Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Milyen: gyönyörűek a gyerekeid!!!!!!!! Liza morci képe, áááááááá, megzabálnám menten!!! :lol:

Csibuc: ügyes vagy, én ilyeneket nem csinálok! :oops: Van nekem egy ügyes nagyim,... :wink: Pocifotó????

Bri: csodaszépek voltatok, vagytok együtt! Nem kaphatnánk mééééééééég képeket? Nagyon szeretném! Mik a tervek? Mesélj!

Chrissy: hogy vagy? Olyan rég beszéltünk. :( Remélem ebben a hónapban babás leszel/lettél! Sokat gondolok Rátok! :D Tali is jó lenne!!!

Lujzi: Ti jól vagytok? Melózol ezerrel?

Babi: inszem mikor lesz?

Betty: Kép Ezerrel drukkolok!!!! Mikor tudjuk meg, hogy babás vagy? :wink:




Velem semmi: meló, kertészkedés, csavargás,... :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


puszi: majd készítek holnap pocifotót és felrakom :)

milyen: igen voltunk tegnap a szülésznőnél, eléggé vehemens a nénike (jövök-megyek-intézkedek típus) de alapvetően szimpi volt... De élesben majd úgyis kiderül.

Pusszantás mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Milyen ügyes kis háziasszonyaink vannak nekünk, nahát lányok le a kalappal!!!
Betty, +++++++++++++++++++++++++
Puszi, de jó hallani Rólad! Összehozhatunk egy talit simán, majd megbeszéljük hogy legyen...
Csibuc, már alig pár hét és a kezedben tarthatod a kislányod. Hogy elszaladt az idő...

Velem minden ok, a héten itthon vagyok, pihi van. :) Napozni szeretnék, élvezni a nyarat, szóval édes semmittevés a terv, hétvégén pedig talán lemegyünk a Balcsira, de szép is lenne...

 

 
 

Sziasztok!

Nálunk Marcim ma bárányhimlős lett. Úgyhogy jól kezdődik a nyári szünet. Múlt csütörtökön fejeztük be az ovit. Szegénynek játszótér lett beígérve mára, erre 2 hét karantén lesz. Nem lehet fürdeni, zuhanyozni se nagyon. Napra nem mehetünk. Szóval jó kilátások.

Puszedli: Nem lesz inszem mostanság. apusom jár kivizsgálásra, rossz lett a spermakép. Úgyhogy várakozó állásponton vagyunk.

Chrissy:De jó hogy mentek a Balcsira. Én is úgy mennék.
 


Babi

Lehet zuhanyozni bárányhimlőnél!!!!Naponta többször is, csak ne ázzon fel a kiütés! Ez régi beidegződés csak ,h ne fürödjön a gyerek.
Vendég
 


Puszi

Meg is zabálom-helyetted is :D jó fej nőci nagyon,már egyre többet nézelődik,kezd gőgicsélni.
Nálatok most várakozó állás van?

Chrissy

Húú,de rég voltam Balcsin! Merre mentetek?

Csibuc

A meggyet mivel magozod???

Betty

:cry: :cry: :cry: várunk vissza ,ha már úgy érzed!


Meséljetek,ki merre nyaral idén?
Vendég
 


milyen: a két kis kezemmel magozom a meggyet, sajna nincsen semmilyen magozó alkalmatosságom itthon
Főztem tegnap még egy adag lekvárt, szerintem a jövő héten meg is kóstoljuk egy jó kis császármorzsával :D Én is kedvet kaptam hozzá :)

Többiek merre vannak?
Vendég
 


Sziasztok!

Minden ok nálam, ritkán jöttök Ti is, remélem azárt nem hagyjuk kihalni a topikot!
Milyen, Liza baba hogy van? Mesélj!
Csibuc, alig pár hét és...
Puszi, Veled mizu? Nagyon eltűntél! Meló?
Lujzi, gyere Te is! Mesélj!
Betty? +++++++++++++++++++++++++++++++++++ Tudunk már valamit???

Mi hazaértünk a Balatonról, isteni volt, most meló ezerrel!

 


Betty, ne haragudj, most olvasom csak. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 


Chrissy

Kipihented magad? Mesélj,merre csavarogtatok?

Liza már nagylány ,végigaludta az éjszakát (napközben annál nyűgösebb volt,most épp szunyál már 3 órája a teraszon).Már kezd figyelgetni,próbál gőgicsélni és hatalmasra nyitja a szemeit,egyre többet mosolyog! Imádnivaló! :)
Teszek egy fotót:

A képen nem látszik ,de úgy tűnik kékszemű lesz a kis drágám!

Csibuc

Van ilyen meggymagozó gépezet,hallottál már róla?Csak a kukacot nem szűri ki :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.09.13 12:27-kor.
Vendég
 


milyen: nagyon helyes Liza a képen, de élőben még tüneményesebb :D Meggymagozóról hallottam már, de még nem láttam ilyesmit :)

chrissy: Nálatok mizújs munkán kívül?

Lujzi???

Én elvagyok, egyhangúan telnek a napjaim. Babaholmikat ezerrel mosom, vasalom, hajtogatom és elviekben a héten összeáll a kórházi csomag is (most hogy sorra születnek a babák 35-37 hétre az ismeretségi körömben, babona ide vagy oda nem várok tovább az összecsomagolással).
Hugom továbbra is nálunk kempingezik, ide költözött Bp-re amíg német tanfolyamra jár.... :roll:
Vendég
 


Nana ,csajok ,merre vagytok :?: :?: :?: :?:
Vendég
 


milyen: tegnap én untam szét a fejemet, ma meg látom Te lettél időmilliomos :lol: Na jó csak, vicceltem :D
Vendég
 


sziasztok!

Betty: sajnálom :(

Milyen: nagyon szép a gyerkőc, puszi a kis pofijára.

Csibuc: na már hamarosan te is a kezedben foghatod a gyermekedet.

Velem nincsen semmi,meg fog jönni,pont rosszkor esküvőre megyünk hétvégén, hátam közepére nem kívánom,mert görcsölni fogok:-(

Annyi történt velem, hogy most nagyon ver engem az Isten valamiért, nem elég a gondom, még anyám is rosszul lett, azt hittük agyvérzés,de "csak" a cukra esett le, egy héttel később a kórházban eltörte a lábát, meg is kellett műteni, nem volt biztos, hogy fog tudni járni. Úgyhogy ennyi.

Bocsi. amiért nem jövök, de nem akarok panaszkodni folyton.


Puszi
 


Lujzi

Igyál vmi töményet ,oldja a görcsöt és a vérzés ugyan bővebb ,de hamarabb el is múlik (mondjuk ez csak akkor jó ,ha ma v holnap megjön ,szombaton már tökmindegy)
Megcsókolgatom helyetted is a kisasszonyt! :)
Remélem anyud azóta jobban van már! Kitartás!

Csibuc

Te kis időmilliomos!!! Tudod :vasalj most,mert aztán nem lesz időd :lol: :wink:
Megsütötted már a pogit? (na majd viszek Neked ,mikor babalátogatunk :wink: )
Vendég
 


Sziasztok!


Betty: El sem tudom mondani mennyire sajnálom. Kitartást és mielőbbi felépülést!

milyen: imádnivaló a csöppségetek!

Mi már tegnap kimerészkedtünk a boltba, gondolom már nem fertőzünk, mivel szépen bevannak varasodva a pöttyök. Most várjuk, hogy eltűnjenek.

Csibuc: 33 hét??? Rohan az idő!!! Hogy érzed magad?

Lujzi: Jobbulást anyukádnak. És mi van ha mégsem jön meg? Hátha lesz egy pozi teszt! :wink:

Megyek rendbe teszem a házat.
Kép
 


milyen: nem sütöttem meg még, lusta malac voltam a hét második felében. Ma sem lesz pogi, megyünk 10-re babamoziba :D
Süssél jó sokat a pogiból ha jöttök :lol:

babi: igen, rohan az idő, az ember észre sem veszi és mindjárt itt van a szülés ideje :) Köszönöm jól bírom, pocak sokak szerint nem túl nagy, én azért látom és hát gyarapodunk szépen :roll: Veletek különben mizújs?

lujzi: nagyon sajnálom anyudat meg az egyebeket is, de nézd úgy hogy a lejtő aljáról már csak felfelé vihet az út... És igaza van milyennek: amikor úgy látod, hogy most van a mélypont, tessék beülni egy kád vízbe, esetleg elszívni néhány cigit és szigorúan lehúzni 1-2 pohár tömény italt. Nekem ez mindig bevált, utána jól kialudtam magamat majd másnap (ha nem is volt könnyebb a helyzet, de) már optimistábban néztem előre :wink:

chrissy: jövő hét elején azért majd jelezz, hogy mik a fejlemények :wink:
Vendég
 


Babicsek

Dobj már Te is egy képet a gyermekről!
Épp most beszéltem a gyerekdokival a bárányhimlőről ,Liza majd be lesz oltva ,mielőtt bölcsibe megy (képzeljétek, már be is kellett íratni ). Na meg a férjem is kap oltást ,mert Ő nem volt bhimlős :shock:

Csibuc

Ipari mennyiséget viszek majd ,csak nehogy a hosszú úton megdézsmáljam 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Minden nap akarok írni nektek, de mire hazaérek melóból, őrülök, ha ágyat látok! :lol:
Velünk minden ok, semmi nem történik, de most ez a jó.




Milyen: édes pofa a kiscsaj! :D

Lujzika: ölellek, jobbulást Anyudnak! Léleksimi megy, hogy erős maradj!

Chrissy: hol tartassz ciklusban? Teszt mikor lesz????

Bri: örülök, hogy beszéltünk! :wink:

((((((((((((((((Betty)))))))))))))) :cry: Itt is,.... ölellek!

Babi: örülök, hogy jobban vagytok! Képet valóban tehetnél!

Csibuc: húúúú, közeleg az idő! :wink: Annyira jóóóó! :D


Pussssssssssz Lányok!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Csajok, ide nem szívesen teszek fel képet, de akit érdekel, priviben megírom az iwiwes elérhetőségemet! Ott van egy csomó kép rólunk.

Akkor itt most közülünk Csibuc az egyedüli kismami?

jaajj, most nézem ahíradót, hogy meghalt a kórházban egy 3 éves kislány. Istenem szegényke, annyira sajnálom, hogy lehet ezt túlélni a szülőknek? :shock: :cry: :cry:
 


Sziasztok!

Babi

Én kérem szépen az iwiwedet ,ha lehet :)


Tököm tele a hőséggel ,Liza délutánonként pár perceket tud aludni miatta...még szerencse ,h az éjjeleket végigalussza már.

Ma beruháztunk egy klímára ,pénteken szerelik ,aztán remélem több időm lesz...pl pihenni.
Ma voltunk csípőszűrésen ,minden oké vele ,sőőőőőt mivel eltelt 6hét ,már nődokinál is jelenésem volt.Viccesen megjegyezte ,hogy jöhet a 3.bébi....hahaha :lol:
Vendég
 


Milyen!

Küldtem privit.

Hogy működik a klíma?
Már el is telt 6 hét? Akkor ennek gondolom a férjed is örül.

Többiek merre vagytok?

Nálunk most zuhog az eső. Végre. Már annyira nem bírtam a kánikulát.

Csibuc hogy vagy?
Lujzedli?

Nálunk apus végre elment az andrológushoz, aki a FER14-et javasolta neki. Ismeritek esetleg? Már meg is rendeltem 2 havit, hétfőn hozzák.
 


Szia Babi!

Köszi a privit :wink:

Klíma??Imába foglalom a feltalálójának a nevét mindennap azóta!! :lol:
Ma végre feltámadt a szél és 30 fok alatt van a hőmérséklet, bár szegény Lizámat megviseli ez a front pocak terén.Annyit pukizott éjjel és olyan hatalmasakat ,csak lestem!

A férjem végtelenül türelmes e téren :wink: de szerencsére nekünk "kötelező" volt az utolsó pillanatig az együttlét ,így ez a 6 hét semmiségnek tűnt. Ezt csak azért írom ,mert nem egy olyan ismerősünk van,ahol a pasi nem volt hajlandó várni ,kikövetelte a szexet előbb ,szegény csaj hosszú hónapokig küzdött utána gyulladásokkal ,mert ugye a méhe még nem állt készen erre :evil:
De tudok olyat is ,ahol a pasi inkább félrelépett ,mert a felesége nem volt hajlandó a 6 hét letelte előtt az együttlétre.No comment :?


Személyesen nincs tapasztalatom a FER-rel,de sokat olvastam róla és állítólag nagyon jó,remélem nálatok is beválik. Mennyire"rossz" a spermaképe párodnak?

Többiek előbújhatnátok a csigaházakból... :roll:
Vendég
 


Milyen: Nekünk is jó lenne egy klíma, dehát nincs ezt kell szeretni. Mondjuk elég jó a lakás, mert bent 26 fok volt eddig a maximum. Mondjuk az emeleten több van. Már fontolgattuk hogy lejjebb költözünk aludni, de szerencsére bejött ez a kis hűvös.

A pukizás nem valami olyan miatt lehetett, hogy a tejcsivel átment valami olyan dolog amit te ettél és ilyet okoz nála?
Elhiszem hogy szegény nehezen viseli ezt az időt. Képeket én is szivesen nézegetnék rólatok.

Apussal az a gond, hogy kevés a spermium, meg szerintem a mozgásukkal is gond van. Szóval 1 ml-ben volt 11 millió. Meg valami első fokú hereviszeret állapítottak meg. Most előbb próbálkozunk ezzel a vitaminnal, amihez nagy reményeket fűzök, szeptemberben megint megnézik, aztán az ő döntése lesz hogy hogyan tovább. Kés alá fekszik e, vagy sem. Én nem akarom eröltetni.
 


Babi

Én klímaellenes voltam,de amikor Liza már egy hete nem tudott aludni szinte semmit-se éjjel,se nappal-beadtam a derekam!

Sárgabarackot ettem,az fingatta meg szegényemet... :roll:

Remélem férjeddel rendben lesz minden. Ne is erőltesd-az nem jó.Végülis már van egy szép gyermeketek. (bocs, h ezt mondom,de így nem akkora a nyomás rajtatok,mintha nem lenne még baba)
Vendég
 


Babi

Megnéztelek Benneteket,nagyon helyesek vagytok! És ennek a Marci gyermeknek micsoda szemei vannak!!! A csajok majd megvadulnak az ilyen szempillák láttán! 8)

A cicák sajátok? Majd megmutatom Kolosnak,szereti a macskákat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.19 08:45-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Napok óta akarok írni, de sosem jutottam idáig... Velem minden ok, élvezzük a nyarat, nehezebb időszakon vagyok túl, de mára helyre állt a lelki békém... Most elfoglalom magam mással, nem is marad időm agyalni. helyre tettem magamban a dolgokat, az eredményeim jók lettek, nem lenne szabad rágörcsölni a témára, csak hát ugye, könnyű ezt mondani... Azt hiszem rendben leszek. :wink: 8)

Veletek mizu??????????

 


Sziasztok!

babi: küldesz nekem is egy privit, szívesen megnéznélek Benneteket ;)

milyen: ahogy msn-en is írtad fogynak a napok... A pocak meg egyre nő :D Klíma nagyon jó lehet, most nekünk nagyon jól esett ez a kis lehűlés, de a fránya idő egyre inkább melegszik vissza. A meleg idővel párhuzamosan meg vizesednek a végtagjaim, az ujjaimat a kezeimen időnként alig bírom behajlítani :roll: De már nem sok van hátra :)
Liza meg egyre vagányabb kiscsaj lesz, hihetetlen hogy hétről hétre mennyi újdonságot fedezhet fel az ember egy ilyen pirinyó kismanónál :D

chrissy: sokat gondoltam Rád a héten, de nem mertem megkérdezni hogy mik a fejlemények, mert éreztem hogy kicsit rosszabb passzban vagy. Fel a fejjel (ahogy mindig is szoktam mondani), s bár lehet elcsépeltnek tűnik de komolyan gondolom: a legjobb úton haladsz és semmi sem véletlen. Majd kopogtat az a gólya ha eljön az ideje ;)

lujzi, puszi, betty, többiek?
Vendég
 


Csibuc, köszi a biztatást, nagyon jól esik és tudom, hogy igazad van... Csak hát nem egyszerű... De mindannyian keresztül mentünk már ezen...
Most jól vagyok, minden rendben lesz.

 


chrissy: nem egyszerű tényleg, de nem feladni akkor sem. Na nem ismétlem magam tucatszor, a többit meg már úgyis tudod ;)
Vendég
 


Chrissy

Kitartás ,tudom min mész keresztül...Csibuc jól mondja:kopogtat majd az a gólya ,ha itt az ideje!

Kedvcsinálónak teszek ide egy tappancsot: Kép

A bátyus készítette egyik este :wink:

Csibuc

Vágd azt a centit és aludj előre nagyokat :D

Ma Liza kis kéjenc volt:hátrahajtotta a fejét és én fújtam a nyakát ,ő meg nagyokat nevetett. 8) Hiába no ,már most igazi nő!
Vendég
 


Jó reggelt!

Milyen: Istenem, de imádom az ilyen kis talpakat! De drága lehetett a kis szépség. Kisfiad meg milyen jó fényképész! :)

Csibuckám: Már csak egy hónap! Húúh, ez úgy elszalad hogy csak na.

Milyen: a cicák hát hogy is mondjam, szóval egyszer csak idekeveredtek, megsajnáltuk őket elkezdtem etetni én is meg a szomszéd is, de aztán a szomszéd elvitte őket ivartalanítani, mivel lányok, így most már inkább az övéké mint a miénk, de állandóan itt tanyáznak, meg ugyanúgy etetem őket.

Jaj ma már megint meleg lesz a fenébe. Már alig várom a szombatot, mert akkor jön megint egy kis lehűlés elméletileg.

A babatémával most mi is leálltunk, legalábbis csak a spontán maradt, dehát ilyen eredményekkel így nem sok a esély hogy sikerüljön. Me ebben a melegben az az igazság, hogy nincs is kedvem... Majd ősszel újra nekilendülünk. Sokszor örülök hogy élek, nem még egyebet csináljak. :?
 


Szevasztok cshajok :D

Nem fogjatok elhinni de nem tudok belepni :? Gondolom azt kerdezitek,hogy a franca irok akkor :shock: hat ezt en sem tudom.Ramegyek a bnet oldalara en nem tudtam belepni a sajat jelszavammal ezert kertem ujat....azt aktivaltam es probaltam bejelentkezni de nem ment. :x Kertem egy ujat de azzal se ment.Igy irtam a bnet szerkesztoknek de mivel a freemail-emmel vgyok beregelve oda kuldik erre a freemail napok ota szaraxik valami szerverhiba van semmi uzenet nem jon at :twisted: Ugyhogy megvgyok love letoltottem a firefox-ot allitolag a freemail most azal muxik es feljottem a bnetre belepni nem tudtam de a lap aljan volt egy olyan iras hogy magvalaszolatlan uzeneteid megnezese es rakattintottam es a lap alja legurult es elojottek a leveleim meg ott tudok lepni erre arra...

De jelszot nem tudok valasztani belementem de kell a regi jelszo hozza ami persze bent van a freemail postafiokomban :twisted: Ugyhogy megvgyok loooveeee :evil: Majd lehet minnya irok a szerkesztokenk itt,hogy csinaljanak valamit mert megkukulok :x

Ugyanis szeretnek nektek elmondani valamit :oops: Mondjuk nem igy akartam irni nektek hanem sorba mindenkinek de nem tudom egyaltalan ez a level is elmegy-e.

Szal 3sikertelen lombik es 1sikertelen inszem utan ugy nez ki a 4.lombik sikerul 8) Vannak csucspozi tesztjeim voltam kedden vv-n akkor voltam ET+14-en HCG 892 ra ket napra azaz tegnap 2100 8) allitolag minden rendben van es talan tobben is vannak odabent :) Persze egyenlore halkan orulunk nem is akartam josokaig elmondani de most meddig titkolozzak :roll: Egyenlore ismerosok rokonok koreben nem mondtuk...ugyhogy se iwiw-en sehol ne emlitsetek :oops: Agusztus 2-an uhu es talan akkor mar hangosabban is orulhetunk bar ez a 12het nagyon vizvalazto :?

Nem tudom mikor tudok jonni legkozelbb mert jon a hetvege holnap magyar talira megyunk,vasarnap japanbol ismikkel talizunk de igerem jovok es meselek :wink: Na meg irok mindenkinek ahogy szoktam :oops:

Milyen neked irtam msn-en mikor szultel gratulaltam nem tudom megkaptad-e :oops:

Marhara szegyellem magam,hogy nem jottem de nem miattatok csak alig volt erre idom marmint bnetre es nem is ngyon akartam se mert akcioztunk es tiszta fejjel akartam nekiallni :roll: Na de nem szavatkozom...nekem kellett ez a kikapcsolok idoszak...meglett a gyumolcse....tudom mashova azert 1-2hetente neha neha beneztem...hat epp annyira telt :oops:

Csibuc neked meg sima zokkenomentes gyors szulest kivanok 8)

Tobbieknek puszaaa es kitartaaaas 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget


Akkor a tutiig halkan gratula... :) Az újdonsült férj és már apa mit szólt a nagy hírhez?

Bocsi,nem kaptam msnen semmit,összeomlott a gépünk,új vinyó kellett bele,minden elszállt róla,fotók miegymás....gondolhatod!

De akkor most itt megköszönöm utólag! :D
Vendég
 


Bri: én is halkan gratulálok csak...
Vendég
 


Sziasztok!


Bri: hát itt is gratula!!!! Még mindig nem találok szavakat a kis Csodátokra, vagy Csodáitokra! :D Örülök, hogy beszéltünk!

Chrissy: köszi itt is és nagyon drukkolok Nektek!

Milyen: tündéri a kiscsaj! (én különben talpmániás vok,... :lol: )

Babi: kis pihi? Egyet tudok érteni,....

Lujzi: jól vagytok?

Betty: remélem már jobban vagy,.... egyszer a mi időnk is eljön! :wink:

Csibuc: most azonnal pocakfotót ide nekem! :lol:


Mindenkinek cupp!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Puszi: hát ekkora volt a pocak a 35. hét derekán

Kép

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Koszonom a gratulaciokat 8)

Puszi
Veled mizu meselj mostanaban annyira elvgy tunve... :roll: sehol nem lehet teged elerni :?

Kriszti
Elvezd ki a nyaralaaast meg jo,hogy most nincs annyira kanikula 8)

Csibuc
Nem is olyan veszes a pocid :D Csini :wink:

Milyen
Mjad megprobalok am visszaolvasni...biztos sokat irtal a te kis csodadrol mar....erdekel milyen az elet most nalatok de biztos mar 1000szer leirtad ugyhogy majd visszaolvasok :oops:

Babicsek
Majd megrobalom megkeresni az eredmenyeidet.Mik olyan rosszak? :shock:

Betty
Bar nem olvasol azert neked is cupp cupp 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csibuc

Nagyon édi a pocakod,nagyon formás :) Nst megvolt?(már nem emlékszem,mellik nap is kell menned...)

Bridget meg Mindenki


Akkor egy kis ömlengés a béjbiről 8)

Már 60 cm és kb 4.60 kg és egy tünemény...de!! Napközben szinte semmit sem alszik én meg lassan eret vágok,mert ugyan éjjel alszik végig,de olyankor ugyebár porszívózni,takarítani nemigen lehet.... :?
És mivel még 4 percnél tovább nem köti le semmi a figyelmét-még anyukája bájos éneklése sem :lol: -így most éppen kemény időket élünk.(pedig szerintem tök jó hangom van meg bájos a mosolyom is,mégsem érdekli hosszasan :lol: )
(Bri:lehet, h ezt Te duplán élvezed majd??) :shock:
Most 8 hetesen egy sztárfotó:

Na de eldugulok és várom az eltűntek jelentkezését....???
Puszi?Chrissy?Betty?? Adjatok életjelet léccilécci!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.09.13 12:28-kor.
Vendég
 


milyen: megvolt az NST, minden rendben van, mintaszerű görbét produkált a gyermek. Méhtevékenység rendben van, jóslófájások szép számmal vannak, de én ebből semmit sem érzek (vagy csak 1-2 keményedést el-elvétve). Szépen készül elő a szervezetem a szülésre, csak hát manókám még mindig faros baba -> nyomjuk a Pulsatilla-t... háááááááátha ez segít :roll: (Meg vadul olvasom a gyakorló anyukák fordítási praktikáit, aztán ha nem perdül meg manónk, akkor császárnőnk lesz :lol: )
Liza napról napra szebb és a szemei tisztára olyanok mint az anyukájáé ;)

Bri: Neked is köszi a pocakdicsit, tényleg nem túl nagy de így is épp elég néha már cipelni a majd 3 kilós kispockot :D De majd meglátod ;)

Többiek?
Vendég
 


Sziasztok!

Eltűnt bárányka előkerült!
Milyen, Liza nagyon cukker! örülök, hogy jól vagytok! :D

Csibuc, nagyon csini a pocid! Tényleg nem túl nagy, de nagyon szép! Remélem megfordul a virágszál!

Puszi, tényleg el vagy tűnve, gyere és avass be minket az életedbe!

Bri, itt is GRATULA! Remélem minden rendben lesz a közelgő uh-n is. Hajráááááááááááá!

Betty, bízom benne, hogy minden nap egyre jobban vagy...

Lujzi, Rólad aztán semmit nem tudunk. Mi a baj? Apa eredményei műtét után? Mesélj!

Rólam: velem minden ok, múltkori mélyrepülésem után most ismét enyém a világ, rendeződnek a lelkemben a dolgok és várjuk a bébit!
Puszi mindenkinek!

 


Sziasztok!

Aki még emlékszik királylányra: ma délelőtt 9.27-kor megszületett második kisfia: Áron baba, 3350 gr-mal és 50 cm-rel.
Itt is szívből gratulálok Neked Dia, sok boldogságot és jó egészséget kívánunk az egész Családnak!
Kép
Vendég
 


Sziasztok :lol:
Jelentkezik a régóta eltűnt bari :!:
Adok egy kis életjelet, megvagyok, élek, jól vagyok :wink:
Néha majd jövök, ha nem is sűrűn még, azért meg foglak már látogatni benneteket :wink:
Csibuc, nagyon édi a pocid, jó nagy mááár :D
Milyen nagyon gyönyörű a kiscsaj, vettem is mintát 8)
Puszi, Chrissy, Babi hogy vagytok :?:
Puszilok mindenkit :!:
Kircsilány, itt is gratula a bébihez :!:
További szép napot mindenkinek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


sziasztok!

én is itt vagyok. velem,velünk nincsen semmi különös, várakozó üzemmódban vagyunk.

betty.puszillak

többieket is, kircsilány:sok boldogságot nektek.
 


Lujzi, betty: örülök hogy bejelentkeztetek, már hiányoltunk Benneteket...

Többiek merre járnak?
Vendég
 


Betty

Várunk vissza ,örülök ,hogy jelentkeztél :)

Köszönöm a dícséretet Liza nevében is :wink:

Lujzi

Te is gyere ,ha már úgy érzed!Mesélj Totyiról ,vagy bármiről ,amiről akarsz!

Chrissy

Nem túl informatív a hőmérésed :D

Csajok

Valaki megy még nyaralni ,meséljetek!

Királylány

Gratulálok itt is a picurhoz!!(titokban éreztem,hogy pasi lesz :roll: )

Csibuc

Kész az újabb adag lekvár ??! 8)
Vendég
 


Milyen: lekvár kész, lett 10 üveg, de 2 részletben főztem meg tegnap és ma. Ma délelőtt kicsit kiütöttem magam, nem tom mi vót, de 100 fölött volt a pulzusom totál nyugiban, a kanapén ülve :shock: . Éreztem, hogy valami nem okés, uram megmérte a vérnyomást, ami rendben volt, de a pulzus :roll: Le is dőltem és beszundítottam 1,5 órára.
Méricskélünk egyet megint aztán ha rendben lesz akkor csavizunk egyet a városban. Ha ismét magas, akkor mindenki marad a popsiján itthon.

Liza ma hogy viselkedik?

Mindenkinek pussz
Vendég
 


Csibuc

Az én pulzusom szinte folyamatosan 100-as volt a vége felé.A vérnyomásom nekem is normális volt. Sőt a császár közben is 100-as volt a pulzus,figyeltem a monitort,hogy minden rendben van-e velem (hátha a dokik nem érnek rá ilyen apróságokra figyelni miközben kibeleztek ) 8) :lol:

Liza ma a "mintababa"címet megkapta a Suttogóból, 3 és fél órát aludt egyfolytában!!!Biztos elromlott a biológiai órája :lol:

Reggel rábíztam kicsi fiamra,hogy dajkálja amíg én a klotyón trónolok...persze hallgatóztam résnyire nyitott ajtónál...a két gyerekem "beszélgetett".Kolos magyarázott,Liza pedig hosszú heőőőőő,hőőőő és óóóóóó válaszokat adott és vigyorgott.Még el is bőgtem magam,annyira édesek voltak...
Ma sokat dajkálta Kolos és az Ő kezében csendben volt,sőt,az esti masszázsnál nem kereste a kis penészvirág(a szájpenész miatt most ez az aktuális becenév) :D a tekintetemet,csak a bátyó után forgott folyamatosan!!!
Vendég
 


Milyen: hát megnéztem volna a két gyermeket az tuti ;)
Estére rendeződtünk pulzusügyileg, ma meg már teljesen jól vagyok. Tegnap voltak 5-8 percenként poci-keményedések jó egy órán keresztül, már-már mintha kisebb görcsöket is éreztem volna, de beálltam a tus alá és elmúlt. Szóval ilyenek a jóslófájások :)

Kellemes vasárnapot mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!



Isten éltesse mindkét szülinaposunkat: Kép



Milyen: nagyon édes a kiscsajod! Még akarok ilyen storykat, mesélj kérlek!

Csibuc: csinos vagy!!!!!!

Chrissy: drukkkkdrukkkkdrukkkk!

Lujzi: írj gyakrabban - mondom én,... :oops:

Babi: pusssz.




Velem minden ok, meló, csavargás, ilyenek. Rohan az idő. Babaügyben semmi, szóval a helyzet változatlan.

Jók legyetek!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: