Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Gyors helyzetjelentés: mai tesztem is nega. Szóval akkor meg miért nem jön már meg? Ráadásul a jobb petefészkem is úgy fáj, mintha pé-m lenne. Most már semmit nem értek. :x
Két héttel ezelőtt kedden voltam uh-n, aznap volt pozi az lh-m is, most mi a szösz van akkor?

Milyen, ez gáz ez a vonalzó! Bakker. Kemény.

 


Laptetű!!!!! :D

 


Sziasztok!

Vagyok szépen csendben, sunnyogó üzemmódban. Tegnap nyűgös napom volt, ezért nem is nagyon akartam jönni...

chrissy: ötletem sincs mi lehet. Szerintem várj 1-2 napot és ha nem jön pirianyó, akkor tesztelj még egyet. Nekem az esedékes mensi napján lett először haloványka pozi a teszt, alig láthatóan.

milyen: itten vagyok, vonalzit nem kommentelem inkább, mindenki maga eldöntheti hogy mikor és hova rak fel különböző számlálókat. A véleményemet viszont ismered :lol:

Tegnap vótam terheléses cukorvizsgálaton, tökéletes lett az eredmény, dokibá azt mondta, hogy legközelebb szülés után 6 hónappal menjek majd vissza kontrollra. Na ennek nagyon örültem.

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 

 
 

Csak lejelenkezem, vagyok, csak olvasó üzemmódban én is :wink:

Másodperces vonalzi és még nincs is szívhang :?: :!: :shock: :shock: Az nem gyenge :lol: bátor tett, mindenesetre :roll:

Remélem mindenki jól van, én is jól vagyok :!:
Chrissy, akkor most hosszabb lesz a luteális fázisod :?: :shock: hisz volt pé.-d a 13. napon...vagy még nem mutatja a babót a teszt :?: :wink: Reméljük inkább az utóbbi :wink:


Puszika mindenkinek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!


Melóból jelentkezem, ezért csak pusssssz Mindenkinek, holnap leszek már, bocsi!


Milyen: :twisted:

Chrissy: :roll:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bettike83 2010.05.22 08:09-kor.

KépKép
 


Sziasztok!

Na, lányok, leírom ide is, hogy új ciklust kezdtem, piri beköszönt. Öröm az ürömben, hogy nem volt előtte barnabás, szóval ez most olyan, mint a nagy könyvben. :)
Vv ma reggel megvolt, kedden terhelés kontroll, remélem minden rendben lesz.
Óriásit futottam ma az erdőben, eső után, hihetetlen jó volt, teljesen ki vagyok cserélve, elég feszült voltam nap közben, de ez jót tett!
:D

Bettike, azt hiszem félreértettél minket, nem a vonalzóval van a gondunk, hanem a másodperces visszaszámlálás extremitásán akadtunk ki... Hogy lehet másodpercenként visszaszámolni? Hiszen a szülés várható napját sem tudja kiszámolni senki, nem az órákat, perceket, másodperceket?
Aggódásról pedig szó sem volt.

 


mindenkinek drukkolok aki szeretne végre kismami lenni,nagyon megérdemelnétek már ennyi idő után
:) bri és betty drukk :) háttérben mindig olvaslak bennetek és drukkolok :) Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bettike83 2010.05.22 08:13-kor.

KépKép
 


Szép jó estét mindenkinek!
Haldoklunk lányok vagy mi van itten kérem szépen :?:

chrissy: jól tetted, hogy futottál, legalább jól kiszellőztetted a fejedet és feltöltődtél kicsit :) Olyan szívesen csatlakoznék én is, bringára pattannék vagy csinálnék valami jó kis kardioedzést. Hiányzik egy picit, no de majd szeptember végétől ismét formába lendülünk, ha már manóm kiköltözött a pocimból :)

betty: olyan ritkán jössz, pedig jó volna olvasni Rólatok, hogy hol tartotok... Néha azért jelentkezz! :wink:

milyen: finishben vagy bébi, minden nap regel skubizom a telefonomat, hogy kaptam-e éccaka sms-t :) Sav engem is kezd naponta látogatni :?

puszi: merre jársz? Ma is sok volt a meló?
Vendég
 


Sziasztok!




Chrissy: Piri ügyben szintén zenész, a futás miatt meg nagyra tartalak! Én lusta vagyok, de nagyon! :oops:

Csibuc: ma nem melóztam, de így is elment a nap,.... vacsizni voltunk a férjemmel ma, nagyon jó volt!!!! :D Már 26 hetes vagy? Repül az idő!

Betty: én sem babatémában írok, úgyhogy sztem gyere attól. De különben meg totál megértem, hogy visszavonulsz!

Milyen: minden nap eszembe jutsz!!!

Lujzi: megint el vagy tűnve?

Bri: hol vagy MENYASSZONYKA??? Gyere mesélni, hogy haladsz!


Puszi Mindenkinek! És jocca! ˝*

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!

Chrissy,Puszi:kár,hogy mensitek megjött. Nekem is megfog,de én tudtam,mert akciómentes volt ez a hónap. De már nemsokára itt van 26a,és letelik az idő. Kiváncsi leszek,apának fog-e fájni az elején. Amúgy nagyon büszke vagyok rá,mert hősiesen állta a sarat.

Csibuc:már te is közelebb vagy a nagy nap felé. Te vagy nekem a példa. Van 2pcos barátnőm,mindig szóba hozlak téged,és ezáltal bizakodnak ők is.

Betty,Bri:???

Milyen:veled helyzet?

Puszi nektek,majd jövök

Lilypie Premature Baby tickers
 


lujzikám: nagyon drága vagy, jól esett amit írtál de tulajdonképpen egy a lényeg: soha nem szabad feladni.
Annyi hülyeséget lehet összeolvasni a neten, még itt ezen az oldalon is (no nem ebben a topikban). Kell egy jó doki (én továbbra is a Mensmentisre esküszöm és ez nem reklám) kis kitartás meg hit, hogy nekünk is sikerülhet. Neked is fog!!! :wink:

puszi: igen, már a 26. hetet töltöttük szerdán, ténlyeg hihetetlen gyorsan repül az idő. Vacsi apával? CSupa irigy vagyok :D

Mindenkinek szép hétvégét kívánok, itt a jó idő, yippy :D :!:
Vendég
 


Helló Drágáim!!

Nahát,milyen népszerűek vagyunk idegen olvasók számára is :wink:

Csibuc

Látom az a vágyad, h felcsörögjelek valamelyik éccaka...hát mit mondjak, lassan én sem bánnám, tegnap már ülve is feljött a rohadt sav, alig vártam,h elteljen 1 óra a homeós bogyók bevételétől számítva és már küldtem is le a renniet. :x

Az eredményhez nagy-nagy gratula!!Ügyes vagy!!

Puszi

Köszi a rámgondolást, vuduzzatok meg már kollektíve, hátha kibújik a kicsi lányka! 8)

Chrissy

Komolyan én is irigyelm Tőled most a futást, na meg vágyaim között szerepel a hasonalvás is!!

Lujzi

Ne aggódj, "működni" fog minden a férjednél!!

Betty

Gyere és tényleg nem kell idevágó témában csevegni!!!

Többieknek csókjaimat küldöm!!
Vendég
 


milyen: sav menjen már a fenébe! :evil: Nyugodtan csörgessél fel akár éjszaka is ha úgy alakul :)

Az elmúlt éjszakám megint elég érdekes volt, nem sokat tudtam aludni most meg ragadnak le a szemeim. Megyek is, gyors fogmosi és bújok be az ágyikómba.
Kép
Vendég
 


Jelentkezik az egyik elveszett :wink:

Chrissy
sajnálom büdös pirit :evil: elmehetne már valami melegebb éghajlatra :roll: remélem ez a ciklus sikeresebb lesz :!:


Bettike
a kitörölt üzenetet nem láttam, így arra nem tudok reagálni, és nagyon köszönöm a drukkot Tőled is :wink:


Csibuc, Milyen, Puszi
még sehogy sem haladok, csütörtökön kezdem a szurikat, már nagyon várom, és most már el kezdtek peregni a napok is, hisz eddig hónapokat, heteket kellett számolnom, most pedig már csak 5 nap a deca elkezdéséig :wink: Blogomban leszek majd erről az egészről bővebben :wink:


Bri
hát Te aztán jól elkujtorogtál most :lol:
bár én sem jövök sűrűn, de azért már mesélhetnél, hogy állsz, miket tudtál intézni mindennel kapcsolatban :wink:


Mindenkinek további szép hétvégét, pocakosoknak pocisimi, a még nem pocakosoknak nagy drukk+++++++++++++++ :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


betty

kitöröltem mert nem volt sok értelme....igy jobb :)

nagyon drukkolok h végre te is átélhesd a kismamiság apró örömeit

:) nálam most a hányinger nagy úr,ez annyira nem élvezetes,de végülis annyira vártam már és ez sem zavar :) és legalább tudom h minden rendben zajlik odabent :)

KépKép
 


Betty

De jó, hogy jelentkeztél!!Azé gyere ám, nehogy lemaradj a szülésemről :wink: A blogodat természetesen követem!!

Csibuc

Amint megszültem, sav már távozni is fog!! Remélem nem Hozzád megy :D
Ma apumék hoztak egy nagy rakás epret a telekről, nyomtam is magamba, mert ha kibújt a gyermek már nem ehetek-átmegy a tejbe és allergizálhat!
A tegnapi éccakám egész jó volt, 1 pisivel és csak 1 db rennievel :lol:
Ma lusta volt a kisasszony, alig mozgott, de átvertem, beültem a kádba, a csobogó vízre mindig beindul-így is lett! 8)
Cserébe most olyanokat rúg, hogy komolyan mondom fáj!
Vendég
 


Jó reggelt!

betty: azért hiányoltalak, mert a blogodban sem találtam friss bejegyzést az aktuális fejleményekről, de figyelem szorgalmasan :)

milyen: hát én is remélem, hogy a sav nem hozzám jön, de ha mégis akkor jöjjön, ennél nagyobb bajom soha ne legyen ;) Ma reggel ráálltam a mérlegre, kicsit kiakadt, + 8 kg-nál tartok a 27. hét közepén... Bálnásodunk kérem szépen :) Pocak is akkora már mint egy kisebb dinnye :lol:

Mindenkinek kellemes pihizést mára!
Vendég
 


Csibuckám, gyere, hasonlítsd össze :lol: Kép
Ez itten kérem ma reggeli :D
Vendég
 


Milyen
júúúúúj, de szép pocid van, mintát vettem :wink:


Csibuc
még nem történt semmi különös, azért nem megy a blog, de lassan beindul a gépezet :lol:


Bettike
köszi :wink: a hányinger már tényleg a legkevesebb, szinte megéri rá várni, hogy minden egyes nap rókázz, csak legyen baba :lol:


Örülök, hogy mindenki jól van :!: :wink: Szép az idő is, ezt már szeretem 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Kép

Milyen: szép nagy a pocakod!

Velem semmi különös. Kertészkedtem kint. Kikeltek a babjaim, de nem bírnak nőni, mert a sok esőtől olyan a föld, mint a beton. Úgyhogy kapáltam egy kicsit.

Édességmániám van.Annyira megennék valami finom sütit, vagy gesztenyepürét tejszínhabbal vagy valamit.
Kép

De semmi sincs itthon. :?

Kép
 


Sziasztok!

Ma voltam reggel cukrot inni. Confused Nem esett túl jól, valahogy jobbra számítottam.
Viszont megvannak a hormoneredményeim:
FSH 10,6
LH 5,6
Tsh: 1,331
tesztoszteron: 0,82
Prolaktin: 117
ösztradiol: 222
Terheléses eredmény ma délutánra várható.

Milyen, szép nagy poci!
Betty, szorítok!

 


Szasztok!!

Még mindig itt :D Tegnap volt egy kis ijedtség, mert nem óhajtott mozogni a csajka, este bementünk szívhangvizsgálatra, természetesen ott már minden másodpercben rugdalt :x Már most szívat a kis drága :D
Azóta folyamatosan mozog, ma reggel is mennem kellett (ez most a heti normál szívhangvizsgálat volt).Holnap dokinénis randi lesz, kíváncsi vagyok mit mond.....

Chrissy

Ma engem is böktek :( Ezek jó hormonerdemények? Én nem értek hozzá...

Babi

Tegnap én is édességre vágytam, fagyi lett a vége! Nálunk is olyan a föld,de bezzeg a teteje már kiszáradt, pedig a vízóraaknában jó méteres talajvíz áll! Viszont a rózsáim álomszépek!!

Betty

Copyzd csak le a hasam ,átadom Neked :wink:
Vendég
 


Jó reggelt csajok!!

Mindenki elásta magát???
Vendég
 


Milyen,
megöl a meló! De szó szerint. Már fizikailag nem bírom ki ezt a 6 napot. Mindenem fáj, el vagyok gyötörve kegyetlenül. Szóval nézzétek el nekem, hogy nem jövök sokat.
A hormonjaim jók lettek, viszont a terheléses cukor eredményeim nem éppen ideálisak. Na mindegy, ma az inzulinomra leszek kíváncsi.

Betty, Veled vagyok! :wink:
Lujzikám, mizu? Mesélj egy kicsit!
Csibuc, savat zúzd le!

 


Sziasztok!

milyen: nem húztam le magam, csak megint vacak éccakám vót és sokáig alukáltam. Szép pocak... Majd készítek én is fotót a pocimról aztán majd hasonlítgathatjuk :)

Kivagyok ettől az időtől. Délelőtt 3x volt óriási zuhé nálunk, villámlással meg óriási dörgéssel most meg hét ágra süt a nap.
Nah menek, doki bácsinál jelenésem van 4kor, utánam ajd tudósítalak Benneteket.

Pusszantás mindenkinek!
Vendég
 


Chrissy

Szegénykém, ne hajtsd agyon magad!! Kitartás,pár nap a világ-pont, mint Nekem :)
Várom az eredményeidet, gyere ha megvannak!

Csibuc

Nekem is pocsék éccakám volt, ezerszer megfordultam, Gergő meg mindig felébredt szegényem.(vagy csak gyakorolja a készenléti üzemmódot :wink: )
Én is most megyek dokkerhez, akkor este élménybeszámoló ugyanitt :wink:
Vendég
 


Na megjöttem és jelentem nyitva a belső méhszájam 1 ujjnyira, juhhhééééjjj!
Azt mondta dokinéni, szedjem tovább a homeós cuccokat, mert ez tök jó eredmény!
Súlybecslés:
először aszonta 4 kg....hmmm :roll: mondtam, másikat dobjon a gép :D
Aztán utána 3.30-3.50 közé saccolta az uhg, de nyilván itt 1-2 mm sokat számít! MOndtam,ez azért sokkal barátságosabb, mint a 4 kg 8)
Vendég
 


Csak bekukk :lol:

Milyen
már minyá itt az időőőő :lol:

Nagyon arik vagytok, köszi a drukkokat, jelentem, holnap kezdődik a szuri time :lol: a későbbi részletek a blogomban lesznek olvashatóak :wink:


Jók legyetek, majd jövök :!: :!: :wink:

Puszi mindenkinek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Én is megjöttem, kiscsaj 1063 gr-os és minden rendben van vele.
Pusszantás mindenkinek!
Vendég
 


Örülök a szép eredményeknek, így tovább! :wink:

 


Jó reggelt! :)

Milyen: Szépen haladsz a cél felé. Tudni már valamit, hogy kb mikor várható a baba?

Csibuc: Örülök, hogy minden oké veletek.

Betty: Privibe elküldenéd a blogod címét? Hajrá! Kívánom hogy ez legyen az utolsó szurizós hónapod!

Én holnap megyek inszemre. Elég kalamajkás volt ez a ciklus idáig, de rendes kis tüszőm van és megvárta míg az egyéb programjaim, lezajlanak. :) Így holnap már ráérek. A méhnyálkahártyám is tegnap 9,2 volt, gondolom nőni fog még egy kicsit.

Na megyek készülök dolgozni, ébresztem babócát is, indulás az oviba.

Jó sokan nem jelentkeznek itt. Mi van veletek többiek?????

Kép
 


Sziasztok!


El vagyok havazódva én is teljesen,... :oops:
Esténként elolvaslak Titeket mindig, de írni már nincs erőm.



Milyen: sokat gondolok Rátok! :D

Csibuc: húúú, mekkorát nőtt megint!

Chrissy: drukk, hogy ebben a hónapban sikerüljön! :wink:

Betty: hajrá szurka, hajrá sikeres lombik! :D

Babi: holnapra egy kalappal! :wink:



Brí, Lujzi, ...: cupppp!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!


Milyen: Gondolok rád,szép a pocid:-)

Csibuc:te is rakj fel a tiédről képet.

Chrissy, Puszi, Bri, Betty: cupp nektek.

Ma jött meg a vérvételes eredmény, hááát szörnyűűűű

Lilypie Premature Baby tickers
 


Lujzikám, hadd lássam! Nem lehet annyira szörnyű, ki vele, hol a bibi...

 


:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lujzedli 2010.05.27 19:54-kor.

Lilypie Premature Baby tickers
 


Lujzi,
ehhez sajna lövésem sincs... Azt hittem hormonértékek lesznek. :oops:

 


Nem, a házidokim nem kérhet hormont, csak szakorvos

Lilypie Premature Baby tickers
 


Sziasztok csajszik!

lujzi: leírod hogy mi nem volt jó?

babi: mai inszemhez egy kalappal, drukk hogy a kiskatonák célba érjenek mielőbb :D

betty: gyere mihamarabb majd ;)

puszi: aztán nem agyondolgozni magadat :!:

bri: merre jársz :?: :?: Napok óta semmi életjelet nem adsz :roll:

chrissy: örülök a szép inzulin eredménynek ;) Csak így tovább :!:

milyen: utolsó napok, olyan szívesen tartanék már én is itt :)

Velünk minden változatlan, pocakfotót rakok nemsokára.
Pusszantás
Vendég
 


Sziasztok!

Megvolt az inszem, de most rossz lett a férjem eredménye. Kevés lett a kiskatonák száma, de a mozgékonyságuk az jó volt. azt mondták döntsük el, hogy akarjuk e így az inszemet, mert sokkal rosszabbak az esélyek, mint az eddigieknél volt. Akkor jó volt a spermaeredmény. A mostani eredményekkel lombikot szoktak javasolni. De mi belevágtunk, mert az esély még mindig nagyobb, mint természetes úton szerintem. Aztán mondták hogy nem szokták javasolni hogy aznap legyen otthon is próbálkozás, de most igen, úgyhogy este is, meg reggel is belehúztunk.

Aztán hogy ebből mis sül ki, majd meglátjuk.

Nagyon pang ez a topic. Mindenki kihasználja a jó időt?

Lujzi: Hogyan tovább? Mi a menetrend nálatok babaügyben?

Milyen: Még mindig egyben vagytok?

Csibuc: Várjuk a képeket!


Itt nálunk lehet hogy esni fog, eléggé be van borulva. Megyek is gyorsan szétnézek a kertben.

Kép
 


Jó reggelt!

Meglepődtem, hogy tegnap csak babi nézett fel ide :(
Hát ezek nem olyan rossz hírek, azért bízzunk benne, hogy a kevésbé jó api-eredmények ellenére most sikerült ;)

Mi is vidéken voltunk tegnap, ezért nem jöttem (és persze a jó időt is kihasználtuk). Most meg nem tudok aludni persze :roll:
Talán milyen sem haragszik meg ha leírom, hogy tegnap beszéltünk telefonon. Még egyben vannak... :)
Vendég
 


sziasztok!

Mi ez a pangás itt kérem szépen?
én ma is dolgozom, szóval gondolhatjátok...

 


Szeretném megosztani Veletek a nagy hírt:
Milyen kicsi Lizája ma 12.23-kor kibújt mamája pocakjából, 3590 gr súllyal és 55 cm-rel.

Isten hozott kicsi Liza, sok boldogságot és jó egészséget kívánunk Neked, szüleidnek és bátyádnak!

Kép
Vendég
 


Sok- Sok Boldogságot a kis Lizának és Családjának!

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
 


Nagyon sok Boldogságot Milyen!!!!
GRATULÁLOK!!!
Isten hozott itt a világon kicsi Liza :D
Kép

Kép
 
 


MILYEN!!!!

ITT IS GRATULA! NAGYON ÖRÜLÖK NEKTEK! SOK BOLDOGSÁGOT A KICSI LÁNYNAK, AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!
PIHENJ SOKAT ÉS VÁRUNK!

 


Milyen: Isten éltesse a kis csöppséget! Gratulálok Nektek és jó egészséget, sok boldogságot kívánok nektek!

Milyen rendes kislány éppen gyermeknapra érkezett! :)

Kép

Ja! És mielőbbi hazaérkezést! Várunk nagyon!

Kép
 


Milyen


Hatalmas gratula a kis Lizához, sok tejcsit, és jó egészséget kívánok nektek!!!! 8)



Csibuc
Te leszel a következő :wink:


Egyik nap beszéltem Brível, mindenkit pszil, jól van, de még intézkedik....próbál mielőbb jönni...

Puszi mindenkinek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!



Milyen: szívből gratulálok kicsi Lizához! Egészséget, boldogságot kívánok és várom a képet nagyon!


Babi, Betty: +++++++++++++++++++++++++++++++

Chrissy: jó utat!

Bri: örülök, hogy beszéltünk végre!




Puszi Mindenkinek!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Mi a helyzet itt kéremszépen? Sehol senki egész nap? Pedig még az időre sem lehet most fogni. Merre vagytok? Vagy csak nincs senkinek mondanivalója?

Ma én is meglepódtem hoy csak én néztem fel ide. :)

Na majd hátha holnap. :wink:

Szép álmokat!

Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: