Új privát üzeneted érkezett!

Itten vgyok 8) visszaolvasok :wink:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Én is itt vagyok. 8)
Milyen, mesélj, mit érzel? Kíváncsi vagyok minden részletre!

Lujzi, reméljük hamarosan megoldódik a gondotok. Férjed mindjárt megy vissza dolgozni. Mikor mész vv-re? És milyen hormonokat kell nézni?

Betty, Ti hogy álltok? Mikor lesz tüsző számlálás? És miket szúrsz most?

Csibuc, nem baj az, ha eseménytelenek a napok... Majd lesz ez még máshogy is. :wink:

Puszi, mi van a gyámüggyel? És a postát megkaptad?

Velem minden ok, a szombati vásárlás megvalósult, nadrágokat kellett vennem, a met meg a diéta miatt kifogytam az összeset, már nem voltak csinik... De vettem a Mangoba jó kis nyári gatyókat, örültem neki. Ráadásul 20 % kedvezménnyel!
Rengeteg a meló, de jól viselem, különösen azért, mert június elején elutazunk kis városnézésre Párizsba és ez erőt ad!
Puszi mindenkinek, gyertek gyakrabban, én is megpróbálom...

 


Csibuc
Hat en marhara szegyellem de meg mindig nem jutottam el a blogodig megnezni a babakocsit :oops: Vonalzit segitsek csinalni?Nem tudsom hol jarsz :oops: Akkor a sulinak vege vgy csak erre az evre? :idea: Vegre egy kicsit hatradolhetsz es koncenrtalhatsz masra is ,mint a tanulas :wink:

Lujzi
Koszonom a galambokat gondoltam,hogy valami szemelyes targyad lehet :) Apacska hogy van?Mikor derul ki volt e eredmenye a mutetnek? :roll: Hat a boldogsagom lenem irhato szavakban :D :oops: 8)

Milyen
Koszonom a gratulaciot...hat a papirok intezese ilyen hosszu ido :? es utana meg vizumot is kell kernem ami megint ido :twisted: Pocid szerintem ngyon szep es tok aranyos...azert is siettem jonni mar mert meg a vegen megszulsz es nem is tudathattam,hogy veled vgyok 8) Milyen kis ugyi vagy kesz vannak a pakkok? :o ezt en is tudtam,hogy 3batyu kell :lol: jaj de izgi lassan szulunk... 8) Most olvasom...elment a nyakdugooooo :shock: yeeeey :D szulunk 8)

Puszi
Olvastam mi volt a oribaba ugyben :twisted: hat most mit mondjak erre...M.orszag :roll: meg vard ki mikor en is beadom a hazassagi papirokat miket fognak kitalalni :twisted: :roll: Rendezodott mar a dolog vgy meg mindig nincs meg a papirotok?Mintha annyian akarnanak orokbefogadni ugy csinal :? Es hat ugy legyen hogy jovore egyutt unnepeljuk azt a bizonyos napot :roll:

Babicsek
Tutko az uj vonalzid 8) Merre voltatok kirandulni?Babi lehet keson szolok dse nem baj az ha nem jott meg menzi mert az nem is menzi tulajdonkeppen ami a fogigatlo utan van csak egy mestersegesen meghozott verzes mehetsz siman vegul elmentel? Ezt nezd meg es akkor megtudod mirol beszelek :arrow: http://videoklinika.hu/videok/dr._czeiz ... t_sejtbank

Betty
Ez a mindenert fizetni kell a kaaliban dolog ez hulyeseg...az uhu a vv a lombikhoz beletartozik,hogy nem kell erte fizetni meg a hcg vv-ert sem ami mar a vegen van ez mind beletartozik a tb fogalma ala.Mondjuk itt inszemert kell fizetni...meg extra vizsgalatokert...de mashol is...na de nem is ez a lenyeg...mentek tovabb bar nem vgyok biztos benne,hogy keszen allsz talan most igy lesz a jo es szerintem nem veletlen kested le ezt a honapot :roll: ...azert drukkolok am neked :wink: A bromonak brutal tunetei vannak en nem is tudtam szedni de allitolag akinek nem megy van egy masik es akkor az adhato!Azert ha nem mulik el a mellekhatas szolj a dokinak...en elsem tudtam kepzelni,hogy ilyen rosszul lehet lenni gyogyotol...en ugy ereztem magam mint aki bevan drogozva :x

Chrissy
Majd szoljal mikor jarsz pesten!jovohettol jo sok idom lesz a heten lemennek a papirmunkak :wink: Remelem pe-t jokor elkaptatok es akkor talan te megtorod mar a jeget mert mostansag all a topik zebrasodas ugyben :? en drukkolok 8) Parizs?Uj nacik jaj de ugyi vgy ilyen jol megy a fogyas? :shock: nekem is kene menni edzeni kicsit de olyan lusti vgyok :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Na es akkor rolam kicsit...hat hazajottem es nagy lendulettel vetettem bele magam az intezkedesekbe 8) japanban meg az uccso napok orultek haza volt mindenkivel talizni vacsizni csaladdal baratok meg a gepet se volt idom bekapcsolni nem hogy bnetezni :oops:

Szal miota hazajottem masfel hete multheten inteztem a papirokat lekell fordittatnom japanrol magyarra,aztan jott meg egy papir meg elotte meg emailben ezt mar elkuldtek hogy addig is elkezdodjon a forditas tegnap bevittem az eredetit es ha minden rendben megy meg a heten eljutok az anyakonyv vezetohoz :roll:

Jah azt is kutattam,hove menjek melyikhez meg ismeros kellett volna hogy meglegyen gyorsitva mert ez igy elorelathatolag 2honapnak nez ki :shock: es mar olyan sokat voltunk tavol es kiderult az is,hogy nem szeret o sem kint lenni es nem jo a melo se es nem szereti NY-ot sem :roll: valahol hibasnak erzem magam en is ebben mert en sem ereztem jol magam igy nem volt konnyu helyzetben es hiaba probalta o megszokni... :roll: na mind1 azon vgyok,hogy mielobb mellette legyek es probaljam a maradek otttattozkodasunkat minnel nyugodtabba es kellemesebbe tenni...es persze majd probalom jolerezni is magam mert neki meg egyenlore ott van munka es igy maradunk nem megy egyik naprol a masikra,hogy visszakoltozzunk japanba bar ezek a tervek.Melot is nezett mar mikor ott volt most szal ezek valahogy sokkoltak engem...en azt hittem azert legalabb o nem erzi ilyen szarul magat ott,mi nt en :roll: Es akkor csorikam egyedul volt 2honapig taliztunk 10napra es most megint 2honapnak nezunk elebe :x szal szegenykemet nagyon sajnalom :roll: :( :? :roll:

A gyurum visszavitte mert a meretet megkell csinalni es amikor jon alairni a papirokat akkor hozza a karikagyurukkel egyutt 8) mar minden kivan valasztva es alig varom,hogy az ujjamon legyen. :D Hogy milyen erzes ez..hat nem leirhato...es fantasztikus mert vegre ugy erzem en is tartozom valahova...ohozza es azonkivul,hogy nem konnyu a gyerekvallalas az en esetemben igy is belement ami ngyon ngyon sokat jelent nekem :roll: hisz ugy ahogy vgyok minden hibammal kellek neki forever :P :wink:

Most mar tudok tervezni es annyi minden van a fejemben...viszont igy a lombikozas kicsit majd hatterbe szorul.Bar most annyira nagy a boldogsagom,hogy valahogy nem is annyira "erdekel" hisz lassan kikell tuzzek egy napot es lombikozassal nem lehet :roll: hisz mivan ha epp akkor szulok vgy x honapos leszek vgy mittomen szoval igy nem lehet tervezni es nem lesz semmi bajunk ha kicsit varunk :roll: szal most lehet nem ferek be az idobe es akkor kesobb meg nem akarom mert par honappal a szules utan se tudnek ugy kinezni ahogy akarok a nagy napra szal most kicsit pihentetjuk a dolgot...es ha minden igaz kovetkezo ev februarjaban szeretnek ujra menni mert akkor meg mindig lehet az eskuvo majusban :roll: Persze spontankodunk de ev vege fele megkell legyen a datumunk vgy majus vgy agusztus szeptember meg nem tudom.

Kastelyban szeretnenk vgy olyan helyen ahol van zold is...szep hely is...120szemely koruli de meg nem is ngyon szamolgattunk....pesttol is lehet kb 1 masfel orara nem gond.Meg helyszin nincs csak tippek meg kene egy szervezo is valami jo es megbizhato mert en nem leszek itthon es igy eleg nehez intezkedni igy most amig itthon vgyok addig is helyszinnezes,torta,templom,vofeny,zenekar stb kereses...igy legalabb amit lehet leellenorzok.

Szal teendo az van...hat roviden ennyi vgy kihagytam valamit? :oops: Sokan nyaggatnak a bloggal is... :oops: majd probalkozom szeretnem de nincs idom :oops: de akarom ngyon :oops:
Puszilok mindenkit es majd remelem tudok majd jonni neha neha tobbet mint eddig 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es ido elott 10cn volt pem :? igy lemaradtunk rola apacskaval :? voltam dokinal a 12.cn penteken megnezettem a miomam a japan dokimmal es azt mondta szerinte sem kell kivenni mert a babasodasban nem okoz problemat 8) de a sargatestet latta mar szal addigra elovulaltam igy aznap egyutt voltunk de az mar keso es tegnap este jott barnabas is szal holnapra meg is fog jonni :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri,
örülök, hogy végre jöttél és tudattál magadról, de végül is értem én, hogy amin most keresztül mész, az egy tök jó dolog, nem a gép előtt ülsz egész nap. Én amikor menyasszony lettem a föld fölött lebegtem tök sokáig, nagyon élveztem, mert szerintem akárki, akármit mond, nagyon fontos az a papír... Más az érzet utána, és ezt a férjem is így látja.

Mire az esküvőt megszerveztük ráment egy év, de kellemes emlék és tényleg életem legboldogabb napja volt, amikor összeházasodtunk. Szóval ez nem csak duma, hanem én így éreztem.
Még nem tudom, hogy mikor megyek Pestre, mert elég kuszák a napok. :roll:
Na, akkor ezek szerint nem maradtok NY-ban... Hmmm, nem is tudtam, hogy ennyire nem érezted ott jól magad, persze, mondtad Te, hogy Tokió sokkal jobb volt, de nem gondoltam, hogy ennyire nem szeretsz NY-ban élni...

Hát igen, jó lenne megtörni ezt a jeget itt a topikban, de majd csak sikerül, akkor meg majd mindannyian egyszerre fogunk pozit tesztelni... Tuti így lesz, Murphy törvénye. :roll:

 


Sziasztok!

Bridget: Jó hogy jöttél! Köszi, a videót, megnéztem. Ezekután remélem nem kapcsolódott ki teljesen a biológiai órám. :oops: :D
Nagyon izgalmas körülöttetek most az élet. Jó készülődést nektek. Hát nem lehet könnyű dolgotok így élni egymástól távol. Nagyon irigyellek hogy erre képesek vagytok.

Nem voltam hétfőn UH-on majd holnap kell mennem. Már izgulok hogy mi lesz. Remélem eltűnt onnan az a nyavalyás ciszta. Egyébként hétfőn jött meg. Illetve már vasárnap este én is barnázgattam.

Milyen:Hogy vagytok? Helyzetjelentést kérünk ha még egyben vagytok! :)

Chrissy:De j nektek, hogy utaztok! Addig már nincs sok idő. :wink:

Kép
 



Lilypie Premature Baby tickers
 


Lujzi: Megnéztem. Hihetetlen. Nem is bírtam ki sírás nélkül. Imádom a macskákat és az állatokat. Sokszor több érzés és szeretet van bennük, mint az emberekben. :cry:

Kép
 


Sziasztok!




Bri: na végre megírtad a részleteket! Kirázott a hideg! Imádtam én is az esküvőt megelőző időszakot és a nagy nap életem legboldogabb napja volt! :D Jó szervezkedést!

Csibuc: a tali időpontja és helye még szervezés alatt van :lol: , majd Chrissy írja, mikor tud jönni. Egyre többet dolgozom én is, így nem biztos, hogy fogok tudni menni, de nagyon szeretnék!

Chrissy: nem ért még ide :( , majd biztos holnap!
Remélem már babás vagy! :wink:

Milyen: tessék minden nap bejelentkezni!!!! :D

Lujzi: ez megható volt,... :cry:
Jó munkát!!!

Betty és Mindenki: meglett a papír végre! Elvileg a héten megkapjuk a határozatot, na de nyugtával dicsérd a napot ugye,... :?


Holnap is csak este leszek, meg csütörtökön is,....puszi Nektek!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Babi, Puszi: valóban megható én is nagyon sírtam rajta. Hihetetlen, hogy állatokban milyen szeretet van.

Lilypie Premature Baby tickers
 


Chrissy
Te olyan jo,hogy ennyire aterzed amit erzek :P pontosan igy van es neha meg mindig nem akarom elhinni,hogy ez tortenik envelem :shock:

Puszi
Na orulok,hogy "kieleghithettelek" a valaszommal :lol: Majd ha talizunk tobbet beszelek majd :wink: :lol: Tervezgetes egyenlore nincs nagy csak nagy vonalakban...de megnyitok egy oldalt onnan eljutok meg 5re a vegen meg mar vgy 25oldal van nyitva a fejem meg befadult....kicsit nehez igy hogy lesznek kulfoldiek is igy minden szempontbol kell keszulnom 2nyelvu emberkekre:felszolgalok,szervezo,zenekar,vofeny...stb :roll:

Babicsek
Dehogy kapcsolodott ki az azokra vonatkozik akik sokaig szedig...rad a masik reszet szantam ...pl nekem is szoktak lombik elott felirni a fogigatlot es volt ugy a multkor is,hogy miutan abbahagytam nem jott meg es indult a projekt...akkor meg nem ertettem de most mar ertem...lenyege roviden az,hogy fogigatlonal nincs peteeres nincs peteeres nincs ami levaljon :roll: nincs menzi...viszont a gyogyszer abbahagyasa utan valami verzesszeru valami jon de az nem piri szal no para mi volt beszeltel a dokival? :roll: Azert en nem mondanam,hogy egymastol tavol ELUNK mert nem elunk csak kulon voltunk kicsit...februarban a lombik miatt most meg az eskuvo miatt...en nem itt elek csak itt vgyok mert a papirjaim rendezni kell :? Epp azon aggodom meg nyari ruham sincs itt hisz februarban meg hideg volt azok a cuccok vannak nalam :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
örülök, hogy végre ideértél, és részletesen leírtad, mi a helyzet Veled/tek most épp, hol tartotok a wedding projektben :wink:
Láttam, hogy kerestél anyakönyvvezetőt, de nem igazán jártál sikerrel.
Az tök jó, hogy Api már elindult a Japáni munkakeresésben, azt viszont én sem gondoltam, hogy Ő is ilyen rosszul érzi magát NY cityben...gondolom ott neked nem igazán említette ezt, mert Te sem tudtad, mint ahogy írod.
Még mennyi papírozás van vissza, hogy minden klappoljon :?:
Az a szar az egészben, mint ahogy írod is, hogy mindenre várni kell, nem megy ripsz-ropsz semmi itt.
Majd remélem a gyűrűkről raksz fel képet, mert nagyon kíváncsi vagyok rájuk :wink:
Amit Chrissy leírt, én is úgy gondolom, mert én is ugyanilyen transzban voltam, és még mindig nagyon jó érzés azt tudni, hogy tartozom valahova, valakihez, és boldogok vagyunk, mint állat :lol: :lol:
Most, hogy a lombikkal egyenlőre leálltok, lehet, hogy így fogsz egyszercsak spontán terhes lenni :wink: én drukkolok érte :!: :!:

A bromo mellékhatások már nem mindennaposak, csak az orrdugulás...de azt meg kibírom :wink: nagyon várom már hogy el teljen ez a pár hét, és a beülti küszöbén legyünk már...készen állok 100%-osan mindenre :lol: :lol: 8)


Puszi
örülök, hogy meglett a papír végre :wink:
Kiváncsi vagyok a héten odaér-e a határozat is...


Chrissy
még nem szúrok semmit, majd 21. naptól. Most múlott el a menszim még csak... Hogy vagy :?: Látom, hőd jól alakul... :wink:

Milyen :?: Még nincs semmi :?:


Többieket pusszantom :!: :wink: További szép napot (bár nálunk jó esős :roll: )

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty
A lagzi ugyeben sehol.egyenlore csak a neten nezelodunk anyuval... :roll: az anyakonyvi resze meg most lesz kesz parom papirjai a forditoirodaban igy csutin vgy penteken vgy amikor van anyakonyvvezeto akkor beis adom a kerelmunket es onnantol 1 vgy 2honap max mire kimondjuk a boldogito igent 8) Nem jartam sikerrel pedig tuti van ismeros...1000% csak szerintem aki tudna az vgy nem er ra ilyennel foglalkozni vgy nem is erti mit akarok es azt hiszi valami illegalis dolog....vgy orul,hogy nem jon senki segiteni....nem tudom :roll:

Hat azt en is most tudtam meg,hogy nem erzi jol magat ott,munkat keres mert vissza akar menni es hogy nem szereti ny-ot...kerdeztek ugye a haverok tole vacsinal es akkor mondogatta en is csak igy neztem :shock: :roll:

Gyurukrol ide nem ngyon akarok kepet feltenni de majd a blogban ha egyszer nekiulok felteszem 8)

Lombikrol
Hat tudod most nem ferek bele de tulajdonkeppen annyira masfele jarok es hogy nem jottem majdnem 2hetig nekem alig jutott eszembe a nyomorusagom :roll: most jojjek vissza agusztusban megint egy honapra?aah meg akkor hogy ferek majd bele az eskuvoi ruciba jovore...azert enis tuti felszednek terhesseg alatt es azon a bizonyos napon szep szeretnek lenni...igy lombik all de a spontanozas marad mert most ez a gyogynovenyes nyavajaba fektetem minden hitem meg abban,hogy nem gorcsolok ra erre a dologra...jovo februar meg ugyis itt lesz nemsoka akkor nekiindulok megint 8) addig meg apacskaval elvezzunk kicsit egymast azt hiszem nekem most mellette a helyem ilyen kaki helyzetben :?

Milyen merre vgy?tegnap sem jottel csak nem???????? :shock: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Megjöttem, ha nem gond bemásolom ide amit írtam, hogy ne kelljen megint megfogalmazni. Szóval: Eltűnt a cisztám! :D Nagyon boldog vagyok!

Egy kicsit érdekesen fog alakulni ez a hónapom. Megpróbálok rövid lenni.
Szóval: Úgy indulunk neki hogy inszem lesz ebben a hónapban, DE!!!!
pont a 3 napos ünnep körül lenne az aktuális szerintem és a doki szerint is. Na már most akkor nem csinálnak inszemet. Pünkösd hétfő után kedden lenne szerintem nekem tökéletes az időpont, de akkor meg nemtudok elmenni az inszemre, mert egész nap vizsgáztatok. Szóval kilőve az aktuális időszak ami 22-23-24-25. Úgyhogy abban maradtunk, hogy ebben a hónapban kipróbáljuk a clostyt, így kiderül azzal mennyire lehet stimulálni (szerintem jól, mert eddig sem volt gond vele). Szóval szerdán megyek UH-ra, addig mától 5 szem clostyt kell beszednem vasárnapig. Ha péntekre jók a tüszők és minden, akkor meglesz az inszem jövőhét pénteken, ha viszont nem, akkor spontán próba clostyval. Úgyhogy ez van. Ez most tényleg szarul jön ki. De valószínű a kövi hónapom is ilyen vacak lesz, mert ott meg szóbeli érettségi van. Úgyhogy az esély megvan, majd meglátjuk hogy alakul.

Na mégsem lettem rövid. Bocsi.

Milyen: Merre vagy? Mondjuk mondtad hogy csak akkor fogsz szólni ha megvan a baba, de tegnap sem voltál ha jól látom. Úgyhogy gyanús vagy nekem! :)

Betty: Örülök hogy készen állsz! HAjrá! Most sikerülnie kell! Beruháztam egy doboz Femibionre én is máris elkezdem szedni azt is! Te szedsz valami vitamint?

Bridget: Nagyon irigyellek a türelmedért. De igazad van. Élvezzétek ki egymást, mert utána gyökeresen megváltozik az élet ha ott lesznek a babák.:) Meg jó hogy a készülődés eltereli a figyelmedet a témáról. Egyébként nem lenne könnyű szerintem.

Puszedli:Örülök hogy alakulnak a dolgok!

Megyek utánanézek hogyan lehetne növeszteni a méhnyálkahártyát. Mert hát a closty erre nincs valami jó hatással.

Kép
 


Sziasztok!


Bri: meglesz a keresés eredménye, találni fogsz anyakönyvezetőt.

Babi: hát sajnálom, hogy most a sok munka miatt nem tudsz kellően a dolgokra koncentrálni, de hátha spontán sikerül.

Puszi nektek édeskéim.


Kép

Lilypie Premature Baby tickers
 


Sziasztok csajok!

Csak bekukk és talán milyen sem haragszik meg, hogy leírom: még egyben vannak :)
CSók mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
 
 


Helló Kedveskéim!

Én is csak gyorsan ,mint Csibuc!! :oops:

Puszilok mindenkit, örülök, hogy Bri is előkerült és mindenkinél jó irányba tendálnak a dolgok!!

Vagyok, élek, néha fájogatok (jippijé!!!)csak rengeteget alszom és teszek-veszek!Úgy, mintha mindennap az utolsó nap lenne szülés előtt!!

Olvastam,képben is vagyok és amint lesz türelmem reagálok Nektek!!

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Minden ok velem, meló ezerrel, DE tegnap eljutottam moziba. Ez nagy szó, mert nincs időm semmire. Ettől függetlenül teljesen jól vagyok, jól bírom az iszonyú hajtást, szóval tényleg minden ok.
Olvaslak Bennetek, drukkolok és örülök, hogy itt vagyunk egymásnak. :oops:

 


Sziasztok!


Csak ismételni tudnám Milyent és Chrissyt, elhavazódtam rendesen,.... Meló ezerrel, ha meg nem, akkor egyéb elfoglaltságok. Nagyon drukkolok az akcióban lévőknek, jó lenne már egy + tesztről olvasni! :D

Igyekszem jönni, pusssssz.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Jajj, majd elfelejtettem:

Meg van a határozatunk, jeeeeeeeeee! :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!


Hol van mindenki?

Lilypie Premature Baby tickers
 


Sziasztok!

Én vagyok, de nem történik semmi, amiről be tudnék számolni...

Lujzi, mizu Veled? Vizsgálatok? Pco ügyben mi a fejlemény?

 


Chrissy: itt azért nem megy ám minden gyorsan, pco ügy folyamatban, kedden megyek vérvételre, június 1-re van időpontom endokrinológushoz. Amúgy megvagyunk.

Lilypie Premature Baby tickers
 


Sziasztok!

Én is bekukkantottam. Nálunk esik az eső, tiszta világvége hangulatom van.

Semmi nem jó, sehogy nem jó.

Szomorkodom is, mert a szüleimnél volt egy cicám, akinek a hasán daganat lett és hát már egy hatalmas sebbé alakult az egész, így tegnap örökre eleltatták szegényt. Akárhányszor eszembe jut rámtör a sírás. Nagyon szerettem. Még egyetemista koromban került hozzánk. Több mint 10 éves volt. Nagyon szerettem. Tegnap még elmentem anyukámékhoz megsimizni, meg elköszönni tőle.

Puszi: Most mi a következő intéznivaló?

Milyen: Hogy vagy? Egyben még mindig?

Kép
 


Babi: sajnálom.

Én kutyusom, Falat márciusban volt két éve, hogy meghalt. 13éves volt. Tudtuk, hogy baj van vele, nagyon puffadt volt a hasa, de nem műtötték meg, mert felesleges lett volna... Amikor elment, zokogtam a munkahelyemen, biztos sokan kinevettek miatta, de nem érdekel. Ő törpetacskó volt. Az egyik gyerekkoromat majdnem végigkísérte, még most is őszinte szeretettel gondolok rá. Amikor összejöttem a férjemmel, annyira féltékeny volt, hogy amikor a párom átölelt és ő látta, sikító hangon nyüszített.

Lilypie Premature Baby tickers
 


Lujzi: Nagyon hozzá tud nőni az emberhez egy kedves állatka. És rengeteg szeretetet tudnak adnivés nagyon hálásak tudnak lenni. Sokszor több érzés szorul beléjük, mint egy emberbe.
Aranyos lehetett Falat. :) Most megmosolyogtattál... ahogy elképzelem a jelenetet.

Anyukámék ma elvitték és eltemették a nagymamámnál a kertben. Csak az rettenetesen rossz, hogy úgy simogattam meg tegnap is, hogy tudtam, hogy ez az utolsó. Többet nem lesz rá lehetőség. És azok a szemek ahogy rámnézett sohasem fogom elfelejteni.

Kép
 


Én annak örülök, hogy Falatot az utolsó napjaiban nem láttam, úgyhogy szépen, vidáman maradt meg az emlékeimben. Félek belegondolni, hogyha totyim elmegy az örök répaföldre, hogyan élem túl.... :shock:

Lilypie Premature Baby tickers
 


Sziasztok!



Babi: :(

Lujzi: gondolom a F1 előtt ülsz! :wink: Én is, mert férjem nézi,...

Betty: mindjárt start, jeeeeeeee! :lol:

Chrissy: nem teszteltél? :oops:

Bri: engem ne törölj iwiwről, jó? :lol:

Milyen: a frontok nem indították el nálad a szülést??? :shock:


Utálom ezt az időt, brrrrrrrr!!! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!
Ez az idő :roll: :roll: :roll:

puszi:gratulálok a határozathoz. TAlival mi lett a héten, mert senki nem jelentkezett :?: :!:

chrissy: Nálad van valami fejlemény esetleg?

milyen: remélem minden rendben van Veletek :)

lujzi: vizsgálathoz drukk! Apinak továbbra is jobbulást kívánok!

babi: sajnálom a cicádat, teljesen átérzem a fájdalmadat, nekem is volt már részem hasonlóban :cry:

Bri: befejezetem a sulit végleg, a dipóvédés az utsó nagy vizsga volt. A vonalzinál megköszönöm ha segítesz, én nem tudom mi van velem, a terhességgel együtt elfelejtek számolni, nem mennek bizonyos dolgok amiket korábban simán megoldottam :shock:
Esküvői előkészületekkel mizújs? Sikerült anyakönyvvezetőt találni végül? Bürokrácián nem kell csodálkozni, mindenütt ez van :roll:

Rólunk: semmi változás nincsen, a napok eseménytelenül telnek, van hogy rohanok egész nap van hogy csak pihizek és még a gépemet sem kapcsolom be. Manónk egyre nagyobbakat rugdos. Az idő pedig rohan, mindössze 100 napunk van hátra :)
Vendég
 


Sziasztok!


Ismeri valamelyikőtök az Arwen tornát?

Lilypie Premature Baby tickers
 


Helló!

Még egyben,de roppant nyűgösen... :roll:

Bridget

Biztosan nagyon élvezed ezt a készülődést! Nem vontok be rendezvényszervezőt? Mégiscsak profin kézben tudja tartani a szálakat és akkor Neked csak bizonyos részekkel kell foglalkozni.
Tapasztalatom nincs, mert mi pont 30 nap alatt szerveztük meg az esküvőnket :D

Csibuc

Már tudod, hogy vagyok :wink:

Lujzi

Na végre elindultok az úton, kitartás és így tovább! A tornát nem ismerem...

Babi

10 éve kellett elaltatni a kutyusom...sajnos, tudom milyen érzés. Viszont most tudtam meg, a kicsi lányunk névnapja éppen akkor lesz, mikor Dorkám örökre elaludt...

Puszi

De jó, h megvan a papír!! Írj ám, ha bármi történik ezügyben!!!

Chrissy

El ne árasszon a meló!! Gondolom az adóbevallási időszak szörnyű... :( legalább nem gondolsz másra :wink:

Betty

Na nehogy eltűnj, hol vagy????

Ítéletidő van...ma reggel a szomszéd kis japán akácát a kocsim mellett találtam,tövestől kicsavarta a szél, pedig csodaszép narancsszínű virágai voltak :( A rózsafuttató rácsunkat tegnap tépte ki a helyéből és törte össze-baromi dühös vagyok.Viszont az esőtől olyanok a rózsáim, hogy majd megszólalnak! Tavalyi ültetés, átlag 30-40-50 bimbóval, ha ezek kinyílnak :)
Megyek és kikészítek a babának egy téli bundzsákot a hazahozatalhoz-ha megszülnék a héten :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Milyen: Egyben még, juj de izgi,minden anp arra kelek, hogy te jutsz az eszemben hogy vajon hogy vagy?

Én holnap megyek vérvételre. Kíváncsi leszek.

Esküvő: én két tanúsat szerettem volna, de anyám kiharcolta, hogy legalább a közeli családtagok ott legyenek, nekem is 30nap volt a szervezésre.

Lilypie Premature Baby tickers
 


Milyen
nem tűnök el, csak most így a lombik kapujában nem akarok ezzel a dologgal foglalkozni mindennapi szinten-szóval érted mit akarok mondani :wink: Nagyon nyugodt vagyok, nem olvasgatok a lombikról semmit, és várjuk a kezdést :wink:
Látom Te még egyben, azért beolvasgatok mindig, hátha.... 8) :lol: de még nem :wink:


Puszi
örülök, hogy megvan végre a papír 8)


Csibuc
hol a vonalzid, levetted :?: Örülök neki, hogy Ti is jól vagytok :wink:


Bri
Te is nagyon el vagy tűnve, gondolom intézed még a dolgokat...


Babi
hogy vagy :?:

Lujzi
és Te :?: Veled mi a helyzet mostanság, jól vagy :?:


Puszi mindenkinek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Lujzika

köszi az aggódást, mindent tudni fogtok :wink:
Nekem az első esküvőm volt "nagyon" megszervezett-mármint ott ugye volt normális ruha meg ilyenek, persze csak egyszerűen, semmi extra.

A második, az igazi esküvő meg pikk-pakk megszerveződött, meghívó nem volt, mondjuk tényleg csak azok voltak ott, akiknek muszáj volt-értem ezalatt a szűk családot. Végre nem kellett meghívnom olyan embereket, akiket nem láttam x éve (az elsőnél ez kötelező volt, a hülye exanyós miatt).
A mai napig, ha visszanézem a felvételeket, találok olyan embert,akiről fogalmam sincs,hogy kicsoda :lol:

Na itt ilyen nem volt, az első boltban megvettük a ruhákat, az első éttermet lefoglaltuk amit kipróbáltunk, csokrom megrendeltük,gyűrűket megcsináltattuk és jónapot! A hajammal és a sminkemmel sem kellett foglalkozni, mindkettőnél tutira mentem. De így volt tök jó!A legnagyobb tökörészést a zenék kiválasztása jelentette, ezt viszont rábíztam a férjemre, miután adtam tippeket. Mondjuk 2 nappal esküvő előtt állt össze a zene... 8)
Ja és mi pezsgő helyett traubit ittunk, mivel a ceremónia Fehérváron volt az ebéd pedig Budakeszin és mindenkinek vezetni kellett. Egy valamit bánok, hogy nem kértük el a sógorom bmw cabrióját és nem azzal mentünk, de igazából ez is csak egy év elteltével jutott eszembe :lol: :lol:

Betty

Jól is teszed, foglalkozz mással, de gyere írogass :wink:
Mit szóltok pl a Stohl-ügyhöz??(nem kell mindig babákról írogatni meg tesztekről)

Azért dobok egy fotót Nektek :lol: :lol: Kép
Végre mutatott valamit a pofikájából :)
Vendég
 


Sziasztok!


Betty: teljes mértékben megértelek, igazából én is azért nem jövök ami miatt te, szeretnék optimista lenni, és félek, hogy találok itt a neten valami olyat, amin felidegesít...

Ma voltam vérvételen, 6kémcsőnyit vettek le, holnap vagy csütörtökön meg lesz az eredmény. Ezt kell majd leadnom az endokrinológusnak.

Milyen: nagyon gyönyörűséges a lánykád.

Stohl ügy: elképedtem és bár jó színésznek tartom, emberileg nulla az ilyen. Sok írást olvastam róla, hozzászólásokat is, és igaza van azoknak, akik azt írták, ha mezei ember követte volna el ezt, az már rég a börtönben ülne, lehet éppen a férjem őrizné. De őt nem fogják letöltetni, felfüggesztettel megússza.

Lilypie Premature Baby tickers
 


Lujzi

Köszi :)

Én csak ezt a lincshangulatot nem értem-szinte már nyilvános akasztást kér a nép!! :roll:
Ettől függetlenül kapja meg ami jár érte..viszont nem értem, miért kell mindenhonnan kirúgni?? Ha ellehetetlenítik, akkor megjavul??

Viszont nem tudom láttad-e a Frizbit, a áldozatok kissé megpróbálták kiszínezni a sztorit...szánalmas volt a lány megjátszott rosszulléte. Na meg ellentmondásba is keverdetek: kiderült, h csak a mentők kiérkezése után húzott el a Stohl-ergo már nem áll meg a cserbenhagyás, mint bűnvád!!

(nem védeni akarom persze, csak nézzük objektíven)
Vendég
 


Sziasztok!

Stohl- ügy: A Frizbiben botrányos volt a csaj, kicsit túljátszotta a szerepét, én végig sem néztem, amúgy sem csípem ezt a Hajdú Pétert... Tény, hogy emberileg nulla az ilyen, aki mások életét veszélyezteti, ilyenkor sajnos nem rajta múlik, hogy nem halltak meg emberek... Ja, én meg azt nem értem, hogy a TV2 mit foglalkozik a konkurens csatorna sztárjával...

Na, én ma teszteltem, mert a hőm fent van és kb 13.dpon lehetek, de nega a teszt, csont nega... Melleim viszont kicsit feszülnek.

 


Milyen, Chrissy: én is egyet értek vele, hogy túl angy a felhajtás a Stohl körül, ezt nem vitatom, de azért azt be kell vallani, hogy neki már nem ez volt az első esete, ergo visszaesőnek számít. Én nekem ez a véelményem... Persze nem kell kirúgni miatta, miért is kellene? A Frizbit nem nézem,számomra a műsorvezető egy pojáca, emiatt sajnos nem láttam az áldozatokat, csak a Híradóban, elég volt ott is, tudom, hogy az áldozatok megjátszák magukat, de hangsúlyozom, ha hétköznapi ember követte volna el, már előzetesben lenne, vagy meglincselik. Azt szánalmasnak tartom, ha igaz, amit az újságban írtak, hogy a kicsi lányát vitte a kihallgatásra. Minek????

Lilypie Premature Baby tickers
 


Szia Chrissy!

Még ne add fel, mellfeszülés jót is jelenthet!!!

Na akkor Te is láttad!! Én sem bírom Hajdúpetit, de kivételesen kellemeset csalódtam benne. Azt ugyan én sem értem minek foglalkoznak a konkurenciával(ill.dehogynem értem miért-nézettség)!!!

Viszont ami gyanús volt számomra az beigazolódott: a hurrá benneleszekatévében-áldozatok! Mert HP direkt visszakérdezett kétszer is, h akkor SA csak akkor ment el,mikor a mentők megérkeztek?? És persze kiderült,h igen. Na meg, h egyetértenek azzal,h kirúgják mindenhonnan?? A hisztis kis liba rögtön vért követelt!!

Én is azt vallom: vegyék el a jogsit és kapja meg az összes olyan büntetést, ami jogosan jár neki azért, amit tett! De azért , mert híres ember( mellesleg miért is?mert mi nézők azzá tettük) nem kell súlyosabb elbírálást kapnia! Nyilván ne játsszon rendőrt,mert hiteltelen. De szerintem a színháznak is elég lett volna elhatárolódnia a tettétől és majd a néző eldönti,kíváncsi-e a jövőben Stohlra.(magánvélemény: épp elég ciki, hogy ott volt az autóülésen a 2 szem bevett viagra papírja :wink: )
Vendég
 


Milyen, de bunkó vagyok!

Nagyon szép a kicsi lányod!!! Cukipofi.

Lujzi, na hála Istennek, akkor a Te ügyed is elindult, meglátjuk mit mutatnak a véreredmények, kíváncsi leszek, majd tedd fel ide kérlek!

Ja, én nem akarom védeni Stohlt, mert aki hülye az kapja meg a büntetését egyértelmű... Főleg, hogy a sors már egyszer meglegyintette... Ez a Viagra meg kifejezetten ciki... Szegény barátnője.

 


Chrissy

Ugyanmá :oops: csak kedvcsinálónak tettem fel a csajkát :wink:

Én alig hittem a szememnek, mikor az MTI fotókon megláttam a kis kék fóliáját....még rá is nagyítottunk a férjemmel :D

Azé tesztelj még egy-két nap múlva,mert a hőd nagggyon szépséges...
Vendég
 


Milyen:Hát a viagra ciki. Tényleg igazatok van, abból a tekintetből sajnálom, hogy most minden és mindenki elhatárolódott tőle, de vallom, hogy nem kell vele kivételezni,csak mert híres, a büntetés jár. Én sajna nem tudok elfogult lenni,pedig azért csípem a Bucit, mert a férjem börtönben dolgozik, és sok mindent látok- hallok.

Chrissy: vv eredményeimre kiváncsi leszek, főleg a cukorra. Az éhgyomri cukrom nem szokott jó lenni, de így legalább amjd elküld a doki cukorterhelésre. A héten megjön a lelet, majd megírom. Férjem ma ment először dolgozni, már nagyon várta, sajnos unatkozott otthon, szegény, de sajnálom, ezért mindenképpen ment volna, meg már a doki is engedte. A vágás helye szép már csak picit látszik, a mozgásban nem korlátozza, csak sajnos szúr neki "ott"de majd hétvégén kiderül, működik-e minden rendesen :lol:

Lilypie Premature Baby tickers
 


Lujzi

Hát persze, hogy minden működik a férjednél rendesen! A vágás helye szúrhat, hiszen csak műtéti heg s mint ilyen jóideig reagálhat pl időváltozásra. Már pedig abból mostanában rendesen van!
Én is kíváncsi leszek az eredményeidre-bár nem értek hozzá, majd a többiek segítenek!

Chrissy

Mik a mai hírek???

Többieket csókoltatom!
Vendég
 


Jó reggelt!

Nincsenek mai hírek... Tesztet nem csináltam, mensis előérzetem nincs... Szóval passz. Várunk. Mennem kellene beutalóért vv-re, mert ha megjön cn 3. napi kontrollra kell mennem.
Na hát kb ennyi velem.
Már rettenetesen unom ezt az időt.

Puszi

 


Chrissy

Végülis ez eddig nem rossz hír!!!

Kérj beutalót, hátha feleslegesnek bizonyul utólag.... :roll: :wink:
Vendég
 


Lujzi, ezek a dolgok, amiket leírsz, mind-mind egyértelmű jelei a Pco-nak. Végül is nem rossz ez, legalább kiderül, hogy mi okozza a gondot. Elkezded majd a kezelést, férjed is rendben lesz, így hipp-hopp beköltözik a baba.
A vv eredményétől meg nem ijedj meg, bármi lesz is egy jó doki tudja mi a teendő.

Milyen, nem csodálom, hogy nyűgös vagy, én is az vagyok, nem hogy Te itt az utolsó napokban. Melyik napra is vagy kiírva pontosan? :oops:

 


Chrissy

4-e a céldátum :wink: azt mondta a dokinéni, ha az eddigi frontok nem hozták meg, akkor még maradhat egy kicsit bent.Szombattól jöhet, akkor már itthon lesz, addig meg Debrecenben vmi nőorvos konferencián...de nagyon korrekt, mert rákérdeztem kinek ad át addig és azt mondta, lehetőség szerint hagyjam ki ezt a két napot, ha mégsem , akkor időben szóljak-ergo hazajön.De rendes lesz a kisasszony és kivárja érzem!

Tegnap voltam vizsgálaton,méhnyak szépen felpuhulva, de még hátratekint, szóval még van időnk , a méhszáj lelet maradt. Homeopatiát szedjem tovább,mert úgy tűnik segít!!Most nagyon vigyázok magunkra, férjemet is hanyagolom :lol: , mert ugye a sperma beindíthatja a fájásokat....
Vendég
 


Jó reggelt!

Megosztom Veletek egy felfedezésemet a vonalzókkal kapcsolatban. :D

Különösebben nincs velük bajom, de amit tegnap láttam kiverte nálam a biztosítékot: másodpercenként számlált vissza a szülésig!!!

Na ez már sokkk volt! :lol: (pláne úgy, h a gazdájánál még a szívhangot sem igazolták.... :roll: )

NA hol van mindenki ???
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron