Új privát üzeneted érkezett!

Kép

EDI
 
 


Boldog új évet mindenkinek és sok-sok babaesőt!!!!!!
Remélem a 2010-es Év mindenkinek szerencsét hoz!! :D

EDI
 
 


Akkor itt folytatjuk tovább :):):) hajrá csajok ez az év a mienk lesz :):):)és várjuk ide a többieket is akik már babáznak vagy pocakosok hiszen ők is hozzánk tartoznak:):))

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Boldog új Évet!
Csatlakozok én is hátha a 2010év babás lesz :)

Kép
 


Sziasztok!

Edii szuper vagy!

Én is köszönötök Mindenkit az új évben!

Csucsu! Nagyon örülök, hogy csatlakozol ismét hozzánk, a remény hal meg utoljára".

Nikának igaza van, ez a mi évünk, és várjuk a "hozzánk tartozókat"! :wink:

Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


HALIHÓóóó!!!!

Hát idetaláltam én is. :wink:
Még1x nagyon boldog új esztendőt mindenkinek!!! Remélem az idén is lesz annyi kismamink itt a topikban mint a tavalyiban. :wink:

Csucsu!
Jó hogy itt vagy ismét. :wink:

Babszika!!!
Ez rád is vonatkozik. :D

Kívánom nektek hogy sikeres legyen már ez az év!!!
Meg persze mindenkinek aki babára vágyik. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


sziasztok......én is jöhetek azért ide?? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita : hát persze :):) azért írtam hogy a mamákat is várjuk meg akik már babásak :):):) hiszen ide tartoztok ti is függetlenűl hogy már babásak vagy mamák vagytok :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Kép

Timi
 
 


Nika közi!!!!!!!!!
akkor jövök...és drukkolok mindenkinek de NAGYON!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Móni: Lánykádnak szép a neve. Nekem mindig tetszett a laura név:)

Kép
 


Köszönöm Móni!!!!!

Jövök, de tudjátok, én már nem vagyok oly sokat itt.
De azért láttok még :twisted:

:lol: :lol:

 


Babszika jó az avatar képed!!!!!!!!:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
de hisz ezt már látnod kellett, hiszen ez volt az előző is

ediii!
lehet, h lemaradtam, de teszt mikor lesz? :wink:

 


Szép reggelt! :D

babszika! Nem akarok tesztelni..., elvileg nem nagyon sikerülhet spontán, így nem is reménykedek :)

titimee!! Rég voltál..., mi újság nálad?? Valami fejlemény??

csucsu! neked is meghozza 2010 a babát :wink:

pedi! nálatok voltak azóta vizsgálatok, vagy van valami új fejlemény??

Móni!! Írtál már szülés történetet?? vagy csak én maradtam le róla?? :oops:

Majd még jövök, most mek menyasszonyi ruhát vagy valami hasonlót nézni :D január 22-én lesz az esküvőnk :)

EDI
 
 


edii: aztaaa: sok sok gratula az esküvőhöz :):):) és lehet már hármasban esküdtök :wink:

nika70
Salgótarján
 
 


Ediiiiiii sok boldogságot!!!!!!!!!!!!!!!hozz sok sok képet majd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!
Boldog Új évet mindenkinek!!
Jöhetek én is???

Kép
Kép

Kép


Melnda üdv köztünk:) persze hogy jöhetsz nem zavarunk el senkit sem :):):

nika70
Salgótarján
 
 


ediii!
hűűű, de jól hangzik! remélem, hozol képeket majd!
egyébként ez spontán esküvő? vagy már terveztétek?
(én előre nem gratulálok, tudod babonából)

melinda!
Kép
mesélj kicsit, h megismerjünk! terveztek még babát?

Na, szépen vagyunk.
Mikor végre jövök és dumcsiznék, akkor senki nincs itt. Kép

Azért kívánok jó éjszakát mindenkinek! Kép

 


Sziasztok!

Rólunk annyit, hogy nem voltunk azóta sem dokinál. Szóval, spontánkodunk. Elég húzós volt az év vége mindkettőnknek, úgyhogy az időnk sem engedte volna. Most meg még nem beszéltünk róla, illetve nem tervezzük. Egyébként, jól vagyunk, nagyon szépen és jól teltek az ünnepek. A hosszú, melós december után végre tudtunk pihenni és a legjobb volt az egészben, hogy újra együtt ébredhettünk több napon keresztül, sokat voltunk kettesben.

Melinda! Üdv köztünk! :)

Edii! Akkor most nagyon szép nap előtt állsz, én is várom a beszámolót! :wink:

Babszika! Olvastam kicsit a blogodat, annyira aranyosak vagytok! Kicsit el is szégyeltem magam, mert mi is minden hónapban megemlékezünk a házasságunk napjáról, de pont most, elmaradt. Délig dolgoztam, majd ugye kitaláltam, hogy nálunk legyen a vacsi szent este, ezért hulla voltam estére, és elmaradt a megemlékezés. :oops:

Mindenkinek puszi!
pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!!!!
Pedi sikerülni fog spontán érzem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! csatlakozni szeretnék hozzátok! Van már egy 3éves kisfiam, viszont a kistesóval több mint 2 éve próbálkozunk,és eddig nem akart összejönni.December 31-re nem vártam mensit, nemjött meg, 1-én teszteltem egy halvány pozitívat, aztán 3-án annyira görcsölt a hasam,majd vérezni kezdtem... :cry: :cry: :cry: elment az én angyalkám :cry: :cry: nagyon megviselt,hiszen olyan régóta próbálkozunk már :cry:
De nem adom fel :!: :!: :!: Lesz még nekem kisbabám :!: :!: gondoltam jövök hozzátok egy kicsit beszélgetni :wink:
Vendég
 


Mia sajnálom..de erős vagy!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Mi 2007-ben házasodtunk,2 hetes embriókával a hasamban,de nem tudtam,mert ugye aznap kellett volna megjönnie....szóval rá 9 hónapra megszületett Pistike,aki egy embertpróbáló kiscsávó,5-ször kel egy éjszaka a mai napig....mivel nem tudtuk,hogy ez az állapot így is marad,6 hónapos korában jött meg nekem,meg a 7.-be,na akkor úgy gondoltuk,ha jönni akar jöhet a kistesó,jöhet,és jött is....és most itt vagyok,lassan betervezve az utolsó (előtti) babánkat...októberig szeretnék teherbe esni...na megyek,és altatom...

Kép
Kép

Kép


Sziasztok!

Nita! Köszi,aranyos vagy, én is ebben bízom :wink: ! Nem hiszed el, de az éjszaka Veletek álmodtam. "Hatalmas családoddal" :lol: . Máté 9éves volt, Barni 3, és a legkisebb fiad (sajnos nevet nem álmodtam :lol:), csecsemő. Szegeden találkoztunk, de azt ne kérdezd, hogy hogy kerültünk oda! :D

Mia! Üdv köztünk! Nagyon jó helyen jársz! 2010 a mi évünk!
Nekem is volt már két ilyen "esetem", ami most Veled történt, a második alkalommal, uh is "megerősítette" a terhességet. :cry: Mi 2008 május óta várjuk csemeténket, és kitartóak vagyunk! Mesélj egy kicsit magadról!

Többiek! Enyje-benyje! Hol van mindenki? Én is utálom ezeket a napokat :arrow: pihi után visszatérni a régi kerékvágásba, de próbálok pozitív lenni és csak jóra gondolni! A tél nagyobb részén túl vagyunk(bár én imádom a havat és az igazi telet :oops: ), de most várom a tavaszt!

Idén nagyon jó lenne megszervezni a találkát, amiről tavaly lemaradtunk! Hajrá csajok, gyertek dumálni!

Puszi Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


Melinda! Minden elismerésem a Tiéd. Mi egyelőre egy gyermeket tervezünk( bár a férjem nagyon nem bánná, ha egyből többszörös apa lehetne, de ezzel neki lenne a legkevesebb "gondja", tennivalója :) ) Gratula Nektek!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!!

Boldog Új Évet Mindenkinek !!! Idetaláltam hozzátok! :)

Nem voltam mostanában, nem is olvastalak titeket, csak most olvastam vissza. Nagyon örülök az újaknak! Meg persze a régieknek is! :)

Mi nagyon elfoglaltak vagyunk mostanában,m ert lakásvásárlás előtt vagyunk. Egyenlőre még csak nézzük de nincsen sok időnk rá, mert február közepéig költöznünk kell. Szóval megy a rohangálás a héten, mert most még mind a ketten szabin vagyunk, utána már nehezebb lesz.
Azért persze a babóról sem feledkeztünk meg, "gyúrunk" rá 1000-el. :) A napokban kellene nem megjönnie......


Most már igyekszem jönni hozzátok!
Puszi mindenkinek!

:)
 


mi : üdv köztünk :) sajnálom hogy nem jött össze most.Közel egyidősek a fiaink :) Gergő január 21-én lesz 3 éves és lassan két éve próbálkozunk mi is :)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

csak irnék ide egy pár mondatot.
sogornőmmel nagyon rosz dolog történt,julius 22re volt kiirva,tegnap volt a 3. ultrahang és a baba csak 1.5 cm volt,8cm helyett..elhalt,nem volt szivhang :cry: :cry: :cry: 2 héttel ezelőtt nagyon beteg volt,lázas,torokgyulladása volt,és a doktornő kiirt neki semicilin gyulladáscsökkentőt,én ugy gondolom hogy ez nagyon erős gyógyszer..kismamának szabad e adni???hát nem hinném..és pont abban az időben állt meg a fejlődében a magzat,a doki is mondta h valószinű a betegség miatt..

kinek mi a véleménye erről?

ma fejezték be a terhességet :cry: :cry: :cry:


BUÉK!!!!!

KépKép
 


Sziasztok!!

Köszönöm szépen lányok!! :D Hozok majd képeket :D szerény esküvő lesz..., csak a legközelebbi hozzátartozók és ebéd :)

Babszika! Nem terveztük, igazából én mindíg azt mondtam,hogy soha nem megyek férjhez :) aztán tessék most pont arra készülök :lol:
Megyünk feb.1-én a Bmc-be és vagy élettársi nyilatkozat kell vagy összeházasodunk, és úgy döntöttünk,hogy inkább legyen esküvő, hát igazából ezért,amúgy soha nem lett volna télen tartva, de nagyon boldog vagyok, 12 éve vagyunk együtt és jobb férjet nem is kívánhatnék magamnak, nálunk a szerelem erősödik minden évben és nem gyengül mint általában, és remélem így is marad sok-sok évig!!!! :D

Mia , Melinda!! Üdv itt közöttünk!!!!!! :D
Mielőbbi babát nektek is!!!

bettike!! Nagyon sajnálom :( borzasztó lehet a sógórnődnek........

EDI
 
 


Bettike: nagyon sajnálom sógornődet,de tuti nem a semicillin miatt halt el a baba.Én is szedtem a terhességem elején mert nekem hugyúti fertőzésem volt úgy kb három hónaposan.egy hétig szedtem, és Gergőnek semmi baja nincsen.

nika70
Salgótarján
 
 


nika

tudod ilyenkor találgat az ember,de már mindegy :cry: :cry: utánnaolvastam és elég sok terhesség végződik igy :cry:

KépKép
 


Sajnálom ,de én úgy gondolom ,hogy inkább a láz ami nem tett jót ababának.
mármint annak olvastál utána hogy a semicillin okoz gondot? mert ha így lenne gondolom nem adnák kismamáknak.

nika70
Salgótarján
 
 


Miért veszélyes a láz terhesség alatt? Vetélést okozhat-e (és miért) vagy lehet magzatkárosító hatása is? Milyen magas láz vagy hőemelkedés esetén kell valóban aggódni, és a terhesség melyik időszakában?
Válasz:
Terhességben a láz valóban okozhat vetélést. Magzatkárosító hatása elsősorban a láz okául szolgáló, rendszerint fertőző betegségnek lehet (sarkos példa a rubeola vírus). Mivel a terhesség normálisan is kis hőemelkedéssel jár (terhességi jel, ha a vérzés elmarad és a hőmérséklet tartósann 37 fölött van), a valódi láznak a 38 fok és azt meghaladó hőmérsékletet tekintjük. Ezt mindenképpen csillapítani kell, természetesen az okát fel kell deríteni és célzottan kezelni. Lázcsillapításra a terhesség bármely szakában az Aspyrin és az Algopyrin is megengedett; paracetamol tartalmú szerek nem! (a legtöbb reklámozott láz és fájdalomcsillapítóban ez a hatóanyag!)
Lázas állapotot okozhatnak a feltétlen kezelendő vese és húgyúti fertőzések és nagyon súlyos, ha megrepedő magzatburoknál következik be fertőzés miatt láz.
Dr. Nagy László

nika70
Salgótarján
 
 


Kérdés:
16 hetes terhes vagyok, és a legutóbbi vizeletvizsgálat során nem azonosított baktériumot találtak a vizeletemben. Az ismételt vizsgálat is pozitív eredményt mutatott, tenyésztésre viszont nem került sor. A baktérium azonosítása nélkül antibiotikumot kell szednem két hétig (semicillin 250mg). Kérdésem, hogy mennyire árt a gyógyszer a babának, illetve, hogy vajon mi okozta a problémát.
Válasz:
A terhesség alatt a vizelet baktérium meglehetősen gyakori, általában E.coli vagy streptococcus fajok a kórokozók. A Semicillin egy, a babára ártalmatlan gyógyszer a leírt adagban. Ha ezután kimutatható, vizelet ÉS hüvelyváladék bakteriológiai tenyésztést KELL végezni és célzottan tovább kezelni.
Az okok között az alhasi bővérűség miatt rendszerint banalitások szerepelnek, az egyéni higiénia (külön, harmadik törülköző a nemi szervekre! és fertőtlenítő hatású szappan, tusfürdő) a megelőzésben döntő.
Dr. Nagy László

nika70
Salgótarján
 
 


betti: ezeket találtam aneten,vagyis a semicillin ártalmatlan a babákra

nika70
Salgótarján
 
 


Pedi micsoda álmaid vannak....... :shock: :shock: :shock: :shock: :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nika

köszi,de végülis már lényegtelen,de legalább tudjuk h azt adhatja a doki...
szegény már túl van a műtéten,jól van.idővel lelkileg is helyre rázódik.

KépKép
 


Betti sajnálom a soginőd..:(
nekem ma van 2 éve hogy meghalt a babám::(((((((((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Sajnálom Betty,Nita.
Ediii,te hány éves vagy??Ha elárulod....12 éve együtt,hűha!!!
Nekünk 2 éve volt a lagzink,és a gyermekeink száma is 2.. :oops:
De a 2. házassági évfordulón csak 39.hetes terhes voltam...szóval akkor még csak 1 gyerekesek voltunk... :lol:
6 hónap után eljegyzés volt,rá 9-re pedig a lagzi,pedig 6 hónapig nem találkoztunk,csak egyszer....(katona)... szóval nagy lángoló szerelem a miénk....
Pedi,Rólatok mit lehet tudni??
Nika, Rólatok???Gergő mióta beszél??? A fiam csak a szavak elejét mondja...ja meg azt,hogy apa,nem,stb....de anya se megy,csak atya...
Babszika???Te is írsz magadról???

Kép
Kép

Kép


Melinda!!
31-et töltöttem augusztusban..., sajna :oops: :lol:
van egy kisfiunk,aki 16.-án lesz 9 éves :D hát őt nem terveztük akkor még, akkor voltunk együtt egyetlen egyszer abban a hónapban mikor már a peteérés megtörtént, és még is sikerült,de persze nagyon örültünk neki, most pedig már 2és fél éve probálkozunk a kistesóval ,de nem akar sikerülni,mint kiderült a párom eredményei elég rosszak ....., hát ez a sors fintora :roll:
Most nézem,hogy a kiscsajszidnak is akkor van a szülinapja amikor nekem :lol:
Képet lehet kérni a gyerkőcökről??? :oops:

EDI
 
 


edi: sajna??? én 40 leszek idén :):):):):):)

Melinda ráér még:) Gergő most nyár végén kezdett el beszélni 20 hónaposan még annyit sem mint a te fiad :):)Bár a nem az már ment neki ennyi idősen :)

Nita: pedi álmai be szoktak jönni vagy nem jól emlékszem???

nika70
Salgótarján
 
 


Nika! Igen, jól emlékszel, Móninak is megálmodtam a kislányt, pedig akkor még útban sem volt Laura! Ja, és a 40év nagyon szép kor :) !

Melinda! Mi idén leszünk 10évesek a férjemmel!(Mármint szerelmünk kezdete) 2006 októbere óta élünk együtt, és 2008.májusában házasodtunk. Akkor mondta a férjem, hogy jöhet az "utánpótlás"! Én már előbb is benne lettem volna, mert nagyon gyerekcentrikus vagyok, de azóta már nem bánom, hogy még nincs gyermekünk, mert az együtt leélt lassan 3és fél év alatt, nagyon szép dolgok töténtek velünk, ami nem biztos, hogy gyermek mellett is teljesült volna. És amit Edii mondott, az ránk is igaz, a szerelem, még 10év után is szerelem, sőt egyre erősebb, bár nem tudom, lehet-e még fokozni?!lol: (Mondjuk mi néha olyanok vagyunk mint az olaszok, de ez is kell ahhoz, hogy a feszültséget levezessük.) Én emberekkel foglalkozom, az is elég stresszes meló, és a férjemé még stresszesebb. Tavaly januárban és márciusban volt egy-egy pozitív tesztem, márciusban uh is, de sajnos pár nap múlva megjött. Azóta nem akartam foglalkozni a témával annyira, hogy dokihoz is menjek. Mostmár noszogatom magam, de még mindig nem jött meg a kedvem. Sajnos a melóhelyemen elég kevés szabit kapok, így mindig kéretőzni kell, ha vmit el akarok intézni, az meg elég ciki. Majd meglátjuk...(Még bízom picit a spontánban)

Bettike! Én is sajnálom a sógornődet, sok-sok erőt nekik!

Pampa! De jó, hogy jöttél! Sok sikert a lakáshoz! Én anno nagyon élveztem, amikor költöztünk és rendezgettünk! :wink:

Edii! És az esküvői előkészületek... Az volt ám a szuper időszak! Életem legszebb napja volt az esküvőnk napja, és majd Te is meg fogod látni-hogy bár a szerelem ereje nem ezen múlik-el fogsz olvadni, amikor azt mondja, hogy "kis feleségem", és viszont, ha Te azt mondod majd, "kis férjem"! Egyébként, a 31év még nagyon szép kor! És ki tudja, lehet, hogy a nászéjszaka szerencsét( egy kistesó formájában) hoz! :wink:

Melisch! Jöhetnél már mesélni kicsit!

Kistörpe! Drága, hogy bírod a végét? Gyere Te is!

Jó éjt Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


Nika! akkor inkább én csöndbe maradok :) :oops:

Pedi!! ha neked ilyen jól beteljesülnek az álmaid ,akkor velem is álmodj valami jót :lol: :lol:
Jó látni ,hogy másoknak is ilyen jól működik a kapcsolatuk :D sajnos a barátikörömben elég sok a válás ,ezért is tartottam mindíg úgy a házasságtól,míg nem esküdtek meg olyan szép kapcsolatuk volt után rá egy-két évre tönkre ment minden :roll:
de azért látom vannak pozitív példák is :wink:

Tényleg MELISCH, hol vagy ??????

EDI
 
 


Pedi, Edii én is idetaláltam 8)

Mielőbbi BABÁSODÁST MINDENKINEK!!!!!!

Ediii gratulálok az esküvőtökhöz. Lehet ez csak egy papír de én úgy éreztem sokkal erősebb lett lagzi után a kapcsolatunk valahogy ez emberek is másképp néznek rátok mikor valahova bejelentkeztek közösen. Igaz nekem még gyakran mondják az üzletekben "kisasszony" de gondolom most majdcsak lejár ha babával sétálgatok :lol: :lol: Férjem gyakran mászott a falra mikor meséltem egy két furcsa storyt azt mondja nem szeretné ha pedofília miatt kikérnék a személyimet :lol: :lol: :lol: hisz olyan kicsi vagyok.

Melinda ti aztán nem pihentek :lol: :lol: :lol: jöhet a következő. Pityesz fel sem ocsúdik és már ott a másik kis tesó is, legalább még lophat később is anyatejet :lol:

Mia veled is már találkoztam máshol :wink:

Csucsu üdv ismét itt, remélem nem tűnsz megint el

Babszika nem elkenődni, milyen a talpmasszáz (remélem jól emlékszem, hogy ezzel probálkoztok)? Ismét érezted a pé-t?

Pampalini, Timi, Nika nektek is mielőbbi babásodást kívánok.

Moni mesélj majd, hogy van Laura?

Mi jól vagyunk egyenlőre. Azt tervezem, hogy jövő héten elmegyek egy uh-ra lássam a pici fejlődik-e. Nálunk nincsenek védőnők úgy értettem a családi orvos figyeli az anya egészségét ő küld vv-re is. Ezért megyek a dokimhoz, hogy ha minden ok akkor adjon valami papírt amivel menjek a dokinőhöz. Én nem voltam manapság mivel nagymamámnál nem ment a mobil net sem és tegnapelőtt értünk haza. Hulla fáradt voltam a hosszú út miatt, tegnap meg egész estig rengeteg munkám volt az irodában. Ma nem mentem mert eléggé megterhelő volt itthon jobban tudok pihenni. Hazahoztam a munkám de még nem volt kedvem hozzá. Férjem ma elutazik üzleti ügyben igy holnap is itthon maradok és ráérek egyedül lefoglalni magam.

Ezentúl aztán gyakrabban leszek :wink:

Kép
Kép
 
 


Nika ne ijesztgessetek...............3.fiú???!!!inkább lány...de nem akarok többet..........
Melisch már 9.hetes leszel...nem semmi...... :shock: :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Melisch :D
Köszönjük szépen :)
akkor igazolt a távolléted :lol: ,pihenj sokat, arra most szükséged van :wink:
majd ha kapsz uh-on képet megmutizod nekünk?? 8)

EDI
 
 


Nita! Csak most mondod,hogy nem akarsz többet,aztán kitudja,lehet,hogy 1-2hónap azzal jössz ,hogy jöhet a harmadik :lol: :lol: :lol:

EDI
 
 


edii tényleg nem szeretnék.......szeretném ha a gyerekekkel tudnék menni ide oda...kirándulni nyaralni..kisgyerekkel ez elég nehéz és macerás.....
de h tutira tudnám hogy lány akkor igen jöhet.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron