Új privát üzeneted érkezett!

Ediii majd lesz kép is jövő héten remélem, ami van az 6 hetes és olyan kicsi rajta, hogy az öcsém kiakadt és alig tudtam meggyőzni, hogy abból a kicsi pöttyből bizony lehet még nagy ember is.

Nita telik az idő csak tudod ilyenkor az ember sokat aggódik :oops: :oops:

Kép
Kép
 
 


én sokat szoktam nézegetni Barni uh-s képét amikor még csak 3 mm-es volt!!!!!!!...most meg már több mint 60cm-er!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Rakok majd képet,csaK kicsinyíteni kell....
No a tanácsotokért jöttem!!!
Tegnap délután csináltam egy nem terhességi tesztet,hanem petéset,nem volt rajta semmi.....reggel is csináltam barátnőm unszolására,és halvány,de ott a csík.....ma délután csináltam terhességet....negatív....Akkor most peteérésem lesz,ha erősödik a csík???Vagy ha nincs peteérés,egyáltalán nem kellene látszódni a 2. csíknak????Vagy most akkor mi van?????

Kép
Kép

Kép

 
 

Melinda

te már készült a 3.babócára? :)

KépKép
 


Hát készülök,olyan október felé gondoltam....az én házas életem mellett nem gondolom,hogy terhes lehetnék.....

Kép
Kép

Kép


hú Meli szerintem előbb babás leszel mint október........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!
Hát akkor engem úúúgy kivágnak a kórházból,hogy a lábam se éri a földet...a 16 hónap korkülönbségen is kiakadtak....nem majd még a 12-őn.... :oops:
Ami biztos,hogy kevesebb a tejem,eddig lazán kifejtem 600-800-at a 2 gyerek szoptatásán kívűl...pár napja az 550 is gondot okoz...Akkor vagy peteérésem lesz,vagy már nem 9 hónapig???Azt mondta a férjem,tudja mit csinál...de én nem tudom mit csinálok vele!!!! :roll:
Ja Lányok,és esküszöm magyar vagyok!!!!

Kép
Kép

Kép


tudjuk hogy magyar vagy!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép Kép

ő az én kislányom!!

Kép
Kép

Kép


jaj Meli gyönyörű lányod van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Én is megjöttem!Még egyszer B.U.É.K.mindenkinek!Látom szépen szaporodik a társaság,sok régi arc van,akit én még nem is ismerek!
Január 14.-én 8:40-re megyek a kombinált tesztre,remélem minden rendben lesz!Félek nagyon!!!Szorítsatok!!!

Kép

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Anyuc de jó neked mindjárt itt a kritikus 12. hét már én is alig várom, hogy ott tartsak és minden ok legyen :oops:

Melinda az ovulációs tesztet olyan 2-5 óra között csináld és előtte 1 órával ne igyál folyadékot ha lehet. Ajánlatos egy ciklusban olyan 5-8 db-ot is tesztelni azonos órákban, mivel nem nagyon tudod mikor lesz az ovud (ha már sejted lehet kevesebb tesztet is). Aztán ahogy közeledik az ovulációs a teszten kezd megjelenni a 2. csík de annak erősödnie kell és csak akkor pozitiv ha ugyanolyan vagy erősebb színű mint a kontroll csík. Lehet akár 3 nap is erős de abból az egyik erősebb és attól a naptól számítva 24-36 órán belül bekövetkezik az ovuláció. De ha jó erős akkor kb másnapra várhatod. És akkor érdemes együtt lenni esetleg már a + teszt napján is akár igy legalább a kiskatonák ott állnak a helyükön mikor a pete kiszabadul és megtörténhet a randi :wink:

Terhességi teszt nem mutatja az ovudat!! Mégis vigyázz magadra az orvosok egyes periódusokat nem csak viccből ajánlják hanem a saját és a magzat egészsége miatt.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok, csak gondoltam bekukk ide is, ha nem gond. Jönnék drukkolni, ha lehet! :wink: :wink: :wink:

Melinda: akkor mikor szeretnél babásodni pontosan? Dokivan beszéltél erről? Mensi van rendiben?
Férjed már akciózik is?

Kép


Ja, és Minden egyes topic lakónak nagyon boldog babás évet kívánok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép


Meli: én pé-set mindig este csináltam, uabban az időben. Reggel nem jó, mert fals pozit ad!!!! Hány napos a ciklus?

Kép


Anyuc minden rendben lesz:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melinda

olyan édi a picilányod,azok a copfocskák,aranyos :) :) :)
a dokiknak semmi közük ahhóz ha nem sok idő van a gyerköcök között.itt van olyan aki évente szült gyereket,4 uán most azért megáltak..pici pihi van :lol: :lol:

amúgy te nagy családot szeretnél?vagy hova sietsz a 3. bébivel? :lol:

KépKép
 


Sziasztok!!!!!!!!
mondtam már hogy tele a faszom az autósokkal?????????????
azért mert kocsi van a picsája alatt mért kell le fröcskölni a gyalogost???még csak le se lassít..............rohadjanak meg....akinek nem inge ne vegye magára......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda : szépek a gyerkőcök :).A kórháznak meg mi köze ahoz hogy mennyi van a két gyerek között? Párom és tesója napra szinte egy napon születtek egy év különbséggel.Vagyis anyukájuk már Párom három hónapos korában terhes lett és nem piszkálták értem.

nika70
Salgótarján
 
 


nita

ez tényleg kellemetlen :?
nekem is van jogsim de mindig figyelek hogy ne csináljak ilyent.

egyedül voltál v gyerekkel?

KépKép
 


Sziasztok!!!
Nincs mensi,szülés után volt ,aztán azóta se....Szóval lassan meg kellene akkor jönnie??Mert ma reggel is csináltam,nem ittam előtte,egy picit erősebb,mint a tegnapi...alig voltunk együtt a szülés óta,akkor is vigyáztunk.Az óránkénti szoptatással/fejéssel amúgy is nehezebb teherbe esnem....ez tuti...akkor csökken a védettség,ha 2 szopi között 3-4 óra van.
3. gyerek??Október körül szeretnénk...Szerintem 3.nál megállunk,de azt nem tehetem,hogy mindegyikkel itthon vagyok 2-3 évet....azért szeretnénk egy kicsit sűrűn...
Betty,vagyunk iwiwen,kiírom én ide....Fülöp Család (FÜLIÉK) 2-en vagyunk a képen!!!A férjem katona szerkóba....ott megnézhet minket bárki...

Kép
Kép

Kép


bettike Barnival voltam...de a babakocsi is kapott............anyáztam neki.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Babszi: Boldog Szülinapot!!! :)

Meli: Szerintem sem gond ha ilyen kicsi a különbség a picurok között. Barátnőméknél is 19 hónap van az első kettő között... a kicsi 5 hónapos volt amikor még nem jött meg a csajnak elment dokihoz, még viccelődtek is h csak nem jön a harmadik? És mondta adoki h semmi baj nem lenne belőle ha jönne.
De egyébként én is úgy gondolom h hamarabb terhes leszel te mint október! ;)

Betti: sajnálom a sógornődet! A magas láz nagyon veszélyes...

Amúgy nekem még nem jött meg... A múlt hónapban 28 napra jött most már a 30.-nál járok... De volt már olyan h késett. Tesztelni egyenlőre nem merek!

puszi mindenkinek
 


Pampalini++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda!!!
Egyszerűen gyönyörű kiscsajod van :D Gratulálok hozzá :D
Ne foglalkoz mit mondanak , a ti döntésetek a fontos!

Nyuszi! Üdv: itt :D gyere nyugodtan és mesélj magadról :)

Pampalini!! Drukkolok,hogy pár nap múlva pozit tesztelj!!!!! :wink:
Érthető,hogy még nem akarsz,én is megfogadtam,csak akkor tesztelek ha már legalább egy hetet késik.....,ha megtalál a csoda :D

Babszika!!! Nagyon Sok Boldog Születésnapot!!!!!!!
Láttam a blogodban ,hogy voltatok Dobrády koncerten.., mi is voltunk, nagyon jó volt :D

Én most egy hétig nem leszek,holnap utazunk a párommal Bükfürdőre,írjatok addig sokat,hogy legyen mit visszaolvasnom :lol: :lol:

EDI
 
 


Helló!!
Köszönjük a bókokat, hajas babám van,az bizti...
Pampalini,te egri vagy??Én oda jártam suliba,sőt laktam is ott albiba...

Szerdán csinálok egy terhességi tesztet...majd kiderül....

Akkora latyak van nálunk...
Nita,igen,ennyire parasztok is vannak,sajna...
A múltkor egy részeg cigánycsaj rátenyerelt a motorháztetőre,férjem (alig bírt megállni) tolatott,kikerülte,erre a kocsi után dobta a papucsát,de nem kapta el,ennyi szerencséje volt.....amennyire szereti a kocsinkat,annyira utálja a cigányokat....

Kép
Kép

Kép


Pampalini én is csak a 33. napon teszteltem, mert elegem volt abból, hogy 28. nap óta betéttel jártam és mindig száraz maradt. Aztán az öcsém azt mondat, hogy most már legyen merszem tesztelni mert kiderül fekete vagy fehér. Ha meg terhes vagyok legalább tudok vigyázni magamra, ha meg nem folytatom a megszokott életem. Igazat adtam neki de szerintem te is várj olyan 32. napig addig legalább megerősödik a teszt is. Hajrá megy a drukk, ha van valami írj szorítok neked!!!!!!!!

Ediii jó pihenést nektek!!!!!

Kép
Kép
 
 


Meli te még fent vagy? Pityesz még mindig kis éjjelibagyoly? Ja jelöltelek iwiwen, nem is tudtam, hogy te nem vagy nekem bejelölve :shock:

Kép
Kép
 
 


Melinda: bejelöltelek iwiwen :) Gürtler Mónika vagyok :)Kisfiad tiszta apja :):):) nagyon szép család vagytok :)

Pampa: ne csigázz minket te lány++++++++++++++++++++++++

Edii: jó pihenést aztán hármasban gyertek vissza :) :wink:

nika70
Salgótarján
 
 


még én is vagyok....még kiteregetek és fasírtot kell kiütnöm....így hétvégén punnyadhatok..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita akkor jó munkát

én lelépek ledőlök jó éjt mindenkinek!!!!

Kép
Kép
 
 


Vagyok én is!!
Pityesz kidőlt 9-kor,Melcsi meg : heőőőőőőőőőő,bőőőőőőő,ajjjjjjjjj és társaival szórakoztat.....Ő elalszik egy fél órán belül,Pistike meg rá 1 órára kel először.......végülis van kialakult napirendünk,csak a meglévő ellenségemnek se kívánom ezt az alvásmennyiséget!

Jelöltem mindenkit,Melisch voltam iwiwen régebben,csak kitöröltem mert mindenkinek külön volt,így meg átláthatóbb.....

Nika,de szép család vagytok!!!!Szép a fiad,de nem is tudom,kire ütött...pedig néztem,de nem tudtam eldönteni....nekem a fiam olyan,mint a férjem kicsibe,semmi különbség nincs köztük kiskori képeken...

Nita,én tegnap csináltam fasírtot!

Kép
Kép

Kép


Sziasztok!

nem tudok aludni...a párom buliban van, én meg lesem a monitort... :?

mindenképp várok még pár napot. Bár ma reggel elég nagy volt a kísértés, h csinálok egy tesztet, pont annyi van itthon. De kibírtam!

melish-neked vannak már tünetek? Egy kis pocak esetleg?

melinda-igen egri vagyok. Igaz nem itt születtem, de már 10 éve itt élek! és nagyon szeretem.:) Az előbb elfelejtettem írni, hogy tündéri gyerkőceid vannak!!!!! :)

Edi-jó pihit! Hozz majd képeket!

na megyek megpróbálok aludni
:)
 


Meli van egy kép rólam egy évesen a képek közt :):):) de van egy másik amit csináltam kb egy éves rajta mindenki apa ,én is meg Gergő is :)
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Pampalini hát kisebb nagyobb tünetek vannak: sokat alszom, fáradékonyság, cicik feszülése, egyes szagok irritálnak és ami a legzavaróbb tiszta gyógyszerízű a szám nem tudom lehet már savam van vagy az epém. Ezt feltétlenül tisztáznom kell a családi orvosnőmmel. Egyszer volt egy rókakoma is már de az sem volt kóser epe vagy sav volt.

Pocakom már sajnos volt egy ideje és mostanra eléggé látható de ez csak pocak. Kellemetlen azonban, mert az anyag nadrágjaimat már nem tudom a hasamon bezárni a magas ület miatt. A csípőnadrágok még jók.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok.

Melisch: Igyekszek mostmár nem eltűnni.
:)
De jó lassan már eltellik az első trimesztered. Akkormár nem lesznek ilyen tünetek.

Meli: szerintem nem baj ha kicsi a korkülönbség:) Hajrá 3.baba:)

Pedi: Mi is 2008-májusa óta próbálkozunk . Májusban lesz 2lve. Irtó hosszúnak tűnik ez az idő.

Nita: Hű jól kiakadtál az biztos. Mondjuk bunkóség is néha mennek mint a meszes és direkt bele a vizbe.
Amúgy meg ki tudja lehet a 3 lány lesz. :)
Három a magyar igazság. Na jó egy a ráadás:)

Kép
 


melinda

megnézlek gyors :) most jutottam ide :?

KépKép
 


melinda

megnézlek gyors :) most jutottam ide :?

KépKép
 


melinda

szép család vagytok :)

KépKép
 


Babszika: Útolagosan de szívemből kivánok Boldog születésnapot :)

Kép
 


Boldog Új Évet Mindenkinek!
Csak gyorsan írok, mert lassan kidőlök én is mint a gyerkőc. Megvagyunk, jövő héten megyek dokihoz, kíváncsi vagyok hogy hogy áll a méhem. Ha nem tisztul ki még mindig akkor valószínű hogy csinálnak egy méhtükrözést ahol kimossák a vért és megnézik hogy mi lehet odabent a bibi. Sajnos ezt mélyaltatásban csinálják ezért kicsit tartok is tőle. Már csak barnázgatok, nincs élénkpiros vérzés, hát hogy ez jó e, már én sem tudom.
Lilike jól van, de sajnos megjártuk vele a Heim Pál kórházat. Vérek nyákot találtam a kakijában, de nagyon picikét szerencsére. Küldtünk be az ÁNTSZ-hez székletmintát, várjuk az eredményt. Nagy a valószínűsége hogy tejfehérje allergiája van, így kemény diétán vagyok ami nem egyszerű. Egy csomó dolog tartalmaz tejport amiről eddig nem is gondoltam volna, lásd párizsi és virsli :evil: Egyébként jól van, szépen összeszoktunk már. Nagy lány már és kedden elkezdett nyúlni a dolgokért. Rengeteget mosolyog és nagyon vidám baba. 5140 g-ot nyom a mérlegen a kis valaga :D
Íme néhány kép a kis drágámról
Kép Kép Kép Kép

KépKép
 


ja és a gondolkodó lemaradt Kép

KépKép
 


Jó reggelt!

Sajnos tegnap megjött....:(

majd a következőben. A párom úgyis azt mondta, hogy majd az új lakásban sikerülni fog! :)

Csige-nagyon ari a kiscsaj, és mekkora haja van! :shock: :)

Melish-már nemsokára vége az első trimeszternek, és elmúlnak ezek. De ez valahol jó is, mert érzed, hogy kapaszkodik 1000-el a kismanó! :)

Szép napot Mindenkinek!
 


Sziasztok!!!!!
Csucsu az tuti hogy akkor tiszta ideg beteg voltam..........remélem visszakapja majd!!!!!!!!!
a babaesőt át zúdítanám rád és akik ég babára vágynak!!!!!!!!most már ti jöttök!!!!!!!!!!!!
:wink:
Csige de jó hogy jöttél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!melyik nap pont rád gondoltam hogy mikor jössz!!!!!!!!!gyönyörű nagy lány lett Lilike!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Csige,nekünk is pont ekkora hajunk van,de most elkezdett világosodni,úgy,mint akinek nő le a festék... :lol:
Itt egy fürdős kép: Kép

Kép
Kép

Kép


Meli annyira szép gyerekeid vannak!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige: mennyit nőtt már a kiscsajod :):):

Meli tényleg szép gyerekeid vannak :)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszönjük!!
Pistike igazi szerelem gyerek... :oops:

2 gyerekesek!!Ki hogy altat??
A fiamat elrontottam,cicin alszik,ha úgy nem,akkor apa ringatja...Melcsi elalszik magától...De ha egyedül vagyok itthon,akkor bajba vagyok,mert Melcsi se mindig alszik el így....

Kép
Kép

Kép


én Mátét elzavarom aludni Barnit leteszem és már alszanak is........:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda nagyon szépek a gyerkőcök. Nekünk is világosodik ki a kiscsaj haja a tövénél, pont úgy ahogyan te is írtad :D
Sajnos nálunk is cicin alvás van, tudom hogy ez nem helyes :?

KépKép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron