nekem meg a laparoszkópiát, meg clostilozok pár hónapja, hogy úgymond nagyobb esély legyen a kiskatonáknak, de sajna így hosszabb távon csak a szervezetemet tenném tönkre.
Ezért is döntött így a doki.
Most ez a hónap is gyogyis lesz, aztán augusztus pihi, és szeptemberben indul a mandula.
Azért úgy az ára érdekelne, ha változó volt is, mert hallottam egész 100.000.-től 400.000ft-os árkategóriákról is.
Az biztos, hogy nem occcsóó :roll: :lol:
De hát ez van, gyerekért mindent!!
Na meg igazából az érdekel, hogy hogy kezdődik az egész....protokoll...stb...
Milyen eredmények kellenek? Vagy megint csináltatnak frisseket?
Gondolok itt a hormonprofilra, spermatogram..stb..
Bocsi, hogy sokat kérdezek, remélem elnézed nekem... :oops: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Szia Betty!

Ha kérdésed van, nézz be nyugodtan kicsit lejjebb a "Beültetés előtt és utáni érzések" topikba, ott már igen sok tapasztalat összegyűlt, és mindenki nagyon segítőkész.

A gyógyszerek ára - főleg a mennyiség miatt - és az, hogy mikorra sikerül, attól is függ, hogy mi az ok, amiért lombikra van szükségetek, és milyenek az egyéb leleteid. Szóval ez nagyon változó.

És persze nagyon drukkolok titokban, hogy mégse legyen szükséged lombikra, de meg igen, akkor sikerüljön gyorsan.

Szia Heni!
:D

Kép
 
 


Függ az intézettől,
de tipikusan új vizsgálatokat kérnek, nálunk csak a rákszűrést fogadták el.

A 400 ezer elég durva, neked biztos nem kell annyi, szerintem az vagy nem tb-re ment, vagy a nőnél volt a baj, ezért volt szüksége annyi hormonra.
Ha veled nincs baj, és van tb-d, akkor szerintem 100 alatt ki fogtok jönni, mert jól fog reagálni a szervezeted viszonylag kevés hormonra is. De ezt azért ne vedd kp-nek. A gyógyszerek még tb-re is elég drágák, anélkül meg egyenesen horribilisek.

Kép
 
 


Köszike Kisbuta!
Mindenképp be fogok nézni!! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Tb-m van, és én is úgy gondoltam, ha nálam nincs gond, akkor nem fog olyan sokba kerülni.
Egyébként a sima clostira is nagyon jól reagálok azt mondta a doki.

Szal újra időpont spermatogramra, újra egy havi vv. nekem...stb...
Akkor ezzel megint elmegy legalább 1 hónap mi?!
ÚÚú, már úúgy unom!!!
De mindegy, hiszen itt állunk a kapuba már! :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Így van, hamarosan eljön a ti időtök. A lombikhoz kevesebb kiskatona is elég, mint ami az inszemhez kell.

Szerintem hívd fel a POTE meddőségit, és kérdezd meg tőlük, hogy mi kell pontosan, és mit fogadnak el a ti eredményeitekből, ezt biztos meg tudják már most mondani az asszisztensek is, és akkor már úgy mehetsz oda, hogy megvan minden. Utána már felgyorsulnak az események, kettőt pislantasz, és túl leszel a beültetésen.

Pl. nekünk még AIDS-szűrés is kellett, a Kaáliban kérik azt is, meg EKG-t és belgyógyászatot az altatáshoz, stb.

És esetleg szerezzetek Ferulant-ot a párodnak. Nemrég egy szegedi kaális párnál végül nem kellett a lombik - ott is a kiskatonákkal volt a baj -, mert a Ferulant úgy feljavította a fiú eredményeit, hogy spontán összejött nekik a baba. Nem ígérem, hogy csodaszer, nálunk nem apánál voltak gondok, csak ezt hallottam, hátha segítek vele.

Kép
 
 


Köszike a tippet, de a ferulanton már túl vagyunk :lol:
Most fogyott el nemrég Apinak...hát nekünk ez sem volt elég.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Akkor nincs más hátra, mint előre! :D

Remélem szeptemberben sikerrel jártok.

Kép
 
 


Köszi a drukkot! :wink: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Nagyon eltűntetek! :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Nekem rajtad a szemem, beszélhetsz bármiről.

Láttam, benéztél a beültis topikba. Ne ijedj meg, hogy nagyon pörög a topik, sokan gyűltek ott össze, de mást is szívesen látnak, eleinte én is csak pislogtam :roll: , de ahogy megszokod a neveket, tudni fogod követni az eseményeket, meg megszokják a te nevedet is, és drukkolnak neked. Ott tényleg van mindenféle lány, olyan is, akinél szintén "csak" a kiskatonákkal van a baj, sőt olyan is, ahol nem tudják, mi a baj, sokan régi lombikozók, sok tapasztalattal, vagy másoktól tudnak már sokat. Nekem annak idején sokat segítettek, mikor 1. lombiknál beléjük botlottam.

Amúgy nálunk velem volt a baj, összesen annyi, hogy a petevezetőim használhatatlanok voltak. Sajnos átjárhatóak, így kétszer is teherbe estem, de mind a kétszer méhen kívül tapadt meg a baba, és kivették a petevezetőimet, mert azt mondták, minden spontán terhességem méhen kívüli lenne. Ezért kellett lombikoznunk. Elsőre sajnos nem sikerült a pajzsmirigyem miatt. A TSH-t rendbe raktuk, csak azt nem mondta az endokrinológus, hogy addig ne próbálkozzunk, amíg az anti-tpo is lecsökken, mert az is megakadályozza a beágyazódást. De a következő lombikra már az is rendben volt, és sikerült is - mint láthatod a vonalzómon.

Most egy kicsit megijedtem, mert ma azt kérdezte egy kolléganőm, hogy mennyi időm van még hátra, mert az arcomon már látszik a változás (ilyesmi röviddel a szülés előtt szokott látszani). Remélem, hogy csak híztam. Bár, most már nem lenne nagy baja a kicsinek, de szeretném, ha még maradna...

Veletek mi van? Mentek valahova nyaralni?

Kép
 
 


Szia Kisbuta!!

Megyünk nyaralni igen, 27.-étől 1 hétre. (pont akkor fogok menstruálni, de mindegy).

Hát tényleg gyorsan pörögnek az események a topicban, úgyhogy először csak inkább olvasgatom kívülállóként, hogy mindenkinél képbe legyek :)
Aztán majd bekapcsolódom...
De addig itt (is) vagyok:)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


sziasztok!

betty!
nekünk most mondta a biológus, h a ferulant és a fer14 sem javít a számokon, csak a genetikán.
ami persze nem baj, csak sajnos általában nem ezt mondják róluk.

egyébként a pasiknak ált. lombik előtt 2 hónappal kell elkezdeni a szedését, és én azt mondom, h mi a jó példához tartozunk, mert állítólag tankönyvi szépségű babácskáink lettek, aminek sok köze van apához.

árak:
tudod, én inszemből lombikos lettem hirtelen, így klevesebb gyogyi kellett
2 adag cetrotide (érlelő)
1 adag ovitrelle (repesztő)
5 doboz utrogeestan
1 doboz sumamed (apának)
1 doboz gynazol krém (fertőzés ellen nekem)
------------------------------
33.000Ft volt

 


Sziasztok!

Betty!

Nálunk petevezető hiánya miatt volt lombik ( sajna sikertelen )
tavalyi áron : kb 100 000 Ft ba kerültek a szurik, utróval, mindennel együtt! ( antagonista protokoll )

De ez mindenkinél változó lehet, a szervezetedtől függ!!!

Hajrá Babszi!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Heni,
úgy tudom, az antagonista protokoll elég ritka, de lehet, hogy tévedek.
Nekem is a petevezetőim hiányoznak, az 1. lobik 50 ezer körül volt, a második talán 70 ezer, mert lassabban reagáltam.
Igaz, nekem nincs IR-em. Ebből is látszik, hogy nagyon személyre szabott az ár és a kezelés, hiszen "apró" hormonháztartásbeli eltérések nagy különbségeket eredményezhetnek.

Kép
 
 


Babszika
nagyon drukkolok nektek továbbra is, és köszike, hogy leírtad...ahogy nézem, ez a dolog tényleg nagyon egyénre szabott...mindenkinél más..

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty, gyere át a beültisre

babaimádó
Kép
 


betty!
biza! nekem az IR annyival legalább kedvez, h így könnyebb stimuzni. de hallottam én már sokmindent! :(

 


Betty amint igértem itt leszek ezentul én is veletek ha még lesz aki irogasson nekünk :wink:

babszi nagyon elhalgattál te is sehova nem irogatsz manapság puszi neked és remélem már jobban vagy!!!!

Kép
Kép
 
 


Melisch
nagyon örülök, hogy jöttél!!!
Mondták, menjek át a beültisbe, voltam is, de egyenlőre csak olvasom őket, mert nem győzöm követni a történéseket, és hogy kivel mi van.
Remélem megértik! :oops: :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty,
érthető :D

Azért ha kérdésed van, tedd fel ott nyugodtan, mert sok tapasztalat gyűlt már ott össze, és szívesen segítenek.

Drukkolok a lombikodhoz!

Kép
 
 


Köszönöm Kisbuta!

Biztos igénybe fogom venni a szolgáltatásaidat, és fogok menni majd kérdezni! :lol: :lol:

Köszi a drukkot :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty
Mostansag nem olyan sok tortenes megy...3jatekos ugymond kiesett :lol: megszultek 3man is Nyulasz az ikrekkel,Skrisz Esztere es Mabe Imolaja is h jol emlexem egy napon megszulettek :wink: Meg nyar is van...es meg most jon megint par kismami aki szul...szal lassabb a dolog...en is mikor eloszor olvasgattam 2-3oldalakat irtak :shock: :lol: Bar en tudom,hogy jonni fogsz csak elkell kezdodjon a lombik :wink:

Ahogy kisbuta mondja sok tapasztalat van ott es mindenki oznetlenul segit es drukkol erdeklodik irantad :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
szijja itt is :lol:

Persze, hogy menni fogok, meg olvasom is, tudom, hogy kik szültek, meg minden...már voltam is ott.
Csak akkor egyszerre sok volt az infó :shock: :lol:
És hát én is vsak szőke vagyok...fáziskéséssel :lol:
Na jó, ez csak vicc volt :lol:
De tényleg menni fogok majd, ha itt lesz az ideje, és kérdéseim lesznek.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty
Szia 8) Tudom eloszor mindenki azt mondja,hogy sok...en is honapokig olvastas sot meg annal is tobb mire irtam :oops: mondjuk nalunk nem volt aktualis a lombik akkor meg bar en mar tudtam,hogy baj van es mondtak a dokik mar 2008 januarjaban,hogy mennem kene lombikra minnel elobb :? szal azota talan olvasgatom is oket 8) Bar nekem is elkellett teljen egy kis ido mire ravettem magam :) Meg azert most is neha elfelejtek dogokat de igyekszem 8) huhaaa 2het :shock: na most mar lassan tenyleg itt az ido van mar idopontod vgy majd 3.cn mesz :roll: vgy most csak konzi :?:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tegnap voltam dokkernál Bri, úgyhogy 3 cn. v v., aztán a 14.-en, 21.-en, közben egy HSG, és majd utána lesz konzi.
Gondolom én... :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Na lassan csak elindul ez a topik is legalább nem ijednek meg a többieket a attól milyen sok bonyodalommal jár a lombik. Akinek sikerül természetesen talán jobb ha nem is tudja milyen nehezen sikerül ez másoknak. Nincs szükségünk, hogy sajnáljanak mert nekünk is lesz babánk, ugye csajok????? 8)

Majt kérek tájékoztatást kinek mit mond a doki, tudjuk nyomon követni az eseményeket.

Gondoltam bemásolom ide is a vv-lem eredményét és várom a tiéteket is

Magyarázat a hormon után zölddel írtam az eredményem értékét, zárójelben a lapomon irt határértékek, majd a "-" után a magyarázatot a táblázatból http://www.geocities.com/babatakarok/hormonszintek.htm (ezt az oldalt Bridgetttél kaptam, köszike érte)

1. FSH 6.36 mUI/mL (3.5 - 12.5) - általában 6 alatt kiváló, 6-9 jó
2. TSH 3.6 μUI/mL (0.27 - 4.2) - 0.4-4 uIU/ml A normális középérték a legtöbb laborban 1,7. Magas TSH alacsony vagy normális T4 szinttel kombinálva pajzsmirigy alulműködésre utal, ami befolyásolja a fertilitást. Na azért lehet itt bibi van hiába a határértéken belül van
3. LH 5.32 mUI/mL (2.4-12.6) - < 7 mIU/ml A normális LH szint nagyjából azonos az FSH-val. Ha az LH magasabb, mint az FSH, az PCO-ra utalhat.
4. Estadiol 120 pmol/L (46 - 607) - 25-75 pg/ml Az alsó értékek jobb stimulálhatóságot jeleznek. Abnormálisan magas szintek a 3. napon funkcionális cisztára, vagy kimerülő petefészekre utalnak. Itt más a megadott mértékegység így lehet nincs gondom vele
5. Prolactin 289.5 μUI/mL (127 - 637) - < 24 ng/ml Emelkedett prolaktin szint gátolja az ovulációt. A magas prolaktin szint hipofizis tumor veszélye miatt további kivizsgálást igényel. A PCO-s betegek egy részében is észlelhető hyperprolactinaemia.

Kép
Kép
 
 


Melisch
örülök, hogy beraktad az eredményeket, majd ha nekem is kész lesz az új hormonprofilom, akkor én is beírom ok?!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Hat ilyenem nekem csak oktoberben lesz amikor is abbahagyom a fogigatlot es remelhetoleg megjon piri anyo es remelhetoleg 3.cn-en akkor enis hozom 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ok csajok, bár azt már máshol letárgyaltuk, hogy a TSH-m nem jó :cry: de az itteni topikban képzeljétek írta egy csaj, hogy le lehet vinni "euthirox" nevű bogyóval 8) . A FSH az már nehezebb, mert arra viszont nincs kezelés. Na hátha o lesz. mindenképp megkérdem a házi dokimat, meg a nőgyógyászom is mikor megyek hozzá a tesztek miatt :roll: :wink:

Kép
Kép
 
 


Drukkolok Melisch!+++++++++++++


Bri
Nekem is csak szeptember vége felé lesznek meg az eredmények, mire megjönnek, meg minden... :roll: ...
Naon ari a kis tekid 8) :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Melisch
FSH-dnak semmi baja :shock: me kene levinni :roll: azzal en allok a leg magasan a 24.1-es fsh-emmel :x

Betty
Akkor elobb hozod te aztan meg majd en 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri nem értetted jól, vagy én nem írtam jól. Nincs bajom a FSH-val, hála Istennek, mert sajnos te tudod, hogy arra nincs gyógyir :cry: :cry:

Kép
Kép
 
 


Meliach
A FSH az már nehezebb, mert arra viszont nincs kezelés.


Erre en azt hittem neked azzal is bajod van :roll: Nana,hogy nincs ra gyogyir mert fiatalito szert meg nem talaltak fel....de becsapni belehet a szervezetet es lehet lombik is csak akkor sem lesz olyan hatasos,mint egy nem magas fsh-esnel :? De remelhetoleg ez neked meg messze lesz,mint a legtobb nonel olyan 40-45ev kornyeken :wink: addig meg meg egy foicsapatot osszehoztok :lol:

Betty
Hun voltal ma :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget jelenleg nincs gondom az FSH-nál de családi betegség a korai klimax :cry: :oops: anyukám 39 éves korától fogyigátlóval tartotta magát és 46 évesen a dokija azt mondta itt az idő abbahagyni :cry: persze még 26 éves vagyok még remélem belefér 2 baba addig 8)

Betty tegnap kellett vv-re menjen remélem jön az eredménnyel hamar :wink:

Kép
Kép
 
 


Csajok, én itt voltam tegnap, csak nem itt :arrow: szóval értitek 8)
Most meg vérvételen voltam, most értem haza.
Vettek 4 kürblivel, nem semmi :arrow: a drága vérem 8) :lol:
Vasárnap be kell feküdjek az osztályra :roll: hétfőn hystero, és csak kedden jöhetek haza :roll:
Próbáltam alkudozni, de nem ment...mindegy, kibírom ezt már fél lábon is :wink:


Melisch
de jó neked még csak ennyi idős vagy....ebbe még 3 bébi is belefér 8)
Jó lenne, én is még csak 26 lennék, és sztem Bridget is örülne neki :idea: :arrow: igaz Bri?! 8) :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


:oops: :oops: :oops: :oops: csajok de még sehol nem álok, szóval ki tudja még mi lesz. Dokihoz se érek a héten :roll: :roll: volt dolgom és holnaptól az irodába is egyedül leszek, nem mehetek el :cry: :cry:

Kép
Kép
 
 


Melisch
Már csak 1 hónap, és konzi neked :!: :!:
Nekem még a konzi időpont sincs meg :!: :idea:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Melish
Korai klimax?Akkor en mit szoljak?28evesen kezdodott :roll: 40eves korban meg mar illo lennie min 2gyereknek :roll:
Amig azt mondogatja maganak az ember,hogy o meg fiatal ezzel magat hitegeti mert az ido ugy eltelik am eszre sem veszed es leszel 35 es ki tudja hol tartassz majd...en mar csak tudom....vegigjartam mar en ezt az utat :roll:

Betty
Hat igen mit nem adnek ha most 26lennek a mai tudasommal... :roll: tuti,hogy mostanra mar 2gyerekes anyuka lennek :roll: de mivel keson mentem dokihoz mer majd enis a spontankodasra biztam meg is lett az eredmenye :? es kicsit tobb,mint 30evesen kiderult,hogy magas az FSH-em es oruljek ha egyaltalan meg van petim :? Ami szerencsere van es van pe is de valoszinu nem a legjobb minosegu mert nem estem meg teherbe :?

Viszont anyum annyira nem tudja pl ezeket a dolgokat felfogni,hogy o mar azt szamolgatta most,hogy mikor is szulok ha oktoberben sikerul :shock: :oops: :lol: En meg egyenlore abban sem vgyok biztos,hogy a lombikig eljutok(na nem azert mert en nem megyek hanem pl egy ciszta,vgy nemjo vereredmeny vgy a jo isten tudja mi :x )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
hát persze, hogy eljutsz lombikra....ne legyenek rossz gondolataid, miért is lenne cisztád, vagy rossz hormoneredményed :?:
Nem lesz :!: 8)
Az én anyum már nagyjából tudja, hogy működnek a dolgok :arrow: kicsit kiokítottam 8)
Nekem is mondta az első évben, hogy nyugi, majd összejön, ne aggódj..stb...
Aztán rájött, hogy ez nem így megy...legalábbis nálunk :roll:
Nnna, azóta már nem mondja :lol:

Ha mi is előbb álltunk volna neki legalább 1 évvel a próbálkozásnak, már sokkal előrébb lennénk...de hát az ember honnan tudhatná ezt előre....mi lett volna ha... tipikus esete.
Eddig mindenért meg kellett küzdenem azéletben....csodálkoztam volna, ha ezért nem kéne...de meglesz már hamarosan... :wink:


A fiatalságról:
Én nem nézek ki 31 évesnek, valaki még a személyimet is el kéri, mert nem hiszi el...nem is érzem magam annyinak...és a férjem sem érzi magát 37-nek..DE..a szervezetemnek nem tudom azt mondani, hogy ne viselkedjen 31 évesen, legyenek jó tüszőim, férjemnek sok kiskatonája...stb...ez nagy baj... :P
Kár, hogy nem lehet a biológiát befolyásolni belül..

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty
Ugy legyen :wink: Hat igen nekem is anyum tobbet tudna ha otthon lennek....de mi nem sokat beszelunk a babatemarol...olvassa a blogom es tud mindent de mondtam neki ne beszeljunk rola mert o ugysem tudja...a hulyesegre meg nem vgyok kivancsi :oops: :roll: Csak ritkan jon szoba :roll: A szervezetunk meg jah allitolag a noi test 20-30kozott a legjobb...elotte nem all keszen meg es utana sem lehet mar tudni a kromoszoma meg minden...na de persze nem azt jelenti se elotte se utana csak hogy a 20-30ig a legjobb :!:

Fu mar csak 3nap a Hysterodig :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Már csak 2 :shock: :lol:
De holnap már be is kell feküdjek délután :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Jah ez igaz :shock: akor ha holnap esetleg mar nem talizunk hipermegadrukkok mennek am :wink: Nem fog fajni...nekem is a heten csorogtek vissza,hogy a leletek jok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Akkor ennek örülünk, hogy jók a leletek :!: :D
A fájdalomtól nem félek, azt bírom, a laparnál is csak azért fostam, mert altattak ...csak attól írtózom :!:
Bármi jöhet, csak ne altassanak :!: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


3 cn.-i v.v. eredmények:

TSH : 0,959 uIU/ml
FT4 : 11,210 pmol/L
FT3 : 3,660 pmol/L
FSH : 8,17 U/L
Ösztradiol: 66,0 pg/ml
Progeszteron: 0,20 ng/ml
Prolaktin: 6,84 ng/ml
DHEA-S: 6,3 umol/L

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Tyuuu THS-d naon jooo 8) Jok vegulis erteken beluli bar az FSH epp nem kivalo nincs vele baj es az E2 is lehetne kevesebb de ahogy mondtad erteken beluliek :!: Tok jo,hogy tortennek veled a dolgok :D nekem meg csak marad a szimpla varakozas :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: