Új privát üzeneted érkezett!

Franci, nem lesz buli, mi leszünk, meg jönnek a szüleim, és állítólag a keresztapja jövő szombaton jön. A keresztanya nagyon messze lakik, ő csak tavasszal tud jönni. Hát nem tudom, várja-e, az ajándéknak biztosan örülni fog. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jucus, igazán nincs mit. :wink: Elevenek lehettek az ikrek. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Pont jó elosztás „mindegyik típusból egy-egy”.
Iker babák után már legalább a teherbeeséssel nem kéne foglalkozni. Engem néha egészen kikészít a sikertelenség. Igaz két baba az elején, és ha betegek kétszer olyan nehéz lehet.
Nekem még egy is elég lenne. Ez főleg a Gergő miatt, lehet elköltözne, ha két tesót vinnénk haza.
Mi, főleg én, 3 gyerkőcöt terveztünk, de ha mindegyikre ilyen sokat kell várni 70 éves koromra összejöhet a 3. baba.
 
 

 
 

Beze! Gergő 1. Szülinapját szerintem inkább magunknak rendeztük. Persze a tűzijáték neki is tetszet. A 2. Szülinapon a gyertya (kb. 50x fújta el) és egy marcipán csiga érdekelte. A 3. Szülinapot már Gergő is értékelte.
 
 


2 eleven kisgyerek, de imádnivalóak, és nem lehet rájuk haragudni. :)
a mi családunkban sem jellemző az ikertehesség sajnos náluk is rá kellett segiteni a dologra - ezért is vannak ketten - mindenki nagy örömére :)

szóval kis félsz bennem is bennem van mert hát ők is 3 évig próbálkoztak, utána jött az inszem... a nagynénémnek pedig nem is lehetett gyereke.. nem tudom, h ez mennyire genetika, de ezek semmiképp sem biztató jelek :(
de persze én azért optimista vagyok!!! :)

Franci: mi is 3 gyerkőcöt szeretnénk!!! persze mi sem sietjük el, de minek is a kapkodás.. tudod, jó munkához idő kel!!! :):)
 
 


Mi is :) vagyis én is hármat szeretnék de hát a másodikkal is lassan jön össze mire a harmadik meglenne már nyugdíjas lehetnék :):):):

elkezdtem inni a cickafark teát hátha segít kicsit :)

Jucus te 31 éves vagy?azt jelenti a neved mellett a szám? én 40 leszek idén és Gergőt is 36 évesen szültem bár közelebb voltam a 37-hez és nem bántam meg hogy későn érő vagyok :) amúgy is mindent későn kezdtem el :)

nika70
Salgótarján
 
 


igen 31 vagyok, nyáron már 32 leszek, és ha augusztusba kezdünk projektelni, akkor én is min. 33 éves leszek mire jön az első baba...
én az 1. azért szeretném még 35 éves korom előtt megszülni, ha jól tudom utána elég sok plussz vizsgálatra van szükség, bár lehet hogy csak a genetikai vizsgálat van plusszban? ezt nem tudom...

nah, le is járt a munkaidőm, megyek haza :)
 
 


Franci!
Holnap megyek hsg-re! És ha hamar végeznek velem, holnap meg lesz a leletösszegző is. Így már tudni fogom, hogy mikor és hogyan kezdünk!

Jucus!
Én is kétszer elvetéltem, és mikor a doki ezután azt monta, hogy semmilyen orvosi kivizsgálásra nincs szükségem, tudtam, hogy saját kezembe kell venni a dolgomat! Mindennek utánanéztem a neten, és minden orvosi vizsgálatot megcsináltattam amit lehetett! Volt hogy magánban, volt, hogy tb alapon. Ekkor derült ki, hogy IR-em van és magas a prolaktinom! Szóval az ir-re gyógyót szedek, a prolaktinomra még nem!

Nika!
Remélem én is 36 és 37 éves korom között szülök! Nyáron leszek 36!
Én 2 babát szeretnék nagyon! De ha így haladok, ki tudja mikor lesz meg az első! Hát még a második!

 


Rodi, ez azért durva, amit neked mondtak! :evil: Jó, hogy a kezedbe vetted az irányítást! Holnapra megy a drukk!!!

Franci, kérdezted, de elfelejtettem válaszolni: áprilisban megyek vv-re, meg uh-ra, addig még szopi van. :wink:

Jucus, helyes, legyél is optimista, addig pedig gyere gyakran hozzánk. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jucus: én szerintem csak a genetikai vizsgálat ami + van 35 év fölött :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, nem semmi, hogy így beverted a fejed!

Franci, Rodina, ezt a diétát sajnos ismerem, terhességi cukrom volt az elsővel. Hát vért izzadtam vele, ha egy falat étellel többet ettem vagy olyat, aminek magas a glikémiás indexe, már az egekben volt a cukrom :(
Hány grammos diétán vagytok?
Franci, mennyi volt a terhelésesed?

Beze, akkor lehet, tényleg a szopi miatt van.

Az kajálás + teherbeeséshez annyit akartam hozzáfűzni, hogy bár én a normál súly felső határán és a túlsúly alsó határán mozgom, de az első baba pont akkor sikerült, amikor nagyon erősen fogyóztam és rengeteget mozogtam. A hormonkezelések során 15 kiló jött fel, így korosan soványból átcsaptam enyhén túlsúlyosba, ezt akartam lefaragni, de aztán a + teszt után abbahagytam.
A terhesség alatt 11 kilót híztam, ez lement a szüléssel, de a szoptatás abbahagyásakor hirtelen feljött 5 kiló és hát kb ennyi a felesleg rajtam :X

Nika, az ilyen babák pár napon belül "elkelnek" és mind jó helyre kerülnek!!! Csecsemős mesélte az egyik kórházban.

Jucus a cukorgond csak terheléses vizsgálattal látszik igazán: éhgyomri vérvétel, majd cukros víz ivása és 2 óra múlva újból vérvétel.

Eredetileg én is 3-at szerettem volna, de sajnos az első csaszi lett és jó eséllyel pályázok egy 2.-ra is (bár még reménykedem) és egy harmadik műtétet már nem vállalok be :(

Na és a lényeg!!!!
Van pozitív tesztem!!! :lol: :lol: :lol:
 


Dóri: nagy nagy gratula:):):) újabb kismamit köszönthetünk :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, köszi! :D
Drukkoljatok, hogy megmaradjon!!! :shock:
 


Dóri!
Nagyon nagyon gratulálok! Juhéééé!
Nagyon nagyon szurkolok, hogy megmaradjon! Ne is gondolj arra, hogy nem marad meg! (Először úgy írtam, hogy maradnak - de nem akarok rád ijeszteni!) :lol: :wink:

 


Dóri! Hatalmas gratula!!!! :D :D
Mennek a drukkok!
 
 


Sziasztok!

Dóri, gratulálok, és természetesen drukkolok! Vigyázz magatokra!

Nika, Gergőnek boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Dóri ez fantasztikus!!! Gratulálok!!! A 12 kg-s kis súlyzód mit szól, hogy nem emelgeted. Tavaly az én fiam néha kicsit zokon vette, de viszont így szoktattuk le az állandó cipelésről. Persze a kistesónak örült volna.
A terheléses inzulinom 56,6 volt.

Rodina! Mi volt a vizsgálaton? Mit mondott a doki?

Nika! Gergőnek Boldog Szülinapot kívánok!
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=xIZWzSkL-xA

Köszike csajok :) egy videó a kis három éves eddigi életéről :)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi mindenkinek! :D

Boldog Születésnapot Gergőnek! :D :D :D

Nagyon klassz a videó, Tündépofa lehet!
Szép kis arca van, lesz még gond a csajokkal 8)
A palacsintás kép csúcs!
 


sziasztok lányok:)

jöttem picit trécselni:D

sajnos én sem szolgálhatok jó hirekkel,legalábbis baba űgyben.
ma már 40 napnál tartok,mé jelét sem látom annak hogy meg akarna jönni.bár 1 hónapja iszom a cickafark,palástfű teát..

plusszban a Mastodynon cseppet is..jővőhónapbn meg go a dokihóz,már be vagyok jelentkezve.

KépKép
 


Sziasztok!

Nika, szép a kisfiad, a csajok bolondulni fognak érte. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nika: Gergőnek Boldog szülinapot!!!

És Lexikének is add át Szülinapi jókívánságaimat, Beze!

Dóri Gratula neked nagyon és megy a drukk ezerrel!!!

Köszi az inzulinos infót, szar lehet ezzel élni, nekem a vérnyomásom alacsony, de a cukrom, is időnként nagyon lemegy, és nagyon nem jó érzés... :?

De kitartás lányok... egyébként ezt a vércukorszintes izéből ki lehet gyógyulni??? Lehet hogy késöbb már nem kell rá gyógyszer??

És köszi mindenkinek, már jobban vagyok.. legalábbis a fejemmel... de a fogorvost nem úszom meg.. tudtok valakit, aki akár sztk-s is lehet, csak kedves, türelmes, megértő, és jó szakember??? Bp-en? Pénzem sajna, most nincs 10 ezer egy tömésre... Még sohasem fúrták a fogam.. eddig mindig épp volt, kivéve a 3 bölcsességet, amit ki is húzattam... Meg némi fogkövet, amivel meggyűlt a bajom... Szóval van valakinek jó , olcsó fogdokija???
A röngenes dolog meg megoldódott, ma reggel, korábban, 3 nappal, mint vártam, de megjött... :?
És a jövő hónapban pont szintén elvileg 2.napja meglesz, mikor megyünk a BMC-be. Ezt ha szólok felgyorsíthat valamilyen vizsgálatot?? pl, hormonos vérvétel... stb???

Jucus gyere többet, legalább beszélgetni... az augusztus hamar itt lesz...

Zsuzsi

Kép
 


Bettike?
Nem teszteltél még?

 


Bocs, lányok hogy csak most jöttem! Szóval tegnap reggel mentem hsg-re és még 2 tündéri csajszi volt velem. Jókat dumáltunk! 11 körül mentünk át a röntgenbe, és pikk-pakk megcsinálták. Szerencsére minden rendben van, átjárható vagyok, és nem volt összetapadásom! Utána voltam leletösszegzőn, és a következő ciklusban kezdhetjük az 5. inszemet. Kaptunk egy lórúgásnyi antibiotikumot, és mire hazaértünk már aludtam. Szóval ennyi!

Gergőnek utólagosan is: Boldog születésnapot!

 


Sziasztok!

Zsuzsi, nagyon szépen köszönjük. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lexiknek holnapra:

Kép

 


Beze: Lexinek
nagyon boldog születésnapot

Köszike csajok:):): én is félek hogy később gond lesz a csajokkal akik rátapadnak :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Dóri: hogy vagy: vannak már tüneteid?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Rodi, Nika, nagyon szépen köszönjük, nagyon aranyosak vagytok! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Utólag is nagyon boldog születésnapot kívánok Gergőnek és Lexinek!! :)
 
 


Lexinek Sok Boldog Szülinapot kívánok!
 
 


sziasztok!

mi a véleményetek az ovulációs mikroszkopról?
érdemes beszerezni egyet?

KépKép
 


Sziasztok!

Jucus, Franci, nagyon szépen köszönjük, nagyon aranyosak vagytok! :D

Bettike, szerintem sz@rt se ér, nekem van, össze-vissza mutatta a páfrányt, akkor is, amikor másnap megjött. Lh teszt sokkal jobb, de ez csak az én véleményem. 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


köszi beze.

mindekinek dolga van úgy látszik :)

KépKép
 


Sziasztok!

Boldog Szülinapot Lexinek! :D

Franci, nem is reagáltam a súlyzós kérdésedre, most látom! Hát elég nehezen viseli, hogy nem emelgetem annyit! Sajnos bizonyos helyzeteket nem tudok kikerülni, pl tudok az ágyon pelenkázni, de ha kaki van, akkor muszáj a pelenkázón csinálni, különben elindul :twisted: vagy pl a kádba is be kell emelni, illetve az etetőszékbe is. Remélem nem lesz gond!

Bettike, megjött azóta?
Ovus mikroszkópot én ugyan nem használtam, de ismerőseim tapasztalatai alapján csak arra jó, hogy felidegesítsd magad és elbizonytalanítson, sosem egyértelmű a jelzése. Aztán persze van a ki majd rámcáfol és bejött neki!
Nekem az ovu teszt sem működött igazán, illetve a hőgörbéim sem korreláltak az eseményekkel, többek között az uh-gal sem., nyákom meg totál össze-vissza volt. Ez utóbbi a szülés után rendeződött.

Zsuzsi, én a Kaáliba pont 3. napomon mentem és nagyon örült az orvos, rögtön le is vették a vért, 1 hét múlva mentem hsg-re, rá pár napra uh-ra (+rákszűrés is volt asszem), aztán 21. napi vérvétel, közben a spermavizsgálatot is megejtettük, így a konzultáció hónapjában megvolt minden vizsgálat. Csak a pct teszt hiányzott, de mivel úgyis inszem jött, így az végül nem kellett.

Rodina, grat a hsg-hez, jó hogy ezt kizárták!!!

Nika, tünetek olyan itt szúr-ott szúr, nagy a hasam és picit néha fáj a mellem a hónaljam felé, olyan izomlázszerűen, pont olyan mint az előző terhesség.
Figyelem, hogy oldalt görcsöl-e, hátha a méhenkívülit megérzem, de egyenlőre nincs ilyen tünetem.

Néha nagyon beidegesedek, tegnap azt álmodtam, hogy megyek uh-ra és tök üres a méhem, máskor azon jár az eszem milyen lesz megint egy üres petezsákot látni :cry: ... , aztán pár órával később meg tök boldog vagyok és hiszem, hogy minden a helyén és rendben lesz. Hát így vagyok. :?

Mensinek egyenlőre nyoma sincs, semmi maszatolás eddig (kopp-kopp). Azóta is tesztelgetek, mert a vetélésnél szépen látszódott a tesztcsík halványodása, megnyugtat ez most valahogy.


Beze, én itt vagyok, csak óvatosan merek írkálni magamról.
 


dóri

még mindig semmi..tesztet néztem pár nappal ezelőtt de full neg volt,ma 44 nap :?

KépKép
 


Sziasztok!

Dóri, köszönjük szépen! Nyugodtan jöhetsz írni, nekem hiányoznál, ha nem jelentkeznél, engem és szerintem a többieket is igenis érdekli, mi van veled/veletek. Hiszen te vagy az első kismamink! Persze megértelek, de én sokat gondolok rád, és a távolból drukkolok!!! Dokihoz mikor mész?

Bettike, sajnálom... A ciklusod mikor nyúlt meg ennyire?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok.
Dóri, örülök , hogy jöttél! Mi a pct - teszt??
És bocsi de, rohanok is, mert sül a gofrim. Még annyit magamról, hogy én jobban vagyok, a gyereknek meg tüsszős mandulagyuszija van és mér a jövő héten is itthon lesz....
És sajna nehezebb, mint egy kisgyerekkel... makacs, és nem fogad szót!!!!nem marad ágyban.. 1,5 óra míg belekönyörgöm agyógyszert stb... :evil:
jövő majd ha tudok.

Zsuzsi

Kép
 


Sziasztok!

Beze, még másfél hét múlva, hétfőn. Nagyon messze van még! Akkor leszek (ha leszek) 6+4. Előző babával ilyenkor még csak petezsák volt, mert a ciklus végén fogant, remélem, hogy most látok szívhangot is.

Zsuzsi, a pct-nél azt nézik, hogy mennyire maradnak életben a fickók benned szex után. Szex után x órával kenetet vesznek, így lehet kideríteni, hogy termel-e a nő ellenanyagot a fickók ellen.
 


sziasztok!

mindenkinek jó hétvégét :)

nekem megjött 46 napra,de nagyon pici görccsel,alig észrevehető,pedig világ életemben mindig nagyon görcsöltem mensikor.most meg majdnem semmi :) lehet hatnak a nővények :)

sajnos beteg vagyok,nagyon megfáztam :( torkom is fáj :(

KépKép
 


Sziasztok!
Dóri köszi az infót! Ennek az eredményére én is kiváncsi lennék! Remélem nem is hagyják ki!!!

Ja, ráadásul, ahogy szerdán elvittem a gyerekem a dél-pesti kh-ba az ismerős fül-orr gégészhez, utána elmentem pisilni... hát nem kellett volna!!!! :cry: :evil: Pedig alig ért a combom a műanyaghoz... összeszedtem valami sz@rt..... Így 2 nap után (megpróbáltam otthoni krémmel, hogy mi lesz) irány az sztk , mert a kerületbe nincs még állandó nődokim.. egy House-os doki volt, szakmailag állítólag jó, szóval kaptam pimafucin kúpot, meg sepsil tablettát (aszem így hívják)... remélem elmúlík és rendbe jövök 18-ig..... Ja és kenetet vett, de nem mondta, menjek-e vissza!!? Szerintetek??? :? a lényeg valami gomba, vagy baci... Sztem inkább az utóbbi.... Még jó, hogy időbe észrevettem és nem kapta el a párom.. :oops:

Zsuzsi

Kép
 


zsuzsi

ez nagyon gáz :? én is ha lehet akkor kerülöm a nyilvános wcket.vagyh a méis muszáj akkor körbe rakom wc papirral..

KépKép
 


zsuzsi

ez nagyon gáz :? én is ha lehet akkor kerülöm a nyilvános wcket.vagyh a méis muszáj akkor körbe rakom wc papirral..

KépKép
 


Sziasztok!

Zsuzsi, nagyon sajnálom, de tényleg jó a rosszban, hogy időben észrevetted.

Bettike, talán lassan beáll a ciklusod, aztán jön a baba is. :wink:

Dóri, simán láthatsz 6+4-nél szívhangot. Drukkolok!!! Lexinél 5+6-nál már volt. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Dóri!
NAgyon szurkolok, hogy minden okés legyen!

Én szerintem sem ér semmit az ovu mikroszkóp! Nekem is van, de nem használom! Az ovu tesztre esküszöm!

 


Sziasztok!

Hol van mindenki? :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! Én itt vagyok!!!!!!
 
 


Sziasztok!

Franci, örülök neki! Kicsit ritkán jelentkezik a társaság. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


na megjöttem a dokitól.sok jót nem mondott,cisztákat látta petefészekben,meg a bal petefészkem nagyobb mint a másik..

elküldött laborba az első napon,közép időben uh,aztán a vége fele pedig megint labor.

aztán apát kell vizsgáltatni a katonákat :lol:

aztán nekem átjárhatósági és a végén laporoszkopiai műtét..

ennyit tudok egyenlőre,majd a labor után többet tudok.

KépKép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron