Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, abban kérném a segítségeteket, hogy volt-e valaki közületek úgy, hogy erősödött ugyan a terhességi teszt, de nem olyan látványosan.
Nekem, kb. egy hete már van rajta halvány vonal és erősödött is, az első igazán erősebbet tegnap teszteltem.
Ma kb. 14-15 dpon lehetek, sajna nem tudom mikor volt pé-m, mert ebben a hónapban is a spontenaitásnak adtunk.

mellékelem a képet, különben a tesztek 10-es érzékenységűek, amiket a webáruházamban is árulok, / ez a reklám helye :) / nem jellemző rájuk az álpozitívitás . A felső egy LH jósteszt, a legalsó a tegnapi általam végre erősnek mondott pozi hcg :)

a különálló pedig a tegnapi szintén.

Köszönöm, ha írtok, Vera Kép Kép

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
 
 


Sza Vercsi!
Sztem ez pozi.
Arról, hogy miért ilyen lassan erősödik nem tudok mit mondani. :roll:
Azt tudom, hogy másfél naponta duplázódik a HCG a szervezetben.
Dobd fel a holnap reggelit is, kíváncsi vagyok rá!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


szia vera.

te voltal veramama regen a homerosben?

ha jol emlekszem akkor mar nem az elso eset ez nalad?a pozi tesztes topikban is van fent teszted.

nalam volt ilyen nem is egyszer es tobb tesztel is kiprobaltam,nem akarlak elszomoritani de nekem amikor nem erosodtek a tesztjeim akkor nem is sikerult,volt parszor sajnos.

az nem derult ki vegul hogy miert nem sikerultek azok a terhesegek(persze sajat velemenyem az van)de most majusban sikerult,szepen erosodo tesztjeim lettek es a vonalzomon is latszik hogy szepen haladok elore.

Kép
 
 

 
 

Szia!

Ez a halvány második vonal azonnal megjelenik, vagy csak pár perc múlva?Mert a controllvonal párolgása miatt is lehet, ezért van ráírva, hogy csak 5 percen belül lehet értékelni....
Szóval remélem ,hogy rögtön megjelenik..

Nekem nemrég volt ilyen, sajnos nem lett belőle baba..biokémiai terhességnek hívta az orvosom, nagyon korai vetélés, kb egy hét múlva, már vérből is csak 5 volt a hcg... :cry:

Azt javasolta, hogy csak és kizárólag az elmaradt menzesz után egy héttel teszteljek, mert ez sajnos gyakori és megóvhatjuk magunkat a csalódástól..

Szívből remélem ,hogy neked nem ez lesz.

KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Mostanában elég gyakran olvaslak Titeket! Lenne egy kérdésem,vagyis inkább vélemény kérés. Úgy látom nektek elég nagy tapasztalatotok van a tesztekkel kapcsolatban.
Én lombikra járok. 11 napja volt a beültetésem (07.23-án, csütörtökön). Egy hét múlva pénteken, szombaton, vasárnap is csináltam tesztet . Pozitív eredménnyel. A ma reggeli pedig negatív lett. Kicsit elkeseredtem.
Próbálok türelmes lenni és kivárni az ultrahang időpontját, de nehéz. Szerintetek? Talán van reményem még?
Köszi, ha válaszol valaki.
Szép napot nektek!
 


Szia Csülike!
Kaptál tüszőrepesztő szurit? Mert az HCG-t tartalmaz, és kb. 8-10 nap, mire kiürül a szervezetedből teljesen. Attól lehet + teszt.
A másik, hogy korán teszteltél, és a baba nem tapadt meg rendesen, idő előtt elment.
Több tippem egyenlőre nincs, de nagyon drukkolok neked!!!!
:wink: Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


csülike!
amiket csináltál egymás után teszteket, azon nem elhanyagolható, h erősödtek, vagy csökkentek a csíkok erősségei!
ha csökkentek, akkor tuti, h a repesztő szuri miatt, bár akkor szokatlanul sokáig maradt benned a szuriból a hcg (ez nálam is így volt - nekem 24-én volt beülti)
viszont kb 2 napon belül akkor kéne egy vv, nem?

 


sziasztok.

babszika nagyon szoritok.erzel valamit?mikor lessz eredmeny hirdetes?

Kép
 
 


monyo!
köszi!!!!
szerdán megyek vv-re

 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a választ. Nagyon aranyosak vagytok. Most megpróbálok türelmes lenni és kivárom, hogy mi fog történni. A természet megoldja.
Köszönöm kedvességeteket mégegyszer.
Szép napot!
 


Babszi!
Holnap kezem-lában csuriban érted!!!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Vercsi, én rendeltem tőled 25ös teszteket, és pont ugyanilyenek lettek, mint amiket feltettél. A ma reggeli már határozottan erősebb, de még mindig halvány zebra. Én arra tippelek, hogy késői fogantatás lehetett (emlékeim szerint 9 napja volt :oops: ) vagy egy randa ciszta okoz álpozit.
A hszed óta eltelt 1 hónap, azóta mi történt???????
Vendég
 


Szia!!!

Érdeklődni szeretnék, hogy ti mit gondoltok a jóstesztelésről, és hogy mikor érdemes elkezdeni.
Mellékelem a diagrammom, sztetek mikor csináljak elöször tesztet?
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 64000_.png

puszi
 


En a pe-det a 18-19-20cn koruli napra tennem :!: sajnos pont egy napot kihagytal ezert nem tudnam pontosabban meghatarozni.

De ahogy latom a cel erdekeben megtortent minden :wink:

Lh joslotesztet en nem ajanlanek :roll: sokszor mutat halvany pozit sot erosodik is emelett viszont a hcg tok nega es nincs terhesseg :? Ngyon lelombozo tud lenni az erosodo LH tesztek utan a nega hcg...ugyhogy en inkabb a hcg tesztet ajanlom es akar holnap pippanthatsz is egyet mar mert az min. a 11.dpo-d lesz :wink:

Meg egy kis infot beteszek neked:

http://www.kismamablog.hu/terhesseg/a-t ... harmad/hcg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.09.23 20:10-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia!!!

Köszönöm az infót :) Holnap tesztelek :) :D
 


Nincs mit majd gyere az eredmenyekkel :!: 8) Es ne keseredj el ha esetleg meg semmi :!: van akinek kesobb agyazodik es csak 12-14.dpo-n mutatkozik :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kedves bridget0801

Köszönöm a szurkolást, sajnos a ma reggeli tesztem negatív lett... de nem adom fel, ha nem jön meg pár nap múlva csinálok másikat, ha mégis megjönne, akkor új hónap, új remény :)
 


Igen am nem feladni...mint mondtam van akinek kesobb 12-14dpo-n mutat csak valamit :!: 2naponta probalkozhatsz vele vgy ahogy irod is par nap mulva :arrow: Orulok,hogy nem keseredtel el bar johettel volna egy szep pozi teszttel :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget0801 Nem adjuk fel :) még mindig nem jött meg :) Hátha most mégis sikerült, csak később ágyazodott be, addig míg nem jön meg, van remény :) :D A hőmérsékletem nem esett le, de mellékelem neked a diagrammomat :)
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 36800_.png
Ráadásul azt álmodtam, hogy a terhességi tesztem 2x is pozítivat mutatott, sőt a szomszédunk is azt álmodta terhes vagyok :) Hátha összejön :)
 


Azert lassan kikene am mutassa az a teszt ha van valami :roll:
2napja volt egy kis leesesed de remelhetoleg ez meg nem zavar be ngyon :roll:

Nekem pl vegig fentvan a ciklus vegen sot meg menzikor is 1-2napig es csak utana sullyed :?

Azert jo,hogy pozitiv vagy ez tetszik es mikor tesztelsz megint? 8)
(latom ma lottel egy lh-t)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, hát már te sem írsz hozzám? :cry:

Remélem, azért jól vagy! Pusza, és bocsi, hogy ide írtam, csak megláttam a nevedet a Fogamzás oldalon.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl


Ja, és Baba, szerintem neked 13-án volt ovulációd, azaz ma még "csak" a 12. DPO-n vagy, tehát ha 2 nap múlva mutat csak valami halovány csíkocskát a HCG teszt, az még bőven belefér. :wink: Drukk

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl


Kedves Bridget és Zita!!!

A következő tesztet 2 nap mlva lővőm :)
Igen nem bírtam tovább és elkezdtem a jóstesztelést, hátha bejön... tesztem van elég Zitának köszönhetően, ezúton még egyszer puszi :)
Pusz
 


Héj, nem adjuk ki EHCS valódi nevét! :shock: :P :lol: Egyébként szívesen, remélem, pozi lesz a kövi! :wink: Pusz neked is

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl


na akkor drukkolunk hetfore 8)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kedves Lányok!!!
Sajnos tegnap délután megjött a "nemvárt" :(
Kicsit elszonytyolodtam, de remélem a köv. hónapban sikerülni fog... Talán a 10-es egy szerencsés szám lesz nekünk...
Ti hogy vagytok? Minden rendben van? Bridget hogy álltok a babával?
Remélem te se adod fel...
Puszi
 


Sajnálom Baba! :( De majd most sikerülni fog :wink:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl


Babagoa
Nem nem adom fel egyaltalan 8) en addig megyek mig babam nem lesz :wink: Oktoberben megyek haza lombikra konzi okt 15-en...itt tartunk...fogigatlot szedek es varakozok :?

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget akkor nemsokára itthon vagy, naon remélem, hogy sikerülni fog, naon megérdemelnétek :)
ECsillag igen, majd most sikerülni fog :)
Remélem jól vagytok csajok, én már újra pozítívan állok a dologhoz... :)
 


Sziasztok,

ugy orulok, hogy vegre talaltam egy olyan topikot, ahol nem a mar megszuletett gyerekekrol beszelnek, hanem meg csak a "gyartas" stadiumaban vannak :)
A ferjem es en mar 4 honapja probalkozunk, de igazabol mindig valami kozbejott. Egyik honapban epp elutazott a peteeresemkor, a masikban meg bepanikolt, hogy vajon tenyleg itt van -e az ideje (ismeritek a ferfiakat :) aztan az elso ketto honapban meg nem nagyon tudtam, hogy mikorra es hogyan kell idoziteni az aktust.
Most decemberre mar nagyon kikupaltam magam :) es mindent tudok az ovulaciorol :) most karacsonykor volt a peteeresem :) micsoda gyonyoru ajandek, nem?! Es most nagyon remenykedem, hogy szulinapomra, ami januarban lesz, talan kapok ket kis csikocskat a terhessegi tesztre :) na majd meglatjuk.
Csak jo lenne megosztani ezeket az erzeseket valakivel, es egyutt drukkolni egymasert hogy sikeruljon mindenkinek a babadolog.

Orulok, hogy ratok talaltam.
Vendég
 


Szió Enkikő :!:
Ebben a topicban nem nagyon van mozgás, de egyel ez fölött az lh-s topicban is nagyon sokan babára vágynak, gyere oda, várunk :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Én még itt új vagyok és a segítségeteket szeretném kérni.
A férjemmel belevágtunk a babaprojekbe. A menstruációm megjövtele előtt kb 2 nappal összebújtunk (ez kb 2 hete volt) és utána nem is jött meg a menszeszem azóta. Azt szeretném kérdezni, hogy a terhességi tesztet mennyivel uána érdemes megcsinálni vagy mindegy, vagy várjak még egy hónapot?És ilyenkor a sport mennyire megengedett?

Előre is köszönöm.
 
 


Zsuzsyy, szerintem már igencsak ideje egy HCG tesztelésnek, semmiképpen se várj még egy hónapot, mi a csudának? :shock: , a sport attól függ, milyen fajta, van, amit óvatosan kell kezelni, de pl. az úszás nem jelent elvileg veszélyt, hiszen kismamatorna is van vízben is, meg szárazon is, szóval típus kérdése. Azért ugrabugrit ne nyomass, amíg nem tudod, van-e baba, vagy sem, mert azzal lehet kárt okozni magadnak is, meg a babának is! Tehát tesztre fel, és utána irány a nőgyógyász, ő majd útbaigazít :wink:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl


Sziasztok! Én még nagyon friss vagyok ezen az oldalon, pár hete olvaslak benneteket. :) Mi 4,5 éve próbálkozunk a babóval aki nem nagyon akar jönni sajna. :( Volt egy lapar műtétem még tavaly áprilisban, akkor a letapadt részeket oldották, egyéb problémát nem találtak. A férjem rendben van. A szövettan eredménye pcos lett. :( 5 éve rendszeres a ciklusom, napra pontosan 26 napra jön meg. Peteérés után 1-2 nappal már fájnak a melleim, és elég feszült, ideges szoktam lenni. Szerdára NEM várom a vérzésemet, de mivel fura nekem ez a hónap tegnap elkezdtem jóstesztelni. A tegnapi teszt eredménye halvány volt, ezért ki is dobtam. De ma reggel szinte két egyforma csíkom lett, aminek nagyon megörültem. :) Persze tudom, hogy még korai lenne, tudom ,hogy ha eddig nem jött össze akkor most miért is sikerülne. Aztán eszembe jutott, hogy pár napja ( 2-3 ) a petefészkeimnél szurkál, ami kisugárzik a szeméremdomborulatomba is, és enyhén a combomba is. Még 3 nap van a nemártig, de olyan türelmetlen voltam, hogy csináltam egy terhességi tesztet is az LH után. Egyből két csík jelent meg, még akkor mikor szívta a nedvességet. Persze ami a terhességet jelzi, halványabb lett. Szerintetek hihetek a teszteknek? Létezik, hogy 4,5 év után végre terhes maradjak? Van már két lurkónk egy 12 éves fiú, és egy 5éves lány, akire szintén 5 évet vártunk. 6 hónapos volt a csajszink mikor eldöntöttük, hogy jöhet a harmadik baby. :) Várok most két napot és kedd, vagy szerda reggel megint tesztelek, remélem, hogy egyértelműbb lesz az eredmény, bár ha ránézek, akkor ez a teszt is pozi. :) Írni fogok nektek, sziasztok:) Lizz[/img]
 
 


Lizz, miért kételkedsz benne, főként, hogy már van két gyermeked? Naná, hogy lehetsz babás, akár ilyen hosszú idő után is. Nekem is nehezen jött össze mindkét baba, főleg az első fiam, de a lényeg, hogy itt vannak, és remélem, 2 nap múlva ott lesz neked az a nagyon erős tesztcsík :wink: És majd tegyél szerintem fel ide képet a tesztecskédről csodálatra :wink:

Drukkolok :)

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl


Lizz
Muti a tesztet megmondjuk 8) De en ismerek olyat is akinek 12eves probalkozas utan jott :!:

Zsuzsyy
Nekem a dokim ugy mondta ha valaki eleve sportolt akkor annak szabad tovabbra is de aki nem sportolt az most elne kezdjen babasan mert az nem jo!!!Sportokbol is pl a lovaglast nem szabad babasan ilyesmi...de kerdezd meg a dokidat az a bizti :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! Íme a tegnapi HCG tesztem. Ma is csináltam egyet, de az teljesen negatív lett. :( Mindkettő medilab teszt. Kép

El vagyok kenődve, ezek szerint rossz volt a teszt? :(
Azért reménykedem, ha nem jön meg szerdán, akkor csak 7végén fogok újra tesztelni. :)

Köszönöm a bíztatást lányok nagyon aranyosak vagytok. :) [/img]
 
 


Lizz, pedig ez hóóót pozi :shock: :!:
Én azt mondom, csinálj egy harmadikat, és az lesz a döntő...
Lehet, nem volt jó az a másik teszt.
Sok sikert neked :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Szia Betty! A férjem szerint is pozi lett, de sajna volt már hasonló tesztem, na jó akkor ennyire nem látszódott a T vonal. :) Veszek egy Gabrielt, vagy Coraxot, de csak akkor csinálom meg, ha késik, nem akarok csalódni. Mindenképpen beszámolok, és töltök a következőröl is képet. :) Addig is sok sikert mindenkinek!
 
 


Sziasztok! Új regisztrált vagyok köztetek :D , de egy ideje már olvasom a fórumaitokat! :wink: A véleményeteket szeretném kérni a következőben: január 20. napján egy "kis baleset" után kaptam apa "szeretetlevéből" egy adagot. :roll: Az első pár napban nagyon szurkált a petefészkem és a hasam. Ez azóta már alább hagyott, csak néha fordul elő. Tegnap azonban elkezdtek a melleim fájni, ha ráfekszem, vagy megnyomom egy kicsit véletlenül (némi feszülést is érzek) a hőmérsékletem napok óta 37,2 :idea: január 29.-én csináltam egy tesztet (qupido) ami nagyon-nagyon-nagyon halvány lett (és még annál is halványabb)! Szerintetek lehetek terhes? Mellékesen megjegyzem, hogy egyáltalán nem baj, ha jön a pici :P Van egy clareblu tesztem, ami a nem várt előtt 4 nappal kimutatja (ha jól értem 10-es érzékenységű), szerintetek ezzel már próbálhatom ismét?
Válaszaitokat előre is köszönöm :)
 
 


Ezt elfelejtettem az előbb: a normálisnál több tejszerű folyásom is van, de ez nem viszket és nem is ég!

Köszönöm :D
 
 


Lizz
akkor majd gyere a beszámolóval, mi lett :wink:
Jó a "kiskatonás" avatarod :lol: :lol:


Monka
Jó eséllyel indulsz ezekkel a tünetekkel egy terhességre :wink:
Mikor kellene megbetegedned pontosan :?: , mert azt nem írtad.
A tünetek egyértelműek, a hő is...a kérdés, pont elkaptátok -e kb. a pé. időpontját :?: :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Kedves Betty615 :D
Köszönöm a gyors válaszod! :P Kb febr.5.-én kéne megjönnie, illetve nem kéne :) de nem lehet pontosan tudni, néha 30, néha 35 napos vagyok! Szóval simán elkaphattuk.
Szeretnénk a babát, csak nem akarom magam beleélni, hiszen még elég korán van. Az hogy már nincs hasszurka, csak nagyon ritkán, az nem jelent bajt?

8)
 
 


Monka
teljesen jó időben voltatok akkor együtt :wink:
Drukkolok nektek :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty615
Köszönöm a biztatást! pénteken csinálok még egy tesztet :P és jelentkezem az eredménnyel :roll:
 
 


Monka
Ezek tenyleg jo jelek!!Azert halvany a teszt mert meg korai volt :wink: Remelem valami csucspozival jossz legkozelebb 8)

Liz
pcos-oddal kezelnek?Szerintem is pozi ez a teszt de szerintem tul pozi is az idohoz kepest...nem tudo...csinaltal mar azota? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszönöm lányok a bíztatást! A Clareblue tesztem-re az van írva, hogy ha a mensi előtt 4 nappal csinálom akkor 50 %, ha a mensi előtt 3 nappal, akkor 65% és igy tovább :( A mensi napján a legtutibb a teszt! Nekem pénteken van a "nem várt" , így inkább aznap csinálom meg:) köszönöm a bíztatást :D Írok, amint megvan
 
 


Sziasztok!

A férjemmel 1-1,5 éve akarunk gyereket. Sajnos eddig sikertelenek voltak a próbálkozásaink.
Ősszel eldöntöttem, hogy most már vizsgáltassuk ki magunkat. Nálam csináltam hüvelyi ultrahangot, ahol mindent rendben találtak. A férjem volt sperma vizsgálaton. Szervileg nála is minden rendben van, csak kicsit kevés a spermaszám, mert a normális 20millió helyett 16milliót számoltak neki. Neki álltunk csodaszereket szedni. Az orvosom meg mondta, hogy meg kell nézni a petevezetékek átjárhatóságát nálam, ezért ha minden igaz a jövő héten, 12-én altatásban csináltak nálam egy ilyen kontraszt anyagos átjárhatóság vizsgálatot, mellé egy egészségügyi küretet (mondván, ha a régi nyákot leszedik, akkor egy új képződése segítheti a beágyazódást), valamint egy tükör felhelyezésével megnézi, hogy minden rendben van-e odabent.
Na ettől egyébként annyira megijedtem, hogy a férjemmel belehúztunk, hátha összejön a baba a beavatkozás előtt.
És most reménykedem, mert febr. 2-4 között kell megjönnie. Eddig még nem jött meg, persze még bővel jöhet, de az az érdekes, hogy nekem mindig már a menstruációm előtti héten rettenetesen elkezd feszülni a mellem, most viszont semmi. Csináltam ma reggel tesztet, mert már nem bírtam magammal, de negatív.Viszont már legalább 3 napja hőemelkedésem van. Annyira reménykedem, de félek nehogy túlzottan beleéljem magam.
Mit gondoltok? :)
 


Fesztike
az a helyzet, hogy spermaképnél a 20 millió, az a minimum határ, tehát 20M-250M/ml-ig a határérték.
16 millánál már általában inszeminációt javasolnak. Nem kizárt e spontán teherbeesés, de ilyen helyzetben, azt tényleg isteni csodának tartják..
Én nagyon drukkolok nektek, hogy sikerüljön, csak le kell írni a tényeket is ugye.
Most még ha jól értelmeztem, lesz egy laparoscópiád, de nem félj tőle, aludni fogsz végig. Utána kicsit vérzel, de nem vészes.
Esetleg hormonprofilod nem volt még :?: Amikor egy ciklusban 2x v. 3x (hely válogatja) vért vesznek, és megnézik, hogy működsz hormonilag.
Szorítok :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Szia Betty :)

hormonprofilt nem csináltak.
TSH-n voltam...az normális

Hát eddig nekem senki nem mondta, hogy a 16millió az ennyire gáz :(
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: