Új privát üzeneted érkezett!

ez a cicin elalvásos dolog nektek kellemetlen nem?!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Véletlenül ide kattintottam ebbe a topicba, mert én a 2009-esbe írok. És látom sokan itt vannak onnan is:-)
Melinda, végül is mi lett a tesztelés? Mitől lehet ez a változás?

Csige-Bige látom a lányaink majd egy napon születtek. Nagyon szép a kislányod ő is igazi hajas baba. Pancsa most már 6,17 kiló. Milyen egy napotok? Átaludja már az éjszakát? Mennyivel született a picúr?
Szép napot mindenkinek. Babára vágyóknak meg drukk. Remélem nem baj hogy ide is írtam.

Kép
Kép
 


Melinda én nem tudok segíteni ,de Gergő két éves korában meg még egy kicsi után hagyta abba a cicit és addig csak alváshoz használtuk már fél éves kora után.Mondjuk nekem nagyon gyorsan leszokott a ciciről és maradt a hátsimogatásos altatás,de elalszik anélkül is .
Boganna: persze hogy nem gond hogy írtál sőt gyere nyugodtan,szívesen látunk :)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Sziasztok!

Látom vannak itt ismerősök bőven. :)

Melinda nálunk az alvás az első perctől kezdve úgy történt, hogy este evés után, mikor itt volt az ideje az alvásnak, betettem a kiságyba és bekapcsoltam neki a Halász Judit CD-t. Nagyon halkan szólt, de álomba ringatta. Nekem napközben is így aludt el. Persze mikor nagyobb lett akkor ez már nem volt elég, mert hát leleményes gyerek lévén felállt a kiságyban. Akkor jött a mesélés és a hátsimi. Most meg vagy mesét néz vagy mesélünk neki és mikor villanyoltás van akkor kicsit megsimogatjuk és kijövünk a szobájából. Persze van, hogy többször be kell menni, mert szólongat, de már csak nagyon ritkán várjuk meg míg elalszik.



királylány: végre idetaláltál :):):
jól vagytok?

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek ma 10 éve, hogy megismerkedtünk a férjemmel! :)

Üdv Királylány! :)

Nita-tökjó h mindig másmilyen vonalzód van! :D
 


Pampalini sok sok boldogságot kívánok!!!!!!!!!!!!

szóljatok ha unjátok hogy sokat változtatom.....de nem bírok egynél megmaradni.... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita : ne hülyéskedj nagyon jó lett az új vonalzók

Pampa: Gratula a 10 évhez mi apával idén 6 évesek leszünk aug 20-án :) akkor találkoztunk először bár előtte nmár beszéltünk neten :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika köszi:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Pampalini sok boldogságot!

Nika idetaláltam. Gondolkodtam rajta írjak e, aztán úgy döntöttem igen. Köszönjük jól vagyunk.



Dia: akkor most már gyere gyakran :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika ígérem, hogy megpróbálok gyakrabban jönni. S akkor mutatok valamit nektek:
Kép

Részleteket holnap mondok. :lol:



Sziasztok Csajszik!!

Üdv az újaknak!!

Királylány!!!
Csak neeemmm???!!!!!! :shock: :D :D Várom a rászleteket. :wink:
Amúgy Boldog Szülinapot a fiadnak!! (halkan jegyzem meg hogy én is a fiam szülinapján teszteltem tesó érkezését :wink: )

Ediii!
Szülitörténet folyamatban. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


wow: Dia :):):):):):) halkan de már gratulálhatok???és persze kisfiadnak is nagyon boldog szülinapot :)


Akkor én is megvárom a gyerek szülinapját ha nem jön meg hétvégéig :)

nika70
Salgótarján
 
 


jól kezdődik ez az év is :):) tavaly is sok kismamink lett év elején :):):

nika70
Salgótarján
 
 


Királyány: akkor itt is grat! Bencusnak boldog szülit! Jaj, de boldog vagyok, olyan jó, hogy sikerült, várunk a részletekkel...

Kép


Királylány...........éljeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Boldog szülinapot a nagyfiúnak!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!
Királylány éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tudtam,hogy sikerülni fog!!!!
Lassan mindenki bebabásodik!!!!!
Jajjjj,de jó!!!
Boldog szülinapot a kisfiadnak!!!!!!!
Tudja már????
Én is szülinapomon tudtam meg,hogy kistesóm lesz....csak én 17 éves voltam...

Pampalini sok boldogságot!!
Nekünk decemberben volt 4 év....

Kép
Kép

Kép


mi novemberbe voltunk 6 évesek apival........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiránylány ez az a teszt,amit én küldtem???
Egy büdös nagy boszorkány vagyok,éljen!!!!!!!!!!

(Akik nem tudják,én nem tudtam,hogy idővel csökken a hcg....8 hetes korom körül vettem,egy olyat amit bele lehet tenni a babanaplóba,vékony csíkot....negatív lett,úgy megijedtem,hogy este 10-kor bementem 20 km-re a városba 5 tesztért,abból 3-at ellőttem,kettőt feladtam postán királylánynak,mert mondtam,hogy ezek tuti pozitívak lesznek.És tényleg!!!!!!)

Kép
Kép

Kép


boszi.....boszi......boszi......... :P :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt is megmutatom a kis pocaklakóm, bár én elsőre a farát saccoltam a fejének. Már mozgatta a kis kezét és mozgolódott. Nehezen lehetett lemérni végül a doki azt mondta CRL 27,6mm és 10 hetes magzatnak felel meg.
Kép

Kép
Kép
 
 


de édes kis falat........a 12.heti uh-n már az újjait is látni fogod:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is látom nagyjából!!
Melisch,és ehhez képest a 12. heti uh-on hatalmas lesz!!!!
Jaj,de boldog vagyok!!!
Most Betty te jössz!!

Nita!Ha kell gyerek szívesen küldök tesztet.Nem eladtam,odaadtam.

:lol:

Kép
Kép

Kép


Melinda ha ilyen boszi vagy akkor nekem is küldhetsz egy ilyen zebrás tesztet :):):):):)

Melisch: csodaszép pocaklakód van :):):) én is én is :):):):9

nika70
Salgótarján
 
 


Királylány: nagy-nagy gratula, vigyázz magatokra.
Boganna: Mi 3450g-mal születtünk és a mult héten voltunk 5140g-osak. Volt már hogy átaludta az éjszakát, de sajnos csak párszór. Ő már este fél kilenckór alszik és egyszer kel éjszaka és utána 6 körül, de akkor még visszaalszunk 9-ig. Szóval egy szavam nem lehet. Szerintem nálunk az is közbejárszik, hogy sokat volt bolygatva szegénykém. Szerintem tök jó egy napunk, bár sokmindent nem tudok mellette csinálni csak este amikor már alszik. Sajnos nincs neki nagy alvása napközben, inkább többszőr alszik keveset. Sokat dumálunk és este a fürcsi előtt szokott egy kicsit nyüszisebb lenni. Nagyon igényli hogy foglalkozzak vele és én ezt teszem :D

KépKép
 


Meli apikám akar még egy puncist...neki küldhetsz tesztet :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige-Bige, köszi a választ. Pannának ugyan ez a napirendje csakamikor felkel 6-kor akkor onnantól csak egy egy órákat alszik az etetések között. És 11-től 2-ig alszik egy nagyobbat. Nálunk még csak egyszer volt hogy kihagyta az éjjeli 2 órás etetést.

Királylány halk gratula, éreztem én, amikor újra többet jöttél hogy lehet itt valami, illetve valaki:-)

Melish, annyira jó hogy minden ok? Hogy viseled? Ugye semmi idegeskedés nincs?

Nita, nálunk sem lesz harmadik. De nálatok azért lehet kéne egy kis puncis is, nem?? Na jó nem ugratlak. Tényleg Máté jár oviba? Levi még jövő héten itthon lesz, utána megpróbáljuk, de ahogy picit is folyik az orra újra itthon tartom egy darabig. Nem szertném ha a kis Pancsa elkapna valamit.:-( Ma jön a doki, mindketten kapnak zurit. Levi a bárányhimlő ellenit, Pancsa a 3 hónapost. Kicsit izgulok, de szerncsére Levi nem is fél a dokitól, mióta szülinapjára kapott egy kis orvosi táskát, azóta azzal játszunk, és olyan cuki. Szegény Pancsa néha az alany és mindent csinál neki, vagy 20 szurit kap egyszerre. Annyira édik!! :D :D :D

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen. A gratulációkat a magam és Bence nevében is. A tesztet nem tegnap csináltam, hanem karácsony előtt, december 21-én, és csak 23-án mondtam el a férjemnek, miután voltam uh-n. Ott derült ki, hogy már 8 hetes terhes vagyok. Volt nagy meglepetés mert nem számítottunk rá. Az év vége betegesre sikeredett nálunk, sorban dőltünk ágynak. Eddig azért nem árultam el, mert féltem, nehogy gond legyen. Tegnap voltam uh-n és most 11hetes+4napos várandós vagyok. Szülés várható időpontja: 2010. Július 31. Jövő héten kell mennem a 12 hetes szűrővizsgálatra. Bence tudja már, elmondtuk még akkor neki, nagyon büszke, hogy lesz kistesója. Nem központi téma, de tegnap olyan édesen nézte a képet.
[img]
%20[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1263459898.5941.jpg[/img] Kép



Boganna jó poén volt :) :)
Máté jár oviba.....de kezd orrból beszélni...meglátjuk....nagyon akar most oviba menni....sír ha nem mehet.......
jaj Dia annyira örülök!!!!!!!!!!!!!....hogy bírtad előttünk is ilyen sokáig titokba tartani??????csinálsz vonalzót??

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló lányok! Volt már valamelyikőtöknek peteérés nélküli hónapja? Ha igen, akkor mi a jellemzőbb? Az, hogy kitolódik a ciklus vagy az, hogy éppen hamarabb jön meg a menszi?
Én ma vagyok a 28. napon, még nem jött meg, viszont azt gyanítom, hogy a hónapban nem is volt peteérésem - de akkor miért nem jön meg? 3 hónapja tettem le a fog.gátlót. Előre is köszi a hozzászólásokat.
 
 


Ancsi használsz lh tesztet?azzal kiderül van a pé-d........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ancsi: én passzolom a dolgot

Dia: azért kicsit bánt hogy nem mondtad előbb:( na jó csak vicceltem:):) örülök a kis pocaklakódnak:) csodaszép ő is :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nitacska: Igen, használok, a múlt hónapban erős + volt, most nem volt olyan erős. De a teszt az lh hormon alakulását mutatja és azt, hogy erőlködik a szervezet, de a tényleges tüszőrepi nem biztos, hogy megtörténik.
Várok, hogy mi lesz, jobban úgy sem tudok, köszi a válaszokat.
 
 


[b]Nika[/b] nagyon szerettem volna világgá kürtölni, de úgy gondoltam megvárom mit mond a doki tegnap és ha minden oké akkor megírom. Nehéz volt ám nem szólni róla. Ne hariiiiiiiii :lol:



Dia meg bocsátunk!!!!!!!!
vonlzót.....szépet!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe most írt......elment a magzat vize!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dia: dehogy haragszom :):):):):)
De egy vonalzót most már csinálhatsz ilyen szép babódnak :):):


Kistörpe drukk ezerrel :):):):)+++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntést és elnézést, h eltűntem, de nekem/nekünk nem indul túl jól az év.

8-án a születésnapomon begörcsöltem és kórházba kellett hoznia a férjemnek. Azóta itt vagyok, mert úgy néz ki, h méhen kívüli a babánk.

Egyenlőre semmit nem tudok.
A blogomba próbálok írni a helyzetről, mert tegnap kaptam egy kölcsön laptopot.

Sajnos nem lett túl szép a szülinapom....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babszika 2010.01.15 12:32-kor.

 


Sziasztok!

Babszika utólagosan is boldog szülinapot. Illetve boldogabbat. Nagyon sajnálom. Remélem hamar tisztázódik mi történt, s gyorsan talpra állsz. Átérzem mennyire nehéz neked. Kívánom a legjobbakat. Pusz



Sziasztok!!!!!!!!
Babszika nagyon sajnálom!!!!!!!! :cry: :cry: de erős vagy és pár hónap mulva újra babás lehetsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jajj babszika nagyon sajnálom,de hátha van még remény a jobbra fordulásra+++++++++++++++++++++++++

amúgy meg Boldogabb szülinapot

Királylány szupi lett a vonalzód :):):

nika70
Salgótarján
 
 


Drága Babszika!!!

Először is boldog, vagy boldogabb szülinapot kívánok!
Még most is potyognak a könnyeim a blogod olvasása után. :cry: :cry: Ez nem ér!! Miért ilyen kiszámíthatatlan az élet?? De talán még van remény..... Ugye van???? Olyan jó lenne ha ez a kicsi élet aki szinte meglepetésszerűen robban be a tudatotokba, valahol ott bújkál csak és a dokik nem veszik észre. Adja a Jó Isten, hogy így legyen. Mert akkor miért emelkedik a hcg???? Jaj, annyire szeretném........... De ha mégis mennie kell ennek a csodának, akkor menjen beavatkozás nélkül. :cry: :cry:
Légy most nagyon erős!! Én csak a pozitív energiát tudom küldeni, de azt teljes szívemből. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


remélem Babszikával már minden rendben....nem kellett műteni........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok sok tejcsit és nyugodt babát kívánok!

Babszika kitartás, várjuk a fejleményeket :wink:

Kép
Kép
 
 


Húúú lemaradtam??????

nika70
Salgótarján
 
 


én még ott tartok hogy elment a magzatvize.
részleteket kérünk aki tud valamit és persze sok sok boldogságot sok tejcsit és sok képet :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok csajok!!

Megjöttünk,visszaolvasok!!
Királylány!!! Titkolózól??? :shock: ,de persze megértem :)
Nagy-Nagy Gratula!!!!! :D
Melisch!! Nagyon szépen látszódik már a babód :D Gratula!!
Babszika!! Nagyon sajnálom!!! van azóta valami új fejlemény???
Kistörpe most akkor megszült már?????

Bogana!! Üdv. itt, harmadik babóca lesz vagy egyenlóre elég kettő??? :lol:

EDI
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: