Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
34 éves vagyok és babát szeretnék!Vevő vagyok minden tippre,tanácsra ill.teherbeesést elősegítő gyógyszerre,ami nálatok bevált!Pl.Clostilbegytre stb.
Írjatok légyszi!
Üdv.Viki
 
 


Szia Viki :!:

Mióta próbálkoztok :?:
Ha régebb óta, milyen vizsgálataid vannak meg/párodnak :?:
Szedsz valami vitamint :?:
Clostilt csak a doki írhat fel, ha nézett legalább egy hormoprofilt, megvizsgált, és úgy ítéli meg, hogy kell egy kis peteérést serkentő szer...de ezt is !csak! UH követéssel :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Van itt meg valaki onlany? Jol jonne egy kis segitseg, tudas A dokinom a ciklus 15. napjatol rendelte el az utro szedeset, addig, mig meg nem jon. Azzal a hivatkozassal, hogy ez a babasodast is, es a jobb petefeszkemben letaborozott cisztatol valo megszabadulast is segiti egyuttal. Ha megjon a mensi, szerinte akkor kell abbahagynom a szedeset.
16-an lett pozi a pe tesztem, 17-en voltunk egyutt, 20-an kezdtem az utrot. Ma, a 2. Napon szedulgettem, alhasamban neha gorcsolos erzest tapasztalottam vala. Mivel tobb helyen azt olvastam, hogy beagyazodast segit, es nem kne egy jo dbig abbahagyni, kicsit feszult vagyok.
Jo esetben 28-29-en "fejezodhetne be" a beagyazodas es tesztelhetnek, de epp akkor fogy el a gyongyocske. Ez nem okozhat problemat? Nema szedes befejezese utan jon meg a havi agybaj? Ha vabasodunk, akkor a gyogyszer ellenere is elmarad?
Elore is nagyon koszi a segitseget! Mindenkinek jo pocisodast!
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron