Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, köszi mindenkinek a drukkokat, tegnap nem tudtam jönni...
Mindkét embri túlélte a fagyasztás-felengedést, mindketten itt vannak velem.
Megint meg AHA-zták őket, hogy könnyebb dolguk legyen.
Hát majd kiderül, mi lesz...
Egyáltalán nem izgultam most.
Még pihengetek, de majd fogok jönni....puszilok mindenkit :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


:o tető :shock:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Drága Bettykém :!:

Hiszem,hogy sikeres volt a beültid nagyon drukkolok Értetek+++++++++++
Pihenj, egyed a sok fehérjét és igyad a sok folyadékot :!:

Az első kismamánk Te leszel 2010-ben tudom, érzem :D :D
Vendég
 

 
 

Sziasztok lányok!

Betty és most a szervezetedet sem nyomták tele hormonnal, úgyhogy biztosan jól fog reagálni :) a bébikék meg ügyik amúgy is :) . +++++++++++++++++++++++++++++++++

Angyal akkor mi majdem egyszerre kezdünk. Én 19-én kezdem a decat.

Melinda ez nagyon durva :shock: . Rettenetesen sajnálom ami történt... ilyenről még nem is hallottam. Persze ahol ugye emberek dolgoznak... ott hiba előfordul, de azért ez borzasztó. Örülök, hogy már jobban vagy. Ez még durvább érzés lehet mint egy sikertelen lombik :cry: .

Puszi mindenkinek!
Vanili
Vendég
 


Csoki-vani,
hát, nagyon rossz érzés volt, az biztos!De mostmár úgy néz ki, hogy túltettem magamat rajta, és megpróbálok a márciusi lombikra koncentrálni!
Pár hét, és kezded a szurit!
Időgyorsítók mennek!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


ANGYAL, BETTY, GABI, MELINDA

KISBABÁT KÍVÁNOK NEKTEK 2010-RE, TELJES SZÍVEMBŐL
BUÉK

VANILI
Vendég
 


Én is kívánok nektek egy boldogabb új évet :!:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Lányok!!!!


Kép

Puszi-puszi-puszi!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Kép

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Sziasztok lányok!

Na eljött 2010 is :lol: . Ma kezdtem a méhpempőt, ha minden jól megy a beülti utánig folytatom folyamatosan. Talán veszek palástfű teát is.

Betty hogy vagy?

Gabi te mikor kezdesz?

Lányok hogy telt a szilveszter? Mi kettesben voltunk apával. Kettő felé már aludtam :oops: .

Puszi mindenkinek
Vanili
Vendég
 


Sziasztok!

Vanili!
Ha minden jól megy 21-én megjön 22-én kell jelentkeznem lombik indításra :lol: Rövid protokoll lesz.Kicsit kilógok a sorból,mert nekem az első lesz.
Szilveszter jól telt,fél 5-kor jöttünk haza.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
nem lógsz ki a sorból, 1 hónapja még nekem is az első volt :wink:
Lehet, kövi ciklusban már a 3. lesz (ha ez nem sikerül :roll: ), bár reméljük erre már nem kerül sor....ember tervez...isten végez.


Vani
mi sem voltunk sehol, néztük a tévét, mint a kisnyugdíjasok :lol:
Api kb. fél-22:00-kor bealudt, úgyhogy egyedül megvártam az éjfélt, megnéztem az ablakból a tüzijátékot, azt alvás :lol:
Reggel mondta férjecském, hogy igazán fel kelthettem volna éjfélkor, de nem volt szívem, olyan édi aludt :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty én nem is számolom a fagyisomat lombiknak, az én számításom szerint csak a stimu a lombik, és a fagyikás "csak" transzfer. Úgyhogy ezért tartozom én ide 8) . (Egyébként ha beleszámolnám most jönne a harmadik fúúúú még kimondani is rossz...így "csak" a második).
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Vani
végülis mindegy, ki, hogy számolja, valaki így, valaki úgy.
Ha pl. egy "laikusnak" mondom, hogy volt 2 lombikom, akkor talán megérti....de ha azt mondom, volt egy stimus lombik, és egy fagyis transzfer, lehet, hogy bután fog rám nézni :lol: :lol:
Na, de télllleg tök mindegy végülis :wink: az első változat egyszerűbb :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok lányok :!:

Kép


Remélem, hogy jól telt a Szilveszteretek :!:
Ugy volt, hogy mi is itthon leszünk, de közben meghivást kaptunk egy régi ismerősünkhoz igy náluk Szilvesztereztünk.

Jól éreztük Magunkat éjfél után jöttünk haza, majd filmet néztünk és utána aludtunk.
Tegnap lenéztünk anyumékhoz, igy két napig nem voltam gépközelben.

Már dolgozik a mosógépem, párom is ment melózni.
Lányok ezerrel megy a drukk Mindenkiért, hiszem, hogy a 2010-es év meghozza Mindnyájunk számára a várva-várt kisbabót!

Betty :!:
+++++++++++++++++++++++++++
Pihengess hiszem, hogy kisbabód már beágyazódott :D

Puszi Mindenkinek :!:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Hogy vagytok?

Betty látom a vonalzódon, hogy már a 7. napon vagy! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Fogsz tesztelni? Én a fagyisomnál nem teszteltem - nem mintha számított volna, csak valahogy nem vitt rá a lélek :roll: .

Pont két hét múlva kezdem a szurikat. Bárcsak jól sikerülne a stimu :roll: ... hogy jó sok petikém lenne aztán jó sok embrikénk :roll: (kezdek félni.............. tudom nem szabad........).

Puszi!
Vanili
Vendég
 


Sziasztok :!:

Csoki-vanili :!:

Nagyon örülök, hogy már csak két hét és indul a mandula Nálad is :!:
Minden rendben lesz meglátod a stimuval és a beültetéssel is.
Megy a sok drukk+++++++++++++++++++++Érted is :!:

Puszi Mindenkinek :!:

További kellemes délutánt :!:
Vendég
 


Csoki-vani
akkor már tényleg itt a dolog a küszöbön :!: :D
Lesz kikért most legalább szurkolni, most aztán mindenki babásodik.
ET+10-en fogok tesztelni, ha addig meg nem jön, mert nagyon fáj a cicim, és az nálam menszi előjel.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Angyal köszi :) drukkok neked is! Kaptál már időpontot?

Betty a cici fájás mást is jelenthet, de gondolom ezt tudod :wink: . Merthogy a koraterhessegi es a premensis tünetek megegyeznek (csak hogy nehezebb dolgunk legyen :lol: ). Nekem pl nem fájt a cicim :roll: ... mensikor sem és beültinél sem...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lányok ti mindent pocakba szúrtok? Vagyis aki deca-gonal-on van? Mert én combba szúrtam az előzőnél mindent, azt mondták mindegy, de hátha mégis számit és többen lennének a petik...

Puszilok mindenkit!
Vanili
Vendég
 


Csoki
én mindent hasba szúrtam :wink:
összesen 34 db. szurit.

Amúgy menszi előtt sem szokott neked sosem fájni :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok :!:

Csoki-vanili :!:

Igen jan. 21-én reggel 8h-ra megyek középidős UH-ra, hálóinggel, köntössel és papuccsal, mert ha ott a ciszta,akkor a dokibá leszivatja.
Igen minden esetben hasfalba mentek a szurik.
De miért combba szurtad, ezt nem értem!
A doki mondta, hogy oda szurd?


Betty :!:

Megy a sok babaragacs+++++++++++++++++++++++
Hiszem, hogy kismama vagy :!:

Puszi Mindenkinek :!:
Vendég
 


Azért combba szúrtam mert az könnyebb, csak ülök és függőlegesen leszúrok :? és a hasamba nem bírtam :roll: . A szövet meg ugyanaz :wink: , azt mondta egy doki barinőm (has-popsi-comb-kar mehet). Na de majd most megerőltetem magam. De a hasam olyan puhaaa :lol: .
Így 9 tüszőm lett, 7 szép petivel. Szerintem a stimu volt rossz (vagyis nem rossz, csak jobb eredményt várt a doki), de mindegy, most majd mindent máshogy csinálok :lol: .
Pl. az előzőnél már a stimu alatt rengeteget ittam és ittam tejes banánturmixot meg joghurtot. Rettegtem a hiperstimutól. Hát jól megelőztem :lol: .
Ti már a stimu elejétől nyomjátok a fehérjét vagy csak a leszívás után? Most én arra gondoltam, hogy nem viszem ezeket túlzásba, mert bár a sejteknek jó, de a fehérje plusz folyadék segít kiüríteni a hormonokat, és lehet hogy túl hamar kiürítettem 8) ?

Angyal akkor lehet, hogy már aznap indulsz te is? Csak pár nap eltérés lesz az akciónkban :lol: .

Betty nem szokott fájni mensi előtt sem. (Talán picit érzékenyebb, de a hcg szuri (vagy saját hcg) csinál igazi cicifájást - bízom benne hogy ott a babi - merthogy szurit nem kaptál 8) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++)
Vendég
 


Csoki

Én a stimunál előtte nem ettem annyi fehérjét, és folyadékot, egy pár nappal leszívás előtt kezdtem csak el.
Most viszont a fagyisnál...ugye egymás utáni ciklusról van szó, nem hagytam abba a fehérjebevitelt, tehát folyamatosan azt ettem.
És most már iszom a turmixot is javallatodra, issszonyat finom :lol: :wink: nyaaamiii :!:

De nekem általában mindig szokott fájni, pedig nem kapok hcg szurit, csak ritkán :wink:
Bármi lesz is, köszönöm a drukkokat :!:

Remélem mindkettőtöknek teljesül végre az álma :!: :!:
Drukkolok nektek nagyon :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Olvassatok bele a BMC-s topicba (szülészetek, kórházak alatt) ...egy csajszinak lombiknál ikrei lettek,mindkettő megtapadt, majd most el kezdett vérezgetni, elment dokihoz, és a doki furán nézett rá...csajszi hozzátette: ja, elfelejtettem mondani, ketten vannak, mire a doki: Nem ketten, hárman :!: :shock: :!:
Az egyik embri közben kettéosztódott :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Csoki-vanili :!:

Értelek, mert én abban a hitben voltam, hogy csak hasba lehet szurni.
Nálunk a dolog ugy müködött, hogy én beleszurtam a tüt az ember meg belenyomta a dózist, mert nem áltl rá a kezem.

Nekem a doki kihangsulyozta, hogy bő fehérje és folyadékfogyasztás kell, nehogy tulstimu legyen.

Lehet, hogy már aznap kezdem a stimukat, majd ahogy a dokim jónak látja.
Jó lenne már aznap szurni :!:

Betty köszi a drukkot Értetek is nagyon szoritok :!:

Nem semmi kettő baba helyett három?
Mindjárt beleolvasok a fórumba.
Vendég
 


Köszi lányok a tanácsokat. Megerősítettetek abban hogy hasba szúrjam magam :lol: plusz nem fogom dugig inni magam, meg a turmixolást (nyami-nyami) is csak a leszívás után (ha minden jól megy) kezdem majd. Persze ez eperrel is fini, de most nincs szezon plusz a banánban magnézium van, meg a sok fehérje ugye a tejben és tojásban. Örülök Betty hogy ízlik. A másik ami fini az frissen facsart narancslében egy banán beleturmixolva és kis cukor ha kell. De ez nem fehérjés de c vitamin bomba :lol: .

Betty igazad van, hogy nem tesztelsz a 10. napig, sot a 12. napot sem találnám későinek, csak mert bár blasztó fagyikáid vannak, nem tudjuk hány sejtesen kerültek be (vagy mondták?). Csak mert lehet, hogy kicsit korábbról kezdték újra az osztódást mint a friss testvérkéik ( :( ). (((Van hogy fele akkora az embri miután kiolvad...vagyis annyi marad ép))). Ennek utánanéztem a fagyikáim előtt :( . Remélem ez az cicifájás AZ a cicifájás :wink: .
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Átolvastam a BMC-be, hát fantasztikus milyen az élet :lol: vagyis az élet utat tör ahol akar :lol: . Remélem minden szupin alakul majd annak a kismamának is.
Vendég
 


Csoki-vanili :!:

Igazán nincs mit megköszönj nagyon szivesen segitünk sajnos, hogy ilyen cipő van a lábunkon de már nem sokáig :!:

De ez az év Mindnyájunk éve lesz :D


Igen az élet nagyon szépet is tud produkálni olvastam a fórumot :D
Vendég
 


Csoki
nem mondták, hány sejtesek, de láttuk őket :wink: hát úgy néztek ki, mint az első beültinél a két kistesójuk :lol: tehát nem szedercsírák voltak, hanem blasztók már.
Meg aztán meg is segítették őket megint egy kis "hatching"-gel :wink:


Húú, ezt a C bombát is meg fogom most kóstolni :lol: :P

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Akkor nagyon ügyeskék :D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(Az enyémek picikék voltak :roll: de már a beültisben végeztem közvélemény-kutatást erről -vagyis blasztó vagy nem- és arra jutottam, hogy nem mondok semmit a dokimnak, ha ő a 3 naposra esküszik hát legyen, csak egyszer legyen belőle baba :roll: )

Betty, Angyal ti ittatok alkoholt beülti után? Vagyis kis bort pl esténként (állítólag az alkohol lazítja a méh izmait - vagy ez már egy meghaladott nézet és az alkohol tilos?)?

Puszi!
Vendég
 


Csoki
én nem ittam alkeszt, innék egy fél pohár bort, csak az a baj, hogy még a szagát is utálom :roll:
Csak a töményt szeretem :lol: az meg ilyen esetben nem jó :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok lányok :!:

Csoki-vanili :!:

Nem ittam alkoholt, teljesen ki volt zárva.
Amugy sem szoktunk inni most Szilveszterkor ittunk egy kis pezsgőt és azóta semmit csak ásványvizen, tejen és kakaón élek.

De ha Neked jólesik egy fél pohár bor és ugy látod jónak idd meg de én nem tanácsolom, ezt magadnak kell eldöntened.

Puszi Mindenkinek :!:
Vendég
 


Angyal cuki volt hogy a végén ott a kakaó :lol: . Tudod hogy a neskvick vagy hogy kell írni vagyis a nyuszisban van folsav? Úgyhogy jóóót tesz :D . Én most a forrócsokira (is :oops: ) rá vagyok kattanva - és mivel nem találtam meg a megfelelőt (reménykedtem hogy a dr oetker tenyleg sűrű de neeeem) így egy darab csokit (akár egy táblát :oops: ) egy kis vízzel megolvasztok, aztán még hozzáadok egy kis forró vizet, kevergetem, és felöntöm forró tejjel - annyit csak hogy azért sűrű maradjon. Étcsokival a legfinibb.
Na nem is a fagyibabák miatt lett a nevem csoki-vanili :oops: .

Betty lehet hogy inkább szedek magnéziumot, attól majd lazul a méhem :lol: . Az alkoholra régen mondták hogy jó de elképzelhető hogy már más a nézet. Bár egy fél pohár bor biztos nem árt. Millió drukk holnapra +++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


csoki-vanili :!:

A kedvencem a Nesquick :D :D

mostanában rákattantam, hogy babapiskótát áztatok be kakaóba, nagyon fini :D

Biztos finom amit csinálsz a csokival, jó kis ötletet adtál :!:
Vendég
 


Betty átolvastam a lombik topicodba mert kerestelek :( . Azért megkérdezem, hogy hanyas volt a teszt?... Doki tudta hogy ma tesztelsz? És nem a 12. napon? Na... szoval érted... :roll:
Mindenesetre mindjart ugyis visszakapod a babikáidat :D .
Puszillak
Vanili
Vendég
 


Csoki
akkor ide nem is írom ki (közben elkalandoztam) :lol:
10-es tesztjeim vannak.
Doki tesztről nem beszél, csak UH-ról...de hát addig nem hogy nem jön meg, hanem el is múlik piri. :wink:

Igen, megyünk minyá a következő duóért, úgyhogy nincs idő kesergésre :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty én lehet, hogy várnék egy ciklust a helyedben most, bár a doki úgyis megmondja a tutit (én meg nem vagyok doki :lol: ).

Angyal nyami nyami :lol: .
Vendég
 


Igen, most én is ezt gondolom, hogy egyet kihagynék, de majd a doki szava lesz a tuti, hogy ő mit javasol :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Na mi van veletek csajszik :?:

Csoki-vani hun vagy :shock: :?:
Mi van veled :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty :!:

vagyok de egyelőre a másik fórumon :!:
Vendég
 


Csoki-vani
te hun vagy :shock: :?: :?:
Mi van veled :?:
Adj valami életjelet lécccci :!:

Átjöhetnél a lombikosba, mi is ott vagyunk :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok lányok :!:

Megyek a másik topicba, ott nagyobb a mozgás :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok :!:

Megyek a másik topicba, ott nagyobb a mozgás :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok :!:

Megyek a másik topicba, ott nagyobb a mozgás :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

csoki-vanili jelentkezz légyszi :!:

Rövid helyzetjelentés, ma még lesz 2 szurim, szombaton a tüszőrepi szuri és hétfőn PUNKCIÓ :wink:

Bizom a legjobbakban :!:

Puszi Mindenkinek :!:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Köszi hogy kerestetek, kedvesek vagytok nagyon.

Először is Angyal rengeteg drukkot küldök neked +++++++++++++++++++++++++

Betty köszi hogy kerestél :) akkor vissza is kéred a fagyikáidat? Mikor mész megbeszélni?

Én jól vagyok, 3 darab 3 napos embrike a pocimban, 3 pedig a fagyasztóban (ezt a leosztast valasztottuk, nem a 2-2-2-est). 9 petim volt, ebbol 6 szep embrio. Szoval bar ezuttal hosszu protokolom volt, ugyanugy 6 embrio lett a vege mint a rovid protokollnal :shock: . De sokkal jobban erzem magam mint a multkori stimu utan. Úgy mintha misem történt volna (multkor alig bírtam mozogni és fel volt fújódva a hasam). Nyálkahártyám 16mm (méhpempő és banánturmix).

Szóval ezek vannak velem, nem gondolok semmire, a tényeket meghallgattam, a statisztikákat ismerem. Három nap pihi, aztán minden megy a maga útján tovább...

Sok-sok puszi nektek! És +++++++++++++++++
Vendég
 


Betty most olvasom a híreidet a másikban! Hát ez szuper!!! Akkor hajrá szerdára és addig is jó szúrkálást :D .
Vendég
 


Szia Vani!

Végre életjel!!!!
Nagyon drukkolok neked!Mikor volt a beülti?
Nekem múlt hét hétfőn.

Mostmár akkor jössz sűrűbben?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szia Gabi!

Köszi, kedves vagy!
Ma volt :D .
Fú akkor te már a finishben vagy! Millió drukk Neked +++++++ . Te hányat kaptál vissza? És hány naposan? És fagyid lett? Mikor tesztelsz?
Vendég
 


Igazából igyekszem nem foglalkozni annyit a dologgal... azért nem nagyon jövök... Persze ez nehezen megy, de muszáj, hogy ne ebből álljon az életem (vagyis a bébi projektből...). Mert már több mint három éve ebben élek, és ez sok. Szóval a legjobb lenne elfelejteni és meglepődni egy pozitív teszten. :lol:
Vendég
 


2-t kaptam egy 3napos 8 sejtes,egy 2 napos 4 sejtes.
2 ment fagyiba.
Csüt reggel tesztelek egyet,mert pénteken megyek vérvételre.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: