Új privát üzeneted érkezett!

Drága Barátnéim!

Közkívánatra megnyitottam csevegősarkunkat!

Gyertek és vidújjunk :lol: !
Vendég
 


Sziiiijjjjjjjaaaaaaaaaaaaa :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Milyen
Mostmar tegyel vonalzit mert nem tudom hol tartassz :shock: :oops: Es az uhu-fotot is kerjuk 8)

Tobbiek? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


És már itt is vagy,szija Bridget!!!!!

Mingyá gyártunk valami vonalzót a férjemmel-én béna vagyok :lol:
Vendég
 


Jo 8) Mar hianyoztal :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Kép

Csatlakozhatok :?: :oops: :lol: :lol:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Kép

Viduljunk :!: :!: :!: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Nagyon örülök nektek :!:
Mint az állat :!: :lol: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


jaj vgyok meg enis :oops: irom a blogom potolni kell kicsit :oops: meg megy a teveben a Cold Case :oops: :oops: 8)

Betty
Had gondolkodjak egy kicsit Kép na jooo johetsz Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Betty

Há hogyne,Rád vártunk!!! :lol:
Vendég
 


Na Bridget,mit szólsz??Egyedül kreáltam :!: :!: :!:
Vendég
 


Ez lesz a vidulós topic :?: :lol:
Máris jó kedvem van :!: :!:

Milyen nagyon jó a vonalzid :!: :wink:


Bri
köszi a fogadtatást :lol: Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Én menek alunnni, álmi vagyok Kép

Pusszantás nektek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty(jóccakát)

Elárulom,Delfinának hívom a kis pocakot :wink: ezért a delfin.

Csajok,ma voltam a dokinéninél,akit szülésznek választottam.

Állati szimpi volt,a régi dokim felhívta,hogy beajánljon.A 30. hétig a régihez járok gondozásra,és utána átvesz.Tudja,hogy volt pár hasi műtétem,de kapásból azt mondta,jobb lenne a hüvelyi szülés-és ennek én állatira örülök!!
Azt mondta,ha megreped a burok és nincs fájás,akkor van csak bibi,mert nem adhat fájáserősítőt(ez esetben császár lenne)...na de nem így lesz :D
Vendég
 


Sziasztok!


Bettyt és Brit ismerem, jöhetek?


Milyen, ezt neked:Kép

Betty: Kép


Bri: fitnesst még nyomod? :wink: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Betty
Almosag az jooo jel 8)

Milyen
Ngyon szep a vonalzid ha gondolod mindig leforditjuk neked mit ir a vonalzid alja 8) ezeket ugy szeretem :D

"A babad tervez egy nagyobb novest az elkovetkezendo hetekben.A terhesseg 16.heteben tartani tudja majd a fejet kicsit egyenesebben es a szeme is a helyere kerul a fej elejen" :D

Dokidnak orulok jol hangzik amit mondtal rola es a pozitivumod lenyugoz :shock: mindenki mindig parazik mindentol te meg :o le a kalappal...Kerdeztem a masikban nem tom olvastad-e volt Kolosnal a Mikulas 8)

Puszi
Remelem a csajoknak sincs ellenvetese en ngyon kedvellek es ngyon meg is szerettelek az elmult par honapban.
1.oszinte vgy te is meg ha nem is egy a velemenyunk megmondod...ez szerintem marha fontos egy oszinte beszelgeteshez :!:
2.Tortetsz a babadert mesz mesz kuzdessz es ha jol emlexem nem vgy az a nyafizos fajta sem :lol:
3.mindig emberseges maradsz ami ismet a fontossagi listaim elejen van :wink:

Igen meg mindig gyurok 8) Voltam tegnap is meg saunaba is jarok meg paraszobaba vgy mi :shock: allitolag a mereganyagok hogy tavozzanak a szervezetembol a sauna ngyon jo ezert kezdtem el ezeket is megyek majd egy heten 2szer gym utan 8) (Pajzsmirigy alulmukodes oldalan olvastam)

Szerintem meselj kicsit magadrol par mondatban :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



Kép

Pusssszzi :lol: :lol: :lol:
Üdv. a klubban 8) Kép
Nekem nincs ellenvetésem, miért lenne :?: :arrow: Nagyon frankó kis csajszi vagy :!: :wink:


Na csajszik
mai termésem ultra halovány, 2 nap múlva megint teszt, addig is a remény itt van velem, egymást karonfogva megyünk mindenhova :lol: :lol:


Milyen
örülök, hogy a dokinőddel ilyen jól kijössz :!: Bizti nagyon kedves, és jófej lehet :!:
A delfinről...nekem van egy....a pocakomon :oops: :lol:
A kedvenc állatom :!:


Bri
Azééé vóóótam álmi, mert már jóóó este volt :!: :wink: :lol:
Na jóóó, lehet, hogy másért is :lol:
Aztán csak edzegetni, edzegetni :!:
Hááát először nem tudtam elképzelni, mi az a paraszoba :shock: :o .....aztán leesett :lol: hallottátok :?: :lol: :lol:
PÁRAszoba :lol: Csak nincs ékezeted :lol: :lol: :lol:
De hüle vagyok :lol:


Na lépek, később jövök :!:
További szép napot :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Jó reggelt Csajok!

Tegnap már nem volt erőm jönni, az estém kicsit alakult (akik fontosak nekem tudják miért, nem fogom nyilvánosan sem itt sem máshol taglalni). Most megyek STD szűrésre, remélem semmi gondom nem lesz.

betty: óriási hír!!!! Nagyon örülök Neked :lol: :lol:

milyen, Bri, puszedli: pusszantás Nektek is, sajnos most nincsen időm irogatni.
Szép napot Nektek![/img]
Vendég
 


Helló Csajszik!!!!

Mingyá olvasok és jövök,de meg kell etetnem a béjbit-szegény még ma nem ebédelt!!! :oops:
Vendég
 


Csibucka


Szia!!!!Jó,hogy idetaláltál!! :D (minden rendben lesz,ne aggódj)

Bettym

A halvány csíkocska is csíkocska.... :lol:, te kis delfines-hasú!!
te milyen lökött vagy :paraszoba!!!! :lol: :lol:

És bizony-ahogy Bri írta-az álmosság az jó jel!!!

Bridget

Mikulás járt itt,bár visszafogtuk magunkat,mert 100 helyről kap a Kolos csokit :)
Bár közölte,hogy tudja,hogy nincs miku,de azért vegyünk csak neki ezt-azt :D

Hogy Te milyen fitt leszel,meg méregtelen 8)

Ne dícsérj ennyire,mert mingyá elpirulok :oops: muszáj ennyire pozitívnak lenni,nemde?Pont Te mondod,hiszen csodálom az erődet...

Puszedli

Üdv itt!Ilyen ajánlással,amit Bridget írt???naná,hogy jöhetsz!! :lol:

Pont ilyen őszinte csajok vagyunk itt,akik nemcsak bólogatunk,ha más a véleményünk!És a bónusz:nem is nyafogsz :?: :?: :!: :!:

Maradhatsz!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ja,kifelejtettem:Bri,köszi a fordítást!!

Puszedli

Írj magadról,amit szeretnél,oké?
Vendég
 


Kép

Na jottem am csajok csak megint negyed 1korkor szaltam ki az agybol aztan szekrenyemet pakolasztam tegnap vegre megjott 8) aztan elkapott batyom menyasszonya skype-on ettem dokit mar 4szer hivtam es nem fogjatok elhinni mehetek a gyogyszeremert a pajzsmirigyre :D
Kép Kép Kép Kép Kép

Azt hiszem nem kell leirnom milyen happy vgyok :D

Betty
Ezek neked is mennek mind a kis csikocskadnak 8) :lol: Most olvasom...paraszoba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tenyleg felreertheto :lol: :lol: :lol: :lol:

Csibuc
Hoztam neked valamit...de aztan inkabb meggondoltam magam :roll: A kepet amit neked hoztam inkabb privben kuldom :!:

Milyen
Forditast nincs mit :wink: Tudom te regen is leakartad venni a vonalzi alol pedig a babasvonalzikban ez a lenyeg :D En ngyon szeretem legalabbis :) Ezt multkor megbeszeltuk,hogy azt mondta nincs is mikulas :lol: azert is kerdeztem :lol: Az erodet meg igenis csodalom...annyira frankon tenkintellyel es buszkeseggel viseled a kismamisagot(direkt nem irtam terhesseget mert ettol a szotol kiraz a hideg :twisted: ) szal le a kalappal...szerintem en is paramami leszek :oops: talan ezert is "csodalom" ezt benned :oops: :lol:

És a bónusz:nem is nyafogsz


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

JELIGE:Afrika,Hobby :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok en megyek felveszem a gyogyomat vegre :!: Aztan megyek boltba veszek combikat mert ma sutok a sutoben csirke combit az lesz rizzsel meg parolt zoldseggel 8) 8-ra van rendelve a kaja :lol: elotte meg meg jo lenne edzeni is lemenni :roll: hasra gyurok...mire megyek a lombikra addigra kocka szeretnek lenni :lol: 8) :lol: Este meg visszanezek holnaptol meg hetvege nem tom mennyit tudok jonni de jovok igerem es hetfon is 8) :lol: Akik mennek alukazni azoknak :


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget

Egy fenét leszel parás kismami,majd jól leszoktatunk róla :lol: :lol:

Képzeld:tegnap megmozdult a pici és ma amikor Kolos rátette a kezét megint kaparászott...olyan megható!!

De jó hír a gyógyszer,végre!!!!Naná,hogy örülsz!!Én meg Veled örülök!!

Karácsonyi ajándékkal hogy állsz? Ez a kérdés Nektek is szól kedves lapaljára hajtó barátnők???
Vendég
 


Milyen
Hat tuti paras leszek de majd jol ramszoltok 8) Gyogyszerert mar megyek is 8) Ajandekokat meg nem vettem :oops: :roll: Pedig akartam mar :roll: Mert parom azt mondta amikor feldiszitettem a fat hogy es hol vannak az ajandekok?Mondom majd 24-en azt mondja nem mert azt folyamatosan szoktak karacsonyig alatenni :shock: na hallottatok mar ilyet...ennyibol is szep egy mas nemzetisegu kapcsolat 8) szal szeretnem aprankent feltolteni a fa aljat de a foaji az egy jo meleg pulcsi lesz 8) mert itt mar most fagypont van csajok :shock:

Es a csucsot is mikor a fara tettem azt mondja mi az?Mondom a csucs azt mondja de oda csillagot szoktak :shock: ugyhogy meglegyen az en dragam kivansaga csillagot is szeretnek venni a fa csucsara 8) Imadom ezt a pasit es szeppe szeretnem tenni minden egyes percunket amit egyutt toltunk :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget

Milyen fura,Japánban tényleg úgy szokás,hogy sok kicsi ajándék folyamatosan?!(de jó,hogy ezt a gyermekem nem olvassa :lol: )

Már itt is fagyhatna,mert utálom,ha télen nincs tél! :? Meg talán ez a rohadt h1n1 is eltakarodna....
Vendég
 


Milyen
Nem tom,hogy az Japan szokas e vgy amcsi...mert o elt itt is 10evet anno... :roll: de hogy fokozatosan kerul a fa ala az ajandek...nem mindig bontogatnak csak majd 24-en :wink: Hat en ma ala tettem az elso ajit 8) :lol: Es szerintem apacska s vett valamit mert mondta jon ma egy csomag de en ne vegyem fel :shock: biztos mert akkor meglatnam :wink: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Vasarnap apacska megy Miami-ba olyan 5fele akkor tudnek jonni de az otthon mar 11ora :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helóósztok
ide nem írom a rossz hírt, másikban van....hisz vidúúni járunk ide :!:


Puszi
te hun vagy :?: :shock: Gyere többet :!:


Csibuc
ez neked is szól :wink:


Bri
na, gyogyódat felvetted :?: Szeded már :?:
Minden nap kell valami aji a fa alá :o :?: :lol: De jóóó :!: Ilyenről még nem is hallottam...:?: De tecccik :!: :wink: Jó lehetett, mikor megkérdezte a facsúcsra, hogy mi az :shock: :lol: :lol:
Dehogy leszel te parakismami :!: Majd mi nyugtatgatunk mindig :lol:



Milyen
tényleg nagyon édes lehetett Kolos, megható lehet, ahogy simizi a pocakod :wink:


És ezt meg nektek, ma fasírtot csinálok (mindenkiből :P :lol: ) :!:
Kép


Szép napot mindenkinek :!:

Kép




"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Jó reggelt csajok!
Már 2 órája itt koltlok a bnet előtt, jó hosszú priviket írtam, egyelőre csak Bri-nek volt erőm de majd még megy Nektek is (betty és milyen).

Advent ezüsthétvégéje van, rohan az idő, szerintem ma tohanok én is ajándékokért a városban mert még semmit sem vettem meg.

Az olvasottakra reagálok majd délután, mindenkinek kellemes hétévégét kívánok!

Ölellek Benneteket,
Csibuc
Vendég
 


Bettym

Még nem feladni!!!Tudod,én is barnáztam,utro mellett!!!

És igenis kíváncsiak vagyunk örömödre- bánatodra,oké??(főleg az örömre,de ha más van akkor is tessék megosztani)



Bridget

Jó hétvégét Nektek és meg ne fagyj!!! 8)

Csibuc

Ügyesen shoppingolj!! :D Egy rövidke válasz már ment,de nem úszod meg ennyivel!! :lol:

Most pedig belekezdek egy maratoni takarításba,nyilván már mindenki látott fiúszobát..... :twisted:

De visszanézek,mert ugye a takarítást gyakran kell félbeszakítani :lol:
(ahogy Fábry Sándor mondaná,most pedig a reklámok sorát kis műsor-blokkokka szakítjuk meg :lol: )
Vendég
 


Most már vérzek rendesen, úgyhogy f@szkivan, már röhögök kínomban...lehet be fogok golyózni :lol: :lol:

Most pedig elmegyek, és elszívok 2 doboz cigit valami jóó pálesz kíséretében :!:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty


:cry: :cry: :cry: nagyon sajnálom!
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok, jöhetek? Nem vagyok hisztis, őszinte viszont igen. Kitartásom van bőven és pozitívan látom az életet.
Nem fogok nyafizni, ígérem. 8)
Nálam is ma jött piri. :twisted:

 


betty: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Bri: ez a karifás történet megmosolyogtatott, arra biztosan tökéletes, hogy az ember egész decemberben folyamatosan hangolni tudja magát a karácsonyra. Izgalmas lehet egy nagy kupac ajándékot gyűlni látni a fa alatt, és annál jobb lehet szenteste bontogatni az ajikat. Ahány kultúra annyi szokás.... Nálunk is csúcs kerül a fára általában, de ha amcsiban csillag dívik akkor legyen csillag :wink:

milyen: örülök dokis híreknek, vigyázz a kis delfinlányra :)
Vendég
 


Betty!

Őszintén mondom, ha úgy érzed, hogy lehúznál 1-2 páleszt, tedd azt! A feszültséget ki kell engedni, hátha ellazulsz egy csöppet.

Bri, jó ez a karácsonyi készülődés. Izgi lehet. Ajándékok a fa alatt... és csak gyűlnek meg gyűlnek.. tök jó. De akkor nálatok már fel van állítva a fa? és fel is van díszítve? Ja, vagy NY-ban a miku hozza?

Csibuc, olvastam egy másik topicban, hogy mondott neked valamit a doki a H1N1 oltással kapcsolatban. Leírnád nekem? Erősen dilemmázok a kérdést illetőleg. Hátha pont a Te szavaid segítenek rá a döntésemre....

 


chrissy: most már nem privizek, kis millió privit kaptam (mondjuk igaz én kerestem ezt magamnak, de most már mindegy) és a végén már nem volt erőm válaszolni.
Szóval aki itt olvassa az olvassa, aki meg nem sorry, de nincsen erőm ennyi mailt írogatni.

Dokim azt mondta, hogy a H1N1 agresszívebb vírus mint a szezonális influ, de szerinte nem a vírus szövődménye a vérzéses tüdőgyuszi hanem (ülj le ha épp nem ülsz) pestisé. Aszittem rosszul hallok amikor mondta a doki. Aztán kicsit utánanéztem a dolgoknak és Ukrajnában tényleg pestis tombol(t), szlovák szomszédaink hermetikusan lezárták a határt is az ukránokkal.
Nem tudom mit gondoljak erről a hírről, mert tele van minden médium a H1N1-gyel és a csapból is az folyik, hogy oltassuk magunkat. Én azt mondom: mindenkinek saját felelőssége és szuverén joga beadatni vagy nem adatni az oltást.
A pestises sztori hallatán felhívtam egy másik orvos ismerősömet, aki azt mondta, hogy aki pestissel riogatja a pácienseit az komplett idióta és villámgyorsan váltsak orvost.
Én szkeptikus vagyok mindenesetre mindegyik verzióval kapcsolatban és egyelőre nem oltatok. De lehet hogy holnap meggondolom magam és felkeresem valamelyik oltópontot....

Akinek esetleg nem lett volna egyértelmű a fentiekből: nem riogatni akarok itt senkit, ez csak egy plusz adalék a nagy médiabalhéból meg az orvosok megosztottságáról. De mindenki maga dönt.
Vendég
 


Csibuc,

Köszönöm szépen az infot. Megdöbbentett.
Most inkább jobbnak látom ha nem reagálok erre semmit, mert tényleg nem cél a riogatás és a félelemkeltés.
Mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mit tesz, vagy éppen mit nem.
De az erősen aggasztó, hogy az orvosok véleménye ennyire megoszlik.
Mindenesetre elolvastam, amit írtál, megértettem, a döntést nekem kell meghozni... :roll:

 


Én tutkesz nem óttatok :!: :wink:

Helló Chrissy :!:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Szia Betty!!!!! :D :D :D
CSibuc, még egyszer köszi!

 


Bri,

már megkaptad a pajzsmirigy gyógyszert? Asszonnyák 3 hónap alatt rendbe rakja a pajzsmirigy működését. Kolléganőm is szedte, a 3. hónap végére állt helyre a pajzsmirigye, pedig a Káliban azt mondták, hogy épp csak a határérték alatt van.
Na, képzeld mire letelt a 3 hónap rendbe jött a pajzsmirigy. A köv. hóban lombikkal össze is jött a kis bébi.
Szóóó, sosem tudni milyen kis dolgokon múlik a siker..............

 


Kaptam férjecskémtől ma egy swarowski kristályos gyűrűt :D

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


chrissy: nem Neked szántam a végső rezümét a H1N1-gyel kapcsolatban, csupán magamat szeretném megkímélni a rosszindulatú támadásoktól, ezért jobbnak láttam mégegyszer nyomatékosítani, hogy én nem riogatok, nem befolyásolok, mindenki maga dönt. Felröppent ez az infó (is) mint hír, de ettől még lehet kacsa mint sok minden egyéb más.

Nah én lekattanok a netről, kellemes szombat estét kívánok mindenkinek!

betty: gyönyörű a gyűrű, főleg ahogy a fény játszik a kristályokkal
Vendég
 


Most csak annyi idom volt hogy gyorsan beugorjak :oops: latom gyulunk 8) :lol: noi kupaktanacs :lol: :lol: :lol: megyunk apacskanak pulcsikat venni aztan este ha hazajottunk irok mindenkinek csak akartam tudatni,hogy itt voltam es olvastam de mar megyunk is :roll:

Betty
Most marhara csalodott vgyok :( Ngyon biztam benned :roll: Igyal egyel szijj el 2boboz cigit ami jol esik de bizti,hogy nincs ott a 2baba vgy legalabb az egyik? :roll: En nem akarom elhinni,hogy nem sikerult :? Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jajj szia bri! Neked is adtam épp elég olvasnivalót, csak győzzed végigrágni magadat rajta. Puszi Nektek!
Vendég
 


Betty!

Férjed nagyon szerethet ám Téged! Nagyon szép a gyűrű. Meríts erőt belőle!
Bri, már itt is zimi van. Csak majd megfagytam kint, 0 fok van. Jajaj, messze még a tél vége...
Ma férjem megvette a fenyőfánkat, én egész nap melóztam, de közben karácsonyi dalokat hallgattam.

És most mondok valami furcsát: mivel nekem a fogi gátló abbahagyása után pár hónapig nem volt pé-m (kb fél évig), most viszont már van, és ezért a mensim minősége is tök más, így most rendesen örülök annak, hogy piros és igazi vérből van. Bocs lányok, ezt nem tudtam kíméletesebben megfogalmazni. Ezt most jelnek veszem, hogy minden ok, pici idő kérdése már csak és tudom, hogy lesz kicsi-pici-cuki babánk. Szóval így is lehet örülni pirinek. :wink:

 


Köszönöm a szívélyes fogadtatást!!!

Bocsi Lányok, vissza fogok rendesen olvasni és reagálni is, ill. leírom majd nálunk mi a helyzet, ... Most csak Bettynek írok:

Szívből sajnálom! :cry: Kép Januárban együtt fagyizunk!


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Csibuc
így a képen nem adja vissza, de gyönyörűen csillog :!: :wink:


Bri
hááát, hidd el, én sem akartam elhinni...mikor megláttam tegnap a barna medvét, úgy meglepődtem, mint akinek először készül megjönni kb.
Aztán ma szépen meg is jött, úgyhogy ez van...
Próbálok legközelebb sikeresebb lenni, ígérem :roll: , és nem fogok csalódást okozni :wink:


Chrissy
azt fogok...erőt meríteni belőle :!: Jóó sokat :!: :wink:


Milyen
hun vagy :shock: :?:


Puszika, te drága :!:
Hát úgy lesz, együtt fagyizunk januárban :arrow: majd hétfőn beszélek a klinikával, mert a mostani beültim a hónap végére esne, két ünnep között (asszem 29.-e? nem biztos) és ha a doki esetleg elvállal, akkor megyek, ha nem akkor január közepére esik valamikor a kövi.
Neked ez hányadik lombikod egyébként :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty: privi ment.


Magamról:


3 éve "sima" nőgyógyásznál kezdtem, ő csinálta az átjárhatóságit 2 éve, ahol annyit mondott csak, hogy átjárható mind2 petevezetékem, ami igaz is, csak hiányos információ volt, ma már tudom.
Tőle eljöttem, a Kaálit válsztottam. Ott csinálták nekem az inszemeket (5 inszem volt, abból a 4.nél biokémiai terhesség), és közben én már elkezdtem magamtól utánaolvasni a vizsgálatoknak, miket lehetne még megnézettetni. Ezeket aztán szépen sorban, kb. 1 éven át, de megcsináltattam:
- kromoszóma -geneteikai vv.
- trombózishajlam (APC rezisztencia, Leiden,...)
- pajzsmirigy
-inzulin rezisztencia
- immunológiai vv.-ek (ez vagy 40 féle)
- sóoldatos méhüregfeltöltés

Most ennyi jut eszembe. Persze kiderültek apróbb bajok, de igazából egyik sem akadályozza a teherbeesést, max. nehezítené, de mivel be lettek állítva, és így sem jött a baba, most (3 lombik után) elmentem laparra/histerora/átjárhatóságira (3 in 1ben műtétre), ahol is kiderült, miért nem estem teherbe spontán:
petevezetékek átjáthatóak (mind2), de túl hosszúak és nagyon-nagyon kacskaringósak (így a spontánra nem igen van esély)
- méhem szerkezete, állapota,... jó, terhességre alkalmas, bár egy része az átlagnál 1.5 cm-el szélesebb, de ez nem gond.
-petefészkek állapota is jó, de le voltak tapadva, ezeket felszabadította
-enyhe endometriózis, de iszony enyhe fokú, ezt eltávolította, de azt mondta olyannyira nem kell vele foglalkoznom, hogy még utána se olvassak, oly csekély mértékű volt.
A lombikok ettől függetlenül nem tudom miért nem sikerültek, lehet, hogy ez a belső nagytakarítás sokat ért és a köv. sikerülni fog, ebben csak reménykedni tudok. Januárban megyünk a fagyikért. (3 lombikom volt, első kettőnél 3 naposakat kaptam vissza, a harmadiknál blasztókat, és itt fagyasztottak 2 eszkimót.)
Kicsit hosszú lettem, bocsánat. Remélem érthető amit írtam.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron