Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Hogy vagytok kismamák???

Képzeljétek túl vagyok a 3.inszemináción is,sajnos sikertelen volt,ezért kikértem az összes papíromat a kórházból és átmegyünk a Kaáli-ba,ott biztosan tudnak segíteni rajtunk!Szerdán lesz a konzultáció az új orvosommal.Kíváncsi vagyok,mire fog küldeni 3 inszem után,endometriózissal és inzulinrezisztenciával.Inszemre vagy lombikra?!
efgk
Budapest
 
 


Szia Efgk - szerintem nagyon jól döntöttetek. Annyi jót hallottam már a Kaáliról, ott biztos sikerrel jártok. Tavaly nyáron mi is elmentünk a budai Kaáliba egy konzultációra (a 3. inszemünk után), és nagyon kedves volt a doki, több mint egy órát ott voltunk nála, mindenre hosszan és alaposan válaszolt. (mivel nálunk az egész meddőségi kezelés külföldön volt, mivel ott élünk, csak egy konzultáció erejéig mentünk oda, de tök megnyugtató volt)
Mesélj majd holnap, hogy hogy sikerült a konzultáció és mikor vághattok bele az újabb inszembe/lombikba... Nagyon drukkolok!

Velünk minden oké...
Többiek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


efgk Szerintem is jól tettétek, azt hiszem, az orvosi protokol is 3-4 inszem után javasolja a lombikot. Hogy állsz a diétával? Sikerül tartani? Érzel valami változást miatta? (súly, közérzet stb.)
Nekem a Kaáliban elég sikeresek voltak eddig :). Melyik orvoshoz kerültél?

Mi is jól vagyunk :) Elvileg jövő szerdán nézzük meg újra Ketteskét, már a 13. hét óta nem láttam :roll:. Úgy tűnik, végre apa is szabaddá teszi magát és eljön velünk, úgyhogy talán foglalkozhatok benti baba nézegetésével ahelyett, hogy a kinti babát próbálnám távol tartani az ultrahang fejtől :lol:. Battár nagy hasam van :oops:. De büszke vagyok rá :D Különben is, ellensúlyozza a nagy seggemet :lol: :lol: :lol:
Amúgy a legbüszkébb arra vagyok, hogy még mindig „csak” +3-4 kg körül járok, szóval van esély +12 alatt maradni (eleve többlettel indulok, szóval ennyinek bőven elégnek kéne lennie).

Meli, hogy álltok?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

 
 

Mimi

A hosszas,kielégítő válaszokra szükségem is lesz,mert orvossal utoljára decemberben beszéltem...na meg persze szánt rám a szabad idejéből inszemenként kb.5 percet:)
Örülök,hogy minden oké veletek!Mikorra is vagy kiírva???Holnap jövök és mesélek mi volt!

Rekuja

Örülök,hogy jól vagy!A 3-4 kg-ra tényleg büszke lehetsz,nem semmi!Szerencsés vagy!Bizti nem kívánod a nyalánkságokat.


Én amikor kértem időpontot konzultációra Krizsa Ferenc doktorhoz kértem,mert egyik vendégem járt nála régen és meg volt vele nagyon elégedve.Bevallom én már jobban örülnék,ha lombikra küldenének!Nem sok reményt látok már az inszeminációban.Képzeld a diétát május 22.-ig nagyon szigorúan betartottam,de amikor 22.délután kiderült,hogy nem sikerült az inszem,elgyengültem és nekiáltam zabálni!
:D :D :oops:
Amúgy annyi változást érzek,hogy kényelmesebbek a nadrágjaim és nem lóg a térdemig az úszógumim!

:D :D Csak viccelek,annyira hájas azért nem vagyok :) Viccet félretéve,jobban érzem magam és a pattanásaim is eltűntek :)



Képzeljétek,tesóm végre kisbabát vár!
:) Érkezik a 2.gyerkőc.Nagyon vártuk már!
efgk
Budapest
 
 


Rekuja!

Szerinted elfogadják a másik kórházból készült vizsgálati eredményeimet???Átjárhatósági,hormon v.v.??Párom sperma vizsgálati eredményét?Mindenért kell fizetni itt is?
efgk
Budapest
 
 


efgk Nekünk minden vizsgálati eredményt elfogadtak (átjárhatósági, sperma), így csak olyan vérvételek kellettek, amik az inszemhez nem. Spermás eredménynek vittük az inszemen kapott eredményeket is, akkor ugye sokból nézhetnek átlagos sperma minőséget. Nekünk akkor mindkettőnknél néztek AIDS-t, nálam hepatitist, meg mi kértünk vmi. összeférhetetlenségit, az drága volt. Ezekért fizettünk. Lehetett volna őket a város különböző pontjain ingyen csinálni (mindre más-más orvosi beutalóval, illetve az AIDSre aszem nem kell beutaló). Konzultációért fizetni kell. A Kaáli csak olyan eseményre kérhet le pénzt az OEPtől, ami közvetlen a lombikkal függ össze, vagyis csak akkor, ha már szedsz vmilyen gyógyszert (fogamzásgátló, szurik). Tehát minden más alkalom pénzes. Pl. tavaly augusztusban voltunk bent, hogy megbeszéljük a dokinéninkkel, mikor mehetünk legkorábban ketteskéért, ő meg beírt minket februárra (mint legkorábbi időpont :roll:). Na ez 3000 Ft volt :shock:. Értem én, hogy kb. negyed órát ránk szánt, meg hát ennyi azért kell, hogy látszódjon, komolyak a szándékaink, ha már lefoglalunk egy időpontot :roll:.
Viszont tényleg nem elvárás a hálapénz, akkor is kedves lesz veled mindenki, ha egy fillért sem adsz!!!
Krizsáról jókat hallottam, ha jól emlékszem ő tette be nekem Ketteskét, de erre nem mernék megesküdni. Tudom, gáz, de már meg se jegyzem a pasik nevét, akiket a lábam közé engedek :lol:.
Kitartást a diétához! Nekem Szaffinál segített, hogy kicsit visszafogytam a sok hormongyógyszeres fogyás után. Mármint a lelkemnek segített :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja

Köszi az infókat!
Ezen nagyot vihogtam:"Tudom, gáz, de már meg se jegyzem a pasik nevét, akiket a lábam közé engedek" :D :D :D :D Nem semmi figura vagy,az már biztos!Humorérzékért kétszer álltál sorba! :D :D
Figyu...,ez az AIDS vizsgálat azért elég ciki nem??? :D :D
Vagy ahová megyek majd AIDS vérvételre,ott fogják látni majd a papíron,hogy mihez kell a vizsgálati eredmény??
Diéta szerintem folytatódik,ha hazajöttünk délután.BIztos jól lecsesz majd,hogy kihagytam 2 hetet..!Képzeld veszek Kangoo cipőt és azzal fogok ugrálni esténként a garázsba.Szomszédok biztosan rajongásig imádnak majd! :lol:
Régen jártam ilyen edzésre és nagyon tetszett.Időm ugyan nincs eljárni,így megveszem a cipellőt,majd itthon nyomatom!Igaz,hogy 70.000 ft,de a lábam már úgysem nő...
Szaffi biztosan várja már a kistesót!?Olvastam,hogy jártok gombázni,le a kalappal!Nekem mindegyik gomba egyformának néz ki!:)Szerintem elég hamar eltenném a családomat láb alól,ha főznék egy saját kezűleg beszerzett gombából pörit! :D




Lombikbaba!Mi újság?Hogy vannak az ikrek?
efgk
Budapest
 
 


efgk Mi az aids vérvételt is a Kaáliban csináltuk, kényelmi okokból. Így apának nem kellett különböző helyekre rohangálnia (kicsit elfoglalt :(). Szerintem elég sokan csináltatnak aids tesztet különböző beavatkozások előtt, vagy vízumhoz (vagy ezt mégse vezette be az usa, csak akarta?) stb. Így nem hiszem, hogy ciki lenne egy tesztet elvégeztetni.
Az csak jó, ha tudsz mozogni is egy kicsit :)
Hát, nem hinném, hogy Szaffi különösebben várja Ketteskét, de azért már mutogat, hogy ott van bent a baba. Bár a fene tudja mért, folyton a melleimre mutat, hogy ott a picibaba :lol: :lol: :lol:.
Apának megvannak a gombaszakértői végzettségei, így mi elég nagy biztonsággal gombászunk :wink:. Ha ő nem látná a gombát, még akkor is elvinném piaci bevizsgálásra, ha egész biztos vagyok abban, hogy tudom, mit szedtem le! A gyilkos galóca például rengeteg féleképen tud kinézni, attól függően, esett-e az eső, amióta kinőtt, mennyi fény érte, mennyire öreg stb. Egy kiadós zuhi után egész csiperke-szerű tud lenni például:(

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Végre hírek Rólatok!!:)

Efgk! Sajnálom, hogy nem jártatok sikerrel:(
Nálunk az AIDS is benne volt a legelső vérvételben.

Reku:)
Mit érzel, mi lesz ketteske? Neveitek vannak már? Ezen a pasis dolgon jót nevettem én is :lol:
Férjem Erdélybe jár fuvarral és mondta, hogy ott az út szélén árulnak gombákat, többfélét is. Szerinted megbízható lehet?
Valamelyik nap júdásfüle gombát találtunk, az tuti, már bánom, hogy nem szedtük le, szaftos husiba jó lett volna...

Most kezdődik a stimum, végre a pirim a 32. napra jött meg, ez már jobban hangzik, mint a 23. nap. Az L-tiroxintól szépen beállt a pajzsmirigyem is hál'Isdtennek.
Azt nem értem, hogy valamit adnak a menstruáció előtt egy héttel, de mondták, hogy meg fog jönni ugyanúgy.Úgyhogy most megyek 14.-én és kapom is a gyógyit. akkor leszek a 18. napon :roll:
Ez mi, ez a long protokoll?És ha esetleg becsúszna spontán, közben meg elkezdenek stimulálni?Vagy nem értem. Azt hittem, a ciklus elején stimulálnak csak...

Kép
 


Efgk! Húúú, ilyen drága a Kangoo cipő? :shock:

Kép
 


Kis segítségre lenne szükségem,aztán jövök és mondom mi volt!
Az a gondom,hogy egy csomót jegyzeteltem,amiket mondott az orvos,hogy milyen vérvételekre kell mennem és van amit nem tudok,hogy egy vizsgálat vagy kettő,csak véletlenül egybe írtam!Fontos lenne,mert a háziorvosnak tudjak benne segíteni!

Ezeket diktálta:


D-vitamin szint
CA 125
TSH
Koleszterin
Helikobakter--légzésből,vagy vérből legyen a vizsgálat
Liszt érzékenység
Tejcukor érzékenység
Glutén érzékenység
Aids vizsgálat
Hepatitis BC vizsgálat
És amiben nem vagyok biztos,van ilyen vizsgálat??vagy külön külön kell írni??

Chlamydia trachomatis
Chlamydia mycoplasma chiminé /vagy mi a csuda! :D
efgk
Budapest
 
 


efgk Tyű, fogalmam sincs :roll:. Ezt nem nődoki végzi? Vagy az másfajta chlamydia? :roll: Mintha ezek vmi nemi betegségek lennének, vagy wc-ről elkapható hüvely/húgyvezeték gombásodás :roll:. Én ezeket pénzesen megcsináltattam a Kaáliba, amúgy is magánnődoki csinálta volna, így csak egyszer kellett mennem (nem ajánlották fel automatikusan, én mondtam, hogy nem-e lehetne ott, hogy ne kelljen még vkihez elmennem).
Az első három, amit írtál sztem benne van az általános vérképben, ami amúgy is kell a háziorvostól az altatás miatt!
Mit mondott a doki, milyen ütemtervben gondolkodtok?

Meli Ciklus közepén kezded kb. a gyógyszereket, nem? Elvileg beállítja, hogy egyszerre induljon a peteérés. Néha van olyan, hogy a ciklus végén van még egy peteérés, és az nekik nem jó, ezt akadályozzák meg, illetve kicsit lelassítják a szervezetedet a túlstimulálás előtt. Gondolom rád néznek 14-én, mielőtt a gyógyszert megkapod :roll:.
Apa nálunk Mvhelyi, szóval mi is szoktuk nézni az útszéli „gombászokat”. Nagyon vegyes a felhozatal. Néha egész mást árulnak, mint ami ki van írva. Bár olyat még nem láttunk, hogy bolondgombát adtak volna, de tudd, hogy Romániában nincs kötelező gombabevizsgálás, nem is lehet hivatalosan ilyen papírt szerezni. Az erdélyi gombászegyesület csinál tanfolyamokat, amire rendszeresen járnak itthoni tanárok is, de hivatalos papírt nem nagyon adnak (legalábbis pár éve még bizti ez volt). Szóval ha vargányát veszel és furcsán puha a szivacsos része, az valami más tinóru lesz :). Ja, és ugye ott a szokásos pannonmagyar-balekok mentalitás is... … … … mármint, hogy annak vagy nézve … … … tapasztalat, ha helyi tájszólásos anyós megszólal, hiába a magyar rendszám, máris egész máshogy beszélnek velünk …

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Meli


Cuki vagy,hogy sajnálod,már túl vagyok rajta szerencsére!Akkor elég szarul voltam.Sajnos a kangoo cipő ilyen drága
:( :(

Rekuja!

Köszi,hogy mindig számíthatok rád!!!!!!! :wink: Köszi a választ!

Nagyon szimpatikus volt az új doktorbácsim!Abban maradtunk,hogy 3 hónap kemény diéta,mozgás+ merckformin napi 3X1

Közben elvégeztetem a vizsgálatokat.Úgy döntött,hogy 2 inszeminációt még javasol nekem,mert ahol előzőleg csinálták nekem három inszemet,Ők nem jól csinálták a dolgokat.Pl.nem értette azt sem,hogy miért az inszemináció előtti napon kaptam a tüszőrepesztőt.És mérges volt,hogy csonkították a petefészkem+danovallal tömtek,mert azt mondta nem az Ókorban élünk,hogy ilyen szert adtak+csonkítgattak!Lett volna más módszer is!Ha esetleg nem sikerülne a 2 inszem,utána 2 lombikig megyünk,aztán csinálnak egy olyan vizsgálatot,hogy beszúrnak egy csövecskét a köldököm alá és körül néznek odabent.Azt hiszem tükrözés a neve....!+ közben nézik majd az endókat és,ha túl megnőnek addig,akkor valami méreg drága kezeléssel elsorvasztjuk az endókat.Dióhéjban ennyi!:)
efgk
Budapest
 
 


Efgk
Jól döntöttetek a Kaálival! :lol:
AIDS-vizsgálat nem ciki!!!! Gondolj arra, hogy olyan vizsgálat, mint a többi, pl. hepatitis... Én rendszeresen csináltatok tesztet...
Diétához, edzéshez kitartást!!!!

Rekuja
AIDS-tesztet Mo is kért, mikor Romániából átköltöztünk :wink:

Meli
Erdélyben tudni kell az ottaniak gondolkodását! :oops: :wink:
Long: amit a ciklus második felében adnak, az leállítja a saját hormontermelésedet, hogy a stimu ellenőrzöttebb keretek között legyen (röviden ez a lényege)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 



Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba, húúúúú, már ki is derült hogy vegyespárosod lesz??? Nagyszerűűűűűű! :) Nagyon szép neveitek lesznek!

Kép
 


efgk Örülök, hogy ennyire megnyerte a bizalmadat az új orvosod, ez nagyon fontos! :) Nekem inszemnél 12 órával előbb kellett beadnom a szurit, mint az inszem időpontja :roll:. Illetve egyszer közvetlen előtte adták be, mert elfelejtettek adni, de mondta a doki, hogy ez simán benne van, mert a spermiumok bőven élnek addig. Hát nem ezen múlott :(. De hátha nálad igen :)

Lombikbaba Mintha a férjemnél csak az állampolgársághoz kérte volna a magyar hatóság az aids tesztet. Ja nem, aszem a doktori ösztöndíjhoz is kellett :roll:. Na látod, erre már nem is emlékszem, pedig mintha mondta volna. De gondolom a román hadsereg is csinált neki, pont azelőtt volt katona, hogy átjött. Vagy csak a magyar seregben van kötelezően aids teszt? :roll:.
Gratula a vegyespároshoz! Ezt abból a vérvizsgálatból tudják ilyen korán, amit az itthoni kombinált teszt helyett csinálnak? Tényleg, hogy szűrik ki a véredből, hogy mi tartozik az egyik, mi a másik babához? Vagy csak átlagolni tudnak ikreknél? Ez nekem még nagyobb csoda, mint maga a terhesség :)
Nagyon jó multikultúrális neveitek vannak :). Pedig tényleg nincs sok, amit szinte mindenhol ugyanúgy írnak-ejtenek. A Jónás nálam is befutó, Szaffi mellé aranyos lenne, de apa mindig valami cettel jön erre :lol:

Mi még nem fogjuk megtudni benti babánk nemét szerdán. Apa megint nem tud eljönni uh-ra :evil:. Államvizsgáztat :evil: :evil:. Hát, nem sok jót kívánok most azoknak a hallgatóknak :evil:. Én meg ugye azt mondtam apának, hogy amíg nem jön el, én nem kérdezem meg. Nekem úgyis mindegy, tulajdonképpen szívesen kipróbálnám, hogy csak a szüléskor tudjam meg :) Retro feeling 8)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja
AIDS-tesztet nekünk a BÁH kért, hogy kapjunk munkavállalási engedélyt... bár az még régen, az EU-s időszak előtt volt... :wink:
Anyai vérből a magzati DNS-t tudják izolálni, vizsgálni. DNS meg eléggé specifikus :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba Rákérdeztem apánál, nem kellett neki aids teszt, mikor átjött ('98-ban) és az állampolgárságinál sem (aszem 2005 vagy 2006ban igényelte és kapta meg. Az egyik nagymamája miskolci, így neki könnyen ment). Mondjuk nem egészségügyben dolgozik :roll:.
Tök izgi, hogy kicsi babám DNS kupackái úszkálnak a véremben :). Kiváncsi vagyok, mennyi egy ilyen vizsgálat. Mert ha átlagolom, hogy mennyit költ itthon az oep "átlagosan" egy terhességre, lehet, hogy ugyanott tartana, ha ezzel dolgozna :roll:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Feltettem a babakocsim Vaterára:
http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi_ba ... 93805.html
Ha esetleg tudtok vkit, aki 3 kerekű kocsiban gondolkozik, nyugodtan küldjétek tovább a linket :D
(Vateráztam egy kisebbet, ami befér a tárolóba és szintén újszülött kortól használható)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Rekuja:) Mi volt uh-n?

babakocsi: bárcsak már abban kellene gondolkodnunk......

Tegnap megjártam Tapolcát. Meg uh-zott a doki, van egy szép sárgatestem, eddig mindig volt pé-m ezek szerint, a méhnyh.11,5 mm.Most vagyok a 17. napon és hétfőn indul a szuri, Superfact.Addig amíg nem jön meg. Én azt nem értem, ha közbejött volna egy spontán terhesség, ez a szuri nem árt? Mondta a doki, ha nem jön meg, akkor menjek el és megnézi miért nem jött meg.Egyébként 14 napig kell szurkálni magamat.

Kisfiam meg barihimlős lett, már egy hete, úgyhogy lassan kikeveredünk ebből is.

Többiek hogy vagytok?

Kép
 


Meli uh jó volt, és ha tanulmányozod a vonalzómat... :D Megint kis puncisunk lesz :D. Úgy látszik, nekünk ilyet tudnak barkácsolni :lol:. Emese lesz hivatalosan a benti pici lány, és Mesónak becézzük majd. Mókás, mert mindenünk unisex, erre lehetnének rózsaszínek is :lol:. De persze most is unisex dolgokat fogunk venni, mert ki tudja, mi lesz a harmadik baba majd? :roll:
Suprafact szuri ha elolvasod a leírást, eredetileg férfiaknak készül prosztata gondokra :lol: :lol: :lol:. Fogalmam sincs, mi van spontán terhesség esetén, de bízz a dokidban, bizti nem ez az első ilyen stimulációja :wink:.
Barihimlőn jó, hogy átestek most, stimu alatt nagyon vacak, ha beteg a nagy :( Jobbulást a nagyfiúnak!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Lombikbaba Boldog szülinapot Chloenak :). Nagyon cuki a copfjaival :D

Meli, mi újság? Hogy bírod a stimut?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Szia Rekuja!

Nagyon eltünt mindenki.... :? igaz, én sem jöttem, csak bekukk és mentem is tovább :oops:

Lbaba! Boldog szülinapot a kis Chloenak!!!:)

Rekuja, köszi kérdésed... A Gonal F-et szúrom, holnap adom be az utolsó adagot és holnap derül ki, mikor lesz a leszívás. Olyan fura hasfeszülésem van, mint amikor koraterhes voltam Marcival.Meg néha egy kis légszomj, hányinger.Ezek természetesek?
Pénteken voltam, akkor volt uh-n egyik oldalamon 4, a másikon 3 tüsző, olyan 15 mm-esek. A méhnyh.8,9 mm volt akkor.Kiváncsi leszek a holnapi eredményekre.A tüszőrepi után hány nappal lesz a leszívás? Úgy félek, vegyes érzéseim vannak.... :roll:
Ugye el lehet kezdeni a rengeteg vízivást? (bár ilyen melegben kell is)
Te mit tettél még ilyenkor a siker érdekében?

De jóóóó neked! 2 kislány! Én is szeretnék nagyon kiscsajt:)

Kép
 


Köszönjük!

Meli
Drukkok mennek!!!!
Tüszőrepesző után 36 órával van elvileg a punkció.
A sok folyadék (napi 3-4 liter max.) mellett a fehérjedús étkezés is fontos! Én rengeteg tejterméket ettem/eszem, meg husit :wink:
Hogy mit lehet tenni a siker érdekében? Erre nincs recept... én már a sokadik alkalmakkor nem csináltam ebből nagy gondot magamnak, éltem az életemet... Mindent úgy csináltunk, hogy jól érezzük magunkat :oops: :lol: :wink:
(Mi még meg is "ágyaztunk" az embrikéknek :oops: :wink: )

Rekuja
Gratulálok Mesóhoz :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi jól vagyunk. Most már kezdem érezni a babácskáimat :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Lombikbaba :D megágyaztunk-ezt úgy értsem, hogy........? :lol:

Pénteken punkció, de nem értem, mert az uh-n volt egyik oldalamon 4 db 18 mm-es, a másikon valami 6 db ugyanekkorák, és a méhnyálkahártya 11,2 mm. Nem kellene előbb szerintetek a punkció? Először szerdára akarta, csak még mára van szurim, meg holnapra az utcsó, és szerdán Ovitrelle tüszőrepi.
De már majd' szétszakad a hasam, úgy feszít. már nem is érdekel a siker, csak bajom ne legyen, úgy félek :roll: már lennék rajta túl......
Természetes ez a hasfeszülés? Meg gyengeség, hányinger. Kb. egy órán át tart, de szerencsére megszűnik azért.

Kép
 


Ma jöttünk haza balcsiról, ott azért túlélhető a kánikula :wink:. Hennával festettem két kis tappancsot a pocimra a köldököm alá :lol:. Szaffi azóta olyat akar a saját hasára, holnap rajzolok neki is tollal egy pár talpacskát :wink:.

Meli Hasfeszülés, hányinger tök normális. Előbbi a hormonoktól, utóbbi valószínűleg az idegességtől van. Ízí rájder 8) 8). Ebben a kánikulában meg mindenki gyenge :wink:. Tudod, a doki jobban látja, hogy lehet veled „sakkozni” mikor jobb, esélyesebb a dolog. A petécskék közt úgyis van egy kicsi különbség, nálam is, mikor sok van, van 1-2 éretlenebb is. Szóval nyugi, nem azon a pár napon múlik! Idegességed, félelmeid normálisak, de nem lesz semmi bajod, csak babád :wink:. Ezek szerint akkor csütörtökön vagy pénteken mész? Finisben vagy :D

lombikbaba Tyű, azért a két kis rúgkapáló nem lehet semmi egyszerre :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Reku:)

Balatonon merre voltatok? Édi lehet a két kis tappancs :D Képet nem akarsz tenni róla?

Pénteken megyünk. Igen félek kicsit, de nem az altatástól, meg a beavatkozástól, hanem az eredményektől...lesz-e a Zolinak normális spermiuma, megtermékenyülnek-e, osztódnak-e, ilyenektől.....
A tájékoztatón olyan sok negatívat olvastam :?
Ma este 8-kor tüszőrepi :)

Kép
 


Balatongyörökön van egy vályogháza a nagycsaládnak, szóval ilyenkor nyáron mindig van lent valaki. Most unokatesómékkal párhuzamosítottunk, ott 1 éves a lányka, úgyhogy kibabáztuk magunkat :)
Tudod, Meli, egy spermium is elég a gyerekhez :wink:. Ezek meg már nem rajtatok múlnak, tehát az idegesség nem viszi előrébb a dolgokat. A negatívumokat kötelező leírniuk, de vedd észre a sok babafotót is a rendelőkben! (Itt Pesten legalábbis rengeteg babafotó van kint, nekem mindig jól esett nézegetni :))

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Meli
Mi újság?????

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Köszi az érdeklődést:)

7-en lettek, mint a gonoszok.Holnap délelőtt kell telózzak, hánynál sikerült a randi:)
Páromnak 2x kellet adni anyagot, mert az elsőben lassúak voltak, utána másfél órára rá amit adott, már jobb lett. Szerintem sok volt az 5 nap önmegtartóztatás gyenge minőségű spermiumokkal.Csoda, hogy sikerült neki másodszorra :D

Csajok, nektek is feszült a hasatok, mintha tele lenne levegővel? És vérezgettetek ?

Többiek hogy vagytok?

Kép
 


Igen, én volt, hogy vérezgettem, nem nagyon, olyan koszolósan, és nem is minden alkalomnál. Nemtom mitől függ. Nekem mondták, hogy lehet ilyen, ne aggódjak. Hasfeszülés akkor volt, amikor több volt, most, hogy csak 5-öt tudtak leszívni, most nem, de a 13-nál brutál volt :roll:.
Részvétem apának a dupla terhelésért :(. Nem irigylem, azért ez cefet lehet neki is :(. Hát tényleg elég frusztráló lehet ilyenkor, hogy visszaküldik :cry:.
Drukkok mennek, lehet, hogy épp van 7 babátok valahol egy kis petricsészében :lol:. Holnap is gyere hírekkel, ez mindig olyan izgi :wink:.
Most már tényleg nincs más dolgod, csak hátradőlve várni :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

na, megvan az eredmény, hát nem valami jó az eredmény, 7-ből 3 termékenyült meg....hétfőn telefon, hogy egyáltalán osztódnak-e.

köszönöm az érdeklődést :)

Kép
 


7-ből 3 pont elég, úgyse akartál kettőnél többet visszakapni, nem? :wink:. Nekünk is 3 indult meg most, és ott van Mesó a pocakban, szóval nyugi! És az a 3 is az első nap osztódott 6-6-8 sejtesre, majd visszaültetésig nem történt további osztódás, mégis gyerek lesz belőle :wink:. Fel a fejjel!
Érdekesség képen, most tavasszal mondta a dokim, hogy a múlkor, mikor 13 volt, volt olyan kupacka, ahol a petesejtek még éretlenek voltak (2 petesejt) és nem tudták ICSI-vel beleszurizni a spermácskákat, hanem melléük cseppentettek párat. Azok közül az egyik 3 nap múlva megindult! Pedig tiszta esélytelen volt. Csak akkor már voltak nagyok, az meg végül nem volt alkalmas fagyasztani, de ha más nem lett volna, azt is be tudták volna tenni. Úgyhogy a 7-ből 3 pont elég, nyugi 8)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Jajj, Réku, olyan aranyos vagy! Én már majdnemhogy temetem az egészet. Azért számítottam legalább 4-5-re. Hát, 3-at szerettünk volna vissza, hátha esélyesebb.
Nem tudom, ICSI-nél próbálnak ami még van petesejt, azért mellécseppentőzni is?

Kép
 


Meli
Drukkolok!
Egyébként vannak olyan tanulmányok, hogy az egészséges gyerek megszületési aránya 1 embrió beültetésénél a legjobb! :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Meli Szerintem se aggódj, ha a végén csak egyet tesznek vissza, akkor most csak egy gyereked lesz és kész :wink:. Tudod, ez fura dolog, mert néha a legesélytelenebb beültetésből lesz a gyerek :roll:. Nekem eddig 4 stimum volt, a második volt a legesélyesebb, ott volt 3. napon olyan osztódás, ami 5 naposnak felelt meg. Na az volt az egyetlen stimu, amiből nem tapadt meg egy sejtkupacka sem :roll:. Szaffinál meg hiába indult meg a 13-ből 7-8, a végén ugyanúgy kettő került vissza, és ugyanúgy 1 gyerek lesz, mint a most februári 3 megindult sejtkupackánál. Nem a számokon múlik, ez annál sokkal misztikusabb :roll: :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!:)

Na, megjöttünk.3 termékenyből mind a 3 osztódott is. Reggel még volt egy 4, egy 6 és egy 8 sejtes, mire a beültire került sor, lett 6-7-10 sejtesek. Úgyhogy mind a hármat visszakaptam:)
Igen, nagyon misztikus az egész, igazad van Reku:)És AH-val csinálták, mert elmúltam már 35 éves
:oops:

Kép
 


Meli
Nagyon drukkolok az embrikéidnek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Meli Küldöm a tapadó-korongokat :D:D:D.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Meli, drukkolok nagyon a három kis embrikédnek! Látod, milyen ügyesen osztódtak! :D

Lombikbaba, gratulálok a vegyes pároshoz, nagyon szerencsések vagytok! Chloe milyen nagylány. Isten éltesse sokáig!

Rekuja, már túl vagy a félidőn is, nagyon szépen kerekedik a pocid! Gratulálok Mesóhoz! :D

Efgk, hogy állsz a vizsgálatokkal, a diétával?

Nálunk megvolt az 1. szülinap, jól sikerült.
Voltunk a Kaáliban is megmutatni magunkat és konzultálni. Megbeszéltük, hogy milyen vizsgálatokra lesz szükség. Továbbra is szoptatok, így még várunk a kistesó projekttel.

Kép

KépKép
 
 


Köszönöm, Lányok!!:)

Anett :) Boldog szülinapot kicsi fiadnak!
Sűrűn szoptatsz még?
Misike is lombikbaba? Hova jártál?

Kép
 


Meli
Hogy vagy?????

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Köszönöm Lbaba, néha van hányingerem, a hasam akkora mint ha már legalább 3 hónapos terhes lennék, ki sem nagyon merek menni az utcára, mert tuti rámragasztanák, hogy babás vagyok..... :wink:
A hasam fájogat, feszül, sőt pár napja pisilés után nagyon húzott a hasam.Pisilni extrém sokat pisilek, de hát iszom is sokat.Van, amikor meg nem érzek semmit sem. Meg néha a petefészkem szúrogat. Ezek normális tünetek?Ez a petefészek szúrogatás ijesztő, mert mensi előtt szokott :? Bár a progi most úgyis visszatart.Nem?

Kép
 


Meli Sztem a koraterhesség tünetei egy az egyben megegyeznek a mindjárt meg fog jönni érzéssel, szóval attól még nem kell parázni :wink:. Fiadnál hogy volt? Petefészek szúrás normális, nyugi. Ilyenkor minden női szerved létezését egy kicsit jobban érzed, meg egy kicsit jobban is figyelsz rájuk, hogy érzel-e valamit. Már csak pár nap, és tesztelhetsz :wink:.

Anett Boldog szülinapot Misinek! Gratula, hogy még mindig tudsz szoptatni, tök jó :).

Mesó utálja a fokhagymát :? Szaffi a paradicsomot nem bírta, vele azt nem ehettem, most viszont a tegnapi fokhagymás kajától úgy szenvedtem :evil:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok:)

Lányok, tegnap délután hozott api teszteket és nem bírtam megállni tesztelés nélkül, először nem volt rajt semmi, de ahogy száradt, egyre inkább kivehető rajt egy hgaloványka csík. ET+7 volt tegnap.Ez még lehet a tüszőrepi? Következőt holnap reggel vagy holnapután csinálom meg
:wink:
Nektek ET hányadik nap mutatta ki először?

Reku:)Marcinál nekem is volt foghagyma-gond és érdekes, azóta is utálja a fokhagymát :D Szaffi szereti a paradicsomot?

Kép
 


Nem, Szaffi sem eszi meg a paradicsomot :wink:. Tegnap pl. lekapirgálta egyenként a tésztáról (spagetti volt) :lol:.

Én ET+10-en teszteltem halvány csíkot. Csinálj holnap is, meg azután is reggel és hasonlítsd össze őket! ha erősödik, akkor az bizony nem a tüszőrepesztőtől van :wink:. Esetleg fotózzd le, hátha elhalványodik addig (van olyan teszt, ami száradástól halványodik, vagy eltűnik a csík).

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Meli
Drukkolok!
Teszteléssel én mániákus vagyok :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :wink:
Most ET+6-nál volt halvány csíkom (3 napos embriók)
Chloenál ET+9-nél... :wink:

Rekuja
Enyim gyerekek nem válogatósak... mindegy, hogy mit, de gyorsan és sokat... :oops: :lol: :wink:
Így azért komoly megpróbáltatás a diéta :? :cry:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok?
Röviden magamról: 33 éves vagyok, kb. 6 éve várunk az első babára. Túl vagyok 4 sikertelen inszemen a Forgácsban, elvileg még 2 hátra van, de nem nagyon bízom a sikerben, így készítem a lelkem a lombikra. A várólista szerint 2013. márciusban kezdhetünk neki.
Jelenleg elég depis vagyok, de úgy látom itt mki jókedvű és optimista, így ez a nekem való hely :)



Üdv. Babucikam
babucikam
Budapest XXI. kerületet
 
 


Lányok :cry: Ma reggeli tesztem egy óriási nega!!!! ET+9

:cry:
Akkor a hétfői még tüszőrepi volt? Egyébként éreztem valamit, tegnap este begörcsölt a bal petefészkem és mára lement a hasam is és megszűntek a tüneteim is. Bár a kávét ugyanúgy nem kívánom most sem....Ninjcs is kedvem pénteken ezért egy hosszú útra, a nagy semmiért :cry:

Babucikám, szia!! :) Szegény , épp most írod, hogy jókedvű, optimista mindenki, erre én ezt most megcáfoltam :?
Ilyen hosszú a várólista? Mi a gond nálatok?

Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: