Új privát üzeneted érkezett!

Cham most ne is kapják el a fiúk a himlő egyik fajtáját se!!!!!!!!!!
isten mentdűsen attól!!!!!!!!!!!!!!
én is reménykedek ha lesz 3. baba hogy lány legyen mert nálunk is így van mint nálatok a fiúk aránya:::):(
ezt a nem meghatározó vérvétel hol és mennyibe kerül????

Nika szerintem te babás vagy:):)
a tesztek le vannak tojva!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!
Kép
Vendég
 


Zsuzsi jobbulást az egész családnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)
Zsófi gyönyörű kislány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Boldog Karácsonyt lányok :)

zsuzsi

Jaj de édes,kis zabálnivaló picike :)

KépKép
 


Nagyon boldog, békés, szeretetben gazdag Karácsonyt kívánok mindenkinek!!!!

Kép

Kép


"Este mikor kigyúlnak a karácsonyi fények,
a gyermekkori álmok egy percre visszatérnek.
Ekkor a szemekben a szeretet fénye lángol,
s a gyertyafényénél még a csillag is táncol."


Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok Nektek!

Kép
Kép

Moncsi
 
 


nem sokára visszaolvasok,először beszámoló és képek!:)

nagyon jó volt az egész,meghitt,szép,sokat nevettem olyan boldog voltam. 35 percig uhuzott kb. az elején nagyon sokat ficánkolt,majd 15 perc után bealudt,sokat ébresztgettük,vagyis nem az volt a gond, h elaludt,hanem h nagyon elbújt a lepény mögé. tornáznom kellett kicsit,meg ettem szőlőcukrot, és a végére megint aktív volt.hallgattunk szívhangot. integetett,ásított,tátogott(ivott) és nagyon nevetett is nekünk:))) el se hiszem, annyira jó élmény, azóta már 2szer megnéztem itthon a dvd-t. át is másoltam a szülőknek,meg a képeket is plussz ott nyomtattattam 5öt.
nagyon rendes volt a nő is,végig úgy beszélt az én kicsi fiamhoz:))) ugyanis ezer százalék h kisfiúúúúú Árminkánk lesz:))

Bpd(két fül között) 2.64cm ez alapján 14+4 napos
hc(fej körfogat) 9.82cm 14+4 napos
ac(has) 8.62cm 14+6 napos tele volt a pocija:)
fl(comb) 1.33 14+0 rövd lábú mint én:)

méretei alapján 98g a drágánk:)

apa is nagyon figyelte,kérdezgetett,megszámoltatta a kezén,lábán az ujjait,de stimmelnek:)

KépKép
 
 


hát csajok lehet hogy megjött:( reggelre minden kiderűl de akkor a multkor a pecsételés az lehet hogy mensi lett volna csak valamiért nem volt.viszont a második tojásfehérjés váladékhoz számolva pont két hét telt el. szóval szerintem kimaradt egy mensi.:cry: :cry:

Zsuzsi: nagyon édes szép kislány Zsófi baba :):)

Dike: örülök hogy minden rendben :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép KUKIM:)

Kép FEKSZIK A KEZÉN.:)

KépKép
 
 


jajjjjj nem enged feltölteni......még egy kicsit próbálgatom, ha nem megy akkor majd holnap teszem a többit....:)

KépKép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép ásít:)

Kép

Kép

[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments
/1293139157.5127.jpg[/img]

Kép nevet:)

Kép

Kép

Kép

Kép mind az 5 lábujja:)

Kép

Kép

Kép

KépKép
 
 


holnap visszaolvasok...hulla vok:(

KépKép
 
 


Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!!!!!

KépKép
 
 


dike: nagyon gratulálok nektek!!! gyönyörű a kis ármin!!! szuper karácsonyi ajándék lesz ez mindenkinek!

Kép

Kép
 
 


Mindenkinek kívánok békés, boldog karácsonyt!!!

Kép

Kép
 
 


Dike: csodaszépek a képek :):): nagyon szép ajándék ez nektek karácsonyra :):):

Nekem megjött :(:( de nem vagyok letörve tudtam hogy nem véletlen volt nega az a teszt :)

nika70
Salgótarján
 
 


Békés Boldog Karácsonyt Mindenkinek

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Szep Karacsonyt! Haliho!

Dike, gratulalok a kis kukishoz!!:):) Jujjjde izgi igy mar a Karacsony! Happy,happy!!:)

Nika, nem baj, hogy megjott! En is mostansag varom, ma-holnap.:( pont karira, erted, micsoda ajandek ez Nekunk!!:):) :lol: OOOO, yeessss!! Nem baj, majd gyartjuk egyutt, csak kulon-kulon a babat!hihi Apjukra felllll!!! :D

Tobbiektol sorry de nincs idom visszaolvasni!

Virag, nagyon szep a kis lurkod! Bencus pedig igazi nagyfiu! Lassan mar csajozni fog, ropul az idooo!! Remelem jol vagy es zajlik a karacsonyi keszulodes Apajaval, Bencurjaval, Gergocivel.

Zsuzsi, gyonyoruseges a kislanyotok! Nem volt egyszeru menet a szulesig az ut de ez a kislany mindent megert! Egyszeruen, meseszep! Minel tobbet neztem itt ma, annal inkabb lanyt akarok mar en is! Vilag eletemben fiut akartam, ezt azert meg hozza tennem! :lol:

Pedi, gyongyviragszalam, remelem jol vagy Te is! Aztan tessek beszamolni am es fotot kerek az uj felsodrol de benne Magaddal!! Pocistol, Pedistol, felsostol, mindenestuuuul! Szorostul-borostul!! hehe :lol:

KatocamDragam, Veled mizus, eletem?! Bogica tunderviragszal rugdossa a pocid amikor a karifara nezel?!:)

Nita, most olvastam a himlot.:(:( Jobbulast! Azert remelem jol vagy, ettol eltekintve minden oke. (az oregasszonyt meg kuldjetek el a Jezuskaval valakinek) Megfogadtam tanacsod es eltettem zsakban a gyerekruhakat. Sot, eloszor szatyorba aztan zsakba tettem es a szekreny melyere astam, ha tehetnem meg foldet is hanynek ra!:)

Monalisa, a Ti Karacsonyotok is rendhagyo most, elvezd a kismamisag oromeivel es Apaval! Puszi!

MiaDraga, vigyazz Magadra es gyere gyakrabban mert aggodunk ha nem jossz!!

Betti, Veled mizus, Bettikem? Jol vagy? Mikor van a csaszarod? Lehet mar irtad az elmult idoben nem sokat jartam itt viszont nagyon erdekel mi van Veled! A blogodban is jarok neha, szoktam latni a megtekinteseknel, hogy London! Ilyenkor ugy orulok mert ez vagyon en!:):) Vigyazz Magadra!

Rita, Regi annyira szep kislany! Tiszta anyja! Lezajlott gondolom a Karacsonyi vasar, jol is erezted Magad. Biztosan Veled is tortent sok minden de huuu, semmi idom nem volt netezni es olvasni. Remelem jol vagytok!

Beze, lattam irtal, orulok, hogy jol vagy! Lexike gyorsan meg fogja szokni ezt az uj eletet! Ugyes csaj, anyja lanya!:)

Csajkak, itt megint valami virus vagyis jarvany van, hasonlo, mint a H1N1 volt tavaly csak allitolag rosszabb. Sajna hireket sem volt idom kovetni de oltjak az embereket ezerrel pedig tavaly a H1N1nek nem keritettek nagy feneket. Ennek...igen.

Meg egyszer:

BOLDOG KARACSONYT KIVANOK MINDENKINEK! TELJENEK SZERETETBEN, BEKEBEN, NYUGALOMBAN EZEK A NAPOK NEKTEK LANYOK ANGYALOK!! PUSZI ES VIGYAZZON MINDENKI NAGYON MAGARA!
Vendég
 


zsu! jobbulást a gyerekeknek!

nagyon édi Zsófi baba!!!!

nita! sajnálom a himlőt:(

nika! piri mondjon leeeee! :evil: sajnálom!

mindjárt csomagolok,utána fa díszítés:))))

KépKép
 
 


Boldog, békés, áldott (állapotú) karácsonyt kívánok Nektek és Szeretteiteknek ezzel a verssel is!

Sárhelyi Erika: (Netelka)
Már akkor is

mikor csak gondolat voltál
majd szüntelen lázas akarat
mikor még nem tudhattam
hallom-e valaha hangodat
már akkor is?

mikor édes bizonyság lettél,
aprócska ugyan de igaz
mikor szívem alatt magad
voltál minden napban a vigasz
már akkor is?

mikor testem átformáltad
kedved s akaratod szerint
mikor még nem tudhattad
milyen lesz neked majd idekint
már akkor is?

mikor akaratlan osztoztál
velem örömben, bánatban
mikor elindultál felém
egy nap várva várt váratlan
már akkor is?

már akkor is
nagyon
szerettelek.


Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


GYÖNYÖRŰEK a agyerkőcök, babák!

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mindenkinek Kívánunk Nagyon Boldog,Békés Karácsonyi Ünnepeket!!!!!!!! :D

Mia&Lili&Tomi



Kép
Vendég
 


Bogi: ok akkor már 2011-ben majd mi kezdjük kismamisan az évet :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!
Mindenkinek békés boldog ünnepeket!!!

Kép

dike: nagyon édik a fotók és gratulálok a kisfiúhoz!

nika: sajnálom:(

bog, gyere gyakrabban -ha tudsz

kovacszsuzsi: gyönyörű a kislányod!!!!

nita: nem tudom mennyibe kerül ez a teszt, külföldön simán van ilyen vizsgálat, asszem nálunk azért nem engedik, mert így is kevés gyerek születik és akkor lehet vki elvetetné 2 fiú után, ha a 3. is fiú. (mert pl én nem is szülhetnék 3-nál többet a császárok miatt, de soha nem vetetném el, na de nem mindenki gondolkodik így) Egyik biológus ismerősöm az orvosin dolgozik nálunk, de most gyeden van és ő mesélte, hogy ott a genetikai laborban csinálták meg a kollégái 6 hetesen. Sima vérvizsgálat, A magzati DNS kimutatható az anyai vérből, így ha jelen van az Y kromoszóma, akkor fiú, ha nincs, akkor kislány. Egyértelműen meg tudták neki mondani a fiút és kisfia is lett :D Annyira kíváncsi vagyok én is, lehet megérdeklődöm, hogy csinálják meg nekem is, több volt régi bioszos csoporttársam is ott dolgozik...de aztán lehet kibírom, majd meglátjuk. :oops: amúgy lehet rendelni ilyen tesztet a neten, de barmi drága, viszont tegnap láttam egy olyat, ami jóval olcsóbb és vizeletből kell mintát venni.
chamomilla
Pécs
 
 


dike, végülis ott voltál, akit ajánlottam? :D Most nézem, hogy 4 D Genesis Kft, jaj de jó és a Csilla csinálta? nagyon szeretem a Csillát 8)
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

Dike szívből gratulálok Árminkához!!!!!!!!!!:):)

Nika sajnálom:(:(

Bogi jól tetted hogy eltewtted a rucikat!!!!!!!!!
reméljük hamarosan szükség lesz rájuk:):)
anyóst elküldeném Londonba a jézuskával.....no?jó lesz??:):)

Cham értem......pedig én is megcsináltattam volna azt a vérvizsgálatot!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


cham! nagyon szépek a gyerekek! igen oda mentem, nagyon rendes nő,teljesen meg voltam elégedve!!!!

mindenki örült minden ajándéknak,most mutattam meg nem rég anyuéknak a dvd csak úgy lestek, nagyon boldogok voltak!!!!!

KépKép
 
 


Cham, nagyon jo dolog ez a verveteles fiu-lany kerdes! En tuti megcsinaltatnam!:) Es Neked aztan tenyleg nem szamit fiu e a harmadik. Appppam, azert nem semmi ez az egesz sztorid. Meg mindg kesz vagyok ahogyan megfogant ez a kis bebike! Csupa meglepetes ez a gyerkoc!:):)

Nika, ja, 2011re fel! Vagyis Apjukra leginkabb!:) Egy baratnom volt- Nita ezt ugord at mert Teged ez felhergel:)- szoval barinom volt valami lato pasinal akihez mar jar evek ota 3-6 havonta es mindig bejon amiket mond. Na, aszonta ez az ember, ez a mi lato baratunk, hogy tavasszal teherbe esek. Hamarosan jon a baba. Nem hiszek en igy ezen dolgokban. Ezekben a lato emberekben ketelkedem. Nem adok ra, de meglatjuk mi lesz. De baratnom se tiszta fialas. Eloszor ir nekem smst ejjel, hogy nyarig terhes leszek. Ennyit irt. Szetvetett az ideg masnap estig mire fel is tudtam hivni telon. Ott meg mar azt mondta, tavasszal jon! Mondom akkor dontsed mar el, hogy mit mondott tavasz vagy nyaaar??? :lol: No, az en bolond baratneeeem! ihihihihihi :lol: Ma` maga sem tudja mit hallott!:) :lol:

Nita, kuddddjed a nyanyat!:) Nem hianyzik de, hogy legyen jo a kedved, kuuugggggyyyyed! Lekuldom itt a lejton a jegen, mire leer, megfagy. Ha meg nem, feljonni ugysem tud mert elkapar az oregasszony, nincsenek alatta teligumik!hihihihihi hehehhehe Eltartana egy darabig mire folerne ide a hegyre!:):):)

Dike, johet a csizma fotoooo!!:):) Volt a szuloknek pityerges?? Es Ok most tudtak meg vagy mar tudtak csak ez volt az ajandek? :
Vendég
 


Sziasztok!

Még egyszer áldott, békés ünnepeket kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Remélem Mindenkinél szuperül sikerült minden a mai napon! Én hulla vagyok, majd beszakad a hátam a sürgéstől forgástól, de azt mondhatom, hogy jól sikerült a délután-este és a vendéglátás. Apaja rengeteget segített, nagyon hálás vagyok neki!

Dike, először is Neked gratulálok a Fiacskátokhoz! Üdv. a fiús anyukák klubjában! Nagyon édesek a képek Árminról! Bár vannak gyerekeim, ilyenkor mégis elcsodálkozom azon, hogy micsoda tökéletes kis emberkék a pocaklakók már ilyen picin is!

Zsuzsi, gyógypuszik az egész családnak. Sajnálom, hogy lebetegedtetek pont az ünnepekre...
Zsófi gyönyörű kiscsajszi! Igazán büszkék lehettek Rá!!!!!!!!!!!!

Cham, de cukker Fiacskáid vannak! Jól látom, hogy Milán nagyon hasonlít Rád?

Nika, a csuda vigye el azt a fránya pirit... :twisted: Na,de majd most, 2011-ben, Bogival együtt!!!!!!!!!!!!

Bogárkám, szóval tavasszal lesz a nagy esemény????? Akkor neked is téli babád lesz! Talán épp egy év múlva, Karácsonykor? :wink: :wink:

Nita, hogy tetszett Barnikának a karácsonyfa meg az ajándékbontogatás? (Máté gondolom már tudta, hogy mi ilyenkor a szokás. )

Kismamik, Pedi, Kati, Mona, Rita, Bettike, Dike, kérünk ám pocifotós karácsonyi képeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nálunk egy csoda volt számomra az a csillogó, csodálkozó, igazi tiszta szívből örülő szempár, amit Bence arcán láttam reggel, amikor pizsiben lejöttünk az emeletről és megláttuk a kivilágított, feldíszített karácsonyfát alatta az ajándékokkal. Még most is majdnem elsírom magam, ahogy írok róla...

Mutatok két fotót, mindkettő mai:

Kép

Kép

Kép

Kép


Sziasztok Drágáim!

Először is kívánok Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt!

Csillag! Nagyon szépek vagytok így négyen! Örülök, hogy minden jól sikerült.

Dike! Gratulálok a kisfiúhoz, az Ármin pedig nagyon szép név. Ja, és a képek is szuperek! :wink:

Bogárka! Veletek mi a helyzet? Hogy telik a Karácsony?

Nika! :( Sajnálom pirit! De hajrá 2011!!! :lol: Gergő mit szólt a fához és az ajándékokhoz?

Nita! Nálatok mi volt? Fiúk jobban vannak már?

Zsuzsi! Repülnek a gyógypuszik! Zsófi gyönyörű, gratula hozzá!

Cham! Nagyon szépek a srácaid! Én két ilyen "jó csávó" után nem is akarnék annyira kislányt. Gondolj csak bele, pár év múlva sétálsz majd velük az utcán, igazi pasik lesznek már, és mindenki Rád fog irigykedni, hogy Neked 3 is jutott! :oops: :lol:

Drága Beze! Remélem, minden ok Veletek, és szépen telnek az ünnepek!

Kati! Ti ma merre voltatok? Írtad, hogy utazni fogtok ünnepek alatt.

Én tegnap kikészítettem magam! :( Hajnalban derék és alhasi fájdalomra ébredtem, nagyon megijedtem. Szerencsére nem görcs volt, de nagyon rossz. Aztán ma megint pörögtem, és egészen jól bírtam. Minden nagyon jól sikerült, egy csomó kaja lett. Zoli nagyon sokat segített. Készítettünk képeket, majd holnap dobok fel párat.
Nagyon szépen, meghitten telt ez a mai nap!

Puszi Nektek!
Edit

pedi
Kalocsa
 
 


ViragomViraga!! Csudaszepek vagytok! A fa is gyonyoru! Bence arcocskaja csak ugy sugarzik! Igazan boldog anyuka vagy! Orulok, hogy jol sikerult a vendeglatas, ugyes hazaspar vagytok! Amikor ket ember osszetart! Nem regelek tudod mirol beszelek!
Es a kis fiatal Ur is milyen nagy mar! Es, hogy figyelget! Es mekkora szemekkel! Ajulok el! Pedig ulok!

PediDragam vigyazz magadra, nem jo ez a gorcs. Biztosan sokat tettel-vettel.

Virag, jegyzem meg meg, hogy eszmeletlen jo a kep a falon! Imadom ezt a stilust! wwaaaaa, kesz, ellopom! Megyek meglatogatlak ha nincs kep, ne keresd! Vagyis de! Nalam! Qrva joooo!! Nahhh, Karacsonykor ne szulessen szegeny gyerek. Karacsony is, szulinap is, + meg Adamnak is hivjak majd! Vagy legyen Eva?!
:lol: :lol:
Akkor inkabb szulessen januarban!:):)

Pedi, koszonom kerdesed, jol telik itt is az este. Kettecsken "unalmacskan" de elvagyunk. Foztem, hamiztunk, dumapartiztunk, neteztunk is, anyuekkal is beszeltem, Ocsikemmel is, nagyimmal is, fa is kesz-en is-, szep is-en nem-, zajlik az elet csak kicsiben de nyugalomban es ez a fontos. Oregesen nyomjuk! :D
Vendég
 


Kép
ezek mi vagyunk:) engem nem ér nézni mert elég bányarém vagyok :) a második hogy mennyire örült Gergő :)
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt!

Már egy órája fent vagyok... A Zuram elment Bécsbe zenélni (egy misén játszanak a zenekarral meg énekesekkel), én meg megetettem Gergőt, meg lejöttem az emeletről befűteni. Akkor már nehéz lenne, ha felébredt minkét lurkó. (Nálunk fát kell pakolgatni a kazánba és arról meg a központi fűtés.)

Bogárka Drága, jó-jó, ne szülessen az a gyerök Karácsonykor, de jöhet előbb is, mint január. :D Nekem is kari előtt van a szülinapom és soha nem kavart be az ünnep, azt mindig szépen megünnepeltük külön. Torta, zsúr (még sulis koromban) meg ilyenek.
A képet a falon NEM ADOM!!!!!!!!!! Én találtam, enyimééééééééé! :D Na, a viccet félretéve, én is nagyon szeretem! Amikor bővítettük a házat, már megvolt a sárga ülőgarnitúra amikor elkezdtünk szekrénysort keresni és megláttam ezt a pikcsört ( :lol: ) egy boltban, oszt mondtam a Zuramnak, hogy EZ KELL NEKEM!!!!!!!!!!!!!! Méretben, színben is pont passzol mindenhez a szobában! :D :D :D Úgyhogy azonnal lecsaptunk rá!

Nika, nagyon szépek vagytok! (Ne mondd magadra, hogy bányarém vagy, ez nem igaz!) Gergő meg egyszerűen zabálnivaló!! szerelmes vagyok a mosolyába!!!!!!!!!!!!!

Pedi, azért kapsz most tőlem megint egy ejnye-bejnyét! Annyiszor írtam már Neked azt, hogy nem szabad ennyire túlfeszíteni a húrt... a derékfájásos pocifájás már nem vicc! Ez egy erősebb jelzés a testedtől, hogy lassíts! Kérlek, kérlek, kérlek pihenj egy kicsit többet!!!!!!!!!!!!!!!
A fotókat nagyon várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi ma Anyukámékhoz megyünk Bencével meg Gergővel, A férjem majd csatlakozik amikor hazajött Bécsből, de este sajna színház van, így egyedül jövök majd haza a gyerekekkel. A szüleimhez jön még ebédre a bátyám is, délután pedig a húgomék családostól (két csajszijuk van). Úgyhogy ma találkozom és ünnepelek az "enyéimmel".

Jók legyetek, sokat egyetek és szeretgessétek a szeretteiteket! :D

Kép

Kép


Jó reggelt!

Jelentem, hatalmasat és jót aludtam! Nem fáj semmim! :lol:

Csillag! Tudom, és maximálisan igazad van. DE! Én sajna ilyen vagyok. Viszont a tegnapi reggel ráébresztett, hogy ezt nem csinálhatom többet. Úgyhogy ünnepek után csak lazítás lesz. Egyébként is, dolgozni sem megyek többet. Jövő héten itthon lesz velem Zoli is, csak párszor kell bemennie egy pár órára, kedden pedig Kecskemétre megy intézkedni, ahova én is megyek vele. És számomra ez a legnagyobb öröm, hogy végre együtt leszünk.

Viszont azt még el kell dicsekedjem, mi volt tegnap. Volt halászlé, juhtúrós sztrapacska, rántott hal francia salival, mákos guba, bejgli, zserbó, mézes puszedli, mandulás keksz és linzer. Nyugi ezt nem mind én csináltam, sőt! A halászlevet Zoli főzte, a rántott halat anyós sütötte, a francia salihoz a szószt Zoli csinálta, a sztrapacskához Ő pucolta és reszelte a krumplit. A bejglit előző nap csináltam meg, tegnap csak kisütni kellett. A zserbót is 23-án sütöttem, csak a csokimáz készült tegnap, az apró sütik meg még a hét elején készültek.
Zoli díszítette a fát is, amíg én 23-án bejgliztem, és még takarítani is Ő takarított. Szóval, tényleg rengeteget segített.(Mondjuk nálunk a takarítás az most csak porszívózásból állt), mivel jövő héten folytatjuk az emeletet. Hétfőn jön az ágy, még meg kell csinálnia a beépített szekrényt. Szomorú is voltam, mivel végül mégsem díszítettük ki a lakást, meg a teraszokat, sőt még az ablakvilágítások sem kerültek fel. De aztán úgy voltam vele, hogy nem ez a lényeg, meg le is kell majd szedni azokat a díszeket, így belenyugodtam. Jövőre már úgysem marad el.
Az idei Szent estében a legszebb volt, hogy együtt ültünk az asztalhoz és együtt volt a család, csak a tesómék hiányoztak, de skype-on Ők is velünk voltak.

Bogárka! Tesómék ugyanígy ünnepeltek, ahogy Ti, kettecskén, és skype a családdal. Csak Ők 10ezer km-rel vannak arrébb. :( Na, de majd ha megszületik ez a kis Lunyi, akkor újra együtt leszünk! :lol:

Nika! Köszi a képet! Annyira jó látni Gergő boldogságát! Egyszerűen én is oda vagyok azért a gyerekért, és igenis szép család vagytok Ti így 3-an!!!!

Ja, és nevek még nincsenek, tegnap mire mindent elpakoltunk, már nem ezzel foglalkoztunk! De lesznek, mert a környezetünk már frászt kap. :lol:

Nagyon hosszú lettem, ezer bocsi! :oops:

pedi
Kalocsa
 
 


Jó reggelt!
Éjfélkor alig tudtuk a gyerekeket lelőni, úgy felpörögtek az ajándékoktól :D A férjemre most be vagyok rágva, mert rácsapott a kicsi fenekére -extra dilis volt lefekvéskor, magánkívül hisztizett- úgyhogy nehezemre esik hogy hozzászóljak, de karácsony miatt megteszem...(de majd 4szemközt beszámolok neki) Ma megyünk anyukámékhoz. A nagyobbik fiam meg tegnap kikotyogta a sógornőmnek (pont neki), hogy terhes vagyok....de a férjem letagadta. (ez is baromi jólesett......persze én voltam hibás, amiért is elmondtam a fiamnak....)

pedi: vigyázz nagyon magadra. Amúgy pont tegnap beszéltem egy barátnőmmel telefonon és azt mondta miért akarok lányt, mert neki is 2 fia van és raklap unokahugi, és azt mondta borzalmasan kis beképzelt hülyék :roll: van benne némi igazság, múltkor voltam általános iskolában órát adni, eléggé ledöbbentem a kiscsajokon....tisztelet a kivételnek, de tényleg borzalmas volt némelyik kiscsaj, 12-13 évesen: "nem tudom lerakni a cigit", meg csak a sexen járt az eszük....miket kérdeztek.... :shock: :shock: :shock:

bogi: én is érzem hogy babás leszel, hiszem, érzem és tudom! Amúgy még mindig nem fogtam fel hogy babám lesz, de már kezdem....ráadásul kinyomtattam a jövő szeptemberi órarendem, elég biztató, lehet a sulit sem kell halasztanom és így már mindjárt jobb a kedvem

virag: GYÖNYÖRŰEK VAGYTOK!!!!!!!! a kép is :wink: nekem is vannak tök szép képeim, de ennek a tré háznak a falára inkább nem rakom ki. :x a szívem még visszahúz a budakeszi lakásunkba és utálom azt a fiatal fruskát, aki kivette albérletbe tőlünk. :evil:
Amúgy Milán inkább apja -azt mondják....pedig ugye hogy rám is hasonlít? Mondjuk a kicsi meg tiszta apja klónja.....még a lábujjai is úgy állnak.

nika: szépek vagytok!!! Nagyon édes Gergő 8)

dike: örülök, hogy elégedett voltál a Csillával, én is nagyon kedvelem, tök aranyos csajszi.
chamomilla
Pécs
 
 


virág, mi is fával fűtünk. Van cirkógáz is, de azt nem tudnánk kifizetni, nagy a ház. (fát meg mindig hoz após :D )

Itt úgy szakad az eső!
chamomilla
Pécs
 
 


Viragom, Cham, koszi a biztatast! Cham, tok jo, hogy ugy erzed nekem is lesz mar hamarosan csoppem! Koszi, hogy megirtad! Tok jo, hogy jo az orarended! Latod, nem hiaba jon ez a gyerek! Tudta O mar: itt az ido most, vagy soha!:)

Viragom, jol vannnna, akkor legyel irigy es tartsd meg a kepet!:) :lol: Tenyleg jo valasztas, nekem annyira de annyira tetszik! Ti pedig mar azota ebedeltek a Csaladdal Anyukadnal! Biztosan jol erzed Magad, majd gyere meselj! ES jut eszembe! Uj huto? :) Szuperszonikusan szuperal? Es Gergoci pislogott a Karacsony fara?

Pedi, nem biiiiirtam olvasni azt a sok finomsagot amit irtal. Beindult a Pavlov reflekszem at kellett ugrojak nehany sort! :) Zoli aranyat er, jol tetted, hogy megtartottad magad mellett!:):):) Aztan pihenjel is am! Nuku talpalas! 30. hetben vagy csak lassan, lassan tenykedni! :wink:

Nika, hat..elmondanam, hogy ha minden banyarem igy nezne ki, orulne neki! A masik meg, hogy a szemuvegedben visszaverodo fenytol alig latszol! Csak ugy ragyogsz! Megvakulok ha Rad nezek! A napra lehet nezni, de Rad nem! Szoval tobb onbizalmat Csaje! Apaja es Fiacsakatok helyesek! Es az az oromteli sugarzo arc....!!! Ez mindent meger!!

Cham, Csajszi, jut eszembe, nagyon szepek a fiaid! Tenyleg jo volna egy olyan csajos csaj, mint Te vagy!:) Latom magam elott ahogyan mar 2 eves koraban a tusarkudban tipeg!

Pedi, szinten jut eszembe! Tesodek hol elnek? Nem is tudtam, hogy Ok is kulfoldiaban vannak. Biztosan lemaradtam errol meg regen vagy mostansag amikor nem igazan jottem ide. A kis Lunyi megszuleteset azt Ratok erted vagy Tesod is babas es ha megszuletik akkor haza fognak menni jovo Karacsonykor es ezert ultok majd egyutt az asztalnal? bocsi az ertetlenkedesert de ezt en most 2 fele keppen ertem. :oops: Sosem voltam egyszeru eset, mindent tobb ertelemben ertek allandoan amit lehetseges. Magyaran, bonyolitom a dolgot. :oops: Sorry!!
Vendég
 


Bogarka! szaaaar a fényképező!:((((((
hajrá tavaszi babásodás!!!!!

nem pityeregtek....tudták igen, csak a nemét nem,meg még nem is láttak ilyet soha 4D-t:)


Virág! nagyon szépek vagytok! rossz a fényképező,majd anyuéktól elhozom megint ha nem felejtem el....aztán majd csinálok,bár nem igen változtam.

nika! tényleg milyen édes,h örült!:))

pedi! csak óvatosan!!!!

reggeltől idáig én is pörögtem,főztem,de jött anyum és segített sokat,meg fel is mosott,,,de azért elfáradtam....

holnap anyósék,sógórnőmék stb leszünk annyian mint az oroszok, és nem is bírom őket,ugrálhatok egész nap nekik.már most tiszta ideg vok! :twisted:

KépKép
 
 


Dike, csak nyugi! Le vannak sajnalva a fenekmereszto vendegek! Nehogyma` korbe ugrald Oket 14 hetesen. Nem "vendeg" egyik sem ugy igazan, a ferjed anyja es Tesoja. Ugraljon anyosod korbe Teged, Te varod az unokajat! Nehogy mar!:) :wink: ES meg elvarja, hogy O nagysaga ki legyen szolgalva es a vegen csak a szajat torolje meg? Csak kenyelmesen Dike! Nem KELL neki megfelelni! Legalabbis en igy vagyok ezzel bar lehet a Te anyosod 1-2 fokkal jobb az enyemnel! :D :wink: :lol: Vigyazz Magatokra!(bar ez csak az en velemenyem, remelem nem haragszol meg, hogy leirtam csak nem birom elviselni amikor az emberek tul sokat akarnak es kepzelnek, tekintettel nincsenek a masikra)
Vendég
 


Sziasztok!

Még egyszer Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok Nektek!

Virág annyira szépek vagytok!

Dike gratulálok, annyira édes a Kis Ármin! Olyan hihetetlen, hogy 14 hetes ilyen csodálatosak tudnak lenni!

Bogi szorítok Nektek, hogy tavasszal tényleg jöjjön már a baba! Jöttök haza valamikor?

Nika, látszik Gergőn, hogy mennyire boldog, nagyon aranyos család vagytok! Mensit sajnálom, de majd Bogival babásodtok együtt...

Zsuzsi, sajnálom, hogy betegek vagytok, gyógyuljatok meg gyorsan! Zsófi nagyon szép baba!

Pedi, tényleg hallgass Virágra! Neked most már pihenni kell és készülni a nagy napra, hiszen, hamarosan eljön a Ti időtök is!!!

Kati Veletek mi újság?

Cham, tényleg jó lenne két ilyen szép fiúcska után, egy kislány.
Mikor mondjátok meg a szülőknek a nagy hírt?

Beze, majd írj magatokról, ha lesz időd!

Nita kíváncsi vagytok, hogy a fiúknak mennyire tetszett a karácsony???

Bettike Te hogy vagy? Gondolom már egyre jobban várod, hogy megszülessen a Pici! Tudjátok már, hogy mikor lesz a nagy nap?

Rita biztosan Te is olyan sokat készülődtél mint Pedi! Hogy vagy?

Mi tegnap este voltunk anyuéknál, meg a nagyszüleimnél. A baba is kapott ajándékot :)

Hoztam nektek pocifotót, nem sikerült valami jól, látszik, hogy én csináltam :)


Kép

Ez pedig a karácsonyfánk, annyira jó illata van!

Kép

Kép
Kép

Moncsi
 
 


Sziasztok!

Jelenten tegnap semmit nem csináltam! Mondjuk megint rajtam volt a légszomj, így aztán szenvedtem. De most legalább csak fél napig tartott.

Anyóséknál voltunk ebéden, és ott is megjött "Jézuska"! Képzeljétek, a sógoromtól kaptunk egy bicikli ülést a manónak. Annyira örültem neki. Igaz még sokára tudjuk majd használni, de én nagy bicós vagyok, így aztán hasznát fogjuk venni. Arról nem beszélve, hogy Zoli ott azonnal bejelentette, hogy addigra én úgy is kapok egy új biciklit(a mostanim 4 éves Cruiser), mert Ő most az enyémet használja, és már nincs olyan jó állapotban! Ám legyen, én nem ellenkezem! :lol:

Bogárka! Tesómék Torontóban élnek. Először 2000-ben mentek ki, akkor kint voltak 2005 októberéig, addig nem is találkoztunk. Aztán Spanyolba jártak, de onnan mindig hazajöttek, az nagyon jó volt. De közben intézték a papírjaikat Canada-ban, és 2009. februárjában repültek vissza letelepedési engedéllyel. Azóta megint nem találkoztunk, de most, hogy már van internet sokkal jobban viseljük. Minden nap kamerázunk. Ő sajnos nem szeretne gyereket, és nem is terveznek hazaköltözni, nekik az az otthonuk-szerintük. Májusban fognak hazajönni, akkor meg is tartjuk a keresztelőt.

Ezzel kapcsolatban akartam kérdezni Tőletek vmit! Szeretnék május végén kirepülni velük babástól és egy pár hétig kint lenni. Az igazság az, hogy eddig a melóhelyem miatt esélytelen lettem volna, mert mi nem kapunk hetekre szabadságot, sőt még az egy hétre is húzta a száját a főnök. Viszont, ha már egyszer elrepülök 10ezer km-re, akkor nem fogok egy hét után hazajönni. És gondoltam, most lenne esélyem kimenni a babával, mert akkor Ő még úgy is csak eszik meg alszik. Később, ha már örökmozgó lesz, mit csinálok vele 11órán át a repülőn. aztán meg tervezzük a 2.babát, szóval, elég esélytelen lennék megint egy pár évre. Szóval, véleményeket kérek, nagyon felelőtlennek tartanátok, ha egy 3hónapos babával 11órás(átszállásos, tehát nem egyhuzamban) repülő útra szánnám el magam?

Mona! Nagyon helyes a pocid, ezen már látszik, hogy ez bizony babás pocak! :wink: És a Karácsony fa is nagyon szép. Meg lehet tudni, hogy a baba milyen ajándékot kapott? :oops:

Dike, drága! Kitartást Neked a mai napra. Remélem, gyorsan "megszabadulsz" a vendégektől!

Cham! Sikerült megbeszélni a férjeddel az elfenekelős sztorit? Végül milyen lett a hajad? Hozz Magadról is képet!

pedi
Kalocsa
 
 


Hoztam egy pár képet!

Kép bejglik egy része

Kép új felsős-külön Bogárkának :wink:

Kép első adag babaholmi tesómtól-hajóval érkezett

Kép kicsit közelebbről a szabadidő, ami nem mellesleg idei téli olimpiás :lol: (ettől teljesen odavagyunk Zolival)

Majd jön csini rucis kép is, de azok apósék gépén vannak.

pedi
Kalocsa
 
 


Pediii!! Annyira Draga vagy, hogy duplan Draga, mint eddig voltal am!!!:):) Kulon felsos fotot Bogarkanak ez sziven utott! Es meg mindig nagyon csinos vagy, nem is latszik, hogy babat varsz. Most nem azert, hogy bokoljak de kifogastalanul nezel ki! Ugyhogy legy szi nem torodni a kilokkal, okes? Es olyan bajosan helyes az arcod. Nekem tetszel, na! Ez van! :wink:
A beiglivel meg ki akarsz gyilkolni????!!!! Ugy kivanom, le sem tudom irni! :D Nem baj, nem baj, majd eszek makos tesztat. Az is majdnem olyan, mint a beigli! hihihi Talaltam az egyik kis boltban maaaaakot! Nem hittem el pedig mak! Vettem is!
Tesodek jo messze vannak. Nekem uncsitesom el kint csak O Calgariban. Aztan kiment a kis unokahugom is a ferjevel. Elhiszem, hogy hianyoznak.:( Es mit csinalnak kint?
Szerintem siman menjetek ki a 3 hos picivel. Egy ismeros csaj jott most ki ide a 2 hos fiaval es 8 orat utaztak a 2,5 helyett. A gyerek jol birta, elfigyelgetett, nem volt gond. En a helyedben mennek. A gyereknek mindegy hol leskel es alszik. A sztyuardeszek pedig mindent meg fognak tenni a baba es a Te kenyelmedert. Foleg ha tele sem lesz a gep. Mar pedig nem lesz!! Miert lenne?:):) Hidd el, Te faradtabb leszel a vegen, mint a baba! :wink: :D Es nem rendszeresen utaztok igy nagyokat, egyszer barki kibarja oda es vissza. Nem lesz semmi gond!! Jo utat!-en csak ennyit mondok!:)

Dike, jeeeer majd, milyen volt a vendeglatogatas?
Vendég
 


Ez pedig a mi fank! Fank, fank, de megennek egy jo kis fankot is! Vagy buktat!hehe Na, szoval ha mar mindenki lovoldozi itten a fakat fel ide akkor mar en is hozok egy fotot, igaz Nalunk se beigli, se pocak, se gyerek, na, de majd jovore potolom, potoljuk a dolgokat! :lol: Igy egyelore csak Apat mellekelem Nektek! Valaki ma` csak legyen meg pluszban a fan kivul!

:lol:


Kép
Vendég
 


Ja, a karifankon nem rohogni amiert nincs teteje!:) Mar nem kaptuk, csak ezt. Osszesen 3 db fa volt. Ennek nincs csucsa, megsajnaltuk, elhoztuk. Tuti ezert a hibaert nem kellett senkinek. Szegenyke! Nekem, kellett. Amugy nem ilyen szegenyes a diszites, sokkal tobb disz van rajta, mint latszik, csak nemtom miert olyan mintha alig lenne feloltoztetve. Ugy sajnalom, hogy nem latjatok rendesen mert szep am. Tesomnak mutattuk skypen es az volt az elso, hogy megkerdezte: "es hol van teteje?? Igy ugy nez ki, mint Dani Devito!" :lol: Eztan mar neve is lett, mindig mondjuk, hogy Dani Devito a mi Karacsonyfank!:):) Reggelente kijovok es mondom is a fanak, hogy mi van Te kis kopcos!:):) ahhhh, keszvagyok mar, ha a hulyeseg fajna...
Vendég
 


Pedi, nagyon klassz a Canadas ruci!!!!!!!!
Vendég
 


Bogárka! Köszönöm a bókokat, ari vagy, de tényleg! És a véleményt is a repülésről, én is pont így gondolom, ahogy Te. Csak kíváncsi voltam, más hogy látja.

Te, ha nem szólsz, nekem fel sem tűnik, hogy nincs teteje a fának, azt hittem csak a képről maradt le. Aztán még egyszer megnéztem, és akkor már láttam. Na, de majd ez a fa hoz nektek egy babócát, meghálálja, hogy hazavittétek és befogadtátok! :wink:

Egyébként, évek óta babanetes vagyok, és én is hoztam már ide fát, bejglit, pocak nélkül! Szóval, nyugi, eljön a Ti időtök is! Arról nem beszélve, hogy laptetőd van! :lol:

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi ezeket kapta a Babuci Anyukáméktól, Húgoméktól

Kép


Tényleg nagyon jól nézel ki, a bejgli fantasztikus, az enyém szétrepedt :( Mi a titkod?

Kép
Kép

Moncsi
 
 


Bogárka nekem is tetszik a karácsonyfátok!

Kép
Kép

Moncsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: