Új privát üzeneted érkezett!

Lujzikám

Olyan kis vidám a szemed :wink: Nekem meg a névnapom van akkor,úgyhogy muszáj,hogy szerencsét hozzon Bettynek!!!
Vendég
 


Képek Totyimról:

Egy júniusban készült kép, az orrát és fülét nézzétek, sötétebb a szőr szín.

Kép

Ezt ma csináltam, világos az orra:-)

Kép


Ez pedig egy mai beájúlos-alvós kép

Kép
 


Milyen: akkor duplán szerencsés nap lesz neki. Vidám a szemem? Lehet:-)

Liza alszik?
 

 
 

Sziasztok!

Lujzi: ez a Totyi hogy csinálja ezt a színváltozást? Érdekes nagyon. Szerintem is lehet pé az 5. napon is, meg a 25.-en is, úgyhogy hajrá .

Csibuc: ezek szerint még egyben vagytok. :) gondolok rád!!!

Milyen: Remélem segít valamit a méhpempő. Már elmúlt a pirim, úgyhogy már ma elkezdjük apusommal a munkát. :D

Én meg napról napra olyan fáradt vagyok, nem alszok rendesen éjszaka amióta földrengés volt nálunk. A csütörtöki óta teljesen beparáztam. Még nem éltem át ilyet. Hajnalban fél 4-kor mint akit segbberúgtak úgy pattantam ki az ágyból. Apus is felébredt.
Képzeljétek nyitva volt az ablakunk és egy mély morajlást hallottunk, közben meg remegett velünk az ágy és az egész ház. Kb 2-3 másodperc volt, de elég ahhoz hogy most besz....tam. Egyébként idáig 6 földrengés volt, amiből 3-at érzékeltünk mi is. Nap mint nap úgy fekszem le, hogy próbálom kidolgozni, hogy mit csináljunk, ha jön egy nagyobb. Apus meg egész nyugodt, ő nem parázik, mint én.

Holnaptól megyek dolgozni sajna. Nehéz lesz visszarázódni, de remélem csak 1 hónapot kell dolgozni, mert most beköltözik egy angyalka hozzánk.

Apussal már tegnap a nevekről beszéltünk. Tiszta hülyék vagyunk. Ja! És valamelyik nap Marcim is követelte, hogy kell neki egy kistestvér. Úgyhogy ha már mind a 3-an akarjuk sikerülnie kell.

Bri: Hogy vagytok?

Betty: Nem akarsz jönni? Hogy vagy?

Kép
 


Elveszett barany jelentkezik :oops: Kalajmajkat leszamitva ami tortent velem mar lassan 2hete jol vgyunk es ha minden igaz vegre elallt a verzes is :) Szerdan megyek dokkerhez legkozelebb.

Lombiknal mindig kapszulas utrot nyomkodnak a lanyok.3*2 van aki 3*3-mat is vgy melle meg szajon at is szed pluszban.A fagyis beultinel lehet van ez a gel vgy mi....de ott nem is mesterseges a ciklus hanem termeszetes.Semmit nem injekciokkal inteznek csak egyszeruen beultetik akkor amikor ido van.Van aki meg progi szurit kap azt meg vegig kell adni a mittomen hanyadik hetog meg az az elejetol megy...Ugyhogy utro kapszula kellett nekem de mar otthonrol megvan :wink:

A beszelgetosarokba multheten irtam egy regenyt...de nem irtam sehova mashova be mert mar elegge kivoltam agyilag...talan multhet szerdan irhattam :roll:
Koszonom am nektek is a kedves szavakat es az allando erdeklodest :) Ngyon jol esik 8)

Csibuc
Ez a mososzer eleg jol hangzik igy ahogy leirtad 8) bar csak itt is lenne ilyen :roll: Mi volt a baj multkor?Mer voltal nyugi? 2in 1? :shock: mar azt hittem lemaradtam itt valamirol :oops:
Remelem laptopod jo mar :roll: Gondolom,hogy milyen izgi vgyis csak elkepzelni tudom de en tuti inkfartus kozeli allapotban leszek majd :lol: :oops: Nekem is televan szemettel a gepem csak nem tudom mit lehetne letorolni :?

Lujzi
Pocaklako nemet meg nem lehet tudni :lol: meg csak 9.hetes multam meg annyit tudunk csak hogy egyedul van mar csak es,hogy remeljuk a 12.het utan johet egy nagy sohaj :wink: Apacska azt hittem sokkot kapott mert ugy tunt elvan merengve az o kis vilagaban...aztan mikor rakerdeztem mondta,hogy nem kapott sokkot meg,hogy miert lenne gond :lol: tok normalisan fogadta....mondom hat jott a hazassag aztan meg gyerek nem is egy hanem 2 azt mondja neeem nincs semmi nagy trauma rajta :lol: de mondom azota egykere csokkentunk :roll:
Ez a brekis kep annyira jo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nalatok a mutet segitett nagyreszben nem? :roll:
Dokid nem tudom miert nem tudta ott odaadni de talan mas a beutalo onnan,mint amonnan nem tudom :? Nem vgyunk mi bejelolve egymasnak mint barik iwiw-en? :roll: Milyen vv-re mesz?uj allassal mizu?Es tenyleg le a kalappal a pozitivitasod elott :!: :D
Nyuszkod meg mindig tunderi 8) :lol:

Chrissy
2.baba mar elejetol fogva mondtak ugye,hogy nem marad meg....de most voltam a specko uhun es csak petezsak van mar csak az is akkora mint baba A szal abbol mar nem lesz semmi :roll: De igy is ngyon orulunk. :wink: Azert egy baba is baba :)
Es jo nyaralaaaaast majd gyere es szamolj be 8) "Gyanus vgy nekem te rigo...futyulj csak egyet :lol: "

Babicsek
Bringa?Jaaaj en is de szerettem bringazni kiskoromban :lol: emlexem zold bicajom volt a hatso sarhanyon meg volt egy farkas kutya 8) :lol: Hatulrol bele a zsomagtatonal egy partvisnyel aztan dzzzzzzs irany :lol: Azota jobban vgyunk vigyazok magamra nanaaa itthon vizszintben 3hete 8) Eskuvoi kepeket hol lattad :shock: En most nyujorkban vgyok 8) VV eredmeny?Chrissy oda valo ahol voltatok allatkertben 8) Na nem az allatkertbol valo hanem a varos :lol: Hany eves a fiad :idea:

Milyen
2baba volt egy van most a masik megallt a novesben es attol volt a verzesem is mert azzal elveteltem :? 6het :shock: az nem semmi.Gondolom mostanra mar t teljesen jol is vagy :) Kontrollon voltal?Fulbe valirol fotot kerunk 8) Most latom a fotooot amit felteteeeeel :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o basszuuuuuus annyira jo ez a kep :shock: :D :P Kolos meg mindig ngyon kis helyes...ha en 20evvel fiatalabb lennek :oops: :lol: A kolcson gyerek is szeeep :D es Liza 8) vonalzijaid eltuntek? :shock: Kep meg johet 8) Amikor Liza sokaig alszik olyankor nincs etetes?Sokszor hallom,hogy nem kell felkelteni a gyereket enni mas meg ragaszkodik a x.oras eteteshez :? Panny-t hol olvastad?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Továbbra is 2 in 1 :D Tegnap voltunk vizsgálaton, elég komoly erősségű jóslófájásokat mutatott a masina, meg a nyákdugó is távozgat részletekben... Enyém doki szabin, a helyettes nem volt bent épp, így az ügyeletes vizsgált meg, hát no komment :roll:
UH és flowmetria jó lett, így hazabocsátottak. Fájások szépen jövögettek este, de csak bohóckodik ez a gyermek, mert amint letettem a fejemet a párnámra fájás egy szál sem volt.
Holnap reggel megint megyünk 7-re NST-re, meglátjuk... Várunk türelemmel :D

Bri: tényleg jó a mosódió kivonat, lehet hogy kint is találnál valami bio boltban :? Tök jó illatúak utána a babaruhák.
A beszélgetősarkot majd megnézem, de most rohanok mert megyünk sószobába apival, mert rámtört az allergia :(

milyen: tényleg, fülbevalós fotó? :D

Mindenkinek pussz, később még jelentkezem.
Vendég
 


Sziasztok!

Csibuc

Lesz fülbevalós kép,csak fel kell tenni a gépre.... :roll:

Lányok,most jól elmondom nektek miféle stramm kis nőci a mi Csibucunk :wink: Beszélgettünk egy maratonit és közben neki jöttek a jó erős jóslók,semmi hangszínváltás meg egyebek,csak onnan tudtam,hogy mindig kérdezgette közben,hogy mennyi az idő

Bridget

Olvastam az orvosos mizériádat a másikban,hát no comment.De a lényeg,hogy minden rendben Veletek és mindjárt itt a 12.hét...

Akárki akármit mondd:éjjel fel ne keltsd a babát majd enni!!!Napközben is csak akkor,ha kis súlyú lesz vagy besárgult stb,de egyébként ne!!Ha éhes lesz,úgyis felkel!

Na főnök nyivákol,majd jövök újra!
Vendég
 


Bridget

Panny privit írt,mikor betöltötte a 12 hetet,olyan boldog volt!

Szóval,ha meglesz a kisbabátok gyere majd nyugodtan alvós-etetős jótanácsért :wink: (valamit csak tudhatok,mert mindkét gyerekem szinte az első hetektől végigalussza az éjszakát :roll: )

Ja ,és szerintem olvasd el a Suttogót(Tracy Hogg könyve)Sokmindenben őt követem gyereknevelés terén most.(szerintem Csibuc is,igaz?)
Elvileg ez a honlapja:

http://www.babywhisperer.com

Persze ez sem biblia,de konkrét tanácsokkal lát el,nem csak általánosságban beszél.

Lujzi

Liza szerencsére még mindig jól alszik éjjel.Nappal sajna rapszódikus,nem lehet tudni,h félórát szunyál majd vagy 2 és felet,így tervezni nehéz.Ha nekiállok főzni,tuti rövidet alszik,ha meg nem csinálok semmit,akkor tuti hosszút :D

Ez a Totyi haláli,egy év múlva Liza tuti megkergetné :lol:

Bettykém ++++++++

Aki nyaral,pihenjen jól,aki csak lapít szóljon be ide nekünk!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tudom nagyon korai vagyok, de kipattantak a szemeim fél 5kor, aztán elkezdett hangosan korogni a pocim, úgyhogy tusoltam, előtte reggeli PM gyógyszert még bekaptam és jól bereggeliztem hajnali fél 6kor :lol: Most minden oké, api is kel mindjárt és indulunk NST-re (ma ilyen korai időpontunk van).
Fura érzéseim vannak, elvileg ma van a terminus napja, gyakorlatilag semmit sem érzek a szüléssel kapcsolatban.

milyen: Suttogó titkait jó könyvnek tartom, csomó mindent meg lehet fogadni belőle, de ahogy beszéltük is: egy részével nem értek (értünk) egyet... ;)
A gyakorlati útmutatók szerintem is nagyon hasznosak, a napirend kialakítása minden bizonnyal elengedhetetlen az egészséges fejlődéshez, de erre én is azt mondom, hogy csak bizonyos korlátok között. ;) Aztán mivel még nem vóóóót gyerekem, lehet hogy pár héten belül revideálom az álláspontomat :D Pannynak gratulálok!

Többiek merre vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!


Csibuc: ????????????????????????????????
 


Jó reggelt!

Még 2 in 1, tegnap volt vizsgálat ismét, manó még jól érzi magát odabent. Este 6ra megyünk NST-re, meglátjuk lesz-e valami, de szerintem semmi :roll: . Ha lesznek fejlemények majd jelzem.

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Csibuc

Mijafenét kelsz Te ilyen korán??? Aluggyá,amíg lehet! :lol:

Képzeljétek ma volt itt a falunkban ( 8) ) kismama klub és megjutalmazott a védőnő,mint " jól szoptató anyukát".
Kár,hogy a nevemre nem emlékezett és a kezdés előtt kérdezte meg van-e elég tejem... :?
Ja és a csúcsajándék:2 db konyharuha a létező leggázabb mintával!!! :lol: Kimosom,mert roppant büdös kínai szagú és elteszem Lizának stafírungba!! :lol:

De az extrabónusz jó hír,amiért megérte mennem,kiderült,hogy szept 1-től új védőnénit kapunk :D

Szép hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Csibuc híradó jelentkezik!

Csókolom kedves Topiktárs Nénik!

Korinna Nóra vagyok,meguntam a szűk albérletet ezért ma hajnalban úgy döntöttem tágasabb térbe költözöm.Na meg kíváncsi voltam a mamira kívülről is. :D
Méreteim már-már tökéletesek: 90-60-90...ja,bocs,mégsem,ez majd 18 év múlva lesz.... :wink: ,szóval 53 cm vagyok és 3100 gramm.
És ezenkívül gyönyörű fekete hajam van.

Mamival mindketten jól vagyunk!
Vendég
 


Gratulálok, Kedves Korinna, nagyon boldog, hosszú, egészségben és Boldogsággal teli életet kívánunk! Linda és Norbi
 


Csibuc Drága: szívből gratulálok Lánykádhoz, várom nagyon a fotót Róla! Sok boldogságot, egészséget! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Csibuuuuuc :D
Kép

Gratulalunk es varjuk a fotokat a hajasbabarol 8) :D





Most csak egy gyors bekukk :oops: Egyszeruen nem tudtam jonni :oops: most meg hetvege van :roll:

Voltam dokinal csutortokon.Eleg tutyi mutyi de remelem ez csak lanyos zavaraban volt :roll: Reszletesebben meselek csak meg nem tudom mikor holnap is vendegunk jon talan hetfon :wink:

Baba jol van 2.9cm volt es 9+5nek mertek pont annyi,mint amit szamoltam a beultis topikbol a csajokkal vgyis ok szamoltak ki nekem :oops: azaz ma (szombat) vgyok/voltam 10hetes mar csak 2het 8)

Jovok majd s potolok.Verzes nincs minden rendben.Farkasehseg borzaszto...ez az allando enni akarok :oops: Na mentem pusz pusz es szep vasarnapot!!! 8)

Puszi
Telorol voltam bejelentkezve skype-on es nem jott at az uzid mire meg atjott addigra tusolas volt...meg mentunk el itthonrol...aztan mire eszrevettem mar nem is voltal :? Orulok,hogy beneztel :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helló Mindenki!

Enyhe telünk van,bakker! :evil:
Liza csak pillogatott,mennyi ruhát adtam rá.Micsoda szerencse,hogy a téli cuccokat is elérhető közelségbe pakoltam.Overallban tettem ki a teraszra aludni-augusztusban!!!Agyrém!Legalább lesz miről sztorizni nagyobb korában,hogy júniusban kabátban hoztuk haza kórházból és egyebek :lol:

Remélem nem bánja Csibuc,ha elmesélem ,hogy csodaszép a lánykája!!!Már otthon vannak,ismerkednek egymással,Korinna tanul szopizni,Csibuc pedig tanul mindenféle pózban aludni :wink:

Bridget

Örülök,hogy minden rendben egyszem bébivel!Ez most a koreai(vagy milyen)doki,akinél jártál? Mesélj majd,ha ráérsz,kíváncsi vagyok,hogy miféle a terhesgondozás ott nálatok?Van-e pl védőnő vagy valami hasonló segítő?

Lujzi

Veled mi a helyzet?Gyógyszer segít?

Chrissy?Puszi?Babi?

Betty

Olvasom a blogodat és szorítok Nektek!

Ma reggel elkezdődött a suli.Gondosan meg kell terveznem a reggeleket,hogy szoptatni tudjak,időben beérjünk.Kész terveim vannak,melyik nap kell magammal vinnem Lizát,hánykor keltsem szegénykémet stb.Úgy tervezem,hogy 6-kor én kipattanok,gyors zuhany,öltözködés stb,aztán 3/4 7-kor ébresztem előbb Kolost-ő már automata,teszi a dolgát-majd Lizát megszoptatom és indulunk.A gáz akkor lesz,ha pl kisasszony előbb felkel enni és visszaalszik és mondjuk apja nincs itthon.... :roll: Na de remélem nem sok ilyen lesz!!A tegnapi évnyitóra elmentünk,apa maradt bébivel,aki hatalmasat aludt,majdnem 3 és fél órát-mert oltás volt.Odakészítettem neki 150-160 gr tejet erre hív a férjem,nagyon siessünk,mert kevés volt neki!!!:shock:

Vénségemre olyan szentimentális lettem,hogy csak na:a tegnapi oltásnál is majdnem sírtam :cry: pedig Kolosnál ilyesmi nem fordult elő velem....és még hátravan 3 szuri,havi elosztásban.... :cry: :shock:
Na bocs az ömlengésért! :D
Vendég
 


Holnap jovok csajok 8) es jon a regeny :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nem jottem mert alvas volt erre ma meg megint elkezdtem verezgetni.Tele a nemletezo kiskukim mar ezzel...holnap meg megyunk 3napos utra kocsival... :? hetfon megjovunk max kedden tudok jonni :roll: Legyetek jok!!!!Szep hetveget mindenkinek :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!


Csibuc tett fel iwire képet Korinnáról, gyönyörűűűű!!!!!


Bri: várom a regényt! :wink:


Chrissy: hazaértetek? Várlak! :wink:


Betty: +++++++++++++++++++++


Mindenkit puszilok, velem minden rendben!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Puszi

Örülök,h minden rendben Veled!
Csibuc Korinnája valóban gyönyörű :)

Bridget

Mi a fene ez a vérzés már megint??Doki mit mond?(el mertél indulni 3 napra...?)


Puszilok mindenkit!
Vendég
 


Sziasztok!

Hazaértünk! Isteni volt, életem legszebb utazása, nagyon-nagyon jól éreztük magunkat. Férjem is, én is a lehető legjobban kipihentük magunkat, remélem meglesz az eredménye, ennek a felejthetetlen 2 hétnek!

Csibuc,
GRATULÁLOK TISZTA SZÍVEMBŐL! Gyere ha tudsz és mesélj!

Nem írok most külön-külön, mert fel kell vennem a ritmust az irodában, de ígérem hamarosan jövök.

Mindenkit puszilok, hiányoztatok és örülök, hogy vagytok!

 


Sziasztok!

Csibuc!
Sok boldogságot, erőt és egészséget kívánok nektek! Gratulálok a kislányotok megszületéséhez!

Megnéztem iwiwen, tündéri baba!Egyébként hogy vagytok?

Bridget: Hogy vagytok? Remélem elmúlt már a vérezgetés.

Milyen: Veletek mizu? Hogy vannak a gyerkőcök? Neked a kisfiad most ment elsőbe?
Nekem semmire sincs időm. Nem lehetett könnyű megtervezni a reggeleteket!

Tőlünk egy köpésre van a suli, de még így sem egyszerű. Én viszem hétfőn és kedden, apus viszii szerdán és pénteken, a csütörtök meg húzós, mert akkor meg valószínű ügyeleten kell hagynom szegényt.

Olyan ratyi idő van. Lesz még napsütés vajon az idén? Hihetetlen tényleg hogy már azon gondolkozom, hogy be kéne kapcsolni a kazánt. De szeptember elején????

Kép
 


Na látom még mindig én vagyok az utolsó???

Mi van veletek? Ki merre csavarog?

Mától szurizom magam, kezdjük az inszemit! :D

Milyen, Csibuc: Hogy vannak a csöppségek?

Bridget: Hogy vagytok?

Kép
 


sziasztok!

Hol vagytok??? Miért nem jöttök???

Írjatok már kérlek, ki hogy van?!

 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a gratulációkat mindenkinek. Jól vagyunk, csak időm nem nagyon van jönni, a kis csöppség lefoglalja a szabad kapacitásokat :D
Hamarosan a blogomban fent lesz minden a szülésről meg az azt követő napokról, ott mindent elolvashattok majd, kuksi meg ;)

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Roviden irok magamrol.Elvoltunk 3napos turan ngyon jo volt.Pihentem amennyit csak tudtam van egy somo kep is persze mire hozom addigra bekoszont a tel itt :shock: majd holnap a blogom is kezelesbe veszem es remelhetoleg ott is lesznek erdekes dolgok es kepek :wink:

Dokinal csutortokon voltunk baba 6.6cm ulopozicioban napra pontos kiirasilag a merete :D es kutyapozban hatonfekve kezevel labaval rugkapalt 3szor is nekunk :shock: na ez volt az a pillanat amikor is elerzekenyultem....total nagy flash volt 8) apacska fogta a kamerat vette a uhu monitort es mikor meglatta a gerinset kristaly tisztan kivehetoen a sok bordacskaval :shock: eszmeletlen volt meg leis csuszott a kamera annyira figyelte a monitort :lol:

Azon kivul,hogy a miomam megnott 10cm-esre minden rendben.Viszont ez mg noni fog es nagy valoszinuseggel csaszar lesz mert bar allitolag babat a fejlodesben nem zavarja szulesnel utban lesz :roll:

Szombaton voltunk korhaznezoben...hat elmegy a hely semmi extra.Aztan apacskaval beszelgettunk is arrol kerdezett meg hanyszor mehetek lombikra meg mikor megyek :shock: mondom neki eloszor is legyen meg ez meg hat van szoptatasi ido...de annyira jol esett,hogy ezek szerint minnel hamarabb szeretne meg babat. :D

Folyamatosan gondolkozunk a megfelelo orszagon...hova telepedjunk le? :roll: Kevesebbet szeretne dolgozni es nem draga orszagban elni(japan draga csak a suli egy eves tandja 4millio ft :shock: most ez csak egy pelda volt a sok kozul :roll: )

Kovetkezo uhu 3het mulva csutin azaz most csutihez kepest 2het.Akkor lesz AFP vizsgalat Tenyleg letudnatok irni ottnon milyen vizsgalatok vannak pontosan es mikor?Es a kisbabak oltasa is erdekelne szuletes utan :roll: mondjuk 3honapos korig :idea:

Van egy kis pocim semmi extra,nincsenek rosszulletek ,keveseket es rosszul alszom allandoan pipilni jarok,nem kivanok semmi kajat,valami hiperszuper vitamint szedek DHA-vel dusitott 8) itt kint 16ezer ft lenne ez :shock: biztositassal igy csak 7000ft volt :wink:

Vettunk festmenyeket a falra mar felis tettuk oket,Van egy latogatonk budapestrol aki nalunk van most 2honapig Patinak a esoja :) Nagyszuloknek ellett mondva 8) orulnek Teruo anyukaja kuld majd nekem ruhakat amik Teruoe voltak 8)

Megcsinaltam a tesztet amit kimutatja fiu vgy lany e a baba hat nekem total fiu jott ki :lol: pedig mindenki lanyt josol :arrow: bar ezek ugye nem 100%-osak en ugy vgyok vele tenyleg mind1 csak idoben szulessen es epsegben :wink:

Hat mi van meg :roll: mas most nem jut eszembe :P

Legyetek jok gyerek csinalasra fel!! :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csibuc
Irtam vissza msn-en :wink: Tuti talalok majd itt is valamit meg kicsit az meg odebb van csak erdeklodtedm :wink: Soszobaba hova jarsz? :idea: Meddig nem ehettel csaszi utan?Es elotte?

Milyen
Meg mindig varjuk a fulbevalos kepet 8) A kisbetus resz megmosolyogtatott :lol: En nem tudom milyen leszek :roll: :oops:
Igerem nem keltem fel babocat enni ejjel mondjuk ezt en is igy gondoltam csakhat tobb anyuka tobbet lat alapon meghallgatni azert meglehet minden velemenyt :wink: Szerintem az,hogy vegigalusszak az ejszakat legfokepp annak koszonheto hogy kis nyugi kismami voltal :)

Konyv utan neztem mar...hat olvastam rola ezt is azt is vegyesen :? A gazos mintas konyharuhak azert jok lesznek valamire? :lol: Igen a koreai dokirol beszeltem a multkor 8) Itt nincsen sehun senki...megyek a dokihoz azt jolvan aki annyit mond minden vizsgalat utan,hogy everithing its ok :twisted: semmi egyeb mar rutinos vgyok megyek a kis noteszemmel teli kerdesekkel :twisted: :lol: Se a baba mereteit nem mondjak neked semmit szivverest se mutatjak meg...a noverke vgy ki uhuz nem a doki :roll: aztan a doki ellenorzi a meresek alapjan es ennyi :roll: Erdekes :roll:

Doki a verzesre vegig azt mondta hogy a masik baba :roll: most legutoljara azt hogy akar a miomamtol is lehetett :? Elmertem indulni mert ott is van korhaz meg ugyelet azert civilizalt varosban maradtunk 8) :lol: pihentem ahol tudtam amugy is a tengerpartra mentunk 8) Kocsiban vegig ultem keves seta nyerojatekautomatas napozas ilyesmi :wink:

Babicsek
Nalatok mi a helyzet? :idea: :roll:

Lujzikam
Neha azert gyere :roll: Remelem nalatok is lesz azert tortenes...na nem igy akkor ugy :roll:

Chrisy
Orulok,hogy jol kipihented magad a paradicsomban :D drukkok neked is mennek meg mindenkinek!!! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!

Végre hosszabban alszik Liza-így talán írni is tudok...Olvasásig eljutottam mindig.... :roll:

Elöljáróban annyit:találkoztunk Pesten Csibucékkal,nagyon gyönyörű a kis Korinna!Nagyon furcsa volt ilyen picurkát látni,közel 3 hónap távlatából :)

Bridget

Örülök,hogy rendben van a babácska,az meg mindegy mi van a lába közt,nemigaz?Egészséges legyen és kész!(az egyetlen igazán jó közhely ez!!!)
Olyan fura,hogy ennyire lazán veszik ott a terhesgondozást!
A vizsgálatok:(Bár ez is orvosonként eltérő lehet)

12. és 18.héten genetikai uhg,ill a 12.héten kombinált teszt.

16.héten afp

a 36.héttől heti 1x nst,ill vvt és kenetvétel(ez már a szüléshez kell)

A vér és pisivizsgálatok protokoll szerinti pontos idejét nem tudom,az tuti,hogy az első randinál mindkettő van,ha jól rémlik az egész terhesség alatt 4x??


NA majd folyt.köv.
Vendég
 


Kép
Ezt még gyorsan feldobom :D
Vendég
 


sziasztok!

Végre van mit olvasni!

Bridget! Megdícsérlek amiért ennyit írtál! Csak így tovább és jelentkezz többször. Örülök hogy jól vagytok. A császárnál meg gondolom a miómádat is el tudják tenni az útból nem?
Jaj nagyon irigyellek ám!
Miben gondolkoztok letelepedést illetően? Mi a felhozatal? :)

Milyen : Istenem de szépséges ez a kis tündér!

Csibuc: Örülök hogy te is bejelentkeztél és hogy ti is jól vagytok.

Velem annyi, hogy szurizom magam, pénteken megyek UH-ra, aztán majd ott eldől, hogy mi a szitu. A doki azt mondta, hogy lehet hogy megpróbálja azt, hogy kétszer inszeminál. Végre eszébe jutott magától ez a lehetőség. A gáz az, hogy egyre inkább fáj a torkom és taknyolok. Az egész fejem tiszta gáz. Fáj az orrom, fejem torkom. Szóval ez szerintem lehet hogy beteszi nekünk a kaput.
Nemtudom mit kezdjek magammal hogy addigra valahogy helyre jöjjek. Ez a mostani lesz egyébként az ötödik inszemink.

Betty: Ha olvasol írj egy pár sort! Mi van veled? Hogy vagytok?

Lujzi, Chrissy: Veletek mizu?

Egyébként észrevettétek, hogy ma egy hónapja kezdtük meg ezt az oldalt? És még nem sikerült teleírni? :shock:

Jók legyetek! Puszi a csöppségeknek!

Kép
 


Csak röviden írok:
Bri: csaszi előtt 2 órával zabáltam be, mert nem készültem a szülésre. Hajnali 1kor született Korinna és reggelit már ehettem. A spinális érzéstelenítésnél nincsen ilyen étkezési szigor, az tudtommal csak az altatásnál dívik.

milyen: hát igen, Korinna picúrka, Liza meg akkorát nőtt hogy csak lestünk Norbival. Annyi idősen láttuk Lizát mint most Korinna, hát tényleg picurka volt Manónk Liza baba mellett :D

babicsek: drukkolok Nektek nagyon.

Többiek? Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Na megint írok valamennyit :D

Babi kérdezted a múltkor:a fiam negyedikes már-5-es lenne,de visszatartottam egy évig,és ez nagyon jó ötlet volt.
Kamaszodik kegyetlenül,feszegeti a határokat,néha olyan nyegle máskor meg bújós.
Nálatok hogy tetszik a suli?
Ez a dupla inszem jó ötlet a dokitól,remélem sikeres is lesz!

Lujzi

Ha van mit mesélned és persze kedved is van,gyere!

Betty

Blogodat követem,de hiányzik a csacsogásod :( na meg nekem is fúrja az oldalam a kíváncsiság,mire célzol az ott leírtakkal?!

Chrissy???Élménybeszámoló??

Puszi???Életjel?? :wink:

Bri még az oltásokat leírom Neked

BCG 0-6 hét
DTPa+IPV+Hib 2 hónap
DTPa+IPV+Hib 3 hónap
DTPa+IPV+Hib 4 hónap
MMR 15 hónap
DTPa+IPV+Hib 18 hónap
DTPa+IPV 6 év

Itthon ezek a kötelezők.Amit én még beadatok az az agyhártyagyulladás elleni illetve a bárányhimlő ellenit.A rotavírus ellenit viszont nem.
Vendég
 


Sziasztok!

Csibuc: várom a képeket a kis hercegnőről!

Bri:itt vagyok, olvasgatok, de nincs mit írni. Illetve van, de honnan is kezdeném,azt sem tudom.

Milyen:hát nálam csőstül jött a baj. Anyám nagyon beteg, és kihat az életemre ez, a férjem eredményei is szarok, úgyhogy most nem vagyok jó passzban.Liza gyönyörű:-)

Babi:szorítok az inszmhez. :-)
 


Lujzika

Gyere mesélj!!A múltkor már jók voltak a párod eredményei,nem??

Anyud még kórházban?

Köszi a Liza-dícséretet :D
Vendég
 


Halihoooo 8) Hoztam nektek is kepeket 8)

Bejbi 5+5
Kép

Bejbi 6+5
Kép

Bejbi 9+5
Kép

Bejbi 12+5
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Milyen
Nana,hogy mindegy mi van a labakozott :!: :!: :!: Mar hogyne lenne mind1 :wink: Csak poen volt a teszteles...olyan jatek szeru...apacska meg bevan sozva szerintem neki is mindegy annyit mondott ha lany lesz akkor magantanulo lesz otthon labat nem teheti ki :lol: Vgy mondtam ma? :oops: Akkor bocsi :oops: :lol:
A kozhelyed pedig hiaba kozhely ez szerintem orokre igaz marad!!!! :wink:

Nem is az a fura,hogy lazan veszik d ha belegondolok,hogy az itteni nok vajon hogy elik meg a kismamisagot?Haaat nem sok boldogsaguk van benne :roll: Semmifele tajekoztatast nem kapsz....semmit...csak annyit mondanak minden rendben vgy nincs vgy ekuld vv-re semmi mast... :roll: ezek a nok nem tudom mennyit tudnak a dolgokrol de otthon merik a fejet,ulomagassag ez az amaz es mondjak a kismaminak...de itt meg azt se :roll: Sot 10hetesen ugymond lehurrogott a noverke mikor az uhukepen magyaraztam apacskanak itt a feje a teste laba keze...azt mondja hat azert azt meg korai kivenni :shock: maaa me lenne korai?Persze nem gyerek formaja van de ha megnezed jobban a 9+5hetes kepet latni melyik a koponya a 2luk a szemnel a 2kez...na mind1 eleg kiabrandito volt :roll:

Azt is szokta mondani,hogy majd o szol mikor inditsuk a felvetelt(merthogy viszunk kamerat)de en megmondtam embernek,hogy odaall a no hata moge es ahogy indul a monitor vegyen mindent.Es csak mondja a no,hogy itt meg o csak mereget...hallod hazase ertem beleneztem a felvetelbe.Nezte a szivdobogast tudod ezekkel a csikokkal kijelezve na ilyet nekem meg senki nem mutatott azt sem mondjak meg hany szivverese van egy percben :roll: akkor a szivet kinagyitotta lemerte,ulomagassagot total kivenni ahogy ott a fej meg a test es meri,szal vegig olyan dolgok amik igenis erdekesek :arrow: aztan felenkforditja a monitort es mutat masfel percig valamit nekunk...igy meg lett 3perc anyagom :wink: ez se sok mondjuk :? De odaig vgyok meg vissza mikor megnezem megint.... :oops: :D

Koszonom a tajekoztatas...ezt mnd jol elfelejtem mire szlok de 2het mulva megyek dokihoz megkerdem majd tole majd elmekeztes ma legyszi vgy rakerdek megegyszer vgy visszalapozok :oops: :lol:

Ez a kep ez ngyon ott van :!: :lol: Mit nezett ennyire?Szep a rugija jol latom,hogy lilas?Ilyet meg nem is lattam :wink: Es ha jol latom o is kekszemu :wink:

Babcsi
Orulok,hogy tudtal mit olvasni :lol: szofosasom nem volt :lol: bevallom noiesen mindenhova ugyanazt masoltam be kissebb valtoztatasokkal :oops: 8) :lol:

Hat logikusan mivel kinyitnak ezert kikene tudjak venni a miomat az mar mas kerdes hogy ez mennyire logikus amugy,hogy szules utan ott meg matassanak a mehemnel :? Majd rakerdezek :wink:

Miert is irigykedsz? :idea: :idea: e hisz te sokkal elorrebb vagy mint en es sokkal tobb emlekkel vgy gazdagabb,mint en :wink: Jah es leszel meg te is kismami mert az ilyen torteto kitarto nok,mint te altalaban sosem adjak fel :wink: Csak vigyazz majd az irigyeidre nem mindenki joindulatuan irigy...sajnos :? Pedig nalunk sem ugy jott a gyerek,hogy ember csak ramnezett es teherbeestem :roll:

Letelepedes illetoen Ausztralia van...mert a tobbi vagy draga vgy sokat kell dodozni apacskanak :? de most egyenlore japanba kene menni aztan lehet szo letelepedni mashol....es oregkorara meg amerikaban szeretne suttetni a sorhasat :lol:

Csibuc
Mi a kulombseg a spiralis meg a epis erzestelenitok kozott?a csaszisok spiralist kapnak?Evest csak azert kerdeztem mert ha elore kiirt csaszi van 8oraval elotte nem lehet enni...es utana is majd a doki mondhatja meg mikor van eves :? Legalabbis a korhazi latogatason ezt mondtak :roll:

Lujzi
Hat kuldok neked sok pozitiv enerdzsit Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: epidurális érzéstelenítés: gerincvelő mellé kapod a szurit, elvileg "csak" fájdalomcsillapítás míg a spinális totális érzéstelenítés gerincvelő közelben vagy talán gerincvelőbe? Jól mondom milyen? Ha nem kérlek javíts ki!

Bocs lányok hogy nem jöttem pár napig, de kicsit ki voltam. Bár Korinna már 1 hónapos, még szoknom kell a helyzetet. Minden nappal más a kis manó, hihetetlen, hogy már milyen értelmesen nézeget és mosolyog időnként. Egyébként imádom a kis lurkómat.
Szép hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Bridget

Nagyon szép emlékeket idézett fel bennem ez a sok uhg-fotó!Hülye ez a nővérke,naná,hogy kivehető keze-lába,ne is törődj vele,vegyetek fel mindent!Olyan jó lesz majd később is nézegetni meglátod!Na a Te férjed is feni már a géppuskát mi,elriasztani az udvarlókat??!

Liza a játékának magyarázott ennyire és igen,jól látod,lila a rugija(én imádom a lilát!!!)Egyébként amerikai cucc,ha jól rémlik carters vagy mi(épp a mosógépben van,nemtom megnézni :D )Annyira jófej már,megismeri a családot és dumál,gőgicsél ezerrel.

Babi

Gyere ám a jó hírekkel!!! :wink:

Csibuc

Oan szép ez a kis nőci,hogy csak na!!Remélem továbbra is ügyesen szopizik?!

Jól írtad,a spinális a gerincbe belemegy,az epidurális a gerincvelő mögötti epidurális térbe.Az előbbi azonnal hat,az utóbbihoz idő kell.De abszolút nem félelmetes,mint az előtte hittük,nem?

(amúgy most én is zombi vagyok,néha megakad Lizában a puki-mint pl tegnap óta-és ilyenkor ordít ,mint a vadmalac)
Vendég
 


Betty

Há micsoda fotók,csaje!!! :shock: :lol: Szavaztam!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Na végre kezd alakulni a topic! :D

Előkerültek az eltűnt báránykák is! :wink:

Lujzi: Anyukádnak jobbulást kívánok! Remélem hamar rendbejön!

Bridget: Jaj de jó ilyen képeket is látni! Hát az biztos, hogy törtetek előre, de nemtudom meddig tart még az energiámból. Ebben igazad van. Nem is panaszkodom, végül is nekem már ott van a kis drágám, de az az igazság, hogy ő csak úgy idecsöppent hozzánk, hiszen szinte meg sem éltem a terhességemet és máris itt volt velünk. Ő ugyanis 27 hétre született, de szerintem írtam erről.
Szóval éményekben tényleg nincs hiány, bár vannak köztük rosszak is, amik végül is 7 év távlatából megszépülnek. :)

Csibuc: Gondolom hogy nem unatkozol a kis csöppség mellett. Előbb utóbb minden zökkenőmentesen megy majd.

Velem annyi van, hogy voltam pénteken UH-on, de nem voltak még megfelelőek a tüszők. Ugyanis van kettő a jobb oldalon, egy 11 és egy 12 mm-es. Eddig 37,5 Gonalt kaptam, most megemelte a doki 75-re, így sajna vennem kellett még egy tollat. Hétfőn megint megyek, szerintem ha minden jól alakul szerdán meglesz az inszemi. Remélem.

Most gyorsan befejezem, mert megjöttek a férjem szülei.

puszi!

Kép
 


El vagyok kenődve. Nem csinálták meg az inszemit, mivel nagyon rossz lett a spermakép. Hihetetlen.
Úgyhogy előjegyeztek lombikra minket decemberre, ami lehet hogy átcsúszhat januárra. Addig el kellene mennem endokrinológushoz, hogy megnézze nincs e pajzsmirigy túlműködésem. Holnap kérek beutalót a vérvételre, aztán októberben elintézem ezt. Legközelebb a novemberi ciklus 20. napja körül kell mennem a Kaáliba. Miért vagyunk ilyen szerencsétlenek? Apusom is elkenődött. Úgyhogy szép napunk van ma. Meg is ünnepeltük a "Mekibe".
Kidobtunk 67000 forintot.

Kép
 


Ba...us Babi!!

Egyet nem értek:nem kellett volna előre megnézniük és bele sem kezdeni a stimulálásodba?!

(hehe...jó fáradt vagyok...úgy értelmeztem,h a mekiben költöttetek el ennyit... :oops: )
Vendég
 


Milyen: He-he- he. :lol: Tényleg úgy olvasható így utólag. :D

A spermakép az változó. volt már olyan is amikor átlagos volt apinak. Ezt sajna csak akkor látják, amikor már inszem előtt vagyunk. :?

Na de sebaj. Az élet megy tovább.

Kép
 


Babi

Akkor sem értem....egy próbát már mindenképp megért volna,nem??Ha már ráköltöttél ennyit.Felnyomják a hadsereget,oszt csókolom.Vagy az inszem még plusz költség lett volna?(mert akkor érthető)
Egyébként mi a fenétől ingadozik ennyire a spermakép?(bocs,ha marhaságokat kérdezek)
Vendég
 


milyen: az hogy visszajuttassák a "hadsereget", inkább "vert hadsereget", az plussz 40000 forint. Így nem lett volna értelme kidobni a pénzt.

Hogy mitől ingadozik, nem tudni. Mondjuk apusnak legutóbb azt mondta az andrológus, hogy elsőfokú hereviszere van. Szerintem ez lehet hogy bezavar.

Nem kérdeztél marhaságot, erre egyébként én is nagyon kiváncsi lennék.

Olyan hideg van itt. Gondolom máshol is. Meg szitál az eső is.

Többiek?

Kép
 


Babi

Ja,így már értem,naná,legalább 40-et megspóroltatok!

Itt 12 fok van,de szép napsütéses az idő-igaz mindezt az ablakból nézve mondom :D lehet befagy a seggem,ha megyek du dolgozni !

Jelentem lánykám ma 4 hónapos és 5.87 kg! :)
Nagyon hasfájós a lelkem,így a dokibácsival egyeztetve elkezdtem gyümölcsöt adni-nem szopi helyett,csak kiegészítésre-hátha alakul a dolog!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Elveszett bárányka jelentkezik. Ne haragudjatok légyszi, légyszi, légyszi! Aki akar kövezzen meg, állok elébe, hogy ilyen lusta voltam hetekig, sőt akár hónapokig, hogy alig-alig jelentkeztem...

Kicsit persze távol is akartam tartani magam a témától, hogy ne csak ekörül forogjanak a gondolataim, na, de nem magyarázkodom...

Kicsit panaszkodni is jöttem. Hétfőn voltam ismét terheléses kontrollon, hihetetlen car eredményekkel jöttem ki, el is sírtam magam, egyszerűen nem akartam elhinni, hogy 8 hónapja szedem a metet és az eredményeim rosszabbak, mint valaha. Doktornő szerint ez normális, hogy átmenetileg rosszabbodnak az eredmények, és higgyem le, hogy jó lesz inden, csak egy kicsit több időmbe telik mit az átlagnak... Csibuc, mondj valamit kérlek! Te vagy ennek a tudósa! Na, szóval 2 hónap múlva újra kontroll, bár pé-m van, progit nézünk majd ebben a ciklusban is, a hormoneredményeim nem gázosak, de a terhelésem, húúúú, katasztrófa. Na, dióhéjban ennyi.

Milyen, Liza gyönyörű, milyne szépséges szemei vannak, cukiiiiiiii!!!!

Csibuc, kitartás, reméljük minden nap könnyebb lesz! Korinnát mikor láthatom? Fotó? Vagy majd msn-en?
Remélem csajok nem nehezteltek rám semmiért, bár tény hogy msn-en nem sokat kaptuk el egymást mostanság. Remélem bepótoljuk, úgyis jönnek a hosszú, téli esték... Azért nekem mindig jól esett a támogatásotok... Puszillak Benneteket, kár hogy még nem csatlakozhatok hozzátok...

 


chrissy: leleteidről bővebben lehet valamit tudni? Ha gondolod küldjed át mailben. És igen, igaza van a doki néninek, hogy az IR-es betegek nagy többségénél átmenetileg romlanak az eredmények és eztán kezdődik el egy jelentősebb javulás. Nálam sem volt rózsás az IR helyzet, enyhén javult a terhelt inzulin értékem a kontroll vizsgálaton, de még mindigi magas volt.
Korinnát az iwiw-en vagy a facebook-on megnézheted :D

Elég ritkán tudok jönni, sajna a laptopim Németországba szállítódott nagygenerálra, mert teljesen beadat a kulcsot, apáé meg használatban van munkanapokon, így hétvégén tudok csak fel-felnézni a netre.
Korinna tünemény, egyre cukibb, édesen figyel és egyre hosszabban alszik éjszakánként.
Én még kicsit mindig aknán vagyok, de napról-napra jobb a helyzet. Fránya baby blues :(

babi: sajnálom, de megértem hogy így nem lett inszem

milyen: szopiügyileg megint kezd sztrájkolni a nőcim, de egyelőre napi 1-1,5 decinyi tejcsit le tudok fejni. Nagyjából 1 kaja anyatej, a többi tápi még mindig :(

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok!


CSajok, gyászban van a szívem.

Édesanyám pénteken itt hagyta a földi létet,
Angyalok közt éli meg a boldogságot.
Kérlek titeket, este nézzetek fel az égre,
És amelyik csillag a legfényesebben ragyog,az az én anyukám!
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: