Új privát üzeneted érkezett!

Bri
úgy alapvetően nincs bajom a Kaálival, csak az hogy gyogyikon kívül is, én legalábbis úgy hallottam, mindenért fizetni kell (v.v., konzi, vizsgálatok...stb..)


Csibuc
örülök, hogy megvettétek a kocsit, nagyon szép :wink:
Én nem vagyok elveszve, csak mostanában próbálom magam lekötni ezzel-azzal 8)
Most olvasom, hogy a hosszúcombú kiscsaj már fél kg, és nagyon jól érzi magát odabenn :lol: örülök, hogy jól vagytok :!:


Lujzi
Api remélem gyógyulgat, és jobban van már :wink:


Chrissy
itt vagyok 8)
Nem mindenki jön minden nap, most én is felvettem ezt a szokást :lol: :lol: Hogy vagy drága :?:


Milyen
várom a szobáról a képet :wink:
Te mindjárt szülsz mááár :o dejóóóóó 8) gondolom várod már :!:


Puszi :?: Ti hogy álltok öribefogilag :?:


Puszillak titeket, már csak 4 nap :lol: :lol: :lol: váááááárom :!: :!: :P

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Lujzi, mizu? Eltűntél, férjed hogy van? Endokrinológushoz eljutottál? Jól teszed, hogy nem szeded a fogigátlót, semmi értelme!

Babi, szerenád hogy sikerült?

Bridget, már mindjárt jössz haza!!! Most nem járok suliba, de megyek sűrűn Pestre, majd összehozzuk a talit!

Puszi, remélem kipihened magad a hétvégén. :wink:

Milyen, hát elhiszem, hogy nyűgös vagy, már biztos jó nagy a pocid, fotót nem kapunk róla? :oops: Milyen az a fészekrakó ösztön? Mesélj, mindent tudni akarok!

Csibuc, hosszú combú kislányod fejlődésének nagyon örülök! Reménykedjünk, hogy fülei helyrerázódnak!

Betty, mindjárt kezdtek! Hogy elszaladt ez a hónap! :shock:

Rólam: minden ok, nem történik semmi különös, várom a pé-t.
Pusszantás mindenkinek.

 


Helló mindenki!

Remélem ezt a szép időt a szabadban töltitek és nem a gép előtt punnyadva :D (én csak most ébredtem és kávé helyett benéztem ide :wink: )

Csibuc

Megnézném a dokkert festőszerkóban létrán egyensúlyozva :lol:

Szerdán megyek a dokinénihez,kíváncsi vagyok milyen méreteket dob a gép a béjbinek most. Bár ezek nem mindig mérvadók, pár mm ide-vagy oda, és a becslés teljesen mást mutat. Attól függ, ki méri, mennyire tudja elkapni a jó nézetet. A lánykánk már nem hajlandó közreműködni-mondjuk mikor is tette :lol: - szal a fejét alig tudta mérni a múltkor,na meg ugye már felvette a magzatpózt:karok, lábak keresztbe, ilyenkor már nehéz.

Betty

Igencsak közeleg a nap....tudod,nekem kiköltözik, Neked be .... :wink:

Várom is, nem is....mostmár kezd teher lenni ténylegesen a dolog, el sem tudom képzelni, h aki sokat hízik az hogyan viseli?!

Kedden már mennem kell NST-re (szívhangvizsálat), innentől ez hetente kötelező-ha nincs rendellenesség. Ha van, akkor sűrűbben.

Chrissy

Milyen a fészekrakó-ösztön?? :D

Kiforgatod a lakást a négy sarkából,úgy takarítasz!! Nem ám csak sima porszívózás, ilyesmi. Szekrényeket átpakolsz, vasalsz (olyasmit is,amit sohasem szoktál), rendszerezel, szóval röhejes!! :lol:
Mindeközben majd belehalsz egy sima felmosásba, de muszáj, mert a gyerek nem érkezhet koszba!! És közben naponta rosszul leszel attól, hogy tegnap takarítottál és mégis ma micsoda rendetlenség és por van!! És van, hogy sírsz, mert tuti biztos vagy benne, hogy nem leszel kész, mire kell 8) :lol:

Lesz fotó is kéremszépen, benne van a gépben... :roll:
Vendég
 

 
 

Jajj,kimaradt....

:oops:

Mindenkit csókoltatok!!!
Vendég
 


Na kérem, itt kezdtem a 34.hetet...
Kép
Vendég
 


Helló!!!!


Milyen: csini pocak!!!!

Chrissy: hajrá ovu! :lol:

Bri: mesélj már a részletekről! Hol, mikor lesz a nagy nap? 8)


Örökbefogadás: hétfőn megyünk a gyámhivatalhoz, ez már az utolsó lépés! Aztán mehetünk jelentkezni alapítványokhoz!!!! :D

Bocsi, hogy én is ritkábban vagyok, melózom ezerrel, jó figyelemelterelés! :wink:

No meg végre itt a tavasz, ma pl. egész nap kertészkedtünk! :)


Puszi Mindenkinek, remélem jövőre már Mindannyian ünnepelhetjük a holnapi napot! :wink:


Puszi Nektek, jó éjt! *

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!

Az Anyukáknak és lendő Anyukáknak BOLDOG ANYÁKNAPJÁT KÍVÁNOK!

Kép

Milyen: De szép nagy a pocakod! Hűha már csak 1 hónap van hátra! :)

Én nem leszek holnap, (nem mintha eddig sokat lettem volna az elmúlt napokban) de holnap megyünk 2 napos kirándulásra. Drukkoljatok hogy éppségben hazaérjünk. Viszem a kisfiamat is, remélem jól kijön majd a nagyokkal. :D

Amúgy velem semmi, még a mait leszámítva 3 szem gyógyim van. Egyébként semmit sem érzek hogy lenne cisztám. Kiváncsi vagyok mit mutat majd az UH.

Puszi:Akkor biztos nagyon szép már a kertetek. Tegnap nagyon szép idő volt, ma már itt mifelénk elég szeles.

Kép
 


Chrissy: Jó volt a szerenád. De én annyira kidőltem. Olyan fáradt voltam másnap. Mikorra várod pét?

Kép
 


Sziasztok!


Merre jártok? Kép



Mi 4re megyünk a gyámhivatalba az örökbefogadás miatt! :D


Szép hetet! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!

Én vagyok, délelőtt mászkáltam, patikában voltam beszerezni a homeós bogyókat amiket a szülésig/alatt/után szednem kell e héttől.
Elkezdtem listát írni miket kell bevinnem, külön a szülőszobára egy csomag, meg az osztályra is külön. Ja és a babának is egy pakk :)

Most meg henyélek :D

Puszi

De jó hír, majd írj a fejleményekről!!!

Babi

Mit tanítasz?
Vendég
 


Ááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Eddig túl egyszerűen és gyorsan mentek a dolgaink,... na, most a gyámhivatalról ezt nem lehet elmondani! Több, mint 3 hete ült a TEGYESZes papírjainkon, mára behivatott,... uppsz, nem találja a papírokat. 1 órát kereste ott előttünk,... Öööööö, tuti meglesz, a türelmünket kéri! Mehetünk újra. Már ha megtalálja. Egyszer biztos. :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Milyen
nagyon szép a pocifotód :wink: ha van még, akkor tegyél fel ááám :!: :wink:


Puszi
mi az, hogy csak úgy eltűnik a papírotok :evil: :?:
Sajnálom, hogy még ezzel is húzzák az időt, és újra kell mennetek :evil: És előreláthatólag nem mondták mikor :?:


Bri :?:


Chrissy, nagyon el vagy tűnve Te is...minden rendben :?: (bár én beszélek :lol: )


Csibuc, Babi, puszillak titeket :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Jó reggelt!!!

Velem minden ok, nem akarok eltűnni, de valahogy így jön össze. :?
Élvezem a jó időt, sok a kinti program és estére már olyan fáradt vagyok, hogy nincs kedvem a gép előtt ülni...
A ma reggeli lh-m viszont pozi, szóval ma sem a gépezés lesz az esti program! :wink:

Betty, gyere mesélj majd, mi volt a konzin, izgulok érted! +++++++++++++++++++++++
Mivel telnek a napjaid?

Lujzi, Rólad már tényleg semmit sem tudunk, hát mi van????? Nem is olvasol minket? Férjed hogy van? Endokrinológus mit mondott?

Puszi, ááááá, ez idegtépő! Reméljük hamarosan meglesznek azok a papírok!

Milyen, poci nagyon szép! Hajaj, de szorít az idő, itt fogunk olvadozni hamarosan a kislány fotójától! Szülőszobás sms listára feliratkoznék... :wink: :)

Csibuc, gyere mesélj, kész vagytok már a lakásfelújítással?

Babi, Neked jó osztálykirándulást, reméljük nem lesz gond.

Bridget, Te friss menyasszony, újra magyar földön vagy?

 


Puszi

Jó kis adminisztráció lehet ott a gyámügyön :evil: Remélem roppant cikin érezte magát a gyámügyes!!

Betty

Ma voltam nst-n, na ott láttam akkora pocakokat, h az enyém sehol sincs!! Bár a csúcs egy jó nagy darab csaj volt, már vitték haza a babát, de kétszer akkora hasa volt, mint nekem :D

Ma voltatok???

Chrissy

Küldd a számod,mert nekem nincs meg a Tiéd :oops:
Ahogy a barátnőm szokta mondani:remélem prófétaszart ettél és bejön a jóslatod (a hamarosan mutogatom a fotót-ügyben :wink: )

Szép estét mára Nektek :wink:

Lujzi??Babi??Csibuc??Bri??
Vendég
 


Már megint csak most értem ide :lol:

Konzin túl vagyunk, új doki nagyon kedves.
Már itt pihennek a hűtőben az injekciók, gyogyik is itt vannak, mert jövő ciklusban kezdünk megint long protkó lesz, mivelhogy az bejött múltkor is.
(részletesebben a blogomban :wink: )
Most megyek, holnap sem nagyon leszek, mert Anyummal megyünk erre-arra, de majd megpróbálok jönni :wink:

Puszmák :!:


(Brivel beszéltem itthon van-előreláthatólag 1,5-2 hónapot, csak még nem ért ide, de majd igyekszik :wink: )


Nagyon el vagytok/unk tűnve csajok :roll: ennyire kijött a jóidő :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Bettykém

Az új doki meghozza a sikert!!!! Olvastam a blogod,meg láttam a képet :lol: nem semmi gyógyszermennyiség.Legalább egészségpénztárra váltjátok ki??

Tuti a jó idő-majd télen bepótoljuk az eltűnés miatti kiesést :D
Vendég
 


Csajkok sziasztok :D Csak egy gyors bekukk :oops: (na ezt ugy utalom irni ezert nem is szoktam inkabb :x :roll: )Szal este raveszem magam a visszaolvasasra es irok kicsit 8) Ahogy lattam max 1oldalakat kell mindegyik topikban visszaolvasnom nem ugy mint anno akkor 1napra jutott 1-2oldal most meg 1 hetre :shock:

Szoval vasarnap ota itthon vgyok pusszantok mindenkit es gondolok ratok este jovok 8) szamom a regi :wink: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Megjötem a kirándulásról de nem egyedül, hanem egy kis kullanccsal. De már kiszedték, úgyhogy megnyugodtam. Hihetetlen, hogy hosszú farmergatya alatt is hogy bemászott. Egész a térdem alá fúrta be magát- :?

Hát tényleg nem nagy a nyüzsgés itt. Biztosan mindenki élvezi a jóidőt.

Puszi:Hát ez tényleg idegesítő. :shock:

Milyen: Környezetvédelemmel kapcsolatos dolgokat.

Most megyek én is, mert tegnaptól nem sikerült magam kipihenni. Nem bírom már éjszakázásban a versenyt felvenni a tizenévesekkel. Hajnal 3-ig örködtem, de ez betett nekem rendesen.

Bri: Üdv itthon! :wink:

Kép
 


Ja! És ma szedem be az uccsó fogigátlót! Hamarosan jön piri! :D

Kép
 


Sziasztok!

Totál happy vagyok: nyílik a méhszájam!!! ( C: 2100 ):D

Ma voltam a dokinál,kisasszony már 2700 g körüli,szóval lassan ki is jöhet!! 8)
Vendég
 


Milyen: hűha! :shock: És mikorra saccolja a doki? De jó lesz nektek! Nemsokára megölelheted a leányzót! :D

Kép
 


Babi

Időt nem mondott, de nem is baj (nem is akarom tudni...)....nekem ez nagy öröm,mert a fiamnál 8 órányi 1-2-3 perces vajúdás után volt ilyen a méhszájeredményem!! Ma kezdem a homeos bogyókat szedni, remélhetőleg azok is rásegítenek!

Kullancs miatt ne aggódj,nyilván időben kikerült!

Bri

Üdv újra itthon!
Vendég
 


Milyen: hűűűűűűűűűű! Kinek írsz majd smst? Nehogy lemaradjunk! :wink:

Babi: azannnnnnnnna!!!! :twisted:
Hajrá Piri, aztán babára fel! :wink:

Bri: ha ma írsz, mindenképpen írd eg az esküvő részleteit, ok? Kilyukad az oldalam! :lol:

Betty: szerintem is meghozza az új doki a várva várt babát! Ezer drukk! :D

Chrissy: remélem mindent megtettek! :lol:

Anyci: azonnal tessék jelentkezni, irgum-burgum! :twisted:

Lujzi: hogy'smint?


Holnap felhívom a gyámhivatalos nőt, mert b@szott jelentkezni! :twisted: :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!

betty: láttam a blogodat, nem semmi gyogyimennyiség. Csatlakozom milyenhez: új doki, új esélyek :)

chrissy: köszi az érdeklődést, megvagyunk a lakással, de amíg nem fejezzük be teljesen nem akarok fotózkodni. De csak meglesz egyszer :) Nálatok mizu?

milyen: megfogadtam a tanácsodat, leballagtam a közeli gyógyszertárba és kértem Naturlandos magnéziumot. A nőci csak lesett, azt sem tudta hogy van ilyen... :shock: 5 centire van a másik gyógyszertár, na ott képben volt a néni, meg is vettem azonnal :) Vihar elmúlt szerencsére, csak negyed órán át tartott itt is, de leszakadt az ég :roll: Drukkolok, hogy kicsi Liza még maradjon bent 1-2 hetet :D

Bri: üdv újra itthon te kis utazó nagykövet menyasszony :D

babi: kullancs miatt szerintem se aggódj, figyeld a helyét 1-2 hétig, de ha nem látszik semmi, szerintem nincsen ok aggodalomra...

puszi: csak lestem, hogy elkavarodtak a papírok :shock: Ez milyen dolog már? Így is elég nagy a bürokrácia, hátmég ha lassítják is ilyen manőverekkel :twisted:

Rólunk: megvagyunk, jól vagyunk, csajszit növesztgetem továbbra is. Elég mozgékony a kisasszony továbbra is :D Ma végre befejeztem az egyetemet végleg, ma volt ugyanis a diplomavédés. Mókás és jó hangulatú beszélgetés volt, 1,5 hónap múlva pedig kezembe vehetem végre az oklevelet :) Egyébként semmi nem történik, végre jobb az idő, nagyokat sétálgatok, sütök-főzök és pihizek sokat.
Pusszantás mindenkinek!
Vendég
 


Csajok, köszönöm a drukkot, reméljük be is jön ez az új doki, új remény feeling :lol: :lol:


Puszi
kiváncsi vagyok holnap mit mondanak a gyámhivatalnál :x nem semmi :roll:


Bri
telefon már megvolt :lol: :lol: :lol: örülök hogy itthon vagy :wink:
Legfőképp ahogy írjuk is, a jó idő erősen befolyásolja, hogy ilyen kevés iromány van, de ahogy Milyen is mondta: télen majd bepótoljuk :lol:


Milyen
nem semmi :o akkor lehet, hogy mindjárt szülsz is :lol:
Értesítést kérünk áááám :wink:


Lujzi :?: :roll:


Csibuc
örülök neki, hogy végre a kezedbe lesz az okleveled :wink:


Babi
azért a kullancsokkal vigyázz :!: Nagy galibát tudnak okozni..


Chrissy :?:
Remélem minden beleadtatok a pozi teszt után a cél érdekében :wink:
Drukkolok nagyon+++++++++++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Itt vagyok csajok, ne haragudjatok a kimaradásért, kicsit sok a meló és úgy elmennek a napok, hogy észre sem veszem, hogy eltelt egy hét. :?
Ez a május nekünk mindig ilyen gáz, most kb reggel 8-tól este 7-ig nyomom, na nem panaszkodom, mert jól bírom, de nem marad időm semmire. Esténként járok futni is, mert nagyon jól esik, kell ennyi mozgás, szóval tényleg kidőlök mire hazaérek.

Voltam uh-n kedden, minden rendben volt, 8,5 mm-es endometrium és 18 mm-es tüsző. Meg persze tettük a dolgunkat. :wink:

Betty, már nyomod a szurikat? Mikor mész legközelebb? És hogy hogy új a dokid?

Milyen, ez ám a jó hír! Sima szülésed lesz, hamar túl leszel rajta! Mi szorítunk!

Csibuc, aztaaaaaa!!!! Jól lemaradtunk a diplomavédésedről! Hatalmas gratula!!!! Ügyi vagy!

Babi, örülök, hogy megúsztátok a kirándulást minden bonyodalom nélkül...

Lujzi, mi van Veled??? Miért nem jössz??? Gond van???

Bri, gyere bővebben is. Üdv újra itthon! :) :wink:

Lányok, igyekszem gyakrabban, becsszó.
Puszi mindenkinek, és tudjátok, hogy szavak nélkül is mindenkinek drukkolok.

 


Jó reggelt!

Micsoda éjszaka volt, megint leszakadt az ég párszor, dörgött-villámlott, legalább 10-szer felébredtem :roll:

chrissy: ezek aztán a jó hírek, gratu a szép tüszőhöz, úgy látszik a met és a diéta megteszi a hatását :D A dipóvédésről szándékosan nem írtam semmit, nem nagyon készülgettem ugyanis :oops: és ha nem sikerült volna tök ciki lett volna :( De nem cicóztak senkivel szerencsére :)

lujzi: merre jársz drága :?: Gyere és mesélj mi van apával és Veled :?: :!:

Lányok ha esetleg valakinek van hasznos infója az őssejt megőrzésről meg hogy hol érdemes levetetni a köldökzsinór vért, akkor szóljatok. Tegnap szembesültem az egyik cég ajánlatával, hát dobtam egy hátast az összegtől amit mondtak, közelíti a milliót a kezdő kit, a szállítás és a 20 éves tárolás költsége. :shock:

Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


Hellóóó!!

Csibuc


Gratula a kemény fedeles papírhoz!!
Te jó ég,ez nagggyon durva összeg!!! :shock:

Chrissy

Húha,sportolsz is??? Akkor megbocsátva a kimaradás!! :wink:

Betty

Természetes, h megtudtok mindent!! A férjemnek már mondtam,h jönnie kell a hírekkel :wink: :wink:

Nem válaszoltál:van egészségpénztáratok?Mert akkor ugye 30%-kal még olcsóbbak a gyogyók!

Puszi

Mit mondtak a gyámosok?

Bridget

Részleteket kérünk :wink:

Lujzi?? Nincs gond,ugye??

Többieknek puszi!
Vendég
 


Jajj Milyen kimaradt a válasz tényleg :lol:
Nincs sajna egészségpénztárunk, nem tudtuk megcsináltatni :roll: már túl vagyunk a gyogyik kiváltásán végülis...


Chrissy
A dokim elment egy másik főorvossal együtt, mert nyílik egy Kaáli, és oda fognak átmenni, és itt fel is hagytak a lombikkal május 1.-től.
Egy másik dokihoz lettem "beosztva", és kellemesen csalódtam benne, mert egy kicsit azért féltem a váltástól. De azt mondhatom nagyon kedves, nyitott, humoros, egyszóval nagyon jó dokit kaptam :wink: örülök neki :!:
A szurikat csak a 21. naptól szúrom (most meg a 27. -en vagyok, még az előző ciklusban....pont lecsúsztunk erről)


Csibuc :o :shock: :shock: :shock:
Nem semmi, mennyi pénzt kérnek ezért :!:


Lujzi tényleg mi van veled :?: Mindig szoktál jönni :roll:
Férjed műtéte óta nem láttunk szinte...ugye nincs gond :?:
Küldhetnél legalább egy sms-t, hogy minden rendben...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty

Jól jön az később is,mert pl a pelust,légzésfigyelőt,babaápolási dolgokat stb is meg lehet rá venni és egyből 30%-ot spórolsz!


Lányok

Tegnap elment a nyákdugóm.... :roll:
Vendég
 


Milyen,
Atyaég!!!! Ez tudjuk mit jelent... Nagyon közel vagy már!!!
Mit érzel? Mesélj!!! Betöltötted a 36 hetet és máris?! Hú, nagyon izgi!

Ez az egészségpénztár dolog hogy van? A 30% kedvezményt az adóról érted? Így érted a spórolást, ugye? Nem rögtön akkor kapod, amikor veszed a dolgokat, hanem utólag.

 


Chrissy

Háááát,mostmár elég valósnak tűnik, hogy hamarosan kibújik a nőci... :roll: :roll:

Vannak gyenge fájásaim néha, remélem tágítanak is!! :)
A dokinéni azt mondta, nemhogy tilos, hanem egyenesen kötelező az összebújás (ugyanis ilyenkor speciális hormon "kerül" a méhnyakra,ami segíti a tágulást)

Igen így értettem a 30%-ot!

Többiek merre lapultok??
Vendég
 


Kép


Milyen: hűűűűűűűűűűűűűdeizgiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!! :D
Kinek üzensz???????
++++++++++++++++++++++++++++++++++


Betty: kis pihi, aztán babásodsz, jeeeeeeeee! :wink:


Chrissy: voltál postán? :oops:
Hétvégi program?


Bri: még mindig várom ám a beszámolót! 8)


Csibuc: örülök, hogy jól vagy, azért pihenj is! :wink:


Lujzi: :?: :?: :?: :?:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Asztaaaaaaaa! :shock:

Milyen: Nagyon szorítok hogy könnyű szülés legyen! Gondolok rád sokat!

Kép
 


Lujzika! Tényleg merre vagy? Jelentkezz, legalább egy köszönésre!
Remélem jól vagytok!

Kép
 


Puszi

Mikor bemegyünk a kórházba, akkor senkinek(a szülőket sem értesítjük,hacsak Kolost nem kell őrizni,mert mondjuk éjjel lesz)...aztán ha meglesz a baba, akkor remélem a férjem értesít benneteket itt!HA mégsem, akkor Csibuc hozza a hírt!
Mit mondtak a gyámügyesek?
Vendég
 


Babi

Köszi, remélem csak a Ti drukkjaitokon múlik :D :wink:
Vendég
 


Milyen: okés, értettem! :wink:

Gyámhiv.: bementem személyesen az asztalra csapni,... bevallotta, hogy hétfő óta nem is kereste! :twisted: Mondtam, hogy ha hétfőig nem keresi meg és nem adja ki a határozatot, annak következményei lesznek! :twisted:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Milyen
húúúú, de izgiiiii :D
Drukkok mennek++++++++++++++++++++++++++


Puszi
bakker, nem semmi, hogy még nem is kereste a papírt :o :shock:
Reméljük hétfőn már lesz valami :!: :twisted:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!


Ezer bocsi, hogy nem írtam.

El kezdtem megint dolgozni, esténként értem haza, aztán meg apát rendezgettem, fürdettem, meg kötöztem a sebét. Már jól van, még jövő héten itthon lesz, aztán utána megy dolgozni,mr nagyon nem bírja az itthon létet.

Betty:Melyik kaáliba is jársz te?

Csibuc: gratula!

Milyen: akkor jön a baba hamarosan, olyan izgi:-)

Puszi: durva, hogy ilyen az a nő, remélem hérfőre elintézi amit kell.

Chrissy: szorítok.

Babi: Megjön a mensid, aztán kalandra fel:-)

Bri: Olyan boldog lehetsz most, az esküvőszervezés miatt. :-)

Anyci jól van, csak a lányával van elfoglalva, a héten már érettségizett.
 


Lujzi, megnyugodtam hogy minden rendben...
Én nem kaáliba járok drága, Pécs POTE-ra járunk :wink:


Szép hétvégét mindenkinek :!: :!: :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Ma is dolgozom, késő délután meg szeretnék eljutni kicsit vásárolgatni. Remélem összejön.

Lujzi, örülök, hogy minden rendben.

Milyen, nagyon-nagyon izgi!!!

Mindenkit puszilok!

 


Helló Mindenki!

Lujzi

Na végre, de jó,hogy minden rendben!! Férjed hogy viselkedik?? Jól bírja?

Betty

Köszi és remélem tudod,hogy viszont szorítok a sikeretekért!

Puszi


Ezt a tetű hozzáállást a gyámügyes részéről!!! :evil:

Neki rohadtul nem sürgős gondolom...

Chrissy

Remélem jót shoppingolsz, nekem már a heti bevásárlás is nyűg, pedig mindig együtt megyünk a férjemmel. De muszáj kimozdulnom.

Na hol vagytok többiek??

Ma már észrevehetően lejjebb ment a pocakom, ez újabb jel :) Nagyon örülök minden kis görcsnek, feszülésnek ezek által kerülök egyre közelebb a kicsi lányom megpillantásához....

Ma eszement módon tettre kész vagyok: konyhát rendbetettem, kigazoltam a virágoskertet, mosok,vasalok, az orchideáimat szépen áttörölgettem, tápoldatoztam és még polcokat fogunk fúrni, utána meg csinálok egy végső (-nek tűnő) takarítást a babaszobában...meg ki tudja estig mi fér még bele :D
Azt hiszem ez az igazi fészekrakó ösztön, az eddigiek semmik sem voltak....

Táskám útra kész (és ha jól érzékelem, a férjem is kezd aggódni miattam... :wink: )
Vendég
 


Sziasztok!


Milyen: Nem jól viseli,de csak azért, mert unatkozik. De két hét múlva már megy dolgozni. Lent a pocid, juj,de jó:-)

Lilypie Premature Baby tickers
 


Helló!


Lujzi: örülök, hogy jelentkeztél és hogy jól vagytok! :D
Mindjárt kezdődik a futam! :D


Milyen: egyben vagy még Drága? :lol:

Bri: el vagy tűnve!!!! :cry:

Chrissy: egyeztessük le mihamarabb a talit, ok?

Csibuc: jövő héten minitali, örülnénk, ha jönnél! Meg persze Mindenki!!!!! :)

Betty: mit csináltatok hétvégén?



Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!

Lujzi: Jó hogy jelentkeztél! Azért ennyire ne vidd túlzásba a sok munkát!

Milyen: Mizujs veletek? Ma még nem voltál! Lehet hoogy már történik valami? Sokat gondolok rád! Nem semmi energiád van így a vége felé! :D

Puszi: Nem semmi ami veletek történik! Remélem holnapra megmozdítja a seggét a gyámügyes. :evil:

Velem semmi, piri még nem jött. Pedig szerdán szedtem be az utolsó gyógyit, és azt írja a papírja, hogy az utolsó után 2-3 napra megjön. Na én ma a 4.-en járok és sehol semmi. Ja és a legcikibb, hogy még pénteken kértem hétfőre időpontot a Kaáliba. Úgyhogy ennek lőttek, holnap hívhatom őket, hogy tolják arrébb.

Kép
 


Sziasztok!

Hát hol van mindenki??? :shock:

Babi

Még egyben vagyok, bár még egy -két olyan éccaka, mint a mostani volt és kipurcanok! (minden mozdulatnál majd leszakadt a derekam, mindenem zsibbadt...)
Hol tartasz?

Puszi

Na mi van a gyámügyön? Borult már az asztal a nőre? :wink:

Lujzi

Minden pasi nyűgös, ha beteg 8) Kitartás!!

Chrissy

Mit vásároltál?

Csibuc

Gyere és olvassssss :lol: tudod hol?!

Betty

A zenéid-amik a honlapodon szólnak állatira tetszenek! Hogy vagy??

Bridget...??Eltűnt....
Vendég
 


puszi: mikor lesz a minitali és hooool? :D Gyámügyessel fejlemények?

milyen: olvastam, de már csak fogom a fejem :lol: Éjszakákhoz (meg nappalokhoz) kitartáááás! :)

Velem semmi nincsen, telnek a napok pikk-pakk, komolyabb esemény nélkül (bár maradjon csak így augusztus közepéig).
Pusszantás mindenkinek!
Vendég
 


Puszi
hétvégén tesóméknál voltunk, mindkét lányának szülinapja volt 2 hét (és pár év) eltéréssel.
Bográcsoztunk, hálisten szép idő is volt itt, de sokan mondták, hogy máshol esett az eső. Papírral mi van :?: Voltál bent a gyámhivatalban :?:


Milyen
Már nem sok van, sok kitartást kívánok hozzá, és könnyű szülést utána :wink:
Én köszönöm jól vagyok, nincs semmi különös, bromo hatás csökkenni látszik, úgy néz ki, megszokja lassan a szervezetem.
Én valamikor úgy vagyok, hogy rámegyek a blogra, aztán csak szól a zene egész nap :lol: Próbáltam jól összeválogatni, de minden fajta van benne mint a búcsúban :lol:

Csibuc
örülök, hogy jól vagy :wink:

Bri
hol tartasz az ügyintézésben :?:

Babi, Lujzika, Chrissy pusszancs nektek is :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!


Csajok, nam vagyunk tl intenzívek.

Híreim: uramnak megjött a FER14. Jövő héten kezdi el szedni. Én meg elsején megyej endoshoz, előtte teljes vérvétel.

Puszi nektek, majd jövök még.

Lilypie Premature Baby tickers
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron