Új privát üzeneted érkezett!

Lombikbaba!
Ez bizony tényleg erősödik! :D Tuti nem a szuri látszik meg!De ilyen korán ET után????Szerintem nem csak 1baba van a pocakodban! :wink: :wink: Rögtön nagycsaládosok lesztek! :P
Drukkok mennek továbbra is!+++++++++++++++++++++

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Sziasztok!

Lombikbaba, ezek gyönyörű szép tesztek!! :D :D :D
Chloe és az ő pólója :lol:
Drukkok mennek továbbra is! Mikor lesz a hivatalos eredményhirdetés?

Kép

KépKép
 
 


Lombikbaba Ez bizony erősödik :lol: :lol: Juhééééé! Karácsonyi baba lesz, nem? :D vagy babák :roll:. Chloe nagyon cuki nővérke :) Mikor mész vérvételre? Mint benfentesnek nem csináltathatsz hamarabb a kóráházban? Tényleg, te most dolgozol, vagy otthon pihizel ilyenkor?

Meli Nálunk nincsenek apagondok, mégis ICSI volt. Ha már lombik, tök mindegy, hogy sima vagy ICSI, a te szempontodból ugyanaz minden.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

 
 

Meli, így van, teljesen mindegy, hogy sima lombik, vagy ICSI. Az ICSI esetén Apa katonáinak megspórolnak egy csomó melót és közvetlenül a petesejtbe fecskendezik a katonát. Így semmi dolguk :)

Nálunk is Apa gondok miatt kellett lombik, nálam hála ég semmi gond nem volt, "csak" Apa bajunk volt. 3 milliós sereggel indultunk, de a nagy napon sikerült 500 ezret produkálni. Végtére tök mindegy, pont azt az egyet választották ki, akire szükségünk volt :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Melinda

Engem az endometriózis és a fél év sikertelen próbálkozás után küldtek inszeminációra.És most,hogy a 2.inszem is sikertelen volt 100%-os spermákkal,így a biológus,mondta,hogy Ő inzulinra gyanakszik és igaza is lett.Szóval endometriózis+inzulin a hiba!

Lombikbaba

Szépen erősödik a csíkocskád! :wink: :lol:
efgk
Budapest
 
 


Efgk,
akkor simán lehet spontán baba is! :wink:

Meli,
nálunk sem volt apabaj, mégis ICSI-zték felét!Úgyhogy nem lesz semmi gond, nemsokára Te is kismami leszel! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Jajj, köszi szépen Lányok!!! :)

Efgk :) azért ez tök jó, hogy megtalálták a hibát! És akkor most mennyi a kezelés időtartama?

Most azon parázok, hogy nehogy holnap jöjjön meg nekem, mert az gáz lesz, ugyanis csak kedden tudnék ünnepek után menni vv-re, de az már akkor a 6. nap lesz. Vagy ilyenkor mi van?Szombat-vas-hétfő nincs labor sehol sem.Ilyenkor meg kell várni egy új ciklust?

Kép
 


Nyuszika, akkor végül is neked mennyit ültettek akkor be?

Kép
 


Nem tudom mennyi idő lesz....,gondolom egy hónap múlva szándékoznak majd vért venni és meglátjuk mi lesz...
efgk
Budapest
 
 


meli Bizti nincs labor hétvégén? A pesti Kaáliban akkor is, ünnepeken is van :roll:.

Efgk Fél év várakozás nem sok :roll:. Drukk, hogy a kezelés most helyre tegyen! Gondolj arra, hogy ez nem csak a babó fogantatása miatt fontos, hanem temiattad, a jövőtök miatt is. Egészséges anyára van szüksége annak a picinek! Morbid, de talán jó is, hogy a vizsgálatok fényt derítettek egy ilyen "lappandó" gondra!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Efgk,
inzulint nem érdemes 3hónapnál korábban nézni.Úgyhogy terheléses vizsgálat tuti nem lesz most!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Sziasztok!!!!
Tegnap meg volt a tüsző ellenőrzés :wink: És megdöbbenés volt :shock: Egy darab 13mm tüsző van :shock: Endo 6mm nagyon kevés :? De ez nem gondd mert múltkor 8-ról 2nap allatt az inszem napjára lett 13-14 :wink: De az hogy ugyan ugy szúrtam magam és csak egy és ekkora!?! :shock: Múltkor 18-18-14 volt...szerintem hamar kezdtük a szúrást most :roll: De végül is mind 1 mert nem marad el :wink: Hétfőn vagy szerdán lesz :wink: Viszont egy kérdés...

Mennék inzuli-cukor terhelésre, vagy kedden vagy csütörtök... :roll: Szoval inszem után 1-2napra rá...mit gondoltok erről!?Befolyasolhatja az inszemet!?Mert akkor inkabb nem megyek most el :roll: :oops:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Meli, az intézet, ahova én jártam, arra épít, hogy ne sok sok tüsző, petesejt legyen, hanem inkább kevesebb: ne menjen a minőség rovására a mennyiség, valamint a női szervezetet sem terheli meg. Így lett 8 petesejtem, amiből egyből 2-t kukáztak, mert nagyon éretlen volt. Maradt 6, abból 3 db érett volt, ezt szúrták is aznap, másnapra pedig beérett még 2 petesejt, így egy nap csúszással szúrták meg azokat is. Szumma szummárum, a punkció napján megszúrt 3 petesejtből 1 kezdett el osztódni, a másnapiakból szintén 1, így kaptam vissza 2 babát. Én el is voltam kicsit keseredve, de mint kiderült, a kislánykám a punkció napján megszúrt, elindult baba volt, testvére, az egy nappal fiatalabb nem maradt velünk. Tehát 2 babából is van remény :)

Nem tudom ki hogy van vele, szkeptikus vagyok az IR témában. A diétával magával egyet értek, hiszen ez nem fogyó, hanem egészséges étrend, de hogy mindenkire ezt akarják ráhúzni................ Én is közte vagyok, de én nem akartam gyógyszert, csak ésszel ettem, és hála Istennek, nem kavart be a lombikba :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Noci, én nem terhelném a szervezetem felesleges cukorral inszem után. Max. ha nem sikerült. Akkor. Nem tudom, Te hol laksz? Pesten a Mensmentisbe egyik napról a másikra kapsz időpontot a terheléses cukorra, így tudsz kalkulálni is!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Nem azzal van a gondd, hogy nem kapok időpontot...mert akármikor megcsinálják...ma dolgozom...péntek mehettem volna de akkor tüsző ellenőrzés lesz és ketté nem tudok szakadni!!!!szombat vasárnap hétfőn nem dolgozik az asszisztens aki levenné a vért, így leghamarabb kedden tudnék menni de lehet az inszem meg hétfőn lesz :roll: Ha szerdán lenne az inszem akkor kedden el tudnék még esetleg menni inszem elott, de szerintem kicsi az esélye, hogy szerdán lesz az inszem :roll: ....
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci,
szerintem a terhelés csak akkor kever be az inszembe, ha gondod van az inzulinoddal!Mert teljesen egészséges szervezetet meg lehet terhelni, és nem okoz semmi baj!Ha viszont inzulin problémád van, azt jobb minél előbb tudni, mert később is gondot okozhat!
Viszont a hormongyógyszerek, szurik sokban rontják az IR-t!

Nyuszika,
természetesen nem mindegy, hogy kinek milyen mértékű az inzulin rezisztenciája!Enyhe IR-t kordában lehet tartani diétával, de akinek már nagyon kiugró az értéke, annak kell a gyógyszer is!
Én mondjuk nagyon örültem, hogy kaptam még annó metet!Egész terhesség alatt is szedtem.De ez én vagyok! :)

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


noci inszemnél nem is jó, ha kettőnél több petesejt van. 3-as terhesség már nagyon kockázatos, törekszenek rá, hogy 1-2 jó tüsző legyen. Nekünk a lombik miatt gyártanak ennyit, az azért egész más, gondolj bele!!!
Két féle hormont kaptam én: az egyik sokat, a másik nagyokat csinált. Mármint petécskét. Attól, hogy tök sok hormont kapsz, lehet, csak a másodikból (merional). Így a mennyiség kizárólag a te adott hónapi szokásod függvénye, vagyis 1-3, ami az átlagos. Nekem a clostilbegit is „csak” 2-3 petét csinált inszemhez, nem is kellett több ahhoz!

Nyuszika Én örülnék az IR-nek, legalább tudnák, mi a bajom és lehetne kezelni :roll:.

Voltam ma dokinál... van valami bevérzés a petezsákban :( kaptam egy halom gyógyszert (még), meg kiadta az utászt, hogy kíméljem magam :? Kösz :? Most feküdtem 2 órát, de már nem bírom, csak jár az agyam :evil:. Csajom ezentúl a földön alszik, hogy ne kelljen beemelni az ágyba, pelusozni meg a fürdő kövén fogom ugyanezért, vagy mi??? Már nem látom, hol tudnék „emelést” spórolni, maga jön fel/le a 3-ra, felmászik a csúszdára, bemászik a fotelben az ölembe. Babakocsi, autósülés, pelusozás, kiságyba emelés, ezeket nem tudom megspórolni. Ezek akkor is lennének, ha egy évet várunk még a tesóprojecttel.
Most 4 napig itthon lesz apa is, addig én nem emelem, de aztán ugyanaz marad minden. Remek :?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Kiváltottam a gyógyszereket. Összeszámoltam, 7 különböző dolgot szedek :shock:. Ráadásul az egyiket csak receptre lehet kapni, de nem írt hozzá a doki :evil:. Annyira bosszantott, aztán eszembe jutott, hogy tuti van itthon, mert ismerős a neve, és tényleg :). Csak az itthoniban 16 mg a dózis, nekem meg 4 kell :? Mi sem egyszerűbb mint egy fél centis gyógyszert negyedelni :evil:. Jövő héten próbálok szerezni a háziorvostól receptet. Ezeket kapom:
1x1 magzatvédő
1x1 aspirin protect (vérhígító)
1x1 Metypred 4 mg (gyulladáscsökkentő + szteroid)
3x2 Utrogestan (progeszteron)
250 mg Magnézium (görcsök ellen)
3x200 mg C-vitamin (érfal erősítő ilyen nagy dózisban)
1xfél 50mg-os Ty-akármi, pajzsmirigyre

Hááááát... Apa kitalálta, hogy fogad bébiszittert mellém, én meg feküdjek egész nap :roll:. Valahogy baromira idegenkedek a dologtól. Azzal nyugtatom magam, hogy a doki csak 4 hét múlva akar látni, akkor nem lehet olyan gáz a helyzet. De vajon ezeket mind szedjem folyamatosan addig??? Totál infóhiányban érzem magam, mert pl. a metyprednél volt az, hogy lombik után csak 4 napig lehetett szedni, oké, hogy a nagyobb dózist, de most akkor meddig szedjem?! Ott persze nem néztem meg, miket ír fel a lapra :?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Tudnátok segíteni nekem abban,hogy milyen papírok szükségesek egy nem magán kórházban,ha nem vagyunk házasok és a bejelentett lakcímem még a régi??Miket kérnek,ha kérnek egyáltalán?És,ha kérnek,inszemhez is kérnek,vagy lombikhoz kell?
Előre is köszi:D

Azért kérdezősködök,mert úgy döntöttünk,hogy a 3. inszemináció után,ha esetleg sikertelen lenne,átmegyünk nem fizetősbe.És,ha kell valami papírusz,akkor addig azt elintézem,hogy ne teljen majd azzal is az idő.


Rekuja!Vigyázz magadra nagyon!!!
efgk
Budapest
 
 


efgk A Kaáli nem fizetős lombik esetén. Egyszer se kértek tőlünk semmilyen papírt arról, milyen kapcsolatban vagyunk és mindig úgy beszéltek apáról, hogy a "párja", szóval senkit nem érdekel, a férjed-e a gyerek apja. Jog szerint csak házas vagy élettársi viszonyban élőknek jár a lombiknál a támogatás, de mondom, soha, senkit nem érdekelt.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ide másolok egy meghívót, tegnap kaptam, hátha valakit érdekel, vagy érint. Lesz egy ingyenes előadás az egyik klinikán az "Egy embrió beültetés" témában április 25-én!

Szóval, a meghívó:
Egy embrió beültetés - Single embrio transfer

Időpont: Április 25 / Szerda/ 17:30 óra

Helyszín: 1076 Budapest, Péterfy Sándor utca 8-20, Fresenius tömb,
Ciris Budapest váróterme

Előadók: Dr Vass Zoltán - IVF Centrum vezető főorvos
Nagy Melinda - Embriológiai labor vezető


Az IVF kezelések nyomán megszületett gyermekek fele ikerterhességből
származik. Amennyi öröm két (vagy három) egészséges, jól fejlődő gyermek,
legalább annyi kockázat, szövődményi lehetőség, ha nem jól alakul a
terhesség kihordása vagy a szülés. Két embrió egyidejű beültetése esetén a
terhesség létrejöttének esélye nagyobb, mint egy embrió beültetése esetén.
Ugyanakkor nemzetközi tanulmányok igazolják, hogy jól megválasztott
esetekben egy embrió beültetése, plusz egy későbbi időpontban végzett
mélyhűtésből felengedett embrió beültetés együttesen ugyanolyan kedvező
terhességi arányokat képes elérni, mint két embrió egyidejű beültetése.

Klinikánk felvállalta az "egy egészséges gyermek, aki időre született"
célkitűzést, követve a világ vezető IVF központjait

Az intézetünkben kidolgozott kritérium rendszer alapján az "Egy beültetés -
egy embrió" program 70% feletti összesített (kumulatív) terhességi arányt
eredményezett 2011-ben. Két embrió egyidejű beültetése Intézetünkben több, mint 40%-ban eredményezett ikerterhességet 2011-ben.

Az előadáson részt vevőknek 6.000 Ft-os kuponnal kedveskedünk, melyet az intézmény bármely szolgáltatására felhasználhatnak!
brogoka
Budapest
 
 


Kimaradt, hogy bejelentkezés szükséges itt: +36 1 439 1640 / 1641 / 1642 /

Sziasztok!

Ide másolok egy meghívót, tegnap kaptam, hátha valakit érdekel, vagy érint. Lesz egy ingyenes előadás az egyik klinikán az "Egy embrió beültetés" témában április 25-én!

Szóval, a meghívó:
Egy embrió beültetés - Single embrio transfer

Időpont: Április 25 / Szerda/ 17:30 óra

Helyszín: 1076 Budapest, Péterfy Sándor utca 8-20, Fresenius tömb,
Ciris Budapest váróterme

Előadók: Dr Vass Zoltán - IVF Centrum vezető főorvos
Nagy Melinda - Embriológiai labor vezető


Az IVF kezelések nyomán megszületett gyermekek fele ikerterhességből
származik. Amennyi öröm két (vagy három) egészséges, jól fejlődő gyermek,
legalább annyi kockázat, szövődményi lehetőség, ha nem jól alakul a
terhesség kihordása vagy a szülés. Két embrió egyidejű beültetése esetén a
terhesség létrejöttének esélye nagyobb, mint egy embrió beültetése esetén.
Ugyanakkor nemzetközi tanulmányok igazolják, hogy jól megválasztott
esetekben egy embrió beültetése, plusz egy későbbi időpontban végzett
mélyhűtésből felengedett embrió beültetés együttesen ugyanolyan kedvező
terhességi arányokat képes elérni, mint két embrió egyidejű beültetése.

Klinikánk felvállalta az "egy egészséges gyermek, aki időre született"
célkitűzést, követve a világ vezető IVF központjait

Az intézetünkben kidolgozott kritérium rendszer alapján az "Egy beültetés -
egy embrió" program 70% feletti összesített (kumulatív) terhességi arányt
eredményezett 2011-ben. Két embrió egyidejű beültetése Intézetünkben több, mint 40%-ban eredményezett ikerterhességet 2011-ben.

Az előadáson részt vevőknek 6.000 Ft-os kuponnal kedveskedünk, melyet az intézmény bármely szolgáltatására felhasználhatnak!
brogoka
Budapest
 
 


Kép


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Rekuja
Ma éppen megyek dolgozni... munka közben mondjuk, kevésbé erőltetem meg magam, mint otthon :wink:
Egy 21 hónapos gyerek mellett lehet pihenni????? :wink:
Vigyázz magatokra!

Anett
A hivatalos eredményyhirdetés 11-én lesz.

Meli
Hívd fel őket telefonon és kérdezd meg!!!!!

EFGK
Legalább 3-4 hónapot hagyj a gyógyszer-diéta-mozgás triónak, hogy hasson!
Hova mennétek át?

Noci
Én inszem előtt nézetném meg az inzulinomat!
A terhesség önmagában is IR állapot!!!!!

Nyuszika
Hogy sok az IR-es? Igen, ez egy népbetegség... az IR klényegében a 2. típusú diabétesz egy formája!!!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba!
Halk gratula!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Szépen erősödik!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Nekem sajnos az a tapasztalatom, hogy elég könnyen ráhúzzák az emberre, hogy IR-es.... Ha ez igaz lenne, akkor alig lenne egészséges ember...... Én hiszem is és nem is a dolgot. Igazából ennyi. Mert ha így lenne, mindenki a 2. típ. diabétesz felé tartana, csak ki jobban, ki kevésbé.

Lombikbaba, sokat mondóak a tesztjeid :))))))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Lombikbaba! Nagyon szépen erősödik!!! Dobsz egyet ma is? :)

Úgy néz ki, piri megkímél még, de ma vagy holnap már jöhet!!! :D Most már akkor vége lesz az ünnepek-veszélynek :lol:

Ezt az IR-t nálam miért nem nézik lombik előtt? Vagy hogy van ez? Nekem a terhesség alatt magas volt a cukrom, de utána 6 hónapra rá jó lett a terhelésesem. Vagy nem számít az semmit?Ezt kiknél nézik? Vagy kérni kell?

Kép
 


Lombikbaba - wow, jól néznek ki a tesztjeid, hajrá!

Nyuszika - egyetértek veled IR-ügyben. azzal finomítanám még, hogy szerintem kétfajta orvos van, az egyik, akinek eszébe sem jut elküldeni egy cukor-vizsgálatra, hiába utal rá több minden is, hogy akár ez okozhatja a meddőséget. A másik pedig mindenkire ráhúzza ezt a diagnózist.
Nekem egyszer az utóbbihoz volt szerencsém, közölte, hogy szőrös vagyok (???), meg kórosan sovány (163cm-51kg) és még pár vicces dolgot és hogy durva IR-em van. Szerencsére van a családban orvos, sőt még egy másik szakembernek is megmutattam a leleteimet, akik azt mondták, hogy eszembe ne jusson elkezdeni a gyógyszeres kezelést....

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Mimi, én pont így jártam..... 3 orvosból 2 szerint semmi bajom, nehogy gyógyszert szedjek, másik szerint enyhe IR. Azért persze rám is rám hozták a frászt, így szabályokat követve ettem, de mostanában ennek se híre, se hamva.................

Na, mi a mai program?????? Derékgyilkolás :) Lánykám el kezdett járni, kapaszkodva, így görnyedünk és megyünk, megyünk, megyünk... Nagyon édi :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


Sziasztok!

Szerintem meg az a baj, hogy itthon nem igazán tájékozottak az orvosok IR ügyben!Nekem is enyhe IR-t diagnosztizáltak, aztán a hormonkezelések hatására bedurvult a dolog!Ha nem követem a 3as kezelést, nekem tuti még a mai napig sem lenne babám!
És ha valakinek enyhe IR-t diagnosztizálnak, mégis sikerül kismamainak lennie, az nem azt jelenti, hogy teljesen egészséges!A hyperinzulinaemia ott van a háttérben, és 10-20-30év múlva már 2.típusú diabéteszként jelentkezik majd, ami már nem sokkal komolyabb baj!Szerintem igenis komolyan kell venni a kezdődő IR-t is!
Lombikbaba, Te mit gondolsz?Te is régi motoros vagy már IR ügyben! :wink:

Rekuja,
amennyit csak tudsz, pihizz, persze tudom, nem könnyű! Remélem nem lesz semmi bajotok!+++++++++++++++

Lombikbaba,
lesz valamikor vérvétel is?
Rakj majd friss zebrás képet is! :)

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


HCG: 1364 (ET+13) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba szupeeeeeer, ez iker gyanús ilyenkor, nem????

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 


A II. típusú diabetes mellitus inzulinrezisztens állapot! Örüljünk annak, hogy meddőségi kezeléseknél előbb-utóbb felmerül, hogy a háttérben IR állhat. Szűréssel korai időszakban felismerhető, a kezelés megkezdhető... még akkor, mikor a szervezet tartalékai nem merülnek ki, még nincs jelentős cukoranyagcsere-változás, nem alakulnak ki az érrendszeri, idegi károsodások...

Az persze nagyon egyéni, hogy ki mennyire veszi ezt komolyan. Ez is olyan, mint ahogy köztudott, hogy milyen súlyos következményei lehetnek a dohányzásnak, a rendszeres alkoholfogyasztásnak, mégis sok a dohányos, az alkoholista...

Én komolyan veszem... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Nyuszika
Lehetnek akár ikrek is, de... vannak olyan ismerőseim, akiknek ennél jóval alacsonyabb HCG-nél lett trigemini terhességük, vagy sima ikerterhesség...
Nekem Chloeval is magas volt a HCG-m (ET+11-nél 1253 volt)
Majd az UH után a jövő héten okosabbak leszünk :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba: :shock: :lol: :shock: :lol:
Trigemini terhesség mi!? :oops: 3 babóca!?!

Én nem megyek holnap végül terhelésre kihagyom majd ha nem sikerülne az inszem akkor...
Holnap inszem :oops: :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci
Drukkok mennek holnapra!
Igen, a trigemini terhesség az a hármasikres :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba Gratulálok!!!! :D:D:D:D:D Tök jó :D:D:D:D:D:D Szóval te is kismami vagy – hivatalosan is :wink:. Számoltál magadnak várható szülés időpontot? Pont mikulás, azért írod?

Meli Pont most feküdtem 2 órát, de már untam :oops:. Csajom lassan ébred... na felébredt!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Mégse kelt fel, csak nyüsszentett egyet. Szóval pihizek, már amennyit lehet. 4 napig tehermentesítettek, nekem egy kicsit sok is volt a segítség, a végén már Szaffi-hiányom lett :oops:. Leépítem a főzést, helyette veszek kaját a kifőzdében vagy rendelek valamit, ezzel is spórolok napi fél-egy óra ácsorgást a konyhában. Meg rászoktattam a csajt a you tubera :oops:. Napi fél-egy órát nézünk kisvakondot meg dalokat (olyan minimaxosok), addig is nyugton ül az ölemben és én pihizek.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja akkor pihizzetek!!!!mikor mész uh ra!?!?
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Rekuja
Azt már kezdetben kiszámoltam, hogy a márciusi IVF után decenberben várható a baba! (elvileg dec. 16-án telik le a fogamzástól a 38. hét :wink: )
Így már hozhatja a Télapó :lol: :wink:
Vigyázz magatokra!
Aranyosak a vonalzóid!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba,
hatalmas gratula!!!! :D :D :D
Énis komolyan veszem az IR-t! :wink: :P

Rekuja,
Szaffi édes pofa, hogy kicsit pihenni is hagy! :)

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Lombikbaba Ez alapján akár szilveszteri babád is lehet :D NA jó, az már nagyon túlhordás :roll:

Tegnap elmentem a vérvételem eredményéért, TSH 1,8 8) úgy megnyugodtam, kicsit paráztam ettől, mert a magas TSH magzatkárosító :roll:. A vasam viszont a béka segge alatt, majd szedek azt is. Fura, Szaffival csak a 30. hét körültől volt alacsony a vasam :roll:. De hát minden terhesség más, ugye. Ma mondjuk egész nap bújós manó volt, vettem le a pelenkázóról és úgy csimpánzozott a nagylányka, hogy beültünk a fotelba ölelkezni :oops:. Fenébe a nem emeléssel, nekem is kell az összebújás!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Lombikbaba - gratulálok!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok! Új vagyok :) Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra :)
A férjemmel lombikra készülünk. A konzultáción túl vagyunk, a szegedi Kaáliba fogunk járni. Lenne is egy kérdésem, ha nem baj :) A doktor úr kért antimüller hormon vizsgálati eredményt, azonban azt itt, ahol élek (Kecskeméten) csak csütörtökön és hétfőn csinálnak :( az pedig ugye ciklusfüggő vizsgálat, a ciklus 2. napján kell elmenni vérvételre. Véleményetek szerint, ha a ciklus 1. napján megyek az mennyire jelenthet problémát?
Köszönöm a válaszotok! Szép estét mindenkinek!
marmalade
Kecskemét
 
 


Na halihooooo :lol:

Kivel mizu mizu mizu!?!hogy vagyunk!?!

Én túl vagyok az inszemen, 27-én kell vissza mennem!!! :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci - hát akkor most jön az az idegtépő két hét... vigyázz magadra, szorítok!

Marmalade - üdv köztünk :) - Szerintem nyugodtan mehetsz egy nappal korábbban is, legalább is az én dokim biztos ezt mondaná.
De szerintem a legmengyugtatóbb, ha megkérdezed a saját orvosodat, hogy ő mit mond erre.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Noci
Drukkolok!

Marmalade
Alaphormonokat általában a ciklus 1-5. napja között néznek... Beszéld meg az orvosoddal, hogy ő inkább hogyan szeretné!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Kedves mimilee, köszönöm a gyors válaszod. Igen az itthoni nőgyógyászom is ezt mondta, csak Szegeden a Kaáliba nem merték rámondani a lányok a recepción az Áment, Zádori doktor urat meg nem tudtam elérni....
De persze ilyenkor nem tud pontosan megjönni, amikor kéne, hogy intézhessem a vérvételeket áááá :( múlt hónapban is pont a 4 napos hosszú hétvégére esett, így telnek el a hosszú, semmittevő hónapok....
Akiknek sikerült, azoknak szívből gratulálok, nagyon jó ilyet olvasni, hallani :)! Azért is csatlakoztam egy ilyen közösséghez, mert jó olyanokkal megosztani a tapasztalatot, akik hasonló cipőben járnak, mint te, szóval ha lesz időm akkor jövök és olvasok meg írok :) Nekünk, ha minden jól megy, akkor júniusban meg lesz a beavatkozás! Már nagyon várom! További szép napot mindenkinek!
marmalade
Kecskemét
 
 


lombikbaba - neked is köszönöm a válaszod. Szerintem d.u.-án egyszerre írtunk, így nem láttam a visszajelzésed, csak most! :)
marmalade
Kecskemét
 
 


Marmalade - és nálatok mi a gond, ha van egyáltalán? Mióta próbálkoztok?
Remélem, az itteni nagy teherbeesési hullám ragályos és mindenkit megertőz!

Tegnap voltam dokinál, minden oké, 2,4 cm és őrülten ver a szíve :)

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron