Új privát üzeneted érkezett!

Morci
húúúúha, le vagyok figyelve :?: :lol:
Majd lehet, benézek a tanyára is 8)


Szivi
akkor megy a drukk, szép eredmények++++++++++++++++++++++++++ :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty: köszi a drukkokat! Ma reggeli eredmény: 14 mm-es összelapult folliculus (10mm-es nyálkahártya). Tehát szuri nem kellett, megrepedet mindkettő (gondolom én).
Szerintetek minden nap együtt kellett volna lenni a párommal? Remélem elég a kétnapi action is, mert tegnap hullafáradtak voltunk (szerdán megvolt és ma is meglesz :-))
 
 


Szivi
10-es endometrium az naggggyon jóóó :!: :!: :wink:
Örülök, hogy megrepedt mindkettő, akkor mostantól hajrá +++++++++++++++++++++++++++
A spermiumok 48-72 óráig életképesek, tehát pont jó a 2 nap, mert idejük is van töltődni, és közben közben meg benned is vannak....úgyhogy én a 2 napi együttlétre voksolok :wink:
Sok sikert neked, drukkolok++++++++++++++++++ :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 

 
 

Szivi,
Gratulálok a szép eredményhez. Tényleg nagyon szép méretes méhnyálkahártyát és tüszőket növesztettél. :lol: :lol: :lol:
Akkor most elég nagy esélyed van az ikrekre. :lol: :lol:

2 naponta action tökéletes, mert így van ideje a kiskatonáknak jó minőségben újratermelődniük. :lol: :lol: :lol:

Drukkolok, hogy 2 hét múlva pozitívat tesztelj. :lol: :lol: :lol:
Betty,
Neked pedig csak azt tudom mondani,hogy kitartás. Tudom, hogy elég elcsépelten hangzik, pont ezért nem is igazán tudtam mit írjak, amikor kiderült, hogy.... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csajok, köszi szépen! :-) Reméljük, hogy a csillagok is jó szögben állnak! Ha ezt most összehozzuk, akkor a születésnapomon fogok szülni! :D

(Viszot ha most sem sikerül, akkor tuti nem átjárható a p.vezeték...)
 
 


Judy
köszike :wink: lesz a helyzetünk jobb is nemsokáá :wink:


Szivi
az még nem olyan biztos, hogy ha nem sikerül, akkor tuti nem vagy átjárható :!: Ennek ezer meg egy oka lehet, bár az átjárhatósági nem ártana tényleg, de mint mondtam ez nem törvényszerű, hogy akkor tuti ott van a gond :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK! :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kellemes ünnepeket mindenkinek :!:

Kép Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Kép
 


Na mivan megint csajok :?:
Húsvéti szünet :?: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Szia Betty!

Tavaszi szünetet tart mindenki :lol: Te hogy vagy?
 


Hahó Lányok! Igen, egy kicsit szerintem mindenki szünetel :-)
Betty: gratula a blog-díjhoz! :-) És úgy látom, h mindjárt itt a köv. konzultáció!

Nálam semmi izgi: most van a két hetes uncsi és idegölő várakozás.....bár már csak 11 nap van hátra, mert legkésőbb 18-án meg kell jönnie.
Nagyon filózok, hogy teszteljek-e a 12. napon...... ez lenne 13-a...
 
 


Miamanó: nálad mi a helyzet az átjárhatóságival? Sikerült már megcsináltatni? V. legalább időpontot egyeztetni?
 
 


Miamanó
velünk semmi konkrét még, jól vagyunk :wink: És ti :?:


Szivi
köszi a blogdíjdicsit :wink:
Igen, már nem egészen 1 hónap....hát azért még messze van :roll: :lol:
Én tesztelnék...jobb a bizonyosság :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Összekevertem a színeket :oops: :lol: látszik, kijött a tavasz :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Szivi: szerintem is tesztelj, de gondolj arra is, hogy sokaknak csak később lett pozitív, szóval ha esetleg még negatív lesz, ne vedd készpénznek.
Az átjárhatóságin közben túlestem, úgy alakult, hogy valaki visszamondta az időpontot, így mehettem. Az eredmény jó lett, szerencsére átjárható mindkét oldal.

Betty: Mi is jól vagyunk, várjuk a következő lépést...
 


Hát jó, akkor majd kedden tesztelek :-)

Miamanó: örülök, hogy mindkét oldal átjárható. Mi a köv. lépés?

Betty: nem olyan sok idő az! már csak 20 nap! Én is vágom a centit, mert azon a héten szabadságon leszek :-)
 
 


Szivi :D :D az jóóó :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Szivi: ha most megjön, elkezdem szedni a clostit, aztán valószínűleg megyünk inszeminációra.
 


Betty
Gratula a díjhoz!Tudod...figyellek! :lol: Hamar eltelik már ez az egy hónap!

Valahogy mostanában úgy rohan az idő!Vagy csak én érzem így?


Szivi
Drukkolok nagyon, hogy jövő héten egy pozit tesztelj!Szép nagy tüszőid voltak, tutti összejön a babácska!

Manó
Én is kezdem a clostit ha megjön. :) Bár nekem ez még odébb lesz, mert így a 21. cn környékén sem volt még pé-m, úgyhogy sztem nekem májusban lesz esedékes. :lol:

Lotion
Hogy vagytok?

Judy
Nem mostanában voltatok 4D-s uhun?Vagy rosszul emléxem?
 


Morci
köszi :wink:
Nem csak te érzed így....tényleg rohan az idő...legalábbis nálam (is) 8)


Judy
nagyon el vagy tűnve :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


sziasztok! kérdezni szeretnék! 2closti+tüszőrepesztő szuris hónap után vagyok és azt mondta a doki, hogy most mivel nemsikerült a bébi, csináljunk átjárhatóságit! Az a gáz, hogy nagyon félek tőlE ! SZerintetek megcsináltassam, vagy várjak még a spontán sikerben? 35vagyok 13éves lányom és 3éves kisfiam van. nagyon fáj az átjárhatósági vizsgálat??? nagyon köszi, ha írtok!
 
 


gydavid
ha engem kérdezel, én nem várnék semmiképp vele :wink:
Ha fájdalomnak is nevezzük, kb. 5-10 másodperc, míg a kontraszanyag átfolyik a petevezetőkön.
Sztem csináltasd meg :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


betty615! köszi!
 
 


gydavid: szerintem is csináltasd meg, ha azzal van a gond legalább kiderül és tudnak segíteni, ha meg nem azzal van, megnyugszol, ráadásul azt mondják átjárhatósági után könnyebb teherbe esni. Én március közepén voltam, nem mondom, hogy nem fájt, de ez attól függ, kinek milyen magas a fájdalomküszöbe, na meg attól, hogy van-e elzáródás, állítólag akkor jobban fáj. Viszont tényleg 10-15 perc az egész, szóval ki lehet bírni, ne félj!
 


köszi szépen! azthiszem meggyőztetek!
 
 


sziasztok,

Vagyok én is, csak mostanság keveset ülök a gép előtt, mert már nagyon kényelmetlen az ülés. :oops: :oops: :oops:

4D-re holnap megyünk 11-re, utána meg tervezünk egy kis csavargást. :lol: :lol: :lol:

Dokinál szerdán voltam:
Izi baba jól van, korának megfelelő méretekkel, átlagos magzatvízzel. Szépen fejlődik, ahhoz képest, hogy én megálltam 7kg hízásnál. De azt mondta a doki, hogy szemlátomást mindent elvesz a babóca ami kell neki, szóval ne aggódjak ha nem hízok.

Viszont rossz hírt is mondott, babuka keresztben fekszik, nem tud lefordulni, mert sajna a méhlepényem rácsúszott a méhszájra. Ezzel tulajdonképpen a hüvelyi szülés kizárva. Bár még elvándorolhat, majd többször nézi.De ha így marad akkor semmiképpen nem engedélyezi a sima szülést.Igazából ez most már engem nem is érdekel, csak a lényeg, hogy minden rendben menjen, és a kislányom egészségesen jöjjön a világra.

Iratattam haskötőt is vele, hogy császár után ne húzza a hasam a sebemet, mert az iszonyatosan fáj.
Ja, meg azt is mondta, hogy ne nagyon emelgessek és pihenjek sokat, mert a méhszájra csúszott méhlepény elkezdhet vérezni.
Mondjuk ezt nem tudom hogy fogom megoldani. :oops: :oops: :oops: :oops:

Jövő hét csütörtökön meg megyek a 30 hetes genetikai uh-ra. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szivi,
Drukk a pozi teszthez.+++++++++++++ :lol: :lol:
Hányadik napon vagy most,,??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy! De jó lesz neked holnap, láthatod Izi babát! :-)
Sajnálom a méhlepényes dolgot, de biztos minden rendben lesz a köv. 10 hétben is. :-)
 
 


sziasztok,

Gyors helyzetjelentés.
Ma jól elfáradtam. Voltunk 4D-n, a várban és a Csodák palotájában. Rengeteget sétáltunk, nem érzem a lábamat.

A lényeg, hogy Izi baba nagyon jól van,

Babócám fejjel lefele, idézem: "méhlepény olyan távol van a méhszájtól, mint Makó Jeruzsálemtől." :oops: :oops: :oops:
Szóval nem értem a szerdai uh-ot. :oops: :oops:

"0" fokban érett a lepény, 1741g kis csöppségem, combcsont mérete alapján már 32 hetesnek felel meg. Amúgy minden mérete alapján 1 héttel idősebb. Magzatvíz átlagos. És tiszta apja. :lol: :lol: :lol: :lol:

És a képek.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy! Akkor lehet simán szülni? Juhéé! :-) Bár mindig azt gondoltam, hogy a méhlepény nem vándorol odabent.... A lényeg, hogy jól vagytok és Izi baba tényleg nagyon szépséges! :-)
Most látom, hogy tegnap kérdezted hányadik napon voltam. Ne haragudj, hogy nem válaszoltam, de nem láttam. :-( A mai 20. nap és 9 DPO. Szóval tudom, hogy a jöv. hét kedd még tul.képpen elég korai lesz (23. nap viszont már 12 DPO), de megpróbálom egy Qupido-val. :-)
 
 


Judy
tündéri a babód :D
Nagyon jók lettek a képek :!: :!: :wink:


Szivi
12. DPO már ok a tesztelésre, főleg 10-es qpidoval :wink:
Szorítok++++++++++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty: köszi a drukkot! Lehetne 11. dpo-n is qupidoval?
 
 


Köszi lányok a dicsiket. :lol: :lol: :lol:

Szivi,
10-es tesztel már tesztelhetsz a 11. dpo-n is, de azt tartsd szem előtt, hogy minden szervezet más és a hcg mennyisége függ attól, hogy mikor van beágyazódás. Van akinek később van és akkor később is mutatja a teszt. :oops: :oops: :oops:

Nekem pl a 25-ös teszt már a 10. dpo estéjén mutatta. :lol: :lol: :lol:

Kezem csuriban érted. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi Judy! Tudom, hogy sok mindentől függ, csak már nem bírok magammal! :lol: Ma is láttunk egy tündéri kopasz, nagyfülű kisfiút az játszótéren és úgy meg puszilgattam volna! :lol:
 
 


Szivi,
Teszteltél ma??????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy: Drága v. ahogy így izgulsz! :-) Nem, nem teszteltem, majd holnap. Bár már annyi negatív tesztet láttam, hogy már nincs is kedvem megcsinálni..... :-(
 
 


Szivi
drukkolok holnapra++++++++++++++++++++++++++ :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Szivi,

Holnapra küldöm:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi a drukkokat lányok. Sajnos nem segített, csont negatív................. :(
Viszont a hőm megugrott 2 tizeddel, szóval hátha van még remény....
 
 


szivi!
Sajnálom, de ne add fel!!! Lehet, hogy korán teszteltél, nem? Szerintem péntek felé csinálj még egy tesztet...
 
 


Szivi,
Szerintem sincs még veszve semmi,ha most ugrott meg a hő,lehet csak most volt beágyazódás.2 naponta érdemes tesztelni,szóval csütörtök fele újra megpróbálkozhatsz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi csajok! :D
Szerintetek ugye nem csinálhattam én valahogy tudatalatt ezt a hő emelkedést? Életemben most először volt kereken 37,0 a hőm - idáig a legmagasabb is csak 39,0 volt, de odáig is csak egyetlen egyszer ment fel az elmúlt 15 hónapban......... (próbálok még reménykedni)
 
 


Megnézitek?
 
 


Szivi
dobd azt a hőt :wink: és nem elkeseredni :!: :wink:
Drukk továbbra is+++++++++++++++++++++


Lotion
hogy vagy :?: Ikrek jól vannak :?:
Régen írtál, vonalzid sincs...mi van veled :?:


Puszi a többieknek is :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Köszi Betty, dobom! :-)
Kép Szivi_görbe
 
 


Tényleg Lotion, veletek mi van? Hol tartasz most?
 
 


A vonalzómat múltkor módosítani akartam, erre sikerült kitörölnöm... Újat még nem csináltam!
Köszönöm kérdéseteket, jól vagyunk. 20+5-nél tartunk, egy kisfiú és egy kislány van a pocakomban. :)
Jelenleg szénhidrát diétán vagyok, mivel a terheléses cukornál kijött, hogy majdnem a határértéket súrolja. :?
 
 


Szivi a görbéd könyve illő, de mint tudjuk, ez még nem jelent sajna semmit :roll: (bocsi, csak őszinte vagyok)
Én azt mondom, ebből még bármi lehet mert tényleg szép, 12. DPO-n vagy, a teszted ha úgy van, bármelyik nap megindulhat a csikozódás felé, lehet hogy még korai, én nem hagynám abba :wink:
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Lotion, 1 kisfiú, 1 kislány :o :?: :?: :?: Az én álmom is ez :lol: :lol: :lol:
De jóóóóóó, nagyon örülök nektek, és már majdnem 21 hetes vagy :o :shock: :?:
Hogy megy az idő.......
Majd csinálj vonalzit is :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron