Új privát üzeneted érkezett!

Miamanó: köszi a vigasztaló szavakat! Tudom, hogy nem csak én érzem ezt és gondolok erre, csak egyszerűen megdöbbentem magamon, hogy így kiborultam. :-(

Morci: neked is köszi a biztatást! Biztos, hogy sikerülni fog neked is.
Egyébként én holnap megyek a körzetihez, hogy adjon beutalót a TSH csekkolásához. A 2. doki, akivel konzultáltam, azt mondta, hogy tényleg nem kell gyógyszer, csak ellenőrizni kell, hogy most milyen (kezdődő stádiumú túlműködésre utal a tavalyi érték).
 
 


Szivi
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!Szerintem azért nézesd meg azért a T3 és T4-et is a TSH mellett a biztonság kedvéért!
 


Morci: úgy gondoltam én is, hogy T3-at és T4-et is néznek. :-) Ma megyek a beutalóért, szerintem holnap reggel megcsapoltatom magam. :-)
 
 

 
 

Szivi,
Remélem jók lesznek az eredményeid. :lol: :lol:

Én ma megyek szülni délután. :lol: :lol:
Majd a csajok hozzák a hírt. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy! Láttam a másik fórumon, hogy eltolták ma délutánra a szülést, gondolok majd rád! (Kicsit irígykedem is :-)))
 
 


Judy
Itt is megy a drukk értetek és várom a híreket!!!

Szivi
Voltál beutalóért és megcsináltattad a vv-t?Milyen lett az ererdmény?
 


Szia Morci, beutaló megvan, holnap reggel megyek vv-re.

Miamanó: várod már a holnapot? :-)
 
 


Hozom Judy üzenetét:

Legkisebb "Király" kisasszonyunk Izabella 2010.07.17-én 20.30-kor 3740g és 57cm-el megszületett, és tiszta nővére.:-D

Hatalmas gratula nektek, Izi baba üdv a nagyvilágban!
 


Judy gratulálok! :-)
 
 


JUDY IZABELLÁja


Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Judy: Itt is hatalmas gratula!!! Gyönyörű a pici lány!!!
Köszönjük a hírhozóknak a híreket és a képeket! :)

Szivi: na megvolt a vv? Mikor lesz eredmény?

Én voltam ma dokinál, hát volt meglepetés, ugyanis ketten vannak odabent, 2 petezsák van :D Minden rendben velük, Duphastont még szedni kell kis barnázás miatt :(
 


Köszönjük a képeket!Tündéri ez a kiscsaj!

Manó
Neked itt is óriási gratula! :wink:

Szivi
Megvolt vv? Mik az eredmények?
 


Hú, de formás kislány! :-) Gratulálok Judy!

Miamanó: hogy-hogy kettő???!!! :-) :-) :-) Nekem kimaradt ez a rész. :-) Gratulálok neked is!

Vv nem volt, mert nem tudtam volna kimenni a mkhelyemre, így majd jöv. héten valamikor. Nem sürgős, a legnagyobb stresszforrás megszűnik az életemben!!! :-)
 
 


Morci: itt is köszi! :wink: :D

Szivi: Köszi! Hát, én is reggel tudtam meg :lol: , érdekes arcot vághattam uh-n :shock: :D

Az nagyon jó, hogy megszűnik a stresszforrás, ugyanis a stresszhormon befolyásolja a nemi hormonokat... :x
 


Miamanó: úgy emlékeztem, hogy nem szedtél clostit (bocsi, hogy nem olvasok vissza), szóval spontán ikrek?! :D Ez tök jó! (persze, ha nektek is OK, ha egyszerre több bébi jön :-))

Bizony, tudom, hogy a stressz kihat a hormonokra - elsősorban a pajzsmirigyre! :-)

Most reménykedek :-)
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miamanó* 2010.09.03 12:53-kor.
 


Betty
Nagyon drukkolok nektek, hogy a hétvégén rátok mosolyogjon a szerencse, és holnap jó híreket hallhassatok!!!És ha csak az az egy marad, hát ő egy igazi kis harcos és egyedül is megcsinálja, és belőle lesz a csodababátok!!!
 


Miamanó: inszemre emlékeztem (meg hogy 2X is volt), viszont a clostit elfelejtettem! :-) Bocsi, szita lett az agyam. :-)
Vannak már tüneteid? :-)

Ma megvolt a vv, remélem, hogy holnap érte tudok majd menni.
 
 


Betty: szorítok nektek!!!! :-)
 
 


Szivi: kivi vagyok a vv eredményre, majd gyere!
Tünetek: gyakori pisilés, ez éjszaka elég kellemetlen :? , Tegnaptól pedig hányinger :x Ma szinte egész nap rosszul voltam, többnyire csak fekszek a laptopommal...
 


Hát én is kíváncsi vagyok! :-)
Oh, sajnálom, hogy éjjel fel kell kelned, meg a hányingert is, de tulajdonképpen erre vár(t)unk mindannyian, nem? :wink:
És a cicid nem fáj? Itt nagyon sokaktól olvastam azt, hogy azzal kezdődött náluk.....
És most akkor hányadik hétnél jársz?
 
 


Hát igen, férjem is "kinevetett", mikor először szóltam, hogy hányingerem van :) A babá(k)ért ez nem nagy ár. A cicim nem fáj szerencsére. Bár 2 napja még a hányinger is ismeretlen volt :)
Ez a 6.hét+1 nap.
 


Sziasztok! Megvan a vv eredmény: minden tök jó, TSH 1,71! :-) (ref. tartomány: 0,35-4,94). HAJRÁ BABA! :-)
(tavaly ugyan ez az érték 0,03 volt)

Ti hogy vagytok? :-)
 
 


Köszönöm szépen a gratulációkat. :lol: :lol: :lol:
Egyenlőre nagyon dögrováson vagyok, szinte mindent anyu csinál, mert nem igen tudok mozogni. :oops: :oops: :oops:

Szivi,
Gratulálok a jó eredményekhez. Most már tényleg hajrá babóca!!!! :lol: :lol: :lol:
Manó,
Nem teszel vonalzót?????? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty,
Drukkolok egykéteknek.++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy! De jó, hogy jöttél! :-) Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!
 
 


Szivi
Gratula a jó eredményekhez!!!Nálatok most mi lesz a következő lépés?

Betty
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Gyerünk kis harcos manó! :wink:
 


Szivi: örülök, hogy jók lettek az eredmények!! Most hogyan tovább?

Judy: de :wink: :lol:

Kép
 


Sziasztok! Én is örülök, hogy jók lettek az eredemények, egyenlőre sehogy sincs tovább..... Párom szedi a vitaminokat, én barátcserjét és teázgatok mindenfélét, PÉ-kor meg jót veszekszünk és lemaradunk róla....... :-( Egyszerűen bénák vagyunk ehhez :-)

Miamanó: a csigával azt akartad érzékeltetni, hogy csigalassúsággal telik az idő a NAGY NAP-ig? :-))

Betty: drukkolunk neked!
 
 


Judy: hogy vagytok? Izi baba hogy van? :-)
 
 


Szivi: óóó...legközelebb a pé a békülés ideje legyen! Egyébként az előtte lévő napok is számítanak ám, szóval nem biztos, hogy lemaradtatok!
Igen, most úgy érzem csigalassúsággal telik az idő :)

Kép
 


Miamanó: köszi a biztatást! :-) tul.képpen másnap együtt voltunk, de nem sok esélyt adok neki. :-( Mindegy, minden hónap egy újabb lehetőség!
Most egyébként építkezünk, igy le van foglalva az agyam is mással, lehet, h majd igy könnyebb lesz nem rástresszelni.

És vannak már más/további tünetek is? :-)
 
 


Morcivaci: veled mi van? Hol tartasz?
 
 


Látom mindenki nyaral, csak én pörgök a gép előtt .......... :-(
Azért majd küldjetek legalább füstjeleket! :-)
 
 


Hello mindenki!

Én még sajna nem nyaralok, de ritkán volt időm benézni.Sajna nekem ma megjött, úgyhogy ez a hónap megint nem jött össze.Megpróbálom összekapni magam, júliusban nem mérek hőt, spontánkodunk, aztán legfeljebb augusztusban inszemináció.
 


Szia Morci! Nagyon sajnálom! :-( Te ilyen gyógynövényeket nem próbálsz ki?
 
 


Ja, nem írtam, hogy milyeneket: barátcserje kapszulát szedek (2X1-et), valamint a ciklus első felében iszok egy teakeveréket (cickafark+ánizs+komló), pé után pedig palástfű teát iszok..
A barátcserjét nagyon dicsérik... :-) Rendbe teszi a női hormonok egyensúlyát. Nálam most annyit csinált, hogy a hőgörbém pé után teljesen egyenletes, mintha karót nyelt volna.
 
 


Szivi: hogy álltok az építkezéssel?
Hát, tünetek vannak, mostanában nagyon rosszul voltam :? de most megéri.

Morci: :( :(
Hajrá július!!!

Kép
 


Szia Miamanó! Építkezés (pontosabban feljújítás) halad: tegnap glettelték a konyhát. :-) Még pár hét és költözünk!! :-)
Sajnálom a tüneteket, de már nincs sok hátra ebből a részből. :-) Mikor mész legközelebb dokihoz?

Morci: csatlakozom Miamanóhoz - hajrá július!

Most én is arra gyúrok, szerintem addigra minden növény kifejti rendesen a hatását!!:-) Bár most nagyon-nagyon érdekes a görbém: teljesen egyenese a második szakasz :shock: Ki érti ezt? :-)
 
 


sziasztok,

bejelentkezek én is egy pillanatra.

Jól vagyunk, szépen hizogatunk, már 4100 gr volt a kis golyófej tegnap. Éjszaka nagyon jó baba, elalszik legkésőbb 10 órakor és reggel fél 5-ig vagy 6-ig nyomja egyfolytában a szunyát. Nappalok már kicsit gázosabbak, egyik nap szépen alszik, aztán vannak napok amikor végigüvölti az egészet és csak kézben hajlandó lenni.
Na ezek azok a napok amikor nem tudom hol a fejem, és gőzöm sincs hogy a kicsit vigasztaljam vagy a nagyoknak adjak kaját. A főzés meg egyenesen katasztrófa, abszolút nincs rá időm, így valszeg este fogok megfőzni másnapra.
Szóval még gyakorolnom kell.:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Én már jól vagyok, lótok-futok, jövő héten már intézem a családi pótlékot és az anyaságit is. :lol: :lol: :lol:

Morci,Szivi,
Nyár végére már ti is kismamik lesztek. És lehet ikresek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy! Jó hogy jöttél, gondoltam rátok! :-) A sok tennivaló miatt nem irigyellek most, de biztos, hogy hamarosan összerázódtok.

A próféta szóljon belőled, az ikreket sem bánnám! :-)
 
 


Többiek? Mia? Morci? Betty? Már megint csak én pörgök...... :-)

Szerintem nekem meg fog jönni, leesett a hőm. Az idáig teljesen egyenes luteális fázis most legörbült. :-(
 
 


Uh, Betty, olvastam a bejegyzést....... nagyon-nagyon sajnálom! Szerintem itt mindenki továbbra is drukkolni fog nektek.
Sok erőt és kitartást kívánok!
 
 


Szivi: dokihoz legközelebb 29-én megyek.
Én is olvastam, hogy a gyógynövényeknek kell pár hónap, hogy kifejtsék hatásukat.
Görbédet megmutatod?

Judy: hát 4 gyerkőc mellett biztos nem könnyű háziasszonykodni, de tuti belejössz hamar :!: :D

Kép
 


Szia Mia! Hu, de soká van még az.....
Igen, tudom, hogy kell még idő a növényeknek. A teákat már régebb óta iszom, a bartácserjét meg csak most kezdtem el a ciklus elején és azt mondják rá, hogy 1-2 hónap kell neki.
És íme a görbe: Kép görbe
 
 


hm... ez a pé utáni 11. nap, egy tesztet talán már megérne. A leesés azt mondják beágyazódás miatt is lehet, bár talán az kicsit hamarabb. Hát tényleg nem túl jókor volt az a pé környéki összezördülés, de azért szorítok, hogy szerencsétek legyen! Valami mensis tüneted van egyébként?

Kép
 


hát igen, akár beágyazódás miatt is lehetne a leesés, bár ahogy nézegetem a fertyn más görbéket, azokon azért előbb van...... Egyenlőre csak cicifájás van (ez mindig van, nagyon-nagyon, kiv. a 3 clostis hónapot), bár abban bíztam, hogy a barátcserjétől ez sem lesz (állítólag jó PMS-re is).
Elvileg csütörtökön kéne megjönnie, holnap lesz 12 dpo., lehet, hogy reggel tesztelek egyet. De majd csak a hőm függvényében! :-) Ha marad lent, akkor nem bohóckodom. :-)
 
 


igen, így lesz a legjobb, ha reggelre felmegy a hőd, teszt. Majd gyere a hírekkel, szurkolok!

Kép
 


Mindenképp jövök! :-)
 
 


Hát itt vagyok: a hőm visszament 36.8-ra :shock: , viszont nem teszteltem.... Gyáva vagyok. :-)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron