Új privát üzeneted érkezett!

Babi
ma holnap van, és én itt vagyok
:lol:
Sztem mivel nem nagyon van történés, így nincs is kinek mit írnia, ezért pangunk, de lesz ez majd jobb is
:wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Tetűűű....bár itt nem számít :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Én sem tudok sok mindent írni, meg nem is igazán akarok senkit "traktálni" az utolsó trimeszter szép és kevésbé szép élményeivel (sajnos az utóbbiból most meglepően sok volt az elmúlt pár napban :( ).
Milyennel tegnap beszéltem telefonon, jól vannak, a pici lánynak jó alvókája van :lol:

Már nagyon örülnék neki ha az idő végre megkegyelmezne és nem váltaná egymást hetente egy meleg és egy hidegfront :roll:
Legyetek jók, pusszantás mindenkinek!
Vendég
 

 
 

Elveszett baranyka jelentkezik :oops: :oops: :oops: 8) Annyi de annyi elinteznivalom volt...meg ha neten voltam csak az eskuvoi dolgokat nezegettem keresgeltem legfokepp helyszin utan kutatok haat nem egyszeru :roll: Aztan ugye elkezdtem aerobikozni is a tenisz mellett.Ugyhogy telnek mulnak a napok-hetek.Nem vgytok elfelejtve mindig eszemben vgytok es remelem hamarosan ez a remalom(papirmunka :twisted: )veget er es tobbet tudok jonni :roll: Most meglatogatott apacska is hetvegere es vegre az utolso papirt igy bejott es o maga irta ala az anyakonyv vezetonel :wink: Szal most mar csak varnunk kell 8) (saccolva kb 3het szal ahogy szamoltam utana meg vizumkeres max 2het es juli kozepen utazhatok a ferjuram utan :D

Hat szerettem volna visszajonni de lehet,hogy nemjo otlet...nekem nem kell a mindennapos hulyeseg meg idegeskedes olyan miatt,hogy oszinte vgyok :roll: nem errol a topikrol van szo de mondhatni ilyen stresszektol mentes volt az eletem eddig...es ezek utan se szeretnek ilyet ugyhogy meg meglatom majd visszajovok-e ma debutaltam a masik topikban visszaolvastam wazze 3orat hogy irjak erre jon wazze az ideg...ennyire szar alak vgyok akkor inkabb nem jovok :roll:

Milyen neked gyorsban nagy gratulaaa 8) Tobbieknek golyat kuldok meg nem tudtam itt visszaolvasni es nem is tudom holnap lesz e idom :? Puszikallak titeket es hianyoztok :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Bri: mi történt már megint? Úgy látszik ezen a fórumon egyes embereknek lételeme a vitaszítás... :(
Vendég
 


Bri
nagyon örülök, hogy bekuksiztál :D :D :D
A bántókról csakl annyit: nem érdemes velük foglalkozni....bár nem tudom melyik topicról van szó, de okos enged...
Tudod, mi szeretünk nagyon :!: :!: 8)
Örülök, hogy Apácska itt volt, még ha csak pici időt is, de hamarosan már együtt lesztek....mint férj, és feleség, és ennél jobb nem kell :!: :!: :wink:


Csibuc
pedig nyugodtan traktálhatnál minket :lol: mi mindig kíváncsiak vagyunk mindenre, kinek hogy telnek napjai, még ha van közte rossz is....úgyhogy várjuk a beszámolót :wink:
Köszönjük Milyen híreket, örülök, hogy jól vannak :wink:


Többieknek pusszantás :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!


Bri, Istenem de jó téged olvasni,már úg hiányoztál,olyan sokat gondolok rád. Azért majd gyere, mi szeetünk,nem baj,ha őszinte vagy, ne foglalkozz másokkal.

Betty: jól vagy? Mizu?

Csibuc: ezt az időt már én is nehezen viselem, hát még neked 2in1 milyen kellemetlen lehet.
 


betty: hát az utóbbi napokban nem érzem olyan jól magam, sokat keményedik a hasam és itt van ez a fránya sav is :roll: Ezek szerint milyen hozzám küldte :)

lujzi: remélem, hogy a jó idővel a helyzet is jobb lesz.

Szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a sok-sok gratulációt Nektek!!
Hazajöhettünk a kórházból, gyorsan bejelentkeztem hozzátok :)

Remélem hamarosan írni is tudok mindenkinek!
Vendég
 


Milyen:majd ha lesz időd, kérünk képet a Pici Lányodról!
 


Sziasztok!


Chrissy: Ma meglettek a hormon eredményeim. Ha vagy, jelezz, elküldöm.
 


Sziasztok!

Csak azért jöttem, hogy egy időre elköszönjek.
Mindenkinek nagyon szorítok.

Aki szeretne írni, az priviben megteheti, iwiwen és msn-en is elérhető vagyok.

Puszi.

Kellemes Nyarat nektek.
 


Liza :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.09.13 12:24-kor.
Vendég
 


Milyen naggggggyon gyönyörű a kslányod, jaajjjj, de megzabálnám.....nekem is ilyen kell :!: :!: :lol: :lol: :lol:


Lujzi :shock:
Mi a baj :?: Miért mész el :?:
Mi történt :?: :roll: Kérlek írd meg :!:


Többieknek is nagy pusza
:!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Milyen: Mégegyszer gratulálok a gyönyörű csöppségetekhez! Olyan szééééép!

Lujzi: Tényleg mi van?????? Miért köszöntél el?

Kép
 


sziasztok!


Milyen: nagyon gyöngyörű kicsi Liza!

Betty, Babi: nincsen semmi, és szeretlek titeket.


Puszi
 


milyen: hát ez a kislány csudaszééééééép :lol:

babi: holnap teszteltsz :?:

Velem minden változatlan, pocak csak nő és nő, kiscsaj pedig hullámzik :P Pusszantás mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem kisfőnök engedélyez egy hsz-t :D

Leírom nektek a történéseket...
Szóval május 28 péntek hajnali 2-kor kezdődött a maratoni fájássorozat.Meglepően erősek voltak,de rendszertelenek. Délelőtt felhívtam a dokinénit, aki kérte fogjam a pakkot és irány a kórház.
Bementünk, megvizsgált, a fájások 4-30 perc között jöttek, de sajnos rendszertelenül. Feltettek nst-re és leálltak a fájásaim 4 teljes órára!!!
Haza már nem jöhettem, befektettek. Délután 3-kor újra fájtam, még intenzívebben, de még mindig csak jóslók voltak-és ez így ment vasárnap reggelig!!! Éjszakánként szenvedtem a legjobban, többször vizsgáltak, de a tágulás megtorpant bő egy ujjnyinál és félig kifejtődött méhnyaknál.Vasárnap reggel fél 7-kor szóltak az ügyeletesnek, mert "hangos" voltam-sajnos akkor már nemtudtam halkan vajúdni.Megnézett: 1 ujjnyi és teljesen kifejtődött méhnyak (magyarul:csak egy karika maradt a méhnyakból, lerövidült teljesen)ennek nagyon örültem, met végre haladtam. Ja és tiszta volt a magzatvíz,de a fájások még mindig nem rendeződtek rendszeressé. 8-kor jött a dokinénim, bekukkantott: már 2 ujjnyi tágulás de sajnos meconiumos lett a magzatvíz, mert Liza bekakilt.
Irány a szülőszoba...hívtam a férjem, hogy kezdünk és csak reménykedem, hogy nem kapunk csekket rendőrségi fotóval, olyan gyorsan odaért :lol:
Az ügyeletvezető megvizsgált és adott egy órácskát a burokrepesztés utánra, hogy spontán tudjak szülni.A feltétel annyi volt, h haladjon a tágulás...nem i volt gond, azt hittem betojok, pillanatok alatt perces fájásaim lettek.A férjem hősiesen asszisztált nekem, cserében agyonszorítottam a kezét :lol: Eltelt az 1 óra, majd kaptam még 1-et, mert jól haladtunk, bár pokoli fáradt voltam a napok óta tartó nemalvástól.Liza nagyon ügyesen próbált segíteni a kis fejével!!!
Az hogy mégis műtét lett annak köszönhető,h a régi hegem elkezdett szúrni,ilyenkor azonnal műtenek,nehogy szétváljon.
És tulajdonképpen ez lett a szerencsém, mert sebészt kellett hívni a nyitott hasamhoz,ugyanis a régi bélműtét nyomán megint összenövéseket találtak.Ezzel megúsztam egy újabb vágást,mert a doki szerint rövid időn belül ismét bélcsavarodásom lett volna.

Szóval megkaptam a szúrást a gerincembe és nemsokára megpillanthattam Lizát maszatosan,véresen de gyönyörűen!!A férjem a fejemnél ült a műtétnél,de kértem, menjen a lánykával és legyen vele helyettem...és csak zokogtam az örömtől....

Mikor kifelé toltak ott várt a kiscsaj rózsaszínbe bugyolálva,odatették az arcomhoz,megpuszilgattam a puha kis arcát-csodálatos érzés volt...szerelem azonnal.
És azóta is....

Kívánom mindnyájatoknak,hogy átélhessétek ezt a csodát mihamarabb!!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Megjöttem. 8) :D Frissen, üdén, kipihenten. 8)

Milyen, gyönyörűséges!!! Megkönnyeztelek. Annyira jó érzés volt olvasni Téged! :oops:

Lujzi, itt vagyok, jöhetnek a hormoneredmények. Szívesen megnézném.

Rólam: utazás előtt voltam kontrollon, a doki megdicsért minden értékem közel a tökéleteshez, azt mondta, hogy közeledünk a spontán terhességhez. Nagyon boldog voltam. :)

Csibuc, kitartás!
Betty, mizu Veled? Hol jártok? :oops:
Bri, azért gyere hozzánk.
Puszi, hogy eltűntél! :roll:

 


Jóóóó reggelt!!

Betty

Drukkok mennek,blogodat követem így nem kérdezek (hátha Neked is könnyebb). Ha valami fontos történik úgyis megtudjuk :wink:

És persze engedélyezem, h "lemásoljátok" Lizát :lol: akár duplán is :wink:

Babi

Teszteltél??Nagyon kíváncsi vagyok már!!!

Bridget

Jó,h előbújtál, a beszólókkal meg ne foglalkozz,barmok mindenhol vannak! Előkészületek hogy állnak??

Csibuc

Kitartás,szülés után rögtön elmúlik a sav-dolog!!

Chrissy


Gratula a jó eredményekhez és mesélj Párizsról kicsit!

Lujzi

Mi a baj? Írd meg légyszi priviben vagy mail-ben!

Puszi :?: :?: :?:

Lánykám reggel 5-ig aludt,yessss! 8)
Vendég
 


Sziasztok.

Nega lett a vérvétel eredményem. De nem szomorkodom, mert tudtam hogy így lesz.

Milyen : annyira szép a kislányod. Gyönyörű.

Chrissy: örülök hogy jól alakulnak a dolgaid! De jó hogy ki vagy pihnve. Rám is rámférne egy kis pihi, de még kilátástalan mikor várható.

Hogy bírjátok ezt a meleget?

Milyen jó hogy letudtátok a szülést amíg jobb idő volt.

Csibuc: te hogy bírod?

Kép
 


Babi

A fene vigye el :( de örülök,h előre tekintesz!

A kertem ocsmány,gazos, de már tudok hajolgatni,lassan nekiállok,mert így nagyon csúnya.

A meleget,h bírom??
Ki sem lépek a lakásból :D mondjuk ez most nem is nehéz, bár ma elmentünk Liza életének első nagybevásárlására délelőtt-amit Nagysága végigaludt nagy csendben,nagyon jó kislány volt!

Na de kedves mindenki, merre lapultok???
Vendég
 


Ja :jó hogy letudtam a szülést még a hűvösben,de arra nem számítottam, hogy júniusban bundás cuccban hozom haza Lizát! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

babi: sajnálom :cry:

milyen: hát igen, elég cudar idő volt mikor a kórházban voltatok, most meg pont az ellenkezője :? Sav most egy pár napja nem jött, remélem nem is fog .

A meleget egész jól bírom, ma is egész nap császkáltunk, vettünk egy csomó mindent manónknak. Igaz kora délután már kissé kitikkadtam. Ami még érdekes, hogy mostanában megint kezdek hamar fáradni, tegnap is este 8kor ágyba bújtam és reggel 7ig szunya volt... Most is már elég laposakat pislogok :)

chrissy: Párizs milyen volt? Örülök a jó híreknek!

Puszi: nálatok miújs?

betty: én is követem rendületlenül a blogodat...

Pusszantás mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak nem kihalunk??? Na, gyertek elő, meséljetek!

Puszi, Rólad már ezer éve nem tudunk semmit, mizu?

Milyen, Lizánk alszik rendesen? Mesélj már és fotót is szeretnénk...

Csibuc, kitartás, a meleg nem lesz valami jó, de próbáld átvészelni! Progi szintem 34,3 lett. :) Ez már állítólag jóóóóó.

Lujzi, akkor most tényleg nem jössz?

Betty, drukk!!!!!!!!!!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++

Bri, FELESÉG LETTÉL?

Babi, sajnálom... Nem feladni!

Párizs isteni volt, teljesen sztornóztam az agyam, feltöltődtem, gyönyörű volt. Bármikor visszamennék. Hihetetlen rendezett a város, kedvesek az emberek, jók a kaják, élmény volt.

 


Sziasztok!

Dehogy halunk ki, csak nyár van és meleg és mindenkinek tele van a hócipője szerintem ezzel az idővel :roll:
Ma voltam védőnőnél, hát megint kiakasztott a szentem. 10 kg plusz van már rajtam a terhesség előtti súlyomhoz képest, pár napja megint megugrott, de egyszerűen nem tudom hogy hova, mert Norbi szerint nem látszik... No mindegy.
A védőnő elkezdett zrikálni a súlyommal, meg hogy toxémia gyanús leszek (megjegyzem a vérnyomásom még mindig a búvár béka segge alatt van, de mindegy).
Kezd elegem lenni ebből a nőből, múltkor pl. mondta hogy a mellbimbó kiemelőt nyugodtan lehet használni az utsó trimeszter alatt (már akinek kell). Elővettem és megnéztem az enyémet, rá van írva ló nagy betűkkel, hogy a terhesség harmadik harmada alatt szigorúan tilos használni ilyen és ilyen okok miatt. :shock: :shock: :shock: Hát ma elvittem neki egy leírást, hogy a saját szemével győződhessen meg arról, hogy időnként hülyeségeket beszél. Komolyan mondom nagy az isten állatkertje.
A leghasznosabb tanácsokat milyentől meg még néhány gyakorló anyukától kaptam, irigylem azokat az anyukákat, akik rendes és normális védőnőt fognak ki.
No nem füstölgök itt nektek, megyek és készítem az ebédet lassan.

milyen: már pár napja nem hallottam felőletek, remélem rendben vagytok. Majd azért jelentkezz drága!

Bri: szombaton megvolt a nagy nap?

chrissy: ez a progi érték tényleg nem rossz, de azért még bíztasd egy kicsit hogy szpen emelkedjen ;) Párizs, júúújjj de jó lehetett :D

betty, babi: jelentkezzetek, hogy Vetelek miújs.

lujzi: ???? Priviben esetleg írj hogy mik a fejlemények.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam és hát nem tudtam ellenálni annak hogy ne írjak csibuc kérdésére semmit.

Szóval velem semmi különös nincs. Kínlódok a melegben, ma megyek UH-ra. Tegnap megjött a menzim. Röviden ennyi.

Most valahogy nem foglalkoztata a baba kérdés annyira mint eddig, valószínűleg elfáradtam.... meg most egy csomó adminisztrávió is jön a munkahelyemen. Alig várom hogy ne kelljen menni már. De a héten még szombaton is mennem kell.

Csibuc: Mit mondott a védőnő a leírásra? Kiváncsi letem volna rá. :)
Élvezd ki még a hátralévő pocakos időszakot, mert ahgy látom nálatok is nagyon rohan az idő. :)

Tényleg nagyon kevesen vagyunk itt mostanában. De biztos a nyárnak tudható be. sokszor nekem sincs kedvem még bekapcsolni se a gépet.

Most megyek, összeszedem magam. Nem merek belevágni a lombikba, pedig lehet kéne most szólnom hogy jegyezzenek elő, de valahogy nem érzek magamban erőt jelenleg hogy bírnám a vele járó hercehurcát. Így megpróbálunk még egy inszemet. Apus rám bízta a döntést. Egyébként ő már hagyná az egészet a fenébe. :?

Puszi nektek.

Milyen: Lizácskának pedig külön küldök egyet!
 


babi: semmit nem mondott csak meresztgette a szemeit, hogy jáj tényleg így volna??? Hát tényleg így van bakker :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!



Először is bocsánat az eltűnésért, elutaztunk nyaralni se szó, se beszéd! :lol: Isteni volt! Az idő is hál'Istennek! Előtte meg azóta meg melózom ezerrel, úgyhogy ezért nem jöttem.

Öribabára a Gólyhírnél várunk, lombikozni nem akarok egyenlőre.



Milyen: csodálatos a kislányod! Még1x szívből gratulálok, várom a sok-sok képet! :D

Csibuc: lassan Te is babázol! :wink: Annyira jó! Pocakképet teszel?

Bri: meg volt a nagy nap????? :shock: Lemaradtam? Képeket, beszámolót akarooooooook! :D

Chrissy: örülök, hogy kipihentétek magatokat! Igazán megérdemeltétek a nagy hajtás után! No meg amúgy is! :wink:

Lujzi: hogy vagy Drága? Férjed? Mik a tervek?

Babi: sajnáom, hogy nem sikerült,.. :( Jól fogod fel, tudod, csak előre! :wink:

Anyci: írhatnál mi van Veletek! :oops:

Betty: bekukkantottam a blogodba! :wink: Most minden drukkom a Tiéd kislány! Mindent bele! ++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!

Itt vagyok, olvasgatlak titket, csak sajna nem sokat írtok. Betudom ezt a jó időnek, én sem jöttem, jövök túl sűrűn.

Én már a héten nem dolgozok, de nyaralásra nincsen időm, meg sajna anyagilag sem oldató meg. Jövő héten megyek Balcsira a céggel, kedden és szerdán, jutalomnyaralás, a legjobb dolgozóknak jár, teljes ellátással. Nekem éppen elég lesz ez is.

Endos sokihoz júli 12-én megyek vissza, most Merckformint kell szednem, PCOS-ra. Apa jól van, ő most még vegetál, mert kell 3 hónap a fer 14 szedésétől, utána katonavizsgálat. Ha jobbak lesznek az eredmények, akkor stimulálni fognak.

Puszi mindenkinek.
 


Sziasztok, most csak 1 mondatot tudok csak kipréselni magamból, bocsi, hogy nem írok külön-külön mindenkinek, majd ha már kicsit lenyugszom.

Ma telefonáltam a biológusnak, 1 db. embrink van :(

Puszillak titeket!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Bettykém,hogy a fenébe...mi lehet a gond velük? Lesz azért beültetés vagy ilyenkor mi a teendő???

Lujzi

Írd meg légyszi priviben,mi ez a nagy eltűnés?!

Puszi

Merre nyaraltatok?

Babi

Majd ha a lelked is érett lesz a lombikra,akkor belevágtok,addig meg csak pihizz és töltődj!


Chrissy????

Liza rendes kislány,végigaludta az éjszakát,na meg napközben is nyugis, a kis esti hasfájásoktól eltekintve!

Bridget

Húha,már meg is volt az esküvő??Jól le vgyok ám maradva....

Csibuc

Én még normális védőnőt nem fogtam ki!!!Ja,de,aki helyettes volt két hétig!Most is őt hívtam fel,mikor beparáztam,h nincs elég tejem.

Behalt a vinyónk,ezért lapítottam egész héten,bocsi.Szerencsére nagyon lényeges dolgok nem vesztek el, még a férjem próbálja menteni a menthetőt.

Velem még annyi történt,h hétfőn meg kellett nyitni a varrataimat, mert úgy tűnt begyulladt,pirosodott,duzzadt.Be voltam tojva,mert ez nem túl fájdalommentes dolog (egy varratszedő csipesszel nyitják szét a heget.... :roll:
Az volt a mázlim,h a nőgyógyászati rendelőben nincs ilyen célszerszám,csak szondájuk volt,azt fúrta be a dokinéni,viszont semmit sem éreztem!!!Kaptam antibiotikumot és kétnaponta mennem kellett,h kinyomják a cuccot belőle-ami szerencsére csak savós váladék és nem gennyes.
Egyébként már tök fitt vagyok,simán felülök és minden mozdulat megy,úgy,mint régen.Ma még a kertet is kigazoltam :D
Vendég
 


Bettykém, mi történt? 1 db? :shock: Hányat szívtak le?

Milyen, remélem jól vagy, nem hallottunk Rólad jó ideje.

Puszi, merre jártatok? Mesélj! Örülök, hogy jól érzed magad! Remélem elkapjuk egymást skype-on hamarosan.

Velem minden ok. :wink:

 


Chrissy

Itt vagyok,ragyogok :D Nagyjából egyszerre írtunk!

(Gyanús vagy Te nekem.... :roll: miket ír a vonalzód??1.nap?De ha megnyitom,ott meg mást látok.... :wink: )
Vendég
 


Sziasztok!

Betty, olvastam a blogodat, annyira sajnálom, Veled vagyok. Puszillak.

Milyen, ááá, sajna nincs igazad, rövidebb lett a múltkori ciklusom, észre sem vettem a vonalzóm lemaradását.
Igazság szerint tegnap itt voltak a barátaink, a feleség terhes, kicsit szarul esett, hogy nekik miért sikerült, nekünk meg miért nem? De aztán hamar összekaptam magam, ma kifutottam a dühömet, isteni volt... Örülök a sikerüknek, de azért szarul esett na.
Liza babáról képet kérünk, lefogadom, hogy készült már vagy száz darab, szóval kérlek dobj ide egy párat.
Vigyázz azért magadra, ne erőltesd nagyon a fizikai munkát! Örülök, hogy jól vagytok. :D
Ja, a tegnapi "kacsintós jól vagyok" megjegyzésem a barátok bejelentése előtt volt. Mert amúgy jól is vagyok, doki azt mondta, hogy jók az eredmények, nagy eséllyel össze is jöhet a baba, szóval ilyen szempontból tényleg minden ok.

 


Sziasztok!

bettym: olvastam a blogot, remélem holnapra ketteske és hármaska is legalább elkezd osztódni :) Drukkolok!

milyen: pff védőnő, le van tojva magasról... Remélem hogy a pocis már sokkal jobban van.

chrissy: még jó hogy egyre jobban vagy, mindent bele kislány mert az eredményeid tényleg nagyon bíztatóan alakulnak :wink:

Bri: teljesen el vagy tűnve, mi van veletek? Esküvőről beszámoló, fotók? Blogodban sincs semmi hónapok óta...

puszi: mesélj, merre csaviztatok?

Rólunk csak annyit, hogy múlt hétfő óta hárman vagyunk (pontosabban három és felen ;) ) mert nálunk kempingezik a hugom a nyár folyamán. Ő még főiskolás és itt dolgozik a nagy fővárosban, mellette pedig (elvileg) németet tanul. A napok száguldanak mint a szélvész, nem győzöm kapkodni a fejemet.
Szerdán megint dokibácsi, eltelt az 1 hónap, atyavilág mindjárt szülünk :D
Még pár apróság hiányzik, ezeket beszerezzük még az elkövetkezendő hetekben. Kellemes vasárnapot mindenkinek!
Vendég
 


http://picasaweb.google.hu/greghozta/Arviz2010Junius20#

Medencénk lett :D (szerintetek erre már kiszabhatnak luxusadót??!!)
Vendég
 


Uram atyám! Ez nem semmi! Jó fürcsizést!

 


betty!

Őszintén drukkolok a kis egykéteknek!Kívánom hogy fészkelje jól be magát és érezze azt hogy jó helyre érkezett! :wink: Drukk... drukk.. drukk........
Vendég
 


Sziasztok!


MiLYEN: NAGYON NAGY ESÉY VAN ARRA, HOGY BBŐL LUXUSADÓ LESZ. DE MAJD SZERVEÜNK NEKED IS GYŰJTÉST, HA KELL :lol:

BETTY: NAGYON DRUKKOLOK,KEZEM-LÁBAM ÖSSZEKULCSOLVA, CSAK MIATTAD.

CSIBUC.TÉNYEG KÖZELEG AZ IDŐ, POCAKLAKÓ HAMAROSAN KITEKINT ERRE A VILÁGRA.

CHRISSY. ÉN IS ÍGY VAGYOK, BARÁTAINK,ROKONAINK EGY RÉSZE BABÁT VÁR, ÉS NEKÜNK MÉG MINDIG NINCSEN. DE LESZ, NYUGI,NEKED IS,NEKEM IS,MINDENKINEK. CSAK MOST AZ IDŐ A LEGNAGYOBB ELLENSÉGÜNK.

ANNMARI:PUSZILLAK...

MEG PUSZILOK MINDENKIT.
 


lujzi: de jó hogy újra itt vagy... Pont gondoltam rá, hogy megkereslek priviben, mert a mobilinternetünk havi díját hirtelen duplájra emelték és párom érdemben nem tudott meg semmit a diszpécser hölgytől. Gondoltam hátha Te tudsz valamit segíteni :roll:

chrissy: ismerős az érzés, nekem is volt hasonlóban részem mielőtt babás lettem, de bevallom nem sokáig tartott. Egyszer csak átcsapott egy más jellegű belső intuícióba, mégpedig hogy nekem is hamarosan lesz babám. És milyen jól éreztem ;)

milyen: képek nagyon durvák, hihetetlen, hogy milyen szeszélyes az időjárás mostanság.
Vendég
 


Csibuc: t-mobile ügyben én nem, de meg tudok kérdezni valakit. Én csak t-home-hoz értek. De hátha tudok válaszolni.

Amit kérnék,akár itt,akár priviben, hogy mennyit fizettek, mia csomag neve, és a mobilnetes kártya telefonszámát.
 


CSajok.

Íme nektek egy kép, minap készítettem.


Kép
 


lujzi: Totyi nagyon nagy arc :D Időközben bementünk a T-mobile-hoz, elmondtuk a nyűgünket, persze hogy az apróbetűs részben benne van a szerződésben, hogy a szolgáltató az aktuális piaci "körülményeknek" megfelelően az előfizetés megkezdésétől számított x hónap után szabadon változtathatja (no persze nyilván nem csökkenti majd) az előfizetési díjakat... Nem is mérgelődünk emiatt, mi nem voltunk eléggé körültekintőek :roll:
Azért köszönöm szépen :)
Vendég
 


sziasztok!


Csibuc: örülök,hogy megoldódott, de segítettem volna én is.

Csajok:sehun senki?
 


Lujzi

Nagyon édi Totyi :D csak nehogy kimosd egyszer!(még várom ám a prividet)

Chrissy

Hidd el, én is éreztem így,ha terhes nőt láttam. Főleg az első pár hónapban, mikor terveztük a babát-aztán a vége felé elmúlt. Valahogy megszaporodott abban az időben az 1 m2-re eső kismamák száma... :lol: Most viszont néha sz@rul érzem magam a nagy boldogságommal azokkal szemben ,akiknek nem sikerül :roll:

Betty

+++++++

Csibuc

Már megint a rohadt apróbetűk...egyszer mi is szívtunk:mi úgy értelmeztük egy szolgáltatásnál,h az első 2 hét automatikus tesztidőszak , de nem, külön jelezni kellett volna. Jól összevesztem a szolgáltatóval ,mert a meghirdetés nem volt egyértelmű.

Többiek??

Egy kép a kis szerelmeimről(bocs a minőségért)

Liza már nagyon éhes volt ,de vágott egy morc pofit a kedvemért 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.09.13 12:26-kor.
Vendég
 


milyen: gyönyörűek :D :D :D
A szerződéssel mi is bepancsoltunk magunknak egyet, de most már nem lehet mit tenni, még egy évig kénytelenek vagyunk az emelt díjat fizetni :roll: Veszekedni nem fogok, legközelebb viszont nem kötünk szerződést ezzel a szolgáltatóval az is tuti.
Voltam a Müllerben, megvettem a pelenkázó alátétet, köszi a tippet :)

Merre jártok lányok? Én ma meggylekvárt főztem, igaz diabetikus módon, de nagyon fincsi lett, nyamma :)
Vendég
 


Csibuc

Nyamiiii!!Én pedig meggyszószt csináltam,az is állati lett! A diabetikus receptet átküldöd majd?
(A tippet ingyé adtam :wink: majd mondok még okosságokat)

Ma már kaptam egy majdnem tudatos mosolyt Lizától -azóta olvadozom itt magamban :)
Vendég
 


Milyen: Gyönyörek a gyerekeid!
De Lizácska mintha tényleg bevágta volna a durcit. Annyira édi pofi.

Milyen ügyesek vagytok ti, hogy ilyeneket csináltok. Nekem is megkéne próbálni. :)

Velem semmi különös egyébként.

Puszi!
 


Babi

Köszönöm :oops: imádom mindkettőjüket!

Nem nagy ördöngösség a lekvárkészítés, a legtöbb macera az előkészítéssel van,mire meghámozod,kimagozod stb.Utána már gyorsan megy a dolog!
Ha van kedved ,tegyél fel Te is fotót.

Csibuc

Köszi az emilkét ,tényleg nem túl bonyolult!

Szülésznővel taliztál?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron